René van Sluis (bas-bariton): 'Wie zijn stem laat horen is kwetsbaar' de intxatuin DfcrenbescHemfaf Kerkdiensten Medische diensten een ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Uitkijkpost Andere adressen zonal zonwering Voor tuinliefhebbers die moeilijk stil kunnen blijven zitten, zijn we 2e Pinksterdag gewoon open Altijd vol binnen en buitenleven Heitnolimrnen— Castr/cum Bibli- -theek Geen Uitkijkpost ontvangen? Geslaagd aan de Sint Jan Mavo Geslaagd aan de Kennedy Mavo j 6 AFWEZIG H. 0. GRANSBERGEN VRIJDAG 5 JUNI. Middenweg 34 - Limmen telefoon 02205 - 1720. U bent welkom van 10.00 tot 17.00 uur. wielinga heiloo voor onze ADMINISTRATIE zoeken wij met spoed VOOR EEN PERIODE VAN 3 MAANDEN voor 5 middagen (18 uur) per week vereisten: - opleiding op mavo/havo nivo - goede typevaardigheid - goede uitdrukkingsvaardigheid - leeftijd 25 jaar een schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan drukkerij UITKIJKPOST 3 JUNI 1987 De concertzanger René van Sluis mag zich nog altijd een Heilooer noemen, ondanks dat hij al enkele jaren in Heemskerk woont, maar zijn familie in Heiloo is trouw gebleven. René van Sluis heeft een niet alledaagse carrière opgebouwd. Als zoon van een concertpianiste is het niet zo verwonder lijk dat hij dezelfde kant opging. Na het Peter Caniciuscollege afgelopen te heb ben werd als hoofdvak piano en als bij vak solozang gekozen. Na verloop van tijd kwam van Sluis echter tot de ont dekking dat hij veel liever zong en daar ook het nodige materiaal voor in huis had. Hij ging naar het conservatorium in Arnhem en studeerde daar bij Aafje Heijnis voor zijn solistendiploma. Bij het examen stond hij tegenover een uit erst kritische jury maar behaalde toch met veel succes het diploma solozang. "Als de deuren van het conservatorium zanger in hart en nieren. Hij wil er ook graag over praten om de ander duidelijk te maken dat er een wereld voor je open gaat. "Zingen is je geestelijke horizon verbre den waardoor je een beter inzicht in je zelf krijgt. Ook het les geven is een kwestie van vertrouwen, wie zijn stem laat horen is kwetsbaar. Je streeft naar een perfektie maar het is een heel pro ces. Een mens moet in harmonie met zichzelf zijn". Verleden jaar heeft van Sluis nog een liederenrecital in de kleine zaal van het concertgebouw gegeven en met veel suc ces. Ook Peter Pears heeft zijn bewon dering voor de stem van René van Sluis niet onder stoelen of banken gestoken. Vorige week was hij ook nog op de ra dio te beluisteren. Toch vindt René van Sluis studeren eigenlijk nog het allerleukste. mm y; René van Sluis tijdens zijn optreden in het concertgebouw. achter je dicht vallen, val je helemaal te rug op jezelf", aldus van Sluis. Maar ik ging les nemen bij Coby Riemersma en dat was een enige periode, zij houdt n.J. niet alleen van zingen, maar ook van mensen. Ik had een breed repertoire en zong ook liederen-recitals vaak Schu bert en Brahms maar ik had ook opera gestudeerd en natuurlijk ook oratori um. Er werden opera concerten gegeven o.a. in de Doelen in Rotterdam". Toen Coby Riemersma in 1985 overleed ging v. Sluis naar Prof. dr. J. von Met- ternich in Keulen. Zelf zegt hij hierover: "Zolang een zanger zingt moet je je stem laten controleren en bij hem ben ik wederom in goede handen". Hoewel van Sluis zelf veel concerteert, geeft hij ook met heel veel plezier les aan een aantal leerlingen. Van Sluis is Bewondering heeft hij voor Richard Tauber maar niet in de eerste^plaats als operettezanger