Jan Ranzijn opent nieuwe zaak aan de Alkmaarse Omval Kerkdiensten Medisch* dienstee Andere adressen stichting consument en huishouding Bibli- -theek UITKIJKPOST 2 DECEMBER 1987 In memoriam Herman Rozing AFWEZIG H.D. GRANSBERGEN, arts 3, 4 en 18 december overige artsen nemen waar Jan Ranzijn Tuin Dier: nu ook aan de Omval te Alkmaar. Als de ondernemersgeest je in het bloed zit kan je het niet laten je werkgebied steeds te vergroten. Naast hun zakten, de tuin en dierenafdeling en de Koren bloem in Heiloo, is er nu op grote schaal een Tuin en Dierenzaak aan de Omval_ te Alkmaar, t.o. de afslag Hoorn-Stompetoren geopend. Enige maanden geleden werd het verval len pand, waar vroeger Wokke ge vestigd was, gekocht. Vanaf dat mo ment is er met man en macht gewerkt om de zaken weer netjes op een rij te krijgen, want dat is een eerste vereiste van Jan Ranzijn orde en netheid in de zaak. Zijn vrouw Janneke, de familie, de bedrijfsleider G. Morsch en nog vele anderen hebben menig uur in de nieuwe zaak gestopt. Maar het resultaat mag er zijn, een ordelijke overzichtelijke zaak met alles voor dier en tuin. Mevrouw N. van Dam zal hier de scepter gaan zwaai en, een vrouw met een grote liefde voor het vak, 'groene vingers' en iemand die weet wat het woord 'service' betekent. Binnen vindt u een flink assortiment ka merplanten en achter in de zaak klom pen, van de allerkleinste, tot de aller grootste maat en tevens nog wat touw en borstelwerk. Voor tuingereedschap kunt u op deze afdeling ook terecht. In de ruimte daarnaast is alles voor uw dieren te. krijgen, hier wordt met het cash and carry systeem gewerkt. Naast de vele voersoorten zijn er katten bakken, knaagdierkooien en vogelkooien. Dan is er nog een groot magazijn dat helemaal vol ligt. Het principe van Jan Ranzijn is kwaliteit, niet duur en een snelle omzet werkt goed, maar dan moet je geen nee verkopen, dus voor raad is belangrijk. Buiten is een ruim assortiment vaste planten, heesters en struiken en momen teel ook kerstbomen. Er zijn kassen en een eigen kwekerij. 'Naast dit alles ligt een boerderij, met •ook nog een ruimte erom heen, die weer als opslag gebruikt gaat worden. Van de boerderij wordt een kantoor/kantine ruimte gemaakt. Zes man vast personeel en een stel part timers o.l.v. mevrouw van Dam zullen u, waar maar mogelijk van deskundig advies dienen en hebben service nog in hun vaandel. Natuurlijk doet ook de Muziekschool mee met de Sinterklaasfeesten. Vrijda gavond 4 december om zeven uur spelen en zingen we Sinterklaasliedjes. Vooral de A.M.V.-leerlingen zullen actief zijn. Voor het eerst tijdens dit Sinterklaas- speelavondje kunt u in de muziekschool kijken naar een optreden door een klas je van het Noordhollands Balletcentrum van Yvonne van Zoelen. We hopen dat de samenwerking, die hier een voorzich tig begin krijgt, wordt geïntensiveerd. Het geeft u, als onze gasten di avond, de gelegenheid om op twee manieren naar muziek te 'kijken'. Een geweldige kans om kennis te maken met wat de muziekschool en het ballet centrum zoal doen. Het is altijd weer leuk en inspirerend om te kijken naar musicerende en dansende kinderen. Sommigen zeer geconcentreerd en in gespannen, anderen bijna achteloos be zig met het bespelen van hun instru ment. Na afloop is er een bescheiden tractatie voor alle kinderen. Kom vrij blijvend eens kijken en geniet mee van alles wat u te horen en te zien krijgt. Overmorgenavond om 19.00 uur bent u van harte welkom. SLUITINGSDATA SPEEL-O-THEEK In verband met de komende feestdagen zal de Speel-o-theek op de volgende da ta op de volgende data gesloten zijn: Zaterdag 5 december 1987, donderdag 24 december 1987, vrijdag 25 december 1987, zaterdag 26 december 