.kW Medische diensten Andere adressen Continental Singers zonal zonwering Joris van Waveren wint fiets Woningbouwvereniging ST. WILLIBRORDUS - HEILOO Wegens vakantie is het kantoor gesloten van 13 juli tot 16 augustus. Via telefoonbeantwoorder krijgt U infor matie voor spoedeisende klachten. Kerkdiensten Bijzondere acties Middenweg 34 - Limmen telefoon 02205 - 1720. J.G. DE GROOT tandarts afwezig van 9 juli t/m 2 augustus (overige collega's nemen waar) POLITIEBERICHTEN INGEZONDEN Raadhuis Niettegenstaande er vorderingen zijn gemaakt met de aktie Raadhuis 1927 moet blijven, zal ook het zo genoemde comité blijven, zolang dit voor het gestelde doel nodig kan blijken. Allen die in het openbaar werkten of naam loos informatie of advies gaven, vorm den het comité. Zij wisten zich gesteund door een overgrote meerderheid van verontruste burgers, waarvan er door geldelijke steun voor kleine kosten en advertenties, of door brieven en tele foontjes instemden met de aktie. Aktievoeren mag geen hobby zijn, maar is op zo'n tijd een onmisbare vorm van demokratie, daar waar de drempels naar beïnvloeding van de politiek en de besluitvorming, door schroom en ont moediging te hoog lijken. Het moet dui delijk zijn dat bij het doel van de aktie, de bouw van het kantorengedeelte als eerste fase van de nieuwbouw onze in stemming heeft. De dreigende sloop van het bestaande raadhuis, zijnde fraai, de gelijk en beeldbepalend, diende onge- daan gemaakt te worden. De raadzaal-trouwzaal in het bestaande raadhuis diende funktioneel te blijven, mede door het plaatsen van een eenvou dige lift voor minder-validen. Dit dient om een dergelijke zaal voor de nieuw bouw in een tweede fase overbodig te maken; zelfs de nieuwbouw in de twee de fase overbodig te maken. Het slecht onderbouwde argument van het college, dat het behouden van het bestaande raadhuis een half miljoen meer zou gaan kosten komt op losse schroeven te staan als men bedenkt wat een nieuw te bouwen raadzaal-trouwzaal in een twee de fase zou gaan kosten. De vrees van de burgers, dat de totale nieuwbouw met de sloop van het bestaande, en de financiële consequen ties daarvan voor de burgers een belan grijke lastenverzwaring zouden gaan be tekenen, was niet ongegrond. Hun vrees rechtvaardigde -met de kwalitatieve en visuele waarde die aan het bestaande raadhuis wordt toegekend- de gehouden aktie. Gezien de slinkende middelen van de gemeente, waarvan wel krap de als eerste bouwfase genoemde voltooiing zonder lastenverhoging mogelijk zou zijn, zullen de miljoenen voor het vor men van een potje voor de tweede fase, zonder lastenverzwaring denkbeeldig zijn. De wereldwijde verandering in het economische getij, het niet uitkomen van de toekomstverwachtingen en het opdrogen van de eigen geldverwervende bronnen van onze gemeente, maken dit wel duidelijk. Aansluitend daarop ziet'het"al<fiecbmité de noodzaak het bestaande raadhuis met de bestaande aanbouw aan te slui ten op de westelijk geplande nieuw bouw, als een verantwoorde eindfase van de bouw tot de verre toekomst. De eis in de aktie voor een openbare in spraakprocedure voor de burger mocht het niet halen. De politieke partijen za gen bij nader inzien het afzonderlijk uit schrijven van discussieavonden als een vervangende mogelijkheid, die wij ach teraf gezien kunnen waarderen om het effect dat ze hadden op de besluitvor ming van de raadsleden en vervolgens het