Politieberichten dt VET ZOMER 1987 zonal zonwering Cvenementenagenda Verenigingsagenda Kerkdiensten Sport en spet agenda Van Rozendaal introduceert 'Dynacoil' -theek Bibli- Hydrocultuur bij Intratuin Medische diensten Andere adressen Door gebrek aan ruimte is het voor de Uitkijkpost deze week niet is geplaatst, indien de ruimte het toelaat, zullen wij de tekst zoveel mogelijk vol gende week opnemen. Middenweg 34 - Limmen telefoon 02205 - 1720. DIERENBESCHERMING HEIL00-UMMEN-CASTRICUM De grootste vaste lezerskring UITKIJKPOST 18 MAART 1987 Openbare bibliotheek Boekenweek: tentoonstelling over de Sovjet Unie, waarbij speciale aandacht voor schrijver/acteur Dolf de Vries en de schrijfster van het boekenweekge schenk Tessa de Loo. Vrijdag 20 maart: muziekavond ver zorgd door mw. M.Sabel, van 18.00- 20.30 uur (zie- ook elders in deze Uitkijkpost). Maandag 30 maart: lezing met dia's over zijn reis door de Sovjet Unie door Dolf de Vries, aanvang 20.00 uur. Toe- ganskaarten a 1,00 in de bibliotheek •verkrijgbaar. Expositie NIVON Gedurende de maand maart kan men in de foyer van het Open Huis werkstuk ken bekijken van de deelnemers aan de NIVON-cursus aquarelleren. De ope ningstijden komen overeen met het in gebruik zijn van de zalen, zie elders in de Uitkijkpost. Seniorenbonden De seniorenbonden ANBO en KBO or ganiseren elke middag -ook zondag, niet zaterdag- soosactiviteiten voor 50-plussers in 't Trefpunt, Hoog en Laag 7a, aanvang 13.30 uur. Katholieke Bond voor Ouderen Donderdag 19 maart: voorlichtingsmid dag over veilig verkeer, aanvang 14.00 uur in 't Trefpunt. Kosten 1,00 p.p. Koffieconcert Zondag 22 maart: Remonstrants Koor uit Nieuwkoop verzorgd een koffiecon cert in de Remonstrantse Kerk aan het Fnidsen 37 te Alkmaar, aanvang 12.00 uur. Als solist treedt op de tenor Ruth Pos. Het koor staat o.l.v. Johan de Kei zer, de begeleiding wordt verzorgd door Anja Willemse. Tevens zal het koor de kerkdienst (aanvang- 10.15 uur) muzi kaal ondersteunen. Federatieve Vrouwenraad Woensdag 18 maart: gezamenlijke avond voor de leden van de aangesloten organisaties in de Geref. Kerk aan de Noordergeeststraat, aanvamng 20.00 uur (zaal open 19.15 uur). Kaarten ver krijgbaar aan de zaal, ook voor niet- leden/introducé(e)'s. Het Nederlands Poppentheater o.l.v. Joost Brugman presenteert de operette 'Die Fleder- maus' van Johan Strauss jr. Tevens ver koop van bij-artikelen van de zomer- postzegels. Sociëteit Alleenstaanden Heiloo Maandag 30 maart: de heer Bommer uit Westgrafdijk verzorgd een avond over volksmuziekinstrumenten, aanvang 20.00 uur in het Open Huis. Entree 3,00. Inlichtingen: A. Morshuis (332136) of L. Zoon (331097). Medezeggenschapsraad Openbaar On derwijs Heiloo Donderdag 19 maart: vergadering in De Zeskant, aanvang 20.00 uur. Ter tafel komt ondermeer de ervaring met de wachtdagen-regeling als ook punten, die met de gemeente Heiloo besproken moeten worden. Bouw- en Houtbond FNV Heiloo Vrijdag 20 maart: jaarvergadering in de bovenzaal van sporthal 't Vennewater, aanvang 20.00 uur. Naast de diverse jaarstukken staan ook de huldiging van een aantal jubilarissen en een spreek beurt van een districtsbestuurder op het programma. Het afdelingsbestuur houdt overigens elke maandag spreekuur van 20.00- 21.00 uur in de pastorie van de Willi- brorduskerk aan de Westerweg. Kon. Mij. Tuinbouw en Plantkunde Zaterdag 21 maart: opening excursiesei zoen met