van Hier en Daar 1 9 ¥1 &0 JWiUMiWHWAl Stuur mij nadere informatie. Campagne 1987: Epilepsie en Onderwijs HEILOO-LIMMEN-CASTRICUM MUZIEKSCHOOL HEILOO SQUASH VERENIGING DE VOETEL Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet is geplaatst. Indien de ruimte het toelaat, zullen wij de tekst zoveel mogelijk vol gende week opnemen. Naam: Adres: Postcode:. Plaats. Deze bon zenden naar: Bureau Epilepsie-voorlichting, Koningslaan 19, 3583 GD Utrecht. Bij 50% van de patiënten treedt de eerste epilepsie-aanval op vóór hun 20ste jaar. Juist op school wordt dat duidelijk. Vele mede-leerlingen, leer krachten en gezinnen krijgen elk jaar onverwachts te maken met epilepsie. Daarom worden in 1987 alle scholen benaderd. Ook voor u ligt er informatie klaar. Zo'n 1 op de 150 Nederlanders heeft epilepsie. Dankzij medicijn-gebruik kunnen de meesten leven, leren en werken net als u. Maar: vooroordelen zijn hardnekkig. Goede voorlichting, wetenschappelijk onderzoek en indivi duele hulp blijven noodzakelijk. Mogen wij op uw steun rekenen? Achterweg 5, 2103 SW Heemstede (f UITKIJKPOST 25 NOVEMBER 1987 KADO-AKTIE MIDDENSTAND HEILOO REEDS VAN START 17.000 GULDEN AAN PRIJZEN!! Na een jaar, wat is omgevlogen, zitten we nu alweer volop in de Sinterklaas en Kerstdrukte. Een gezellige, maar druk ke maand. De winkeliers van Heiloo hebben er weer alles aangedaan, het winkelen in Heiloo zo plezierig mogelijk te maken. Mooie etalage's, een ruime keuze van hun artikelen hier en daar op geluisterd met muziek en gezellige verlichting. Of dit alles nog niet genoeg is, is er na tuurlijk weer de jaarlijkse kado-aktie, die dit jaar tot de Kerst doorloopt t.w. van 23 november tot 21 december en met maar liefst 17.000 gulden aan prij zen. De procedure is bekend, voor elke 10,00 die u besteed krijgt u een bon. Hierop moet u uw naam en adres invul len en vervolgens in een van de groene bussen, die u op veel plaatsen in Heiloo aantreft, in doen. U ontvangt de bon nen alleen van winkeliers die een raam- affiche hebben met „deelnemer kado- aktie" erop. Dit jaar zijn er vier trek kingen t.w. op 30 november, 7 decem ber, 1.4 december en 30 december. De prijzen bestaan uit waardebonnen van 1.000,-; 500,-; 200,-; 100,- en 50,—. Wie dus zijn inkopen in Hei loo doet, maakt kans op een van deze fijne prijzen. SPAANSE AVOND IN DE GASTRONOME Wat is er heerlijker dan in een nat en koud jaargetij even weg te dromen naar zonniger oorden. De direkteur van de Gastronome Hennie Dobbelaar helpt u deze droom te verwezenlijken. Op za terdagavond, 28 november staat zijn zaak aan de Rijksweg 100 te Limmen in het teken van Spanje. De chefkok van de Gastronome zal dan een uitgelezen zuidelijk menu voor u be reiden. Om u helemaal in de stemming te brengen zal er een spaanse flamenco- groep optreden, die u wat van hun zuid elijk temperament zullen overdragen door uitbundige dansen, maar soms ook met prachtige, ingetogen en een tik keltje weemoedige muziek een heerlijke ontspannen avond voor schotelen. En u bent er even helemaal „uit". Natuurlijk is het ook mogelijk a la carte te eten. De plaats van de dansers is zo gesitueerd, dat u het overal goed kunt zien. Het is ook moglijk reserveringen voor de Kerst te maken voor beide dagen staat er een uitgelezen diner op het me nu. De sfeervolle dansmuziek wordt verzorgd door