college. Hoewel we hiermee blij zijn, moet de status van een openbare inspraakprocedure de voorkeur hou den. Nu hebben de raadsleden zich opengesteld voor alle burgers, en de in drukken daarvan werken door in de voorstellen en de correcties op eerder in genomen 'standpunten, betreffende de bouwplannen in de raadsvergadering van 2 juli. Er gloorde hoop voor de Hei- looërs, dat de goede voornemens van de raad in de vormgeving van de bouw - door de tekenen van de tijd bepaald - gestalte zal krijgen. Aktiecomité Raadhuis 1927 Moet Blijven. VERJAARDAGSCADEAU VOOR 60-JARIGEN Iedereen die zestig jaar wordt kan van de Nederlandse Spoorwegen een gratis zestig-plus Seniorenkaart krijgen, die twee maanden geldig is. Deze regeling bestaat sinds april 1986 en zou op 31 maart jl. aflopen, maar de NS heeft besloten deze ver jaardagsaanbieding met een jaar te verlengen. Sinds het begin van de 'verjaardag sactie' hebben volgens de NS ruim 13.000 mensen, die zestig jaar wer den van de gratis proefkaart gepro fiteerd. Na hun aanvraag kregen zij van de NS een cheque thuis gestuurd, die op het station voor een Seniorenkaart kon worden inge wisseld. Met deze kaart kan een dag helemaal voor niets worden gereisd, terwijl op de overige reizen van 45°7o voor enkeltjes en 40% voor re tours wordt gegeven. De NS hoopt uiteraard dat zestigplussers, die van deze gratis kennismaking gebruik maken, vaste klanten worden. VAKANTIES VOOR ALLEENGAANDEN De Stichting Recreatie heeft een handige folder uitgegeven voor va kantiegangers, die er alleen op uit trekken. De brochure bevat gegeven over ongeveer vijftig bedrijven en instellingen die zich vooral op al- leengaande reizigers richten. Steeds meer mensen alleen op stap. Ver wonderlijk is dat niet, want Neder land telt ongeveer twee miljoen al leenstaanden. De alleengaande va kantieganger stuit vaak op extra problemen; toeslag één persoonskamer, onbetaalbare ap partementen, weinig plaatsen in restaurants etc. Een aantal op het gebied van toe risme en recreatie actieve organisa ties heeft de handen ineengeslagen. Een commissie 'Individu en recrea tie' wil het aantal voorzieningen voor alleengaanden vermeerderen en verbeteren. Daarnaast woidt voorlichting gegeven over bedrijven en instanties die zich al inzetten voor alleengaanden. De genoemde brochure is daar een voorbeeld van. De folder is gratis verkrijgbaar bij vele reisbureaus en ANWB-kantoren. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE HEILOO Rosalie, d.v, Abele van der Veer en Adriana G. Lans. Rik, z.v. Johannes S.S. Tromp en Monica M. Vriesman. Elisabeth A.M., d.v. Petrus J. Stave nuiteren Wilhelmina M. Hemels. Jona than J., z.v. Adrianus C. Jongkind en Gunapushanam. Jasper,, z.v. Robert P.M. Bos en Maria P. Penders. Mau reen, d.v. Evert Hoogendonk en Geer- truida A. van der Wardt. Marijn, d.v. Gerrit H. Hoijtink en Karin Farenhorst. Diana, d.v. Johannes P. Hoogeland en Ingrid Davidzon. Wieger A., z.v. Ber- nardus M. Bronstring en Ingrid Mooij. Jesper P., z.v. Oscar M. Smith en Anna M. Lakeman. Misha, z.v. Jacobus Vel thuis en Irene Klunder. Robbin, z.v. Arthur F. Hoorn en Ellen B. Koelman. Wilhelmus J. z.v. Wilhelmus T. Ba- rendse en Maria H.G. Broers. Yvonne, d.v. P.J.A. van Santen en Cornelia M. Dekker. Edwin E.P., z.v. Peter Snippe en Agatha E.A.M. Kaandorp. Nikki R., d.v. Robertus E.J.M. en Antonia C.M. Tim, z.v. Gerardus J. Arends en Margaretha