km p y wielinga heiloo Sport et) Spet mm ssm GEEF ZO UW OP: Wi— Prijspakker j '4 OKTOBER, WIJN- EN G0RDIJNMAAND S^tueen li Adverteren is naamsbekendheid heipt daarbij De ■Cr Kokospalm Tropische verrassing voor Hollandse vensterbank. Ca. 120 cm hoog. iff Garant *'4 W' L 1852 PT tel. 072-332727 BEKO INTERIEURS, I Yoga in opmars bij Dojo 't Loo /y' Onderstaand vindt u een kaartje waarin u uw tekst in blokletters kunt opschrijven. Zelt kunt u dan uitrekenen wat een Uitkijkertje" u gaat kosten inclusief b.t.w. Voor de ruimte tussen de woorden en voor leestekens dient u een hokje open te laten. Stuur uw tekst en betaalcheque of girobetaalkaart aan de „Uitkijkpost", postbus 68 1850 AB Heiloo of breng uw .Uitkijkertje" bij ons kantoor, Rechte Hondsbosschelaan 22, Heiloo. "Uitkijkertjes" dienen a contant te worden voldaan, daar anders adm.kosten (f 2,— per nota) in rekening gebracht moeten worden. /XN Houten terrastegels, (50x50 cm). Druk- geïmpregneerd. Perkafscheiding op nivo Maak 'ns een verhoogde border. Mooi en makkelijk met- Rolborder, 10x250 cm. 12,95. Juniorbiels, 120 cm. 14,95. 1 regel 2 regels 3 regels 4 regels 5 regels 6 regels 7 regels 8 regels 9 regels 10 regels 11 regels 12 regels 13 regels 14 regels 15 regels f 6~40 f 6,40 f 6,40 f 7,45 f 8,50 f 9,55 f 10,60 f 11,70 f 12,75~ f 13,80 f 14,85 f 15,90 f 17,00 M8.05 Gereedschap en tuinmeubelen, goed opge borgen. Zelfbouw schuur (180 x 180 cm). Drukgeïmpregneerd. Van 1.085,- Aktieprijs995,- Levend hek Ligustrum. Bladverliezend. (25 Stuks, 40 - 60 cm hoog). Goed voor 5 meter dichte haag. «UNE BRUIN Levend hek Conifeer Leylandii. Hele jaar door mooi groen. (12 Stuks ca. 60 cm hoog). De betere beits 3 Literblik met gratis bokkepoot. Ltr. 7,80 s inhahiln Intratuin. Kijk bijvoorbeeld eens naarons unieke assortiment terrastegels. Altijd gratis informatie en advies. Altijd garantie zelfs op levend materiaal. Een goed gordijn behoeft geen krans De beurs is geweest. De nieuwe kleuren en dessins zijn bekend. Pasteltinten hebben plaats gemaakt voor warme herfstkleuren. Prachtige bruin- en roodnuances. Passend bij de sfeer van het seizoen. Deze nieuwe gordijnstoffen zijn nu al te bewonderen bij BEKO. Kom snel langs. BEKO brengt u in herfstsferen. Begin het najaa/ met voordeel. Oktober is ook wijnmaand. Als de wingerd verkleurt zijn de druiven rijp. BEKO heeft voor u de beste wijnen geselecteerd. Om uw goede smaak extra accent te geven. Altijd vol binnen en buitenleven Aanbiedingen geldig tot en met 21 oktober 1987 (Prijs- en modelwijz.gingen voorbehouden! VOLLEYBAL VOOR 50 Volleybalvereniging Effekt te Heiloo wil de mogelijkheid bieden aan mensen van vijftig jaar en ouder om te volley ballen. Het gaat de vereniging er om ook aan wat ouderen lichaamsbeweging Jongens te bieden in een plezierige, rekreatieve sfeer. Kennis van en vaardigheid in deze aantrekkelijke balsport is niet vereist, onder deskundige leiding zullen u de technische volleybalvaardigheden wor den aangeleerd. Tevens zal veel aan dacht geschonken worden aan het spe len van wedstrijdjes. Bij voldoende deelname (minimaal 10 personen) wil Effekt deze aktiviteit star ten op maandagmiddag 26 oktober in de gymnastiekzaal van de St. Jan Mavo aan de Dors en wel van 15.00-16.00 uur. De kosten zullen ongeveer 10 gulden per