het Alpha trio. Tevens kunt u eerste Kerstdag een Kerstlunch gebruiken (02205-1296/3267). TENTOONSTELLING GOUDEN WIEKEN P.V. de Gouden Wieken Limmen orga niseert op 28 en 29 november haar jaar lijkse postduivententoonstelling in het verenigingsgebouw gelegen aan de Ho- geweg, naast de Firma Min. Onze leden tonen dan hun beste duiven voor u voo- or. Wist u dat wij de snelste duif van Noord-Holland in de competitie 1987 in ons bezit hebben? Tijdens de tentoonstelling draaid het Rad van Avontuur er vrolijk op los, dankzij enkele sponsors met hele mooie prijzen. De tradionele bonnen verkoop van jonge duiven 1988 staat zondagmid dag op de agenda en de prijsuitreiking ook. De tentoonstelling is geopend za terdag van 20.00 tot 24.00 uur en zon dag van 11.00 uur tot 18.00 uur. AFASIE, WAT IS DAT? Ook naar 'Op Vleugels' gekeken on langs? En ook zo onder de indruk ge raakt? Het is helaas nog niet iedereen duidelijk wat Afasie is. Daarom wat uit leg. Afasie is een taalstoornis. Dat kan iemand krijgen van een beroerte. Of van ander hersenletsel. Met je verstand is niets mis. MaarJe kunt niet meer 'gewoon' met een ander praten. Je kunt niet uit je woorden ko men. Het lijkt of je wartaal uitslaat. Je kunt de ander niet verstaan. Of je kunt hem niet begrijpen. Iets opschrijven lukt niet. Of je hebt weer andere stoornissen. Dat heeft vaak grote gevolgen. Mensen noemen je dement of gek. Daardoor raak je gemakkelijk eenzaam. Daarom is de Afasie-Soos opgericht. Daar ko men mensen met dezelfde problemen. De één meer, de ander minder. Dat kon- takt kan je veel goed doen. Kun je niet praten? Wil je niet praten? Dat hoeft ook niet. We doen niet aan therapie. We zijn er voor de gezelligheid. Er zijn vrijwilligers om je op te vangen. Sommigen hebben of hadden zelf Afa sie. Zo worden eenzaamheid en sleur doorbroken. De koffie en thee staan ie dere woensdagmiddag klaar. In de grote zaal van de Dillenburg in Alkmaar. Van twee tot vier uur. Voor vervoer kan ge zorgd worden. De kosten zijn 2,50 per keer. Wie meer wil weten, kan ook eerst op bellen. Ook nieuwe vrijwilligers zijn welkom. Vooral die met een auto uit de 'buitengemeentes'. U kunt bellen 072-122126, 072-116506, 072-123636. Natuurlijk kunnen we ook geld heel goed gebruiken. Daarom ook ons ban krekeningnummer: 498829430, t.n.v. Penningmeester Stichting Afasie Socië teit Alkmaar. HEER DE WIT, PAUSELIJK ONDERSCHEIDEN Zondagmorgen werden er aan twee le den van het kerkkoor onderscheidingen uitgereikt. De heer Leering, die 40 jaar bij het koor zingt kreeg de gouden me daille van Sint Gregorius en de heer de Wit kreeg een pauselijke onderscheiding „Pro ecclesia", omdat hij 60 jaar bij het kerkkoor zingt. In zijn toespraak zei de heer Admiraal; „Jullie hebben de u toevertrouwde ta lenten goed gebruikt". De heer de Wit zong al bij het koor in de oude kerk met de twee torens. Toen deze gesloopt werd vond de kerk tijdelijk onderdak in het Brunogebouw tot de huidige Willibror- duskerk klaar was. „Wij hebben groot respect voor wat u allemaal gedaan hebt", aldus de heer Admiraal. Dat het niet altijd makkelijk is een trouw koorlid te zijn bleek uit het feit dat de heer de Wit soms nog op zijn klompen bij de kerk aan kwam, er was geen tijd meer, en zo ging het voor de mis, en soms ook voor de Vespers en het Lof, maar hij was er en dat was