Verenigingsnieuws beste voetballers Willibrordschool 3 BETALEN Spec** HAMBURGER PICALLE 155 KEURSLAGER W De Cgmeedee TACOBURGERS 4 HALEN Jan van der Peet f De Keurslager Verstand van i lekker vlees De jongens van de Radboudschool gingen tot het uiterste om de Willibrord-ploeg van het kampioen schap af te houden. Na de gewone speeltijd was het I-I en na de eerste 1 0M i*3 serie strafschoppen 5-5. Een tweede reeks trappen vanaf 11 meter brach ten de beslissing: 5-4 voor de Willibrordschool. Sb" Met ruim verschil naar de andere scholen werden de meisjes van de Vondelschool vorige week vrijdag handbal-kampioen van Heiloo. In de voorronden werd, evenals in de finale tegen de Benedictusschool, \T Anrlpfcph AaI tl Q VI H Ft Q1 meestal met ruime cijfers gewon- T VFIItlvluvliUUV 11 dllvl Uill nen. Een succes dat mede te danken is aan Nel de Vries (staand, derde van rechts). Va Bij 500 gram GEHAKT naar keuze 20 zegels kado PER STUK Vakantievlees in blik nu 10% korting Stationscentrum 82 SANDERSON OPTIONS VOORKOMING MISDRIJVEN U NELLEKE KOPPELAAR MIST BRONS NIPT Openingstijden: maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 17.00 uur vrijdag 08.00 - 12.00 "uur 13.00 - 15.00 uur zaterdags gesloten. UITKIJKPOST 1 JULI 1987 ,i N t Nog één week geven wij kanskaartjes uit voor een GRATIS BIEFSTUK! Zo n kaartje krijgt U GRATIS bij f 10,— besteding. Deze week dus voor het laatst. Grijp Uw kans! U Ze/Loo Hanneke vernieuwt uw LAMPEKAPook plak- kappen en verkoop van stof en galon. Di. en vr. ge opend v. 10.00-17.00 uur, Hoefcamplaan 11, tel. 072-336968. Kapsalon "Betty" permanent 79,50 Telefoon 332779 DE GOEDKOOPSTE VERZEKERING hebben wij niet, wel de beste. ADRI BUUR VERZEKERINGEN Holleweg 91, tel. 332380. KAPSALON "BETTY" Coupe Soleil 40,- Telefoon 332779 Voor de KLUSJESMAN voor al uw behang- en schilderwerk, geen voorrij- kosten. Tel. 072-337750 of 621123. Kapsalon "Betty" deelpermanent 55,- Telefoon 332779 Een kelder vol opruimingskoopjes! DE MEUBELKELDER, Burg.Mooystr. 24 Castricum KAPSALON "BETTY" Wassen, knippen, drogen 25, Telefoon 332779 behang met pas sende gordijnen Interieurverzorging Beemster, Wester- weg 353 h.k. het Zevenhuizen Heiloo. Een zaak van de politie èn u. EERSTE PRIJS MET PROMOTIE VOOR T.K.H. VEILIGHEID IN DE VAKANTIE! Ouders van leerlingen van zwembad Loos kunnen de vakantie met een gerust Fanfare showband TKH nam afgelopen hart beginnen. Afgelopen zaterdag 27 zondag zeer succesvol deel aan het juni slaagden 58 leerlingen voor hun A Oostzaner muziekconcours in de eerste of B diploma, afdeling. Werd op 24 mei in Krommenie De geslaagden zijn: reeds een eerste prijs met 294 punten be- voor diploma A: Hans Andeweg, Mar- haald, nu was het zelfs een eerste prijs tine Baas, Gert-Jan Bonneveld, Evelie- met promotie en een puntentotaal van ne Brouwer, Wouter van Dam, Nina maar liefst 307. Gaasbeek, Karei Groot, Arjan van den De te beoordelen nummers waren: Fa- Haak, Jane de Haan, Rutger Hamme, scinating Drums van Ted Huggens, en Anne Hoeksema, Marlien Jager, Cas achter het Rad van de eigen dirigent Kaandorp, Pieter Keesen, Susan Kers- Ruud Peerdeman. Beide swingende sens, Tristan Looze, Virginie Manjoe- nummers