persoon per maand bedragen. Mocht u zin hebben aan deze volleyba- laktiviteit deel te nemen, meldt u zich dan even aan bij Eltjo Rijks, Kelder- kroftlaan 26 te Heiloo, tel. 334767, zo dat van te voren inzicht wordt gekregen over het aantal deelnemers. EERSTE PUNTVERLIES VOOR DE SPETTERS In het 5e weekend van de waterpolo- competetie heeft een team van De Spet ters voor het eerst een punt moeten af staan aan de tegenstander. In de Hoorn- sevaart in Alkmaar speelde Heren 3 vol komen onnodig gelijk tegen Hoorn (6-6). Via een serie blunders en mis verstanden werd een 6-3 voorsprong in krap 2 minuten tijd weggegeven. Hoorn kwam 18 seconden voor tijd op 6-6. In een wanhoopspoging probeerde keeper Fred Komen toen nog via een afstands schot te scoren, maar de bal zeilde naast het doel van de tegenstander. 1 had wederom geen enkele moeite met de tegenstander: Nereus (Zaandam) werd met 12-3 afgedroogd. De doelpunten werden gescoord door Lennard van 't Hoff (1), Rick de Waard (4) en Erik van Hiele (7). Heren 2 won in Zaandam met 2-6 van Nereus en staat bovenaan in de poule met 10 uit 5. P.C. HEILOO GAAT VERHUIZEN! Daar er verkaveld gaat worden aan de westzijde van Heiloo heeft dit voor de ponyclub de nodige gevolgen. Het hui dige terrein bevindt zich n.l. in dit ge bied. Het een en ander betekent een ver huizing van de Vennewatersweg naar een terrein aan de Zeeweg voor de Heilooërbrug. Zo'n verhuizing gaat niet zomaar. De aasluitpunten van gas, electra, water en telefoon, liggen zeer ver verwijderd van het te plaatsen clubhuis. Om deze nuts voorzieningen aangesloten te krijgen kost veel geld. Na verschillende onder handelingen met de gemeente, werd ons een vergoeding toegekend, die niet alles dekt, maar waar wij B en W zeer erken telijk voor zijn. Toch zal er nog veel zelfwerkzaamheid moeten gebeuren om alles op de verhuisdatum van 31 decem ber rond te krijgen. Afgelopen zaterdag was het dan zover en ging de eerste schop de grond in voor het leggen van de telefoon- en laagspan- ningskabel door het recreatiegebied van Zuiderneg. Zo'n 10 enthousiaste vaders kwamen gewapend met een schop om de kabelsleuf weer te dichten. Ook de weegoden hadden zaterdag het beste met ons voor. Om 16.30 uur lagen de kabels er in en was fase één afgesloten. H.S.V. LOTTO AKTIE GESLAAGD Dankzij de geweldige goede voorberei- dingen en de inzet van de jeugdleden, zijn voordeel om. maar vooral ook door de medewerking Nieuweling Mark Out blijf welgemoed VB D Hp hpwnnnri' in A 1hat A A ii i DAMCLUB HEILOO In de tweede ronde van de Heiloose damclub stond de confrontatie tussen de topspelers De Boer en Bijwaard op het programma. Een partij van grote klasse is het ditmaal niet geworden. De sluwe Bijwaard vlocht reeds in de ope ningsfase een gemene slagzet in de stel ling, waar de toch geroutineerde De Boer met open ogen in tuimelde. De Heilooër kampioen Frans Schouten begint nu al aardig ingespeeld te raken. In zijn partij tegen Koersen draaide het ditmaal om een slimmigheid die Koer sen voor zijn opponent had klaarstaat. Schouten bleef alert en boog de val in van de bewoners in Heiloo, heeft de lot to aktie alle verwachtingen ver overtrof fen. De magische grenss van 200 nieuwe abonnees is inmiddels overschreden en daarvoor dank, dank en nog eens dank. Zaalvoetbalnieuws