v* - Multi Level Marketing: een manier om te komen tot financiële zekerheid Nieuw onderkomen voor Centrale Volksbank -■». - M9 om-mm mmHl - plfe i i ■H De succesvolle voetballertjes van Foresters. V.l.n.r. B. van Duivenbode, J. Ritchie, Fr. Tromp; liggend S. van Rijnsoever en T. Ooms. Jeugdvoetballers De Foresters succesvol DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN-CASTRICUM De winnaars van de wedstrijd bij de Volksbank in Limmen. J. PUTTER ERELID VAN MEERVOGELS '31 UITKIJKPOST 24 JUNI 1987 POLITIEKE PARTIJ DEMOCRATEN 66 De afdeling Heiloo van D66 heeft op 18 juni in een openbare afdelingsvergade ring van gedachten gewisseld over de plannen een nieuw gemeentehuis in Hei loo te bouwen. Het uitgangspunt dat er voor de gemeente Heiloo een nieuwe ge meentelijke behuizing moet komen wordt door D66 voor 100% ondersteund. Het kiezen van een architect, op basis van de gepresenteerde schetsontwerpen, is in feite een kwestie van smaak. Aan de tot nu toe gepresenteerde ontwerpen ligt niet een aanwijsbaar verschil in visie met betrekking tot de functie van het gemeentehuis ten grondslag. Een derge lijke discussie is niet gevoerd en dat is jammer omdat aldus in het besluitvor mingsproces een fase is overgeslagen. De gemeente presenteert in de Uitkijk post van 17 juni haar plannen en geeft opening van zaken. Hoewel de publica tie in de Uitkijkpost zeer informatief van karakter is, kan men zich de vraag stellen of de plannen alléén op basis van die informatie goed beoordeeld kunnen worden. Uit dezelfde Uitkijkpost valt te lezen dat de discussie tussen de gemeente en de bevolking over dit onderwerp via de politieke partijen loopt. In het algemeen is dat een goede procedure, maar hier is een zaak aan de orde die de bevolking gedurende tientallen jaren rechtstreeks zal raken. Het had dan ook van moed getuigd indien het gemeentebestuur hier zelf via een echte hoorzitting in direct contact met de inwoners zou zijn getreden. Het college van B W stelt thans voor, aldus de publikatie in de Uitkijkpost, één totaalontwerp te laten maken en dit, om financiële redenen, in twee gedeel ten uit te voeren. Naar aanleiding hier van vraagt D66 zich af of de uitvoering van dit plan in twee fasen uiteindelijk wel voordeliger is voor de gemeente en dus voor de inwoners. Voor de hand lig gend is dat de totale kosten bij uitvoe ring in twee delen hoger worden. Om het plan in één keer uit te voeren zou de algemene reserve moeten worden aan gesproken. Of dit verantwoord is kan aan de hand van de huidige informatie niet beoordeeld worden. D66 hoopt dat de Raad hieraan wèl aandacht schenkt. Over de vraag of het oude raadhuis be houden moet worden kan men van me ning verschillen. Ook binnen D66 is dat het geval. Uit de publicatie in de Uit kijkpost blijkt niet of het college die keuze al gemaakt heeft. Hoe die keuze ook uitvalt, het belangrijkste is dat er voor eén integrale benadering wordt ge kozen. Het nieuw te bouwen gemeente huis moet als één geheel benaderd wor den, of men dit nu in één of twee fase(n) uitvoert. Vermeden moet worden dat men halverwege (na fase één) tot een beslissing wordt gedwongen die eigen lijk noch genomen, noch gewenst is. CDA-HEILOO WIL MET INWONERS PRATEN OVER HET NIEUWE GEMEENTEHUIS Gemeenteraadsfractie en bestuur van de afdeling Heiloo van het CDA hebben besloten om in verband met de plannen om een nieuw gemeentehuis in Heiloo te bouwen een extra bijeenkomst te orga niseren voor leden en niet-leden. Het is de bedoeling dat op deze avond met de aanwezigen van gedachten wordt gewis seld over dit onderwerp. Het CDA wil hen graag informeren, maar vindt het ook het heel belangrijk te horen wat de mening van de inwoners is. In de raads vergadering van 2 juli zal de CDA- fractie immers ook deelnemen aan de besluitvorming. Juist bij dit onderwerp wil het CDA dat niet doen, zonder di rect contact met de burgers. Daarom nodigt het CDA alle belangstellenden uit om op maandag 29 juni aanwezig te zijn in het Open Huis, Winkelhof 't Loo 19 te Heiloo, om 20.00 uur, teneinde de extra openbare algemene ledenvergade ring bij te wonen. RAADHUIS 1927 MOET BLIJVEN De oprichting en de aktiviteiten van het