een bezoek aan de tentoonstel ling 'Westland 19-nu'. Inlichtingen: C.Kamer, Heerenweg 108, tel. 333523. Katholiek Vrouwengilde Woensdag 18 maart: ledenbijeenkomst met een quizz over bloemen en planten in de natuur. Aanvang 20.00 uur in 't Trefpunt. Ned. Ver. van Huisvrouwen Donderdag 19 maart: open discussie ochtend in het Open Huis, begeleid door mw. J. Schoonekamp-Blikslager; thema 'De vrouw in 2012'. Aanvang 9.45 uur, entree vrij voor iedereen. Woensdag 25 maart: praatje met dia's over paasfolklore en paasgebruiken in binnen- en buitenland door mw. M. Vree-Westdijk in het Open Huis, aan vang 9.45 uur. Wijkvereniging Plan Oost Vrijdag 20 maart: bridgen in 't Oost- honk, Laan van Zeeman 14a, aanvang 20.00 uur. Opgeven: donderdag tussen 19.00-21.00 uur bij de fam. Van Gans, tel. 332119. WAO-AAW Belangenvereniging De WAO-AAW Belangenvereniging Heiloo heeft het voornemen om in de maand mei een grote rommelmarkt te houden in winkelhof 't Loo. Een ieder, die nog overbodige spullen, van boeken tot overtollige huisraad, heeft, om dit niet weg te gooien, maar even te bellen: 331840 of 336900. De spullen worden dan bij u opgehaald. De inkomsten van de rommelmarkt komen ten goede aan mensen met een uitkering in Heiloo. Christenvrouwenbond Dinsdag 24 maart: de heer G.E. Lim- pers uit Barsingerhorn, ex-Jehova getuige', komt vertellen over die periode van zijn leven. Een ieder is welkom om 20.00 uur in de zaal van de Geref. Kerk aan de Noordergeeststraat. Diabetes Vereniging Dinsdag 24 maart: bijeenkomst van de Diabetes Vereniging Nederland, afde ling Alkmaar e.o. in het Elisabeth Zie kenhuis te Alkmaar, aanvang 20.00 uur. De heer Fabriek uit Bergen houdt een lezing over acupunctuur en andere additieve geneeswijzen. Iedereen is wel kom. Mensen met vervoersproblemen kunnen dinsdagochtend bellen: 02207-18668 of 072-333828. HSV Voetbal Zondag 22 maart: HSV 1-WGW (14.00 uur) en HSV 2-Purmersteijn 2 (11.00 uur). Beide wedstrijden op het complex aan de Bayershoffweg. Met veel enthousiasme brengen de VET-shops deze zomer hun nieuwe col lectie. De totale zomercollectie is onder verdeeld in drie thema's. Paris - Dakar: Het belangrijkste thema in de VET-collectie. Alles was met de nim te maken heeft is in deze groep on dergebracht. De denims zijn ruig van structuur en wassing. Nieuw dit seizoen is het zogenaamde denim rockwash. Broeken, salopettes, jackets en shirts, alles is in deze speciale, ruige wassing te koop. Dit hele denimprogramma wordt gecombineerd met alles wat beige en ka- ky is en dan praten we niet alleen over shirts en sweaters, maar ook over kaky voeringen in de demin artikelen. Passage to India: Een oriental sfeer, waarbij stoffen zijn gebruikt in ramie (linnenlook) en katoenkwaliteiten zoals open-weave, crincle katoen en tricots. Het kleurbeeld voor dit thema is zacht; wit, veel ecru en off-white, zacht grijs en pastels. Het ecru-beeld wordt in dit thema stijlvol gepresenteerd, maar kan ook heel goed worden gecombineerd met het sportievere pastelprogramma. De belijning voor heren is oversized. Bij de dames zien we een steeds meer naar het lichaam gesneden lijn, die geaccen tueerd wordt door het gebruik van bre de ceintuurs. From N.Y. to L.A., route '66: Een sportieve sfeer, wat ook in de materia len tot uiting komt. De kleuren zijn sprekend en fris, hetgeen de sportiviteit van de korte T-shirts, shorts, bermu da's, korte rokjes, sweaters