Slagerij Kramer Ommen Conquista: ontmoetingscentrum voor jongeren aan Visweg 3 &h<6(yVL 'IdsLerkunst. 2.50 DE LAMPETKAN Plankeniers brengen thriller botUtjk Weekreklame AjK doe meer met uw tuin H. A. Drescher AFWEZIG ACUPUNCTURIST U wilt iets anders met Uw tuin? HEIDEMA tuinarchitektuur Wat u ook zoekt op kook- of keukengebied u vindt het bij: ^uïnrlaanllSprqpO220?136^ P.v.d.A.-afdeling Heiloo komt Jaques Wallage, "Toekomst en Financiering" wordt gespeld Uw advertentie wordt gelezen 6.95 4.95 het is uw dichtstbijzijnde vakantieoord 29 sept. t/m 13 okt. N.van Amstel, arts antiek - kunst - curiosa ,NVr" Agendo Akers/oot Agenda Limmen voor moderne gebruikte dames- en kinderkleding SCHEEPJESWOL LUZERN op woensdag, 14 oktober a.s. tweede-kamerlid voor de P.v.d.A. spreken over van het onderwijs in zaal Blakborn (ingang Aostastraat) aanvang 20.00 uur. ^JUI Het Bestuur 14.95 2.45 Kipfilet 1 kg Kippenboutjes 1 kg TV-sticks 1 kg Triangels per stuk Leverkaas 150 gram Varkensrollade 150 gram Gekookt spek 150 gram Ontbijtspek 150 gram Dompvloetlaan 19 1851 NM Heiloo Telefoon 072-334193 Tuinarchitekt Tuin ontwerp advies aanleg WOENSDAG GEHAKTDAG per kg DONDERDAG BIEFSTUKDAG 100 gram Iedere dag om 12 uur is de met goud bekroonde worst warm. Westerweg 160 - Heiloo - Telefoon 330991 Marshallstraat 48 1931 WZ EGMOND AAN ZEE Afspraken via tel.: 020-369875 op maandag: Ö2206-4889 een winkel met een eigen sfeertje, gezellig en vrijblijvend een bezoekje waard. Meubilair - Porselein - Aardewerk Koper - Kristal - Schilderijen etc. etc. SPECIALE AANBIEDING Rolluik Bureau's uit faillissement van 2.295,- voor 1.595,- Gespreide betaling en tijdelijke opslag gratis. Woningbouw in Limmen Voor: Deskundig advies Een uitgekiend tuinontwerp Tuinaanleg Tuinonderhoud UITKIJKPOST 7 OKTOBER 1987 SPECIALE AANBIEDING f 10,- rek!! Weer ontvangen snoezige, oilily, jurkjes, snoopy sweaters, Mc.Gregor jacks, jogg. pakjes, sportkle- ding, schoentjes, enz. Dames, volop keuze in wollen mantels, jacks, leuke pakjes en japonnen (Mondi), truien, pantalons (Rös- ner), aparte laarzen, schoenen enz. Elke dag geopend van 10.00-17.00 uur. Inbreng dage lijks van 10.00-12.00 uur. Maandagochtend gesloten. Herenweg 252- Heiloo _^_r. Tel. 072-33 80 82 TOT ZIENS! voor een zacht winterprijsje Nu breien voor 't hele gezin; straks warm aangekleed de kou in! per 50 gr. van 4.45 voor Heerenweg 203 - Heiloo - Tel. 072-335620 3 Heiloo, Kennemerstraatweg 294, tel. 072-337906 vrijdag van 13.30 uur tot 21.00 uur, zaterdag van 10.30 uur tot 17.00 uur. Winkelcentrum Broekerveiling, tel. 02260-15266 de gehele week - wilt u iets inruilen of verkopen, tel. 02260-15266. SCHAKEN IN LIMMEN Een forse zege van 7-1 op DOS maakt duidelijk dat Vredeburgs eerste achttal niet van plan is met zomaar een plaatsje in de derde klas van de NHSB genoegen te nemen. Nadat C. van Etten in zijn vooruitgespeelde partij het goede voor beeld had gegeven door met zwart te winnen, volgden op de eigenlijke speela vond al heel spoedig T. Morcus en G. de Graaf. A. Holtes bracht de stand wat later op 4-0 waarna remise van R. Boll- weg al voldoende was voor de team winst. Winstpartijen aan het eeste bord van T. van Buuren en