aktiecomité 'Raadhuis 1927 moet blij ven' blijken steeds meer inwoners van ons dorp tot nadenken te stemmen. De PvdA, Links Heiloo en Heiloo 2000 zul len -volgens onze inschatting- stelling nemen tegen het plan van het College, gesteund door CDA en VVD, om het bestaande Raadhuis af te breken. Daar deze te verwachten stellingname nog geen meerderheid in de Raad zal opleveren, hoopt het Comité, en. vele honderden Heilooënaren, dat er binnen de frakties van VVD en CDA het besef is gaan leven dat het kolder is een nog in prima staat verkerend gebouw voor de grond te gooien. Het art-deco stijl gebouwde raadhuis is heel bijzonder voor Heiloo. Ook is het vreemd dat de voorstanders van slopen voorbijgaan aan de op het moment door het Rijk in werking gezette inventarisatie van bouwwerken uit de periode 1880-1945 met de bedoeling ^deze voor ondergang te redden. Terwijl wethouder Dekker in zijn tijde lijke functie van loco-burgemeester in de raadsvergadering van 4 juni een in spraakavond voor de inwoners nog een 'regelrechte ramp' noemde en zijn partij (de VVD) en CDA zich zonder proble men achter zijn opmerking schaarden, houdt de VVD rru wel een openbare dis cussieavond over het Gemeentehuis op woensdag 24 juni. Opeens kan iedereen het woord krijgen en in debat gaan. Een politieke stunt, of zouden er dan toch nog echte liberalen in Heiloo het oneens zijn met de uitspraak van hun partijge noot Dekker? De PvdA hield afgelopen vrijdag een geslaagde openbare hoorzitting in het Open Huis. Niemand van de aanwezi gen was vóór sloop van het Raadhuis. Ook Heiloo 2000 zal op 24 juni een in spraakavond houden in sporthal 't Vennewater. Tot slot roept het aktiecomité de inwo ners op massaal naar de gemeenteraads vergadering van donderdag 2 juli te ko men. Die avond zal beslist worden of ons zo sfeervolle en nog in goede staat verkerend Raadhuis onder de slopersha mer zal vallen. Burgers van Heiloo, aan u om dit te voorkomen! Aktiecomité 'Raadhuis 1927 moet blij ven'. Tel. 334588 - 335718 - 333766. Nutsspaarbank 84.79.98.835 (gironum mer bank 5180). LANGE AFSTANDZWEMMERS BEHAALDEN HUN LAATSTE BREVET Zaterdagavond klokslag 19.00 uur do ken 8 leerlingen van zwembad Loos in Heiloo te water om hun laatste brevet binnen te halen. Voor het brevet 3000 meter (dit zijn 150 banen borstcrawl) was er één kandidaat t.w. Bas Swüste, die na zijn prestatie zijn brevet onder luid applaus in ontvangst mocht nemen. De 7 andere kandidaten moesten nog iets meer zwemmen. Zij zwommen voor hun 5000 meter brevet (dit zijn 250 ba nen borstcrawl). Ook deze 7 leerlingen zorgden voor een grote prestatie, vooral gezien hun tijd (deze was binnen de twee uur). Allen mochten na afloop hun bre vet ook onder daverend applaus ont vangen. De geslaagden voor de 5000 meter zijn: Jurjen van de Laan, Inge Jonker, Marscha Jonker, Kees-Jan Hoogland, Jaco Poldervaart, Pieter Volgers, Christa Kuijper. Ook de leiding kreeg een compliment voor de goede begeleiding en organisatie. PONYCLUB HEILOO EN OMSTREKEN Uitslagen dressuur onderlinge wedstrijd te Heiloo: Rijbaan 1: le pr. S. de Kruijk 126 pnt. 2e pr. K. Bakker 124 pnt. 3e pr. J. Pée- ters 115 pnt. 4e pr. K. Andersson 115 pnt. 5e pr. B. v.d. Molen 112 pnt. Rijbaan 2: le pr. C. Kramer 134 pnt. 2e pr. L. Zeeman 133 pnt. 3e pr. L. Slin gerland 133 pnt. 4e pr. S. Schroder 131 pnt. Rijbaan 3: le pr. J. Schuurman 124 pnt. 2e pr. S. de Haan 122 pnt. 3e pr. G. Péeters 116 pnt. Asp. springen. 1 pl. S. de Kruyk 63 pnt. 2 pl. J. Bruinink 60 pnt. 3 pl. S. Horn 52 pnt. Allen met 3 str. pnt. Springen B en L. le P. Schipper 72 pnt. 2e I. Schuurman 70 pnt. 3e O. Schipper 68 pnt. 4e K. Bakker 66 pnt. 5e S. Schroder 65 pnt. Allen zonder strafpunten. Spel: le K. Bakker 61,5 sec. 2e A. Gre- velt 68 sec. 3e J. Peeters 73 sec. 4e M. v.d. Peet 118 sec. 5e S. Groot 130 sec. Op 1 juli is er een avond Kringconcours op het terrein aan de Vennewatersweg. Aanvang 18.15 uur. Op verzoek van Rinus Michels, werden de voetbalverenigingen verzocht om een toernooi te organiseren welke ter ver vanging van het aloude straatvoetbal moest dienen. Hij introduceerde het 4 tegen 4 spel. Als winnaars van de Fo resters kwam een 5-tal spelers uit de