en oversized T-shirts in uni en strepen extra bena drukt. Zwart is in deze groep de belan grijkste accentkleur. Ook in dit thema kunnen we spreken van een belijning naar het lichaam toe. Dit echter wel in combinatie met oversized artikelen zo als sweatshirts en shirts. Aanstaande zaterdag is er van 10-15 uur fietsenkijkdag. De Ford Taunus die vorige weck bij de Kloosterhof werd ontvreemd is op de Schuinehondsbosschelaan terug gevon den. Pogingen inbraak Op de Heerenweg werden 2 personen gesignaleerd bij een achterdeur 35 jaar, één droeg een zwarte wollen muts, verderop werd een schuur opengebro ken. In de Bergeonstraat is ook geprobeerd via de achterdeur te komen, dit gebeur de bij 2 huizen. Op de Nic. Beetsweg werd een boven licht vernield. Op de Molenweg in Limmen heeft men geprobeerd via de achterzijde binnen te komen. Vorige week vermeldden wij dat A.R. uit Limmen werd aangehouden bij het stelen van een auto, maar hij reed in een gestolen auto. Er werden de afgelopen week 5 fietsen gestolen. Inbraken Een stereotoren werd meegenomen op de Oud Burgerlaan en op de Kerkelaan, waar men via de achterdeur binnen kwam, werd een tas ontvreemd, hieruit werd 300,— genomen en de tas heeft men later teruggevonden. Op de Potgieterweg werd eveneens een tas meegenomen die later werd terugge- vondenm, dit gebeurde tussen 7 en 11 uur 's ochtends. De snelkraak bij Flandria vorige week, leverde 60.000,- op. Op de Obriglaan werd uit een auto een radio meegenomen. In Baetenburg werd een video meegeno men en een aanzienlijk geld bedrag. Op het parkeerterrein achter het ge meentehuis werd op klaarlichte dag een autoradio ontvreemd. Op datzelfde parkeerterrein werd een 82-jarige man aangereden door een we grijdende auto. Hij had een gebroken neus en jukbeen, een hersenschudding en een heupfraktuur. Een automobilist, die verblind werd door de lage zon, verleende geen voor rang aan een meisje op de fiets. Op de Kennemerstraatweg waren 3 au to's betrokken bij een kop-staart botsing. Het schieten met een luchtdruk pistool mag wel, maar niet in een tuin die daar voor te klein is en daardoor een gevaar voor anderen oplevert. Een trekker met oplegger kwam vast te ziten op de draai Holleweg/Berge- onstraat. De politie moest er aan te pas komen om een hek te verwijderen. Er werd iemand bekeurd voor het rijden zonder rijbewijs, een valse APK sticker, het niet verzekerd zijn. Hij gaf daarbij ook nog een valse naam op. We weten allemaal dat dat niet mag. De regentonnen die vorige week werden vermist zijn weer terecht. Aanrijdingen In Egmond a/d Hoef, was een aanrij ding tussen 2 personen auto's dit ge beurde op de Heerenweg/Julianaweg. Bij het oprijden op een voorrangsweg moet je goed uitkijken. Zo ook 2 bromfietsen op de Kenne merstraatweg. De een haalde de ander in, toen de ene brommer ineens afsloeg, een aanrijding was het gevolg. Nog meer aanrijdingen op de Kenne merstraatweg, 4 personenauto's hadden een kopstaart aanrijding. De schade was dermate groot dat ze allemaal weg gesleept moesten worden. Controles Op 11 maart werd tussen 13.30-16.30 uur een verkeerscontrole gehouden sa men met de rijkspolitie. Dit kostte 19 mensen een bekeuring. Bij een andere controle bleken 30 van de 500 automibilisten niet verzekerd te zijn en 20 waren niet APK gekeurd. Op de Zeeweg werd een radar-snelheids controle gehouden. Er werden 29 be keuringen uitgedeeld. In Limmen 22 bekeuringen. Een 41-jarige inwoner van Heiloo had wat te veel gedronken, hij moest een blaas- en bloedproef doen. Dit gebeurde op de Butterlaan. Er zijn nog 2 inbraken te melden t.w. op de parkeerplaats bij de Belieslaan werd een tas gestolen en weer teruggevonden maar er werd niet vermist. Op de Rookamer werd ingebroken hier werden sieraden en een camera vermist. Bij een inbraak op de Vossenakker werd een P.C. met DD en een video ont vreemd. De heren waren door een raam aan de achterzijde binnengekomen. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur (Geref. Kerk): ds. F.J. van der Wind (m.m.v. Cantorij); 19.00 uur (Ge ref. Kerk): ds. A. Boelhouwer. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: ds. F.J. van der Wind (m.m.v. Cantorij); 19.00 uur; ds. A. Boelhouwer. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: kand. H.R. Weij uit Kampen. Parochie-zondagsdienst Moeder Gods Parochie, Holleweg 111, tel. 331453. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: ds. P. de Geeter uit Castri- cum. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10.00 uur (Herv. Kerk Egmond-Bin- nen): ds. S. de Jong. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: ds. M.W.S. Cramer. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur: ds. F. Knoppers m.m.v. koor uit Nieuwkoop. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: br. C. van der Velden (koffie na de dienst). Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur: ds. P.J.H. Krol; 17.00 uur: De meest recente ontwikkeling op het gebied van sportschoeisel betekent niet alleen een enorme vermindering van blessures als gevolg van sportactivitei ten, maar zorgt er ook voor dat de trim mer of hardloper bij elke stap die hij zet energie-impulsen via de zool terug ontvangt. Dynacoil, de eerste belangrijke ontwik keling op het gebied van sportschoenen in de tachtiger jaren, is een schokdem- pings- en energieverdelingssysteem dat in de tussenzool van uitsluitend Kanga roos sportschoenen zal worden inge bouwd. Het Dynacoil-systeem is een va riant van het tri-lock weefsel verwerkt in de maanlaarzen gebruikt tijdens de Apollo-maanreizen De ontwikkeling van dit systeem is de bekroning van twee jaar research door de research- en ontwikkelingsdivisie van Kangaroos onder gebruikmaking van de technologie waartoe NASA de eerste aanzet heeft gegeven. Onafhankelijk onderzoek heeft uitgewezen dat dit systeem een enorme vooruitgang is ver geleken met andere moderne materialen wat betreft schokdemping, stabiliteit en wendbaarheid. Het eerste, reeds in produktie zijnde mode, is een nieuwe loopschoen, de Coil Rl. Eén van de deskundigen die hem heeft getest is de Olympische gou den medaille-winnaar en viervoudig we reldrecordhouder John Walker. Over deze nieuwe loopschoenen, die onder de naam Dynacoil worden verkocht zei Walker: 'Dit is de beste loopschoen, die ik ooit aan m'n voeten heb gehad, en ik heb zowat elke schoen geprobeerd die op de markt verkrijgbaar is. Wat betreft stabiliteit en schokdemping bestaat er geen betere. Je kunt vijftien mijl in deze schoen hardlopen zonder dat je hele maal afgepeigerd raakt". VRIJDAGAVOND RUSSISCHE MUZIEK IN DE BIBLIOTHEEK Zoals wij vorige week reeds meldden wordt op vrijdag 20 maart (aanstaande vrijdag) een muziekavond gehouden in de openbare bibliotheek Het Male- voort. Deze is geheel gewijd aan Russi sche muziek, te beluisteren in blokken