het belangrijkste. De heer v. Dijk, voorzitter van het Pa rochiebestuur, reikte de pauselijke on derscheiding met de daarbij behorende oorkonde uit. Na de dienst was er gele genheid tot feliciteren. Goed tehuis gezocht voor Cesar, Dobermann, reu, 3 jaar; Brissie, Amerikaanse cocker, zwart/wit, reu, 3 jaar; Amor, bouvier, gec., reu, VA jaar; Poets, bastaard Boomer-hond, zwart, gest., teef, 5 jaar; Asta, Mechel- se herder, teef 5 jaar; Wanda, kruising bouvier/herder, teef, 5 jaar; Bas, kleine bastaard hond, gec., reu, 5 A jaar; An dy, spaniel, reu, black-tan, 7 jaar. Voor informatie: 02205-2256. Zwart/wit katertje, 2 jaar; witte poes, zwart vlekje op kop 4 maanden; wit met rode kater, gec., 8 maanden; rode ka ter, 7 maanden; 2 zwarte poezen, 7 maanden; schildpadpoes, 7 maanden; cyperse poes, 1 Vi jaar cyperse kater, 1 Vi jaar; kater, wit met muisgrijze vlek ken, 3 jaar; Huubje. Voor informatie: 072-337853. Vermist Zwarte kater, gec., 3 jaar, Westerweg, Heiloó (misschien gewond?); cypers grijs met zwarte kat, 3 A maand, Rector Frederiklaan, Heiloo; cypers grijs ka tertje, gec., 1 jaar, witte punt aan staart, Pylemeeth, Heiloo; katertje, wit befje en 3 witte voetjes, Poekie, A jaar, Westerweg Heiloo/Limmen; zwarte ka ter, groot, gec., 2 jaar, Vrieswijk, Hei loo; rood/witte kater, gec., slank, bef, borst en sokjes wit, 3 jaar, linker kant snuitje wit, Snoepie, Past. v. Muijen- weg, Heiloo. Voor inlichtingen: 072-621195. Voor slechts 6,50 is de prachtige die renbeschermingskalender 1988 weer verkrijgbaar bij mevrouw 1. van Beek- Nicolaï, Slimpad 9, tel. 072-332759. Dierenbescherming Heiloo Tel. katten Heiloo, tel. 072-337853, 072-621195; Limmen: tel. 02205-2256; Akersloot: 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256, 072-333714; Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 072-331484; Akersloot: 02513-10079. Tel. vogels: 072-337516. Tel. inspectie Heiloo e.o.: 072-335750. Aktie Vakantie Pleegdier; 072-336180. V.V. LIMMEN Afgelopen vrijdag werden in de kantine van de v.v. Limmen de laatste twee trekkingen verricht van de grote Mammoet-Loterij. De uitslag was als volgt: Pr. 1. lotnr. 36; 2. 490; 3. 70; 4. 12; 5. 64; 6. 761; 7. 289; 8. 342; 9. 23; 10. 265; 1. 58; 12. 665; 13. 542; 14. 35; 15. 720; 16. 158; 17. 126; 18. 109; 19. 329; 20. 480; 21. 32; 22. 199; 23. 364; 24. 561; 25. 101; 26. 257; 27. 694; 28. 214; 29. 698; 30. 791; 31. 274; 32. 442; 33. 491; 34. 211; 35. 205; 36. 135; 37. 55; 38. 639; 39. 794; 40. 721. De auto is gevallen op lotnr. 151. Mogelijke fouten in de hiervoor vermel de uitslag kunnen niet verhaald worden op de uitgever van dit blad. MODERNE GROENTEZAAK VOOR HET HOEKSTUK Op donderdag 3 december zal winkel centrum Het Hoekstuk een mooie mo derne groentezaak rijk zijn. De bestaan de zaak is totaal vernieuwd en voldoet aan de modernste eisen. Groentespecia list Freek Baanders wordt de nieuwe ei genaar. Vanaf donderdag 3 december mogen alle kinderen een kleurplaat ko men halen, waar 3 mooie prijzen mee te verdienen zijn. Het wordt een moderne speciaalzaak met een groot assortiment eerste klas aardappelen groente en fruit, en vooral rauwkostsalades, alles naar eigen recept en in een grote keuze. Freek Baanders is gediplomeerd fruit mandenspecialist al jaren maakt hij manden voor de Hoogovens en van Gel der papier. Ook de