bus die in het team van Dik Ooms spelen, t.w. S. van Rijnsoever, T. Ooms, B. v. Duivenbode, Fr. Tromp en J. Ritchie. Door het behalen van het clubkampi oenschap, mochten zij ook deelnemen aan het kampioenschap van Noord Hol land. 24 Verenigingen zonden hun win nende teams naar Hoorn en het team van de Foresters bereikte de finale het geen hen het recht verschafte om begin augustus een week in Zeist te kómen oe fenen. Helaas ging de finale partij ver loren met 7-5 tegen het team van Val ken. Het mooiste kompliment kregen de Fo resters jongens echter van de KNVB. Men was de mening toegedaan dat het gedrag van deze jongens zowel in als buiten het veld voorbeeldig was, jon gens wij zijn trots daarop. NIEUWS VAN TV HEILOO Bij de jeugdpromotiewedstrijd voor de jongens tot 14 jaar is de overgespeelde wedstrijd helaas verloren gegaan. De thuiswedstrijd was in een gelijke stand afgesloten, waardoor een replay nood zakelijk was. Dat de teams aan elkaar gewaagd waren blijkt wel uit de uitslag. Julianadorp heeft nu met 1 set verschil gewonnen. De promotiewedstrijden voor het dis trict van de dames van T.V. Heiloo zijn duidelijk beter verlopen. Afgelopen dinsdag speelden het le en 2e team hun promotiewedstrijd. Dames I wonnen hun partij en zullen volgend jaar in de eerste klasse moeten aantreden. Voor Ina van Duuren, Inge Koopmans, Alice Hemmer, Lia Taylor en Emmy van Ber gen een prachtig resultaat. Het 2e damesteam promoveert eveneens na een zeer spannende wedstrijd. Met een 2-2 stand uit de enkelpartijen moesten de dubbels gewonnen worden. De dames Gonny Klein Schiphorst, Ti ne Lamar, Cock v.d. Bosch, Marga Zuurbier en Annette de Ruiter slaagden daarin en zullen volgend jaar ook in een hogere klasse moeten aantreden. Afgelopen weekend hield T.V. Heiloo haar overbekende 40+ toernooi. In een zeer gezellige sfeer is er weer gespeeld onder goede weersomstandigheden. Heel veel partijen moesten worden afge werkt, maar dankzij de technische com missie is alles weer prima verlopen. Voor vele clubgenoten is dit wel het meest gezellige toernooi. Het Dorstoernooi Voor de 9e maal organiseert TV Heiloo dit jaar het inmiddels tot in de wijde omtrek bekende en zeer gezellige Dorstoernooi. Dat aan dit toernooi niet alleen door eigen clubleden wordt deel genomen, moge blijken uit de vele in schrijvingen van buiten de gemeente. Vooral uit Akersloot is veel belangstel ling voor dit evenement. Komend weekend zal dit toernooi een aavang nemen' met een maximale in schrijving en dat betekent 50 partijen meer dan vorig jaar. Onder de uitmun tende leiding van de toernooicommissie zult u weer verzekerd zijn van mooie partijen. Er is voor toeschouwers een royale ruimte om de wedstrijden te vol gen en in het clubgebouw zult u niets te kort komen. Het inmiddels bekende huisorkest van TV Heiloo, voor dit toernooi omgedoopt tot de Dorsvlegels, zal ook dit jaar weer present zijn op di verse avonden. Als het weer wat wil meewerken, zal het toernooi ook dit jaar weer uitgroeien tot één van de gezelligste van Noord- Holland. Tennissers en niet-tennissers zijn dan ook van harte welkom om gra tis dit evenement bij te wonen. Goed tehuis gezocht voor: Dodo, middelgrote bastaard, kortharig, teef, 11 weken. Rasna, tatra, teef, 3 jaar. Conan, bull-terrier, reu, U/2 jaar. Koeskoes, middelgrote bastaard, zwart, reu, 2 jaar. Bamby, -whippet, teef, zwart, 2/2 jaar. Wanda, jachthond, teef, bruin. Bastaard fox, gest. teef, 3 jaar. Ayke, Duitse herder, teef, 5 jaar. Pasja, bast. herder, teef, 5 jaar. Huk- kie, bast. poedel, teef, 5 jaar. Muffie, bast. herder, reu, zwart, 5 jaar. Tarzan, kruising basset-Duitse staander, reu, 11 jaar. Een aantal konijntjes. Voor infor matie: 02205-2256. Toeska, grappige schilpadpoes, gester. U/2 jaar. Mikkie, cyperse kater, gec., 3 jaar. Lapjespoes, gest. 4 jaar. Lieve cy perse kater, gS.c., 4 jaar. Lapjespoes, 9 jaar. Muisgrijs konijntje. Voor infor matie: 072-337853. TV HSV Na alle promotiewedstrijden van afge lopen weken speelden de meisjes van 15 t/m 18 jaar in twee weekeinden om het kampioenschap van het district Noord- Holland Noord. Na vorige week De Drieban II met 5-1 te hebben verslagen - goed voor een