Algemene beschouwingen '88: raad berust in bezuinigingen Ook Limmen moet offers brengen voor zelfstandigheid Superloterij Meervogels '31 Intratuin in kerstsfeer Kt s %X2f-> tePen74/fft JUWELIER li/ Burgemeester Schoof kocht het eerste lot in de superloterij van voetbalve reniging Meervogels. ...■iiiiiiiiiiiiiiiillli gratis sta7horl°Se G°uden Se!ce^anfe Certif^at) f99 U29 't Loo - Heiloo 'JITKIJKPOST 2 DECEMBER 1987 AGENDA SPORTHAL HET VENNEWATER Donderdag 3 december Sportinstuif 50-plussers 14.00-16.00 Handbal, div. clubs 18.00-23.00 Vrijdag 4 december Zaalvoetbal, div. clubs 17.45-23.00 Het volledige programma: HSV jeugd - SVW 18.45 Ossenhooft - Estrella 19.35 De Krocht - Café Tervoort 20.25 Van Beek Occ. - Swaag Sport 21.15 Students Reunited - Fleura 22.05 Zaterdag 5 december Geen programma ontvangen. Zondag 6 december Geen programma ontvangen Maandag 7 december Volleybal Effect 18.00-23.00 Dinsdag 8 december Volleybal, NeVoBo 18.30-23.00 Woensdag 2 december Zaalvoetbal KNVB 18.45-23.00 Het volledige programma: Ossenhooft ds - Van Eijk 2 18.45 Foresters vet. 2 - BOL 19.25 Foresters vet. 1 - Viersprong 20.05 Melkunie vet. - AFC'34 20.45 Heiloo'80 2 - Cartouche 2 21.25 HSV 3 - SVW 5 22.05 Wijkvereniging Plan Oost Zaterdag 19 december: kerststukjes ma ten onder deskundige leiding in 't Oost- honk. Van 9.00-11.00 uur voor kinde ren tot 12 jaar (kosten 1,00), daarna tot 16.00 uur voor oudere kinderen en volwassenen (kosten 2,00). Bij de kosten komen nog wel de gebruikte ma terialen! Voor inlichtingen en opgave kunt u voor 14 december bellen met T. de Waard, tel. 332845. Openbare Bibliotheek Vrijdag 4 december: muziek beluisteren in de muziekafdeling van 19.00-20.00 uur. Onderwerp: hoogtepunten uit de romantische pianoconcerten. Tevens kan men tot en met 8 december in de muziekafdeling terecht voor de ex positie over nieuwe bladmuziek uit de schatkamer van Sint Nicolaas. Bond van Plattelandsvrouwen Dinsdag 8 december: doe-ochtend o.l.v. Wybrich de Man vanaf 9.45 uur in het Open Huis. We gaan strofiguurtjes ma ken. S.v.p. een schaar meebrengen. Sociëteit Alleenstaanden Heiloo Maandag 7 december: Sinterklaas avond vanaf 20.00 uur in het Open Huis. De toegang is gratis. D.V.W. De wedstrijdcommissie organiseert op zondag 13 december een gecombineerde Baars-Witvis wedstrijd. IJs en weder diendende, wordt deze wedstrijd gehou den in het Noord-Hollandskanaal nabij 't Pontje te Akersloot. Vertrek vanaf 't Loo, om 9.00 uur. Uiteraard zijn de da mes en jeugdige leden ook van harte welkom. Mocht u twijfels hebben over het door gaan van deze wedstrijd door eventuele slechte weersomstandigheden, kunt u bellen tot zaterdagmiddag 12.00 uur: tel. 334104. NIEUWS VAN DE OUDERENBONDEN De gezellige decembermaand staat weer voor de deur: het Sinterklaas feest, het kerstfeest en Oudejaarsa vond. De Ouderenbonden KBO en ANBO willen ook hun steentje bij dragen tot verhoging van de sfeer en de gezelligheid, hetgeen zal blijken uit de activiteiten die er in de maand december gehouden zullen worden. Op 3 december organiseren de Ou derenbonden een Sinterklaasmid dag met bingo in 't Trefpunt. De entree is 2,50 en voor dit bedrag krijgt u 3 bingokaarten en een kop warme chocolademelk met specu laas. De aanvang is gesteld op 13.30 uur. Op 8 december organiseert de KBO een Adventsviering ter voorberei ding op het Kerstfeest. De liturgi sche commissie heeft weer haar uit erste best gedaan hiér iets moois van te maken. We beginnen om 9.30 uur en de viering zal niet langer duren dan drie kwartier a één uur. Pastor Walstra en Mevr. de Git zullen en kele lezingen en voordrachten ver zorgen, afgewisseld door samen zang en enkele gregoriaanse gezan gen door een KBO-koor. Na afloop drinken we nog gezellig een kop koffie. Uiteraard zijn ook ANBO- leden van harte welkom. Op 