Sport en Spet O. dn Perentginfsnienws De eerste grijze haren, wat doe je ermee? i P"PhT1| t n JMMQwR I i bo/ketboll vereniging fla/hing heiloo B.S.C. Heiloo z.v.v. i h y De grootste vaste lezerskring Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen katholiek w®yw©im<|iiW® Sm B SUB VI; Kleuren, maar hoe? Direkte kleuring Andere voordelen UITKIJKPOST 15 APRIL 1987 OPENING "GROENE" SEIZOEN Ponyclub Heiloo en Omstreken heeft afgelopen zondag het "groene" seizoen geopend door een vossejacht te houden. Petri Schipper en Judith Slingerland hadden een route uitgezet, welke de le den op hun pony's moesten volgen. On derweg moesten ze de nodige vossen zoeken, die of goed gecamoufleerd in de bossen waren of héél onschuldig langs de weg liepen. Tevens kregen ze verschillende opdrach ten uit te voeren o.a. een lied maken dat in het clubhuis gezongen moest worden. Na afloop was het pannekoeken eten in het clubhuis welke door verschillende moeders gebakken waren. Ondanks het geen mooi weer was maar koud en wat nat heeft iedereen, deelne mer of vos, volop genoten. De ponyclub gaat nu het wedstrijdsei zoen in met o.a. op 3 mei een Onderlin ge Wedstrijd. We beginnen om 9.30 uur met de dressuur, om 12.30 uur met het spel en om 13.30 uur het springen. Iedereen die belangstelling heeft om een wedstrijd eens van dichtbij mee te ma ken is van harte welkom. WEDEROM WINST JUNIOREN MEISJES A De junioren meisjes van Flashing Hei loo zijn de laatste maanden zeer na drukkelijk bezig zich te revancheren voor de zeer matige le helft van de com petitie. De meiden die dit jaar voor het eerst op landelijk niveau spelen, wisten uit de eerste 17 wedstrijden slechts 6 punten te halen, wat toch wel enigzins tegenviel. Maar op het ogenblik draait het team van Coach Evert Blansjaar als een opgevoerde centrifuge. Uit de laatste 7 wedstrijden wisten zij maar liefst 10 winstpunten te halen. Éénmaal moesten zij met 4 punten het onderspit delven tegen W.G.W. En er was verlies tegen het ongeslagen Den Helder. Kan sen op een kampioenschap zijn er uiter aard niet meer, maar deze resultaten zijn alvast een positieve impuls voor het volgende seizoen. Het team dat het dit weekend moest ontgelden was Hoofddorp A dat bij een 71-55 eindstand haar meerdere moest erkennen in Flashing Heiloo. Heren 1 en Flashing was iets minder succesvol in zijn treffen met Antilopen 1 uit Haar lem. In een zeer gelijk opgaande strijd bleef de tijd uit. Eindelijk stilstaan bij een 70-70 eindstand, wat bij basketbal automatisch een verlenging van 5 minu ten inhoudt. Deze verlenging wisten de Antilopen iets effectiever te benutten waardoor zij bij 75-76 met de eer gingen strijken. Verder won Dames 1 met 44-41 van Akrides 3, versloegen de mini-jongens Tetteroo met maar liefst 78-50, en had den de mini-meisjes geen kind aan al weer Tetteroo, 44-18. NATIONALE FINALE SCHOOLSOFTBAL BIJ BSC HEILOO Heiloo, de Nationale finale van het lan delijk schoolsoftbaltoernooi zal dit jaar in Heiloo worden gehouden. Zaterdag 13 juni strijden op het sportcomplex van BSC Heiloo de beste schoolsoftbal- teams van Nederland om het Neder lands kampioenschap. De organisatie is in handen van de schoolsoftbalcommis- sie van de Koninklijke Nederlandse Base- en Softball Bond. Voor BSC Hei loo betekent dit evenement op haar ac commodatie een stukje erkenning voor de wijze waarop deze Heilooër vereni ging zich