finaleplaats - werd uw gespeeld tegen De Drieban I. De Drie- ban won uiteindelijk, net aan, met 4-2. De beker werd, vergezeld van een vlotte speech, uitgereikt door de heer J. Schu iner en mevr. H. Kops. De TV HSV meisjes, vice-kampioenen van het Dis trict Noord Holland Noord zijn: More- na Kraakman, Sanora Vos, Maud de Vries, Deirdre van der Zee en (voor de derde maal) invalster Merel de Vries. Van alle overige (reeds gememoreerde) kampioenen promoveerde slechts het derde kringteam. De dames Jos de Boer, Hanneke Brouwer, Tiny Lange- dijk, Annelies van Raam, Mia van Rijn soever en Cathy Zijlmans zorgden er daarmede voor dat ondanks het degra deren van het eerste team de plaats in de 3e klasse behouden bleef. Op zondag 28 juni is er overigens voor de niet-competitie spelers een recrean- tentoernooi. De inschrijving staat nog open. Voor het open TV HSV dubbel toernooi in de week van 4 t/m 12 juli staat de vereniging op scherp. Wilt u ge nieten van leuke tennispartijen, sfeer en sportiviteit? U bent gedurende de eerste schoolvakantieweek weekeinden van harte welkom. Vermist: Cyperse kater, gec., witte pootjes, witte bef, zwart op rug, 2 jaar, Ewisweg, Hei loo. Wit/zwart poesje, 1 jaar, Heren weg, Egmond/Binnen. "Poelie", rode kater, gec., 4 jaar, witte bef, geringde staart, geel bandje met belletje, Groot Barlaken, Heiloo. Rood/crémis, half perzische kater, gec., 3 jaar heeft oorta- touage, helemaal geen wit, Zevenhui- zerlaan Heiloo. Zwarte kater, volwas sen gec., De Kandelaar, Heiloo. Wit met zwarte poes, 1 jaar, aangereden Wie weet hier iets van?, Herenweg Eg mond/Binnen. Zwarte poes, witte voet jes, klein wit befje, erg klein van stuk, erg dikke vacht, 5 jaar, Het Hoekstuk, Heiloo. Voor inlichtingen: 072-621195. Blauwe parkiet, Kapelweg, Limmen. Bas, cyperse kater, gec., witte bef en witte voetjes, vlooienband met koker mist stukje staart, Hogeweg, Limmen. Voor inlichtingen: 02205-2256; 2 Agapornese (kleine parkiet) en 1 Kak- kariki (grote parkiet), Het Zevenhuizen Heiloo. Voor inlichtingen: 02206-5312. Gevonden: Cavia, zwart met wit, Holleweg, Hei loo. Cyperse poes met witte vlekjes, (dood), Visweg, Limmen. Voor inlich tingen: 02205-2256. Tweë tortelduiven, Heiloo. Voor inlich tingen: 02206-5312. Dierenbescherming Heiloo e.o. Tel. katten Heiloo: 072-337853, 072-621195. Limmen: 02205-2256. Akersloot: 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256, 072-333714, Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 02205-2256. Akersloot: 02513-10079. Tel/ vogels: 02206-5312. Tel. inspectie Heiloo e.o.: 072-335750. Het belangrijkste vraagstuk, waar veel gezinnen in de huidige tijd mee te ma ken hebben, is wellicht dat van het op bouwen en in stand houden van een stuk financiële zekerheid, van een in komstenbron die groot genoeg is om aan de dagelijkse noden, verplichtingen en wensen tegemoet te komen. Wat deze bron van inkomsten betreft, kunnen verschillende kategorieën on derscheiden worden: inkomsten uit dienstbetrekking, zelfstandig onderne merschap, beleggingen, verzekeringen of pensioen, sociale verzekeringen of bijstand. De meesten van ons, die in loondienst werken, hebben slechts een beperkte kans om invloed uit te oefenen op kwesties als de zekerheid van het heb ben van een baan, de mogelijkheid voor verdere groei van het inkomen, het vooruitzicht op werk na het bereiken van een meer gevorderde leeftijd, de in komsten na pensionering, enzovoort. Deze kwesties worden niet door uzelf bepaald, maar door de werkgever, de vakbond of de regering. In die gevallen zijn de werknemers geen meester over hun eigen ekonomische toekomst. Zij kunnen niet verwachten financiële ze kerheid te verkrijgen, laat staan finan ciële onafhankelijkheid, zolang ze het moeten hebben van het inkomen verkre gen met het werken voor anderen. Hoe kan men dan toch een financiële zeker heid en onafhankelijkheid verwerven in het huidige ekonomische klimaat? Eén van de onmisbare oplossingen daarvoor is het opbouwen van een meervoudig inkomen. Steeds meer men sen zoeken naar wegen om een tweede of zelfs derde inkomen te verwerven voor inkomstenverzekering. Meervou dige inkomsten vormen een verzekering tegen ziekte, werkloosheid