Politieberichten Fiat viert feest bij autobedrijf Pouwels Dick Sijs, 25 jaar bij volksmuziekschool <k Kerkdiensten Medische diensten Andere adressen Geen Uitkijkpost ontvangen? i Expositie van Tiny Spaans in het Open Huis Bel 's donderdags: 072-330175 Dr. Willeboordse geeft op 29 oktober van 14.30 - 16.00 uur griepinjecties DIERENBESCHERMING HEIL00-UMMEN-CASTRICUM Blijvend slank met Malsovit UITKIJKPOST 28 OKTOBER 1987 De afgelopen week heeft de politie vele controles gehouden. Hoezeer dat nodig is, blijkt uit de volgende gegevens. Een grote verkeerscontrole op 20 okto ber ter hoogte van het motel: 4 processen verbaal (P.V.) voor het overschreiden van het rijtijden besluit. 3 P.V. motorrijtuigenbelasting. 5 P.V. gladde banden. 1 P.V. richting aanwij zer kapot. 1 P.V. technische gebreken, geen APK. 1 P.V. aanhangwagen kop peling niet in orde. 2 P.V. opgevoerde bromfiets. 1 P.V. slechte uitlaat auto. Binnenkort volgt er nog' zo'n groot scheepse controle, u bent dus gewaarschuwd. Op 21 oktober werd de verlichting van fietsers gecontroleerd dat leverde 15x P.V op; Op 22 oktober waren dat 13 x P.V. Op 23 oktober reden bij de Kenne- merstraatweg hoek Kerkelaan 14 deel nemers aan het verkeer door rood licht, ook zij kregen allemaal een proces verbaal. Op 24 oktober werden weer fietsers op verlichting gecontroleerd, weer 15 x P.V. Dit is de balans van één week. Bij de bibliotheek zijn weer muurbe- kladders aan het werk geweest. Er was ook weer iemand die dameson dergoed in Mariënstein van de lijn heeft afgehaald. De politie wil weten of dit bij nog meer mensen het geval is geweest. Wilt u hier dan melding van maken? Op de parkeerplaats bij 't Loo zijn twee zijspiegels van een auto "geschroefd". Hongerige onverlaten braken in, in de keet van de Boscrossers en namen etens waren mee. Een motorrijder die op de Zanddijk (Westerweg) reed, had de bocht niet ge zien en reed door het prikkeldraad het weiland in. Hij is per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Op de Kanaalweg reed iemand, die hier niet bekend was, ter hoogte van Ypestein rechtdoor. Er zit hier echter een diepe bocht in de weg. Hij liep geen letsel op maar kreeg wel een rijverbod opgelegd. Op het parkeerterrein bij het station heeft iemand geprobeerd een Fiat te ste len, het is niet gelukt. Op de Stationsweg ter hoogte van de Boer heeft iemand 's nachts om 0.30 uur een achterruit van een auto ingesla gen. Heeft iemand dit gezien? In de Bosvaren brak men in door de voordeur te forceren, en werd meegeno men; een rijbewijs, giropasjes, cheques en een fotocamera. Iets dergelijks ge beurde ook op de Boswinde, hier kwam men via het slaapkamerraam en de bij keuken binnen, ook hier verdwenen geld en pasjes. Op de Kerkelaan zijn twee ongelukken gebeurd. Op de hoogte van het kleuter schooltje waar ook de "Harmonie" oe fent stond een auto dubbel geparkeerd om even wat instrumenten uit te laden. Een auto die richting Belieslaan reed stopte achter deze auto omdat er tege moet komend verkeer was. Toen hij even later achter de foutief geparkeerde auto vandaan kwam botste hij frontaal op een tegenligger. Deze man botste met zijn hoofd tegen de voorruit, omdat hij geen autogordels droeg. Beide auto's zijn zeer zwaar beschadigd. Het toeval wil dat beide bestuurders uit St. Pancras afkomstig waren. Een tweede ongeval, ook op de Kerke laan, nu ter hoogte van Rözing. Ie mand, die kennelijk iets zocht reed wat onzeker. De een remde plosteling af ter wijl de ander net gas gaf. Ook hier lie pen beiden grote schade op. Er werden deze