werden, volgens het juryrap- ro, Ralph Manten, Jorrit Musters, port zeer muzikaal en gedisciplineerd Maarten Out, Mischa van Raam, Pe ten gehore gebracht, hetgeen ook door pijn Speekenbrink, Arjen Stam, Fenne- het publiek zeer werd gewaardeerd. ke Vegter, Jarno van der Velden, Tessa Het resultaat is mede een vervolg op de Verdonk, Bas Walraven, Daniëlle Wal- vele activiteiten binnen de vereniging, raven, Mark Wessel, Daniëlle de Wit, Groepsrepetities en het jeugdplan (o.a. Dhr. H. Franse, volksmuziekschool) vormen de centrale Voor diploma B: as waar de huidige resultaten uit voor- Clarisse Absen, Sophie Aland, Astrid tvloeien. Mocht u ook zin hebben om Bakker, Sanne Bakker, Lennart Bare- met deze enthousiaste, swingende groep wijk, Maartje Bartels, Robin Beems, mee te spelen of voor majorettes om Linda Bos, Michiel van Dantzig, Karin mee te twirlen, neem dan kontakt op de Dood, Dorine Hoeksema, Coen van met Piet Tromp, tel. 336249. DVW De 3e dames competitiewedstrijd van woensdag 25 juni is als volgt verlopen. De vangsten waren goed, 438 stuks, on danks het slechte weer. Uitslagen: A. klasse: 1. mevr. Beentjes 58 stuks 2. Mevr. v. Willigen 55 stuks 3. Mevr. Hogenboom 27 stuks 4. Mevr. Lampe 25 stuks 5. Mevr. Jansen 25 stuks. B klasse: 1 Mevr. H. Bruin 34 st. 2. Mevr. Dekker Z 16 st. 3. Gerda Bruin 15 st. 4. Mevr. v. Duin 13 st. Baarswedstrijd Zondag werd er weer eens door de heren op baars gevist. Er waren 19 deelne mers. Er werd zeer goed gevangen. De uitslag: 1 M. Sengers 2380 gram. 2. D. Sanches 1630 gram 3. P. Welp 1260 gram 4. M. Versteeg 1135 gram 5. M. Niele 1120 gram. Woensdagavond Karper wedstrijd, 19.00 uur verzamelen parkeerplaats de Loet. Zondag 12 juli le witviswedstrijd bij spoorbrug (Heerhugowaard). Ver trek 7.00 uur vanaf 't Loo. D.V.W.-JEUGD De meesten van jullie zullen nog wel we ten, dat op donderdagavond enkele le den van DVW naar Uitgeest zijn ge weest, om mee te doen met de selectie wedstrijd van de Federatie. Ik zal eerst eens proberen uit te leggen, wat voor wedstrijd dit was. Daarvoor moet je we ten dat DVW lid is van de NWS. Dit is een vereniging waar veel visclubs, uit heel Nederland, lid van zijn. Maar om dat het bestuur van zo'n grote vereni ging natuurlijk niet alles alleen kan doen, hebben ze de vereniging verdeeld in 21 kleinere stukjes. Eén zo'n stukje noemen ze dan een federatie én deze bestaat uit een aantal visclubs uit ge meentes die dicht bij elkaar liggen. Het bestuur van elke federatie houdt eens per jaar een wedstrijd voor de jeugd. Voor de jeugd uit onze federatie werd deze wedstrijd vorige week don derdag gehouden in 'De Kuil' te Uit geest. De tien beste vissers van deze wedstrijd mogen straks, op 29 augustus, samen met de tien beste vissers uit de andere federaties gaan strijden om het Nederlands kampioenschap. Het is dus een hele eer, als je bij de beste tien van je federatie hoort, omdat je dan kans hebt om Kampioen van Ne derland te worden. De jeugdcommissie van DVW is dan ook bijzonder trots, dat maar liefst twee van onze jongens, tijdens deze federatiewedstrijd bij de eerste tien zijn geëindigd. Dit was óp de vierde plaats David de Haan met 169 punten en op de vijfde