1987, vrij dag 1 januari 1988 en zaterdag 2 januari 1988. SIMON PEEK 3 DAGEN DICHT I.v.m. de verbouwing gaat de winkel van Simon Peek aan de Stationsweg van maandag 7 t/m woensdag 9 december dicht. Het atelier blijft wel open. H.S.V. LAAT PUNTEN LIGGEN Dat een kat in het nauw weer rare sprongen maakt heeft het eerste elftal zondag ondervonden. Met enorme inzet heeft Z.V.V. aan het al maanden duren de negatieve resultaat een einde ge maakt. Dit ging echter wel ten kosten van H.S.V. dat bij winst een nog nau were aansluiting had kunnen krijgen met de kopgroep. Deze kater moet ongetwijfeld aanstaan de zondag zijn uitwerking krijgen in de wedstrijd tegen de koploper van de af deling, Kolping Boys. Kolping heeft ook nog wat goed te maken. De enige wedstrijd, in het begin van de competi tie, die door hen verloren werd, was juist tegen H.S.V. Een fraaie zege behaalden de junioren Al afgelopen zondag. Hoewel in een zware afdeling ingedeeld zag het team kans de koploper 2 punten afhandig te maken. AGENDA OPEN HUIS Donderdag 3 december N.v.v.H., kalligrafie 10.00-12.00 Fed. vrouwenraad cursus 9.15-11.15 H.O.V., operettever. rep. 20.00-23.00 Nivon kalligrafie 20.00-22.00 Sjoelclub Heiloo 20.00-22.00 H.B.C., bridgeclub Heiloo 20.00-23.00 19.00-21.00 december 9.00-10.30 11.00-12.00 9.30-11.30 14.00-15.30 13.30-16.30 20.00-22.00 19.30-21.30 Boerhave Engelse les Vrijdag 4 Pl.landsvr., volksdansen S.O.W. Heiloo N.v.v.H., ds.bridge Pl.landsvr., volksdansen S.O.W.yoga v. ouderen Begel.orkest v. NH, rep. Liberty Lines Squared. Zaterdag 5 december Gesloten Zondag 6 december Gesloten Maandag 7 december N.v.v.H., gym N.v.v.H., zang Nivon doe-middag Pl.landvr., zang Sans atout bridge Nivon Aquarellen gev.6 E.H.K., klaverjassen Soc.alleenst. 10.30-11.30 14.00-15.30 13.30-15.30 14.00-15.30 20.00-23.00 20.00-22.00 20.00-22.00 20.00-22.00 Dinsdag 8 december Doves, gym 9.00-12.00 Nivon aquarellen gev.5 9.30-11.30 Pl.landsvr., doe-ochtend 9.30-11.30 Nieuw Leven 20.00-22.00 H.B.C., bridged. Heiloo 20.00-23.00 Oppositie geologie 19.30-21.30 N.v.v.H., kalligrafie 20.00-22.00 Maandag 30 november werd de heer J. Overmeer (links) pauselijk onder scheiden als Ridder in de Orde van de H. Silvester. Deze hoge onderschei ding, die uitgereikt werd door deken Schellens, gold ter afronding van zijn 25-jarig jubileum in dienst van het RK Schoolbestuur in Heiloo. Dit feest vond al plaats op 17 september. De heer Overmeer kreeg de onder scheiding ook vanwege zijn zeer actieve inzet in tal van kerkelijke vereni gingen en besturen. december 10.30-11.30 9.30-11.30 9.30-11.30 20.00-24.00 20.00-22.00 20.00-23.00 Woensdag 9 Doves, gym Nivon tekenen gev.6 N.v.v.H., toneel rep. A.R.Z.V. verg. Nivon kalligrafie Falkland toneel verg. Liberty Lines Squaredance 19.00-22.30 Rotarycl. Heiloo 19.00-21.00 UCYL yoga 19.15-21.15 COMITÉ VOOR DE KINDERPOSTZEGELS Op dinsdag 17 november heeft in de stand van het Comité voor de Kinder-, postzegels in het hoofdpostkantoor een meneer 25,00 bij vergissing achterge laten. Betrokkene kan zich voor teru gontvangst melden bij bovengenoemde stand of telefonisch onder nummer 333658. HENK SCHOLTEN HOUDT KERSTSHOW IN DE ZEVENSPRONG Op zondag 6 december van 11.00-17.00 uur, zal bloemist Henk Scholten u een keur van mogelijkheden laten zien m.b.t. relatie geschenken. Dit gebeurt in de Zevensprong aan de Ewisweg. Hoe u bijvoorbeeld een fles wijn, ver pakt in een bloemstuk, tot een feestelijk kado kunt laten maken. Maar er zijn ook complete kerstpakketten of alleen bloemstukken. Het streven is om zowel voor zakelijke relaties, als voor particulieren te laten zien wat er allemaal mogelijk is met bloemen en groen. Al 2 maanden is het hele team van Henk