f Kerkdiensten Bijlandere acties Medische diensten Andere adressen Geen Uitkijkpost ontvangen? Verenigingsagenda Sport en spet agenda ivenementenagenda Bibli- -theek POLITIEBERICHTEN DIERENBESCHERMING HEILOO-UMMEN-CASTRICUM Bel 's donderdags: ü/2-330175 Th. E. KEMPERS huisarts geen praktijk op: GRIEPVACCINATIES UITKIJKPOST 4 NOVEMBER 1987 Luister-instuif op de muziekafdeling. Op iedere eerste vrijdagavond van de maand zal er vodrtaan, tussen 19.00 en 20.00 uur een luister-instuif worden ge houden. Dit betekent dat iedereen -ook niet leden van de bibliotheek- op die tijd even kunnen komen binnenlopen om naar muziek te luisteren en naar eigen keuze kan blijven of weer weggaan. Na tuurlijk niet naar een heel concert. Er worden slechts kleine fragmenten ge draaid uit gedeelten van een op de plaat of cd vastgelegde uitvoering. Dit kan dus zijn van klassiek tot rock en pop en alle genres daar tussen in. Elke laatste woensdag van de maand kan men dan op de evenementen agenda in de Uitkijkpost de aankondi ging aantreffen van welke soort muziek de eerstkomende vrijdagavond frag menten zullen worden gedraaid. Na tuurlijk kan men dan ook vragen stellen. Dergelijke avonden beoogen niets an ders te zijn dan: voorlichting geven, zo als dit ook regelmatig in de bibliotheek plaatsvindt. Bij voorlichting in de bibli otheek loopt men dan met de lezers langs de kasten, waarbij dan door de bi bliothecaresse toelichting wordt gege ven over de boeken en andere materia len. "Welke materialen heeft de biblio theek voor de gebruiker in huis, hoe moet je ze opzoeken en waar staan ze op de plank". Kortom het publiek tonen wat de bibliotheek allemaal voor hen in huis heeft. In de muziekafdeling ge beurt dit dus door kleine fragmenten te laten beluisteren. Het enige verschil in voorlichting tussen de muziekafdeling en de bibliotheek: in de muziekafdeling kan men even binnenlopen en blijven of gaan naar eigen keuze. In de bibliotheek moet men zich daarvoor opgeven. Carla van de bibliotheek RAIL EUROP SENIORKAART OOK VOOR HEREN VANAF 60 JAAR Met ingang van 1 november aan'- staande wordt de leeftijdsgrens waarop heren een Rail Europ Seni- orkaart (RES-kaart) kunnen aan schaffen verlaagd van 65 naar 60 jaar. Door deze verlaging zijn de 60+ Seniorkaart (voor treinreizen in het binnenland) en de RES-kaart (buitenland) volledig op elkaar afgestemd. De RES-kaart is vanaf 1 november geldig voor dames en heren van 60 jaar en ouder en geeft recht op aan zienlijke kortingen (30 tot 50%) op treinreizen naar en in negentien Eu ropese landen. Bovendien kunnen RES-kaarthouders profiteren van kortingen op tarieven van een groot aantal bus- en scheepvaartonderne mingen in het buitenland. De RES-kaart kost 20,- is één jaar geldig en is alleen te koop voor hou ders van een 60+ Seniorenkaart. In Boswinde kwam men via de bijkeu ken en de slaapkamer een woning bin nen. Er werd geld, een europas en bank pas, cheques en sieraden meegenomen. Op de Hogeweg bleef het tot een in braakpoging. Men had de schroeven uit een raampje gedraaid. Bij een drogisterij aan de Heerenweg werd fotoapperatuur en parfum gestolen. Ter hoogte van de kattenberg werd een vrouw door een loslopende hond in haar been gebeten. Het was een zwarte hond met een spitse snuit. Hoewel hon den daar los mogen lopen möet dat wel onder controle van de eigenaar gebeu ren. Wie is de eigenaar van deze hond? In plan Oost heeft iemand 1500,- ver loren. Brengt u het even terug? (bij de politie) Bij een roodlichtcontrole op de Kenne- merstraatweg/hoek Stationsweg werd vier maal een procesverbaal uitgeschre ven. Bij een fikse controle op de Kenne dy mavo bleken van de 220 gecontro leerde fietsen er 70 niet in orde te zijn. Op 