Regelmatig leest u in de diverse bladen over het succes van het H.S.V. zaalvoet bal. Wilt u dat zelf ook eens zien, ga dan de laatste 2 vrijdagavonden in okto ber ook eens kijken in sporthal Het Vennewater aari het Zevenhuizen, aan vang 19.35 uur. Veldvoetbal In voorbereiding tot de uitwedstrijd te gen L.S.V.V. heeft het eerste elftal haar vrije zondag besteed met het spelen van een wedstrijd tegen I.V.V. Ondanks de overwinning heeft slechts de goed gespeelde eerste helft het publiek kun nen boeien. Na de rust bleek dat veel van de motivatie in de kleedkamers was achtergebleven. het pad der overwinning bewandelen. Ditmaal moest de heer Schurer er aan geloven. De uitslagen waren: C. v. Lieshout-A. Kroon 2-0; F. Schouten-L. Koersen 2-0; J. Schurer-M. Out 0-2; N. Ursem-R. Koch 1-1; R. de Boer-C. Bijwaard 0-2. DAMES BRIDGECLUB SANS ATOUT Uitslagen van 7 oktober A lijn N-Z: 1. Cornelisse-de Vries 64%; 2. de Waal-Bakker 59'/2%; O.W. 1. Dolmans-van Twuyver 61'/2%; 2. Weisenborn-Visscher 54%. B-lijn: N-Z: 1. Stolk-Agsteribbe 56%; 2. Fijma-Coebergh 54'/2%; O.W. 1. Lambalk-Grutters 54%; 2. Bonfrer- Groenewoud 53 'AVo. C-lijn: N-Z: 1. Weehuizen-Hart 56%; 2. Tuinstra-Kromhout 55'/2%; O.W. 2. Nieuweboer-Keesom 57%. D-lijn N-Z: 1/2 Bennen-Bloothoofd 55 '/2%; Roem-Kleene 55'/2%; O.W.: 1. Ruigewaard-Verhoef 64'/2%j 2/3 de Waard-Mooij 53%; Peereboom- Boomsma 53%. SENIOREN FLASHING HEILOO ONGENAAKBAAR Er stonden dit weekend voor Flashing 12 wedstijden op het programma. Vier bij de senioren en acht bij de jeugd. De jeugd liet het er dit weekend behoorlijk bij zitten, want alleen runner-up, junio ren jongens A wist de winst te pakken. In een wedstrijd waarin de jongens van Lisse duidelijk hun meedere moesten er kennen in onze junioren kwam Flashing vrij makkelijk op een eindstand van 65-45. Hiermee verstevigen zij hun posi tie aan kop in de competitie. Maar de positieve klanken kwamen dit weekend van de senioren. Flashing He ren I liet zich van zijn beste kant zien. Gingen zij vorige week maar net ten on der tegen het zeer sterke Hoofddorp, dit weekend wisten zij in een enerverende partij met één punt van H.O.C. 1 te winnen. Gedurende de gehele wedstrijd keek Flashing tegen een achterstand van een punt of 4 aan, maar in de slotfase wisten de Heren door gedegen aan- valspel en een strakke man-te-man de fensie toch met 61-60 te zegevieren. In Limmmen hadden de jonge spelers van Flashing 2 weinig moeite met Dun king Limmen 2 61-56. Heren 3 weet zich door een 34-30 overwinning op Kinheim 3 op een eerste plaats in de competitie. Dames 2 tenslotte had geen enkele moeite met de Dames van Sea Devils uit Castricum wat uit de cijfers 38-24 dan ook duidelijk blijkt. Voor meer informatie: Arja v.d. Eldert, tel.: 072-336810. PONYCLUB HEILOO E.O. Uitslagen indoor-concours Egmond-Binnen L. 1 dressuur: le prijs Anette Grevelt 127 pnt.; 2e prijs Sanny Hageman 124 pnt.; 3e prijs Madeion Rooseboom 120 pnt. L. 2 dressuur: le prijs Marlies Broers 124 pnt.; 2e prijs Sandra Schroder 123 pnt.; 3e prijs Linda Zeeman 121 pnt. Winstpunt voor Angelique Apeldoorn. M. dresssuur: le prijs Amanda Steen- kist 122 pnt.; 2e prijs Isabelle Schuur man 122 pnt. Winstpunst voor Marinet te v.d. Peet. L. Dressuur, winstpunt voor Sandra JEUGDCOMPETITIE IN DE BLOKKERHOF