in de laatste jaren heeft ingezet voor het schoolsoftbal. Jaarlijks wordt op de velden van BSC Heiloo een pro vinciaal schoolsoftbaltoernooi gehou den, waarvoor de belangstelling nog al tijd groeiende is. HANDSOME EIGHT Handsome Eight/Casino Bergen heeft een voorspoedig seizoen (hoofdklasse kampioen met 10 punten voorsprong) met een overwinning op SVW/Beemster (5-4) besloten. In deze wedstrijd stond ook voor de tegenpartij niets meer op het spel, al wilde deze toch ook wel weer graag van de titelhouder winnen, wat dus niet lukte. Jammer, dat H.E. in de bekerstrijd (laatste acht) de juiste vorm miste, waardoor via de pittige le klas kampioen Veronica uitschakeling volg de. Wat de competitie betreft, promo veren de zebra's, nu naar een van de al lerhoogste klassen, waarin zij komend seizoen, stellig voor een groot publiek, de beste ploegen ontmoeten uit toch al sterke zaalvoetbalplaatsen als Alkmaar, Schagen en Den Helder plus Texel. De oude supporter van Handsome Eight: "om het in muziektermen te zeggen: volgend jaar spelen we in de Grote Zaal Z.A.V. DE RAILWAY Het is begin april, en dus de start van het zomeravondvoetbal. Zo ook voor de Railway uit Heiloo, vorig jaar glans rijk kampioen in de 2e klasse, nu uitko mend in de le klasse A. Met een selectie van 17 man, probeert dit team onder de bezielende leiding van dhr. Harkmans weer een gooi te doen naar de titel. Woensdag 8 april j.l. de eerste pot tegen Stabilitas bij de St. Willibrord. Stabili- tas een team dat al jaren hoog balt in het zomeravond gebeuren, had evenals de Railway zin in een leuke partij. Rail way nam direkt het initiatief in handen wat resulteerde in een vlotte 3-0 voor sprong, doelpunten van M. Baltus, W. de Haas en H. Tromp. Kort hierna ver dween de concentratie enigzins: Stabili tas profiteerde hiervan en scoorde vlak voor rust 3-1 d.m.v. een 11 meter trap. De 2e helft rook Stabilitas meer doel punten, het werd grimmiger, dubieuze beslissingen van de scheidsrechter. Na een knappe aanval maakte Stabilitas 3-2 en ging voor de gelijkmaker. Zover liet de routine van de Railway het niet ko men. De twee doelpunten waren binnen en de volgende pot is tegen Unitas 56 om 19.00 uur bij A.F.C. op 15 april. OPEN WEEK SPORTSCHUTTERSVERENIGING "LANGEDIJK" KNSA De succesvolle Sportschutters Vereni ging "Langedijk" organiseert dit jaar wederom een "open week" van 22 t/m 29 april a.s. Het bestuur van de KNSA Schietsport vereniging "Langedijk" nodigt een ie der gedurende deze "open week"'uit, om kennis te komen maken met deze boeiende tak van sport. Onder deskundige leiding kunt u uw mogelijkheden beproeven in de verschil lende disciplines van deze sport, zoals: luchtgeweer, klein kaliber geweer, klein kaliber pistool en revolver, op de schietbaan. Ook over kleiduivenschieten zullen in lichtingen worden verstrekt. Dames, heren en jongeren zijn van har te welkom op onze schietbaan boven ca fé "De Brug", ingang Voorburggracht te Noord Scharwoude. Gedurende de "open week" is de baan geopend, 's avonds vanaf 19.00 uur. Op zaterdag 25 april vanaf 11.00 tot 17.00 uur. Buiten de "open week" zijn de vereni gingsavonden: iedere maandag, dinsdag en donderdagavond vanaf 20.00 uur. UITSLAGEN DOJO 'T LOO Op zondag 12 april organiseerde judo vereniging Castricum het jaarlijks te rugkerende Lentetoernooi. Ook Dojo 't Loo was hier aanwezig met 12 judoka's te weten: Jeroen Zoon, Ronald Bakker, Danny Leenderts en Simon Verduin bij de jongste en lichtste gewichten. Hoe wel er goed werd gejudoot vielen zij he laas net niet in de prijzen, daar er per poule alleen de le doorging naar de fi nale en deze 4 judoka's allemaal 2e wer dén in hun poule, 's Middags kwamen de hogere gewichten aan bod. Voor Do jo 't Loo deden hieraan mee, Michael Koster, Remco Broek, Alice Groot en Marjon van Schaik. Deze laatste 2 meisjes wisten met zeer veel inzet, le te worden in hun poule en in de finale wist Alice Groot een derde plaats te behalen en Marjon van Schaik mocht met een 2e prijs naar huis. Bij de laatste wedstrijden voop de 14-15 jarigen vielen er geen prijzen voor de deelnemers van de Dojo. Hoewel er door Michel Beentjes, Peter Kaandorp, Marleen Bakkum en Edwin Metselaar, goed en sportief werd gejudoot. Al met al een goed geslaagd toernooi waarbij het in de eerste plaats om het sporten gaat en niet alleen om' met zo'n schitterende medaille naar huis te gaan. SCHOOL-WATERPOLOTOERNOOI WOENSDAG 15 APRIL Woensdag 15 april a.s. organiseert de Z PC de Spetters een rekreatief school- waterpolotoernooi in het zwembad in Egmond aan Zee. Er wordt deelgeno men door jongens en meisjes uit de hoogste klassen van de basisschool. Niet minder dan 15 schoolteams uit Heiloo en Egmond schreven zich in voor dit toernooi dat begint om 17.00 uur en zal duren tot 20.00 uur. Wordt het polotoernooi een succes, dan is de Z PC de Spetters van plan er een jaar lijks terugkerend evenement van te maken. DAMESBRIDGECLUB "SANS ATOUT" HEILOO Uitslag woensdag, 8 april (3e periode; 4e zitting) A. 1. de Waal-Bakker 57 2. Kuiper- Haan 53. 1. Janssen-de Wit 59'A 2. Toby-Toby 59'/2. B. 1. Frugte-kemper 59'/2 2. Cornelisse- de Wild 56. 1. Eberson-Vijn 58 Zi 2. Lambalk-Grütters 51 Zi. C. 1. Weehuizen-Hart 55 2. Ruigewaard-Verhoef 52 1. Hulskamp- Wehnes 61 Vi 2. Hoff-Admiraal 55'/2. D. 1. Harreveld-Roest 58 Vi 2. Romar- d'Arnaud 52Zi 1. Fagel-de Vries 55, 2. de Waard-Mooij 54 Zi. BILJARTCLUB O.K.K. Met het naderende einde van de kompe titie worden de partijen al korter. Nu was het C. v. Dooren die in twaalf beur ten zijn zoveelste winstpartij boekte. Nog steeds zijn er twaalf leden die bij de bovenste zes plaatsen kunnen ko men, het zal dus nog een zware strijd gaan worden. De uitslagen zijn: C. v. Dooren-D. Pep ping 3-0; L. v. Schooten-G. Snel 3-0; B. Morsch-N. Bijvoet 3-0; J. Wiebering- M. v. Zaal 0-3; W. Beets-W. Groot 0-3; D. Pepping-T. Oosterwijk 0-3; J. Wiebering-A. Hoogeland 0-3; D. nanne-A. Hoogeland 3-1; C. v. Dooren- P. Leering 1-3; P. Kaandorp-W. Beets 1-3; R. v.d. Gulik-W. Groot 1-3; H. Seignette-W. Hink 1-3; J. Seignette-H. Seignette 1-3; J. Komen-T. Oosterwijk 1-1. ZO SCHAAKTE OPPOSITIE Met nog drie speelronden te gaan zijn al een aantal zaken duidelijk. Wagenaar prolongeert de clubtitel met overmacht. Hij werd kampioen van de eerste com petitiehelft en leidt nu ook in de tweede helft met ruime voorsprong, zodat hij in het algemeen klassement ver voor staat. Voor de tweede en derde plaats in het algemeen klassement zijn nog vier se rieuze kandidaten: Landzaat, Reyersen van Buuren, Kracht en Maas. Degradatie uit de A-poule is alleen ze ker voor van der Werff. Voor de andere drie degradatie-plaatsen komen nog minstend zes spelers in aanmerking. De B-competitie lijkt gewonnen te gaan worden door van Bakel. Hij heeft