van een half uur. Deze blokken, van 18.00 tot 20.30 uur, worden toegelicht door de muziek-bibliothecaresse me vrouw M. Sabel. Voor de liefhebbers noemen we nog even een paar namen van Russische musici, die aan de ordë komen: componist Dimitri Sjostra- Kovitsch, pianist Horowitz en de diri gent Kondrashin. RIJBEWIJS VERFRISSEN? DAN EERST DE VERKEERSKENNIS! Uw rijbewijs wordt tegenwoordig niet meer vernieuwd maar 'verfrist' zoals de term luidt. Door twee nieu we pasfoto's in te leveren op het ge meentehuis, waar ook een eventuele adreswijziging meteen wordt door gevoerd, kan men al na twee weken het rijbewijs nieuwe stijl (geldig voor tien jaar!) afhalen, leges 29,75. Wanneer men echter om medische redenen een rijbewijs krijgt met een beperkt geldigheids duur, dan duurt het beduidend langer! Als men vindt dat het verfrissen van uw verkeerskennis veel belangrijker is, dan bieden beide Seniorenbon den uit Heiloo, ANBO en KBO, daartoe de gelegenheid in hun soos- gebouw Het Trefpunt, Hoog en Laag 7a. Voetgangers, fietsers of automobilisten kunnen daar hun vragen afvuren op een team van specialisten uit het verbond van Vei lig Verkeer Nederland (Hilversum) en de plaatselijke politie. Zij doen daar graag wat aan op donderdag 19 maart, aanvang 14.00 uur, entree I 1,~. OPROEP Vrouwen gezocht Zes vrouwelijke studenten van de Uni versiteit van Amsterdam zoeken vrou wen die bereid zijn mee te werken aan een onderzoek naar 'Vrouwen en Com puters'. Het gaat bij dit onderzoek om vrouwen die thuis de computer gebrui ken - of wel eens gebruikt hebben - voor hobby's, verenigingswerk en/of andere activiteiten binnenshuis of buitenshuis. Reakties naar Mieke Huisman, tel. 072-333699. Adres: De Schoren 8, 1852 BL Heiloo. Natuurlijk heeft u wel eens van hydro- kultuur gehoord. Het meest in het oog springende verschil tussen hydrokultuur en de traditionele aarde-kuituur is, dat er bij hydrokultuur helemaal geen aarde aan te pas komt. De planten staan na melijk in gebakken klei-korrels, ook wel hydrokorrels genoemd. In Amerika en ook in Europa kwamen in de dertiger jaren de eerste hydrokultuur kwekerijen al voor. In ons land zien we sedert het begin van de jaren zeventig een duidelijke groei van de hydrokultuurmarkt. Veel men sen denken dat hydrokultuur alleen ver krijgbaar is in grotere plantenbakken, echter ook voor de vensterbank thuis is er een uitgebreid programma te leveren. Een zeer eenvoudig maar toch professi oneel systeem voor de vensterbank. Wat zijn nu de voordelen van hydrokul tuur ten opzichte van aardekultuur? - er behoeft minder vaak water gegeven te worden. - de water voorraad is eenvoudig te kon- troleren met 'behulp van de waternivo- meter. - de groeiomstandigheden van de plant zijn optimaal. - hydro-korrels zijn een natuurprodukt, er is geen kans op ongedierte, dat nor maal wel in aarde voorkomt. Wat is nu op hydrokultuurgebied te verkrijgen? Ons tuincentrum voert het uit Zwitser land afkomstige Luwasa-hydrokultuur- systeem. Het voordeel van dit fabrikaat is, dat het een uitgebreid en kompleet programma heeft. Alle materialen zijn los te verkrijgen en zodoende kunt u reeds voor enkele guldens het basisma teriaal aanschaffen. WIE WORDT BRESTON'S NIEUWE BAAS Breston is een Laekense herder, een ge castreerde reu van 2 jaar. Hij is een lieve hond, die goed luistert, maar beslist niet alleen kan zijn. Deze hond zou het liefst bij mensen geplaatst