29 oktober werd er weer een verlich tingscontrole gehouden met 4 processen verbaal. (P.V.) De dag erop weer (14 P.V.) Op de Kanaalweg raakte een bestuurster van een auto met een wiel van de weg af. Toen hij het stuur omgooide kwam hij tegen een boom aan en liep een ge broken enkel en verwondingen aan elle boog en hoofd op. Op de Westerweg kwamen een fietser en een auto met elkaar in botsing. Een fiet ser had de andere fietser weggeduwd. Deze laatste reed tegen het achterspat bord van een auto aan. De fietser en zijn kleding waren beschadigd. Op Termeyen zijn drie auto's bekrast. Voor het plegen van inbraken in Alk maar en Heiloo zijn een jongen en een meisje aangehouden. In Vrieswijk zijn bierkratjes gestolen. Ter hoogte van de kattenberg hebben jongens, met een invalide stok, de tas uit een fietstas willen wippen. Door kor daat optreden van de berijdster is dat niet gelukt. Op de Karamel heeft iemand de antenne van een auto afgebroken. Ook weer een echte heldendaad! De politie zoekt getuigen. Ter hoogte van de kattenberg reed in de nacht van zaterdag op zondag, een brommer (rich ting Alkmaar) twee fietsen voorbij. De brommer sneed een van de fietsers, waardoor deze met zijn met zijn achter wiel de fiets raakte. De fietser kwam ten val, liep een hoofdwond op en raakte buiten kennis. Heeft iemand dit gezien? Graag melden bij de politie. Wie heeft gezien dat er op de Heeren weg 2 ruitjes werden ingeslagen van een winkel? Op de Stationsweg werd een ruitje ver nield van een sigarettenautomaat. Op de Ringweg kwam men via het keu kenraam aan de achterzijde een huis binnen. Er werd geluidsapparatuur meengenomen. Er werden deze week zeven fietsen gestolen! CADEAUS UIT DE WERELDWINKEL Vanaf komende zaterdag verspreiden de medewerksters en medewerkers van de wereldwinkel huis aan huis de brochure "De Derde Wereld Verdient Beter". Hierin staat het aanbod van onze winkel voor dit najaar: sieraden, wenskaarten, handgeweven textiel, speelgoed, kwali teitswijnen in exclusieve palmbladdozen en nog veel meer. Wanneer u de brochure in de brieven bus of op de mat vindt, dan loont het echt de moeite hem even rustig door te kijken. Bovendien hebben alle artikelen een bijzondere herkomst: ze komen van de armste mensen uit de Derde Wereld. De importeur is S.O.S. Wereldhandel uit Culemborg. Die geeft hun zo'n prijs, dat ze er een behoorlijk inkomen aan verdienen. Ze worden dan niet afge scheept door tussenhandelaren, die erg lage prijzen geven. Alle produkten van de brochure zijn in de wereldwinkel, Stationsweg 103, ver krijgbaar of kunnen er worden besteld zonder extra kosten. De openingstijden zijn: van dinsdag tot en met vrijdag van tien tot twaalf en van half twee tot vier uur: op zaterdag van half tien ononder broken tot vier uur. FALKLAND SPEELT "BEKER VAN ELZENRODE" VOOR DE JEUGD Dit keer had Falkland de keus laten val len op de „Beker van Elzenrode" van oudes en Rieners, in de regie van Han van Kaam. Een leuk stuk met de nodige verwarringen. Een beker, die tover kracht bezit en mensen beter maakt en door er uit te drinken, is in het bezit van de gravin van Elzenrode. Hoewel ze zelf heel graag mag toveren, weet ze van de kracht van de beker niets af. Een neef van de gravin en zijn vrekkige zuinige vrouw, besluiten de beker te ste len en er dan heel veel geld mee te gaan verdienen. Dit lijkt in eerste instantie te lukken, maar ja Met veel enthousiasme speelde Falkland dit stuk, maar het was voor de kleintjes niet altijd even makkelijk te volgen, wat bleek uit een paar vraaggesprekjes in de pauze. Tijdens de drukte van de verjaardag van de gravin van Elzenrode was het sommi ge ontgaan dat ook de beker in die tus sentijd gestolen werd. Maar