in middels ruime voorsprong gekregen en is al zeker van promotie. Van Bentum en Bos promoveren waarschijnlijk ook. Voor de andere twee plaatsen in de heen en weer zijn nog veel kandidaten. Uitslagen van ronde 27: C. Brink-J. Wagenaar 0-1, L. Land- zaat-H. Kracht 0-1, H. Reyersen v. Buuren-K. Jongkind 0-1, H. Maas-D. de Jager 1-0, G. Heeringa-P. Fol- kertsma 1-0, P. Avis-L. van Hoek 1-0, WT Ligthart-J. Alleman rem., P. v.d. Werff-J. Ebregt afg., H. Niehaus-1. Oudeboon 1-0, W. van Bakel-J. Onder water 1-0, J. v.d. Bogaerde-W. Bos afg., J. de Jong-L. Obdam 0-1, P. Manni-J. Bosman 1-0, J. Vegter-P. Ooyevaar 0-1, R. Sauer-A. Creutzberg 1-0, J. Kooy-F. Beyers 1-0, J. Werks- man-J. Plas afg. GESLAAGD Zaterdag 4 april j.l. werd er in Castri cum afgezwommen door 24 leerlingen van zwembad Loos voor het snorkeldi ploma. Onder begeleiding van het per soneel van zwembad Loos en onder toe ziend oog van Mevr. de Bruin die na mens de Nederlandse Onderwatersport bond als gedelegeerde aanwezig was. De geslaagden zijn: A: Dagmar Boelhouwer, Mireille Bijns- dorp, Yvette Bijnsdorp, Sacha Coesel, Patrick Gelling, Inge Jonker, Bas Kuij- per, Patrick Kuijper, Janneke Swiiste, Stan Uijl. B: Madou Buwalda, Astrid Coesel, Sandra Houtenbos, Christa Kuijper, Jeske Schouten, Loek Frederiks. C: Sandra Bolten, Marcha Jonker, Jur- jen van der Laan, Yoeri Sanstra, Dhr. A. Schilder, Gerbrand Swart, Bas Swüste, Pieter Volgers. HEILOOER BRIDGECLUB Dinsdag 7 april, A. 1. Mevr. Kromhout- Hr. Löhr 54'/2; 2. Fam. v.d. Vlies 54; 1 Mevr. Admiraal-Hr. Vendel 60; 2. Fam. van Loon 54. B. 1. Dames v.d. Velden-Visser 59Zi 2. Hr. Bennink-Mevr. Jacobs 54 1. Hr. Bruin-Mevr. Geels 69Vz 2. Dames v.d. Mark-Ribberink 52; Donderdag 9 april A. 1. Dames Janssen-Ritchie (55) 63 2. Fam. Fritzemeier 56 1. Fam. Nieuwe- boer 59!/2 2. Hr. Bader-Koster 57'/2. B. 1. Hr. Ranzijn-Spruit 67,10 2. Mevr. Gauvv-Hr. Roelofs 52,10 1. Hr. Kat- Smit 55,85 2. Mevr. Goldsteen-Hr. Löhr 52,90 C. 1Dames Damman-In 't Veld 56,65 2. Dames Koster-Visser 55,00 1. Dames Hart-Spruyt 56,25 2. Hr. Dijkstra-Koot 50,00 D. Hr. en Mevr. laan 59,00 2. hr. Jacobs-mevr. Nielen 54,50 1. Fam. haan 62,50 2. Da mes v. Hees-v. Hoolwerff 51,50 Afzeggen: dinsdag Mevr. Admiraal 335718 Donderdag: Hr. Löhr 330052. w SPORTVERENIGING „DE FORESTERS" DRUK PAASWEEKEINDE FORESTERS Is er weliswaar voor de handbalvereni ging een vrij weekeinde, niettemin staat de Egelshoek komend paasweekeinde in het teken van vele activiteiten. Vrijda gavond is daar de immer drukbezochte paasklaverjasdrive. Een ieder kan zich hier nog voor opgeven, en wel bij Cees de Vries, tel.: 330374. Gezelligheid alom! Aanvang 20.00 uur. Overdag wordt door de jongste voetballertjes van de club het 4 tegen 4 spel gespeeld alsook op de gehele dinsdag na de Paas. Zaterdag wordt de competitie weer gespeeld en is zeker de wedstrijd van het le Zaterdagteam (2e plaats) tegen ko ploper Flamingo's een bezoekje waard. Diezelfde dag speelt het zondag le team een inhaalwedstrijd in Assendelft tegen SVA en wel om 18.30 uur. Voor hen ze ker een drukke periode daar 2e Paasdag alweer aangetreden moet worden tegen Zonaven, terwijl het treffen tegen en bij HSV op donderdagavond nu al vele Heilooër harten sneller doet slaan. Aan vang 18.30 uur. Zaterdag verdedigen de El, E2, Dl, en C2 de beker op een toernooi bij Konin klijke H.F.C. met hopelijk veel succes, terwijl le