Scholten bezig om ideeën naar voren te brengen. U zult verrast zijn hoe vernuftig, ook in de bloemsierkunst, met mode tinten wordt gewerkt en dat er naar steeds grotere perfektie wordt gestreefd. Ook collega bloemist Bas Bentzon, uit Heerhugowaard, zal deze dag aanwezig zijn, met zijn prachtige schilderijen, van gedroogde natuurlijke materialen, die hij vaak vergezeld laat gaan van een klein gedichtje. „Alles speelt zich af in een gemoedelijke sfeer, het is geen 2 da gen Kerst, maar de hele maand", aldus Henk Scholten. Het is mogelijk op de show te bestellen, er kan niet gekocht-worden. Kerststuk ken kunnen door het hele land bezorgd worden, Henk Scholten zorgt er zelf voor dat het op de juiste bestemming komt. Tijdens de op 20 november gehouden jaarvergadering van de Abva/Kabo Heiloo/Limmen werden vanwege hun 40-jarig lidmaatschap van de bond de volgende leden gehuldigd (v.l.n.r.): de heer en mevrouw Smit, de heer en mevrouw Otte en de heer en mevrouw Terneuzen. Later op de avond werden ook de heer en mevrouw Van der Meulen nog in de bloemen gezet om dezelfde reden. Brief van Sint Nicolaas aan alle bibliotheekgebruikers Sint hoorde, oh foei toch, van z'n Piet, dat bibliotheekgebruikers, zelfs, wanneer het regent dat het giet de bibliotheek binnenkomen met natte materialen en dan, zonder schromen, vrolijk weer andere boek of platen halen Een opmerking hierover wordt dikwijls versimpeld en heel luchtigjes afgewimpeld met: Ik ben toch met de auto" of „Ze zaten in de tas van m'n fiets" en „dat beetje water, dat geeft toch niets" Zelfs lieve gebruikers al dragen jullie de boeken en platen, zoals jullie zeggen, onder jack, regencape, of jas: Bibliotheekmaterialen hoor je altijd te vervoeren in een aparte grote tas. En, wanneer de tas is vergeten? Eerst gaan halen, vindt Sint, want na 25 jaar, openbare bibliotheek in Heiloo, moet iedere gebruiker dit nu echt wel weten. Sint Nicolaas Op 27 november jl. overleed geheel on verwacht de onder-commandant van de vrijwillige brandweer van Heiloo, de heer Herman Rozing. Aan het einde van dit jaar zou hij, vanwege het inmiddels bereikt hebben van de 55-jarige leeftijd, de brandweer na een periode van 20 jaar hebben verlaten. In het Heilooër korps nam de heer Ro zing een centrale plaats in, zowel door zijn persoonlijkheid als door zijn func tie. Een man met milde humor, altijd opgeruimd en vriendelijk, met begrip voor anderen, een vriend voor ieder die hem kende. Als brandweerman heeft hij in al die ja ren vele malen hulp verleend bij brand en ongevallen. De laatste jaren had hij als onder-commandant de zorg voor de administratie. Daarnaast was hij inten sief betrokken bij het organiseren van wedstrijden in regio-verband. Daardoor heeft hij naast de wekelijkse oefena vond menige avond beschikbaar gesteld voor deze vorm van dienstbaarheid aan de samenleving. Zowel in Heiloo als in de regio is daarom met ontsteltenis ken nis genomen van zijn plotselinge heengaan. Zijn echtgenote stond geheel achter zijn brandweerfunctie en verleende daaraan ook daadwerkelijke medewerking. Haar en haar kinderen wensen we veel moed en sterkte toe om dit grote verlies te dragen. G.J. Glijnis, burgemeester KERSTTRANSPORT NAAR POLEN De Stichting helpt de Polen in onze re gio verstuurt 10 december haar kerst- transsport naar Polen. Een vrachtwa gen, geladen met 15.000 kg hulpgoede ren, kan dan vertrekken. Eerst zal in Warschau bij een instituut voor geeste lijk gehandicapte kinderen ruim 8000 kg hulpgoederen, zoals bijv.toiletartikelen, kleding, en speelgoed afgegeven wor den. Door de vele financiële giften, welke de afgelopen maand zijn binnengekomen, ruim/i 2000,00, is het mogelijk gewor den om te gaan rijden. De