G. Hafkamp aan het zevende, plus een remise van J. Ad miraal aan het tweede bord brachten de 7-1 in de boeken. In de A-groep van de onderlinge compe titie blijft J. Admiraal na de vierde ron de de lijst aanvoeren J. Limmen ver wees B. Kerkhof van de 2e naar de 7e plaats en is nu met T. Morcus Admi raals grootste belager. In de B groep klopte L. Kiebert nu ook K. Aafjes. Hij is daardoor de verrassende koploper. Overige uitslagen; A: M. Limmen-P. Vlaar rem.; J. Snip-G. Hes 1-0; P. v. Buuren-C. Limmen rem.; H. de Goede- M. Biesheuvel 0-1; B: C. Luttikhuizen- T. Al 1-0; R. Rommel-D. Kerkhof rem.; J Kaandorp-C. Aafjes 1-0; M. Briefjes-R. Hooijboer 0-1; S. Vlaar-M. Zuurbier 1-0; R. Denekamp-A. Hooij boer rem.; A. Duikersloot-C. Visser 0-1; P. Hes-M. Custers 1-0; H. Levering-P. natte 0-1; P. v.d. Heijdt-P. de Waard 1-0. C; M. Philipoom-M. Limmen 1-0; O. Kaandorp-J. Dulle- mans 1-0; J. v.d. Vegte-J. Jonker 0-1; N. Admiraal-R. Valkering 0-1; J. v.d. Vegte-J. Tebbens 0-1; M. Philipoom-T. Könst 0-1; P. Vessies-T. Jonker 1-0; E. Hekkelmans-R. Valkering 0-1; M. Limmen-K. Könst 0-1; P. Zwart-N. Ad miraal 1-0; M. Sloog-J. Jonker 0-1; J. Jonker-M. Philipoom 1-0; J. v.d. Vegte-J. Tebbens 0-1; K. Könst-J. Bruin 1-0; E. Hekkelmans-J. v.d. Vegte 0-1; J. Bruin-S. Dullemans 0-1; T. Jonker-J. Bruin 1-0; S. Dullemans-M. Sloog 0-1. De Limmer Plankeniers zijn nu al enke le jaren op dreef met het spelen van ko mische stukken. Bij elke uitvoering was er een zaal vol publiek, dat was geko men om een avond lekker te lachen en er eens echt tussenuit te zijn. Het genie ten van het publiek heeft de spelers al tijd veel voldoening gegeven en ook alle leuke reakties op de kunsten van de spe lers deden hen veel plezier. Om nu eens de uitdaging aan te gaan de ze talenten uit te buiten, hebben ze besloten nu niet eens een blijspel, maar een thriller op de planken te brengen. 'Het spelen van een thriller vereist, een volledig kunnen beheersen van rol en muziek. Het publiek zal moeten wennen aan de andere sfeer op het toneel en de spelers zullen moeten afwachten of deze vorm van toneel in de smaak zal vallen. Maar één ding is zeker: dit toneelstuk bevat een spanning, die het publiek juist een ontspannende avond zal bezorgen. Om een tip van de sluier op te lichten, volgt hier een kleine introductie: Het zal je gebeuren.Je koopt een huis, dat vrij verlaten op een rots staat. Het huis heeft een jaar leeggestaan, vanwege een moord, die erin plaatsgevonden heeft. Maar jij bent niet bijgelovig en je wilt er gaan wonen. Op de avond, dat je er ar riveert, krijg je een warme ontvangst van de omwonenden. Maar als deze mensen weggegaan zijn, vind je een lijk, op dezelfde wijze vermoord als het jaar daarvoor gebeurd is. Niemand lijkt de vermoorde persoon te kunnen, of toch wel? En wie zal het volgende slachtoffer worden? POLITIEBERICHTEN LIMMEN Aanrijdingen Op 23 september vond er op de Rijks weg te Limmen een aanrijding plaats tussen een nieuwe Mercedes en een vrachtauto. De bestuurder van de Mer cedes was achterop een vrachtauto ge botst. Materiele schade was het gevolg. Op 2 oktober vond er op de kruising Visweg-Kapelweg een aanrijding tussen twee personenauto's