Poütieberichten DierenbeschemtOf CéWfcm Kort Bondig ivenementenagenda 5*w Kerkdiensten Medische diensten Andere adressen HBIB H. D. GRANSBERGEN, arts AFWEZIG van 2 t/m 6 maart UITKIJKPOST 25 FEBRUARI 1987 Sjoeltoernooi Sjoelvereniging Ricochet organiseert momenteel een toernooi voor de jeugd. Inmiddels zijn twee rondes gespeeld. De drie volgende rondes zijn op 18 en 22 maart in de zijzaal van de Pius-kerk aan de Hobbemalaan in Alkmaar. Inlichtin gen: 072-401623. After Care After Care is een begeleidingsgroep voor vrouwen met borstkanker. Op 4 maart is er een contact-bijeenkomst, van 10.00-12.00 uur in het Medisch Centrum Alkmaar. Inlichtingen: tel. 072-145454, tst. 2226, dinsdag tussen 14.00-16.00 uur. Transcendente meditatie Ayurveda is de wetenschap van leven, de oudste leer over volkomen gezond heid. De vedische geleerde Maharashi Mahesh Yogi heeft ayurveda opnieuw compleet en effectief gemaakt. Hiero ver zal Pierre Knibbeler (leraar trans cendente meditatie) twee lezingen hou den. De eerste op woensdag 4 maart, Gulden Vlies te Alkmaar, aanvang 20.00 uur. De tweede op donderdag 5 maart, Belieslaan 14 te Heiloo, aanvang 14.00 uur. De entree bedraagt in beide' gevallen vijf gulden. Inlichtingen: 03200-55533 Co-counselen Co-counselen is een zelfhulpmethode. Eind maart/half april wordt hierover een cursus gegeven van twee weekends. Voor inlichtingen: 072-152071 of 03438-17051. Alkmaars Symfonie Orkest Vrijdag 6 maart concerteert het Alk maars Symfonie Orkest samen met het Toonkunstkoor Den Helder en het Hel ders Mannenkoor in de grote zaal van De Vest te Alkmaar. Aanvang 20.15 uur. Entreeprijzen: normaal 12,50, cjp/65+ ƒ7,50, muziekstudenten 2,50. Poppenbeurs Zondag 15 maart (11.00-17.00 uur) wordt in De Vest te Alkmaar een pop penbeurs gehouden. Allerhande pop pen, waaronder) opgegraven poppetjes uit 1820, zijn te zien, als ook de diverse technieken. Voor de kinderen is er een optreden van poppentheater Bolderik. Entree ƒ3,50, kinderen 1,00. Inlich tingen: 02244-2485. Vrouwenplatform Zondag 8 maart is er in De Vest te Alk maar een discussie-bijeenkomst over de haalbaarheid van een breed opgezet vrouwencentrum. Naast de discussie zijn er ook diverse optredens, waaron der een van het Alkmaars Straatorkest. De dag duurt van 10.30-18.30 uur. STREMMINGEN VIADUKTEN OVER RIJKSWEG A9 IN DE GEMEENTE HEILOO Heilooërbrug (Kanaalweg) Op zaterdag 28 februari zal het viadukt over rijksweg 9, in de Kanaalweg wor den opgevijzeld. Als gevolg hiervan zal het doorgaande verkeer op de Kanaal weg, uitgezonderd fietsers en voetgan gers, worden gestremd. De afsluiting van de Heilooërbrug zal zijn tussen 9.00 en 20.00 uur. Door omleidingsroutes zal het gemotoriseerd verkeer, uitgezon derd vrachtverkeer, geleid worden via de Lage Laan en/of Nijenburgerweg. Het vrachtverkeer wordt omgeleid via Alkmaar of Akersloot. Nijenburgerbrug (Nijenburgerweg). Op .zaterdag 7 maart zal het viadukt over rijksweg 9 in de Nijenburgerweg worden opgevijzeld. Als gevolg hiervan zal het verkeer worden omgeleid via de Kanaalweg. Vanaf 7 maart om 9.00 uur is er gedurende 6 weken een totale stremming van de Nijenburgerbrug. In overleg met de gemeente Heiloo is geko zen voor de totale afsluiting om daar mee de duur van de afsluiting, welke oorspronkelijk 10 weken was, met 4 we ken te bekorten, ten einde hiermee de hinder voor landbouw verkeer zoveel mogelijk te beperken. Kooibrug (Lage Laan). De werkzaamheden aan het viadukt in de Lage Laan zijn zover gevorderd dat deze brug