schoongemaakte en gesneden groenten nemen een belangrij ke plaats in. Baanders zegt hiervan: „Er komen steeds meer werkende vrouwen die niet zoveel tijd meer hebben en daar moeten wij op inspelen". Al 15 jaar hebben de heer en mevrouw Baanders een gespecialiseerde groentezaak in Be verwijk gehad maar iedereen wil op z'n tijd wel eerrs ergens anders heen. Regel matig zullen er leuke aanbiedingen zijn die u in de advertenties in dit blad kunt lezen. Deze mooie moderne zaak met zijn fraaie koeltoonbanken is een aan winst voor het Hoekstuk. JOKE KONING EN ROSEMARY V.D. PIETERMAN EXPOSEREN BIJ SILHOUET Vanaf 28 november zijn er bij Silhouet, Binnenhuisarchitektuur aan de Stati onsweg weer twee nieuwe exposanten, t.w. Joke Koning, aquarellen en Rose mary v.d. Pieterman, keramiek. Joke Koning studeerde na haar HBS af aan de kunstacademie Minerva terwijl ze tevens in Utrecht haar tekenakte ver wierf. Nu de kinderen wat ouder zijn geworden, maar vooral doordat zij door ziekte niet meer in staat is haar huishouding zelfstandig te voeren is er weer meer tijd voor aquarelleren en ge mengde technieken. Haar inspiratie vindt zij in de dingen om haar heen, die zij in mooie kleurschakeringen tracht weer te geven, zonder te streven naar een exacte weergave van de realiteit. Rosemary van de Pieterman is opgeleid in het modevak (tekenen-ontwerpen). Na een periode van tekenen en schilde ren keerde zij weer terug naar de textiele materialen. Eerst in het platte vlak, la ter steeds meer in reliëf. Maar om meer dimensionaal te kunnen gaan werken bekwaamde zij zich in de keramische technieken. De stofuitdrukking hierin verraad haar ervaring met de textiele werkvormen. Sinds enkele jaren geeft zij ook keramiekcursussen. De expositie duurt van 28 november tot eind december. BOEK VOL MET MARITIEME HISTORIE Hoewel Heiloo op ruime afstand van de zee ligt, bestaat er veel interesse voor maritieme zaken. Zeker, als deze onze provincie treffen. Een boek dat op boei ende wijze maritieme historie behan delt, kwam kortgeleden in de handel: "Varensgasten en ander volk". Ge schreven door Jan T. Bremer en Henk Schoorl. Beiden hebben tal van archieven ge raadpleegd om goed gedocumenteerd te kunnen schrijven over een periode van vier eeuwen: 1400-1800. Hun boek geeft in ruim dertig hoofdstukken een uitste kend beeld van de bedrijvigheid aan de kusten van Noordhollands Noorden. "Varensgasten en andervolk" behan delt o.a. de walvisvaart vanuit Noord- Holland naar Straat Davis, scheepsram pen, het moeizame onderhoud van de zeedijken, problemen met de visserij etc. We lezen erin over jutters en stro pers, muiters en koddebeiers. "Varens gasten" laat zien hoe godsdienstproble men en moorden vroeger werden opge lost. Het vertelt van de gruwelijke straf fen die werden uitgedeeld. Het keurig uitgevoerde boek - van Piro- la te Schoorl - is dankzij een subsidie van het Anjerfonds laag in prijs geble ven: 32,50. "Varensgasten" is royaal geïllustreerd. Wie van Noord-Holland houdt, heeft dit boek zeker op de plank staan! VOLKSMUZIEKSCHOOL Vrijdagavond 27 november om half acht bent u van harte welkom bij een speelavond in de school. U kunt luiste ren naar leerlingen van Ans Hermans. Zij is blokfluitdocente. Ook leerlingen van Fred Lodder, docent piano en elec- tronisch orgel, zullen optreden. Wat betreft de