maar zoals hij" Schubert en Schuman kon zingen. Dat was van een betoverende schoonheid. Kathleen Ferrier behoort ook tot de favorieten evenals Maria Callas. "Zingen is veel meer dan alleen maar klanken voor tbrengen. Zij kon zich artistiek steeds vernieuwen en had een stylistisch in zicht, zij was voor mij een grote inspira tiebron. Een mooie stem, die technisch goed is, is een esthetisch genoegen, maar je moet alles zelf meenemen". Je kunt veel leren, maar niet hoe je ie mand ontroeren kan. Zingen is ook een ambacht, zoals dat voor alle instrumen ten geldt. Dat is de opninie van René van Sluis, een Heilooënaar waar we trots op zijn. Geslaagd voor het Mavo-examen aan de St.Jan Mavo te Heiloo: Frank Bakker, GertJan Baltus, Anneke Beekhuis, Wil liam Bosschaart, Jorgen Boukens, Ma- riëlle Bruin, Rolinka Bruijns, Liesbeth Bult, Bas van Diggelen, Nathalie van Duuren, Ingrid Ebbinkhuijsen, Peter de Groot, Simone Handgraaf, Frank Hess, Kees Heijnis, Patrick Hinderink, Tine ke Koopman, Anoeska Kops, Siem Kops, Aron Kuijpèr, Kathleen v.d. Krans, Monique Kuiper, Willem Leek, Edwin van der Leest, Peter Meerman, Edith Mors, Heieen Mors, Sonja Oud, Paula Out, Dirkjan Pepping, Rob Rei- mert, Sandra Roeleveld, Jeroen Röling, Eddy van Roon, Astrid van Rozendaal, Linda Schipper, Daniëlle Schoof, Ro bert Sens, Brenda Sprenkeling, Carin Sprenkeling, Mireille Stroet, Jacqueline Veerman, Hans Vermeulen, Jeroen Vis ser, Mischa Visser, Hans de Vries, Mo nique de Vries, Patricia Zandstra, Mar ry de Zeeuw, Marcel Zonneveld uit Heiloo. Judith Baars, Paulien Hes, Annemieke Hoogeland, Alinda Kaandorp, Ingrid Kaandorp, Sander Koenekoop, Ron Lute, Lianda Mooij, Ingrid Nuijens, Maureen Vessies uit Limmen. Jochem Apeldoorn, Diana Baltus, Ma- riëlle Baltus, Angelique Fatels, Petra Seegers, Paulien Stam,-<Carolien Ter voort, Fred Tromp uit Egmond Binnen. Bart Belleman, Martijn Brouwer, Jelle van Dam, Nils Groöt, Arjen Hof, Gitta Pepping, Wilco Pepping, Franc v.d. Pol, Maurice Scholten uit Egmond a/d Hoef. Olof Baltus, Paulien Verleun, Gerben Zuiderveld uit Egmond aan Zee. Niels Tromp, Anita Veldt uit Bergen. Annemiek Merkuur uit Bakkum Nrd. Etiënne de Waard uit Anna Paulowna. Max Belderbos uit Oudorp. Patrick Anepool, Peter Ariëns, Arjen Bakker, Maaike Bakker, Mirjam Beemster, Barbara Boonstra, Harald Bouma, Edith Calf, Anita Diephuis, Jeroen-Paul van Driel, Judith van den Ende, Mieke Frans, Maurice Glorie, Christine Graas, Gato Gransbergen, Pim de Groot, Roel de Groot, Karin Hink, Marco Hink, Sita de Jonge, Wendy Keesman, Frank Koster, Michel Kracht, Fabian van Kuijk, Bram van der Laan, Chi-man Lam, Marjo Leen, Janneke Mars, Marjon Molenaar, Ed gar Möller, John Mulder, Michel Nieuwveen, Ramon Nieuwveen, Miran da Olij, Astrid Ooms, Sandra Otto, Willem-Jan Reijn, Harry van Riessen, Raymond Ritsma, Marit Sanders, Hans Sibilo, Nancy Slooten, Jelle Tebben- hoff, Thomas Vet, Marieke de Vrijer, Adrianus Warmenhoven, Maureen Weel, Sandra van Weelderen, Willem Weerheijm, Robert Zander, Eelco Zijlstra, allen uit Heiloo. Petra Acquoy, Rebecca Acquoy, Tho mas Adema, Iris Blok, Gerrie Buis, Claudia van Dasselaar, Marleen Doets, Manon Druiven, Brenda Duinmeijer, Peter Paul Evert, Paul de Groot, Rena- te Huiberts, Esther Jansen, Michael Minkema, Marco Prins, Frank Smit, huisarts -5NWAVWAV.W.WAV Een oudere dame is in het winkelhof 't Loo bestolen, uit haar boodschappen mand werd een portemonnee ont vreemd waar een behoorlijk geldbedrag in zat. Er is een