plaats. Eén der bestuurders verleende de voor hem van rechts komende auto geen voorrang. Ook hier bleef het gelukkig bij materiele schade. Vernielingen In de Brugstraat te Limmen een portier raam van een personenauto stukgesla gen. Op de Dampegheestlaan te Lim men werd voor de zevende maal een buitenspiegel van een personenauto af getrapt. Op vrijdag 2 oktober omstreeks 22.45 uur werd getracht een voorruit van een woning aan de Vaartkant te Limmen in te gooien. De schade bleef beperkt tot een beschadiging van het raam. Een onderzoek naar de dader(s) wordt ingesteld. Onlangs zijn de eerste kavels in bestem mingsplan d'Enterij toegewezen aan en kele woningzoekenden. Het plan dat in de woningbouw in Limmen voor de ko mende tien a twaalf jaar zal moeten voorzien, zal nagenoeg alle soorten van huisvesting omvatten; zowel koopwo ningen, gezinshuurwoningen en HAT- eenheden als vrije sector woningen en zo mogelijk 55 woningen zullen tus sen de Middenweg en Dusseldorperweg (het plangebied) verrijzen. In de eerste fase welke nog dit jaar een aanvang neemt zullen 2 premie-B, 12 premie-C en 3 vrijstaande woningen gebouwd worden. Het merendeel van de kavels in dit plar zal in de toekomst verdeeld worden on der de geregistreerde woningzoekenden van de gemeente Limmen, jaarlijks ge middeld enige tientallen. Voor de niet- ingezetenen is alleen de vrije sector toe gankelijk of was toegankelijk, want sinds kort kunnen de niet-ingezetenen zich niet meer voor vrije sectorkavels in schrijven, vanwege de overstelpende belangstelling. Naar verwachting zal het heien van de eerste paal in plan d'Enterij in decem ber 1987 plaatsvinden. Met betrekking tot de toewijzing van woningen zal, teneinde de urgentie van woningzoekenden beter te kunnen be palen, de woonruimteverordening bïh- nen afzienbare termijn aangevuld wor den met een puntensysteem. Over dit systeem zullen de woningzoekenden nog nader geïnformeerd worden. Hoogeweg 57 - Heiloo, tel. 02205-2925. Lid Garantiefonds V.T.L. VERENIGING TUIN- EN LANDSCHAPSVOORZIENING ONTDEK AMERIKA BIJ SUPER T.T.L. DEPOVA Het eerste team deed nog niet mee aan het herstel en verloor vrij kansloos, maar Mark Stoop won er toch weer twee van de drie en dat moet voor zijn teamgenoten de goede weg wijzen. Teams 2, 3, 4 en 5 wonnen deze week met veel vertoon van macht en ook veel inzet. Teams 6 en 7 troffen weer iets te sterke tegenstrevers en wisten geen en kel tegenpunt te scoren. De uitslagen: V.V.W. 2-Depova 8-2; Puinhoop United 1-Depova 4-6; Depo- va 3-Callantsoog 1 8-2; Depova 4-Watt 3 7-3; Callantsoog 2-Depova 5 4-6; Spi rit 8-Depova6 10-0; Depova 7-'t Hooge Huys 11 0-10. SQUASH .VERENIGING DE VOETEL De landelijke competitie is voor de da mes zeer goed van start gegaan. De twee eerste ontmoetingen hebben de dames in winst omgezet: tweemaal 4-0. Het heren team heeft 3 ontmoetingen gespeeld zij begonnen met 2-2 tegen Dicky Squash. Bij Marquetsers verloren zij alle 4 de partijen, thuis tegen Hoorn was de stand weer 2-2. Donderdag 15 en 29 oktober spelen de heren thuis. Dinsdag 13 oktober spelen de dames thuis tegen A.S.R.C. Amsterdam. Wilt u meer over deze geschiedenis te weten komen, houdt dan zaterdaga vond 17 