Sport en Spet Limmen interieur Jaap en Wil Kaandorp voorkipenkaas Eqi/iipe CöifiWs AKERSLOOT GEMEENTE LIMMEN Gilde 500 gram Schouderkarbonade4.95 Parasolkorting1.20 Nu slechts 3.75 SLAGERIJ W. KROM paranormaal genezers Wij staan iedere zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur bij het Parochiehuis in Limmen. ill sportpark HSV verslaat De Foresters in bekerduel Fancyfair in HSV-kantine Diensten in limmen VLOERBEDEKKING GORDIJNSTOFFEN VITRAGE FOURNITUREN ZONWERING FRED.HENDRIKLAAN 4 1814 JP ALKMAAR TELEFOON (072) 115908 INTERIEUR WAARBORG Visweg 29 - Limmen - Tel. 02205-1316 KAPSALON - SCHOONHEIDSSALON GEDIPL. VISA GIS TE •••••••••MARIAN ROOS Damphegeestlaan 31, Limmen, 02205-1928 (behandeling uitsluitend op afspraak) Gevestigd per 1 mei 1987 Ina van Duin-Nieuwenhuis Den Burglaan 13 1906 XK Limmen Behandeling op afspraak: telefoon 02205-2537. SANDERSON OPTIONS FA. M. STEENH0EK EN ZONEN Adverteren doe je niet zomaar Kies voor de Uitkijkx»t Ophalen grof huisvuil Openingstijden gemeentehuis Voor de nieuwe haarmodelijn Voorjaar/Zomer 1987 UITKIJKPOST 22 APRIL 1987 PV LUCHTPOST HEILOO Het vliegseizoen is weer begonnen. Voor de eerste vlucht vanaf Roosendaal 120 km) brachten 21 liefhebbers to taal 340 duiven in. Het dampige weer en de onstabiele luchtlagen zorgden er voor, dat deze vlucht bepaald niet vlek keloos verliep. De lossing vond pas om 11.15 uur plaats, de eerste duif haalde een snelheid van ongeveer 72 km. Eerste prijsduif was voor Co de Haan om 12.46 uur, terwijl ook de laatste (68e) door hem werd geconstateerd om 13.05 uur. De uitslag: Co de Haan (44 mee) 1, 17, 26, 30, 43, 53, 54, 68. Henk Lases (18) 2, 7 10, 11, 52. Comb. Molenaar (23) 3, 9, 24, 45, 48, 63, 66. Comb. Adri- chem Kaandorp (20) 4, 6, 20, 23. Theo v.d. Berg (24) 5, 12, 18, 31, 61. Aad Sonnevelt (14) 8, 14. Johan Pepping (12) 13,21, 27, 5158, 67. Sjaak Bakker (20) 15, 34. Arie Breed (15) 16. Jan Tei leman (25) 19, 29, 33, 37, 40, 42, 46, 50, 62, 64. Rien Meijer (20) 25, 36, 57, 59, 60. Piet Bakker (19) 28, 39, 55. Kees van Schooten (6) 32, 38. Henk Houten bosch (20) 35, 44, 49. Comb. Ro- zing/Zeeman (19) 41. Simon Meijssen (17) 47. John Ooms (10) 56. Prijzen aangewezen: Comb. Molenaar onaangewezen, Co de Haan, Comb. Adrichem/Kaandorp en Jan Teileman. De meeste duivenliefhebbers hebben nu jonge duiven op het hok, die voor het eerst rond gaan vliegen. Bij dit 'wen nen' raken jonge duiven wel eens van slag en kunnen het hok niet terug vin den. Wanneer u in uw tuin, garage zo'n duif heeft, wilt u dan kontakt opnemen met de ringenadministrateur van onze vereniging de heer J. Pepping, tel. 334323. U kunt ook met een duivenhou- der bij u in de buurt kontakt opnemen. De vele toeschouwers die zich om half zeven nog voor de loketten bevonden, zullen blij zijn geweest dat de wedstrijd iets later begon, ofschoon juist dat eerste kwartier werd gebruikt met voor zichtig aftasten. De Foresters kwam als eerste uit haar schuilplaats en liet via fris aanvalsspel zien over de nodige kwaliteiten te beschikken. H.S.V. had juist in die periode veel moeite de bal uit de achterhoede weg te werken. Een van die slordigheden was aanleiding voor het eerste en na later bleek enige Foresters-doelpunt. H.S.V. begreep dat nu snel de bakens verzet moesten worden. Kansen kregen zij genoeg, maar de keeper van de Fo resters liet zijn klasse zien. Tot twee maal toe verscheen. H.S.V. alleen voor deze 'oude rot', maar zoals gezegd zon der resultaat. Toch moest ook De Fo resters voor de rust nog eenmaal een tegen-score toestaan en dat kwam het toen wat sterker wordende H.S.V. goed uit. Aangemoedigd door de vele honderden toeschouwers beseften beide elftallen dat nu in de tweede helft moest worden beslist wie in de volgende ronde van de K.N.V.B.