17 december heeft de activiteiten-commissie van de geza menlijke Bonden een Kerstmiddag georganiseerd. Het toneelgezel schap de ENGRO's zal deze middag voor u optreden. De entree is 2,50 en we beginnen om 13.30 uur. Op 23 december is dan weer het jaarlijkse kerstbal. De aanvang is gesteld op 14.00 uur en de entree is 2,- inclusief 1 kop koffie of thee. Wij verwachten weer een grote op- konqst, de dames in hun mooiste baljurk en de heren zien er natuur lijk ook gesoigneerd uit! Op 3 januari is de nieuwjaarsrecep tie van 14.00 tot 15.00 uur. U krijgt dan de gelegenheid uw bestuur en alle aanwezigen de hand te druk ken, vergezelgd gaande van uw goe de wensen voor het nieuwe jaar. De koffie staat klaar en u kunt een gra tis drankje en hapje nuttigen. Tij dens de receptie krijgen de biljart ballen en de kaarten even rust, maar daarna kunt u weer volop uw lief hebberij beoefenen. Op 6 januari is er een groot nieuw jaarsbal. De entree is 2,~, inclu sief een kof koffie of thee. Het gestelde bij het kerstbal betreffende de kleding geldt natuurlijk ook voor het nieuwjaarsbal. U ziet, het is weer een gevarieerd programma en voor elk wat wils. Tijdens drie sessies hebben de fracties van de vijf in de raad vertegenwoordig de politieke partijen gesproken over de begroting voor 1988. Het waren rustige beschouwingen. Enerzijds was men te vreden over de beperkte verhoging van de gemeentelijke tarieven en heffingen dankzij een meevaller vanuit Den Haag; anderzijds drukten de bezuinigingen een stempel op het financiële beeld in de ge meente Heiloo. Er moet gekort worden op de uitgaven, wil de gemeente over een jaar of vier niet met een enorm te kort op de begroting blijven zitten. De vertegenwoordigers van VVD, CDA, PvdA, Heiloo 2000 en Links Heiloo le ken min of meer te berusten in het beeld dat door het college met behulp van de vele ambtenaren had samengesteld. In het navolgende verslag zullen wij de meest opvallende onderwerpen eruit halen. De VVD kwam zowel in de algemene beschouwingen als tijdens de hoofd- stuksgewijze behandeling van de begro ting met het voorstel om in de wijken van Heiloo waar 's avonds na 11 uur de straatverlichting niet meer vol brandt, deze voortaan wel volledig te laten branden. Dit met het oog op het gevoel van veiligheid en mogelijk ter preventie van criminaliteit. Wethouder en partij genoot Dekker kon zich wel verplaatsen in de argumenten, maar vond toch dat de raad het VVD-voorstel niet moest aannemen. Vooral met betrekking tot de bezuinigingen op andere terreinen oordeelde de wethquder het enigszins scheef om voor de straatverlichting opeens wel extra geld beschikbaar te stellen. Hij zegde de heer Post, die het voorstel indiende, toe om het onder- 'werp nog eens ter sprake te brengen in 'de commissie openbare werken en volkshuisvesting. De heer Pieters van het CDA kwam met het plan om vanuit de gemeente iets te doen voor mensen die dit jaar niet in aanmerking komen voor de eenmalige uitkering van het rijk, maar die toch in een zodanige financiële positie verkeren dat zij een extraatje wel kunnen gebrui ken. Dit extraatje werd door het CDA voorgesteld als een soort van kerstpak ket. De Heilooër politiekers hadden moeite met dit onderwerp. Enerzijds wilde iedereen wel een gebaar maken, maar aan de andere kant was er discus sie over de vorm waarin dit moet gebeu ren. PvdA en Heiloo 2000 bijvoorbeeld voelden meer voor het kwijtschelden van een deel van de gemeentelijke hef fingen, waarop burgemeester Glljnis di rect de waarschuwende vinger opstak: een gemeente moet zich niet bemoeien met inkomenspolitiek. Wethouder me vrouw Willemse-van der Ploeg zegde tenslotte toe om dit onderwerp niet voor 1987, maar voor 1988 bespreekbaar te maken in de commissie sociale zaken en welzijn. Dan kan er zorgvuldig geoor deeld