vanaf heden weer open is. Bovengenoemde data zijn gebaseerd op werkbaar weer. Indien de werkzaamhe den door ongunstige weersomstandig heden vertraging ondervinden dan zal dit nader in deze krant worden bericht. Openbare bibliotheek Woensdag 4 maart: mw. M. Sabel ver telt over de 'cello' in bibliotheek Het Malevoort, aanvang 9.30 uur, aan de hand van bibliotheekmaterialen. Decor te kijk In de hal van de Heilooër volksmuziek school hangt tot het einde van februari het decor dat gebruikt is voor de uitvoe ring van de 'Drei Grosschen Oper' door leerlingen van José Jonkers en een bla zersensemble van de volksmuziek school. Het decor is 4 meter hoog en 4 meter breed. Het werd geschilderd door W. Naessens. Iedere belangstellende, ook toneel- en operettegezelschappen, kunnen het decor bezichtigen. Expositie Harry Elzinga Tot 27 februari exposeert Harry Elzinga aquarellen in de foyer van het Open Huis. Harry Elzinga leidt al enige jaren de cursussen aquarelleren van het Nivon en is dus in Heiloo zeker geen onbeken de. Men kan de werkstukken bekijken tijdens de openingsuren van het Open Huis. Deze zijn gelijk aan de tijdstippen waarop in de diverse zalen activiteiten worden gehouden (zie elders in deze Uitkijkpost). The Gospel Road Vrijdag 27 februari: vertoning van de film 'The Gospel Road' met Johnny Cash in de zaal van de Geref. Kerk aan de Noordergeeststraat, aanvang 20.00 uur. Toegang gratis. Seniorenbonden De seniorenbonden ANBO en KBO or ganiseren elke middag -ook zondag, niet zaterdag- soosactiviteiten voor 50-plussers in 't Trefpunt, Hoog en Laag 7a, aanvang 13.30 uur. Jeugddienst Maandag 2 maart: jeugddienst in de Ge ref. Kerk aan de Noordergeeststraat, aanvang 19.00 uur. Voorganger is ds. F.J. van der Wind. Thema van de dienst: 'Noten mag je kraken...mensen nooit!'. s Omgeploegde akkers, de eerste bestrating, rioolbuizen en vracht verkeer. Daarmee moeten we het in het bouwplan Ypestein voorlopig doen. Natuurlijk heeft de vorst voor de nodige vertraging gezorgd. Overigens, de eerste huizen zijn al verkocht en de volgende plannen worden alweer gemaakt. Bijvoor beeld het apartementencomplex van Bouw groep Van Gasteren, waaro ver elders meer. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE HEILOO Geboren Sophie W., d.v.: Kemme, Johannes H.J. en: Lucia M. Wesseling. Overleden Sluis, Geertje, w.v.: Asjes. Nieuwland, Jozef. De afdeling bevolking is geopend van 8.00 tot 12.30 uur. Politieberichten Een ongeluk zit soms in een klein hoek je, een jongen reed op de Pastoor van Muijenweg op de fiets over een klein takje, dit kwam tussen de spaken en de jongen kwam ten val. Hij had een hoofdwond, schaafwonden aan zijn arm en een kapotte bril. De VW Golf, die verleden week vermist werd bij de Kloosterhof, is weer terug gevonden. Er zijn de afgelopen week 6 fietsen ontvreemd. Op de Heerenweg js ,pfl},,J.§,30- gepro beerd in te breken, door een raam te forceren. De bewoner, die lag te slapen, deed het gordijn open omdat een vreemd geluid werd gehoord. De dief koos het hazenpad. In Limmen is een deur open gebroken op de Dusseldorperweg, wat vermist wordt is nog niet bekend. Uit een ander huis, eveneens aan de Dusseldorperweg, werd een video meegenomen. Op de Sandecamplaan is ook een raam open gebroken en op de Achtkant (Hei loo) een achterdeur. Op de Curtiuslaan zijn 3 auto's openge broken, bij een werd niets ontvreemd, bij de tweede een cassette en radio en bij de derde wilde men de radio er uit ha len, maar dat lukte niet. Op Vredenoord