week acht fietsen gestolen. Gerard Joling, één van de toppers tijdens het Fiat-feest bij garagebedrijf Pouwels. In het weekeinde van 30 en 31 oktober zal het bij autobedrijf Pouwels, Heiloo- erdijk 28, Alkmaar groot feest zijn, om dat Fiat Auto Nederland vijf jaar bestaat. Er zal een sterrenparade zijn waaraan een groot aantal artiesten zal meedoen. Tevens is er in deze sterrenronde een Fi at Uno te winnen, die het hele jaar gra tis ter beschikking zal worden gesteld. De showroom van Pouwels autobedrijf zal worden omgebouwd tot een ware studio. Sterren als Gerard Joling, het ballet van Penney de Jager, de Bombs- helles e.v.a. zullen optreden. Tussen de bedrijven door presenteert Mariëtte Bruggeman een quiz. Er zal ook nog een internationale modeshow worden gehouden en de leden van het sportforum zullen vragen uit het pu bliek beantwoorden. Degene die naar mening van het panel de leukste of ori gineelste vraag heeft gesteld, kan twee toegangsbewijzen voor een sportevene ment in Nederland verdienen. Tevens dingfhij/zij samen met de winnaars bij de andere shows mee naar de hoofd prijs, een sportevenement in Europa naar keuze. Het forum staat o.l.v. René Plemp en bestaat uit Kenneth Leeuwin (wereld kampioen karate), Hans de Koning (doelman en aanvoerder van AZ), Ste fan Rooks (wielrennen) en hans Eijken- broek (trainer AZ). Ook aan de kleintjes in de familie is ge dacht voor hen staat o.a. de rijsimula- tor van Fiat klaar. Schema Hoe ziet het weekeinde bij autobedrijf Pouwels er nu uit. Vrijdag is de show karavaan aanwezig van 15.30-22.00 uur en op zaterdag van 10.00-18.00 uur. Vrijdag kunnen dan liefhebbers om 16.00 en 19.00 uur simultaan dammen tegen Harm Wiersma. Indien het weer het toestaat, zal om ongeveer 17.00 uur de Fiat heteluchtballon een opstijging maken. Het sportforum met de verder genoemde sportsterren heeft plaats van 19.30-20.00 uur. Vrijdagavond om on geveer 20.30 uur zal Gerard Joling op treden. Tussen de bedrijven door pre senteert Mariëtte Bruggeman de sterren parade quiz. Zaterdag zal het T.V. ballet van Penny de Jager en de Bombshelles een pro gramma presenteren met o.a. de inter nationale modeshow. Deze zullen zijn om 11.15, 12.55, 14.30 en 16.00 uur met aansluitend de sterrenparade quiz. Tus sen 12.00 en 15.00 uur zorgt D.J. Kas van Iersel voor een .paar uurtjes live disco. Op zaterdagmiddag om ongeveer 16.30 uur wordt de finale van de quiz gespeeld met als hoofdprijs de FIAT UNO en zal de ballon de lucht ingaan. Iedereen is op dit feestelijke weekeinde van harte welkom op de vijfde verjaar dag van Fiat Nederland. Autobedrijf Pouwels zal u met open armen ontvangen. KUNT U OOK UW PLAS NIET OPHOUDEN? Informatiemiddag door wijkverpleegkundige Kunt u ook uw plas niet ophouden? Of kent u iemand in uw omgeving die er problemen mee heeft? Incontinentie wordt het genoemd. In gewoon Neder lands wil dat zeggen: het verliezen van urine en/of ontlasting op ieder mo ment, behalve op het gewenst moment. Geschat wordt dat er in Nederland on geveer 600.000 mensen op de een of an dere manier hier last van hebben en dus incontinent zijn. Het kan iedereen over komen en op alle leeftijden. Nog niet zo lang geleden sprak men niet over dit probleem en heerste er een groot taboe op dit onderwerp. Gelukkig is wat dat betreft de tijd aan het veran deren. Al is het niet gemakkelijk, toch kan er steeds meer over gepraat worden. U kunt in ieder geval met wijkverpleeg kundigen erover praten. Er zijn ver schillende materialen op de markt, voor mannen, vrouwen, kinderen, voor veel