na even bij gepraat te hebben begreep iedereen weer hoe het zat en genoten ze volop van de rest van het verhaal. Leuk was het twee nieuwe gezichten bij Falkland te zien t.w. Dick Zijlstra en Cor Veen. Een bijzonder woord van waardering gaat naar Anneke Keysper, die in drie weken tijd de rol van Dientje, het dienstmeisje moest instuderen, daar Lia Bais plotseling ziek werd. Omdat deze met de uitvoering weer hersteld was, besloten ze om en om de rol te spe len. Wij zagen de voorstelling met An neke Keysper en die dwong bewonde ring af. Samen met Mike Kuyt vormden zij een alleraardigst paar. De vrouwelij ke rollen van zowel Els Koevoets, Maria Scholte als Annie Gilles en Tiny Leguit werden vlot en met grote inzet gespeeld. Zo ook de mannen, Dick Zijlstra als de neef, en Cor Veen, die van de kolonel een alleraardigste creatie maakte en Ka- rel de Ruiter die weliswaar een kleine rol speelde maar van de fotograaf een pr achtig typetje maakte. Een hoofdstuk apart was de gravin van Elzenrode, gespeeld door Wob Leguit, zij zag er prachtig uit en liet een paar he le knappe goocheltrucs zien. In de zaal dwong dat ook veel bewondering af, ten eerste haar uiterlijk en na een paar knappe stunts zei een meisje achter mij: „Oh, ze kan écht toveren". Een jongen aan de andere kant reageerde: „Ik zal eens vragen hoe ze dat doet, want ik ge loof dat ze bij mij in de straat woont". Toneel blijft een wereld van schone schijn waarin iedereen dat ziet wat hij wil zien. Falkland slaagde hierin uitstekend. Goed tehuis gezocht voor: Cesar, Dobermann, reu, 3 jaar. Brissie, Amerikaanse cocker, zwart/wit, reu, 3 jaar. Fiba, St. Bernard, reu, 3 jaar. Poets, bastaard Boomer-hond, zwart, gest. teef, 5 jaar. Asta, mechelse herder, teef, 5 jaar. Wanda, kruising bou vier/herder, teef, 5 jaar. Bas, kleine bastaard hond, gec. reu, 5'A jaar. An dy, spaniel, reu,, black-tan, 7 jaar. Ka zan, duitse herder, reu, 7 jaar. Voor in formatie: 02205-2256. Cypers met witte poes, 1 Vi jaar. Half- langharige poes. Zwart/witte kater, 2 jaar. Cyperse poes, 2 jaar. Bruin ko nijntje, vrouwtje. Voor informatie: 072-337853; Vermist: Wit katertje, Minou, 5-6 maanden, Kennemerstraatweg, Heiloo. Sealpoint Siamese kater, gec., 3 jaar, Curtiuslaan "Heiloo. Zwarte kater, gec. 3 jaar, Westerweg, Heiloo (misschien ge wond?). Cyperse grijs met zwarte kat, 3!+ maand, Rector Frederiklaan, Hei loo. Cypers grijs katertje, gec„ 1 jaar, witte punt aan staart, Pylemeeth, Hei loo. Land-Schildpad, De Vang, Heiloo. Voor inlichtingen: 072-621195. Kanarie, bont, Heerenweg, Heiloo. Voor inlichtingen: 02205-2256. Dierenbescherming Heiloo e.o. Tel. katten Heiloo: 072-337853, 072-621195, Limmen: 02205-2256, Akersloot: 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256, 072-333714, Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 072-331484. Akersloot: 02513-10079. Tel. vogels: 072-337516. Tel. inspectie Heiloo e.o.: 072-335750. Aktie Vakantie Pleegdier: 072-336180. LIBRIS SPONSORT NIEUWE KINDERBOEKENPRIJS De boekhandelsorganisatie Libris waa ronder Deutekom in Heiloo, sponsort een nieuwe prijs: de Libris Woutertje Pieterse Prijs voor kinderboeken. De hoogte van de jaarlijks uit te reiken prijs is 10.000,- en daarmee is deze de hoogste prijs voor kinderboeken in ons land. Het ligt in de bedoeling de prijs voor het eerst in maart 1988 toe te ken nen, voor een boek dat is verschenen in het kalenderjaar van 1987. De Libris Woutertje Pieterse Prijs is voortgekomen uit een initiatief van een groep kinderboekenrecensenten. De groep inmiddels verenigd in een stich ting heeft Libris aangezocht de prijs en de daarbij behorende organisatiekosten te willen financieren. De prijs is bedoeld voor oorspronkelijk