-beker verder gaat spelen. Gesterkt door de grote kwaliteiten van hun keeper, trok H.S.V. meer en meer het spel naar zich toe en werd de druk op de Foresters steeds sterker. Toen kwam het moment waarin een klein mens groot kan zijn. Een goed ge plaatste voorzet werd ver buiten het strafschopgebied door Haanraads in eens op de slof genomen, plofte in het net en besliste de wedstrijd. Het doel punt van de week bracht H.S.V. een ronde verder. Met enorm enthousiasme hebben het jeugdbestuur, begeleiders en andere me dewerkers zich in de afgelopen maan den gestort op de voorbereidingen van de zo bekende H.S.V. fancy-fair. Be wust van de verantwoording die zij heb ben om anno 1987 de jeugd van Heiloo op geheel eigentijdse wijzete moeten kunnen opvangen. Niet alleen dat spel letje voetballen, dat is eigenlijk maar een klein onderdeel in het gehele begeleidingspatroon. Dat betekent voor al die, vaak zelf nog vrij jonge medewerkers, die soms zelf 'n gezin hebben, veel vrije tijd beschikbaar kunnen stellen, zelfs de huidige profes sionele aanpak regelmatig bijstellen, veel luisteren en een goede communica tie met elkaar en steeds maar weer nieu we ideeën uitwerken die de jeugd aan trekt. H.S.V. mag blij zijn dat zij steeds op dit soort noeste medewerkers mag blijven rekenen. Eén van de mogelijkheden om de kas weer wat te spekken is de jaarlijkse fancy-fair. Jarenlang onder leiding van Jan Scholten een groots spektakel in de Bruno wat honderden mensen op de been bracht. Sinds vorig jaar met een nagenoeg nieuw team medewerkers in het eigen clubhuis van H.S.V. Heel ge zellig en een groot succes., Om het slagen van de fancy fair weer ze ker te stellen is dit jaar een grote reklame-campagne op touw gezet, die dankzij de enorme medewerking van een aantal sponsors, heel Heiloo en ver daarbuiten zal kunnen bereiken. Daar door zullen deze week 2000 folders wor den verspreid, 1100 super-caps zullen worden uitgedeeld, terwijl de grootste pet bij de ingang van het sportpark is geplaatst. Bovendien zullen 75 affiches worden opgehangen. En nu het belangrijkste: wandel ko mend weekend eens het sportpark van H.S.V. aan de Bayershofweg binnen. De toegang is gratis. Ga naar de kantine en zie wat er allemaal aan gezelligheid wordt geboden op zaterdag 25 april van 19.00 tot 24.00 uur en zondag 26 april van 14.00 tot 18.00 uur en van 18.00 tot 24.00 uur. Enkele dingen zullen we even verklappen. Rad van avontuur, vlotbruggen, grab belton, armpiedrukken, taarten gooien, Dartwerpen, blikgooien, enveloppe trekken en een gezellig terras om wat te gebruiken. Beslist niemand zal spijt hebben van een bezoek aan de H.S.V. fancy-fair en heeft u een lot van de jeugdloterij, neem die dan mee zonda gavond, want de trekking is om 20.30 uur door de keeper van AZ, Hans de Koning. Eindelijk was het weer zo ver. Afgelo pen donderdagavond kon de eerste kringwedstrijd van het groene seizoen worden verreden. De uitnodiging was afkomstig van ponyclub De Comman deurs uit Heemskerk, P.C. Heiloo e.o. was hier vertegenwoordigd met de meeste combinaties uit de omtrek. Wat de resultaten betreft ziet het er voor het komend seizoen koopgevend uit, want P.C. Heiloo wist weer heel wat mee te nemen. Bij de B dressuur is Linda Zeeman 2e