worden. De raad stemde hiermee in. Heiloo 2000, dat het. tijdens de zitting op maandag moest doen zonder de he ren Ten Hoope en Zandbergen, begon de beschouwingen met een portie kritiek op het rijksbeleid waarvan de gemeen ten de dupe worden: 'De gemeenten staan met hun rug tegen de muur', aldus fractievoorzitter Ten Hoope. Op het terrein van de plaatselijke politiek was Ten Hoope verheugd te hóren dat er in Heiloo een gemeentelijke monumenten lijst bestaat, welke hij anders had willen instellen. Ook de opmerking van we thouder Willemse-van der Ploeg, dat er in 1988 wederom geld beschikbaar zal zijn voor hulp aan slachtoffers van mis drijven, stemde Heiloo 2000 tot tevredenheid. Minder blij was de heer Ten Hoope met de verschillen tussen de huurtarieven van sportvelden voor verenigingen met en zonder jeugdleden. Hij doelde daar bij op de relatief hoge prijzen, die de zo meravondvoetbalverenigingen moeten betalen ten opzichte van clubs als HSV en Foresters. Wethouder Borsjes vond de gekozen term, 'discriminatie', niet juist en verwees naar een raadsbesluit uit 1980, waarin de basis voor de huidi ge tarieven is gelegd. Ook het feit dat verenigingen zijn uitgeweken naar Alk maar door de te hoge Heilooër tarieven leek hem overdreven. Overigens zal er op aandrang van diverse fracties een on derzoek komen naar de behoefte aan dan wel overschot van sportaccommo daties in Heiloo. BETWEEN IN 'T AKERTJE Voor Between is het alweer enige tijd geleden, dat ze in hun regio gespeeld hebben. Dit in verband met optredens elders in het land. En dit was dan ook de reden voor de uitbater (Hans) van het Akertje te Heiloo om Between weer eens uit te nodigen. Between heeft er de laatste tijd hard aan gewerkt om voor een groot deel het re pertoire te vernieuwen, dus dit weekend is Sinterklaas niet de enige die vol ver rassingen zit. Bovendien zal elke hon derdste bezoeker een gratis Between T- shirt uitgereikt krijgen. Zondag 6 de cember is het dus zover, dan is Between inclusief hun graffiti-bus aanwezig in het Akertje aan de Kapellaan te Heiloo, aanvang 20.30 uur. NATIONALE WEDSTRIJDEN MACHINESCHRIJVEN EN STENOGRAFIE Op zaterdag 19 maart 1988 worden in Utrecht voor de achtste maal de natio nale wedstrijden machineschrijven en stenografie gehouden, in samenwerking met uitgeverij Wolters-Noordhoff en de fabrikanten van schrijfmachines/tekst verwerkers IBM en Triumph-Adler. Aanmeldingsformulieren kunt u ver krijgen bij Instutuut Dompvloet, Ken- nemerstraatweg 514, Fleiloo, tel. 072-330936. Zij kunnen u tevens infor meren over de wedstrijdreglementen en de minimumeisen waaraan een wedstrijddeelnemer moet voldoen. Bij Instituut Dompvloet te Heiloo staan do centen machineschrijven en stenografie klaar om te 'coachen' en in te schrijven. U kunt ook schrijven naar het wedstrijdsecretariaat, p/a Mw. J. Bak ker, Da Costakade 89, 1053 Wk Amsterdam. Het inschrijfgeld bedraagt 17,50 per deelnemer. Mevrouw Van Baarle (PvdA) ging in te genstelling tot de andere politieke par tijen uitvoerig in op de nota over eman cipatiebeleid in Heiloo. Deze nota staat voor morgen op de agenda van de ge meenteraad en dus werd er maar weinig inhoudelijk over gesproken. Ook werd er weinig gezegd over de toewijzing van woningen aan woningzoekenden. Re cent is hierover nogal wat gepubliceerd. Wethouder Dekker stelde, mede naar aanleiding van vragen van PvdA- fractievoorzitter Adema, voor om dit probleem te bespreken in een besloten vergadering van de commissie openbare werken en volkshuisvesting. In de discussie over bezuinigen is ook gesproken over de invoering van hon denbelasting. De PvdA was hiervan wel een voorstander, maar kreeg onvol doende steun. Wel is er een ruime meer derheid in de raad, die het probleem van overlast door honden - niet alleen poep, maar ook de vele loslopende honden - via o.a. publiciteit wil aanpakken. Als laatste spreker trad de heer Helder van Links Heiloo op. Hij pleitte voor het niet verhogen van de heffingen voor riool en reiniging en in plaats daarvan de onroerendgoed belasting iets meer dan de voorgestelde 4 procent te verho gen. Hij stond alleen met dit voorstel. Ook ten aanzien van de professionele voorstellingen in De Beun had Links Heiloo een andere visie dan de rest van de raad. 