plaats Gilles den Bandt met 161 punten. Beide jongens kregen als herinnering een fraaie beker. Bovendien mochten zij nog een prachtige prijs uitzoeken. Na tuurlijk hebben wij ook grote waarde ring voor alle andere deelnemers, die ondanks de stromende regen toch tot de laatste minuut zijn blijven vissen. Ook deze stoere vissers, die de pech hadden wat minder te vangen, krijgen binnen kort nog een aardig aandenken uitgereikt. Wedstrijd in Heiloo Ook DVW zelf organiseert regelmatig leuke wedstrijden voor de jeugd. Dit was ook het geval op zaterdag 27 juni. Of het kwam omdat het die dag einde lijk weer eens knap weer zou worden weet ik niet, maar 's ochtends vroeg stonden maar liefst 57 jongens en meis jes in Plan Oost klaar om hun plaatsbe wijs op te halen. Nadat iedereen zijn visplaats had opge zocht, werden de hengels opgetuigd en konden we om 9 uur met de wedstrijd beginnen. Al snel kwamen de eerste vis jes op de kant, waarvan de aantallen weer netjes genoteerd werden door de verschillende ouders, die altijd weer be reid zijn onze commissie te assisteren. Zo blijft er voor ons ook wat meer tijd over, om de kinderen die nog niet zo vaak gevist hebben een handje te hel pen. Elk jeugdlid dat zijn vergunning kon tonen ontving een gratis federatie vergunning. Hiermee kunnen onze le den ook in verschillende waters van an dere verenigingen binnen onze federatie eens een hengeltje uitgooien. Om 11 uur was de wedstrijd ten einde en ging de hele stoet naar de Benedictus school alwaar de prijsuitreiking plaats vond. Hier stond de goedgevulde prij- zentafel al klaar. Wegens ziekte van de heer Gijlswijk mocht ome Hein deze keer de prijzen uitreiken. Dit gebeurde natuurlijk pas nadat hij, op zijn beken de eigen manier, alle mensen had be dankt die ons hadden geholpen om deze wedstrijd weer te doen slagen. De uitslag was als volgt: 1 David de Haan 33 stuks 2. Jacha de Goede 28 stuks 3. Marco Kurver 23 stuks 4. Gilles den Bandt 22 stuks en Gerbrand Ekkes 20 stuks. Zelfs kinderen die niets gevan gen hadden kregen die dag nog een prijsje, zodat ook zij na afloop met een blij gezicht huiswaards keerde. De vol gende jeugdwedstrijd zal worden ge houden op zaterdag 1 augustus. de Kaaij, Adriaan Kegel, Leoni Koop man, Barbara Nijboer, Juanito Pan- day, Sylvana Pietersma, Janet Pilkes, Patricia van Spaendonck, Ramón Spitz, Miranda Tonkes, Marijn Tor, Christina Verstegen, Barbara Verwer, Dominique van Wijngaarden, Mevr. Kaandorp. Overlevingszwemmen diamant behoren tot de echte cracks. De geslaagden zijn: Annelie Volgers, Carolien Swart, Anne- miek Swart, Jeske Schouten. 200 meter werd perfekt gezwommen door: Linda Mannes, Saskia van Dant zig, Johan Stienstra, Manon Perk, Nienke Zwirs. 