Nieuwe inventarislijst inboedel van Rabobank Potitieberichten 'Nu of nooit' met Heddy Lester en Frank Affolter in De Beun Dierenbescherming Ummea— Casfricttm Herman Kwaad moderniseert zaak Kort Bondig Ook bij kleine schade onderverzekering nadelig ■KT mm -:4l Informatie-avond Rozenkruisschool valkering beveiliging Kerkdiensten Medische diensten Andere adressen Openingstijden: maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 17.00 uur vrijdag 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.00 uur zaterdags gesloten. Tandarts 5 J. G. de Groot 3; is afwezig vanaf l 20 febr. t/m 27 febr. Overige collega's 5 nemen waar. UITKIJKPOST 18 FEBRUARI 1987 Handreiking Woensdag 18 februari houdt de vereni ging Handreiking, werkgroep voor we duwen en weduwnaars, haar maande lijkse open avond. Het echtpaar Brou wer laat aan de hand van dia's het een en ander zien over Noorwegen. Aan vang 20.00 uur in het restaurant van Dt Overdekte (Canadaplein, Alkmaar). In lichtingen: tel. 072-119745/114428. Stress-preventie De afdeling preventie van de Riagg Noord-Kennemerland organiseert dit voorjaar een aantal cursussen Stress preventie. De cursus duurt drie midda gen en start in Alkmaar op 26 maart. Inlichtingen/opgave: tel. 072-618084. AZ AZ hervat de competitie met een thuis wedstrijd tegen Roda JC, zondag 22 fe bruari, aanvang 14.30 uur. Maandag 23 februari kunt u praten met spelers, tech nische staf en bestuur van AZ tussen 19.00-20.00 uur in het spelershome, te bereiken via de ingang van de hoofdtri bune. Expositie Heieen v.d. Lem In het Dorpshuis in Bergen (tegenover de Ruinekerk) houdt Heieen v.d. Lent een expositie met bloemstillevens. Van maandag tot en met vrijdag kan men er op de volgende tijden terecht: 9.00-12.30, 13.30-17.30 en 19.30-22.30 uur. Gespreksgroep kankerpatiënten Het Medisch Centrum Alkmaar organi seert in samenwerking met de kruisvere niging gespreksgroepen voor patiënten met kanker, met of zonder partner. Professionele begeleiding wordt verze kerd. Donderdag 12 maart gaat een nieuwe groep van start. Voor nadere in lichtingen en informatie: MCA, Anke Stavast, Wilhelminalaan 12, 1815 JD Alkmaar, tel. 072-145454 (tst. 1152). Langdurig werklozen Op donderdag 12 maart organiseert de Stichting Voorwerk een voorlichtings bijeenkomst over de wet ter bevordering van de werkgelegenheid voor werkzoe kenden, die langdurig werkloos zijn. Aan het woord komen ondermeer werk gevers, die ervaring met de toepassing van de wet hebben. Voor inlichtingen: mevrouw H. de Haan, Vereniging Voorwerk, Lange Herenstraat 16 te Haarlem (tel. 023-326636. (Advertentie) De meerderheid van de Nederlandse be volking heeft de inboedel en/of de eigen woning voor een te laag bedrag verze kerd. Volgens een recent onderzoek van de verzekeraars zou zelfs meer dan 80% van de inboedels onderverzekerd zijn. Die situatie is niet alleen nadelig bij een totaal verlies van het verzekerde (er wordt uiteraard nooit meer uitgekeerd dan het verzekerde bedrag), maar ook bij kleinere schadegevallen kan onder- verzekering problemen opleveren. De schade wordt dan namelijk 'naar ver houding' vergoed. Een voorbeeld illustreert de mogelijke problemen bij onderverzekering. Een inboedel is verzekerd voor 40.000,-, maar heeft inmiddels een nieuwwaarde van 60.000,-. Uit deze inboedel wordt een videorecorder gestolen, die bij her- aanschaf 1.500,- kost. Toch keert de inboedelverzekering -los van een even tueel afgesproken eigen risico- niet meer uit dan vierzesde deel van de schade, dus maar 1.000,-; Heddy Lester verzorgt een koffieconcert in theater De Beun op zondag 8 maart. De kaartverkoop