Paasdag A, B, en C een toer nooi spelen bij WA te Amsterdam. Tweede Paasdag wederom een drukke dag daar behalve het le, ook het 3e, 4e 7e en 8e op de Egelshoek aantreden. De minstens met name het afgeloper weekeinde zo succesvolle 5e en 6e team; spelen hun laatste wedstrijd van dezt competitie bij resp. Egmondia er Berdos. In het kader van een leuke uitwisseling ontvangt de Honk- en softbalvereniginj komend weekeinde softbaldames uil Finland welke een leuk programma af werken, zo ook tweemaal een wedstrijc op de Egelshoek. Zondagavond is er een gezellig samen zijn in het clubhuis en wel na afloop van het A.H.B.G. de Foresters tafelten nistoernooi. Een heel leuk gebeuren met minstens zulke teams. Wat te denken van het deelnemersveld! Barrelhouse, Buk Buk, De Oostkanter, La Strada, Pilaren en „Aan het batje gekluisterd". De aanvang is om 10.00 uur, de entree is gratis en de bekende verloting zet het gebeuren kracht bij: de hoofdpijs is een fiets! POSTDUIVENHOUDERS OPGELET Het bestuur van de Nederlandse Post- duivenhouders Organisatie (N.P.O.) heeft de kontakten met de Dierenbe scherming hernieuwd. De vroeger bestaande kontakten waren sedert 1980 geheel verwaterd. Het in ok tober van vorig jaar nieuw aangetreden N.P.O-bestuur heeft in het kader van het nieuwe beleidsplan initiatieven ge nomen tot het overleg. Afgesproken is dat periodiek overleg zal worden ge voerd over zaken die de doelstelling van beide organisaties raken. Onderwerp van gesprek zullen daarbij ondermeer zijn: de vervoersreglemen- ten, het voorkomen van rampvluchten, de gezondheid van de duiven die wor den verzonden, de lossingsbeslissingen, het melden van verdwaalde duiven, het bejagen van verwilderde duiven, enzo voort. In het eerste oriënterende gesprek tus sen de N.P.O. en de Dierenbescherming is door beide organisaties de inbraakak- tie en de middelen die het Dierenbevrij dingsfront hanteert om hun doelstelling te bereiken, afgekeurd. Zowel de N.P.O. als de Dierenbescherming zien meer heil in goed overleg. De N.P.O. wacht overigens nog steeds op terugga ve van de door het Dierenbevrijdings front uit het N.P.O.-kantoor ontvreem de goederen. 2E PAASDAG OPEN DAG BIJ TENNISCENTRUM 'T GOEDE VELD Gratis tennisles voor beginners. 2e Paasdag organiseert Tenniscentrum 't Goede Veld een Open Dag voor be ginnende tennissers en wachtlijsters. Iedereen die plannen heeft om te gaan tennissen, is welkom. Niet alleen jonge ren, maar ook 50 plussers, want tennis sen is een sport van alle leeftijden. Rac kets en ballen worden beschikbaar gesteld door 't Goede Veld. Er zijn ten- nisinstructeurs aanwezig om de eerste beginselen bij te brengen. De Open Dag is van 10.00 tot 17.00 uur. Voor de kinderen zijn er leuke Paasat- tracties. Een uitstekend idee om 2e Paasdag eens op sportieve manier door te brengen, 't Goede Veld beschikt over een schitterende accommodatie met 6 tapijtbanen, een tennis-shop en een ge zellige bar. Het adres is Terborchlaan 311 in Alkmaar. De hallen liggen naast de kunstijsbaan. R.G.E. JEUGD Zondag 12 april werd er bij manege Groot weer 'n onderlinge dressuur- wedstrijd verreden. Er deden 36 kinde ren mee, die waren onderverdeeld in 4 categorieën. De uitslagen waren als volgt: Bl-A: le prijs Marjolijn Barmentlo: II- wa. 2e prijs Rixtra de Groot: Kelly. 3e prijs Joyce Sturm: Kelly. Bi-B: le prijs Susan Schoen: Soraya, 2e prijs Ciska de Jong: Nora. 3e prijs Ju liette Roel: Pascha. BIL le prijs Jessica Oxfort: Bastiaan. 