400 meter: hier bleek weer eens overdui delijk dat de dolfijnslag erg moeilijk is. De geslaagden zijn: Annemarie Reijer- sen van Buren, Ralph Poldervaart,'Mir- jarm Visser, Linda Brouwer, Vincent Affourtit, Heieen van de Idsert, Frank van de Idsert, René Letschert, Natasja van Schoor, Pelle van Rees, Ester Visser. DUBBEL-TOERNOOI BIJ TV HSV Op 4 juli begint voor de vierde keer al weer het Open-HSV Dubbeltennistoer- nooi te Heiloo. De categorieën waar voor men zich kon opgeven waren D1/D2 21 en E 21 De inschrijving was overwelidigend, met als gevolg dat de organisatie verwacht een record aan tal partijen van 260 te spelen gedurende deze week (4 t/m 12 juli). Onze dank gaat uit naar onze toer- nooisponsors: Hero frisdranken, Per- rier, Bergoss tapijt en Henk van der Ham assurantiën Heiloo. Wij nodigen liefhebbers van leuk en spannend tennisspel uit ons toernooi te komen bezoeken gedurende deze week en vooral tijdeus het finale-weekend. (11/12 juli). VENNEWATER TOERNOOI Afgelopen week werd op de banen van TV Het Vennewater het open D2, E en Veteranen toernooi gespeeld met in het weekend de finale partijen. Hoewel de regen menigmaal spelbreker was, waar door diverse partijen afgebroken en zelfs uitgesteld moesten worden, had dit geen nadelige invloed op het verloop van het toernooi, niet in de laatste plaats door de wederom voortreffelijke organisatie. Een van de meest opvallende partijen was die tussen de heren Kaandorp en Maree. Maar liefst 4 uur en 15 minuten wisten ze elkaar bezig te houden, waar mee het baanrecord duidelijk werd ver beterd. Vrijdagavond was er het midzomer feest. Dankzij de inspirerende muziek van het enthousiaste trio Los Caballeros zat de stemming er goed in en werd het weer een ouderwets gezellig feest. Zon dag werden de finalepartijen gespeeld met de volgende resultaten: Kategorie E: DE 1. J. Spanjaart, 2. A. Zoon HE 1. B. Toebes, 2. A. Desantis DD 1. Duy- ves/Brenninkmeyer 2. v.d. Flier/Huis- man. HD 1. Keijzer/Keijzer 2. J. v.d. Vooren/Vogelezang. GD 1. Groot/Vis- ser 2. A. Wijker/J. Wijker. Kategorie D2. DE 1E. Beekmans 2. D. Beekmans HE 1. R. Admiraal 2. R. Goezinne. DD 1. G. Nijmeijer/G. v. Lochem 2. J. v. Soest/J. Duijvestein. HD 1. R. Admi raal/W. Hackenitz2. Bosman/Scholten GD 1. R. Visser/J. Duijvestein 2. J. Klijntunte/T. Crabbendam. Kategorie Veteranen. DE: Geen deelname. HE: 1. H. de Bont 2. F. de Waard DD: 1v. Duuren/Hem- mer 2. Moringer/Alderlieste HD: 1. De Bont/Mouthaan 2. Bechthold/v.d. Bij GD 1. P. Kaandorp/J. v. Duuren 2. H. Bechthold/J. Meij. AKTIVITEITEN ROEIAFDELING VAN DE A.R.Z.V. Op zaterdagmiddag 4 juli zal om half zes aan de Beverdam in Alkmaar een gloednieuwe roeiboot worden gedoopt door vertegenwoordigers van twee sub sidiegevers: de Verenigde Spaarbank en de gemeente Alkmaar. Namens de ge meente Alkmaar zal wethouder Worm de doop verrichten. De boot die zij gaan dopen is een C2 ofwel een oefentwee met stuurplaats. Dit type boot bezat de roeiafdeling nog niet en met de komst van deze boot, die inclusief riemen een waarde heeft van 11.000,- gaat een wens in vervulling. De boot is als casco door de bekende roeibotenbouwer Busman uit Rotter dam afgeleverd aan de A.R.Z.V. en is vervolgens door een aantal roeileden af gebouwd. De roeiafdeling heeft een uit erst deskundig team o.l.v. de heer J. Bruin dat dit karwei in de avonduren heeft geklaard. De roeileden hebben voor 1987 nog een wens op het gebied van boten en dat is een nieuwe skiff. Om de benodigde gel den hiervoor bij elkaar te krijgen gaat men diezelfde middag van drie tot vijf uur een sponsorloop houden in de direc te omgeving van het clubgebouw. De le den, die hier niet aan