Nederlandstalig werk in de leeftijdsgroep van 0-15 jaar. Het werk wordt beoordeeld op zowel taal, inhoud, beeld als uitvoering. KEURSLAGERS LANCEREN EIGEN KADO-BONNEN De gezamenlijke keurslagers in Neder land hebben onlangs een eigen systeem voor kado-bonnen gelanceerd. Het gaat hier om bonnen die verkrijgbaar zijn in 4 verschillende waarden, te weten: 10,-, 15,-, ƒ20,- en 25,-. Het geven van een Keurslager Kado-bon verlost de gever van een vaak voorko mend probleem, namelijk wat zal ik ge ven? En is het geschenk wel echt pas send? De Kado-Bon is te besteden aan wat men ook maar wil, van luxe vlees schotel tot een grote, zachte biefstuk. Op een moment dat men zelf uitkiest bovendien. De Keurslager Kado-Bon is verkrijg baar èn inwisselbaar bij ca. 600 Keursla gers verspreid over geheel Nederland. SHIP HORSEBAND IN CAFE 'T AKERTJE Goede wijn behoeft geen krans! Vaak gebruikt en misschien een afgezaagd ge zegde! Het gaat echter wel vaak op en nog steeds! In ieder geval voor Maarten Schiphorst en z'n band. De Ship Horseband, een naam die staat voor een avond goede muziek en pure entertainment! De groep kan zich in ieder geval verheugen op een behoor lijke populariteit, niet in de laatste plaats wat betreft nieuwe duidelijke aanwezigheid op het Bergens Jazz festival. Het enthousiasme, waarmee de muziek gebracht wordt. Een ieder komt aan zijn of haar trek ken, Elvis, Creedence, Beatles, Stones doch ook jazzie, blues en eigen num mers, waaronder ook nederlandstalig. Een paar eigen singles zijn een bekro ning van jaren woeste arbeid. Komende zondag 8 november is de band te be luisteren in Café 't Akertje te Heiloo. Aanvang 21.00 uur. Duijvestiin 19/11 Engelsen SPEELGOEDBEURS RADBOUDSCHOOL Om diverse activiteiten in de basis school St. Radboud te kunnen (blijven) doen organiseert het team en de ouder vereniging van deze school een speel goedbeurs, welke zal plaatsvinden op zaterdag 14 november in de school aan het Slimpad 18 in Heiloo. De beurs is die dag geopend van 10.00 tot 14.00 uur. U kunt uw speelgoed ter verkoop aanbieden op vrijdag 13 november tus sen 19.00 en 21.00 uur in de school. Al les op het gebied van speelgoed kan worden aangeboden. De verkopers be palen zelf hun prijs. Alleen verzoeken wij u erop te letten dat het speelgoed compleet én heel is. Inschrijfgeld is niet verschuldigd, wel wordt er een percentage van 20% van de verkoopprijs ingehouden t.b.v. de school en de oudervereniging. Nadere informatie kan worden verkregen onder de volgende telefoonnummers: 072-333462 of 072-335460. DE SPELREGELS VAN BEN VEER IN GALERIE WIMMENUM Galerie Wimmenum besluit het exposi tieseizoen '87 met een zeer interessante tentoonstelling van de beeldend kunste naar Ben Veer. Deze in '43 in Alkmaar geboren en thans in Heerhugowaard woonachtige docent beeldende vor ming, werkt vooral projectmatig: hij geeft zichzelf een opdracht en stelt daar bij een aantal spelregels op waaraan hij zich moet houden. Eén van die opdrachten is het maken van 50 werken op papier, en het resul taat is tot en met 29 november in Wim menum te zien. Tot de spelregels be hoorden o.m. dat het lijnenspel op enigszins intuïtieve wijze met zwart acryl op het papier moest worden aan gebracht, en dat daarna meer rationele overwegingen de overhand zouden krij gen bij het aanbrengen van kleurvlak ken in krijt. Het zoeken was daarbij naar een optimale beeldspanning, een spanning die kan ontstaan door vorm en inhoud zo passend mogelijk op el kaar te laten aansluiten. De expositie werd zondag 1 november geopend. Galerie Wimmenum (Heren weg 270, Egmond a/d Hoef, net buiten het dorp richting Bergen) is geopend vrijdag, zaterdag en zondag van 13.00-17.00 uur. Kook Kook is blij