of andere ekonomische tegenslagen. Ook voor pensionering. Meervoudige inkomsten kunnen het verschil betekenen tussen enerzijds het na de pensionering kunnen voortzetten van de levensstijl waar men aan gewend is en anderzijds het terug vallen op een inkomen dat een stuk la ger ligt, met alle gevolgen van dien. Indien u de aanzet tot het scheppen van een meervoudig inkomen op de juiste wijze en op het juiste tijdstip neemt, dan kunt u in een positie komen waarbij u zelf bepaalt wanneer de tijd voor pen sionering rijp is, in plaats van te moeten afwachten totdat iemand anders dat besluit voor u neemt. Indien iemand u zou vertellen, dat er in derdaad een manier is om financiële on afhankelijkheid te verwerven, om een toekomstig meervoudig inkomen op te bouwen, dat je zelfs kunt doorgeven aan je kinderen, familie of derden, zon der dat dit bij overlijden aan belasting opgaat, en dat u geen speciale diplo ma's, vergunningen, personeel of in vesteringskapitaal nodig hebt, dan zou u waarschijnlijk denken, dat u een sprookje verteld wordt of zelfs leugens. De Volksbank is verhuisd van de den Burglaan naar de Dusseldorperweg 27, waar het een eigen royale ruimte heeft gevonden. I.v.m. de opening afgelopen vrijdag had mevr. Meyer-Koot, beheerder van de Volksbank voor het raam een aquari um met vissen, met daarachter een spie gel geplaatst. Aan de jeugd te raden hoeveel vissen er in zwommen. Dat leve rede een 180 tal inzendingen op, niet al lemaal goed, maar toch moest het lot beslissen. De hoofdprijs, een fiets, ging naar Ad de Waard, Brugstraat 18, de andere prijswinnaars waren Carine Bom, 't Kieftenland 44, Petra Eygen- huys, Vaartkant 6 en de vissenkom met daarin 15 vissen, ging naar Justinka Briefjes, de Vang 5. Velen maakten vrijdag gebruik van het „open huis" om het nieuwe gebouw te bewonderen. De Centrale Volksbank bestaat al 32 jaar en was oorspronkelijk een spaar bank voor tuinders en is opgericht va nuit het CNV en FNV. Na 22 jaar wilde de heer J. v. Rooden 10 jaar geleden de bank wel overdoen. Mevrouw Meijer- Koot die een ruime ervaring had met het banken op de Raiffeissenbank in Castri- cum, voelde er wel wat voor. Eerst werd er nog zitting gehouden in het parochiehuis en later in de Maria- school. Maar mevr. Meyer vond het niet verantwoord om met het geld van de bank over straat te moeten gaan. Toen verbouwde zij haar huis en bankierde zij thuis, maar dat werd op den duur wel wat erg klein een werd besloten het pand van Kotter over te nemen en dat is nu omgebouwd tot een plezierige woon ruimte en een royale ruimte voor de bank, met een aparte wachtruimte, zo dat een optimale privacy wordt gega randeerd. Want nu kan men voor alle bankhandelingen bij de volksbank terecht. Behalve dinsdag is de bank elke middag open en nog op dinsdag en vrijdaga vond van 19.00 tot 20.00 uur. After Care After Care, de begeleidingsgroep voor vrouwen met borstkanker, organiseert iedere eerste woensdag van de maand een koffie-ochtend. Ook in de zomer maanden gaan deze door. Wilt u eens langskomen, dan bent u weer welkom op woensdag 1 juli van 10.00 tot 12.00 uur in het Medisch Centrum Alkmaar. Vanaf 9.45 uur kunt u zich melden bij de portier van het Centraal Ziekenhuis. Heeft u vragen of wilt u meer informa tie, iedere dinsdagmiddag kunt u bellen van 14.00 tot 16.00 uur: tel. 072-145454, toestel 2226. Niets is echter minder waar De ervaring heeft geleerd, dat wezenlijk succesvolle bedrijven en zakenlieden hun succes niet te danken hebben aan nieuwe vindingen of wonderbaarlijke produkten of zelfs aan 16-urige werkda gen. Wat de meesten van hen bezaten en nog steeds bezitten is een idee, een ver kooptechniek, een systeem dat werkt. Een systeem met een dergelijke opzet, bogend op grote successen gedurende de afgelopen 27 jaar in Noord-Amerika en Canada, is niet zo lang geleden ook naar Europa overgekomen en breidt zich nu uit in landen als Groot- Brittanië, West-Duitsland, Frankrijk, België en Nederland, waar overal filia len en distributicentra zijn opgericht. Het is een groot bedrijf uit de Verenigde Staten, dat hoog aangeschreven staat voor de kwaliteit van zijn produkten Dit bedrijf zoekt nu in