Politieberichten ck 47P DE LUXAFLEX® KOLLEKTIE. Nieuws voor 55plussers zonal zonwering Geen Uitkijkpost ontvangen? ST. WILLIBR0RDUS HEILOO Medische diensten Kerkdiensten Woningbouwvereniging het kantoor is op 17 april en 1 mei GESLOTEN OP NAAM GEMAAKT. DAT ZIE JE METEEN. UITKIJKPOST 15 APRIL 1987 Er worden getuigen gevraagd van het ongeluk dat op 6 april 13.30 uur op de Rijksweg gebeurde. Een inwoner uit St. Pancras reed in een Renault 4 rich ting Uitgeest, deze reed op de linker rijstrook omdat hij een vrachtwagen wilde inhalen. Een BMW, die het alle maal niet snel genoeg ging, passeerde de Renault aan de rechterkant en schoot toen voor de vrachtwagen langs. De Re nault sloeg hierdoor over de kop, terwijl de BMW doorreed. Willen getuigen zich melden bij de politie tel. 072-333144. Er zijn afgelopen week 8 fietsen gestolen. Een rood licht controle op de Kenne- merstraatweg en Zeeweg-Omloop wa ren zeer velen die het rode licht negeer den, het waren er zoveel dat de politie het niet bij kon houden, er werden er 9 bekeurd. Er zal in de toekomst strenger worden gekontroleerd. In de Hema nam iemand uit Alkmaar zoveel mee dat er proces-verbaal werd opgemaakt. Brand was er bij garage Moesbergen, dit kwam vermoedelijk door laswerkzaam- heden. Twee werklui waren om 21.45 uur even koffie gaan drinken, toen zij terug kwamen stond de auto op de brug al in brand. Toen de zaak uit de hand leek te lopen werd de brandweer ge waarschuwd die om 22.10 uur het vuur meester was. Er was nogal wat water schade. In de nacht van 8 op 9 april werden er een paar brandjes aangestoken. Dit heeft niets met het bovenstaande te ma ken. Er werd grof vuil op de Brasem- croftlaan in brand gestoken, op de Ken- nemerstraatweg de inhoud van een aan hangwagen en later nog een vuilcontai ner bij de Super Discount. Er werden voetsporen gevonden, de branden werden met eigen kracht geblust. De inbreker die op de Haesackerlaan girocheques had weggenomen, heeft de ze in een groot warenhuis in Beverwijk laten verzilveren, door een z.g. „cheque-loper". De man was 71 jaar en kwam uit Haarlem. Hij is aangehou den! In de Disco Heiloo kwamen tegen slui tingstijd 3 personen de zaak binnen. Zij namen 15 LP's mee. De gemeentepolitie heeft een auto aangehouden waarin 4 personen zaten, 3 uit Amsterdam en 1 uit Purmerend. In de auto lagen 50 LP's die dezelfde middag in Schagen en Alk maar gestolen waren. Twee van hen werden overgedragen aan de politie van Velsen. De waarde van de platen be droeg 1.000,-. Op 11 april 's nachts om 3.30 uur kwa men 2 bestuurders uit Haarlem met el kaar in botsing. De ene was eigenaar van beide auto's. De eerste schrok en remde, de andere vloog er boven op, beide auto's moesten worden weg gesleept. De eerste bestuurder bezat geen rijbewijs. Er is aangifte gedaan van bedreiging met een mes. De daders zijn aangehou den en gehoord en kwamen uit Egmond aan Zee. In een woning in Limmen werd de keu kendeur met een schroevedraaier gefor ceerd. Er werd geld meegenomen. Een radarcontrole op de Kenne- merstraatweg kostte aan 21 mensen een proces-verbaal. Uit de badmintonhal werden een jas, een leren jas en een paar schoenen meegenomen. De bestuurder van een bestelauto kreeg een rijverbod opgelegd, de reden was: drank. Op de Kennedy Mavo en de St. Jan Ma vo zijn de ruiten ingegooid. BURGERLIJKE STAND HEILOO Geboren Robin R.M. z.v.: Kosters, Adrianus R.M. en: Arens, Paulina E.M.; Sebasti- aan J., z.v.: Oudejans, Machiel W. en: Klaase, Gertruda C.; Eline, d.v.: Melis se, Engelbertus W.H. en: Vreijsen, Martha P.B.A.; Florence, d.v.: Melis se, Engelbertus W.H. en: Vreijsen, Martha P.B.A.; Helena F., d.v.: Hem- mink, Aart J. en: Dalmau Adrover, Ca- talina; Vincent, z.v.: de Nooijer, Mi- chiel en: Bloem, Stella; Tim, z.v.: Borst, Klaas P. en: Bakkum, Margare- tha J.M.; Ernst P.R. z.v.: van der Werff, Franciscus A. en: van Dijk, Wil- helmina E.; Lillian, d.v.: Fijnheer, Pie- ter J. en: Stoop, Lida. Huwelijksaangiften de Moor, Dirk M. en: van het Kaar, Hendrina. Huwelijken Hommes, Gerard W. en: Hofstee, Ca- tharina M. Overleden Blokker, Grietje w.v. de Bruijn. Ko- bald, Pauline C.; Westerink, Maria w.v. Touw. Vlaar, Elisabeth w.v. Kager. GESLAAGD Onderstaande kandidaten slaagden aan de Kennedy Computer Opleidingen voor het diploma Informatica I. De cur sus werd gegeven door de heer Poetse- ma, leraar informatica aan de John F. Kennedyschool voor Mavo, in samen werking met de Stichting Werklozen Be langen te Heiloo. Geslaagden zijn: C.H. de Haan-Zee- gers, J.E.A. Aries-v.d. Valk, J.C. Roszbach-Storm, H. Kok, J. Veerman, E.M. Otto-van Strien, T.A. Kosters, A.C. van Meel, J.C. v.d. Linden, L. Achgar, C.P.W. Okhuijzen, M. Leen, R. Zander, M. Frans, P.H. de Groot, A. Warmenhoven, M.P. Brasser, M. Veerman, F. Smit en M. Molenaar. rwvw U/nnin Bel's donderdags: 072-330175 JIMMY'S GANG IN 'T AKERTJE Zondagavond le Paasdag zijn het de klanken van Jimmy Sterman en zijn bandleden, welke een extra muzikaal cachet aan het paasgebeuren op kapel geven. Door ondermeer een unieke combinatie van meerstemmige zang, verschillende solisten, een geweldige dy namische uitstraling en een groot podi umervaren zal de Gang er zeker in sla gen een ieder een overgetelijke avond te geven! Aanvang 21.00 uur. s.-v JVV ALWIN BAR SPEELT VOOR "VRIENDEN VAN DE CONCERTVLEUGEL" Met grote voldoening maakt het bestuur van de stichting "Vrienden van de Con certvleugel" bekend, dat op dinsdag 28 april 1987 in theater "De Beun" het eerste recital zal worden gegeven in het, bestaan van de nieuwe organisatie. Alwin Bar zal Alban Berg, Schumann en Chopin spelen. Na de pauze de sona te no. 3, op4558, eveneens van Chopin. Alwin Bar is een pianist, die niet alleen in Nederland bekendheid geniet, maar tevens een internationale reputatie heeft opgebouwd. Zo speelde hij in België, Duitsland, Frankrijk, Groot-Britannië, Zwitserland, Spanje, Italië en ook in de Verenigde Staten. In 1975 won de solist de eerste prijs op het internationale Arnold Schönberg Pianoconcours te Rotterdam. Dirigen ten als Bernard Haitink, Kobayashi, Edo de Waart en vele anderen prezen zijn poëtische en subtiele interpretaties. Losse kaarten (voor niet-donateurs) zijn te verkrijgen vanaf 15 april a.s. a 12,50 bij boekhandel Avis op het Sta tionsplein, Rook- en barbershop Jan- Tine Braam in 't Loo en op 28 april aan de kassa van theater "De Beun". GEZELLIG VOORJAARSCONCERT Er heerste een bijzonder gezellige sfeer tijdens het voorjaarsconcert van het fanfarekorps „Eensgezindheid", zon dag, in de volksmuziekschool. De aula was rijk voorzien van bloemen en plan ten, verzorgd door de bloemenshop. Onder leiding van dirigent K. Full- brandt werd een zeer gevarieerd pro gramma gedaan, bestaande uit een 14-tal werkjes. Over het algemeen in het lichte genre, wat bij vele aanwezigen bijzonder in de smaak viel, gezien het spontane applaus wat het korps ten deel viel. Opvallende werkjes waren van St. Hubertus van F. Springer, een soort potpourri van Russchische volksmuziek van H. Hartwig en de muziek Partila Piccola van de bekende componist Ge rard Boedijn. Ook de zogenaamde ex- celsiorkapelle muziek werd zeer gewaar deerd. Als „uitsmijter" diende een wel goed gespeelde „Donner and Blitz" van