Alkmaarder aangehouden i.v.m. een inbraak in maart op de Vos- senakkers. Later werd er nog iemand aangehouden, beiden hebben bekend. Een inwoonster van Limmen kwam met haar auto in de berm en raakte in een slip, hierdoor raakte zij een lichtmast die totaal werd vernield evenals de auto. Zij werd met shockverschijnselen in het ziekenhuis opgenomen. Een feestje bij hockeyclub de Terriers had een vervelende afloop. Van zo'n 12 mensen werden allerlei zaken ont vreemd zoals tassen, jassen, shirts enz. De daders hebben waarschijnlijk niets met de hockeclub te maken. De politie vraagt dringend of iemand iets gezien heeft en dit wil melden. Op de Middelhof en de Hogeweijdt zijn respectievelijk de voordeurruit er uit ge haald en werden er geld en cheques ont vreemd. Bij de laatste kwamen ze wel binnen maar werden kennelijk gestoord. Op de Zeeweg is in de nacht van 28 op 29 mei een autoradio gestolen. Op de Gertoomsakker zijn vijf groene PTT bussen gevonden. Willen degenen die ze missen kontakt opnemen met de politie. Op 31 mei om 21.30 uur reed iemand op de Kennemerstraatweg door het rode licht, op datzelfde moment kwam er ie mand van de Kerkelaan, waar het licht dus groen was. Op de kruising botsten de auto's in volle vaart op elkaar. Beide auto's zijn totallos en de bestuurster, die van de Kerkelaan kwam moest met snijwonden naar het C.Z. worden gebracht. Een inwoner van Heiloo heeft een win keldiefstal bij de HEMA gepleegd. Er werden deze week 5 fietsen gestolen. Op 26 mei werd een uitgebreide verkeer scontrole gehouden op de Kenne merstraatweg ter hoogte van het motel, van 19.30 tot 24.00 uur werden er 20 processen verbaal opgemaakt voor o.a. APK tot geen rijbewijs of verzekering hebben. Denkt u er om in de luilaknacht van a.s. vrijdag op zaterdag geen losse voorwer pen om het huis te laten staan. Gevonden voorwerpen Gevonden voorwerpen te Heiloo over de periode 4 mei 1987 t/m 24 mei 1987. Goederen afhalen op woensdag- en za terdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur. 1 zilveren armbandje; 1 bruin zakje met bril; 1 zilverkleurige ring; 1 plastic tas met ribbroek; 1 bruine kip; 1 bankbil jet; 1 sleutel aan witte sleutelhanger; 1 quartz herenhorloge; 2 autosleutels; I meisjesfiets (4-6 jaar); 1 opblaasbare boot; 1 broche; 1 sleutelring met 3 sleu tels; 1 fiets- draagtas; 1 zwarte porte monnee; 1 blauw cijferslot; 1 gouden dameshorloge; 1 etui met 5 sleutels; 1 hazewindhond-teef; 2 dolkmessen; 1 sleutel; 1 zwarte portemonnee met in houd; 1 fietspomp; 1 zakmes; 1 porte monnee met sleutels en inhoud; 2 au tosleutels; 1 tennisracket. AGENDA OPEN HUIS Donderdag 4 juni Stng.Oud.werk.Gespr.gr. 09.30 H.O.V. Operett ever ..rep. 20.00 H.B.V.Bridged. Heiloo 20.00 Vrijdag 5 juni Stng.Oud.werk Volksd. 11,00 Begel.orkest v.NH.rep. 20.00 Janet Hage Jazzdance 19.30 Zaterdag 6 juni Gesloten Zondag 7 juni Gesloten Maandag 8 juni Gesloten Dinsdag 9 juni DOVES gym 09.00 Janet Hage Cond.tr. 10.00 Nieuw Leven zangver.rep. 20.00 H.B.C. bridged. Heiloo 20.00 Scheidegger cursus 19.00 Woensdag 10 juni DOVES gym 10.30 N.v.v.H. toneel rep. 09.30 Falkland toneel rep. 20.00 Scheidegger cursus 19.00- Rotarycl. Heiloo 19.00- UCYL yoga 19.15 11.30 23.00 23.00 12.00 22.00 21.30 12.00 11.00 23.00 23.00 21.00 11.30 12.00 23.00 21.00 21.00 21.15 Mylène Stam, Reinard Stam, Brigitte Wijker uit Egmond aan Zee. Michèle Brouwer uit Alkmaar. Renata Bruins uit Limmen. Thomas van Herpen uit Egmond Binnen. Marco de Nijs uit Castricum. Mare Buishand, Bas Oosterbaan en Ro bin Zijlmans uit Egmond aan den Hoef. •V-.v/.'