werd tweemaaal inge broken, wederom door het forceren van een raam, er werden een portefeuille en sieraden meegenomen. Op de Kennemerstraatweg werden uit een auto een tennisracket, een jogging pak, cassette bandjes en een verrekijker meegenomen. Op de Haesackerlaan werd een thermo pane raam van de schuifpui ingeslagen, daarna werd een klein bedrag aan geld meegenomen. In de Aostastraat werd een groene Mer cedes (66-JZ-77) door een ander dan de eigenaar meegenomen. In de Hema waren ook weer 2 winkel dieven, het ging om vleeswaren en kaas. Drie jongens hebben kaarten verkocht met zeehondjes erop op de Keldercroft- laan, de jongens waren afkomstig uit Castricum. Het stel had geen vergun ning. Woensdag 18 februari om ongeveer half vijf, werd een mevrouw, die liep te wan delen op de Nieuwe Plantagie door een man aangesproken, die in een donker rode auto reed. Er was een verhaal over een modeshow die hij gehouden had, en zij mocht nu alle kleding hebben. De vrouw ging daar niet op in en gaf het aan bij de politie. Elders bleek de man ook al gesignaleerd te zijn en bood toen goedkope stoffen aan. Dit is geen zuive re koffie. Op de Westerweg raakte een bestuurder van een auto de macht over het stuur kwijt toen hij moest uitwijken voor een andere auto De bestuurder reed toen te gen een boom en kreeg een beenbreuk en schaafwonden. Hij bleek wel gedron ken te hebben, dat wees een bloedproef uit. Door de gladheid op de A9 raakten 3 auto's in de problemen. Twee beland den in de sloot en een ander in de vangrail. SAMENWERKING POLITIE HEILOO EN EGMOND WORDT VOORTGEZET Vorig jaar is, zoals wij indertijd al meldden in de Uitkijkpost, een vorm van samenwerking ontstaan tussen de politiekorpsen van Heiloo, Limmen en Egmond. Heiloo en Limmen behoorden al tot dezelfde rijkspolitiegroep, Eg- mond werd daaraan toegevoegd. Tot die tijd behoorde Egmond tot de groep Bergen, waarvan ook Schoorl deel uit maakte. De problemen in die drie kust- gemeenten, met name in de zomer maanden, waren de aanleiding om de groepsindeling te veranderen. De extra mensen, die in de zomermaanden naar Egmond, Bergen en Schoorl werden gestuurd vanuit andere districten, kon den de aantasting van met name de openbare orde niet optimaal verhelpen. Bij wijze van proef werd daarom de groep Bergen vorig jaar gesplitst. Ber gensen gitègep als groep Beiden vAtJer en Egmond werd bij de groep Eïeiloo ingedeeld. De gedachte achter dit plan wqs, da,t een oost-west koppe- lirfgfvan gemeenten beter zou functione ren dan een noord-zuid koppeling. In het laatste geval, de vroegere groep Ber gen, waren drie gelijksoortige 'recrea tieplaatsen' bij elkaar ingedeeld. Evaluatie Na afloop van het zomerseizoen werd de nieuwe samenwerking tussen Heiloo, Limmen en Egmond geëvalueerd. Men was vooral te spreken over het verbeter de politietoezicht op de openbare orde in Egmond aan Zee; die in Heiloo en Limmen moest enigszins inboeten. On danks het grotere toezicht nam in Eg mond wel het aantal auto-inbraken toe. Enkele speciale acties op dit terrein had den een succesvol resultaat. Hoewel de algemene opvatting is, dat de situatie is verbeterd, blijft men van me ning dat het nog beter kan. De proefpe riode wordt daarom verlengd tot en met 1987: Egmond blijft vallen onder de groep Heiloo. In het komende jaar streeft de politie naar een intensiever toézicht op de openbare orde op straat in de gemeenten Heiloo, Limmen en Egmond. Assistentie Behalve op eigen kracht -de vergrote groep Heiloo telt 53 