'De Beun staat het laagst op mijn lijstje, in vergelijking met volksmuziekschool, open huis en biblio theek', was de strekking van de woor den van Helder. Wethouder mevrouw Willemse-van der Ploeg nam deze op vatting voor wat die was. De wens van de heer Helder om na te gaan of het openbaar vervoer in Heiloo beter kan worden, bijvoorbeeld door deel te nemen aan een proef van de NZH met nachtbussen, zal nog wél na der bekeken worden. Wethouder Dek ker zegde toe informatie te zullen inwinnen. Tot zover ons verslag van de algemene beschouwingen '88. Natuurlijk hadden we veel meer kunnen opsommen, maar de nieuwswaarde is dan beperkt. Veel onderwerpen, zoals de aanschaf van een nieuwe vuilniswagen voor drie ton, het nemen van snelheidsremmende maatre gelen, het verbeteren van de voorlich ting van de kant van de gemeente, etce tera, zullen in de (nabije) toekomst via voorstellen van het college opnieuw in de commissie en vervolgens de raad besproken worden. In het algemeen be-' heersten de bezuinigingen dit jaar de be grotingsbehandeling. Uitkomst zal naar alle waarschijnlijkheid wel zijn, dat Heiloo over enkele jaren weer een slui tende begroting zal hebben. Een doekje voor het bloeden? Voor het behoud van de zelfstandigheid van Limmen moeten er toch een aantal offers gebracht worden. Toch stemde de gemeenteraad van Limmen in, met de plannen van de grenswijziging. Het financiële offer ligt op 50.500,00 op jaarbasis en het „grondoffer" op 25%. Het was voor de raad wel even slikken, maar hadden het er toch voor over, om de felbegeerde zelfstandigheid te behouden. De heer H.J. Kramer (CDA) voorspelde dat 1988 voor Limmen het uur van de waarheid zal worden voor wat betreft de gemeentelijke herindeling en ging, met enige tegenzin accoord met de „ge lukte wisseltruc". Iets wat door waarne mend burgemeester Schoof met klem werd tegengesproken „Het is beslist geen list of truc, maar een wel overwo gen voorstel". Tevens sprak Schoof'zijn dank uit aan de gemeente Uitgeest die zelf in dit plan niet meedoet maar dat redelijk wil zijn. Al moet er financieel ingeleverd wor den, Uitgeest doet dit uit loyaliteit. De P.v.d.A. had moeite met het afstaan van de natuurgebieden, maar hoopt van harte dat het prijs geven van deze gebie den, zelfstandigheid oplevert. Burge meester SgjjOQf zet nog dat staatssecre taris de Graaff-Nauta nooit inhoudelijk met hen over de herindelingsplannen had gesproken, geadviseerd werd, met het plan naar de kroon te gaan. Begroting De begroting voor het jaar 1988 ver schilt niet wezenlijk van die van 1987. Beide keren is de gemeente Limmen er in geslaagd een sluitende begroting aan te bieden. In 1988 zal er een lichte stij ging zijn van de onroerendgoedbe- lasting 0,15 per 3000,— getaxeerde waarde. Gebruikers van woningen moe ten met ingang van 1 januari 1988 2,60 per 3000,- gaan betalen. Zonder problemen ging de raad accoord met de verhoging van de leges, de kosten van een uittreksel uit het bevol kingsregister gaat van 2,- naar 4,— en een bouwvergunning gaat 45,- kosten. Unaniem lieten de fractie's hun waarde ring horen over het financiële beleid van Limmen. Kabeltelevisie Het CDA staat nogal gereserveerd ten opzichte van dit vraagstuk, i.v.m. de fi nanciële konsekwenties. De Limmer Gemeenschap staat er op, dat er eerst een enquête gehouden wordt. „Wij wil len straks niet opdraaien