limmen GELEGENHEIDS KOLLEKTIE VET ZOMER Er was eens Op weg om te winnen Tropical weekend in JOEB Herman Brood in Akersloot drukkerij uitkijkpost b.v. Agenda de Cgmonden y. 1 y "Stratakolour 0uö iiollanttö Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet is geplaatst. Indien de ruimte het toelaat, zullen wij de tekst zoveel mogelijk vol gende week opnemen. "Brillanca" r Rechte Hondsbosschelaan 22 1850 AB Heiloo telefoon 072-330175 Ook voor UJJJ advertenties exklusieve kaartenkollekties bij elkaar, d.w.z. een ruime keuze voor uw receptie, open-huis, uitnodiging, jubileum, verhuizing, aankondiging, persbijeenkomst, enz. UITKIJKPOST 24 FEBRUARI 1988 Zoals jullie waarschijnlijk al wel weten is gedurende het weekend van 26, 27 en 28 februari het JOEB-gebouw weer ge heel in sfeer van de subtropische cocktail-stranden omgetoverd. In de links en rechts verspreide 'Tropical- party boekjes' kun je precies lezen wel ke bands er spelen en welke tropische drankjes er verkrijgbaar zijn, maar langs deze weg willen we jullie toch nog even op de hoogte brengen. Hier volgt het programma: vrijdag: opening met Racho Da Bano om 20.00 uur; zater dag: Iration, open om 20.00 uur; zon dag; Los Bucaneros, zaal open om 16.00 uur. De entreeprijzen zaterdag is de entree vrij, vrijdag en zondag be draagt de entreeprijs 5 gulden. Ook bestaat de mogelijkheid om op vrijdag een Passe-partout te kopen, wat je dan vrij entree geeft voor het hele weekend. Zo'n passe-partout kost 7,50. Iedereen die een kille zomer verwacht is welkom, om er nu alvast wat van te ma ken, en zij die een warme zomer ver wachten kunnen een voorproefje ko men nemen bij JOEB, Herenweg 69, Egmond-Binnen. MEERVOGELS HANDBAL De uitslag (5-3) doet al vermoeden dat het geen mooie wedstrijd is geweest. De dames van IJmond speelden zeer traag en durfden geen break-out aan. Rina de Wildt scoorde voor de rust beide tref fers. IJmond wist toch langszij te ko men. Ruststand 2-2. Het missen van een strafworp bracht de dames uit even wicht: IJmond kwam op voorsprong 2-3. Met een schitterend afstandschot en een strafworp stelde Marga Poland de overwinning veilig. De heren van Meervogels logenstraften afgelopen zondag alle negatieve verslag geving door IJmond volledig weg te spe len (14-8). Het gehele team werkte hard en menige aktie werd succesvol afge rond. Keeper Adrie Krom was een be trouwbaar sluitstuk. IJmond probeerde vooral door fysieke kracht de verdedi ging te overtroeven. Door snel uit te verdedigen behaalde Meervogels deze verdiende overwinning. SCHIETVERENIGING DE VRIJHEID AKERSLOOT Uitslagen van dinsdag 16 februari: Ere klasse: le T. Coombes 98 pnt.; 2e H. Bosman 98 ont.; 3e J. Visser 96 pnt.; A klasse le H. Weeren 98 pnt.; 2e A. Schoon 95 pnt.; 3e H. Jak 95 pnt.; 4e F. Ruigewaard 95 pnt.; B klasse le M. Zijp 96 pnt.; 2e H. Putter 95 pnt.; 3e G. Steeman 94 pnt.; C klasse le M. Stee man 95 pnt.; 2e L. Soeterbroek 91 pnt.; 3e N. Oud 87 pnt. Goede prestaties met daarbij een prima opkomst deze week. Ruim dertig leden waren op deze avond aanwezig. Ons nieuwe lid, Hein Putter, is alsnog op grond van zijn prestaties in de B klasse ingedeeld, en dat dit terecht was, bleek wel uit zijn scores deze avond, namelijk 97, 95 en nog eens 95. Dinsdag 1 maart komt SV De Vrijheid uit Egmond aan Zee op bezoek in het kader van de driekamp. KOMPETITIEPROGRAMMA IN SPORTHAL d'ENTRIJ Zaalvoetbal KNVB vrijdag 26 februari: B en W-Wouters 18.45 Unie Kaas-Puinhoop United 19 .35, Autosl.Visscher-Puinh. United 20.25 Koreman Boys-WIOS 21.05 de Vestibule-BOL 21.55 Maandag 29 februari: SOVA-LSVV Hink Sport 18.45 Jong Holland-Sporting 19.25 Heiloo '80-Hagenaar 20.05 Vrije Vogels-I DO 20:55 Limmen-HZV/Viersprong 21.45 AZV Kaandorp-Rolff 22.25 Bedrijfsvoetbal Uitslagen van zaterfdag 20 februari: Sunset-Achterom 2-1 Bleeker Boys-Driessen 9-2 Joh. Jansen-Beentjes 3-4 Zomerdijk-GP Groot 4-3 Programma zaterdag 27 februari: Nidrac-Zomerdijk 19.00 Beentjes-Bleeker Boys 19.50 Erkamp-'t Achterom 20.40 Sunset-Motaal 21.30 Basketbal Dunking Limmen-Tetteroo kad.ms. 14.00 Dunking Limmen-Sea Devils asp. ms. 15.15 Dunking Limmen-Egmond hr. 16.15 Dunking Limmen-Marmag hr. 17.30 Volleybal Dinsdag 1 maart: Oranje Wit-EMM ds. 20.00 Schoorl-Oranje Wit ds. 20.00 VLN-Oranje Wit hr. 21.15 Handbal Zondag 28 februari van 11.30-18.00 uur. Sport overdag: Donderdag van 13.45-15.15 uur. De Lirnmer FittestWelke gehouden is op woensdag 17 februari voor de jeugd van 8-12 jaar, was een groot sukses. En kele jongens en meisjes bleven zichzelf steeds verbeteren. De nrs. 1 van