2e prijs Esther Beentjes: Ilwa. 3e prijs Vanessa de Kroon: Lexington. 4e prijs Joan Eikerbout: Nicoline L: le prijs: Elma Tervoort: Mandy. 2e prijs Marit Suurland: Lexinton. De jury was de héér C. Kool. VERSLAG PLATTELANDSVROUWEN Woensdagmorgen 8 april hield oud medewerker, Dhr. Glas, een inleiding over het gevangeniswezen. Hij kon z'n verhaal met veel praktijkwervaring sta ven, want z'n loopbaan begon in Ave- reest, een T.B.R. inrichting, en via twee andere gevangenissen belandde hij de laatste jaren in de "Schutterswei", de strafgevangenis in Alkmaar. Het werd hierdoor dan ook een heel boeiende ochtend, waarbij we met vele sterke stukjes uit de praktijk te maken kregen. Na de pauze werd er een serietje dia's vertoond van allerlei afbeeldingen in de "Schutterswei" en daarna werden vele vragen gesteld waarbij de alternatieve straffen ook ter sprake kwamen. Het was jammer dat de ochtend te kort was voor de vele anekdotes die Dhr. Glas graag wilde vertellen endat de opkomst te klein was. W. de Man Aanvang van de voorstelling is 14.30 uur. Toegang voor volwassenen 10,- en voor kinderen 7,50. Kaartverkoop aan het theater en bij Jan-Tine Braam en boekhandel Avis. KATHOLIEK VROUWENGILDE Het katholiek vrouwengilde heeft haar jaarlijkse toneelavond op 22 april. Ver zorgd door eigen leden, de titel is deze keer: Veel kabaal op "Clingendael". Een kluchtig spel in twee bedrijven door Hans van Wijngaarde. Aanvang 8 uur. Entree leden 2,- Niet leden 3,50 incl. koffie. vere PRIDINI DANST IN DE VEST De Folkloristische theatergroep Ra- dostan uit Rotterdam verzorgt samen met de Volksdansvereniging Pridini een voorstelling in de Vest. Het wordt een afwisselende en wervelende show met zang en dans. Er zullen verschillende dansseries ten tonele worden gebracht waarvan een aantal door kinderen gedanst zullen worden. Veel van de kostuums zijn zelf gemaakt en andere zijn weer uit het land zelf. Ook kan er geluisterd worden naar folkloristische liederen begeleid door le vende muziek. NED. BOND VAN PLATTELANDSVROUWEN AFD. HEILOO De datum van ons voorjaarsreisje is vastgesteld op dinsdag 12 mei. Zoals be kend is, is het doel de stad Brugge in België. In verband met de grote kans op files voor de Velzertunnel, alsmede de grote afstand, vertrekken wij 's mor gens om 7.00 uur per bus. liet verza melpunt is als vanouds de Brandweer kazerne. Op het programma staat o.a.: een wandeling door de stad Brugge en een excursie naar het kantklosmuseum. We hopen 's avonds om 9.00 uur weer in Heiloo aan te komen. Op de heenweg stoppen wij voor een koffiepauze. De lunch en de thee gebruiken wij in de om geving van Brugge, 's Avonds zitten wij aan het diner in de omgeving van Breda. De kosten bedragen 69,- per persoon. Wilt u dit bedrag bij uw aanmelding voldoen aan één van de dames van de reiscommissie? De uiterste opgave- datum is 5 mei. Indien er plaatsruimte over is, zijn introducées welkom. Wilt u voor alles een geldig paspoort of toe- ristenkaart meenemen? De dames: R. Blokker, tel. 332411; R. Haring, tel.331821 en E. Elzenga, tel. 335642. Wit* v* - v Iflff Jgg| 111 lllllllill lllllllllli lil® III u 1 1 -ZÊÊaJ t <m. er 1 iii'i'ii ml—111 iini i ,«SJ!