blokfluit nog dit. Bij ons aan school wordt de blokfluit als zelfstandig en echt instrument be schouwd. Dus geen toestanden als ver plicht bij de A.M.V. En wanneer we over blokfluit spreken, bedoelen we de hele blokfluit-familie: van sopranino, via sopraan, alt en tenor tot de basblok fluit. Wanneer u kunt, zult u met al de ze fluiten kennis maken. Wist u overigens dat wanneer in de Ba rokmuziek over blokfluit wordt gespro ken, altijd de altblokfluit wordt be doeld...? Tegenwoordig denkt men bijna alleen maar aan de sopraan. We vermoeden dat de oorzaak daarvoor mede moet worden gevonden in de op zet van de Methode Willem Gehrels. Hoewel onze school nog de naam Volksmuziekschool draagt is van de Gehrels-gedachte niet veel meer terug te vinden. En dat o.a. tot genoegen van de blokfluitdocente. Tot slot wil ik u nog een nieuwtje vertel len: na gedurende enkele jaren geen hoorndocente aan school te hebben ge had, zijn vorige week de eerste lessen op waldhoorn weer gegeven. Anders ge zegd, indien u waldhoorn speelt of wilt leren spelen, dan kunt u bij ons terecht. Een echte hoorndocente leidt de leerlin gen op. Goede hoornisten zijn niet zo dik gezaaid, m.a.w. er zijn ruime kan sen om ergens te kunnen meespelen. Ook via het Heilooër Harmonie Orkest kunt u lesnemen. Voor informatie over alle mogelijkhe den en voorwaarden kunt u bij de school terecht op werkdagen tijdens de kantooruren: tel. 332460. FILM-WEEKEND IN CONQUISTA Op vrijdag 27 en zaterdag 28 november wordt de film 'For your eyes only' ver toond, waarin Roger Moore 007 speelt. Aanvang op vrijdag is 20.45 uur, entree ,500. Zaterdag speciaal voor de 12-16 jarigen, aanvang 20.15 uur, entree 2,50. In januari start bij voldoende be langstelling een nieuwe 'make-up- groep' voor meisjes van 12 tot 16 jaar. Ook voor meisjes ouder dan 16 jaar wil len we in het nieuwe jaar een 'make-up- groep' starten. Je kan je aanmelden tij dens onze inloopavonden: iedere maan dag en vrijdag van 19.00-20.30 uur. KLAVERJASDRIVE CORNELIUSSCHOOL Vrijdagavond 27 november (aanvang 20.00 uur) houden wij in de aula van de School een open klaverjasdrive voor ou ders, vrienden, familieleden en kaart- liefhebbers. We hopen op een grote op komst. Het gaat bij ons niet om de knikkers, maar om de gezelligheid. En misschien weten zo vele kaartende ou ders, dan ook op de jaarlijke oudera vond de weg naar de school te vinden! GYMVERENIGING T.I.O.S. T.I.O.S. start met een nieuw grondgym- nastiek uur voor dames. Dit gebeurt in de zaal aan de Sportlaan op donderdag middag van 1330-14.30 uur. Contribu tie is 51,00 per half jaar. Kom eens vrijblijvend een keertje meedoen! In lichtingen aan de zaal. SCHAKEN IN LIMMEN Na twee nederlagen heeft Vredeburg II, na zijn promotie, nu in de 3e klas ook zijn eerste zege bevochten. In Wormer- veer werd De Pion II met VA-VA het kind van de Limme rekening. Het jeugdviertal (tot 13 jr) liet Oppositie met een 3-1 zege Heiloo waarts keren. In de A-groep van de onderlinge compe titie valt de spanning van kop tot staart te snijden. De nieuwe clubkampioen valt ingeen wegen of velden te beken nen. Heel anders staan de zaken er voor in B, waar P. v.d. Heijdt als een P.S.V. van de geruite velden onverstoorbaar winst op winst stapelt. In de C-groep is momenteel K. Könst topman. De uitsla gen luiden: A: C. v. Etten-J. Admiraal