West-Europa, dat voor deze aanpak nog vrijwel geheel braak ligt, kontakt met zelfstandige personen, die geïnteresseerd zijn om naast hun eventuele vaste baan, als on- afhankèlijke distributeurs een eigen be drijf op te zetten zonder een noodzake lijke kapitaalsinvestering, als deelne mers in één van de meeste unieke en winstgevende ondernemingen in de we reld van vandaag. Dit bedrijf hanteert een in Amerika reeds enige tijd bekend en toegepast marketing-systeem dat mo menteel zelfs op de Harvard Business School aan toekomstige zakenlieden on derwezen wordt: Multi Level Marke ting. Dit systeem biedt naast de moge lijkheid om op diverse niveaus marke ting te bedrijven ook de gelegenheid een meervoudig inkomen op te bouwen. Dit is een rechtmatig zakelijk voorstel. Er zijn geen verborgen clausules, geen kleine lettertjes, geen foefjes of trucs en ook geen addertjes onder het gras bij betrokken. De produkten zijn normale artikelen van hoogstaanden kwaliteit met een 100% - 'niet te vreden, geld te rug' - garantie en in gebruik bij werke lijk iedereen. Omdat de opzet zo verschilt van wat de meeste mensen zich voorstellen van een eigen bedrijf en hoe het werkt, is het be langrijk om tijdens een voorlichtingsa vond de werkwijze van het systeem uit gelegd te krijgen. Een vraag - ant woordspel is nodig om de opzet, alsme de de potentiële inkomsten die het systeem biedt, geheel te verklaren. U bepaalt zelf de grens van de hoeveel heid geld, dat u met dit systeem wilt ver dienen. De beslissing of het systeem vol doet aan uw persoonlijke financiële doelstellingen, ligt uiteindelijk geheel bij uzelf. U kunt het zich echter niet ver oorloven om niet eerst nog meer te ver nemen over deze opzienbarende nieuwe zakelijke mogelijkheden, alvorens een gefundeerde definitieve beslissing hiero ver te kunnen nemen. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot: E. Boelen, Termijen 64, 1852 TD Heiloo, tel. 072-337695. Galerie De Kapberg Tot en met 28 juni exposeert de Zwitser se kunstenaar Thomas Keiler schilderij en in Galerie De Kapberg, Slotweg 17 in Egmond aan den Hoef. De galerie is op zaterdag en zondag geopend van 13.30-17.00 uur. Galerie Wimmenum Tot en met 28 juni kan men in Galerie Wimmenum, Herenweg 270 in Egmond aan den Hoef olieverfschilderijen en aquarels van Ellen Flink van Hemert en keramiek van Renée Franken bekijken. De galerie is vrijdag, zaterdag en zon dag geopend van 13.00-17.00 uur. PRINCERUITERS Op 8 juni hebben de Princeruiters, een landelijke rijvereniging en ponyclub te Egmond-Binnen, hun twintig jarig bestaan uitbundig gevierd. Om 12.30 uur werden drie koetsen volgeladen met glunderende ruiters en amazones om te beginnen aan een spannende puzzel- tocht. Daarna werd een demonstratie gegeven van het inrijden en daarna af leggen van een Z-dressuurproef door Sandra Groot van ponyclub Heiloo. Om vier uur werd begonnen aan de bar becue verzorgd door de heer en me vrouw Groot van Manege Groot. Bij het afscheid werd door het bestuur aan een ieder een gegraveerd glas meegegeven. Iedere zondag zijn er 3 lessen van 1 uur te beginnen om 9.00 uur. Er wordt gere den bij manege Groot, Herenweg 154 te Egmond aan den Hoef. Er worden re gelmatig, zowel voor dressuur als sprin gen, verenigingswedstrijden georgani seerd. De vereniging heeft 2 instructeurs en een instructrice die zich o.a. bezig houden met de algemene lessen, de be geleiding van de verenigingswedstrijden en de begeleiding van de wedstrijden van de K.N.F.L.R. Tevens bestaat de mogelijkheid om 4 proeflessen te rijden. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij: Peter Hoogland, tel. 072-332585, Peter Stee man, tel. 072-116276, Bertus Basm tek, 02206-2843. SCHAATSEN LEREN OP DE KUNSTIJSBAAN Half oktober opent de kunstijsbaan De Meent in Alkmaar weer haar poorten. Dat betekent dat alle schaatstrainings groepen hun aktiviteiten weer voor een groot deel naar Alkmaar gaan verplaatsen. Behalve de trainingsgroepen voor junio ren en senioren kunnen ook de kinderen van de lagere scholen weer gebruik ma ken van de mogelijkheden op de ijs baan, die hun geboden worden door het Gewest Noord Holland/Utrecht van de K.N.S.B. in samenwerking met vele