worden, waar hij veel aandacht krijgt en waar altijd ie mand thuis is. Op dit moment zit Breston de hele dag alleen, dus hij voelt zich erg ongelukkig. Wie geeft hem een liefdevol tehuis? Ook de volgende honden zoeken een goed tehuis: Friese stabij, teef, 1 jaar. Tarzan, kruising basset-Duitse staan der, reu; Sandy, kruising basset-Duitse staander, reu; Sandy, poedel, wit, gester. teef; Ayke, Duitse herder, teef, 5 jaar; Muffie, bastaard herder, reu, zwart, 5 jaar; Loekie, cocker spaniel, rood, teef, 5'A jaar. Voor informatie: 02205-2256. Omdat hun baas een ongeluk heeft ge kregen verblijven 2 katten al een half jaar in het dierenhotel. Hun baas komt niet meer naar huis terug en daarom zoeken wij voor deze twee een goed te huis. Ze hoeven niet samen geplaatst te worden: Sam is 8 jaar en Moos is 10 jaar. Verder zoeken nog 3 katten een tehuis: een Cyperse poes van 6 jaar, een zwart/witte kater van 6 jaar en een Cy perse kater van 13 jaar. Twee dwergko nijntjes zouden ook graag een goed te huis hebben. Voor informatie: 072-337853. Vermist Rode kater, witte bef, witte tenen aan voorpoten, achter witte sokken, klein sneetje in oor, gec., 6 jaar, Hoogeweg Heiloo. Cypers grijs/bruine poes, witte voetjes, wit befje, gescheurde oor, slank, op buik weinig haar, 2ZiRector Frederik- laan Heiloo. Gec. kater, 9 maanden, wit met rood/bruine vlekken, zwart vlooien- bandje met kokertje bruine ogen, Paardewijdt, Heiloo. Poesje, 4 jaar, slank, bruin/rood met beetje zwart, witte snuit, is zwanger, De Rekerstraat, Alkmaar. Cyperse kater, witte bef, witte sokjes, dik haar, groot, roepnaam 'Arie', Ven- newaard, Alkmaar. Zwarte kater, 4 witte pootjes, wit befje, blauw bandje, omgeving Westerweg Heiloo-Alkmaar. Rode kater, witte bef, witte buik en wit te linker voorpoot, gec., 8 maanden, roepnaam 'Flossie', Hoogeweg, Heiloo. Rode gec. kater 1 Vi jaar, witte voetjes, witte bef, Groot-Schermer. Voor inlichtingen: 072-621195. Zwarte bast. poedel, krulharig, ca. 7 maanden, vlooienband en halsband (ge deelte van kokertje), Hekelstraat Alkmaar. Voor inlichtingen: 02205-2256. Gevonden Rode kater, witte bef, witte sokken, ca. 1 Zi jaar, Slochterwaard, Alkmaar. Kater, zwart met witte vlekjes, één oog blind? Facantlaan, St. Pancras. Cyperse kater, witte vlooienband, blauw gevochten bandje, Prinsstraat Alkmaar. Voor inlichtingen: 072-621195. Konijn, donkerbruin, witte band van nek naar rechter voorpoot, wite vlekje op kop, Zeeweg, Heiloo. Voor inlichtingen: 02205-2256. AGENDA OPEN HUIS Donderdag 19 maart 10.00-12.00 9.00-11.30 Doves gym N.v.v.H., cursus Sans atout ds.bridge Nivon kalligrafie Falkland toneel rep. Liberty squaredance Rotaryclub Heiloo UYCL yoa 'Uw goud 14.00 uur. ds. P.J.H. Krol (H.A.). Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, 'Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: ds. J. Luiten. Evangelische Gemeente De Egmonden Zondagavond 19.00 uur, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Inlichtingen tel. 02206-5301. Rooms Katholieke Kerkdiensten Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Don derdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan Weekenddiensten: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 (bij de Juliana Zusters) en 10.30 uur, Hoogmis. Door de week: maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur, donderdag 10.00 uur. Biechtgelegenheid: zaterdag 16.00 uur in de Bedevaartskapel. Gebeedsdienst en Lof: Zondag 15.