oktober of zaterdagavond 24 oktober vrij en komt meehuiveren in het Parochiehuis. De avond zal besloten worden met een gezellige verloting en een groot bal, m.m.v. Trio Hattrick (op 17 oktober) of de Rodeo Boys (op 24 oktober). De 60 -ers worden verwacht op donderdag 22 oktober. De regio is in handen van Ben Lieferink en, zoals u ondertussen wel bekend zal zijn, de hapjes en drankjes worden verzorgd door Arie en Hennie. De kaartverkoop vindt bij Drogisterij Zijp plaats. Diefstal Op 30 september werd aan de Dussel dorperweg een Honda bromfiets gestolen. KERKEVEILING LIMMEN Op vrijdag 30 oktober breekt in het Pa rochiehuis te Limmen het jaarlijks spek takel van de veiling ten bate van Jeugd en Kerk weer los. Vanaf 8 uur 's avonds zullen de bekende veilingmeesters Nico Beentjes, Kees Kroone en Max Nuyens alle koopwaar op de hun zo eigen wijze aan de man/vrouw trachten te brengen. De traditie van een kerkeveiling is in Limmen al meer dan 50 jaar een van de jaarlijkse terugkerende dorps hoogte punten. In een bijzonder snel tempo en op een uiterst gezellige wijze wordt de veiling voor het voetlicht gebracht. Dé kavels worden als altijd door het dorp zelf bijeengebracht. Er is een grote variatie in aanbod, b.v., antieke bidstoel, eikenhouten offerblokjes, rol lades, dekbedden, schilderijen, maar ook levende waar als kippen, konijnen, lammeren. Kortom voor ieder wat wils. Tevens regelmatig een Rad van Avon tuur met fraaie prijzen. Zodra de katalogus gereed is wordt deze huis-aan-huis in Limmen verspreid, ter wijl deze ook gratis in de zaal verkrijg baar zijn. Nadere informatie kunt u steeds verkrijgen bij: Joop Koppes, 02205-1717, of Wim van Diepen, 02205-1348. tel. tel. Amerika is het land van de onbegrensde mogelijkheden. Super de Groot is de winkel met de onbegrensde mogelijkhe den, want op woensdag 30 september werd Amerika bij Super geïntroduceerd. Om meer te weten te komen over de leef-, eet-, en drinkgewoonten van het Amerikaanse volk, kortom, om Ameri ka in een kort tijdsbestek te ontdekken, wordt er gedurende de campagneloop tijd van zes weken iedere week een spe cifiek thema uitgelicht. Typisch Ameri kaanse produkten zijn exclusief bij Su per verkrijgbaar. Een speciaal ontwor pen Amerikaans kookboek, de Super- dollarwedstrijd en de Kerstkaartaktie zullen allen deel uit maken van deze kampagne. Ontdekkingsreis De konsument gaat zes weken lang op ontdekkingsreis, waarbij zij naast een bezoekje aan Disneyland, ook een kijk je kan nemen in de keuken van Uncle Sam. Bovendien wordt de klant de unie ke gelegenheid geboden Glitter en Gla mour in levende lijve mee te maken. Na een konfrontatie met sprankelende drankjes en feestelijke gerechten waant men zich al snel in Hollywood itself! En wanneer het over Amerika gaat, wordt ook al snel gedacht aan grote vrachtwagens en lange afstanden over eindeloze wegen. Trucking is een ty pisch Amerikaans fenomeen, dat ook in deze kampagne de aandacht krijgt, en wel in de vorm van fastfoodproducts. Want truckers hebben natuurlijk geen tijd om urenlang te tafelen-; hambur gers, Arnerican-canbeer en hotdogs bie den de juiste oplossing. Maar wenst men toch eens iets anders dan het eenzame doch