ÏU JARIGE WIJKVERENIGING "OOST ZOEKT ZESKAMPTEAMS De wijkvereniging in plan „Oost" bestaat 10 jaar en dat gaat natuurlijk niet onopgemerkt voorbij. Men zoekt nu voor het feest, teams van 6 personen, die mee willen doen aan de zeskamp, waar allerlei leuke spelletjes gedaan worden, kruiwagenrace, eieren gooien, enz. De inschrijftermijn voor de teams is tot 18 april en kost 12,- per team. Wie nog inlichtingen wil kan bellen met nr. 072-337947, je kunt je daar tevens inschrijven. BRIDGE IN 'T OOSTHONK Vrijdag 17 april is er weer bridge in 't Oosthonk. Entree leden 2,-, niet- leden 3,-. Opgeven donderdag tussen 19.00-21.00 uur bij de fam. va. Gans. tel. 332119. Deze vraag zal bij menigeen zijn opgeko men op het moment dat die eerste grijze haren goed zichtbaar werden. In het begin valt het al lemaal nog wel mee. Per slot van rekening zijn enkele tientallen grijze haren tussen de overige 150.000 die wij gemid deld hebben, niet echt opvallend. Maar het begin is er en meestal duurt het niet zo lang meer voor dat je opmerkingen uit je omgeving krijgt in de trant van: "He joh, je wordt grijs!". Op zo n moment verkeren veel vrouwen in tweestrijd. Goed, je wordt ouder en dat ga je op een gegeven moment zien. Boven dien kan grijs haar best flatteren. Aan de andere kant kun je bij het optreden van grijs haar, zelf het gevoel hebben dat je daar nog niet aan toe bent. In zo'n geval kan een haarkleurmiddel uit komst bieden. De vraag is dan alleen, waarmee? De cosmetische indus trie biedt een heel scala aan mogelijkheden en variaties. De kunst is om dat produkt te kiezen wat het beste bij je past en dat etlekt geelt wat je ervan verlangt. Degene die je daar mee kan helpen, is de kapper. Hij beschikt be halve over de produk- ten, ook over de kennis en de benodigde erva ring om een optimaal resultaat te verkrijgen. Afhankelijk van jouw kapsel, jouw haartype en haarverzorgingspa- troon kan de kar een persoonlijk I vies geven. tapper je kleurad- Er is goed nieuws voor de eerste grijze ha ren. Het bekende haar- verzorgingshuis L'Oréal ontwikkelde namelijk een nieuw produkt, dat exclusief door de kap per toegepast wordt: kénovative. Rénovative is een zo genaamde direkte kleu ring die als bijzondere eigenschappen heeft, dat het eerste grijze haar wordt gedekt en na circa 6 wassingen haast on merkbaar weer ver dwijnt. Het resultaat is een subtiel verloop van het grijze haar naar de eigen natuurlijke haar kleur. Naast het doen ver dwijnen van de eerste grijze haren, zorgt Ré novative er ook voor dat de haarkleur worüt ver levendigd. De kleuren van Rénovative zijn kleur echt. Totdat ze geleide lijk verdwijnen, houden ze hun oorpronkelijke kleurkarakter. Dit is vooral van belang, ge zien de toegenomen rre- kwentie van het haar wassen. Het produkt is abso luut veilig en makkelijk toepasbaar door de bij zondere formule op vloeibare crème-basis. Aan de natuurlijke staat van het haar wordt niets veranderd. Tenslotte is er voor elk wat wils. Het kleurassortiment van Rénovative omvat zeer natuurlijke nuances va riërend van donkerbruin tot lichtblond. Boven dien zijn er nog een aan tal nuances die voor een bijzonder glanseffekt zorgen. Dit zijn nuances waaraan op een verfijn de manier een zoge naamd kleurkarakter is toegevoegd (bijv. een as-, goud- of mahonie- karakter). Dankzij Rénovative is er voor elke modebewuste vrouw en laten we vooral de man niet ver geten een mooie na tuurlijke haarkleur weg gelegd.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 14