A. Glorie. Kristiaan, z.v. Franciscus A.M. de Waard en Anna M.M. de Waard. Mike I., z.v. Wilhel mus T.W. van der Peet en Miep Bij kerk. Wendy, d.v. Richardus G.A. Brouwer en Bea S.W. Bouritius. Björn, z.v. Cornelis J.A. Brouwer en Augusti ne Kooiman. Tonnie A.P.J., z.v. Jo hannes T. Dekker en Beatrix J.P.M. de Waard. Sanne J., d.v. Robert F. d.v. Stern en Geertje J. Paaij. Dawn V., d.v. Gerrit J. Trompert en Grace M.S. van Dorst. ten tris en interessant programma, dat hebben de Continental Singers Or chestra te bieden op hun vijfentwin tigste toernee door Nederland. Zodat een avond Continental Singers een avond vol beweging en dynamiek is en heeft daarmee een breed publiek veel te zeggen en te boeien. Dit zomerprogram- ma is zelfs zeer boeiend te noemen daar het naast een mini-musical over Elia en Elisa ook een aantal meestgevraagde songs van vroeger brengt. De veertig zangers en instrumentalisten (allen rond de twintig jaar) zijn door middel van honderden audities geselek- teerd; dat verklaart ook het enorm hoge niveau van dè Continentals. Allen heb ben ze voor drie maanden verlof van studie of baan en geven deze tijd om mensen van Christus te vertellen. Ook deze zomer worden weer vele be zoekers verwacht op de gospelconcerten van de Continental Singers. Niemand hoeft voor de verstaanbaarheid thuis te blijven, een komplete simultaanverta- ling van het programma zal op alle con certen verkrijgbaar zijn. Deze concerten zijn tevens een geweldige kans om vrien den en kennissen mee naar toe te ne men. De muziek alleen al biedt hem een avond die alle vergelijking kan doorstaan. Het concert in onze regio zal plaatsvinden op: donderdag 16 juli in de Petrus en Pauluskerk, Dorpsstraat 22 te Bergen. Aanvang 20.00 uur. Informatie en reservering; 072-114646/121939. MEDEWERKERS PRAATLIJN LUISTEREN NAAR OUDEREN Ouderen die op de late avond be hoefte krijgen om met iemand te praten kunnen een beroep doen op de praatlijn van Humanitas. Elke avond zitten vrijwilligers van 22.00-02.00 uur aan de telefoon. Ze luisteren naar ouderen die over hun problemen willen praten en probe ren een oplossing te bieden. Humanitas is vorig jaar maart met de praatlijn begonnen. In eerste in stantie konden alleen inwoners van Amsterdam gebruik maken van de telefonische opvang. Inmiddels is de service uitgebreid en kan iede reen, uit alle delen van het land met de vrijwilligers bellen. De meeste mensen bellen omdat ze zich een zaam voelen. Op de late avond heb ben ze dan behoefte om hierover met iemand te praten. De praatlijn voor ouderen voorziet daarin. Humanitas beschikt niet over vol doende geld om de ouderen de ser vice gratis aan te bieden. Tegen woordig hanteren veel instanties en bedrijven een telefoonnummer dat gratis gebeld kan worden. De hou der van zo'n nummer betaalt de kosten van de gesprekken. In de kas van Humanitas zit echter niet ge noeg geld om zo'n nummer aan te schaffen. Wel is het zo dat bellen in de avonduren voordeliger is dan overdag. Mensen die gebruik willen maken van deze telefoondienst voor ouderen kunnen van 22.00 tot 02.00 uur het Humanitas-nummer draai en: 020-273385. Huwelijksaangiften Pieter Leijen en Margaretha C. Wessel. Lahoucine Achgar en Janna J.G. Klos. Huwelijken P.A. Johannes Kraakman en Simone P.M. Kruijer. Pieter H.J. van Leeuwen en Willemina Roozendaal. Robert C.A. Zandbergen, en Diana E.V. de Groot. Marcus A.S. Winder en Kitty