start aanstaande zaterdag. Antiekade in Alkmaar Vrijdag 20, zaterdag 21 en zondag 22 fe bruari wordt in de Alkmaarse Veiling- hallen weer een Antiekade gehouden. Entreeprijs ƒ6,00 (CJP/65 ƒ4,00, kinderen tot 12 jaar gratis). Ongeveer 40 antiquairs zijn aanwezig met zeer ge varieerd materiaal: van vingerhoed tot kast, van klok tot postzegel, van sieraad tot stoel. Openingstijden: vrijdag 19.00-22.00 uur, zaterdag en zondag 11.00-17.00 uur. Op zondag 8 maart kan men in theater De Beun meegenieten van een koffie concert, verzorgd door Heddy Lester en Frank Affolter. Voor dit uitstekende concert zijn nog kaarten verkrijgbaar bij de voorverkoopadressen (Reisburo Holland International, Boekhandel Avis en Jan-Tine Braam). De kaartver koop gaat zaterdag 21 februari van start. De toegangsbewijzen kosten 10,00 (CJP en 65-plus 7,50); prijzen inclusief koffie. 'Nu of nooit' is de titel van het nieuwe, gevarieerde theaterprogramma van Heddy Lester. Het programma is gro tendeels" gebaseerd op persbonlijke^er- varingen van Heddy Lester en wordt door haar dan ook op een heel eigen wijze gebracht. Het is een kleurrijke schakering van verhalen, komische sketches en liedjes die, juist door het af wisselende karakter ervan geen moment utk» Er is alle aanleiding om van tijd tot tijd na te gaan of het verzekerde bedrag van de inboedelverzekering nog aansluit op de (nieuw)waarde van de inventaris. Voor veel goederen zijn in de loop der tijd de aanschafprijzen flink verhoogd. Op dit soort ontwikkelingen kan wor den ingehaakt door bij de verzekering een zogenaamde 'indexclausule' op te nemen. Het verzekerde bedrag wordt dan jaarlijks automatisch verhoogd met de gemiddelde prijsstijging. Ook door nieuwe aankopen kan de in boedel meer waard worden. De huidige waarde van de inboedel kan heel goed worden bepaald aan de hand van een voorgedrukt overzicht van de (moge lijk) in een woning aanwezige goederen. De Rabobank heeft onlangs een folder uitgebracht, waarin een actuele versie van zo'n inventarislijst is opgenomen. Voor de opstal verzekering van de eigen woning is niet de verkoopprijs bepa lend, maar de herbouwwaarde. Dat be tekent dat het verzekerde bedrag moet worden aangepast als de tarieven voor bouwactiviteiten veranderen. Ook hier kan via een indexclausule een automati sche aanpassing worden afgesproken. Een ingrijpende verbouwing zal echter meestal moeten leiden tot een afzonder lijke wijziging van de verzekerde waarde. Onder bestuur van de Stichting Scholen van het Rozenkruis zal met ingang van het komende schooljaar een basisschool van het Rozenkruis worden gevestigd in het schoolgebouw aan het Trompen- burg 49 in Heiloo. Aangezien dit de eerste basisschool van deze richting is in de regio Noord-Holland, zal deze voor namelijk als streekschool functioneren ten behoeve van kinderen, waarvan de ouders zijn aangesloten bij het Lectori- um Rosicrucianum, de Geestesschool van het Gouden Rozenkruis. Op be perkte schaal en onder zekere voor waarden kunnen evenwel ook kinderen, waarvan de ouders niet bij het Rozen kruis zijn aangesloten, worden toegela ten. Speciaal ten behoeve van be langstellende ouders in de gemeente Heiloo zal een informatie-avond wor den gehouden op maandag 23 februari in het Open Huis, aanvang 20.00 uur. Nadere inlichtingen bij het School bestuur, de heer H.J. de Vries, tel. 336398. VRIJWILLIGERSTELEFOON De vrijwilligerstelefoon is gekomen om dat er in Nederland vijf miljoen vrijwil ligers zijn, die wel eens met vragen zit ten. En dan is het plezierig als je met je vragen ergens terecht kunt. De LSW (Landelijke Stichting Vrijwilli