geworden, ging de 3e prijs naar Marlies Broers terwijl Leanne Slingerland 4e werd. Bij de L II was het Marinette v.d. Peet die de 2e prijs mee mocht nemen. San dra Groot, die met twee pony's aanwe zig was, is ook tweemaal eerste gewor den: zowel in de L I - als in de Z-klasse. Voorts wist Gerie Peeters nog een winst punt mee naar huis te nemen. BLOEMBOLLEN PL'ZZELRIT Voor het eerst dit jaar, wordt er ter ope ning van het seizoen, een bloembollenrit verreden in de mooie omgeving van Heiloo. De puzzelrit wordt georganiseerd door de verschillende Triumph clubs die ons land rijk is. De gezamenlijke rit is leuk gezien de verschillende karakters van de verenigingen. De T.S.C. is een vereniging waarbij het vooral om de verschillende types spitfi res gaat. De T.D.C.N. is een vereniging waarbij het vooral om de types Dolomi tes gaat, zo ook de Stagclub waarbij het om het type Stag gaat. De C.T.H. is een verhaal apart. Hier kan men elke triumph tegenkomen van al de eerder genoemde types plus de no dige anderen zoals er zijn: de Herald, de Vitesse en de TR's. Het belooft een groots evenement te worden en zeker als het weer meezit wordt er gerekend op zo'n 100 a 120 auto's uit de jaren '60, '70 en begin '80. Het hele gebeuren vindt plaats op 26 april a.s. in Heiloo op Camping 'Varne- broek'. Er kan worden geparkeerd op de terrein van het zwembad 'Het Baaf- je'. Met 11.00 uur als aanvangstijd waarna 's middags de puzzelrit begint. Leden en geïnteresseerden worden op deze dag verwacht. Dit is een kans om de auto's verder te bekijken. Wat zeer zeker de moeite waard is. Mocht u informatie willen hebben dan kunt u terecht bij; Adrie van Santé, Westerweg 185, Heiloo. ZAV DE RAILWAY De mannen van de Railway zijn alweer twee weken bezig met zomeravondvoet- bal. Bepaald niet zonder resultaat: 4 punten uit 2 duels. Afgelopen woensdag hadden we de eer om tegen Unitas aan te treden. Aangezien we 2 jaar achter el kaar zijn gepromoveerd wisten we niets van deze tegenstander. Met fris, aanvallend voetbal probeerden we onze tegenstander klem te zetten op hun helft. Dit resulteerde in een paar ideale mogelijkheden om de score te openen. Halverwege de eerste helft nam H. Hoetjes de bal op rand strafschopge bied aan en haalde met links ver woestend uit; 1-0. Tot de rust gebeurde er verder weinig. Na rust kreeg Unitas zowaar een paar kansjes, maar door kordaat optreden van "IJzeren Rinus" bleef de nul ge handhaafd. Ook wij kregen kansen. In een afgeslagen aanval wisten wij op snelheid uit de verdediging te komen. Een mooie paas van G. de Haas op onze gelegenheidsspits die mooi de keeper omspeelde. Het was voor de goed mee gekomen J. Schut een klein kunstje om de bal er in te prikken, 2-0. De volgende wedstrijd is op 23 april, aanvang 19.00 uur, op het terrein van Kolping Boys. ZO SCHAAKTE 'OPPOSITIE' Hoewel de belangrijkste ereplaats reeds lang bij de regerend clubkampioen is, is de strijd op de 64 velden evengoed he vig. Heeringa streed lange tijd tegen de lijstaanvoerder in een zeer gedrongen stelling, maar wist zich uiteindelijk te bevrijden. Het resultaat was remise. De twee andere ereplaatsen in de A-poule gaan naar Landzaat en Reyersen van Buuren, tenzij Kracht of Maas nog roet in het eten gooit. Door de vele afgebroken partijen en het feit dat we verschillen op de ranglijst klein zijn is er nog weinig te zeggen wie er degradeert of promoveert. Alleen van Bakel is zeker van promotie. Hij leidt de B-poule met 8 punten uit 9 partijen. Uitslagen van ronde 28: J. Wagenaar - G. Heeringa rem. K. Jongkind - H. Maas afg. L. Landzaat - C. Brink rem. J. Alleman - D. de Jager rem. P. Folkertsma - N. Niehaus afg. J. Ebregt - W. Ligthart 0-1 P. v.d. Werff - 1. Oudeboon afg. GROOT SPEKTAKEL IN LIMMEN Zondag 14 juli organiseert Wielercomi- té Limmen een wieier- en skeeler wedstrijd. Het programma ziet er als volgt uit. Om 13.00 uur een wieler wedstrijd voor toerclubleden (uitslui tend voor leden die geen wedstrijden rij den). Om 14.00 uur gaat de wieler wedstrijd van start voor recreanten, dus alle snelle fieters (geen licentiehouders). Het grote klapstuk begint om 16.00 uur, dan gaan de skeelers van start. Alle gro te toppers van het marathonschaatsen zijn hierbij aanwezig o.a. Evert van Benthem, Richard van Kempen, Dirk Maarssen, Jan Kooiman, Jos Niesten Emiel en Jan Hopman, Jos Pronk, Co Gilling, Frits Schalij, en vele anderen. Natuurlijk ook onze plaatselijke favo rieten Ton Groot en Hans Appelman. Ook Piet Bloedjes komt met de door hem getrainde gewestelijke selectie. Met deze namen gaat het ongetwijfeld een zeer geslaagde middag geworden. Degenen die mee willen doen aan één van de wielerwedstrijden kunnen zich opgeven tot 20 mei bij Theo Dekker, Den Burglaan 10, Limmen (tel. 02205-2417). Wacht hiermee niet te lang, want vol is vol. Voor alle informa tie over dit evenement kunt u zich in verbinding stellen met Kees Koot, tel. 02205-2608, of met Theo Dekker, tel. 02205-2417. Anders Actieven De Stichting Anders Actieven is een be langengroep voor WAO-ers en andere uitkeringsgerechtigden. Contactadres: Slotweg 46 in Egmond aan den Hoef, tel. 02206-2026. Spreekuur maatschap pelijk werkster: dinsdag 10.00-11.00 uur. Soos-ochtend: dinsdag 10.00-12.00 uur. Verder diverse cursussen: Engels, Duits, tekenen, schilderen, houtbewer king, modelbouw en biljarten. Inlich tingen cursussen: tel. 02206-2540. TC Hogedijk Woensdag 22 en donderdag 23 april: kringkampioenschappen meisjes tot en met 16 jaar op alle banen. Vrij spelen kan woensdag pas na 17.00 en donder dag na 14.00 uur. Vrijdag 24 april: openingstoernooi voor de jeugd met 's ochtends voetbal en 's middags tennis. Vrijdag 24 april: tweede racketavond van het seizoen, aanvang 18.30 uur. Al le senioren-leden kunnen meedoen, van beginneling tot gevorderden. Zondag 26 april: start recreanten competitie, aanvang 16.00 uur. Er wordt op vier banen tot Zi 23.30 uur gespeeld. POLITIEBERICHTEN LIMMEN Diefstal Op zaterdag 4 april werd er een rode Peugeot ontvreemd welke geparkeerd stond voor een drank- en horecagele genheid aan de Dusseldorperweg. Afgelopen week bleek dat er gedurende de winter van een zomerhuisje aan de Visweg een bergkast was opengebroken en dat daaruit huishoudelijke goederen waren weggenomen. Tevens werd er het een en ander vernield. In de nacht van 9 op 10 april werd er aan de Westerweg een autoradiocasset terecorder uit een auto ontvreemd. Schoorsteenbrandje Op vrijdag 8 april vond er op de Rijks weg in een woonhuis een schoorsteen brandje plaats. Gelukkig was de brand weer zoals altijd snel ter plaatse en was de brand snel onder controle. De schade viel mee. Bekende dader In samenwerking met de politie in Heemstede kon een fietsendiefstal wor den opgelost. De fiets kon dankzij het feit dat er een postcode ingegraveerd stond snel op de eigenaar teruggebracht worden en de postcode was er tevens de oorzaak van dat de dader op heterdaad kon worden ingerekend. Inbraak In de avonduren van afgelopen zaterdag 11 april 1987, heeft er een woning in