E. Vink. Rudolf A. van der Werf en Johanna P. Zonneveld. Pieter M. Mallekoote en Maria A. Feldman. Theodorus W.C. Hoogeland en Marjolein Pater. Paulus W. Kaak en Catharina E.M. Morsch. John A. Kamerman en Maria J.C.M. Sprenkeling. Gerardus N. Schouten en Petra C.S. Felix. Willibrordus G.M. Dullemans en Duvina M. Mier. Johan nes P.M. Kunst en Elizabet I.M. Ver- berne. Nicolaas H. Kat en Cornelia M. Bak. Overleden Gerrit C. Vrijer. Wjllem Bogaard. Rey- er Visser. Fedde Lawant. Alida C. van Wijngaarden, w.v. de Jongh. DIERENBESCHERMING Goed tehuis gezocht voor: Wanda, jachthond, teef, bruin. Shera, bast. labrador, zwart, teef, 8 maanden. Dokus, herder, reu, 2 jaar. Roy, me- chelse herder, reu, 2 jaar. Rasna, tatra, teef, 3 jaar. Conan, bull-terrier, reu l Vi jaar. Koeskoes, middelgrote bastaard, zwart, reu, 2 jaar. Bastaard fox, gest. teef, 3 jaar. Ayke, Duitse herder, teef, 5 jaar. Pasja, bast. herder, teef, 5 jaar. Hukkie, bast. poedel, teef, 5 jaar. Muf- fie, bast. herder, reu, zwart, 5 jaar. Emir, afghaan, zwart, reu, 7 jaar. Een aantal konijntjes. Voor informatie: 02205-2256. Heel lieve kater, gec., 7 jaar. Wit/zwar te kater, ca. 1 jaar. Tonska, grappige schildpadpoes, gester., P/2 jaar. Mik- kie, cyperse kater, gec., 3 jaar. Voor in formatie: 072-621195. 'Park', een firma die graszaden e.d. verkoopt aan Tuincentra geeft regelma tig een krantje uit waarin de verschillen de artikelen worden besproken. Om het ook voor de jeugd wat aantrekkelijker te maken was er deze keer ook een kleurplaat in de krant te vinden. Dat viel goed in de smaak. Van de 135.000 verspreide kranten kwamen 4000 kleur platen binnen. De mooiste kleurplaat kwam echter uit Heiloo en het Tuincen trum Heiloo aan de Hoogeweg viel de eer te beurt aan Joris van Waveren (J3) namens Park een prachtige crossfiets uit te reiken. Vermist: Wit/zwart poesje, 1 jaar, Herenweg, Egmond-Binnen. Poelie, rode kater, gec., 4 jaar, witte bef, geringde staart, geel bandje met belletje, Groot Barla- ken, Heiloo. Zwarte kater, volwassen, gec., De Kandelaar, Heiloo. Wit met zwarte poes, 1 jaar, (aangereden?) (wie weet hier iets van?), Herenweg, Egmond-Binnen. Zwarte poes, witte voetjes, klein wit befje, erg klein van stuk, erg dikke vacht, 5 jaar, Het Hoekstuk, Heiloo. Cyperse kater, gec., rug zwart met grijs, geen wit, donker bruine vlooienband, naam "Bobbie", 1 Vi jaar, Kloosterhof, Heiloo. Marok- kie, cyperse kaler, donkergrijs, 4 witte sokjes, ongec., 1 jaar, Nic. Beetslaan, Heiloo. Voor inlichtingen: 072-621195. Cyperse kater, gec., klein, Visweg, Lim men. Voor inlichtingen: 02205-5312. Gevonden: Grote beige angora kat, zwart voorop kop, donkere staart, kale buik, vrij jong, Hofstee, Heiloo. Zwart/witte ka ter, Vi jaar, witte snuit, bef en sokken, witte streep onder buik, Nuyenburger- weg, Heiloo. Donker cyperse kater Hogeweg, Limmen. Voor inlichtingen: 072-621195. Kat, roestkleurig, witte bef en witte pootjes, Hogeweg, Limmen. Voor in lichtingen: 02205-2256. Twee tortelduiven, Heiloo. Voor inlich tingen: 02206-5312. Dierenbescherming Heiloo e.o. Tel. katten Heiloo 072-621195, Limmen 02205-2256, Akersloot 02513-10079 Tel. honden Heiloo en Limmen 02205-2256, 072-333714, Akersloot 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen 02205-2256. Akersloot 02513-10079. Tel. vogels 02206-5312. Tel. inspectie Heiloo e.o. 072-335750. STUDIETOELAGEN Ook voor het studiejaar 1987/1988 is