J. Strauss en gearrangeerd door K. Pfortner. Zeer op prijs werd gesteld de zeer deskundige toelichting bij elk te spelen nummer door de heer W. Koele- maij. Een drietal leden van het harmonie orkest St. Caecilia verleenden hun me dewerking. Onder de aanwezigen waren onder andere het ere-lid van het korps Th. Groot en echtgenote, burgemeester G.J. Glijnis met echtgenote, wethouder J. Dekker en afgevaardigden van St. Caecilia. Voorzitter G. v.d. Brink, bood bloemen aan een aantal medewerkers aan en kon spreken van een zeer geslaagde avond. Velen bleven na het concert, nog enige tijd gezellig bijeen. HET I.K.V. EN SHELL IN ZUID AFRIKA Het Interkerkelijk Vredesberaad, be kend om haar leuze "help de kernwa pens de wereld uit enz.", streeft tegelij kertijd naar gerechtigheid. Zij geeft dan ook gehoor aan de uitnodiging van het komitee Zuidelijk Afrika mee te doen aan de aktie "Shell smeer 'm uit Zuid Afrika". Middenweg 34 - Limmen telefoon 02205 - 1720. CAECILIA EN HAF: UITSTEKENDE COMBINATIE Dat beeld en geluid elkaar uitstekend verstaan is niets nieuws, maar een dia presentatie met een harmonie orkest zal nog niet veel eerder vertoond zijn, dat is jammer, want het bleek een uitstekende combinatie te zijn. De avond begon met een optreden van het B-orkest o.l.v. Henk van Veldhui zen, altijd een leuk begin. De spanning van de ouders in de zaal is even groot als die van de kinderen op het toneel en bei den zijn opgelucht als alles weer goed verlopen is. De Big Band o.l.v. Rob Nieuweboer za gen we even voor het laatst, het klonk er niet minder door, maar er is behoefte aan groot koper. Er zal binnenkort een bezoek aan de scholen worden gebracht om deze wat meer informatie te geven over harmonie en fanfare. Na de pauze was het de beurt van het A- orkest, vol bekende melodieën en vlot aan elkaar gepraat door Henk van Veld huizen, die het druk had deze avond, aangezien er een klarinetist ziek was moest hij zelf bijspringen en moest het orkest wel eens zonder dirigent spelen, maar ook dat ging prima. Tijdens bepaalde nummers liet de Hei- looër Amateur Fotoclub diaseries zien die prachtig bij de muziek aansloten. De dierentuin, de natuuropnamen, de serie van de trein en de paarden waren indru kwekkend mooi. Bijzonder waren de abstracte dia's en die van de orkestle den. 'Hierin zag men een andere kant van uw persfotograaf, de heer F. Huijzer. Het samengaan met een andere vereni ging blijkt een uitstekende formule wel ke is de volgende na de HOV (operette) en de HAF? RECTIFICATIE KLAVERJASDRIVE ANBO-KBO IN HEILOO Vorige week heeft u daarover kun nen lezen dat deze keer ook niet- leden zouden mogen deelnemen aan genoemde klaverjasdrive op 16 april -morgen- in 't Trefpunt, Hoog en Laag 7a, Heiloo. Thans moeten wij mededelen dat door de grote belangstelling voor dit gebeuren wij wegens ruimtege brek, alleen onze leden kunnen toe laten. Van een open klaverjasdrive is dus geen sprake meer. Het spijt ons wel dat wij daardoor vele lief hebbers, niet-leden moeten te leurstellen. CONTACTARM? GEBRUIK DAN HET ONDERSTAANDE RECEPT! Voor de 50 plussers en ouder, die dreigen contactarm te worden, heb ben de seniorenbonden uit Heiloo, ANBO en KABO, een goede plos- sing. Zij vragen de mensen wat te gaan doen, ga eens iets nieuws onderzoe ken/ondernemen, probeer ergens nuttig te wezen, pak gewoon maar wat aan, leg weer eens een prestatie op tafel. Alle begin is moeilijk maar het is allemaal voor eigen bestwil om bezig te zijn, waarmee dan ook! Zoek contact met leeftijdgenoten bij genoemde bonden. Zij bieden veel ontspanning/activiteiten waa ruit keuze gemaakt kan