of weinig opvang, enz. Het is de moeite waard om u te laten in formeren over allerlei mogelijkheden en antwoord te krijgen op uw vragen of om er zomaar eens over te praten. De wijkverpleegkundigen kunnen en willen u hiermee helpen en u voorbeeldmateri aal laten zien. Ook is er een videofilm te zien over dit onderwerp. In Heiloo organiseert de kruisvereni ging op woensdag 18 november van 15.00-17.00 uur een informatiemiddag in het kruisgebouw aan de Holleweg 94. Op die middag kunt u vrijblijvend pra ten met een wijkverpleegkundige en zij kan samen met u zoeken naar een voor u geschikte oplossing. Folders en mate riaal kunt u gratis meenemen. Heeft u belangstelling of kent u een familielid met dit probleem, komt u gerust even langs. SYMPOSIUM IN DE OOSTHOEK Ter gelegenheid van haar 21-jarig bestaan als Instituut voor Klinische en Dagklinische Psychoterapie organiseert De Oosthoek te Limmen op 6 november een Jubileum Symposium, dat als titel draagt: 'Therapie en Maatschappij, in vloeden over en weer'. Verschillende sprekers, onder wie Dr. J. van Borssum Waalkes, hoofdinspekteur voor de Geestelijke Volksgezondheid, Prof. Dr. P. Schnabel, Prof. Dr. P. J. Jongerius en Dr. A. van Dantzig zullen dit thema vanuit inhoudelijk, historisch en politiek oogpunt belichten. Met na me zal daarbij de plaats van de klinische psychotherapie in het veld van de geestelijke gezondheid centraal staan. Dick Sijs: 25 jaar muziekonderwijs in Heiloo. Een warrig mens, met een warm hart en een ware liefde voor het vak. Zo zou ik de heer Sijs het best kunnen beschrij ven. Een man die 25 jaar lang kinderen het gitaarspel heeft bijgebracht, met al z'n ups en downs, maar met een hele grote inzet, soms ten koste van zichzelf. Begonnen aan de Kennemerstraatweg met slechts enkele uren per week. Was het daar soms wat te vol, ach, dan kon je met een gitaar altijd makkelijk even ergens anders naar toe, de Rank, de Vondelschool, de Oude Bruno, de Gere formeerde Kerk. Sijs had maar weinig ruimte nodig om zijn lessen te geven. Later gaf hij ook nog accordeonles: "Buiten de muziekles, heb ik ze ook wel eens zo'n accordeon uit elkaar laten ha len, dan weten ze tenminste waarover ze praten. Ik kon hem wel weer in elkaar zetten". Sijs kijkt met veel plezier op deze schit terende tijd terug. Vrijdagavond wordt er ter ere van hem een feestje gehouden: "Ik hou er helemaal niet van, 25 jaar je werk doen is heel gewoon, moet je daar nu een feestje e.d. voor krijgen?" Sijs heeft z'n leerlingen ook leren luiste ren naar muziek. Hij liet ze dan een plaatje van hun eigen keuze meenemen en besprak dat dan. Als een van de mooiste herinneringen bewaart Dick Sijs de opening van de nieuwe volksmuziekschool. "Toen mocht ik een koor van 100 kinderen di rigeren, dat was heerlijk". Veel kinderen zullen nog met dankbaar heid aan de heer Sijs terugdenken, want degene die nu de muziek nog steeds een warm hart toe dragen zullen zich altijd herinneren dat de grondslag daarvoor werd gelegd door Dick Sijs, van de volksmuziekschool. ZIEKTEKOSTEN LAGER DOOR MEDITATIE Beoefenaars van Transcendente Medi tatie (TM) kunnen vanaf 1 januari een fikse korting krijgen op hun particuliere zieketekostenverzekering. Het Zilveren Kruis heeft hiertoe met de belangenve reniging van TM-beoefenaars een con tract afgesloten. Volgens F. de Veer van het Zilveren Kruis is in het buitenland nogal wat on derzoek gedaan naar de relatie tussen ziektekosten en TM. Daaruit zou blij ken dat TM'ers gezonder leven en daar door minder kosten maken. Op grond daarvan bestaan