meedoen, én be langstellenden, kunnen de lopers en loopsters vanaf het terras aanmoedigen. Na de doop is er voor de leden een bar becue en een clubfeest. Tijdens de Nederlandse junioren kam pioenschappen, afgelopen weekeinde in Vught, wist Trias-atlete Nelleke Koppe laar een vijfde plaats te behalen op de 100 meter. Met haar tijd van 12.42 sec. was ze slechts 0.02 sec. verwijderd van de derde plaats en een bronzen medail le. Op de 200 meter liep de snelle atlete een tijd van 25.89 sec. Bij de jongens werd Remko Vos zeven de bij het hinkstapspringen met een per soonlijk record van 13.31 m. In de se ries 110 meter horden liep hij 15.47 sec., waarna hij in de finale achtste werd. Masja Nierop Groot werd bij de zeven kamp voor meisjes B elfde met een re cord aantal punten: 4415. Enkele goede resultaten waren: 1.57 m hoog,'15.52 sec. op de 100 meter horden en 11.12 m bij het kogelstoten. FIETSNIEUWS VAN LE CHAMPION De toertocht -30 km- die op dinsdag 7 juli is uitgezet brengt u in Schoorl via het Staatsbosbeheer. Het verste punt daarin is de bekende uitspanning De Be renkuil. Daarvandaan rijdt u terug naar het pannekoekenhuis Duinvermaak Bergen ont via o.a. het fietspad langs het Noordhollands kanaal Alkmaar te bereiken en vervolgens Heiloo. Deze rit wordt niet in groepsverband gereden, zodat u uw eigpn tempo kunt aanhou den, en is de 4e uit de serie van 5 vanuit Heiloo. De herinnering -het tinnen kannetje voor 4 keer meerijden- wordt na afloop meteen uitgereikt. De middagrijders kunnen weer terecht op de Ewisweg 72, Heiloo (om 13.30 uur), 's Avonds is de start tussen 18.30 en 19.00 uur vanuit cafetaria Biakborn, Raadhuisweg 9, Heiloo, naast het Witte Kerkje. Verdere inlichtingen verschaft de fam. Maars, Ewisweg 72, Hpilno. tel 333Ito PONYCLUB HEILOO EN OMSTREKEN Uitslagen avond kring-concours Zuid- Schermer op 23 juni. B-dressur. le prijs L. Veldt 124 pnt. Winstpunten voor L. Slingerland en G. Schoonhoven. Uitslagen Kring-concours Wijde Wor- mer op 27 juni. Winstpunten in de dressuur voor M. Broers, S. Groot, G. Schoonhoven. B-springen: 4e prijs M. Rooseboom, M- Springen: 2e prijs J. Slingerland. HEILOOER BRIDGECLUB Uitslagen dinsdag 23 juni: 1. Fam. Krom 53.00 2. Mevr. Eichelsheim-Tamminga 52.50 1. Dames v.d. Dool-Neyens 59.50 2. Mevr. Admiraal-Hr. Vendel 52.50. Uitslagen donderdag 25 juni: Blauw. 1. Hr. Laan jr.-Rutgers 58.50 2. Fam. Fritzemeyer 54.50 1. Mevr. Eichelsheim-Tamminga 56.50 2. Hr. Kat-de Wit 51.00. Bruin: 1. mevr. Stark-Hr. v.d. Vlies 57.10 2. Fam. v. Loon 56.65 1. Hr. Couzijn-Plas 57.10 Mevr. Jacobs-Hr. Lange 57.10. Rood. 1. Fam. Alberts 57.00 2. Hr. Evers- Hakvoort 53.00 1. Dames v. Swol-v. Zutphen 58.50 2. Hr. Laan sr.-v.d. Lin den 55.00. Afzeggen: voor de dinsdag bij mevr. Admiraal (tel. 335718). Voor de don derdag bij hr. Lohr. (tel. 330052). Ook niet-leden kunnen momenteel spelen. U dient zich dan de avond voor de speela vond te melden op bovenstaande tele foonnummers! Volgende week spelen wij nog in het Open Huis! ZONNIGE AFSLUITING HOLWHA TENNISTOERNOOI De weergoden waren het Holwha ten nistoernooi 'De Egmonden', het open C/D-toernooi van de T.C. Hogedijk, dit jaar niet bijster goed gezind: veel re