braak plaats gevonden aan de Molen weg. Er werd alleen een geldbedrag ver mist. Gevonden voorwerpen Een blauw regenpak, een digitaal horloge. FILMNIEUWS CONQUISTA Vrijdag 24 april een grootse film in het hok. Het kassucces van het laatste jaar, maar we hebben hem op de kop kunnen tikken, de film 'Top Gun' een razends nelle film, waarin Amerikaanse jacht- vliegers in opleiding proberen om de al lerbeste te worden in allerlei luchtge vechten. Kortom aktie, spanning en ro mantiek. Entree 5,00, aanvang 21.00 uur, plaats Visweg 63a, Limmen. Zater dag zijn wij ook open. BLOEMBOLLENWANDELTOCHT Op zaterdag 25 en zondag 26 april zal de N.H.W.B. Bloembollenwandeltocht worden georganiseerd. De afstanden zijn 5, 10, 15 en 25 km, dit geheel naar eigen keus. De deelname staat open voor personen vanaf 4 jaar. De start zal plaats vinden vanuit het Pa rochiehuis Sint Maarten, Dusseldorper weg 61 te Limmen. De starttijd voor de 25 km is van 10.00 tot 11.00 uur en van 10.00 tot 13.00 uur voor de overige af standen, dit is voor beide dagen hetzelfde. Voor hen die voor deze wandeltocht in schrijven zal er een speciaal voor deze wandeltocht ontworpen medaille be schikbaar zijn. De inschrijfkosten zijn voor personen tot en met 15 jaar 4,00 en voor personen van 16 jaar en ouder 4,50. Leden van erkende wandelsport organisaties zullen een reductie op het inschrijfgeld ontvangen. Mocht u nog nadere inlichtingen wen sen, dan kunt u daarvoor terecht onder telefoonnummer 02205-1557 of 020-135636. SV DE VRIJHEID LIMMEN De uitslagen van de op 15 april gehou den competitiewedstrijd zijn als volgt: Ere-klasse: 1. Kees Hooyboer 98 pnt., Gerard Miltenburg 98 pnt., 3. Theo Vermolen 97 pnt. A-klasse: 1. Kees Mooy 100 pnt., 2. Frits Zonneveld 98 pnt., 3. Siem Schil der 97 pnt. B-klasse: 1. John Nuijens 98 pnt., Gijs Pouw 98 pnt., Willem Verzijlenberg 98 pnt. C-klasse: 1. Egbert Pepping 96 pnt., Kees Admiraal 93 pnt. STICHTING OUD LIMMEN Na de tachtigjarige oorlog werden over al in het land vrijheidsbomen geplant. Zo ook in Limmen. L. van Ollefen ver meldt in 1796 in "Stad- en Dorpsbe schrijver van Kennemerland" over Lim men: "Bij de kerk staat een Vrijheids boom, geplant voor rekening van de Dorpsmunipaliteit; doch dezelve is zon der enig cieraad, alwaarom ook niet kan gezegd worden dat hij de aandacht bij zonderlijk trekt; met schrijve zulks ech ter niet toe aan gene liefde voor de Vrij heid, welke onder de dorpelingen plaats zoude hebben, in tegendeel, dezelve is bij hen zeer wel bekend, blijkends onder andere nog twee Vrijehidsbomen, (zo oncierlijk als de eerst gemelde) welken door particulieren geplant zijn". Een traditie, die volgens het bestuur van de stichting Oud Limmen zeker de moeite waard is om in ere te herstellen. Hiertoe zal op dinsdag 5 mei om 19.30 uur, een vrijheidsboom geplant worden, in het toekomstige plantsoen aan de Burg. Nieuwenhuysenstraat ter hoogte van de drukkerij van Van den Boo gaard. Om de boom extra te markeren, zal er een fraaie bank omheen komen, (door de firma Nic Commandeur B.V. gesponsord). Hopelijk wordt het een fraai "cieraad" en tevens een centraal punt waar Limmers elkaar ontmoeten. Komt dus allen op 5 mei, de dag dat we de bevrijding van ons land vieren, 's avonds om half acht naar de Burg. Nieuwenhuysenstr. om samen deze boom te planten. Bond van Plattelandsvrouwen Donderdag 23 april: toneelavond met verloting in het Parochiehuis Sint Maar ten, aanvang 20.00 uur. Opgevoerd wordt het blijspel 'Veel kabaal op Clin- gendael', door