voor de exploi tatie te korten", aldus Dingerdis. De VVD wijst een enquête van de hand, uit ervaring is gebleken dat aan een en quête geen doorslaggevende betekenis mag worden toegekend. Tevens distan tieerde de VVD zich van de uitspraak uit een persbericht als zou de gemeente en dus de gehele bevolking op moeten draaien voor de eventuele tekorten van de exploitatie. In het uitbreidingsplan d'Enterij wor den zes woningwetwoningen gebouwd. Er werd, voor de aankoop van grond 126.727,00 en voor de bouw van de wonin gen 536.299,00 beschikbaar gesteld. Het rijk draagt bij in de kosten en bij oplevering van de woningen wor den deze overgedragen aan de woning bouwvereniging LI-AK. De Stichting bejaardenzorg „de Cameren" heeft een eenmalige bijdrage verstrekt «fin 22.000, zijnde 2000,— per woning van een in aanbouw te nemen projekt van 11 bejaardenwoningen. Al enige jaren had de voetbalvereniging Meervogels 31 te Akersloot in haar planning staan een eenvoudige trai ningshal te bowen. Immers, sinds het nieuwe complex Cloppenburch aan de Boschweg in gebruik genomen werd in 1975, waren de velden regelmatig slecht bespeelbaar door wateroverlast. Vooral het intensief gebruikte trainingsveld (ongeveer 25 uur per week in gebruik) was veelvuldig onbespeelbaar en moest er uitgeweken worden naar het proviso risch verlichte parkeerterrein. Voormalig oefenmeester Jaap van Ber gen heeft het bestuur daar toendertijd meerdere keren op gewezen en het is o.a. aan zijn initiatieven te danken dat er nu een trainingshal gebouwd gaat worden. Het wordt een zogenaamde Romney-loods (ook wel nissenhut ge noemd) met een omvang van 15 bij 45 meter, geheel verlicht en verwarmd. Het is overigens geenszins de bedoeling dat er iets anders dan trainen is te doen, voor het echte zaalvoetbal komt er bin nenkort een 'echte' sporthal. De vorm van de Superloterij is al door meer verenigingen beproefd; mogelijk nieuw kan zijn de samenwerking die ge vonden is met de hele Akerslootse mid denstand. Het complete prijzenpakket heeft Meervogels gekocht bij de plaatse lijke ondernemers, die in ruil daarvoor Meervogels zullen helpen met een soe pele afhandeling van de prijsuitreikin gen. De Hoofdprijs, een Opel-Kadett, wordt gezamenlijk ingekocht en gele verd door de Akerslootse garagebedrij ven. Voor de trekkingen organiseren onze 3 plaatselijke horeca-ondernemers 10 gezellige trekkingsavonden op de eerste zaterdag van elke maand, ingaan de februari '88. Er zullen 1000 loten worden verkocht a 144,-Voor hen die dit bedrag te hoog vinden om in één keer te betalen, is au tomatische betaling mogelijk in 10 ter mijnen van 14,40 of 4 termijnen van 36,-. De trekkingen zullen worden ver richt door de in Akersloot nog zeer be kende notaris N. van Duin te Hoorn. Voor de goede orde: alle 1000 loten doen in elke trekking weer mee, zeker ook in de speciale elfde trekking waarin de Opel Kadett zijn eigenaar zal vinden. In de andere 10 trekkingen in totaal 250 prijzen vallen zoals: een week sporthuis centrum, een video recorder, een tuina- meubelement, luxe reizen, kleuren tv, cd spelers, stereotoren, meubelen, fiet sen, een compleet nieuwe garderobe tot vele mooie waardebonnen te besteden bij de plaatselijke middenstand. Een overzichtelijk boekje waar alle prijzen in staan is verschenen en in Akersloot verspreid. Omdat er niet meer dan 1000 loten zul len worden verkocht geldt 'wie het eerst komt, die maalt het eerst'. Inlichtingen en/of bestellingen zijn te verkrijgen of te doen bij Rob van der Bovenkamp (Tel. 02513-13293) en Hein Kops (tel. 02513-13688). GEMEENTE AKERSLOOT Overleden: Adrianus van Veen, oud 65 jaar. Geboren: Catharina Geertruida, d.v. J. W. M. Ham en M. G. M. Kunnen; Ant- je d.v. W. G. M. Molenaar en A. M. Vreeburg. Intratuin Wielinga is al volop voorbereid op een gezellige