het voor inwoners van de provincie Noord-Holland mogelijk een studietoe lage aan te vragen bij het provinciaal bestuur. De studietoelage wordt gege ven als gift of als combinatie van gift en renteloos voorschot. De hoogte van de toelage is onder meer afhankelijk van de omvang van de studiekosten en de hoogte van het bruto-gezinsinkomen. De regeling is bedoeld voor inwoners van Noord-Holland die een opleiding volgen aan dag- of avondscholen voor voortgezet onderwijs. Daaronder wor den ook gerekend particuliere beroepso pleidingen en tweedekans onderwijs. Geen studietoelage kan worden toege kend voor mensen die universitair of hoger beroepsonderwijs volgen. Ook studenten die 18 jaar of ouder zijn en voortgezet onderwijs volgen, kunnen in de regel niet bij de provincie terecht. Zij kunnen een beroep doen op de nieuwe Wet Studiefinanciering (WSF 18 Een aanvraag om een provinciale stu dietoelage moet vóór 1 oktober 1987 bij de provinciale griffie zijn ingediend. Hiervoor kan een aanvraagformulier worden aangevraagd bij het Bureau Studietoelagen, tel. 023-169933 (tussen 14.00 en 16.00 uur). Op Vredenoord werd uit een auto een radio/cass. meegenomen. Men sloeg de voorruit in. Er was nog een inbraak in een auto, maar doordat de vrouw des huizes on verwachts thuis kwam moest ,,de klus" worden gestaakt. Van een auto die bij v/h Eduard de Vries voorgeparkeerd stond heeft men van een Volvo 4 wieldoppen meegenomen. Het „ik rem voor dieren" kan soms tot hele nare gevolgen leiden. Iemand rem de voor een kat, raakte in een slip en sloeg tegen de vangrail. Op de Stetlaan kwamen een brommer en een fiets met elkaar in aanraking. De brommer verleende geen voorrang. Het meisje vdn de fiets was licht gewond. Op de Groeneweg botsten een persone nauto en een motor tegen elkaar. De au to kwam uit een uitrit en zag de motor niet. Deze kwam ten val en had verwon dingen aan zijn gezicht en een hersenschudding. Bij de Hema en bij Zwetsloot zijn win keldiefstallen gepleegd. Op de Zeeweg reed een auto door het rode licht. Twee meisjes op een fiets werden hiervan het slachtoffer en moesten per ambulance naar het zieken huis worden vervoerd. Op de Rijksweg waar het flink druk was, moest een automobilist flink rem men. Hij tolde over de rijbaan en kwam tegen de vangrail en beschadigde nog twee andere auto's. Een mitsubishi die voor het postkantoor geparkeerd stond is aangereden door een Volvo, de dader is nog niet bekend, maar het onderzoek is gaande. Op het fietspad van de Zeeweg kwam een meisje op haar brommer een uitrit uitgereden. Een voetganger die op het fietspad liep deed plotseling een stap achteruit. De bromfietser kon haar niet meer ontwijken. De politie heeft twee jongens, 17 en 18 jaar uit Baetenburg en de Ronge betrapt bij het bespuiten van een PTT schakel kast. De jongens hadden een ziekelijke spuitdrang. In Vrieswijk is een auto Bianci aangere den door een peugeot, de bestuurder hiervan reed door. Het onderzoek is gaande. Op de Zevenhuizerlaan is van een Opel kadet een antenne afgebroken. Er zijn een aantal inbraken die veel ge lijkenis vertonen. Met een schroeve- draaier wordt het slot terug geduwd en zo ingang tot de woning verschaft. Dit gebeurde aan de Zeeweg, op de Span- ring en in Limmen. Op de Bosanemoon werden 2 ruiten van een auto ingegooid. Ook in Limmen heeft men een „spuit gast" betrapt. Op de van Doornstraat werden uit een huis een kleuren t.v., een video en 2 portemonnees meegenomen. Eèn porte monnee is inmiddels teruggevonden. Uit een winkel van het Hoekstuk wer den door een 12 jarige wierookstengels meegenomen. Bij werkzaamheden bij Ypestein kreeg een van de mensen een balk op zijn hoofd. Er werden deze week twee fietsen gestolen. Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) 11 en 12 juli: dr. Duijvestijn, Obriglaan 52-53, tel. 333100. Weekenddienst Apotheek 10-17 juli: apotheek De Bever, Em- mastraat 36, Alkmaar, tel. 072-112956. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Hei loo, tel. 337531. Verloskundige Limmen 9-15 juli: E. Wiegering, tel. 02513- 12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 11-12 juli: J.W.C. Lau, Oudegracht 263, Alkmaar, tel. 072-125940. Diëtiste Simone Ouwendijk, Nic.Beetsweg 66, Heiloo. Telefonisch afspraken maken: dag. tussen 18.00-19.00 uur, tel. 072-336051 (b.g.g. 330719) Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Mw. 1. Nijdam-Visser, De Wildtlaan 52, Heiloo, voor voedings-dieetadvie- zen na tel. afspraak, tussen 17.00-19.00 uur, tel. 072-332287. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildt laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; Fysio- therapiepraktijk E.J. de Waal, Kenne- merstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P.A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746." Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Elise Zonneveld-Kemper, 072-337378. (Samen bevallen). Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 Heiloo, tel. 072-337119? tel. KT Dierenartsen Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs laan I). Zaterdag spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. 1. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 072-334348. Kruisvereniging Heiloo Kantoor: Wijkgebouw,, Holleweg 94. Geopend iedere maandag en donderdag van 16.00-17.00 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 18.30-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-3344694, en mevr. B. Nieuwmeyer, tel. 072-338088. Wijkverpleegkundigen Volwassenenzorg Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8.00-8.30 uur (behalve dinsdag). Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8.00-8.30 uur (behalve woensdag). Mevr. L. de Waard, tel. 02518-55495, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. K. Hergaarden, tel. 02513-14847, te bereiken tussen 8.00-8.15 uur. Mevr. R. de Jong, tel. 02205-2062, te bereiken maandag, donderdag en vrij dag tussen 8.00-8.15 uur. Zuigelingen- en kleuterzorg Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8.00-8.30 uur. Mevr. B. Huisingh, tel. 072-330362, te bereiken tussen 8.00-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, tel. 02206-3613, te be reiken maandag, woensdag en vrijdag tussen 8.00-8.30 uur. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Spreekuur in wijkgebouw: dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Werkgroep Kind en Ziekenhuis Secretaris: J.C.Smakman, tel. 072-331661. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: ds. F.J. van der Wind; 19.00 uur: ds. G.J. van Kamp. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 en 19.00 (Witte Kerk) uur: ds. G.J. van Kamp. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: Dienst des Woords. Parochie-zondagsdienst Moeder Gods parochie, Holleweg 111 tel. 072-331453. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Dienst en woens dagavond 8 uur. Bijbelstudie. Wester- weg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: dhr. P. de Jong uit IJmuiden. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10.00 uur, Egmond-Binnen: dhr. L. de Ruiter. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: DoReLu-dienst. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.00 uur: DoReLu-dienst in de Luther se kerk. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: DoReLu-dienst in de Luther se kerk. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur: br. J. Maljers en br. G.J.J. Drenth. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 uur: ds. J. Luiten; 17.00 uur: ds. T. Bosma. Evangelische Gemeente De Egmonden Zondagavond 19.00 uur, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Inlichtingen tel. 02206-5301. Rooms Katholieke Kerkdiensten Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. in de week: Maandag 19.30 uur. Don derdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan Weekenddiensten: zaterdag 19.00 uur; ^zondag 9.00 (bij de Juliana Zusters) en 10.30 uur, Hoogmis. Door de week: maandag, woensdag en v rijdag 19.00 uur, donderdag 10.00 uur. Biechtgelegenheid: zaterdag 16.00 uur in de Bedevaartskapel. Gebeedsdienst en Lof: Zondag 15.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: Zaterdagavond 18.45 uur Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Woningbouwvereniging Sint Willibrordus De Kloosterhof 23, 1852 LA Heiloo, tel. 072-332872. Geopend op werkdagen van 8.30-11.30 uur. Spreekuur: le woensdag van de maand (niet in juli en augustus). j /Sociëteit Alleenstaanden Heiloo Eerste maandag van de maand: thema- avond. Derde maandag van de maand: kreatieve avond. Het Open Huis, zaal 5, aanvang 20.00 uur. Inl. tel. 332136 of 331097. Gezinsverzorging, bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord-Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks. 8.30-9.30 uur. Voor aanvra gen om hulp, bel het centrale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereikbaar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de Bereikbaarheidsdienst: 072-156400. Openbare Bibliotheken Het Malevoort 13, 1852 KZ te Heiloo, tel. 330670: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Zaterdag 10.00-12.30 Kennemerstraatweg 382, 1851 BK te Heiloo, tel. 330057: Maandag 19.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Vrijdag 14.00-17.00 Ouderenkoor Heiloo Repetitie dinsdag van 10.00-11.45 uur, in 't Trefpunt, Westerweg 294. Inl.: via tel. 334054 of 334216. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het wel zijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeg huis. Sekr.: Baafjeslaan 11, Heiloo, tel. 332610. FNV Info-team Heiloo-Limmen Spoed-informatie: tel. 02205-1608 of 02206-5397. Bouw- en Houtbond Heiloo Spreekuur iedere maandag van 19.00 tot 20.00 uur in de R.K. pastorie, Westerweg 267. Nederlandse Rode Kruis afd. Heiloo Geestakker 7, 1852 EW Heiloo, tel. 072-336038 Welfare: mevr. Coolegem-de Beer, Werkendelslaan 39, 1851 VB Heiloo, tel. 072-335427. Verkoop van handwer ken iedere woensdag van 10.00-12.00 uur Kennemerstraatweg 382, Heiloo tel. 072-333399. Speel-o-theek regio Heiloo: De speel-o- theek leent speelgoed uit aan kinderen met een handicap en aan diegenen die spéciafe aandacht nodig hebben. Adres: Kennemerstraatweg 382, 1851 BK Hei loo. tel. 072-333399. Openingstijden: donderdag 15.30-16.30 uur, vrijdag uur, zaterdag 10.00-12.00 M.H.Post-Stuve, Goodes- 1852 ES Heiloo, tel. 19.00-21.00 uur. Inl.: mevr. laan 55, 072-334152. Telefooncirkels: Inl.: J.van Toorn, Geestakker 7, 1852 EW Heiloo, tel 072-336038. Stichting Ouderenwerk Heiloo Instelling voor gecoördineerd werk voor 50-plussers. 