de toneelgroep van het KVG. Entree leden 2,00, niet-leden 3,50. Ouderenbond Limmen Woensdag 29 april: toneelmiddag voor de ouderen, verzorgd door De Zonne bloem. De zaal is open om 13.30 uur. Die middag is er geen kaarten of biljarten. W. van Bakel - O. Koenders 1-0 J. Onderwater - W. Bos afg. P. Ooyevaar - P. Manni rem. F. Beyers - L. Obdam 0-1 J. Bosman - H. Horninge 0-1 A. Creutzberg - J. Langereis 0-1 J. Werksman - J. Kooy 1-0 J. Werksman - J. Plas 0-1 ROMMELMARKT EN PANNEKOEKEN ETEN VOOR ONDERHOUD VAN ZWARTE KERKJE Zaterdag 25 april wordt er ten bate van het restauratiefonds van het Zwarte Kerkje aan de Zuidervaart een rommel markt gehouden van 10.00 tot V% 13.30 uur. U kunt ook ter plekke pannekoe ken eten of deze meenemen voor thuis. Na een grondige restauratie werd het Zwarte Kerkje, dat uit 1665 dateert, drie jaar geleden opgeleverd. Maar het onderhoud moet in eigen beheer worden gedaan. Zo zijn nu de ramen en het schilderwerk aan een flinke opknap beurt toe. Via de rommelmarkt hoopt men daarvoor het nodige geld bijeen te krijgen. Buiten dat het Zwarte Kerkje eenmaal per maand als kerk wordt gebruikt, is het ook een ontmoetingsruimte. Het is gebouwd in de stijl van een oude boer derij, dat was indertijd een kwestie van geld. Na de inpoldering was er nog maar een klein bedrag over. De mensen gingen in die tijd lopend naar de kerk en er was dus dringend behoefte aan een ontmoetingsruimte en zo ontstond het Zwarte Kerkje. Ook het orgel is al erg oud, maar nog helemaal compleet. Het dateert uit 1758 en is gebouwd door Pieter van Assen delft, een van de weinige Hollandse or gelbouwers. Bijzonder is dat het orgel maar één klavier heeft. De ruimte is te huur voor passende ge beurtenissen, zoals exposities, concer ten, trouwerijen enzovoort. KLEDINGINZAMELING VOOR STICHTING MENSEN IN NOOD Ook dit jaar staan het R.K. Vrouwen gilde en de Plattelandsvrouwen van Limmen paraat om uw gedragen kle ding in te zamelen voor de stichting Mensen in Nood uit Den Bosch. Dit co mité bestaat geheel uit vrijwilligers, die de 3e Wereld een warm hart toedragen. Voor u dus zaak om uw garderobe- kasten eens na te lopen en de kleding die u toch niet meer draagt (maar ook gor dijnstoffen en schoenen) in een plastic zak te stoppen en af te geven. Die kle- dingactie van mensen in Nood is toch ook uw pakkie an? Op 23, 24 en 25 april kunt u kleding, schoeisel, dekens en gordijnstoffen brengen bij de volgende adressen: Mevr. Revers, Dusseldorperweg 118, Fa. Punt, Rijksweg 115, Mevr. Nielen, Kapel weg 15. Het inzamelen van gedragen kleding be tekent voor de stichting Mensen in Nood ontwikkelingshulp voor de Derde Wereld. Ieder jaar zendt deze hulporga nisatie gesorteerde kleding naar landen, die daar nadrukkelijk om gevraagd hebben. Verzenden van kleding is duur, geeft in de Derde Wereld vaak problemen en is soms in het geheel niet mogelijk. Dan is het efficiënter om kleding te verkopen en het geld te gebruiken voor andere vormen van hulpverlening. Wilt u daar meer over weten? Bel of schrijf dan naar het kledingmagazijn Mensen in Nood, Jacob Catsstraat 21, 5216 JT Den Bosch, tel. 073-142208. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: mw. Waijers, tel. 2256. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal, Kerkweg 20, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 81-4, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Kennemerstraatweg 382 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Kruisvereniging Limmen Dagelijks spreekuur tussen 13.00-14.00 uur, tel. 02205-1250. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tus sen 18.00-8.00 uur via tel. 072-126482. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.30 uur ('s middags na 15.00 uur alleen voor het afhalen van paspoorten en rijbewijzen). Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden, behoudens anderslui dende telefonische afspraken. De wethouders kunt u spreken iedere maandagavond van 19.00-20.00 uur in het gemeentehuis. De burgemeester slechts na telefonische afspraak (tel. 1456). De afdeling sociale zaken is geopend op maandag- en donderdagochtend van 9.00-12.30 uur en voorts na telefonische afspraak (tel. 3109). Gezinsverzorging, Bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuui dagelijks: 8.30-9.30 uur. Voor aanvra gen om hulp, bel het centrale tel.nr. 072-127066. Dit is bereikbaar var 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de bereikbaarheidsdienst: 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Castricum/Limmen Dierenarts Wolters, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spreekuur van 13.00-14.00 uur. Dierenarts Van Lohuizen, Dotterbloem 7, -Castricum is bereikbaar via tel. 02518-55910. Zaterdag spreekuur van 12.00-13.00 uur (kleine huisdieren). Dierenarts Heiloo/Limmen Dr. Schaap en Dr. Duyser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs laan 1Heiloo). Zaterdag spreekuur van 11.00-12.00 uur. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: Mevr. A. van Bleisem, Visweg 18, 1906 CS Limmen, tel. 02205-1295. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). erkamp bij ons krijgt u deskundige interieuradviezen in de meest uiteenlopende stijlen, tevens worden bij ons uw ideeen met creativiteit en uiterste zorg verwezenlijkt, wij verkopen: wij hebben gespecialiseerde stoffeerders in dienst, u kunt ons vinden in winkelcentrum willem de zwijger. w ADVISEUR I'ROFKSSIGM.I L VI-OF Gezichtsbehandeling 38,-, Mini-vaque 49,50 behang met pas sende gordijnen Interieurverzorging Beemster, Wester weg 353 h.k. het Zevenhuizen Heiloo. Voor: Goten en Dakbedekking Holleweg 71 - Heiloo Tel.331855 b.g.g.334972 Landelijk erkend In verband met Hemelvaartsdag zal het grof vuil worden ingezameld op donderdag 21 mei a.s. Vóór die dag kunt u weer telefonisch melden dat u grof vuil wilt aanbieden (tel. 2174). Denkt u er aan dat het grof vuil pas op de inzameldatum aan de weg zet? Nog steeds komen veel mensen 's middags naar het gemeentehuis om daar tot de ontdekking te komen, dat de deur gesloten is. Daarom nog even de openingstijden, om uw ge heugen op te frissen. Het gemeentehuis is geopend van 9.00 tot 12.00 uur 's morgens. 's Middags wordt de deur - na aanbellen - alleen geopend voor diegenen, die a. een paspoort of een rijbewijs komen afhalen (tussen 16.00 en 17.00 uur); b. vooraf (telefonisch) een afspraak hebben gemaakt; c. stukken komen inzien die ingevolge wettelijk voorschrift na voorafgaande publicatie ter in zage zijn gelegd (zoals hinderwetvergunningen en bestemmingsplannen). Limmen, 13 mei 1987. De burgemeester van Limmen, N. P. M. Schoof. Kapsalon "Betty" permanent ƒ79,50 Telefoon 332779 Vlotte 2 ZITSBANKJE ook in lederlook v.a. 595,-. De Meubelkelder, Burg. Mooijstr. 24c, Castricum, tel. 02518- 57058. Pijnloze voetbehandeling bij het PEDICURE CENTRUM Telefoon 333033. Kom eens kijken! Wekelijks weer nieuwe mode snufjes bij textiel en mode Ria Pijnappel. Kerkweg 44, tel. 1256 Limmen. Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 8