met alle gebruikte kleding, huishoudelijke artikelen en meubels. Zij verkoopt ze en de opbrengst gaat naar een project in de Derde Wereld. De goe deren kunnen worden afgegeven of neergezet bij J. Mensinga, BrasemcroTt- laan 18, tel. 330261 (8.15-17.15 uur). Ophalen: Th. Schaper, tel. 072-402121 (werkdagen van 9.00-17.00 uur). De eerst volgende verkoop van Kook is op zaterdag 7 november in het oude pand Victoriapark 4, dat na de brand nu weer geheel is opgeknapt. Kook is ook d.m.v. een aantal folders vertegenwoor digd op de themadag Zonder Grenzen op zaterdag 7 november bij Buk Buk. Amnesty International Iedere vier tot zes weken worden door enkele leden van Amnesty International afdeling Heiloo brieven samengesteld, die overgeschreven en verzonden kun nen worden naar (politieke) gevange nen. Iedereen kan hieraan meedoen. In lichtingen: Truus Schoonderwaldt, tel. 334252. Amnesty International is zater dag 7 november aanwezig tijdens de themadag Zonder Grenzen bij Buk Buk. Hulp voor Polen Wanneer de kleren van uw kinderen te klein zijn en er geen bestemming meer voor is, dan kunt u ons geweldig helpen voor gezinnen in Polen, die ons om kin derkleding gevraagd hebben. U kunt de kleertjes afegevn bij mevrouw Velthuis, Zeeweg 17, Heiloo, tel. 331802. Diabetes Fonds Nederland Het college van burgemeester en we thouders van Heiloo heeft voor de week van 9 tot en met 15 november aan het Diabetes Fonds Nederland toestemming verleend voor het houden van een col lecte in de gemeente Heiloo. Wijkvereniging Plan Oost Elke maandagavond is er tafeltennis in 't Oosthonk aan de Laan van Zeeman vanaf 21.00 uur. Entree leden ƒ0,50, niet-leden 1,00. In de maanden november, december en januari wordt de maandelijkse klaver- jasdrive gehouden op de tweede in plaats van op de derde vrijdag van de maand. Dus respectievelijk 13 novem ber, 11 december en 8 januari. Alle avonden worden gehouden in 't Oost- honk, Laan van Zeeman 14a, aanvang 20.00 uur. Entree leden 2,00, niet- leden betalen 3,00. Zaterdag 7 november: computerbijeen komst van 14.00-17.00 uur in 't Oost- honk vor jong en oud. Neem vooral je computer(spullen) mee. Kosten: 1,50 of 1,00 (als je geen spullen meeneemt). Katholieke Bond van Ouderen Donderdag 12 november: eucharistie viering om 9.30 uur in 't Trefpunt. Voorganger is pastor Gearets uit Alkmaar. Groei en Bloei (KMTP) Zaterdag 7 november: excursie naar de nationale bloemen vaktentoonstelling in Aalsmeer. Vertrek uit Heiloo om 8.30 uur. Kosten voor leden 10,00 (met bon) of 15,00, anderen betalen 20,00. Aanmelden: C. Kamer, tel. 333523 (maandag 2 november vanaf 9.00 uur). Dinsdag 10 november: ledenavond in de zaal van de Geref. Kerk aan de Noor dergeeststraat, aanvang 20.00 uur. Spe ciale aandacht voor bijzondere bolgewassen. Katholiek Vrouwengilde Donderdag 5 november: bezinningsdag bij de zr. Juliaantjes in Limmen. Aan vang 9.30 uur. Ned. Ver. van Huisvrouwen Woensdag 11 november: ochtendbij eenkomst met als onderwerp 'PTT Tele communicatie Harlem, uw district'. Aanvang 9.45 uur. Alleen voor leden. Open Huis. Entree 1,00. Ned. Bond v. Plattelandsvrouwen Bijeenkomst in de geref. kerk met als onderwerp 100 jaar leger des heils. Spreekster is Kolonel Bosshardt. Bij dit bericht werd geen datum vermeld. HSV voetbal Vrijdag 6 november: HSV - De Viersprong, 20.15 uur in sporthal 't Vennewater. Zondag 8 november: HSV 1 - Alcmaria Victrix (aanvang 14.00 uur). Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: gez. zendingsdienst in Geref. Kerk. 19.00 uur: dienst in Geref. Kerk. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: gez. zendingsdienst; 19.00 uur: ds. A. Boelhouwer, jeugddienst. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: ds. J. Verhage. Parochie-zondagsdienst Psychiatrisch Centrum, Kenne merstraatweg 464, tel. 072-330844. Volle Evangelie Gemeente Zondag 14.30 uur dienst, woensdag 20.00 uur bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: ds. R. Timmers uit IJmuiden. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Niet ontvangen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: gez. dienst in Beverwijk, ds. M. Cramer. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur: werkgroep dienstvoorbereiding. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: dhr. L.J. Degenaar. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 en 17.00 uur: ds. P.J.H. Krol. De ze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: ds. J. Luiten; 's och tends dankuur voor gewas en arbeid. Evangelische Gemeente De Egmonden Zondagavond 19.00 uur, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Inlichtingen tel. 02206-5301. Rooms Katholieke Kerkdiensten Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Don derdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan Weekenddiensten: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 (bij de Juliana Zusters) en 10.30 uur, Hoogmis. Door de week: maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur, donderdag 10.00 uur. Biechtgelegenheid: zaterdag 16.00 uur in de Bedevaartskapel. Gebeedsdienst en Lof: Zondag 15.00 uur. Openbare Bibliotheek Vrijdag 6 november: luisteren naar mu ziek van 19.00 tot 20.00 uur. Deze keer als onderwerp: 'Bach, van vroeger tot nu'. Zaterdagviering Zaterdag 7 november: maandelijkse eerste zaterdagviering op Kapel O.L.V. ter Nood. 11.30 uur biechtgelegenheid - rozenkransgebed, 12.00 uur heilige mis met preek, 14.00 uur kruiswegoefening, 14.45 uur lof. Expositie Jan Giling Momenteel kan men bij Silhouet aan de Stationsweg 83 15 portretten gemaakt door Jan Giling bekijken, alsmede een aantal beeldjes van Let Tol-van 't Hof. Men kan er terecht van dinsdag tot en met vrijdag, telkens van 9.00-18.00 uur en zaterdag van 9.00-17.00 uur. Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) 7 en 8 november: dr. Hartong, Sande- camplaan 33, tel. 337883. Weekenddienst Apotheek 6-13 november: apotheek Heylo, Stati onsweg 53, tel. 331070. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Hei loo, tel. 337531. Verloskundige Limmen 5-11 november: C. Motzo, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 7 en 8 november: mej. G.H. Ong, Arendsweg 84, Alkmaar, tel. 072-619909. Diëtiste Simone Ouwendijk, Rosendaal 11, Hei loo. Telefonisch afspraken maken: dag. tussen 18.00-19.00 uur, tel. 072-336051 (b.g.g. 330719) Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Mw. I. Nijdam-Visser, De Wildtlaan 52, HeiJoo, voor voedings dieetadviezen na tel. afspraak, tussen 17.00-19.00 uur, tel. 072-332287. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildt laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; Fysio- therapiepraktijk E.J. de Waal, Kenne merstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P.A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Elise Zonneveld-Kemper, tel. 072-337378. (Samen bevallen). Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs laan 1). Zaterdag spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 072-334348. Kruisvereniging Heiloo Kantoor Wijkgebouw, Holleweg 94. Geopend ie dere maandag en donderdag van 16.00-17.00 uur. Uitleenmagazijn Geopend op werkdagen van 18.30-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694, en mevr. B. Nieuwmeyer, tel. 072-338088. Voor leden van de Kruisvereniging kosteloos. Wijkverpleegkundigen Spreekuur in het Wijkgebouw dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Fiom Alkmaar Bureau voor hulpverlening bij zwanger schap en alleenstaand ouderschap. Van der Meijstraat 6, 1815 GP Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar op werkdagen van 9.00 en 17.00 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo Honden: mw. F. Waijers, tel. 02205-2256 en mw. J. Reppel, tel. 072-333714. Katten: mw. H. Dekker, tel. 332879 en mw. I. van Wijngaarden, tel. 072-337853. Vogels: C. Zwaan, tel. 02206-5312. Knaagdieren: mw. F. Waijers, tel. 02205-2256. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belangeloos de helpende hand wil bieden. Inlichtin gen: ma., wo. en vr. tel. 334383; di. en do. tel. 332156. Bellen tussen 8.30-9.30 uur. Bij geen gehoor: tel. 330455. VVV Heiloo Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Post bus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinforma- trice: mevr. A. de Moor, Nijverheids- weg 11, Heiloo, tel. 072-333719. Unie van Vrijwilligers Kantooruren: alle werkdagen van 9.00-10.00 uur, Hoog en Laag 25, Hei loo, tel. 335296. Secretariaat: mw. B. Eberson-Bergsma, Breedelaan 46, 1851 MD Heiloo, tel. 072-336262. Giro UW: 2400655. Stichting Algemeen Maatschappelijk Werk (Stama) Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woensdag en vrijdag, 9.00 tot 10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205-1250. Spreekuur donderdag, 14.00 tot 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nas- saulaan 5 te Alkmaar, tel. 072-110804. Gehele week. Ombudsteam Heiloo Voor schriftelijke vragen: Postbus 89, 1850 AB Heiloo. Tel. bereikbaar van 10.00-22.00 uur op 072-333935 (b.g.g. 072-621033/334148). Spreekuur vrijdag na telefonische afspraak in De Duif, Mariënstein 180, van 19.30-20.00 uur. Stichting Peuterspeelzalen Heiloo Aanmeldingen en inlichtingen: mevr. S.van den Haak-van Wijk, tel. 072-334219. Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen voor huisvesting in een be jaardenoord en sociale alarmering die nen te worden gericht aan de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Heiloo, Van Aostastraat 5, 1851 JB Heiloo, t.a.v. A.Th.Delleman (tel. 072-313184). Spreekuur: iedere werkdag van 8.30-10.30 uur. Tevens dinsdag van 19.00-20.00 uur. Alg. Ned. Invalidenbond Secr.: mevr. Burgering, Karei de Groot elaan 26, 1861 KT Bergen (NH), tel. 02208-12819. Kontaktpersoon: A. L. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, 1851 BH Heiloo, tel. 072-333797. Stichting Telefonische Hulpdienst Noord-Holland Voor een gesprek van mens tot mens dag en nacht bereikbaar: tel. 072-613614. Wao-Aaw-Groep Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Tevens elke maandag spreekuur (9.00-12.00 uur). Vereniging voor Volkshuisvesting Heiloo Inlichtingen/inschrijvingen: alleen de eerste en derde dinsdag van de maand van 19.30-21.30 uur (inschrijvingen om 19.30 uur) in het Open Huis. Secretari aat: N. Greeuw, Termijen 22, tel. 332158. Stichting Werkiozenbelangen Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (10.00-11.30 uur) in het onder komen aan de Pastoor van Muijenweg 16, Heiloo (voormalige Agnesschool), tel. 072-337196. Ouders helpen Ouders Telefonische hulpdienst van de Lande lijke Stichting Ouders van Drugs verslaafden. Tel. 072-152244. Bereik baar: maandag t/m vrijdag van 17.00 t/m 01.00 uur, zaterdag, zondag en op feestdagen van 9.00 t/m 01.00 uur. Vrijwilligers Autovervoer Telefoon 333097, b.g.g. 331297. Stichting Consument en Huishouding Spreekuur: afdeling Sociale Zaken, Van Aostastraat 5 te Heiloo, donderdag van 14.00-16.00 uur. Tel. afspraak maken (hele week): tel. 313184. Regionaal Ziekenfonds N oord-Holland-Noord Spreekuur: woensdag van 13.00-14.00 uur in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 2