avontuurlijke truckersbestaan, kom dan eens een sportwedstrijd bijwonen. Deze grote so ciale evenementen nemen in Amerika een belangrijke plaats in. Ook in de Su perwinkel wordt sport een ware beleve nis. Het zogenaamde haelthfood wordt in deze kringen hoog aangeschreven. Super de Groot zal er binnenkort dus heel Amerikaans uit gaan zien. Speciaal voor Super uit the States overgevlogen, échte Amerikaanse produkten zullen dit beeld compleet maken. Hierbij valt te denken aan onder andere Fortune coo kies, die de toekomst voorspellen, de originele Skippy, peanut butter en niet te vergeten de authentieke marshmal lows en Log Cabin pancake syrup. En dan te bedenken dat dit slechts een greep is uit het gevarieerde aanbod Amerikaanse produkten! Amerika is zover nog niet. Binnen kort ontdekt Nederland Amerika bij Super De Groot, Rijksweg 120, te Limmen. Het is misschien van buitenaf een tijdje rustig geweest rondom Conquista, het ontmoetingscentrum voor jongeren aan de Visweg 63a te Limmen, maar dat is bedrog. Al maanden is een groep van vrijwilligers aan het werk om in het sei zoen '87-'88 heel wat activiteiten moge lijk te maken. Het afgelopen weekend is daarmee al een begin gemaakt, via de dubbele vertoning van de film Weird Science. Maar daar blijft het niet bij. Het bestuur en de medewerkersgroep zijn nog wel wat meer van plan dan alleen maar het draaien van films. Bij het ma ken van de plannen en het uitvoeren daarvan hebben de mensen van Con quista bovendien de steun van Margreth Rosloot. Zij is vier dagen per week aan wezig in het centrum (maandag 19.00-20.30 uur, woensdag 14.00-17.00 en 19.00-20.30 uur, vrijdag 19.00-20.30 ZIEN EN GEZIEN WORDEN! Deze slogan kan voor veel doeleinden gebruikt worden. Als u daarbij echter de naam Veilig Verkeer Nederland te gen komt, is het duidelijk dat het gaat om verkeersveiligheid en met name om verlichting. Iedere weggebruiker onderkent het be lang van een goede verlichting, zowel voor zichzelf als voor de medewegge bruikers. Toch bleek vorig jaar bij de verlichtingscontrole van VVN dat 53% van de gecontroleerde auto's op één of andere manier een defekt aan de ver lichting had. U zult beamen dat dat per centage veel te hoog is. Zeker in de komende winterperiode heeft u uw verlichting vaak nodig en kan een deugdelijke verlichting van le vensbelang zijn. Loop daarom geen risi co, controleer uw auto regelmatig op de verlichting! Veilig Verkeer Nederland, afdeling Castricum/Limmen, helpt u daarbij een handje door op zaterdag 10 oktober een gratis verlichtingscontrole te organise ren, tussen 10.00-16.00 uur. Dat kan in het garagebedrijf van Van Riet aan de Willem de Zwijgerlaan in Castricum. In Limmen kunt u terecht bij Seatdealer Schilder aan de Rijksweg 87. Medewer kers van VVN zijn daarbij aanwezig met voorlichtingsmateriaal en voor het beantwoorden van vragen op verkeersgebied. agenda akersloot Poppentheater Dibbes Voorstellingen op zaterdag en woens dag op het adres Kerklaan 45 te Akersloot. Aanvang 14.00 uur. Inlich tingen en reserveringen: tel 02513-13447. uur en zaterdag 20.00-20.30 uur). Haar werkzaamheden hebben verband met de opleiding die ze volgt op sociaal- cultureel terrein