worden zo als biljart, kaarten, fietsen, dansen, sjoelen, bowlen, bridgen, koersbal, informatica. Kom 23 april a.s. bijv. kennisma ken op de bingomiddag of 29 april a.s. naar het oranjebal om op eigen tijdse muziek met uw partner te dansen. Gewoon eens proberen. Bij deze bonden, die trouwens ook voor de rechten en belangen van de ouderen opkomen door te streven naar verbetering van diens materië le, sociale en culturele positie, kunt u het begrip contactarm best wel eens kwijtraken. Het soosgebouw 't Trefpunt staat in Heiloo, Hoog en Laag 7a. Tel informatie verstrekt de heer Js van der Molen, nr. 330427. HERMAN BROOD IN AKERSLOOT Prima live-muziek tijdens het paas weekend in dancing De Vriendschap te Akersloot. Zaterdag 18 april een succes volle nieuwe formatie. One Fine Day een groep die ondertussen ruimschoots te zien was op de buis en nog veel meer te horen was op de Hilversumse popzen ders. De basis van deze groep bestaat uit een repertoire van eigen composities die gericht zijn op de moderne Engelse pop muziek van dit moment. De formatie bestaat uit jonge muzikanten die hun faam in andere Noord-Hollandse bands reeds hebben gemaakt. Voorverkoop is inmiddels begonnen en kaartjes zijn verkrijgbaar bij o.a. Free Record Shop en Ypma in Alkmaar, De Graaf (Ex pert) in Castricum, Platenzaak Aad Molenaar in Beverwijk en bij De Vriendschap in Akersloot. AVW WAV WAWAV PASEN "Ja, de Heer is waarlijk opgestaan!" "Een leven zonder feestdagen, is een lange weg zonder pleisterplaatsen". Wat is het fijn om zo van tijd tot tijd eens een paar dagen vrij te zijn. Velen van u die dit lezen gaan dit komende weekeinde misschien weg, even lekker d'r uit. Als de feestdagen uit ons leven zouden verdwijnen, dan zou het jaar leeg en kil worden. Iedere feestdag geeft een be paalde kleur aan ons leven en u zult mis schien aan bepaalde feestdagen met vreugde terugdenken. Het hoogfeest van Pasen neemt wel een bijzondere plaats in, vooral voor diegenen, die er vanuit willen leven. Het is Jezus Christus, die is opgestaan uit de dood, die dit feest, naast de ande re feestdagen tot een bijzonder feest maakt! Hij is het Lam Gods dat de zon-1 den der wereld wegneemt, Hij onze Levende Hoop. Stilstaande bij dit feit en dit geloven doet ons innerlijk leven groeien en bloeien. Immers een levende God die is opgestaan uit de dood, kan ons dit openbaren en ons kleine mensen iets la ten begrijpen, de liefde van God ge openbaard in Jezus Christus voor alle mensen. Wij willen ons daarom verblij den in deze Redder der Wereld en doen dit a.s. zondag eerste Paasdag in de zaal van de Volle Evangelie Gemeente in Heiloo, Westerweg 294, v.m. St. Willi- brordschool. Pasen is een bijzondere "pleisterplaats", en wij wensen alle le zers gezegende paasdagen toe. luxaflex' Raffinette 'Luxaflex'Jalouette 'Luxaflex' Gordijn jaloezieën 'Luxaflex' Plissé 'Luxaflex' Rolgordijnen 'Luxaflex' Horren 'Luxaflex' Buiten zonwering NEDERLANDSE VERENIGING VAN HUISVROUWEN AFD. HEILOO Ikonen en de wereld, waarin zij thuisho ren. Onder deze titel hield mevr. G.C.J. Brandjes uit Limmen op woensdaga vond 8 april in de zaal van de gerefor meerde kerk een lezing met dia's. Zij vertelde zeer geïnspireerd en boeiend over het wezen van de ikonen: de starre beelden met ogen, die staren in het niets en waarover een mystieke glans ligt; een beeltenis, die verwijst naar het transcen dente. Voor de Oosterse christenen ver beeldt de ikoon de persoon zelf, het is niet slechts een portret. In de kerken hebben de ikonen hun plaats in de iko- nostase, een beeldenwand waarachter de heilige wandelingen plaats vinden. Mevr. Brandjes