Zondagmiddag werd een start gemaakt met de jeugdcompetitie in tennishal de Blokkerhof. Jongens en meisjes van verschillende clubs konden hun krach ten meten. Zo'n 60 jongens en meisjes begonnen zondag deze jeugdcompetitie, die de hele winter doorloopt. Er wordt gespeeld in de dubbel en de mix, en het gaat om de meest behaalde games. George Rolvers is de organisator achter deze jeugdcompetitie die voor het eerst wordt gehouden. Wie wil komen kijken is op zondagmiddag van harte welkom in de Blokkerhof. SMAAKMAKER HEIL0° -J<ennemerstraatweg 109 - Tel. 072 - 33 66 52 - HEEMSTEDE - Raadhuisstraat 65 - Tel. 023 - 29 34 95 ZO SCHAAKTE OPPOSITIE Reyersen van Buuren was de enige van de koplopers in de A-poule van schaak club Oppositie, die tot winst wist te ko men. Daardoor verstevigde hij zijn postitie aan de kop aanzienlijk. Alle man was zijn slachtoffer deze keer. De Jager speelt na zijn slechte start (twee maal verlies), nu de sterren van de he mel. Hij won voor de derde keer op rij, nu van Jongkind die hierdoor zelf onder de degradatielijn is beland. In de B-poule heeft Ebregt de leiding overgenomen van Plas, door hem in een rechtstreeks duel te verslaan. De Vries is na de nederlaag tegen Punt nu helemaal uit de kopgroep weggevallen. Hetzelfde geldt voor van der Werff, hij verloor van Koenders. Uitslagen A-poule: H. Reyersen v. Buuren-J. Alleman 1-0; G. Heeringa- W. v. Bakel rem.; L. van Hoek-P. Avis rem.; M. van Bentum-J. Wagenaar afg.; P. Volkertsma-H. Maas afg.; D. de Jager-K. Jongkind 1-0; P. Manni-W. Bos 1-0; H. Niehaus-C. Brink 1-0. B-poule: J. Plas-J. Ebregt 0-1; O. Koenders-P. v.d. Werff 1-0; J. de Vries- P. Punt 0-1; I. Oudeboon-P. Ooyevaar 1-0; H. Horninge-J. Langereis 1-0; J. Kooy-J. Hassing 1-0; H. Hogeboom-J. Werksman 0-1; F. Beyers-L. Obdam 0-1; J. Ernsting-B. van Stee 1-0; G. v.d Brink-J. Vegter 1-0; P. v.d. Werf-I. Ou deboon rem. Sportvereniging Dojo 't Loo constateert een stijgende belangstelling voor yoga. De laatste weken is het ledenbestand voor dit onderdeel van haar aktiviteiten bijna verdubbeld. De kersverse docente van deze vereni ging, José Bruijne-Groot: „In deze.ge haaste tijd, stress, slapeloosheid, moet je tijd nemen voor jezelf, bewust met je zelf bezig zijn. Door yoga raak je met je lichaam vertrouwd. Je brengt als het ware evenwicht tussen lichaam en geest en dat werkt erg ontspannend. Ook als de spieren niet meer zo willen, kun je meedoen". Mevrouw Bruijne, die kan bogen op een jarenlange ervaring, vult aan: „De vorm die we bieden, hatha yoga, is vooral lichamelijke yoga. Het heeft niets zweverigs, het is geen meditatie. Hatha yoga is bewust bewegen, ont spannen, het laat ons zien, voelen, bele ven en begrijpen dat het lichaam een wisselwerking uitdrukt. Ademhaling is hierbij zeer belangrijk. „Natuurlijk is de eigen Dojo een prima ruimte om les te geven en wat verder ze ker meewerkt is de beslissing van ons bestuur een concurrerende prijs neer te zetten. Laten we eerlijk zijn, zoiets helpt mensen ook over de drempel". Bij voldoende belangstelling overweegt Do jo 't Loo eveneens yoga voor ouderen te gaan invoeren. Yoga is echt niet aan leeftijd gebonden. De oefeningen kan iedereen ook dagelijks zelfs doen, kwaaltjes of geen kwaaltjes.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 4