't Trefpunt, Westerweg 294, 1852 AS te Heiloo, tel. 331297. Spreekuren: dagelijks (9.00-10.30 uur). Voor: bemiddeling huisvesting ouderen, meer bewegen door 50-plussers, autovervoer door vrijwilligers, individuele belangenbehartiging, vormings- en ontspanningsactivitei ten, Graag Gedaan. Gemeente Heiloo afdeling sociale zaken Van Aostastraat 5 Spreekuren: iedere werkdag van 8.30-12.00 uur, tel. 313131. Maatschappelijk werk: maandag vrijdag 8.30-10.30 uur, dinsdag 19.00-20.00 uur, tel. 313184. Burenhulp Plan Oost Farn. van den Berg, De Laghe Weijdt 20, Heiloo, tel. 335078. Stichting Rolstoelbus Heiloo e.o. Inlichtingen en afspraken: tel. 335149 (b.g.g. 336570). De Rolbus is dagelijks beschikbaar. Stichting Onderdak Alkmaar Opvangcentrum voor acuut dakloze mensen. Koelmalaan 196, Alkmaar, tel. 072-400234. t/m ook Kook Kook is blij met alle gebruikte kleding, huishoudelijke artikelen en meubels. Zij verkoopt ze en de opbrengst gaat naar een project in de Derde Wereld. De goe deren kunnen worden afgegeven of neergezet bij J. Mensinga, Brasemcroft- laan 18, tel. 330261 (8.15-17.15 uur). Ophalen: Th. Schaper, tel. 072-402121 (werkdagen van 9.00-17.00 uur). Rommelmarkt muziekverenigingen Ook dit jaar organiseren de muziekvere nigingen Caecilia, Nijenburg en TKH weer een grote rommelmarkt op de plei nen van winkelhof 't Loo. Dit gebeurt op 9 en 10 oktober. De opbrengst wordt dit jaar gebruikt voor opleiding en bege leiding van leerlingen en de aanschaf van bladmuziek. Heeft u nog spulien, die u kwijt wilt, maar die voor ons nog bruikbaar zijn, belt u dan even naar: 331713 (overdag) (De Konkelboet) of naar: 331783 ('s avonds) (Gerard Ter voort). Dé eerst volgende zaterdagmor gen worden de spullen bij u opgehaald. GESLAAGDEN SINT JAN MAVO Ad van Eist, Sharon Former, Peter Klaase en Maarten de Wit uit Heiloo, Joost Jaspers uit Egmond aan Zee. ZOMERAKTIE EVANGELISCHE GEMEENTE In juli wordt in de kuststrook van Noordholland de evangelisatie-aktie 'Jozua 13' gehouden. Deze aktie is een onderdeel van een groots opgezet plan, om in ca. 3 jaar heel Noord-Holland boven het Noordzeekanaal te bereiken met het Evangelie van Jezus Christus. Het initiatief is genomen door de sa menwerkende Evangelische gemeenten in Noord-Holland. De plaatselijke aktie in Egmond is georganiseerd door de Evangelische gemeente in Egmond, die vier avonden de feestzaal van Café Swart in Egmond-Binnen heeft gehuurd. Iedereen is van harte welkom bij de vól gende programma's: 11 juli: Gospeia- vond m.m.v. de Amerikaanse evangelist John Kordon en gospelzangeres Debby Lee. 12 juli: Gospelavond m.m.v. John Kordon en diverse gospelgroepen; 13 juli: gospelavond m.m.v. John Kordon en diverse gospelgroepen; 14 juli: filma vond "Fury to Freedom". Deze avonden worden alle gehouden in de grote feestzaal van café Swart aan de Herenweg 59 te Egmond-Binnen. De toegang is gratis en de aanvang is 20.00 uur. Voor inlichtingen over de programma's kunt u bellen naar 02206-3047 (na 19 00 uur) of 02207-13833.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 2