.-. STICHTING XU.KSMl /.IHKSCIKX)!. HhlUX) Morgen en overmorgen, donderdag 4 en vrijdag 5 juni, zijn de klavierridders aan de beurt om hun kunnen te tonen. Mor genavond om half acht kunt u luisteren naar piano- en orgelleerlingen van Fred Lodder. Beginners, maar ook vergevor derde leerlingen nemen plaats achter het instrument. U zult verbaasd zijn over wat leerlingen in hun hobby kunnen be- Bel's donderdags: 072-330175 Graven naar het verleden In opdracht van het ministerie van W.V.C. verzorgde het Nederlands Bi bliotheek en Lectuur Centrum in het ka der van de leesbevordering een alge meen project: 'schatten'. Op het eerste gezicht denk je: 'Schatten, wat is dat voor een onderwerp?' Het blijkt echter een schot in de roos. Want met dit gege ven kan iedere bibliotheek tegemoetko men aan het plaats- of streekeigene. Bijvoorbeeld: ons mooie dorp Heiloo vindt zijn oorsprong in de eerste vesti ging -vermoedelijk 1200 v. chr.- op de noordelijke geestrug. In die duizenden jaren tussen de eerste bewoners en nu, grifte ieder tijdperk met zijn achteloos, dan wel door geweld, achtergelaten ge bruiksvoorwerpen, zijn stempel in de bodem. Stempels, die door de tijd wer den omgesmeed tot bodemschatten. Bo demschatten of vondsten, welke werden opgegraven door Prof. Cordfunke, hoogleraar, en tevens verbonden aan de Rijksdienst voor Oudheidkundig Bode monderzoek te Amersfoort. Op 24 juni komt Prof. Cordfunke een lezing met dia-presentatie geven over de archeologische vondsten, opgegraven onder zijn leiding, tijdens de restaura tiewerkzaamheden van het Witte Kerkje in 1960. Hierover verscheen van zijn hand in 't Alkmaarse Jaarboekje van 1966: 'De geschiedenis van 't Witte Kerkje'. Deze avond over 'wie hebben vroeger in deze omgeving gewoond, hoe woonden en leefden ze', zal plaatsheb ben in de bibliotheek Malevoort. Aan vang 20.00 uur. Kaartjes f.1,- aan de balie van beide vestigingen, zolang de voorraad strekt. Tot 30 juni wordt in een tentoonstelling op panelen en in vitrines in beeld met verklarende tekst, de samenhang tussen de gevonden materialen en het tijds beeld zeer duidelijk weergegeven. De jeugd mag schatten zoeken in de bi bliotheek. Voor hen ligt een lijstje met citaten -aanhalingen uit boeken- klaar in de jeugdafdeling. De bedoeling is: in te vullen uit welke boeken deze citaten afkomstig zijn. Er zijn zelfs prijsjes mee te winnen. Verder liggen er boeken voor jullie klaar met als onderwerp: schatten. Carla v.d. bibliotheek Vennewatersweg 15,1852 PT Heiloo, tel. 072- 33 27 27 Wk. 24 PAK JONGE VOGELS NIET TE SNEL OP! De dierenbescherming doet een drin gend verzoek aan alle bewoners van Heiloo en omstreken om jonge vogels, op het land en in het water, die alleen worden aangetroffen niet onmiddellijk op te pakken en mee te nemen. Het is al gemeen bekend dat de oude vogels altijd in de buurt zijn om hun jongen te voe ren. Is het zo dat katten in de omgeving rondlopen, zet dan de jonge vogel hoog op een tak in de boom en wacht af of de ouders komen. Pas als absoluut zeker is geconstateerd dat de ouden er niet meer zijn mag pas tot aktie over worden gegaan. Men moet goed bedenken dat wat wij voor jonge vogels kunnen betekenen al tijd surrogaat is en ze veel beter af zijn bij de verzorging door hun eigen ouders in hun eigen omgeving. Als men inder daad vogelvriendelijk wil zijn, is het misschien een idee om ons huisdier de kat eens wat korter of helemaal niet bui ten