bij het Zilveren Kruis positieve verwachtingen. Dat TM een gunstige invloed heeft zal uitgelegd worden in een tweetal openba re lezingen: woensdag 4 november, 20.00 uur, Het Gulden Vlies, Koorstraat 20, Alkmaar en donderdag 5 november, 14.00 uur, Belieslaan 14, Heiloo. Toegang 5,-. Inlichtingen: 03200-55533. JAZZSOCIETEIT HEILOO Afgelopen zondagmiddag werd het jazz-seizoen in het Open Huis geopend met een optreden van het Black Jack Quintet, voor deze speciale gelegenheid versterkt met de befaamde trombonist Dick Sleeman en de Haarlemse vocaliste Marian Landman. Velen van diegenen, die ondanks het uitzonderlijk mooie na- zomerweer toch waren komen luisteren, wilden na afloop wel even kwijt, dat de ze middag, muzikaal gezien, de beste was van de inmiddels achter ons liggen de zes zondagmiddagen. Helaas gaf alleen de harde kern van de jazz-sociëteitgangers acte de présence - zij werden echter beloond met een ver tolking van een aantal jazznummers, die men lang niet overal zo schitterend hoort. Let u op de aankondiging in de Uitkijkpost van de volgende jazzmid- dag op 22 november. En komt u óók even gezellig luisteren. Het is de moeite waard! Eén van de aquarellen van Tiny Spaans, welke te zien is in het Open Huis. Haar aquarellen stralen een spontane directheid uit. Zij heeft duidelijk een ei gen stijl ontwikkeld. De compositie is heel belangrijk, ze gaat uit van de din gen om haar heen. De dieren spelen soms ook een rol, door ze abstract weer te geven ontstaan er heel aparte aquarel len, prachtig van kleur en heel helder van licht. De aquarellen met bloemen ontbreken niet, soms is daarbij toege voegd een beeld, wat een aparte uitstra ling geeft. Zeer zeker de moeite waard op even een kijkje t^ nemen. De exposi tie is van 2 november tot en met 2 december. HEILOOER AMATEUR FOTOCLUB (H.A.F.) De clubavond op dinsdag 20 oktober in het Open Huis was gewijd aan het bespreken van door de leden meege brachte dia's. Voordat hiermee werd begonnen onder leiding van de heer Wester deed de voorzitter nog een be langrijke mededeling. De H.A.F. is door de fotoclub Castricum uitgeno digd om op 23 november werk van de leden te tonen. In verband hiermee wor den de H.A.F.-leden verzocht op de clu bavond van 17 november dia's en foto's in te leveren. Na deze mededeling werd met de dia bespreking begonnen. Daarbij bleek uiteraard, dat sommige dia's beter geslaagd zijn dan andere. Moeilijk is dan om onder woorden te brengen, wat daarvan de oorzaak is. Door de discus sie werd dit echter wel verhelderd. Tot slot werd een serie bijzondere dia's vertoond, gemaakt door het H.A.F.-lid mevr. Huizing. Door via een micro scoop met polarisatiefilters te werken, waren dia's ontstaan met een abstracte inhoud, die opvielen door veelal een prachtige vlakverdeling van kleuren. Met duidelijke instemming van de aan wezigen werd de heer Wester door de voorzitter bedankt voor zijn leerzame discussieleiding. JAWWAWWWYWrWWV Goed tehuis gezocht voor: Cesar, Dobermann, reu, 3 jaar. Brissie, Amerikaanse cocker, zwart/wit, reu, 3 jaar. Fiba, St. Bernard, reu, 3 jaar. Poets, bastaard Boomer-hond, zwart, gest. teef, 5 jaar. Bas, kleine bastaard hond, gec. reu, 5Vi jaar. Andy, spaniel, reu, black-tan, 7 jaar. Menno, dober mann, reu, 9 jaar. Voor informatie: 02205-2256. Zwart-witte poes, 6 maanden. Cypers met witte poes, 1 Vi jaar. Wit met cyper se poes, 1 Zi jaar. Half-langharige poes. Heel lief cypers katertje. Zwart/witte kater, 2 jaar. Cyperse poes, 2 jaar. Heel lieve mooie witte kater met grijze vlek ken, 7 jaar. Cyperse