ijsclubs. Op de zaterdagochtenden wordt weer het zogenaamd jeugdschaat- sen georganiseerd. Dit houdt in dat de kinderen in de lagere-schoolleeftijd ken nis kunnen maken met het schaatsen. Spelenderwijs wordt in groepjes van on geveer tien kinderen gewerkt aan schaatsvaardigheden zoals het schaat sen zelf, maar ook het starten, remmen, bochten rijden e.d. Er wordt geoefend, niet echt getraind, de lessen duren pre cies één uur. Aan het einde van het sei zoen worden dan nog proeven afgeno men, waaruit blijkt hoever men gevor derd is. Alle deelnemers ontvangen dan een diploma. De kosten bedragen 45,- voor een heel seizoen dat duurt tot half maart. In dit bedrag zijn de kosten van toegang tot de baan en die van de begeleiding inbegre pen. Alleen het vervoer naar en van de baan dient door de ouders zelf te geschieden. Men kan zich opgeven bij de Limmer IJsclub, A. Dekker, 't Kieftenland 94 te Limmen (tel. 02205-1931) onder gelijk tijdige betaling van de kosten en inleve ring van een pasfoto, welke op het toe gangsbewijs komt. GESLAAGD Onze plaatsgenote Annemarie Weijers heeft onlangs met succes haar studie aan de Heao in Amsterdam voltooid. RABOBANK GAAT DRASTISCH VERBOUWEN De regelmatige voorbijganger langs de Rabobank zal het niet zijn ontgaan dat er een begin is gemaakt met de verbou wing. Waarom vraagt u zich misschien af? Hiervoor zijn twee redenen. Ten eerste is de bank sinds 1980 van 40 mil joen naar 68 miljoen gegroeid en het aantal te verwerken kasposten van in 1980 55.000 naar in 1987 80.000. De tweede reden is de verdere automatise ring. Er komt een nieuwe kasbox en vier particuliere balies, bovendien komt er een aparte unit voor reizen en verzeke ringen en in het geheel worden 8 termi nals verwerkt. U begrijpt dat dit alles ruimte inneemt. Ook de privacy wordt meer gegaran deerd. U kunt straks per formulier een kasopname doen, zodat niet iedereen kan horen welk bedrag er wordt opgenomen. De automatisering is toch al een eind ge vorderd. Zo kan men u over reizen, door middel van videoplaatjes rechtstreeks informatie geven over b.v. het hotel en omgeving. Ook de hypotheek berekeningen kun nen tijdens het gesprek direkt via de computer berekend worden, zodat u meteen weet wat uw woonlasten en hy- pötheeklasten zijn. Er worden ook al voorzieningen getrof fen voor een geldautomaat, maar de realisering zal nog wel een paar jaar du ren. Toch komt er wel al een aktie om het de cliënten mogelijk te maken, d.m.v. een pasje met een geheime z.g. pincodenummer van andere geldauto maten gebruik te maken. Het zal duidelijk zijn dat al deze ver nieuwingen bijscholing van het perso neel verlangen, daarom komt er een z.g. oefencomputer. Door deze, ingrijpen de, verbouwing moet men vanaf 10 au gustus weer gebruik maken van het vroegere bankgebouwtje. Men hoopt de vernieuwde rabo-bank op 13 november weer te heropenen. De firma C. Bos uit Limmen doet de verbouwing en architekt Rodenhuis heeft het ontwerp gemaakt. DE CROSSBAND IN AKERSLOOT Zaterdag. 27 juni weer een hernieuwd optreden van de Heerhugowaardse for matie de Crossband in dancing De Vriendschap te Akersloot. De Cross band, een topper in het popcircuit van Noord-Holland, daarnaast grote be kendheid in West-Duitsland, waar de groep regelmatig op de planken staat. Een groep die het vooral moet hebben van een live-reputatie. Veel eigen werk zullen de heren van de Crossband niet ten gehore brengen, wel de grote toppers van andere artiesten, die door hen op een voortreffelijke ma nier gespeeld worden. Hun repertoire bevat veel werk van Stones, Thin Lizzy, ZZ Top, Iron Maiden en Golden Ear ring, met daarnaast natuurlijk veel nummers van U2, één van de favoriete groepen van deze band. Een uitgekiende lichtshow en een voor treffelijke muziek-installatie, dat zijn de sterke wapens van deze band en samen met de al eerder genoemde live reputatie zijn zij in staat om hun fans een te gekke avond te bezorgen. Plaats van handeling: Dancing De Vriend schap in Akersloot op zaterdag 27 juni. Meervogels '31 kan terug zien op een succesvol verenigingsjaar, waarin het eerste elftal als debutant in de derde klasse op een derde plaats in de voetbal kompetitie