gerswerk) biedt met deze telefoonlijn een extra service aan vrijwilligers, naast de schriftelijke en telefonische informa tie, die zij normaal al geeft. Het tele foonnummer: (030) 319844. zal vervelen. De teksten zijn geschreven door Rob Chrispijn, Frans Mulder en Heddy Lester zelf. De muzikale begelei ding is in handen van Frank Affolter. De titel van het programma 'Nu of nooit' is behalve de titel van een van de liedjes uit het programma ook bedoeld als milde waarschuwing aan het pu bliek. Wordt er namelijk op een be paald moment geen keuze gemaakt dan zou het misschien wel eens te laat kun nen zijn of, zoals Heddy het zelf zegt: ,,Nu of nooit betekent bij mij dat je door iets uit te stellen, je kans voorbij laat gaan en^qk clat wanneer wij er nu niet in slagen onszelf te veranderen er ""niets rifeer'Te veranderen valt". Al met al is 'Nu of nooit' geworden tot een programma dat in staat is het pu bliek beurtelings schaterend te doen la- chen en na te doen denken over zichzelf en vooral ook over zichzelf in relatie tot anderen. Zo ziet het vernieuwde interieur van Juwelier Herman Kwaad eruit. Ieder mens komt op een leeftijd dat hij zich afvraagt: „Stop ik binnenkort met werken, of ga ik nog door. Natuurlijk ga ik door, maar dan wil ik ook een zaak van deze tijd", dat waren de ge dachten van Herman Kwaad. Dat betekende een aantal tekeningen maken van hoe het interieur moest wor den: „Want dat mag ik graag doen", aldus Kwaad. „Toen kwam het idee, van die achtkanten, en dat heb ik overal doorgewerkt, de vitrines, de toonbank, niet te veel, maar mooie halogeenlamp- jes en TL verlichting". De firma van Keulen heeft voor het interieur gezorgd en de firma van de Peet droeg zorg voor de electriciteit. Mooi is ook dat er geen schuifdeurtjes meer zijn maar deurtjes die weer hele maal opengaan. De mooie blauwe kleur van het interieur laat alles optimaal uit komen, een verzorgde presentatie. Me vrouw Kwaad, die o.a. zorg draagt voor het etaleren, gaat ook het roer omgooi en en een modernere presentatie bren gen. Zodat in het nieuwe interieur alles zo mooi mogelijk tot z'n recht komt. Bijzonder is de afdeling sportprijzen. Voor een kleine sportprestatie, maar ook het grotere werk, heeft Herman Kwaad een ruim assortiment prijzen, die er heel leuk uitzien. Daar er veel in eigen atelier vervaardigd wordt, is het graveren uiteraard geen enkel pro bleem. Bekers, medailles, vaantjes er is een ruime keuze. Bij een opening is natuurlijk een feeste lijke aanbieding, voor de eerste klanten is er een leuke attentie, bij juwelier Her man Kwaad aan de Kennemerstraat- weg. RODE KRUIS HEILOO Het afgelopen jaar.heeft het Nederland se Rode Kruis voor vele miljoenen uit gegeven aan hulpverlening. Dit geld ontvingen wij uit de jaarlijkse bijdra gen, collecte, nalatenschappen en uit andere bijdragen, maar vooral uit de contributie. Met dit geld konden wij in eigen plaats, ons land en in het buiten land helpen. De leden van het Rode Kruis zijn met recht de pijlers waarop onze hulpverlenings-activiteiten kunnen steunen. Beleefd verzoeken wij de le den, die een acceptgirokaart hebben ontvangen, en nog niet hebben betaald, zo spoedig mogelijk de contributie over te maken. BOUWCONTINGENT 1987 Vorige week werd officieel bekendge maakt hoeveel woningen er in de pro vincie Noord-Holland gebouwd mogen worden in 1987. Het betreft dan de ge subsidieerde woningbouw: woningwet en premiehuurwoningen en premie-» koopwoningen (A, B, C en D). In de gemeente Heiloo mogen in totaal 93 woningen gebouwd worden, waar van 23 premiehuur- en 70 premiekoop woningen. Voor de drie volgende jaren is het (geschatte) contingent respectieve lijk 70, 88 en 109 woningen. In Egmond mogen 51 gesubsidieerde huizen neergezet worden (13 huur en 38 koop). Aan Limmen is het totaal van 34 woningen toegewezen (18 huur en 16 koop). In Akersloot tenslotte mogen 20 woningen gebouwd worden (10 huur en 10 koop). Het totaal voor de regio Noord-Kennemerland (van Warmen- huizen tot Graft-De Rijp) is 665 wonin gen; de gemeente Heerhugowaard is met 143 toegewezen woningen 'koplo per'. Goed tehuis gezocht voor: Cyperse kater, 3 jaar, mist een stukje van zijn staart. Met een paar weken ge duld zal dit een hele lieve kater zijn. Zwarte kater. Sorry voor hem, maar in ott/e ogpn is hij zijn leeftijd vergeten, hij, lijkt wel-4 jaar! Zwarte kater, 13 jaar, kan goed bfj andere katten, maar met honden "hbbbën wê geen ervaring. Skinny: voor dit poesje van ca. 2 jaar zoeken we een lief en zorgzaam tehuis- je. Dropje, een echt dropje: zwart met witte bef, witte sokjes. Ze is 6 jaar, maar heeft de grootte van een poesje van 6 maanden. Twee dwergkonijntjes, 1 blauwgrijs en 1 bruin. Voor informa tie: 072-337853. Iwan, boxerm reu, donker gestroomd, 1 jaar. Herta, bastaard herder, teef, 1 Vi jaar. Breston, lakense herder, gecastr. reu, VA jaar. Tosca, herder, teef, 3 jaar. Jacob, bastaard labrador, blond, reu, 3l/2 jaar. Tarzan, kruising basset- Duitse staander reu. Sandy, poedel, wit, gest. teef. Loekie, cocker spaniel, rood, teef, 5'/2 jaar. Muffie, bastaard herder, reu, zwart, 5 jaar. Een aantal dwergko nijntjes. Voor informatie: 02205-2256. Vermist: Grijze cyperse kater, witte bef en witte sokken, dik haar, grote kat, (roepnaam Arie), Vennewaard, Alkmaar. Donker cypers katertje, 1 Vi jaar, roepnaam Joepie, De Landman, Alkmaar. Rode kater, gecastr. witte bef, witte sokjes, groot, roepnaam Bobbie, Lievenshof, Alkmaar. Zwart/witte kater, witte bef, witte sokken, wit puntje aan staart, van één oor is puntje verbrand, 7 maanden, Dusseldorperweg, Limmen. Zwart/wit te kater, niet gecastr., 1 jaar, Wester- weg Heiloo. Voor inlichtingen: 072- 621195. Konijn (Rus), klein, wit met zwarte oren, zwart snuitje, Vleeshouwerstraat, Alkmaar. Voor inlichtingen: 02205- 2256. Gevonden: Rode kater, witte bef, witte sokken, ca 1 Vi jaar, Slochterwaard, Alkmaar. Voor inlichtingen: 072-621195. Rood/witte cocker spaniel, reu, ca. 1 jaar. Noord-End Castricum. Voor in lichtingen: 02205-2256. Dierenbescherming Heiloo e.o. Tel. katten Heiloo: 072-337853, 072-621195, Limmen: 02205-2256, Akersloot: 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256, 072-333714, Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 02205-2256. Akersloot: 02513-10079. Tel. vogels: 02206-5312. Inspectie Heiloo e.o.: 072-335750. Op 5 februari werd de kursus hartreani- matie afgesloten. Deze werd georgani seerd door de E.H.B.O.-vereniging Hei loo en verzorgd door de Nederlandse Hartstichting. De geslaagden zijn: H. Baltus, A. Groot, J. Haazelager, 1. de Hoop, R. de Hoop, P. Kaandorp, A. Koppes, M. Lugtigheid, D. Lijfering, M. Peek, N. Portegies, H. Reimert en A. van Zeist. Op 3 en 11 februari werd examen ge daan voor het eenheidsdiploma E.H.B.O. Deze kursus, die ook georga niseerd werd door de E.H.B.O.- vereniging Heiloo, werd gegeven door dr. Den Engelsen en mevrouw Plat- schorre. Aan het examen werd door 26 personen deelgenomen waarvan 25 slaagden. De geslaagden zijn: J. Admiraal, N. Balm, P. Brouwer, N. de Bruijn, A. Conijn, L. Conijn, A. Eggers, W. Grootendorst, L. Houtenbos, H. Kaan dorp, E. Kisjes, M. Klop, E. Kops, A. Kuijper, N. van Laere, B. Lind, M. Loos, B. Punt, H. van Rheenen, C. van Schaijck, S. Stam, M. Swart, C. Veldt, D. Zeeman en T. Zwaan. 