kersttijd. Voor elk wat wils, is het devies. Evenals andere jaren is Intratuin, aan de Vennewatersweg, weer helemaal in kerstsfeer. De flonkerende feestelijke show, waarin werkelijke alles aanwezig is om uw huis en kerstboom zo mooi mogelijk te maken, brengen u in de juiste stemming. Prachtig op kleur ge sorteerd vindt u er pieken, slingers, ver lichting voor binnen en buiten en veel materiaal om zelf stukjes te maken. Bo vendien wordt er op drie zaterdagen voor de kerst chocolademelk met kerst brood geserveerd. Ook wat betreft de kerstbomen kunt u uw hart ophalen, er zijn maar liefst 6 soorten bomen, met of zonder kluit. En wie de Vennewatersweg wat te ver weg vindt, kan in 't Hoekstuk ook voor deze ruime keuze kerstbomen terecht. Naast de 'gewone' kerstboom is er ook nog de Servische spar, de Oosterse Spar, de Zil- verspar, de Nordmanspar en de Blauwspar. Intratuin heeft ook aan de kinderen ge dacht leuk opwindbare muziekdoosjes, Mickey Mouse en Donald Duck kerst ballen, en kerstslabbetjes enz. voor kin deren, tot 12 jaar, heeft Intratuin Wie linga een aparte hoek ingericht waar zij op zaterdag 12 december en woensdag 23 december onder vakkundige leiding een kerststukje kunnen maken. Wan neer de kinderen klaar zijn met hun kerststukje kunnen ze genieten van de non-stop draaiende kinderfilms. Intratuin Wielinga laat geen kerstwens onbeantwoord, alles staat nu klaar maar wie het eerst komt, heeft de groot ste keus. SINT NICOLAAS OP DE EGELSHOEK Zaterdag 5 december weet onze goed heiligman op de voor hem drukste dag van het jaar doch nog tijd vrij te maken voor alle jeudige, 'Egeltjes' en hoopt dat hij samen met z'n Pieten een hoop handbalstertjes, Honk- en Softbalstert- jes en voetballertjes zal ontmoeten. Broertjes, zusjes, vriendjes, ouders, etc. zijn natuurlijk ook van harte welkom in 't clubhuis op de Egelshoek. Om 10.00 uur wordt een ieder verwacht en zal vóór de komst van de Sint een gooche laar een ieders hart nog sneller doen slaan. Afgelopen zondag leek de Sint al volop aanwezig op de Egelshoek. Het le team kreeg als eerste een cadeautje in de vorm van een gelijkspel. SDOB hielp duidelijk een handje mee. Zondag zal er toch iets meer uit de kast gehaald moe ten worden. De Al miste de broodnodige punten, doch het tweede deed wat verlangd werd 4-0 winst op, juist die tegenstander waartegen eerder het tot nog toe enige verlies geleden werd. Zie verder de sportagenda. Foresters voetbal Zondag 6 december: Foresters 1 - Al ways Forward 1 (14.00 uur), Foresters 7 - Westzaan 5 (12.00 uur). POLDERTRIMLOOP AKERSLOOT Zondag 6 december organiseert hand balvereniging Meervogels 60 een polder- trimloop. Deze trimlopen genieten een prima reputatie, door de goede verzor ging en gezelligheid. Meervogels 60 ziet vooral de betere lopers uit de regio aan de startlijn verschijnen. Ook een groei end aantal deelnemers die gewoon ge zellig met elkaar willen trimmen. Er worden 3 afstanden gelopen: 4, 8 en 14 km. De 4 en 8 kfh starten 10.30 uur de 14 km om 10.35 uur. Inschrijven va naf 09.00 uur in de handbalkantine aan de Boschweg te Akersloot, vanwaar ook de start is. Kleed- en douchegelegenheid is aanwezig. Deze lopen gelden voor het trimloop- boekjevan de K.N.A.U. en 40+ vetera nen. De eerse drie, de eerste veteraan, de eerste dame en de eerste jeugdigen beneden 14 jaar van elke afstand wor den met eremetaal beloond. Inschrijf geld tot 16 jaar 1,50, met aandenken 2,50; 16 jaar en ouder 2,50 met aan denken 3,50. Na afloop is er voor ie dere deelnemer tegen inlevering van deelnemersbewijs koffie of chocomel met speculaas. Voor meer inlichtingen: tel. 02513-10718. GeeJ'iJ tredO Ikaöö Zilveren Zilveren [panchet knopen °Htair h^r, dl^ntv\nn§ermet aarl ZOoH gOur%Uden min f 75.-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1987 | | pagina 8