afgebr., G. Hafkamp-A. Holtes0-1, J. Bloedjes-M. Biesheuvel 1-0, H. de Goede-J. Snip 0-1. B: P. v.d. Heijdt-R. v.d. Storm jr. 1-0, A. Duikersloot-P. Natte rem., P. de Waard-T. Al 0-1, A. Hooijboer-C. Lut- tikhuizen 0-1, R. Hooijboer-M. Briefjes 1-0, O. Sauer-R. Denekamp 0-1, B. v.d. Heijdt-M. Custers 1-0, M. Zuurbier-H. Levering 0-1, J. Kaandorp-C. Visser 0-1. C: M. Sloog-R. Valkering 0-1, E. Hekkelman-M. Philipoom 0-1, S. Dullemans-J. Jonker 0-1, M. Sloog-J. v.d. Vegte 1-0, J. Tebbens-P. Vessies 0-1, J. Bruin-M. Limmen rem., N. Admiraal-J. W. v.d. Vegte 1-0, M. Sloog-P. Zwart 0-1, J. O. v.d. Vegte-J. Bruin 0-1, R. v.d. Velden-T. Jonker 1-0, O. Kaandorp-M. Limmen 0-1, J. W. v.d. Vegte-K. Könst 0-1, P. Vessies- E. Hekkelman 1-0. MINI PLAY-BACK-SHOW GROOT SUCCES Voor een uitverkocht parochiehuis in Limmen vond zaterdagavond de eerste Limmer Mini-Play-Back-Show plaats. Liefst 25 jeugdige artiesten zorgden on der leiding van Peter Dekker voor een wervelende show. Ze waren er allemaal: de Madonna's, Mel up Kim, Michael Jackson, Tina Turner en noem maar op! De jury, bestaande uit Ben Lieferink, Peter Rijs en Maggie Mc-Nael, had geen gemakkelijke taak om uit al dit aanko mend talent de prijswinnaar aan te wij zen. Na lang beraad slaagden zijn er toch in de drie besten te selecteren. Dat waren: 1. Leonie Velseboer en Florien de Nijs die 'Respectable' van Mei en Kim ten beste gaven. 2. Hanneke Win der met 'True Colors' van Cyndi Lau- per. 3. Martine v.d. Putten die 'Con trol' van Janet Jackson deed herleven. Alle deelnemers ontvingen een leuk aan denken van Henny Engel van Café Bar de Lantaarn, die ook de prijzen be schikbaar had gesteld. De avond werd verder opgeluisterd door een gastoptre den van Nathalie Barlo, bekend van de KRO mini-playback-show en een act van Peter Dekker. Acht deelnemers van afgelopen zater dag gaan over naar dé finale, die half maart zal plaatsvinden. Op zaterdag 2 januari vindt er nog een voorronde plaats, waarvoor de kandidaten zich kunnen opgeven bij mevr. A. Dekker Bruin, Middenweg 20, Limmen, tel. 2723. Uit deze voorronde zullen ook weer een aantal kandidaten voor de fi nale worden geselecteerd. Tot slot: de videoband van dit gebeuren is goed gelukt en kan op elk systeem besteld worden bij Willem Koot, tel. 2400. DUBBELCONCERT IN LIMMEN Onder auspiciën' van de culturele raad geven de harmonie Excelsior o.l.v. Cock van der Molen en de gemengde zangvereniging De Vredeburgers o.l.v. Huub Bruschke op 11 december een bij zonder gezamenlijk concert in de R.K. Kerk te Limmen, aanvang 20.00 uur. Naast klassieke en lichtere werken voor harmonie-orkest kunt u o.a. genieten van prachtige koorzang met harmonie begeleiding, koorzang a capella en een werk voor gemengd koor met koper kwartet en harmonie-orkest. Entree 5,00. UITSLAG LOTERIJ WELFARE De uitslag van de loterij gehouden op 16 november in Huize de Cameren van de bazar van het vrijwilligewelfare van het Rode Kruis, afd. Limmen is als volgt: le rijs 694, hond; 2e prijs 246 tafella ken, 3e prijs 404 schort, 4e prijs 651 kussen, 5e prijs 865 oorbellen, 6e prijs 379 bonbons, 7e prijs 469 oorbellen. De prijzen zijn af te halen op maandag middag tussen 14.00-16.00 uur in Huize de Cameren, Vredenburglaan 1. Mogelijke fouten in de gepubliceerde uitslag kunnen niet verhaald worden op de uitgever