man- zal er ook as sistentie verleend worden vanuit het dis trict Alkmaar. De Verkeersgroep Alk maar zal in de zomermaanden in Eg mond aan Zee worden ingezet om ver keersproblemen (parkeeroverlast, af handelen ongevallen) het hoofd te bie den; ook zal de groep extra surveillan ces uitvoeren. De Bereden Groep Bergen zal bij specia le gelegenheden (braderie) en in de wee kends enkele ruiters inzetten. De Tacti sche Recherche zal assisteren bij het aanpakken van de criminaliteit, onder meer via enkele speciale acties (gericht op auto-inbraken). Door het verbeteren en intensieveren van de samenwerking tussen Heiloo, Limmen en Egmond hopen de betrok kenen (de burgemeesters van de drie ge meenten, de officier van justitie te Alk maar en de districtscommandant van de rijkspolitie) dat de openbare orde in zomer- en wintertijd zo goed mogelijk gewaarborgd wordt. GEVONDEN VOORWERPEN Gevonden voorwerpen te Heiloo, perio de 25 januari 1987 t/m 22 februari 1987. Goederen afhalen op woensdag en zaterdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur. 1 luchtbuks; 1 tennistas; 1 paar voetbal schoenen; 1 bankbiljet; 1 sleutel en han ger; 1 schakelarmband; 1 dames porte monnee met geldsinhoud; 1 blauwe ca puchon; 1 kinderhelm; 1 dames horlo ge; 1 doosje met oorknopjes; 1 velg en band van auto; 1 trainingsjack; 1 ski handschoen; postpapier; 1 dameshorlo ge; 1 sleutel aan hanger; 1 portemonnee met geldsinhoud; 1 klein sleuteltje; fo to's in enveloppe; 1 cassette bandje; 1 boormachine; 1 kinderhorloge met re kenmachientje; 1 huissleutel en I klein sleuteltje; 1 pr. dameshandschoenen; 1 sleutel; 1 sleutelbos waaraan 4 sleutels; 1 dobberman pincher; 1 kinderpop met rood haar; I schaatsmuts; 1 etui met 4 sleutels; autosleutels aan leren hanger; transformer v. rode truck met grijze aanhanger. AGENDA OPEN HUIS Donderdag 26 februari N.v.v.H. Gewest verg. 10.00-16.00 Yoga 13.30-16.30 H.O.V. operettever.rep. 20.00-23.00 Soc.Ped.Ac.Verg. 20.00-22.00 Sjoelcl. Heiloo 20.00-22.00 H.B.C. bridged.Heiloo 20.00-23.00 Boerhave Engelse les 19.00-21.00 P.v.d.A. vergadering 20.00-22.00 Vrijdag 27 februari Plattel.vr. volksd. 09.00-10.30 S.K.W.O. 11.00-12.00 N.v.v.H. damesbridge 09.30-11.30 Plattel.vr. 14.00-15.30 S.K.W.O. yoga v. oud. 13.30-16.30 Beg.orkest v.NH.rep. 20.00-22.00 Janet Hage Jazzdance 19.30-20.30 Liberty Squaredance 19.30-22.30 NIVON geologie 19.30-21.30 Zaterdag 28 februari Gem. Heiloo 09.00-14.00 Fam. de Vries 15.00-18.00 Alkm. Big band rep. 15.30-17.30 Zondag 1 maart Kindernevendienst NHK 10.00-11.00 Maandag 2 maart N.v.v.H. gym 10.30-11.30 Plattel.vr. zang 14.00-15.30 Sans Atout bridge 20.00-22.00 NIVON aquarellen 2. 20.00-22.00 Falkj. toneel rep. 20.00-23.00 E.H.K. klaverjassen 20.00-22.00 Soc. Alleenst. soos 20.00-22.00 Dinsdag 3 maart DOVES gym 09.00-12.00 Eed. vrouwenr.vetg. 09.15-21.25 Niéuw Leven zarigver.rep. 20.00-22.00 H.B.C. bridged. Heiloo 20.00-23.00 Oppositie schaken sr.+jr. 19.00-23.00 Scheidegger cursus 19.00-21.00 Volkshuisvesting spreekuur 19.30-22.30' Woensdag 4 maart DOVES gym 10.30-11.30 Ned. bridgebond cursus 20.00-22.00 Falkland toneel rep. 20.00-23.00 Liberty Squaredance 19.30-22.30 Rotaryclub Heiloo 19.00-21.00 Ucyl yoga 19.15-21.15 SPEELAVOND IN DE VOLKSMUZIEKSCHOOL Vrijdagavond (27 februari) om half acht alweer een speelavond. U kunt luisteren naar leerlingen van Peter On nes (leraar hobo) en naar het volwassenen-instrumentaal ensemble. In allerlei ensembles, groot en klein, van symfonie- en harmonieorkest tot