te laten in de maanden mei, juni en juli. Als ze dan toch buiten zijn graag een bandje met goed rinkelende bel om binden! Om het eventueel vogelleed zo goed mo gelijk te kunnen opvangen zou de die renbescherming graag in aanmerking willen komen voor oude doch wel bruikbare vogelkooien. Kunt u nog eens in uw schuur of garage kijken of u er één over heeft? Dierenbescherming Heiloo, gironum mer 2692510, tel. 072-330324. Goed tehuis gezocht voor: Tarzan, kruising basset-Duitse staan der, reu, 11 jaar. Conan, bull-terrier, reu, V/i jaar. Koekoes, middelgrote bastaard, zwart, reu, 2 jaar. Brandy, bast. fox, gladharig, reu, 2 jaar. Bam- by, whippet, teef, zwart, 2/2 jaar. Wan da, jachthond, teef, bruin. Bastaard fox, gest. teef, 3 jaar. Bronko, bast. poedel, gec. reu, zwart, 4 jaar. Ayke, Duitse herder, teef, 5 jaar. Pasja, bast. herder, teef, 5 jaar en Hukkie, bast. poedel, teef, 5 jaar, samen te plaatsen. Muffie, bast. herder, reu, zwart, 5 jaar. Een aantal konijntjes. Voor informatie: 02205-2256. Punkie, zwart/witte kater, 9 maanden. Heel mooie en lieve lapjespoed (moet weg wegens allergie eigenaar, andere katten, honden en kinderen geen be zwaar). Toeska, grappige schildpad poes, gester., U/2 jaar. Bijzonder mooi cypers/grijs poesje, blauwe ogen, 2 jaar. Schildpadpoes, 3 jaar. Mikkie, cy perse kater, gec., 3 jaar. Lieve cyperse kater, gec., 4 jaar. Lieve rood/witte ka ter, gec., 4 jaar. Lieve rood/witte "schootkater", gec., 4 jaar. Rode ka ter, 4 jaar. Cypers, grijze kater, 11 jaar. Voor informatie: 072-337853. Vermist: Zwart poesje, gest., 9 maanden, Hoge- weg, Limmen. Schildpadpoesje, 1 jaar, aanhankelijk, litteken op buik, Kenne merstraatweg, Heiloo-Alkmaar. Cyper se kater, gec., 6/2 jaar, scheurtjes in oren, witte pootjes, witte bef, Hoge- weg, Limmen. Cyperse kater, Floortje, gec., 4 witte voetjes, 3 jaar, Domplvliet- laan, Heiloo. Zwarte poes, witje bef, witte sokken, donkerbruin met beige vlooienband, 6 jaar, Bosanemoon, Hei loo. Cyperse kater, gec., witte pootjes, witte bef, zwart op rug, 2 jaar, Ewis- weg, Heiloo. Voor inlichtingen: 072-621195. Gevonden: Wit met zwarte kater, niet gec., ca. 1 jaar, Zuidergeeststraat, Heiloo. voor inlichtingen: 072-621195. Blauwe parkiet, Uitgeesterweg, Lim men. Voor inlichtingen: 02205-2256. Dierenbeschering Heiloo e.o. Tel. katten Heiloo: 072-337853, 072-621195, Limmen: 02205-2256, Akersloot: 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256, 072-333714, Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 02205-2256, Akersloot: 02513-10079. Tel. vogels: 02206-5312. Tel. inspectie Heiloo e.o.: 072-335750. reiken. Een van de betere pianistes van deze avond, Aniëlle van der Ploeg, treedt ook op als begeleidster, en wel van de trombonist Bart Jan de Visser. Hij is leerling van John van 't Hog. Kortom: een gevarieerde avond, die ze ker niet lang zal duren. Rekent u op on geveer drie kwartier. Een dag later, vrijdag en ook om half acht, kunt u komen luisteren naar leer lingen van Wim Madderom. Hij doceert bij ons piano, electronisch orgel en pij porgel. Het is altijd een buitengewoon genoegen om al die verschillende leerlin gen aan het werk te zien. Nu eens met een rood hoofd van de inspanning, dan weer met schijnbare achteloosheid om maar zoveel achteloosheid om maar zo veel mogelijk de zenuwen de baas te kunnen blijven. Na afloop kunt u, in dien u dat wilt, even met de docent na praten, vragen stellen over de opleiding aan de school of over andere muziekzaken. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: ds. B.J. Kruit; 19.00 uur: ds. G.J. Voortman. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: ds. Boelhouwer; 19.00 uur: herv. predikant. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 11.00 uur: gez. dienst in geref. kerk in Broek op Langedijk. Parochie-zondagsdienst Kapel O.L.V. ter Nood, Kapellaan 13, tel. 02205-1288. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester- weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: ds. F.J. van der Wind uit Heiloo. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10.00 uur, F.gmond-Binnen: ds. N.K. Eikerbout. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: dhr. L. Sijp, dienst voor jong en oud. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur: ds. F. Knoppers. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: br. B.P. Postmus. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur: ds. J. Waagmeester; 15.00 uur: stud. R. Ganzevoort. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: ds. J. Luiten. Evangelische Gemeente De Egmonden Zondagavond 19.00 uur, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Inlichtingen tel. 02206-5301. Rooms Katholieke Kerkdiensten Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Don derdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan Weekenddiensten: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 (bij de Juliana Zusters) en 10.30 uur, Hoogmis. Door de week: maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur, donderdag 10.00 uur. Biechtgelegenheid: zaterdag 16.00 uur in de Bedevaartskapel. Gebeedsdienst en Lof: Zondag 15.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: Zaterdagavond 18.45 uur Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) 6 en 7 juni: dr. Willeboordse, Heeren- weg 236, Heiloo, tel. 330066. 8 juni: dr. Koelman, Maas Geesteranusweg 17, Heiloo, tel. 330530. Weekenddienst Apotheek 5-12 juni: Apotheek Heylo, Stationsweg 53, Heiloo, tel. 331070. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappen dienst: 020-123123. Verloskundige Limmen 4-10 juni: C. Motzo, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 6 en 7 juni: R.W. Keyser, Kenne merstraatweg 49, Alkmaar, tel. 072-120505. 8 juni: J. Snoep, Van Catsstraat 4a, Heiloo, tel. 330365. Diëtiste Simone Ouwendijk, Nic.Beetsweg 66, Heiloo. Telefonisch afspraken maken: dag. tussen 18.00-19.00 uur, tel. 072-336051 (b.g.g. 330719) Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers'21, Heiloo, tel. 072-337342. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildt- laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; Fysio- therapiepraktijk E.J. de Waal, Kenne merstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P.A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Elise Zonneveld-Kemper, 072-337378. (Samen bevallen). Tandprothetische praktijk tel. Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs laan 1). Zaterdag spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 072-334348. Kruisvereniging Heiloo Kantoor: Wijkgebouw, Holleweg 94. Geopend iedere maandag en donderdag van 16.00-17.