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: Zaterdagavond 18.45 uur Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) 21 en 22 maart: dr. Duijvestijn, Obrig laan 52-52, Heiloo, tel. 333100. Weekenddienst Apotheek 20-27 maart: apotheek Wanna, J. Leysterstraat 22, Alkmaar, tel. 072-112082. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs laan 1). Zaterdag spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 072-334348. Kruisvereniging Heiloo Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94. Geopend iedere maandag en donderdag van 16.00-17.00 uur. Uitleenmagazijn E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel 072-332719, b.g.g. boodschappen- geopend op werkdagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen 19-25 maart: E. Wiegering, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 21-22 maart: D.H. Gastman, Mesdag laan 2, Alkmaar, tel. 072-123499. Diëtiste Simone Ouwendijk, Nic.Beetsweg 66, Heiloo. Telefonisch afspraken maken: dag. tussen 18.00-19.00 uur, tel. 072-336051 (b.g.g. 330719) Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildt- laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; Fysio- therapiepraktijk E.J. de Waal, Kenne merstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P.A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangêrschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Elise Zonneveld-Kemper, tel. 072-337378. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-3344694. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02206-3613, te be reiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. K. Hergaarden, tel. 02513-14847, te bereiken tussen 8.00-8.15 uur. Mevr. R. de Jong, tel. 02205-2062, te bereiken maandag, donderdag en vrij dag tussen 8.00-8.15 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. 9.45-11.45 13.30-15.30 20.00-23.00 20.00-22.00 20.00-22.00 20.00-23.00 I 19.00-21.00 N.v.v.H., cursus Fed. Vr.raad cursus N.v.v.H., cursus Yoga H.O.V. operettev. rep. Nivon werken m. stro Sjoelclub Heiloo H.B.C. bridgeclub Heiloo Boerhave Engelse les Vrijdag 20 maart Pl.landsvr., volksd. 9.00-10.30 S.K.W.O. 11.00-12.00 N.v.v.H. ds.bridge 9.30-11.30 R.V.S. vergadering 9.00-12.00 Pl.landsvr., volksds. 14.00-15.30 S.K.W.O. yoga v. ouderen 13.30-16.30 Nivon geologie 20.00-22.00 Janet Hage Jazzdance 19.30-21.00 Zaterdag 21 maart St. Eigenwoningbezit 10.00-13.00 Alkm. big band rep. 15.30-17.30 Zondag 22 maart Kindernevendienst NHK 10.00-11.00 Maandag 23 maart N.v.v.H., gym 10.30-11.30 Fed. vr.raad cursus 9.30-11.30 N.v.v.H. zang 13.30-15.30 Nivon Pottebakken 13.30-15.30 Pridini volksdansen 16.00-18.00 Plandsvr.,zang 14.00-15.30 Yoga 19.30-21.30 Dinsdag 24 maart Doves gym 9.00-12.00 Nivon aquarellen beg. 9.15-11.15 Janet Hage conditietr. 10.00-11.00 Nieuw Leven zangver. 20.00-22.00 HBC, bridgeclub Heiloo 20. 00-23.00 Oppositie schaken jr sr. 19.00-23.00 HAF fotoclub Heiloo 20.15-22.15 Woensdag 25 maart 10.30-11.30 9.30-11.45 13.00-16.00 20.00-22.00 20.00-23.00 19.30-22.30 19.00-21.00 19.30-21.30 THEATER DE BEUN Zaterdag 21 maart Falkland toneel Kindervoorstelling: of uw dochter', aanvang Zondag 22 maart Als zaterdag, aanvang 13.00 en 15.30 uur. Dinsdag 24 maart The Deep River Quartet Concert, aan vang 20.15 uur. Stichting Consument en Huishouding Spreekuur: afdeling Sociale Zaken, Van Aostastraat 5 te Heiloo, donderdag van 14.00-16.00 uur. Tel. afspraak maken (hele week): tel. 313184. Oppasdienst Tarieven: 2.50 per uur; na 23.00 uur ƒ3,-. Contactadressen (uitsluitend tele fonisch tussen 12.30 en 13.30 uur): mevr. Meertens-Wiltens (072-116377) of mevr. van 't Veen-Paarlberg (072-330127). Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen voor huisvesting in een be jaardenoord en sociale alarmering die nen te worden gericht aan de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Heiloo, Van Aostastraat 5, 1851 JB Heiloo, t.a.v. A.Th.Delleman (tel. 072-313184). Spreekuur: iedere werkdag van 8.30- 10.30 uur. Tevens dinsdag van 19.00- 20.00 uur. Alg. Ned. Invalidenbond Secr.: mevr. Burgering, Karei de Groot elaan 26, 1861 KT Bergen (NH), tel. 02208-12819. Kontaktpersoon: A. L. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, 1851 BH Heiloo, tel. 072-333797. Stichting Telefonische Hulpdienst Noord-Holland Voor een gesprek van mens tot mens dag en nacht bereikbaar: tel. 072- 613614. Wao-Aaw-Groep Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Tevens elke maandag spreekuur (9.00-12.00 uur). Vereniging voor Volkshuisvesting Heiloo Inlichtingen/inschrijvingen: alleen de eerste en derde dinsdag van de maand van 19.30-21.30 uur (inschrijvingen om 19.30 uur) in het Open Huis. Secretari aat: N. Greeuw, Termijen 22, tel. 332158. Stichting Werklozenbelangen Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (10.00-11.30 uur) in het onder komen aan de Pastoor van Muijenweg 16, Heiloo (voormalige Agnesschool), tel. 072-337196. Ouders helpen Ouders Telefonische hulpdienst van de Lande lijke Stichting Ouders van Drugs verslaafden. Tel. 072-152244. Bereik baar: maandag t/m vrijdag van 17.00 t/m 01.00 uur, zaterdag, zondag en op feestdagen van 9.00 t/m 01.00 uur. Vrijwilligers Autovervoer Telefoon 333097, b.g.g. 331297. FIOM: Buro voor alleenstaande ouders Van der Meijstraat 6 te Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar maandag t/m vrij dag, tussen 9.00 en 17.00 uur. Dierenbescherming Heiloo Honden: mw. F. Waijers, tel. 02205-2256 en mw. J. Reppel, tel. 072-333714. Katten: mw. H. Dekker, tel. 332879 en mw. 1. van Wijngaarden, tel. 072- 337853. Vogels: C. Zwaan, tel. 02206-5312. Knaagdieren: mw. F. Waijers, tel. 02205-2256. VVV Heiloo Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Post bus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinforma- trice: mevr. A. de Moor, Nijverheids- weg 11, Heiloo, tel. 072-333719. Unie van Vrijwilligers Kantooruren: maandag, woensdag en vrijdag (12.00-14.00 uur), tel. 072-335296. Secretariaat: mw. B. Eberson-Bergsma, Breedelaan 46, 1851 MD Heiloo, tel. 072-336262. Giro UW: 2400655. Stichting Algemeen Maatschappelijk Werk (Stama) Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woensdag en vrijdag, 9.00 tot 10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205-1250. Spreekuur donderdag, 14.00 tot 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nas- saulaan 5 te Alkmaar, tel. 072-110804. Gehele week. Ombudsteam Heiloo Voor schriftelijke vragen: Postbus 89, 1850 AB Heiloo. Tel. bereikbaar van 10.00-22.00 uur op 072-332361. Spreek uur vrijdag na telefonische afspraak in De Duif, Mariënstein 180, van 19.30- 20.00 uur. Peuterspeelzalen Heiloo Aanmeldingen en inlichtingen: mevr. S.van den Haak-van Wijk, tel. 072- 334219.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 2