gen, te lage temperatuur, slechts spora disch een koesterend juni zonnetje. Maar op de finaledag zagen de weergo den huF'dwaTFng in en zetten het ten nispark alsnog in 'net zonnetje. De tradi tioneel t*érg"gezëlligé'sfeer op het park, een groot aantal Hogedijkers in de fina les, gecombineerd met het mooie weer, voor velen reden genoeg om de finale zondag van het open toernooi op het tennispark van de T.C.H. in Egmond a/d Hoef door te brengen. Voorafgaande aan de prijsuitreiking sprak voorzitter Leo van Els een uitvoe rig dankwoord. Dank aan de weergoden voor de prachtige finaledag, dank aan de familie Keeman voor het beschikbaar stellen van 'banen in De Dors in Heiloo, Ien Bruin voor het afstaan van haar ten nisbaan in de Pesiehal; woorden van dank voor degenen, die de finales vanaf de umpirestoelen leidden. Groundsman Jos Pancras zorgde voor prima banen, bondsgedelegeerde G. Versteeg was dan wel niet zo succesvol als deelnemer aan het toernooi, als vertegenwoordiger van de KNLTB deed hij zijn werk uitste kend; de kantinecommissie, feestcom missie en toernooicommissie. Maar een toernooi bestaat in de eerste plaats uit spelers en die zijn de eerst ver antwoordelijken voor een geslaagd toer nooi. En met die spelers heeft de organi satie, die bij Wies Holterman, Henk Bart, Roel de Vries, Leo van Els en toernooileider Nico Blank in voortreffe lijke handen was, het uitstekend getrof fen. Ze mogen volgend jaar allemaal terugkomen! En toen volgde twee uur later dan gep land - oorzaak veel finales van 3 sets - de prijsuitreiking. De prijzen, bestaan de uit een roos, kadobon en trofee, gin gen naar: Gemengd dubbel D2 le Tinie en Cor Langedijk 2e Jopie Zutt/Henk Bouw man. Dames dubbel D2 le Brou- wer/Moleman 2e Marian Kaper/Mar jan Pieneman. Heren dubbel D2 le Fransen/Schriemer 2e Kaandorp/van Raam. Dames enkel D2 le Diana En gelsman 2e Carola Ruis. Heren enkel D2 le Jan Groot 2e Kees van Zoonen. Gemengd dubbel Dl le Saskia Mul der/ Arnt Blei 2e Marieke van Zoo- nen/Jon Houtenbos. Dames dubbel Dl le Fleur Ykel/Marleen Doets 2e Bea van Duin/Djoeke Brasser Heren dubbel Dl le J. Leek/F. Hekker 2e P. van Ra- venzwaay/R. de Backer. Dames enkel Dl le Carolien Koomen 2e Fleur Ykel Heren enkel Dl le Vincent van Twuy- ver 2e Johan Dijkman. Gemengd dub bel C le Mignon Sanders/Stephan v.d. Plas 2e Elise Freyée/Robert-Jan Was- sink. Dames dubbel C le Cécile Derk- sen/Sandra Lodewijks 2e Elise Freyée/Carolien Koomen. Heren dub bel C le H. Ackerman/R. J. Wassink 2e Stephan v.d. Plas/Robert Wesseling. Dames enkel C le Judith Heddes 2e Cé cile Derksen Heren enkel C le Alwin van Esveld 2e Robert Wesseling. Met drie eerste (HE D2, DE D2, DE C) en drie tweede prijzen (HE D2, GD Dl, DD D2) was de T.C. Hogedijk zeer suc cesvol in het eigen toernooi. Met name de prestaties van Judith Heddes, die het C-toernooi verrassend èn overtuigend won en die van de jeugdige Merieke van Zoonen, 14 jaar nog maar, en haar partner Jon Houtenbos in de mixed Dl, sprongen in het oog. Voor Marian Ka per en Marjan Pieneman betekende het de tweede keer dat een finale plaats in het open toernooi gewonnen werd. Driemaal recht is scheepsrecht, dus vol gend jaar een le plaats