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 18.30-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-3344694. Wijkverpleegkundigen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02206-3613, te be reiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. K. Hergaarden, tel. 02513-14847, te bereiken tussen 8.00-8.15 uur. Mevr. R. de Jong, tel. 02205-2062, te bereiken maandag, donderdag en vrij dag tussen 8.00-8.15 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 1850 A8 Heiloo Telefoon 072-330175 Voor eventuele nadere inlichtingen: Hr. Bosma Nederlandse Rode Kruis afd. Heiloo Geestakker 7, 1852 EW Heiloo, tel. 072-336038 Welfare: mevr. Coolegem-de Beer, Werkendelslaan 39, 1851 VB Heiloo, tel. 072-335427. Verkoop van handwer ken iedere woensdag van 10.00-12.00 uur Kennemerstraatweg 382, Heiloo, tel. 072-333399. Speel-o-theek regio Heiloo: De speel-o- theek leent speelgoed uit aan kinderen met een handicap en aan diegenen die speciale aandacht nodig hebben. Adres: Kennemerstraatweg 382, 1851 BK Hei loo, tel. 072-333399. Openingstijden: donderdag 15.30-16.30 uur, vrijdag 19.00-21.00 uur, zaterdag 10.00-12.00 uur. Inl.: mevr. M.H.Post-Stuvè, Goodes- laan 55, 1852 ES Heiloo, tel. 072-334152. Telefooncirkels: Inl.J.van Toorn, Geestakker 7, 1852 EW Heiloo, tel. 072-336038. Stichting Ouderenwerk Heiloo Instelling voor gecoördineerd werk voor 50-plussers. 't Trefpunt, Westerweg 294, 1852 AS te Heiloo, tel.. 331297. Spreekuren: dagelijks (9.00-10.30 uur). Voor: bemiddeling huisvesting ouderen, meer bewegen door 50-plussers, autovervoer door vrijwilligers, individuele belangenbehartiging, vormings- en ontspanningsactivitei ten, Graag Gedaan. Gemeente Heiloo afdeling sociale zaken Van Aostastraat 5 Spreekuren: iedere werkdag van 8.30-12.00 uur, tel. 313131. Maatschappelijk werk: maandag t/m vrijdag 8.30-10.30 uur, dinsdag ook 19.00-20.00 uur, tel. 313184. Burenhulp Plan Oost Fam. van den Berg, De Laghe Weijdt 20, Heiloo, tel. 335078. Stichting Rolstoelbus Heiloo e.o. Inlichtingen en afspraken: tel. 335149 (b.g.g. 336570). De Rolbus is dagelijks beschikbaar. Stichting Onderdak Alkmaar Opvangcentrum voor acuut dakloze mensen. Koelmalaan 196, Alkmaar, tel. 072-400234. Werkgroep Kind en Ziekenhuis Secretaris: J.C.Smakman, tel. 072-331661. Woningbouwvereniging Sint Willibrordus De Kloosterhof 23, 1852 LA Heiloo, tel. 072-332872. Geopend op werkdagen van 8.30-11.30 uur. Spreekuur: le. woensdag van de maand (niet in juli en augustus). Sociëteit Alleenstaanden Heiloo Eerste maandag van de maand: thema avond. Derde maandag van de maand: kreatieve avond. Het Open Huis, zaal 5, aanvang 20.00 uur. Inl. tel. 332136 of 331097. Gezinsverzorging, bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord-Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks. 8.30-9.30 uur. Voor aanvra gen om hulp, bel het centrale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereikbaar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de Bereikbaarheidsdienst: 072-156400. Openbare Bibliotheken Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 330670: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Zaterdag 10.00-12.30 Kennemerstraatweg 382, 1851 BK te Heiloo, tel. 330057: Maandag 19.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Vrijdag 14.00-17.00 Ouderenkoor Heiloo Repetitie dinsdag van 10.00-11.45 uur, in 't Trefpunt, Westerweg 294. Inl.: via tel. 334054 of 334216. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het wel zijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeg huis. Sekr.: Werkendelslaan 29, tel. 331594. FNV Info-team Heiloo-Limmen Spoed-informatie: tel. 02205-1608 of 02206-5397. Bouw- en Houtbond Heiloo Spreekuur iedere maandag van 20.00 tot 21.00 uur in de R.K. pastorie, Westerweg 267.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 2