lading staat reeds een maand klaar, maar de centjes ontbraken bij de stichting. Aangezien dit reeds het elfde transport is welke de stichting Help de Polen dit jaar naar Polen stuurt is de stichting financieel los. Dringende oproep Volgens het bestuur komen er zeer veel hulpgoederen van prima kwaliteit bin nen, maar de gevers staan er vaak niet bij stil dat het vervoer veel geld kost. Ie der transport kost tussen de 2000,00 en 2500,00. Als iedereen welke «n zak hulpgoederen bij een van de inza- meladressen brengt, daar een of twee guldens bij zou doen waren de trans portkosten geen probleem. Het komen de transport worden ook weer geadres seerde pakketten tegen een kleine ver goeding meegenomen. Hiervoor moet u echter wel eerste contact voor opnemen met tel. 02518-53651. Waar kan u de hulpgoederen brengen? Heiloo: A. J. Kroon, Butterlaan 54, D. Pepping, Herenweg 198, R. Klop, Ken- nemerstraatweg 624, P. Kuipers, Ter- meijen 132, J. Pepping, Boekenstein 15, mevr. Groot-Valkering, Hoogeweg 72. Egmond Binnen: B. Zonnevelt, Hooge- GESCHENKIDEE BIJ UW KÉRASTASE KAPPER De cadeaumaand december staat weer voor de deur. Het is vaak niet eenvou dig om voor een ieder een mooi, origi neel of nuttig cadeau te verzinnen. Voor de cosmetica is december een be langrijke maand. Niet alleen de Eau de Toilette, de parfum of after shave wordt als cadeau geschonken, maar ook de decoratieve en vooral de verzorgende cosmetica (kostbare huiscrèmes en -maskers). De topmerken op het gebied van de haarverzorging blijven hierin niet ach ter. Zo is het merk Kérastase (van L'Oréal) voor het compelte assortiment haarverzorgingsprodukten met een luxe cadeauverpakking op de markt geko men. Met name de produkten van de Kérastase Nitritive en de Kérastase Beaute-lijn zijn gewaardeerde geschen ke: bijvoorbeeld het Masque Capillaire, een haarmasker op basis van maïskie- molie of de Lait Vital Proteïne, een crè me die de noodzakelijke voeding aan het haar geeft. De Kérastase produkten zijn alleen te verkrijgen bij de betere kapsalons. Voor meer informatie kunt u bellen naar L'Oréal, telefoon: 02957-44138 of 44140. In onze regio verkopen o.a. Bijwaard Coiffures te Heiloo en Equipe Coiffures te Limmen de Kerastase produkten. GELD: VOOR U EEN PROBLEEM? Hebt u wel eens vragen over subsidies, regelingen, of over het omgaan met geld? Dan kunt u hierover informatie krijgen bij Stichting Consument en Huishouding. Op het spreekuur van Consument en Huishouding kunt u terecht met vragen over bijvoorbeeld: - Wat is 'een redelijk bedrag voor kostgeld? - Kom ik in aanmerking voor een tege moetkoming in de Studiekosten? - Als ik een huis koop, kan ik dat dan financiëren? - Ik wil een lening afsluiten. Is dat verantwoord? - Is een verzekering noodzakelijk? - Hoe krijg ik inzicht in mijn uitgaven? - Hoe kom ik uit met mijn inkomsten. Het uitkomen met het inkomen wordt tegenwoordig steeds moeilijker. De uit keringen gaan omlaag in een tijd dat de prijzen stijgen. Maar ook huishoudens met een modaal inkomen hebben het moeilijk. Zij komen niet in aanmerking voor subsidies en zij hebben hoge vaste lasten. Herkent u dit probleem, dan kunt u langs komen voor advies en hulp. Ook als u schulden hebt, kan door middel van schuldbemiddeling een oplossing gezocht worden. De hulp is gratis en voor iedereen. De informatie die u geeft wordt vertrouwelijk behandeld. Voor informatie, hulp en advies kunt u langs komen of bellen naar Stichting Consument en Huishouding. Om onno dige wachttijden te voorkomen kunt u het beste een afspraak voor een per soonlijk gesprek. Adres: p/a Spociale Dienst, Van Aostastraat 5, Heiloo, tel.: 072-313183/313184. Tijd: donderdag middag van 13.30-17.00 uur. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: ds. B.J. Kruit; 19.00 uur, Ge- ref. kerk: ds. A. Boelhouwer. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 en 19.00 uur: ds. A. Boelhouwer. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: ds. J. Verhage (jeugddienst). Parochie-zondagsdienst Psychiatrisch Centrum Sint Willibrord, Kennemerstraatweg 464, tel. 330844. Volle Evangelie Gemeente Zondag 14.30 uur dienst, woensdag 20.00 uur bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: ds. B. Spruijt uit Amsterdam (2e advent). Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: ds. M.W.S. Cramer (2e advent). Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur: dr. L.D. Oosterveld. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: ds. H.Th. Ament. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur: br. R. Ganzevoort; 17.00 uur: ds. L.G. Compagnie (H.A.). Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Kerk van de Nazarener 10.30 uur: ds. J.W. van Otterloo; the ma 'Vernieuwde kracht'. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 uur: leesdienst; 17.00 uur: ds. J. Luiten. Evangelische Gemeente De Egmonden Zondagavond 19.00 uur, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Inlichtingen tel. 02206-5301 Rooms Katholieke Kerkdiensten Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Don derdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan Weekenddiensten: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 (bij de Juliana Zusters) en 10.30 uur, Hoogmis. Door de week: maandag, woensdag en vrijcJag 19.00 uur, donderdag 10.00 uur. Bi«#jj^gelegenheid: zaterdag 16.00 uur in de Bedevaartskapel. Gebeedsdienst en Lof: Zondag 15.00 uur. Grammofoonplaten met gesproken tekst Deze platen willen we eens extra onder de aandacht van het publiek brengen. Ze zijn het namelijker meer dan waard. Zoals de plaat met een bloemlezing uit de Noord- en Zuidhollandse poëzie met bijbehorende tekstboek. Luisterend le zen dus: Een heel plezierige methode om poëzie goed te leren lezen en daar door nog beter te leren waarderen. Ver der noemen wij: Het platenkoffertje van Wim Kan: Nieuwjaar-conferences, inclusief tekstboek. Het aanzien van 1975: Luisteren naar de hoofd- en be langrijkste bijrolspelers, die het aanzien van de wereld van 1975 bepaalden. De platen Juliana Regina 1948-1980: Een historisch dokument. Platen met dieren - en vogelgeluiden. Dit is slechts een kleine opsomming. De platen zijn dikwijls voorzien van bij behorende tekstboek en anders vindt men zeker lectuur over de inhoud van de grammofoonplaten in de betreffende kasten. Deze grammofoonplaten zijn te vinden in de kleine blikvangers, opge hangen aan de verschillende boekenrek ken voor de volwassenen. Carla van de bibliotheek POLITIEBERICHTEN Op de Oude Kennemerstraatweg is een VW Golf aan de rechterkant van voren tot achter beschadigd. Dit gebeurde in de nacht van 22 of 23 november. Heeft iemand dit gezien? Meldt u het even bij de politie? Er werden op Trompenburg en aan de Nieuwe Plantagie auto's open gebroken bij de eerste werd niets vermist, uit de tweede werd een radio meegenomen. Op de Kanaalweg werd een personenau to met een aanhanger aangehouden. Het bleek dat de remmen niet te best werkten, en dat de aanhanger met in houd 1600 kg woog (600 kg is toe gestaan). Er is procesverbaal opgemaakt. Uit de Super Discount heeft iemand iets meegenomen zonder te betalen. Bij de bowling in Heiloo werd ingebro ken de sigarettenautomaat werd ge kraakt, toen men nog verder wilde gaan ging het alarm af. Van een auto op de Kennemerstraatweg werd van een auto de buitenspiegel, de ruitenwissers en een antenne vernield. Uit een andere auto werd een radio