van dit blad. BEIERS FEEST BIJ DE UYLENSPIEGHELS Op zondag 13 december zullen 'De Uy- lenspieghels' de zeer succesvolle boeren- koolfeesten van de afgelopen jaren voortzetten met een Beiers feest. Een feest voor jong en oud met eten, drin ken, muziek en dans. Het kan niet an ders dan dat het wederom een groot suc ces gaat worden. Besteld zijn: 200 kg aardappelen die geschild gaan worden door Nick Beentjes. Verder 60 kg zuur kool, 40 kg selderie, 300 braadworsten en 100 knakworsten. Het keukenteam van de Cameren, Gerrit Hartog, Ina Bakker en Ineke Blinkhof, zal ook dit jaar weer tonen waartoe ze in staat is. Het parochiehuis St. Maarten zal voor dit feest worden omgetoverd tot een Beierse feesttent compleet met barbecu es voor de braadworsten, een showtafel voor de salades, lange tafels voor de deelnemers en natuurlijk blijft er nog een stuk dansvloer over. Met medewer king van de 16 leden tellende 'Erika Ka pel' in Lederhose moet het wel zeer ge zellig worden. Belangrijk voor de deelnemers is te we ten dat het feest is van 15.00-20.00 uur, maar dat er gegeten kan worden tot 19.00 uur. De consumpties voor de kin deren kosten 1,25. Ook zal er voor de kinderen een snopestand zijn en zullen er in het bovenzaaltje videofilmpjes worden gedraaid. De kosten zijn 5,00 per deelnemer. De nog resterende 60 kaarten zijn te koop voor gezellige men sen via Jack en Tineke Kuiper, Konings- dam 21, en Jaap en Tiny Bult, Molen weg 9. Het herenteam speelde een goede partij tegen het nog ongeslagen Marquetsers. Verloren zij de éérste ontmoeting kans loos met 4-0 nu werd het in de thuis wedstrijd zeer verdienstelijk 2-2. Dennis Boontje 9/6, 5/9, 9/6, 10/8; Roy Boontje 6/9, 9/4, 9/0, 9/5; Ton Huijsmans 0/9, 0/9, 1/9; Robert v. Wijk 4/9, 1/9, 2/9. Het damesteam speelde 3 ontmoetingen in 14 dagen uit tegen Escapade werd het 4-0. Annet Dekker 9/2, 9/3, 9/6; Hei- ma Noordman 9/2, 9/6, 9/6; Petra Stroethoff 9/1, 9/5, 5/9, 9/2; Ellen v. Kaam 9/1, 10/8, 10/8. Afgelopen zondag speelde de dames een dubbel-wedstrijd tegen de Zonnebaan uit Maarssen Broek. De dames speelden tweemaal tegen dezelfde tegenstandster; Annet Dekker 10/9, 1/9, 3/9, 10/9, 10/9; 6/9, 0/9, 4/9; Helma Noordman 8/10, 9/2, 9/2, 9/6, 9/3, 9/7, 9/1; Pe tra Stroethoff 9/1, 9/5, 9/2, 9/3, 9/4, 9/2; Ellen v. Kaam 9/0, 9/6, 9/0, 9/2, 9/6, 9/5. De landelijke squash competitie heeft nu een winterstop tot half januari. Het damesteam, dat nog steeds ongeslagen is, stevent het kampioenschap af. GRADUATE LOVE in J.O.E.B. De 5-mans formatie Graduate Love brengt hoofdzakelijk eigen werk ten ge hore. Realistische gitaar-rock noemen zij het. Enthousiasme is de formule van deze band en ze zijn in Joeb ook weer van plan om zich voor 200 procent in te zetten. Graduate Love wordt al bekender en het aantal optredens breidt zich uit tot de gehele provincie. Verder heeft de band in de 1 Vi jaar dat zij bestaan al veel succesvolle optredens verzorgt, zo als het behalen van de eerste prijs bij Turbo in Alkmaar en trots pronkte hun naam als voorprogramma van Fatal FLowers. Zaterdag spetterden ze nog tijdens de Fuse 87 (wat helaas van korte duur mocht zijn) te Egmond a/d Hoef. Epilepsie: je laat je medemens toch niet vallen...? NATIONAAL EPILEPSIE FONDS/ DE MACHT VAN HET KLEINE 5 AJÜIÏ

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 10