met bijzondere aan dacht voor het jongeren- en tienerwerk. Het bestuur, de medewerkers en Mar greth hebben samen besloten hun activi teiten in eerste instantie te richten op jongeren van 12 tot 16 jaar. Voor hen is er in Limmen niet zoveel te doen na school en om naar naburige plaatsen te gaan is ook niet altijd mogelijk. Van daar dat er voor en met deze groep nu de nodige activiteiten worden ondernomen. Zoals uit het programmablaadje, dat vorige week bij de jongeren in de bus werd gestopt, blijkt, is er iedere zater dag wel wat te doen in Conquista. Op 10 oktober is er een disco. De toegang is gratis en vanwege de nieuwe start krijgt iedereen ook nog een gratis consumptie bon. Op 17 oktober is er een happy- hour-instuif en op 24 oktober weer een disco. Op zaterdag 31 oktober wordt de verfilming van de bekende musical 'Hair' vertoond. Iedere maandagavond van 19.00-20.30 uur is er een inloop voor jongeren tot 16 jaar. Lekker kletsen, een kopje koffie of theedrinken, een stripboek lezen: het kan allemaal. Op de woensdagavond wordt door twee schoonheidsspecia listes van alles over make-up verteld. De eerste cursus (drie avonden) zit al vol, voor de tweede, die in november start zijn wellicht nog wel een paar plekjes vrij. In de herfstvakantie zijn er bovendien extra activiteiten. Op de woensdag (21 oktober) is er een creatieve middag va naf 14.00 uur en op vrijdag 23 oktober wordt een computerdag gehouden, ook vanaf 14.00 uur. Bij alle activiteiten is Margreth aanwezig, dus als je vragen of opmerkingen hebt, kan je bij haar te recht. Je bent ook welkom als medewer ker: wil je helpen bij het bedenken en uitvoeren van de activiteiten, meld je dan bij Margreth. Voor de oudere jeugd, vanaf 16 jaar, is Conquista op vrijdag vanaf 20.45 uur en op zaterdag vanaf 22.30 uur geo pend. Ook voor hen wordt eens in de vier weken een film gedraaid. Nierstichting De in de week van 21 tot 26 september gehouden collecte t.b.v. de Nierstich ting heeft het mooie bedrag van 2.986,50 opgebracht. Dank aan de collectanten voor hun inzet en aan alle gevers. Katholiek Vrouwengilde Dinsdag 13 oktober: start van de leesk ring. Elke zes weken komt de kring bij een in de achterzaal van café De Lan taarn aan de Dusseldorperweg, aanvang 20.00 uur. Als u van lezen houdt en u wel eens naar deze leeskring (ook wi niet-leden zijn welkom) bel dan voor in lichtingen mw. H. Admiraal-Kaandorp, tel. 2000. Oud papier Zaterdag 10 oktober wordt er aan de oostkant van Limmen weer papier opgehaald. RAADSVERGADERING IN LIMMEN Op donderdag 15 oktober komen de raadslieden van Limmen bijeen in het cultureel centrum Vredeburg, aanvang 20.00 uur. In de eerste plaatst zullen zij de heer H. Snijder in hun midden ver welkomen als opvolger van de heer J. Blom. Daar ook mevrouw W. Maréchal pas sinds kort de PvdA in Limmen ver tegenwoordigd kan er gesproken wor den van een nieuw 'links gezicht' in de raad. Voorts staan op de agenda het nemen van enkele voorbereidingsbesluiten en het beslissen over twee beroepschriften. De andere agendapunten en de bijbeho rende stukken kan men tijdens kantoo ruren inzien op het gemeentehuis.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 12