kater, 10 jaar. Cy perse kater, echte schootpoes, 11 jaar. Bruin konijntje, vrouwtje. Voor infor matie: 072-337853. Vermist: Rood met wit poesje, 2 jaar, Ewisweg, Heiloo. Witte poes, doof, 3 maanden, Oudburgerlaan, Heiloo. Wit katertje, Minou, 5-6 maanden, Kennemerstraat weg, Heiloo. Sealpoint Siamese kater, gec., 3 jaar, Curtiuslaan, Heiloo. Land schildpad, De Vang, Heiloo. Voor in lichtingen: 072-621195. Kanarie, bont, Heerenweg, Heiloo. Voor inlichtingen: 02205-2256. Gevonden: Cyperse kater, donkergrijs/beige, niet gec., Restaurant De Boerenwagen, Egmond-Binnen. Zwart/witte poes, witte bef en witte buik, zwarte staart, witte vlooienband, 4-5 maanden, Nic. Beetsweg, Heiloo. Voor inlichtingen: 072-621195. Voor slechts 6,50 is de prachtige die renbeschermingskalender 1988 weer verkrijgbaar bij Mevr. I. van Beek- Nicolaï, Slimpad 9, tel.; 332759. Dierenbescherming Heiloo e.o. Tel. katten Heiloo: 072-337853, 072-621195, Limmen: 02205-2256, Akersloot: 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256, 072-333714, Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 072-331484. Akersloot: 02513-10079. Tel. Vogels: 072-337516 Tel. inspectie Heiloo e.o.: 072-335750. Aktie vakantie pleegdier: 072-336180. Volgens Dr. H. Koppenschaar, internist in Utrecht, komt 95% van de mensen die rigoreus zijn afgevallen weer snel te rug op het oude gewicht. Met Malsovit gaat dat heel anders. Op de eerste plaats krijg jé met Malsovit-7 sneetjes-per-dag-dieet alles binnen wat je als mens nodig hebt, inclusief vitami nes, mineralen, eiwitten enz. waardoor geen tekorten kunnen ontstaan, die naar verloop van tijd weer aangevuld moeten worden. Ten tweede blijf je na een kuur heel gemakkelijk op gewicht omdat je de (natuurlijke) broodmaaltij den blijft vervangen door Malsovit. Malsovit is niet alleen een natuurlijke methode die dicht het normale eetpa troon benadert, maar brengt veel men sen ertoe weer echt goed te eten n.l. 3 maal per dag, zoals vroeger iedereen deed. Stel dat iemand een Malsovit- kuur doet van bijv. 6 weken, 10 tot 15 kg afslanken dus, dientengevolge heeft de patiënt dus 6 .weken achtereen 's morgens een stevig ontbijt genomen, dan zal hij/zij daarna het ontbijt niet meer kunnen missen en de dag beginnen met een (Malsovit)broodmaaltijd, ge volgd door een goed lunch in de vorm van (Malsovit)brood en dan 's avonds een lekkere warme maaltijd. Door 's morgens en 's middags goed en voldoende te eten is de 'lust' 's avonds veel minder en zal men meer genieten van de avondmaaltijd dan voorheen het geval was. Iedereen die verstand denkt te hebben van afslanken, beweert dat elk dieet faalt als het eetpatroon niet wordt gewijzigd. Welnu, met Malsovit doe je dat inderdaad. GOUDKEUR-CERTIFIKAAT VOOR KEURSLAGER VAN DE PEET Keurslager Van de Peet zal ongetwijfeld een gelukkig man zijn momenteel. Hij heeft namelijk enkele dagen geleden het felbegeerde Rookworst-Certifikaat van de Vereniging van Keurslagers mogen ontvangen. Keurslager Van de Peet heeft op vrijwil lige basis zijn eigen gemaakte Gelderse Rookworst ter keuring aangeboden. Het is een loodzware keuring,die wordt verricht onder auspiciën van het I.A.S., het Instituut voor Ambachtelijke Sla- gersprodukten. Bij de keuring speelt smaak uiteraard een belangrijke rol. Maar men gaat veel verder. Hoe is het deeg behandeld? Hoe is de versheid? Is het afroken zorgvuldig in zijn werk ge gaan? En zo verder. In totaal wordt de Keurslager Rookworst beoordeeld op maar liefst 72 punten. Wie dan een Goudkeur Certifikaat in de wacht weet te slepen mag trots zijn op zijn produkt. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: ds. B.J. Kruit (oogstdank- dienst): 19.00 uur, Geref. kerk: ds. F.J. van der Wind (jeugddienst). Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: ds. G.J. van Kamp; 19.00 uur: ds. F.J. van der Wind (jeugddienst). Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: ds. J. Verhage. Parochie-zondagsdienst Moeder Gods Parochie, Holleweg 111, tel. 072-331453. Volle Evangelie Gemeente Zondag 14.30 uur dienst, woensdag 20.00 uur bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: ds. F.J. van der Wind uit Heiloo. N'ed. Herv. Gemeente Egmonden Niet ontvangen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: ds. J.J.F. Herrmann. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur: drs. R. Schoufour uit Driehuizen. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: ds. H.Th. Ament. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 en 15.00 uur: stud. W.M. van der Vegt. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: ds. J. Luiten. Evangelische Gemeente De Egmonden Zondagavond 19.00 uur, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Inlichtingen tel. 02206-5301. Rooms Katholieke Kerkdiensten Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Don derdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan Weekenddiensten: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 (bij de Juliana Zusters) en 10.30 uur, Hoogmis. Door de week: maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur, donderdag 10.00 uur. Biechtgelegenheid: zaterdag 16.00 uur in de Bedevaartskapel. Gebeedsdienst en Lof: Zondag 15.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: Zaterdagavond 18.45 uur Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) 31 oktober-1 november: dr. Kempers, De Achtkant 19, Heiloo, tel. 330077. Weekenddienst Apotheek 30 oktober-6 november: apotheek Krui- singa, Koorstraat 59, Alkmaar, tel. 072-112684. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Hei loo, tel. 337531. Verloskundige Limmen 29 oktober-4 november: E. Wiegering, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 31 oktober-1 november: J.C. Goossens, Kennemerparkt 12, Alkmaar, tel. 072-113106. Diëtiste Simone Ouwendijk, Nic.Beetsweg 66, Heiloo. Telefonisch afspraken maken: dag-.* tussen 18.00-19.00 uur, tel. 072-336051 (b.g.g. 330719) Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Mw. I. Nijdam-Visser, De Wildtlaan 52, Heiloo, voor voedings dieetadviezen na tel. afspraak, tussen 17.00-19.00 uur, tel. 072-332287. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildt laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; Fysio- therapiepraktijk E.J. de Waal, Kenne merstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P.A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Elise Zonneveld-Kemper, tel. 072-337378. (Samen bevallen). Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT'' Heiloo, tel. 072-337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs laan 1). Zaterdag spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 072-334348. Kruisvereniging Heiloo Kantoor Wijkgebouw, Holleweg 94. Geopend ie dere maandag en donderdag van 16.00-17.00 uur. Uitleenmagazijn Geopend op werkdagen van 18.30-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694, en mevr. B. Nieuwmeyer, tel. 072-338088. Voor leden van de Kruisvereniging kosteloos. Wijkverpleegkundigen Spreekuur in het Wijkgebouw dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Consulenten Dierenbescherming Heiloo Honden: mw. F. Waijer6, tel. 02205-2256 en mw. J. Reppel, tel.. 072-333714. Katten: mw. H. Dekker, tel. 332879 en mw. 1. van Wijngaarden, tel. 072-337853. Vogels: C. Zwaan, tel. 02206-5312. Knaagdieren: mw. F. Waijers, tel. 02205-2256. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belangeloos de helpende hand wil bieden. Inlichtin gen: ma., wo. en vr. tel. 334383; di. en do. tel. 332156. Bellen tussen 8.30-9.30 uur. Bij geen gehoor: tel. 330455. VVV Heiloo Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Post bus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinforma- trice: mevr. A. de Moor, Nijverheids- weg 11, Heiloo, tel. 072-333719. Unie van Vrijwilligers Kantooruren: alle werkdagen van 9.00-10.00 uur. Hoog en Laag 25, Hei loo, tel. 335296. Secretariaat: mw. B. Eberson-Bergsma, Breedelaan 46, 1851 MD Heiloo, tel. 072-336262. Giro UW: 2400655. Stichting Algemeen Maatschappelijk Werk (Stama) Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woensdag en vrijdag, 9.00 tot 10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205-1250. Spreekuur donderdag, 14.00 tot 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren1: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nas- saulaan 5 te Alkmaar, tel. 072-110804. Gehele week. Ombudsteam Heiloo Voor schriftelijke vragen: Postbus 89, 1850 AB Heiloo. Tel. bereikbaar van 10.00-22.00 uur op 072-333935 (b.g.g. 072-621033/334148). Spreekuur vrijdag na telefonische afspraak in De Duif, Mariënstein 180, van 19.30-20.00 uur. Stichting Peuterspeelzalen Heiloo Aanmeldingen en inlichtingen: mevr. S.van den Haak-van Wijk, tel. 072-334219. Oppasdienst Tarieven: 2.50 per uur; na 23.00 uur ƒ3,--. Contactadressen (uitsluitend tele fonisch tussen 12.30 en 13.30 uur): mevr. Meertens-Wiltens (072-116377) of mevr. van 't Veen-Paarlberg (072-330127). Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen voor huisvesting in een be jaardenoord en sociale alarmering die nen te worden gerjcht aan de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Heiloo, Van Aostastraat 5, 1851 JB Heiloo, t.a.v. A.Th.Delleman (tel. 072-313184). Spreekuur: iedere werkdag van 8.30-10.30 uur. Tevens dinsdag van 19.00-20.00 uur. Alg. Ned. Invalidenbond Secr.: mevr. Burgering, Karei de Groot elaan 26, 1861 KT Bergen (NH), tel. 02208-12819. Kontaktpersoon: A. L. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, 1851 BH Heiloo, tel. 072-333797. W ao-Aaw-Groep Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Tevens elke maandag spreekuur (9.00-12.00 uur). Vereniging voor Volkshuisvesting Heiloo Inlichtingen/inschrijvingen: alleen de eerste en derde dinsdag van de maand van 19.30-21.30 uur (inschrijvingen om 19.30 uur) in het Open Huis. Secretari aat: N. Greeuw, Termijen 22, tel. 332158. Stichting Werklozenbelangen Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (10.00-11.30 uur) in het onder komen aan de Pastoor van Muijenweg 16, Heiloo (voormalige Agnesschool), tel. 072-337196. Ouders helpen Ouders Telefonische hulpdienst van de Lande lijke Stichting Ouders van Drugs verslaafden. Tel. 072-152244. Bereik baar: maandag t/m vrijdag van 17.00 t/m 01.00 uur, zaterdag, zondag en op feestdagen van 9.00 t/m 01.00 uur. Stichting Consument en Huishouding Spreekuur: afdeling Sociale Zaken, Van Aostastraat 5 te Heiloo, donderdag van 14.00-16.00 uur. Tel. afspraak maken (hele week): tel. 313184. Regionaal Ziekenfonds Noord-Holland-Noord Spreekuur: woensdag van 13.00-14.00 uur in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 2