11 GESLAAGD Bij het N.M.V. te Utrecht slaagden voor coupeuse Lingerie Mevr. Mooij uit Limmen en Mevr. Oosterwijk uit Aker sloot. Voor het examen coupeuse tweede ge deelte slaagden Mevr. Klaasse uit Hei loo en Mevr. Oordhuis uit Akersloot. Allen zijn opgeleid door Mevr. Klerks Deze week werden er zes fietsen ont vreemd. Een aantal bij het station, bij een locaal café en bij een dansschool. Op het parkeerterrein aan de Vennewa- tersweg werden een paar auto's openge broken en radio en cassettes meegeno men. De brandweer moest wel voor iets heel bijzonders uitrukken, een jongen zat met zijn knje tussen twee boomstronken bekneld. Door het gebruik van drukap- peratuur kon de jongen uit zijn benarde positie worden bevrijd. Op Vredenoord werd ingebroken, wat er ontvreemd is, is nog niet bekend. In Boekenstein werd op dezelfde wijze in gebroken, hier werden ski's, jacks, schoenen en een paspoort meengeno- men. Bij de nieuwbouwaan het Slimpad werd een bouwmuur ingetrapt. In Vrieswijk werden 4 wieldoppen van een Volkswagen afgehaald. In Baetenburg is overdag ingebroken. Via de regenpijp klom men door een openstaand raam naar binnen, er werd een video ontvreemd. Aan de Haesackerlaan werd, door het boren van gaatjes in het raam zich toe gang verleend tot een woning, er is nog niet bekend wat er Vermist is. Aan de Westerweg werd op dezelfde wijze inge broken. Aan de Papenhof werd om 11.45 uur gebeld, toen de deur werd opengedaan, ging ook de telefoon, de bewoner beant woordde de telefoon, bij terugkomst waren er twee jassen ontvreemd en zag men een donkergroene auto verdwij nen. De man is 1.80 m lang, 35 jaar oud, zwart achterovergekamd haar, een klein snorretje, goed verzorgd en een nette spraak. U bent gewaar schuwd. In 't Hoekstuk en de Hema werden twee winkeldiefstallen gepleegd. In Limmen heeft men een radiopiraat gepakt, radio Excellent. De apparatuur is in beslag genomen. Het wordt eentonig, maar aan de Vos- seakkers werd op de parkeerplaats een auto opengebroken enworden nu een radio en cassettes vermist. Op de Omloop is een personenauto te gen een boom gereden, de bestuurder had alcohol gedronken, hij werd naar het ziekenhuis gebracht waar hij ter ob servatie moest worden opgenomen. Wel werd er een bloedproef gedaan. Op het industrieterrein is een auto in brand gevlogen, de voorzijde brandde geheel uit. De auto had al startproble men. Op 14 februari is er een paar uur alco holcontrole gehouden in Heiloo, Lim men en Egmond. In totaal werden er 35 auto's gecontroleerd. Negen bestuur ders moesten blazen, maar verder on derzoek bleek niet noodzakelijk. Maar 2 bestuurders reden veel te hard en een auto was niet APK gekeurd. Zondagnacht is er een VW golf LT-92-DN grijs meegenomen. Deze stond buiten bij de Kloosterhof'. De overbuurman, de Maria-Lidwinaschool kreeg ook ongewenst bezoek. Er is nog niet bekend wat er wordt vermist. Montage van sloten, grendels en elektronische alarminstallaties. Vraag vrijblijvend prijsopgave middenweg 44, 1906 AR Limmen, telefoon 02205-2377 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: ds. A. Boelhouwer; 19.00 uur in Gercf. Kerk: ds. A. Boelhouwer. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: ds. F.J. van der Wind; 19.00 uur: ds. A. Boelhouwer (leerhuisdienst). Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: ds. J.W. van de Gronden. Parochie-zondagsdienst Moeder Gods Parochie, Holleweg 111, tel. 072-331453. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: dhr. T. Viezee uit Alphen aan de Rijn. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Gezamenlijke dienst drie kerken in Her vormde Kerk te Egmond aan Zee. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: DoReLu-dienst in Doopsge zinde kerk. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.00 uur: DoReLu-dienst in Doopsge zinde kerk. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: DoReLu-dienst, ds. P. Post. Koffie voor de dienst. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur: br. D. Koens; 15.00 uur: ds. P.J.H. Krol. Deze diensten worden gé houden in de Ned. Herv. Kerk Oudorp. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: Leesdienst. Evangelische Gemeente De Egmonden Zondagavond 19.00 uur, Hanswijk 1', Egmond aan den Hoef. Inlichtingen telj 02206-5301. Rooms Katholieke Kerkdiensten Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (on de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Don derdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (on de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdaj 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan Weekenddiensten: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 (bij de Juliana Zusters) en 10.30 uur, Hoogmis. Door de week: maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur, donderdag 10.00 uurj Biechtgelegenheid: zaterdag 16.00 uur in de Bedevaartskapel. Gebeedsdienst en Lof: Zondag 15.0' uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrorij H. Missen: Zaterdagavond 18.45 uutf Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) Zaterdag 21 februari: dr. Kempers, De Achtkant 19, tel. 330077. Zondag 22 februari: dr. Gransbergen, Breedelaan 59, tel. 330400. Weekenddienst Apotheek 20-27 februari: Apotheek Heylo, Stati onsweg 53, tel. 331070. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen 19-25 februari: E. Wiegering, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 21 en 22 februari: J.W.F. Ober, Venne waard 180, Alkmaar, tel. 072-613792. Diëtiste Simone Ouwendijk, Nic.Beetsweg 66, Heiloo. Telefonisch afspraken maken: dag. tussen 18.00-19.00 uur, tel. 072-336051 (b.g.g. 330719) Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildt- laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; Fysio- therapiepraktijk E.J. de Waal, Kenne- merstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P.A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Elise Zonneveld-Kemper, tel. 072-337378. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. 1. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 072-334348. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT1 Heiloo, tel. 072-337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei-,, ken op tel. 072-331606 (Commandeurs laan 1). Zaterdag spreekuur van 11-12 uur. Kruisvereniging Heiloo Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94, Geopend iedere maandag en donderdag van 16.00-17.00 uur. Uitleenmagazijiï geopend op werkdagen van 19.00-19.3Q uur. Tel. 072-331073ï. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tusi sen 12.00-13.00 uur. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-3344694. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te. bereiken van 8.00-8.30.uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02206-3613, te be reiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, i<| bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362, te. bereiken tussen 8.00:8.30 uur. Mevr. K. Hergaarden, fel. 02513-1484") te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. De dienstdoende wijkserpleegkundige js bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur vta| tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073.1 SVW.WAWAV LVWAWAWAVAV.Y Oppasdienst Tarieven: 2.50 per uur; na 23.00 uur 3,—. Contactadressen (uitsluitend tele fonisch tussen 12.30 en 13.30 uur): mevr. Meertens-Wiltens (072-116377) of mevr. van 't Veen-Paarlberg (072-330127). Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen voor huisvesting in een be jaardenoord en sociale alarmering die nen te worden gericht aan de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Heiloo, Van Aostastraat 5, 1851 JB Heiloo, t.a.v. A.Th.Delleman (tel. 072-313184). Spreekuur: iedere werkdag van 8.30- 10.30 uur. Tevens dinsdag van 19.00- 20.00 uur. Alg. Ned. Invalidenbond Secr.: mevr. Burgering, Karei de Groot elaan 26, 1861 KT Bergen (NH), tel. 02208-12819. Kontaktpersoon: A. L. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, 1851 BH Heiloo, tel. 072-333797. Stichting Telefonische Hulpdienst Noord-Holland Voor een gesprek van mens tot mens dag en nacht bereikbaar: tel. 072- 613614. Wao-Aaw-Groep Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Tevens elke maandag spreekuur (9.00-12.00 uur). Vereniging voor Volkshuisvesting Heiloo Inlichtingen/inschrijvingen: alleen de eerste en derde dinsdag van de maand van 19.30-21.30 uur (inschrijvingen om 19.30 uur) in het Open Huis. Secretari aat: N. Greeuw, Termijen 22, tel. 332158. Stichting Werklozenbelangen Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (10.00-11.30 uur) in het onder komen aan de Pastoor van Muijenweg 16, Heiloo (voormalige Agnesschool), tel. 072-337196. Ouders helpen Ouders Telefonische hulpdienst van de Lande lijke Stichting Ouders van Drugs verslaafden. Tel. 072-152244. Bereik baar: maandag t/m vrijdag van 17.00 t/m-01.00 uur, zaterdag, zondag en op feestdagen van 9.00 t/m 01.00 uur. Vrijwilligers Autovervoer Telefoon 333097, b.g.g. 331297. FIOM: Buro voor alleenstaande ouders S Van der Meijstraat 6 te Alkmaar (tel/ 118812). Bereikbaar maandag t/m vrij-: dag, tussen 9.00 en 17.00 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo Honden: mw. F. Waijers, tel. 02205-2256 en mw. J. Reppel, tel. 072-333714. Katten: mw. H. Dekker, tel. 332879 en mw. I. van Wijnsaarden, tel. 072-' 337853. Vogels: C. Zwaan, tel. 02206-5312. i Knaagdieren: mw. F. Waijers, tel. 02205-2256. VVV Heiloo Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Post-' bus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinformal trice: mevr. A. de Moor, Nijverheids-» weg 11, Heiloo, tel. 072-333719. 2, Unie van Vrijwilligers Kantooruren: maandag, woensdag eni vrijdag (12.00-14.00 uur), tel. 072-335296. Secretariaat: mw. B. Eberson-Bergsma, Breedelaan 46, 1851 MD Heiloo, tel. 072-336262. Giro UW: 2400655. Stichting Algemeen Maatschappelijk Werk (Stama) Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woensdag i en vrijdag, 9.00 tot 10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. j 02205-1250. Spreekuur donderdag,. 14.00 tot 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau i Algemeen Maatschappelijk Werk, Nas- saulaan 5 te Alkmaar, tel. 072-110804. Gehele week. j Ombudsteam Heiloo Voor schriftelijke vragen: Postbus 892 1850 AB Heiloo. Tel. bereikbaar van 10.00-22.00 uur op 072-332361. Spreek uur vrijdag na telefonische afspraak in De Duif, Mariënstein 180, van 19.30- 20.00 uur. Stichting Peuterspeelzalen Heiloo Aanmeldingen en inlichtingen: mevr, S.van den Haak-van Wijk, tel. 072-; 334219. Stichting Consument en Huishouding V Spreekuur: afdeling Sociale Zaken, Vanj; Aostastraat 5 te Heiloo, donderdag van; 14.00-16.00 uur. Tel. afspraak makén (hele week): tel. 313184.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 2