houtblaastrio, treffen we de hobo aan. Niet in grote aantallen, maar wel na drukkelijk aanwezig. De toon van de hobo is helder en duidelijk hoorbaar door het geheel eigen timbre. Hobo spe len is niet gemakkelijk en vooral de juiste ademhaling, zoals eigenlijk bij elk blaasinstrument, is van groot belang. Kom kijken en luisteren. Zoals altijd kunt u niet alleen beginnelingen, maar ook ver gevorderde leerlingen meema ken. Het volwassenenensemble o.l.v. Cas Himmelreich speelt twee werkjes van Bela Bartók en twee composities van de dirigent. Een daarvan is een blues voor saxofoon. OPENBARE BIBLIOTHEEK Er wonen vast nog meer geboren vertel lers in Heiloo. Veel lezers zouden het best leuk vinden om, zoals werd voorgesteld in de Uit kijkpost van begin januari, een verhaal te schrijven voor de in oktober 25-jarige bibliotheek, alleen ze vinden het zo moeilijk. "Waarover moet je dan schrijven en hoe moet je dan schrij ven"? En als we dan antwoorden: "Schrijf een verhaal, zoals je ook een brief zou schrijven; over de kinderen, een vakantie, een verhuizing, een huis dier, enz.", dan is het antwoord: "wie schrijft er tegenwoordig nog brieven? Wanneer je wat te vertellen hebt, pak je toch de telefoon". Natuurlijk kun je je verhaal kwijt via de telefoon of in een persoonlijk gesprek. Alleendan moet je gesprekspartner wel een geboren luisteraar zijn, anders zit je binnen de kortste keren naar zijn verhaal te luisteren, terwijl jij met het jouwe blijft zitten. Vandaar dat schrij ven zo'n verfrissende bezigheid kan zijn, je kunt je verhaal helemaal kwijt, niemand die je onderbreekt. Nu hoeft u niet beslist een verhaal te schrijven. Het mag ook een gedicht of een beschouwing zijn. Alleen, het moet wel voor 1 mei worden ingeleverd met een maximum van 750 woorden. Er kan ook nog een prijs mee worden gewon nen. Heel aantrekkelijke prijzen zelfs, die worden toegewezen door een, niet bij de bibliotheek betrokken, jury bestaande uit: een schrijfster, een leraar-schrijver en een journalist. Vak mensen dus, maar heel aardige, die niet vergeten zijn, hoe ze destijds zelf heel aarzelend hun eerste werk instuurden. Trouwens we hebben al enige inzendin gen binnen gekregen, maar we zijn er van overtuigd, dat er nog veel meer ge boren vertellers onder onze leden en niet-leden (dat mag ook, heel Heiloo boven de achttien jaar kan meedoen) te vinden zijn. Vandaar nog eens deze oproep! Rondleiding en voorlichting voor lezers. Op 16 en 23 maart, 's middags van half twee tot drie uur, worden er weer twee op elkaar aansluitende voorlich tingsmiddagen gegeven over het gebruik van de bibliotheek. Welke materialen kun je lenen, hoe en waar kun je het al lemaal vinden en, dat is heel plezierig om te weten, hoe gebruik je de automa tische catalogus. Deze instructies wor den op heel verhelderende wijze gegeven door mevrouw A. Timmer, hoofd van de bibliotheek. Is het misschien een idee, om, er zijn immers enorm veel clubs en groeperin gen in Heiloo, één of meerdere afge vaardigden deze middagen te laten vol gen, om door voorlichting erachter te komen, welke materialen de bibliotheek voor het betreffende club en groepsge beuren- fotoclubs- maatschappelijk werk, de kerken, vrouwenclubs, enz. in huis heeft. Men kan de bibliothecaresse dan vragen, waar de kasten met boeken en ander materiaal over de speciale inte resse te vinden zijn en even noteren on der welke rubriek de materialen in de kasten zijn ondergebracht. Desnoods noteert men wat titels en geeft die door. Opgeven aan