cas setterecorder meegenomen. Op de Zeeweg vond een aanrijding plaats die veel schade veroorzaakte. Twee auto's reden richting Egmond een derde reed er vlak achter en vond het nodig bij het bruggetje in te gaan halen. Van de tegenovergestelde richting kwam een auto, dus een botsing werd onvermijdelijk. Wonder boven wonder waren er geen gewonden, maar de mate riele schade was aanzienlijk. Van een SRV wagen op de Westerweg heeft men de deur opengebroken en le vensmiddelen meegenomen. Bij Motel Heiloo werd van een engels- man z'n mercedes gestolen. Heiloo heeft een 'Meniak'. Iemand schept ei behagen in om rode menie te gen huizen te gooien op de Blomhof en de Hoefcamplaan gebeurde dat tot drie keer toe. Op de Vijzellaan goot men het over de kafferdeksel van een auto. De politie zoekt contact met mensen die dat ook is overkomen of het gezien heb ben maar het niet gemeld hebben. Op de hoogte van Texaco kwamen op de 28e november een auto en een motor rijder met elicaar in botsing. De auto verkende geen voorrang. De motorrij der werd naar het ziekenhuis gebracht. Door het inslaan van een keukendeur ruitje verschafte men zich toegang tot een woning aan de Dors. Er werden sie raden en een CD meegenomen. Gevonden voorwerpen Bril met rode etui, sleutel en hanger van Ford, houten ketting, 4 sleutels aan ring, 2 autosleutels, bridge kaart, gou den armband met monogram en muntstuk, rood regenpak, dameshorlo ge zonder badnje, gouden ring met steen, 2 deursleutels en 2 siersleutels, grijze herenhandschoen, halsketting met zilverkleurige hanger, 3 sleutels, zwarte portemonnaie en inhoud. Gevonden voorwerpen te Heiloo over de periode van 16 november tot en met 29 november 1987. Goederen af te halen op woensdag- en zaterdagmiddag tussen 14.00 en 16.00 uur. Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) 5 en 6 december: dr. Duijvestijn, Obrig- laan 52-53, tel. 333100. Weekenddienst Apotheek 4-11 december: apotheek Heylo, Stati onsweg 53, tel. 331070. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Hei loo, tel. 337531. Verloskundige Limmen 3-9 december: C. Motzo, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 5 en 6 december: J.P. Heijdens, Wielin- genweg 285, Alkmaar, tel. 072-615420. Diëtiste Simone Ouwendijk, Rosendaal 11, Hei loo. Telefonisch afspraken maken: dag. tussen 18.00-19.00 uur, tel. 072-336051 (b.g.g. 330719) Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Mw./I. Nijdam-Visser, De Wildtlaan 52, Heiloo, voor voedings dieetadviezen na tel. afspraak, tussen 17.00-19.00 uur, tel. 072-332287. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildt laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; Fysio- therapiepraktijk E.J. de Waal, Kenne merstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P.A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Elise Zonneveld-Kemper, tel. 072-337378. (Samen bevallen). Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs laan 1). Zaterdag spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 072-334348. Kruisvereniging Heiloo Kantoor Wijkgebouw, Holleweg 94. Geopend ie dere maandag en donderdag van 16.00-17.00 uur. Uitleenmagazijn Geopend op werkdagen van 18.30-19.30 uur. Tel. 072-N331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694, en mevr. B. Nieuwmeyer, tel. 072-338088. Voor leden van de Kruisvereniging kosteloos. Wijkverpleegkundigen Spreekuur in het Wijkgebouw dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. De dienstdoende wijkverpleegkundige is bereikbaar tussen 18.00 en 8.00 uur via tel. 072-126482 (alarmcentrale). Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen voor huisvesting in een be jaardenoord en sociale alarmering die nen te worden gericht aan de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Heiloo, Van Aostastraat 5, 1851 JB Heiloo, t.a.v. A.Th.Delleman (tel. 072-313184). Spreekuur: iedere werkdag van 8.30-10.30 uur. Tevens dinsdag van 19.00-20.00 uur. Alg. Ned. Invalidenbond Secr.: mevr. Burgering, Karei de Groot elaan 26, 1861 KT Bergen (NH), tel. 02208-12819. Kontaktpersoon: A. L. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, 1851 BH Heiloo, tel. 072-333797. Stichting Telefonische Hulpdienst Noord-Holland Voor een gesprek van mens tot mens dag en nacht bereikbaar: tel. 072-613614. W ao-Aa w-Groep Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Tevens elke maandag spreekuur (9.00-12.00 uur). Vereniging voor Volkshuisvesting Heiloo Inlichtingen/inschrijvingen: alleen de eerste en derde dinsdag van de maand van 19.30-21.30 uur (inschrijvingen om 19.30 uur) in het Open Huis. Secretari aat: N. Greeuw, Termijen 22, tel. 332158. Stichting Werklozenbelangen Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (10.00-11.30 uur) in het onder komen aan de Pastoor van Muijenweg 16, Heiloo (voormalige Agnesschool), tel. 072-337196. Ouders helpen Ouders Telefonische hulpdienst van de Lande lijke Stichting Ouders van Drugs verslaafden. Tel. 072-152244. Bereik baar: maandag t/m vrijdag van 17.00 t/m 01.00 uur, zaterdag, zondag en op feestdagen van 9.00 t/m 01.00 uur. Vrijwilligers Autovervoer Telefoon 333097, b.g.g. 331297. Stichting Consument en Huishouding Spreekuur: afdeling Sociale Zaken, Van Aostastraat 5 te Heiloo, donderdag van 14.00-16.00 uur. Tel. afspraak maken (hele week): tel. 313184. Regionaal Ziekenfonds Noord-Holland-Noord Spreekuur: woensdag van 13.00-14.00 uur in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Consulenten Dierenbescherming Heiloo Honden: Heiloo en Limmen - tel. 02205-2256, 072-333714; Akersloot - tel. 02513-10079. Katten: Heiloo - tel. 337853, 621195; Limmen - tel. 02205-2256; Akersloot - tel. 02513-10079. Vogels: tel. 072-337516. Knaagdieren: Heiloo en Limmen - 072-331484; Akersloot - 02513-10079. Inspectie Heiloo e.o.: tel. 072-335750. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belangeloos de helpende hand wil bieden. Inlichtin gen: ma., wo. en vr. tel. 334383; di. en do. tel. 332156. Bellen tussen 8.30-9.30 uur. Bij geen gehoor: tel. 330455. VVV Heiloo Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Post bus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinforma- trice: mevr. A. de Moor, Nijverheids- weg 11, Heiloo, tel. 072-333719. Unie van Vrijwilligers Kantooruren: alje werkdagen van 9.00-10.00 uur, Hoog en Laag 25, Hei loo, tel. 335296. Secretariaat: mw. B. Eberson-Bergsma, Breedelaan 46, 1851 MD Heiloo, tel. 072-336262. Giro UW: 2400655. Stichting Algemeen Maatschappelijk Werk (Stama) Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woensdag en vrijdag, 9.00 tot 10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205-1250. Spreekuur donderdag, 14.00 tot 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nas- saulaan 5 te Alkmaar, tel. 072-110804. Gehele week. Ombudsteam Heiloo Voor schriftelijke vragen: Postbus 89, 1850 AB Heiloo. Tel. bereikbaar van 10.00-22.00 uur op 072-333935 (b.g.g. 072-621033/334148). Spreekuur vrijdag na telefonische afspraak in De Duif, Mariënstein 180, van 19.30-20.00 uur. Stichting Peuterspeelzalen Heiloo Aanmeldingen en inlichtingen: mevr. S.van den Haak-van Wijk, tel. 072-334219. Oppasdienst Tarieven: 2.50 per uur; na 23.00 uur ƒ3,-. Contactadressen (uitsluitend tele fonisch tussen 12.30 en 13.30 uur): mevr. Meertens-Wiltens (072-116377) of mevr. van 't Veen-Paarlberg (072-330127).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 2