liet prachtige voorbeel den van ikonen zien, deels heel oude, deels nieuwe die zij zelf met veel gevoel voor fijnzinnige details en met grote toewijding heeft geschilderd. Uitvoerig ging zij in op de nauwkeurig omschre ven regels, die gevolgd moeten worden bij het maken van een ikoon. Daarbij onthulde zij ook de betekenis yan ver schillende houdingen van de afgebeelde personen en van de gebruikte kleuren. Tot slot werden dia's van enkele prach tige Russisch-Orthodoxe kathedralen en kerken getoond, waaronder de wereld beroemde Basiliuskathedraal met zijn negen koepels in Moskou de kroon spande. De muziek die ter afwisseling tussen de verschillende delen van de voordracht door een Slavisch-Byzan- tijns koor ten gehore werd gebracht, vormde een mooie eenheid met de ge toonde dia's. We kunnen terugkijken op een stemmingvolle avond ter voorbe reiding van het komende paasfeest. INTERIEURS Kennemerstraatweg 109 Heiloo 072-336652 Wettig gedeponeerd handelsmerk Een Hunter Douglas produkt HEILOOER AMATEUR FOTOCLUB (H.A.F.) De clubavond op dinsdagavond 7 april in het Open Huis was bedoeld om de foto van het jaar" uit te verkiezen. De heer C. Wester had zich bereid ver klaard om uit de ca. 40 door de leden meegebrachte foto's de twee beste fo to's aan te wijzen. Geen eenvoudige taak, gezien de verschillende onderwer pen en het feit, dat naast zwart-wit fo to's ook kleurenfoto's waren ingele verd. Achtereenvolgens werden de foto's door de heer Wester in willekeurige volgorde van uitvoerig commentaar voorzien. Daarbij bleek, dat het geheel van de collectie op een goed peil stond. Toch was tenslotte de keus van de twee topfoto's voor de heer Wester niet al te moeilijk. De eerste prijs kreeg een zwart-wit foto van mevr. A. Brink horst, terwijl de tweede prijs werd toe gekend aan eveneens een zwart-wit fo to; deze was van mevr. B. de Reüs. Bei de foto's muntten uit door originaliteit, goed fotografisch beeld en technische kwaliteit. De beide dames ontvingen een prijs in envelop, om te besteden in een fotozaak en van de aanwezigen kregen ze een wel verdiend applaus. Evenals trouwens de heer Wester, voor zijn leerzame jure ring. Daarmee werd deze clubavond besloten. NATUURWANDELING Op paasmorgen 19 april kunt u samen met een I.V.N.-gids luisteren naar de voorjaarszang van de vogels en kijken naar de eerste bloeiende planten tijdens een anderhalf uur durende wandeling in het Heilooërbos. Gestart wordt om 11 uur bij de Kattenberg aan de Kenne merstraatweg. Inlichtingen tel. 072- 337736. OUDERENKOOR BEHAALT PRIJS Het Ouderenkoor „Zingen houdt jong" behaalde 7 april te Beverwijk de eerste prijs met 314 punten, tijdens het con cours uitgaande van de Vara (gehouden voorselectie). Ons koor staat onder bekwame leiding van Mevr. Drees. Voor dirigente en le den was dit een groot succes. 16 Mei gaan Wij nogmaals op concours naar Gemert waar wij ook succes hopen te .hebben. Wat jammer is, is dat het gemengde koor gebrek heeft aan mannenstemmen (baspartij). Heren zangers, kunt u ons helpen? Wij zouden met uw komst zeer vereerd zijn. U kunt het bestuur bellen voor eventuele informatie. Mevr. Zoon, voorzitter, tel. 335936. Hr. Schneider, secretaris, tel. 334054 en Mevr. Abbo-Roskam. tel. 334216. Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) 18 en 19 april dr. Duijvestijn. 20 april dr. Kempers. Weekenddienst Apotheek 17-24 april: De Eenhoorn, Koelmalaai* 14, tel. 401125. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen 16-22 april: E. Wiegering. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 19-20 april: W. Jie, Arendsweg 84, Alk maar, tel. 619909. Diëtiste Simone Ouwendijk, Nic.Beetsweg 66, Heiloo. Telefonisch afspraken maken: dag. tussen 18.00-19.00 uur, tel. 072-336051 (b.g.g. 330719) Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildt- laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; Fysio- therapiepraktijk E.J. de Waal, Kenne merstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P.A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Samen bevallen Elise Zonneveid-Kemper, tel. 072-337378. Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs laan 1). Zaterdag spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 072-334348. Kruisvereniging Heiloo Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94. Geopend iedere maandag en donderdag van 16.00-17.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19.00-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-3344694. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02206-3613, te be reiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. K. Hergaarden, tel. 02513-14847, te bereiken tussen 8.00-8.15 uur. Mevr. R. de Jong, tel. 02205-2062, te bereiken maandag, donderdag en vrij dag tussen 8.00-8.15 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. TELEFOONCIRKELS HEILOO ZOEKEN VRIJWILLIGERS/STERS Al jaren zijn er telefooncirkels in Hei loo welke door het Ned. Rode Kruis zijn opgezet. Alleenstaanden, meestal oude ren, maken er gebruik van. Veelal om dat ze zich niet veilig voelen, eenzaam zijn, kontaktarm zijn of, doordat ze in een telefooncirkel zijn gegaan, langer in eigen woning zelfstandig kunnen blijven wonen, zonder betutteld te worden. Leuke kontakten ontstaan hierdoor. De bestaande vijf cirkels, die er in Hei loo zijn, zijn geheel volgeboekt. Om meerdere cirkels te kunnen openen zijn er dringend vrijwilligers nodig om deze te vormen cirkels te leiden. Dagelijks vanaf 8.30 uur 's morgens ongeveer een uurtje (vaak korter) per dag. Mensen, die belangstelling hebben om als leid(st)er te worden geplaatst kunnen zich opgeven bij de heer J. van Toorn. Alleenstaande ouderen welke geplaatst willen worden in een nieuw te vormen telefooncirkel kunnen zich bij voor noemde heer opgeven en wel dagelijks van 13.00 tot 14.30 uur. Telefoon 336038. GEVONDEN VOORWERPEN POLITIE HEILOO Periode 22 maart t/m 12 april 1987. Goederen afhalen op woensdag- en za terdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur. 1 Wieldop grijs; bromfietsplaatje; 1 lin ker handschoen; 1 zilveren hangertje; 1 benzinedop zwart; 1 klein wit hondje; 2 sleutels aan hanger; 1 gewerkte beige sjaal; 1 bruine pekinees; 1 golden retrie ver; 1 herenhorloge; 1 bruine attache koffer; 1 portemonnee met halsbevesti ging en inhoud; 1 Spaanse gitaar; 1 sleu teletui met sleutels en geld; 1 bankbiljet; 1 parelketting; 1 jongensportemonnee met inhoud; 1 garagesleutel; 2 sleutels aan ring; 1 sleutelbos; 1 grijze rechter schoen; 1 knijpportemonnee met in houd; 1 blauw kinderjack met drukkno pen; 1 zwarte portemonnee met inhoud; 1 rode sleuteletui met sleutels; 1 zilver kleurig kettinkje; 1 fietssleutel aan sleu telhanger; 1 goud/zilveren oorbel; 1 huissleutel; 1 bril. zilver montuur. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 16 april (Witte Donderdag) 19.30 uur: ds. F.L van der Wind (viering H.A.). 17 april (Goede Vrijdag) 19.30 uur: ds. A. Boelhouwer. 18 april (Stille Zaterdag): 19.30 uur: ds. B.J. Kruit. 19 april (Pasen) 9.30 uur: ds. F.J. van der Wind; 11.00 uur ds. B.J. Kruit. Geref. Kerk Noordergeeststraat 16 april: ds. F.J. v.d. Wind, Schrift en Tafel HA. 17 april: ds. A. Boelhouwer. 18 april: ds. B.J. Kruit. 