de balie of per telefoon: tel. 072-330057. TJarltvim de bibliotheek HUW AANLEG KABELNET VORDERT GESTAAG Na de vorstperiode zijn de werkzaamhe den voor de aanleg van het kabeltelevi sienet weer hervat. Het grootste deel van Heiloo is inmiddels voorzien van een aansluiting. Voor het resterende deel van het dorp is de volgende plan ning gemaakt. Er wordt op dit moment gewerkt aan de wijken Mariënstein, Termijen en Vries wijk, als ook aan het gebied begrensd door Pastoor van Muijenweg, Ewisweg, Zeeweg en Harrelaers. Medio april zal het Blockhovepark van een aansluiting worden voorzien. In mei staat het gebied begrensd door Kennemerstraatweg, Groenelaan, Oosterzijweg en Warmoezierslaan, als ook het gebied begrensd door Nieuwe- laan, Kennemerstraatweg, Zevenhuizer- laan en spoorlijn, op het programma. Het resterende gebied ten westen van de spoorlijn zal medio juni worden aan gesloten. Naar verwachting zal Heiloo begin juli geheel bekabeld zijn. De nieuwe wijk Ypestein wordt direct bij de aanleg er van bekabeld. De wijken Baetenburg, Boekenstein, Vredenoord, Boswijk en De Ronge zijn niet meer in de planning opgenomen. Zij blijven in beheer van de huidige ex ploitant R. Schmitz. De NV Kabeltele visie zal wel signaal leveren aan de heer Schmitz, zodat zijn abonnees in princi pe het zelfde pakket kunnen ontvangen als de overige kabelabonnees in Heiloo. Goed tehuis gezocht voor: Rode kater, 1 Vi jaar, cypers poesje 2 jaar, cyperse kater, 3 jaar, schildpad poes, 4 jaar, zwart/witte kater, 6 jaar, z<varte kater, 13 jaar, zwarte kater, 14 jaar. Twee dwergkonijntjes, 1 blauw grijs en 1 bruin. Voor informatie: 072-337853. Dombo, rood/witte cocker spaniel, gee. reu. 1 'A jaar. Iwan, boxer, reu, donker gestroomd, 1 jaar. Jacob, bastaard la brador, blond, gec. reu, 3'A jaar. Tar- zan, kruising basset-Duitse staander, reu. Sandy, poedel, wit, gest. teef. Loe- kie, cocker spaniel, rood, teef, 5'A jaar. Muffief, bastaard herder, reu, zwart, 5 jaar. Een aantal dwergkonijntjes. Voor informatie: 02205-2256. Vermist: Grijze cyperse kater, witte bef en witte sokken, dik haar, grote kat, roepnaam Arie, Vennewaard, Alkmaar. Donker cypers katertje, 1 'A jaar, roepnaam Joepie, De Landman, Alkmaar. Rode kater, gec., witte bef, witte sokjes, groot, roepnaam Bobbie, Lievenshof, Alkmaar. Zwart/witte kater, witte bef, witte sokken, wit puntje aan staart, van één oor is puntje verbrand, 7 maanden, Dusseldorperweg, Limmen. Zwart/wit te kater, niet gec., 1 jaar, Westerweg Heiloo. Rode kater, witte bef, witte te nen aan voorpoten, achter witte sok ken, klein sneetje in oor, gec., 6 jaar, Hogeweg Heiloo. Lapjespoes, ca. 4 jaar, roepnaam Miepje, Bergeonstraat, Heiloo. Cypers grijs/bruine poes, witte voetjes, wit befje, gescheurd oor, slank, op buik weinig haar, 2Zi jsst, Rector Frederiklaan, Heiloo. Voor inlichtin gen: 072-621195. Konijn (Rus), klein, wit met zwarte oren, zwart snuitje, Vleeshouwerstraat, Alkmaar. Witte valkparkiet, Kieften- land, Limmen. Gevonden: Rode kater, witte bef, witte sokken, ca. 1 'A jaar, Slochterwaard, Alkmaar. Ka ter, zwart met witte vlekjes, één oog blind?, Fazantlaan, St. Pancras. Voor inlichtingen: 072-621195. Dierenbescherming Heiloo e.o. Tel. katten Heiloo: 072-337853, 072-621195, Limmen: 02205-2256, Akersloot: 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256, 072-333714, Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 02205-2256. Akersloot: 02513-10079. Tel. vogels: 02206-5312. Inspectie Heiloo e.o.: 072-335750. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk Niet ontvangen. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: ds. Van Kamp; 19.00 uur: herv. predikant, jeugddienst. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: br. J.O.Schouten uit Heerhugowaard. Parochie-zondagsdienst Psychiatrisch Centrum, Kenne merstraatweg 464, tel. 330844. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: ds. F.J.van der Wind uit Heiloo; gezinsdienst. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10.00 uur, Egmond-Binnen: dhr. L.de Ruiter. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: ds. M.W.S.Cramer. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Niet ontvangen. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: br. Th.Roep. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur: br. G.J.J.Drenth; 17.00 uur: ds. J.Stuij. Deze diensten worden ge houden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30-17.00 uur: ds. J.Luiten. Evangelische Gemeente De Egmonden Zondagavond 19.00 uur, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Inlichtingen tel. 02206-5301. Rooms Katholieke Kerkdiensten Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Don derdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan Weekenddiensten: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 (bij de Juliana Zusters) en 10.30 uur, Hoogmis. Door de week: maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur, donderdag 10.00 uur. Bie:htgelegenheid: zaterdag 16.00 uur ii de Bedevaartskappl. Gebeedsdienst en lof: Zondag 15.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: Zaterdagavond 18.45 uur Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) 28-2 en 1-3: dr. den Engelsen, Het Wie- lemakersland 9, tel. 333080. Weekenddienst Apotheek Apotheek Kruisinga, Koorstraat 59 Alkmaar, tel. 072-112684. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige i: te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen C. Motzo, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo H.Hamming, Waerdendelstraat 3, Alk maar, tel. 072-116061. Diëtiste Simone Ouwendijk, Nic.Beetsweg 66. Heiloo. Telefonisch afspraken maken: dag. tussen 18.00-19.00 uur, tel. 072-336051 (b.g.g. 330719) Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel 072-337342. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildt- laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; Fysio- therapiepraktijk E.J. de Waal, Kenne merstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P.A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746." Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Elise Zonneveld-Kemper, tel. 072-337378. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs laar. 1). Zaterdag spreekuur van 11-12 uur, Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. 1. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, iel. 072-338114, b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 072-334348. Kruisvereniging Heiloo Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94. Geopend iedere maandag en donderdag van 16.00-17.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen var 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-3344694. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, te!. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. i Mevr. E. Jansen, tel. 02206-3613, te be reiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.3U uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. K. Hergaarden, tel. 02513-14847, te bereiken tussen 8.00-8.15 uur. Mevr. R. de Jong, tel. 02205-2062, te bereiken maandag, donderdag en vrij dag tussen 8.00-8.15 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. De overige huisartsen in Heiloo nemen waar. Nederlandse Rode Kruis afd. Heiloo Geestakker 7, 1852 EW Heiloo, tel. 072-336038 Welfare; mevr. Coolegem-de Beer, Werkendelslaan 39, 1851 VB Heiloo, tel. 072-335427. Verkoop van handwer ken iedere woensdag van 10.00-12.00 uur Kennemerstraatweg 382, Heiloo, tel. 072-333399. Speel-o-theek regio Heiloo: De speel-o- theek leent speelgoed uit aan kinderen met een handicap en aan diegenen die speciale aandacht nodig hebben. Adres: Kennemerstraatweg 382, 1851 BK Hei loo, tel. 072-333399. Openingstijden: donderdag 15.30-16.30 uur, vrijdag 19.00-21.00 uur, zaterdag 10.00-12.00 uur. Inl.: mevr. M.H.Post-Stuve, Goodes- laan 55, 1852 ES Heiloo, tel. 072- 334152. Telefooncirkels: Inl.: J.van Toorn, Geestakker 7, 1852 EW Heiloo, tel. 072-336038. Stichting Ouderenwerk Heiloo Instelling voor gecoördineerd werk voor 50-plussers. 't Trefpunt, Westerweg 294, 1852 AS te Heiloo, tel. 331297. Spreekuren: dagelijks (9.00-10.30 uur). Voor: bemiddeling huisvesting ouderen, meer bewegen door 50-plussers, autovervoer door vrijwilligers, individuele belangenbehartiging, vormings- en ontspanningsactivitei ten, Graag Gedaan. Gemeente Heiloo afdeling sociale zaken Van Aostastraat 5 Spreekuren: iedere werkdag van 8.30-12.00 uur, tel. 313131. Maatschappelijk werk: maandag t/m vrijdag 8.30-10.30 uur, dinsdag ook 19.00-20.00 uur, tel. 313184. Burenhulp Plan Oost Fam. van den Berg, De Laghe Weijdt 20, Heiloo, tel. 335078. Stichting Rolstoelbus Heiloo e.o. Secr.: tel. 335149. Afspraken vervoer: tel. 336570. De Rolbus is dagelijks beschikbaar. Stichting Onderdak Alkmaar Opvangcentrum voor acuut dakloze mensen. Kuelmalaan 196, Alkmaar, tel. 072-400234. Werkgroep Kind en Ziekenhuis Secretaris: J.C.Smakman, tel. 072-331661. Woningbouwvereniging Sint Willibrordus De Kloosterhof 23, 1852 LA Heiloo, tel. 072-332872. Geopend op werkdagen van 8.30-11.30 uur. Spreekuur: le woensdag van de maand (niet in juli en augustus). Sociëteit Alleenstaanden Heiloo Eerste maandag van de maand: thema avond. Derde maandag van de maand: kreatieve avond. Het Open Huis, zaal 5, aanvang 20.00 uur. Inl. tel. 332136 of 331097. Gezinsverzorging, bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord-Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks. 8.30-9.30 uur. Voor aanvra gen om hulp, bel het centrale teLrw,,- 072-127066. Dit is bereikbaar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de Bereikbaarheidsdienst: 072-156400. Openbare Bibliotheken Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 330670: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Zaterdag 10.00-12.30 Kennemerstraatweg 382, 1851 BK te Heiloo, tel. 330057: Maandag 19.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Vrijdag 14.00-17.00 Ouderenkoor Heiloo Repetitie dinsdag van 10.00-11.45 uur, in 't Trefpunt, Westerweg 294. Inl.: via tel. 334797, 334054 of 334216. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het wel zijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeg huis. Sekr.: Werkendelslaan 29, tel. 331594. FNV Info-team Heiloo-Limmen Spoed-informatie: tel. 02205-1608 of 02206-5397. Bouw- en Houtbond Heiloo Spreekuur iedere maandag van 20.00 tot 21.00 uur in de R.K. pastorie, Westerweg 267.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 2