in de categorie DD D2! GROTE ROMMELMARKT IN EGMOND-BINNEN De muziekvereniging Eensgezindheid organiseert op zaterdag 4 juli haar jaar lijkse rommelmarkt. Deze markt vindt plaats op het kerkplein in Egmond Bin nen waar de muzikale marktkooplui zo'n 2500 m2 oppervlakte met spullen uit zullen stallen. Er is een zcei giute, verscheidenheid in de aan te bieden spullen. Er is kleding, glas- en aarde werk, speelgoed, schoeisel, tuingereed schap; er zijn meubelen, potten en pan nen, rijwielen, elektrische gé- bruikstoestellen, antieke spullen, sanitair-materialen, boeken, radio's, t.v.'s. Ook de afdeling recreatie en va kantie heeft voor de echte snuffelaar wat te bieden: tenten, slaapzakken, tuinmeubelen, recreatiefietsen etc. Op de rommelmarkt van Eensgezind heid is voldoende gelegenheid om ook aan andere zaken aandacht te schenken. Behalve een fraaie stoel kunt u er ook terecht om bijvoorbeeld een nieuwe huisvesting te vinden voor uw kleine huisdier. Als u geen klein huisdier heeft dan is daar snel een mouw aan te pas sen: een kanarie met kooi, een konijn met hok; etc. Natuurlijk zijn er ook de attracties wel ke tot vermaak van de marktbezoeker moeten dienen. Bij diverse attracties kunnen prijzen worden gewonnen. Te noemen zijn in dit verband het rad van avontuur, het prikbord. Voor kinderen is er ook genoeg vermaak, het ponyrij den, de draaimolen, het verras singstouwtje en het altijd prijs rad. Ook de suikerspin zal er weer zijn! Het belooft, net als de vorige keren, een gezellige boel te worden in Egmond- Binnen op het Kerkplein. De markt be gint om 10.00 uur en echte kopers moe ten vroeg zijn om hun slag te slaan. De baten van deze markt zijn voor de mu ziekvereniging Eensgezindheid uit Egmond-Binnen. DE COMPLEXE ONTMOETINGEN VAN PETER GROOT In Galerie Wimmenum kunt u vanaf 3 juli tot en met 26 juli kennis maken met de werken en gedachten van Peter Groot. Als autodidact, zonder te zijn beïnvloed door stromingen van buite naf, zoekt hij een weg, die van binne nuit komt. De serie 'Mystiek' toont een wazige af beelding van een vrouw die een ontmoe ting heeft met de beweging. In de wer ken is de beweging een uiting van een kruising. De symbolen van zijn werken zijn moeilijk onder te brengen. De kleurstellingen zijn sober. Oranje is het leven. Zwart vormt met wit een tegen stelling in de lange weg grijs. De bewe ging iri de werken heeft de functie de ontmoeting snelheid te geven. De serie 'Twijfels' is gemaakt op de bo dem van de ziel. De vormen, die daar gelanceerd worden zijn steeds wisselend van kleur en karakter. Ze vertalen uitin gen van emotionele aard. Het gaat hier om werken met een psychologische ach tergrond. De werken zijn niet licht te begrijpen. Je moet er aan wennen, even langer in de ruimte blijven dan gewoonlijk. Peter Groot exposeert recente olieverf schilderijen in Galerie Wimmenum. De officiële opening is op zondag 5 juli om 14.00 uur. Galerie Wimmenum is ge vestigd aan de Herenweg 270 te Eg mond aan den Hoef (even buiten het dorp richting Bergen). De galerie is geo pend: vrijdag, zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Toegang gratis.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 8