19 april: ds. A. Boelhouwer, Schrift en Tafel HA. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 17 april 19.30 uur zie diensten Broek op Langedijk. 19 april 9.00 uur ds. J.W. v.d. Gron den. 20 april 10.00 uur: Gezamenlijke kerk diensten met kerken te Broek op Lange dijk. Parochie-zondagsdienst Moeder Gods Parochie, Holleweg 111, tel. 072-331453. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester weg 294. Hervormde Gemeente Limmen Witte Donderdag 16 april 's avonds half acht: ds. C. Lebbing uit Heiloo (HA). Zondag 19 april, le Paasdag 10.00 uur: Gezinsdienst ds. W.J. de Hoest uit Zuid-Scharwoude. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Goede Vrijdag gezamenlijke dienst 3 kerken in de Herv. Kerk te Egmond aan Zee, Heilig Avondmaal. 19 april Egmond-Binnen, 10.00 uur: ds. C. Lebbing. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 16 april 21.00 uur ds. M.W.S. Cramer; Heilig Avondmaal (Witte Donderdag). 19 april 9.30 uur ds. M.W.S. Cramer; dienst voor jong en oud. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Geen opgaaf ontvangen. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 17 mei 19.30 uur: ds. A.G. Hoekema, avondmaalsdienst. 19 april: Prof. J.A. Oosterbaan. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar Goede Vrijdag 19.30 uur br. J. Maljers; in PW A-school. Zondag 19 april 9.00 uur: br. G.J.J. Drenth; 15.00 uur: ds. H. de Jong. Deze laatste twee diensten worden ge houden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Baptisten Gemeente Alkmaar Geen opgaaf ontvangenn. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapèlkef^/xdat, Alkmaar) Goede Vrijdag 19.30 uur: ds. J. Luiten, le Paasdag 9.30 uur: ds. J. Luiten; 17.00 uur ds. T.S. Huttenga. Evangelische Gemeente De Egmonden Zondagavond 19.00 uur, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Inlichtingen tel. 02206-5301. Rooms Katholieke Kerkdiensten Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Don derdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan Weekenddiensten: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 (bij de Juliana Zusters) en 10.30 uur, Hoogmis. Door de week: maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur, donderdag 10.00 uur. Biechtgelegenheid: zaterdag 16.00 uur in de Bedevaartskapel. Gebeedsdienst en Lof: Zondag 15.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: Zaterdagavond 18.45 uur Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. AGENDA OPEN HUIS 'T LOO Donderdag 16 april N.v.v.H. cursus 10.00-12.00 Yoga 13.30-15.30 H.O.V. operettever.rep. 20.00-23.00 NIVON werken met stro -5-20.00-22.00 Sjoelclub Heiloo 20.00-22.00 H.B.C. bridged. Heiloo 20.00-23.00 H.B.C. 20.00-23.00 Boerhave Engelse les 19.00-21.00 V.V.D. verg.-optie- 20.00-23.00 Vrijdag 17 april Gesloten Zaterdag 18 april Alkm. big band rep. 15.30-17.30 Zondag 19 april J.V.O. bijeenkomst 12.00-16.30 Maandag 20 april Gesloten Dinsdag 21 april N.v.v.H. beleggingscursus 09.30-12.00 Nieuw leven zangver.rep. 20.00-22.00 Dierenbesch. verg. 20.00-22.00 Oppositie schaken sr. 20.00-23.00 H.B.C. bridged.Heiloo 20.00-23.00 Oppositie schaken jr sr 19.00-23.00 H.A.F. fotocl. Heiloo 20.15-22.15 Ver.v. volkshuisvest. 19.00-22.00 Woensdag 22 april Doves gym 10.30-11.30 Sans Atout damesbrige 13.00-16.00 H.O.V. operettever. 20.00-23.00 Falkl. toneel rep. 20.00-23.00 Liberty Squaredance 19.00-22.30 Rotarycl. Heiloo 19.00-21.00 UYCL yoga 19.15-21.15 Stng. best. open huis 20.00-23.00 THEATER DE BEUN Donderdag 16 t/m woensdag 22 april Dag. Filmliga Heiloo aanv.20.15

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 2