eindigde. Tijdens de gehou den algemene ledenvergadering van de vereniging blikte voorzitter H. Kops niet slechts terug op de sportieve resul taten van de diverse elftallen. Hij her dacht het erelid P. van Straaten en se- lektiespeler J. Overpelt. Voorts kondig de hij een grote loterij aan, welke wordt bestemd voor de bouw van een trainingsloods. Nieuw in het bestuur werd gekozen de heer J. Stuifbergen als voorzitter van de jeugdcommissie. Het aftredende bestuurslid J. Putter, sedert 1972 in het bestuur, werd benoemd tot ere-lid van S.V. Meervogels '31. Huldigingen vie len ook ten deel aan de leden H. Putter (50 jaar lid) en de zilveren leden T. Put ter, H. Putter en C. Kaandorp Czn. AKERSLOOTSE VROUWEN AKTIEF (AVAK) Voordat u met vakantie gaat noteert u dan even: donderdag 27 augustus open dag AVAK in de bibliotheek. Op die dag presenteren wij de kursussen voor het najaar/winterseizoen 1987/1988. Op de open dag kunt u kennismaken met de kursusleidsters en u gelijktijdig inschrijven voor de verschillende kur sussen en natuurlijk net als vorig jaar gezellig even een kopje koffie drinken in de bibliotheek. De organisatie van de verschillende kur sussen is zo goed als rond en u kunt o.a. een keuze maken uit: Nederlands, 30 lessen, spel ling/spraak, zes lessen, schrijfvaardig heid (zakelijk/creatief), literatuurgeschiedenis. - Engels, 30 lessen. Programma wordt in overleg met de kursisten afgesproken. - Wiskunde, 30 lessen. Programma kan zich richten op staatsexamen, Mavo-nivo. - Omgaan met de computer, 10 lessen. - Astrologie, 24 lessen. En verder een aantal korte kursussen van 5 lessen o.a.: - Gespreks- en discussietraining. - Vrouw en media. - Vrouw en recht. De datum van aanvang van de verschil lende kursussen is begin september, maar alle informatie kunt u krijgen op onze open dag. Mocht u nu al informa tie willen dan kunt u kontakt opnemen met een van onze bestuursleden: R. v.d. Bovenkamp, tel. 13293, I. Krom, tel. 14734, M. Overtoom, tel. 11798, C. Schagen, tel. 14957, L. Schoof, tel. 14800, R. Smit, tel. 11298, L. v.d. Velden, tel. 14728, L. Zwart, tel. 1 1388. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE AKERSLOOT Gehuwd: J. Huisman en A.J.M. Laan. Geboren: Sanne, dochter van H.J. van der Eng en C. Swart. SCHIETVERENIGING DE VRIJHEID AKERSLOOT Het slot van de competitie bracht een hoop spanning teweeg. In de verschil lende klassen waren de kaarten nog niet duidelijk geschud, wat meebracht dat verscheidene mensen nog in aanmerking konden komen voor de eretitels. Op de jaarlijkse feestavond werden uiteinde lijk de kampioenen bekend gemaakt. Koningsschutter werd evenals vorig jaar Henk Bosman, die daarmee definitief in het bezit kwam van de wisselbokaal. In de A-klasse wist Henk Levering het kampioenschap voor zich op te eisen, in de B-klasse was dat Henk Jak en in de C-klasse was Han Leijen de sterkste schutter. Hieronder de eindstanden. Ere-klasse; le H. Bosman 98.10 2e A. Kamink 96.320 3e D. de Haan 94.40. A- klasse; le H. Levering 96.60 2e T. Coombes 96.55 3e J. Visser 96.05. B- klasse; le H. Jak 95.05 2e F. Ruige- waard 93,00 3e J. Roemer 92.80 C- klasse: le H. Leijen 93.45 2e G. Jak 92.90 3e E. Schoemaker 91.95. JEUGDVISCLUB DE SCHELE POS Afgelopen zaterdagmiddag is de eerste competitiewedstrijd gehouden. Met 25 deelnemers hebben we 111 vissen uit het Noordhollands Kanaal gehaald. De meeste issen werden gevangen door Marco Deijlen. De grootste vis (35 cm) werd gevangen door Tim Zoon. Op een gedeelde tweede eindigden Peter Dekker en Yorrick Koelman. De eerstvolgende wedstrijd is op zaterdag 11 juli en wordt gehouden op de Fielkerweg. Aanvang van de wedstrijd is op 14.30 uur en ver zamelen bij het gemaal om 14.15 uur. Deze wedstrijd telt mee voor het kampi oenschap en voorlopig staan Marco Deijlen en Tim Zoon bovenaan. Uitslag eerste competitie wedstrijd jeugdvisclub Akersloot op 20 juni 1987: 1 Marco Deijlen 15 punten, Tint Zoon 15 punten 2. Peter Dekker 9 punten, Yorrick Koelman 9 punten 3. Leon San- der 8 punten 4. Sandra Buur 7 punten, Hans Dekker 7 punten, Rob Admiraal 7 punten 5. Ronny Krom 6 punten, Rob Levering 6 punten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 6