de meisjes zijn: 8 jaar Anita v.d. Molen; 9 jaar Marjolein Min 10 jaar Marieke Vegten; 11 jaar Bart Min; 12 jaar Rick Turnhout. Met dank aan de helpers welke op het laatste moment zijn gekomen, gelukkig maar, anders had deze aktiviteit niet door kunnen gaan. En het gaat toch om het pleizer en het spel van uw kind. INGEZONDEN Kermis afschaffen? Het gesprek van de dag in Limmen gaat over het afschaffen van het eerste deuntje. Een besluit dat alom verbazing oproept, en terecht. Men stelt dat tij dens of na het eerste deuntje allerlei ver nielingen plaatsvinden. Mijns inziens valt dat best mee. Natuurlijk gebeurt er wel eens wat, maar gebeurt dat op zater dag en zondag niet? Dit belachelijke besluit werkt juist agressie in de hand, want men gaat nu of te werk en daarna hongerig te kermis of men gaat thuis iets organiseren en dan te kermis. De meeste echte Limmers doen het laatste, met alle gevolgen van dien. Als de kermis om vier uur 's mid dags beging en eindigj. één uur 's nachts zft men negen juf zónder onder breking1 aan de drank Dit is vragen om moeilijkheden. Als de politiek werkelijk iets op heeft met de kermis, en dat beweert men via de pers, zullen zij andere maatregelen moeten nemen. Het eerste deuntje zou bijvoor beeld een uur korter kunnen duren. Men kan de kasteleins verbieden om voor de maandag advertenties te plaat sen en 'grote' artiesten naar Limmen toe te halen. Ook zou men van tevoren, bijvoorbeeld 14 dagen, een entree be wijs moeten kopen die in beperkt aantal verkrijgbaar zijn. Door dergelijk maatregelen verlaagt men het aantal kermisgangers en dat verhoogt automatisch de feestvreugde en zo wordt de kermis alleen door Lim mers gevierd. Onze hoop is gevestigd op de raadsver gadering van 10 maart waarin, naar ik vernomen heb, de kermis ook aan de or de komt. Dan kunnen we met z'n allen beluisteren of er nog echte Limmers in de politiek zitten. Het zal mij benieu wen of Vredeburg groot genoeg is. Vol gens mij kan de vergadering beter in het parochiehuis of d' Enterij gehouden worden! Jonge en oude kermisvierders tot 10 maart a.s. Otto Bruschke. EXPOSITIE CREATIEF LIMMEN IN VREDEBURG De inwoners van het kleine Limmen bruisen van creativiteit. Dat is bekend. Naast het maken van de bloemmozaie- ken in het voorjaar wordt er van alles gedaan. Eens per jaar wordt al dat moois tentoongesteld op de expositie .Creatief Limmen'. Het cultureel cen trum Vredeburg, Dusseldorperweg 64 wacht op zaterdag 27 en zondag 28 fe bruari weer eerr druk weekend. Epenlijk gaat de ruimte wat te klein worden gezien de enorme deelname. Zo'n 40 Limmenaren exposeren voor de 14e maal in successie in de gezellige bo venzaal van Vredeburg hun creatieve uitingen in allerlei vormen en technie ken, een waar eldorado voor mensen die ideeën op willen doen om hun vrije tijd in te vullen of zo maar te genieten van mooie kijkdingen gemaakt door Lim menaren, die best raad weten met hun vrije tijd. De expositie is een jaarlijkse terugke rend evenement van de stichting Cultu rele Raad Limmen die veel bezoekers trekt, tot ver uit de regio. Er is dan ook een breed scala van creatieve uitingen te zien en soms ook te koop. Olieverfschilderijen zijn er dit jaar te zien van: Jaap Kraakman; Jaap Krijt; Frans Prins; Ine van Veen; Carolien Welboren; mevr. Welboren-Ligthart; Jannie Kaandorp; mevr. J. van Tilburg- Meijer; Theo Veeken; mevr. Rood en Joop van der Steen. Dat je ook op ou dere leeftijd nog best met olieverf uit de voeten kan, bewijst mevr. Admiraal-Bakker. Acrylics zijn er te zien van de mistiek- realistische schilder Simon van Bleisem en van Eric Meijer. Ron de Jong expo seert enkele gouaches en fotowerk is er te zien van Jan Dijkstra. Aquarellen zijn er van Inge van der Heijdt en Ge rard Dirks. Tekenwerk wordt getoond door Carolien Welboren; Daan Baars (ook airbrushtechniek); Jaap Castricum en Disa Eijgenhuijsen, wiens gewassen pentekeningen zijn gebruikt voor een regionale kalender. Het creatieve cen trum Ibis (Ingeborg van Raaij-van Blei- sem/Petra Zijlstra toont enig werk van cursisten (tekeningen, aquarellen, olie verf, weefsels en wandlappen). Liefhebbers van houtdraaiwerk en houtsnijwerk komen ook aan hun trek ken. Er zijn scheppingen te zien van: G. P. Kerssens (eiken watermolen, etc.); J. C. M. Bakker, Bert Kuiper en Han van der Peet (arreslee). Ook voor dames die van handwerken houden is er veel te zien o.a. van de handwerkclub 't Gort zakje en de welfareafd. van het Rode Kruis. Nel Droog maakte o.a. van een parasol een kabouterhuis. Karakterpop pen zijn er te zien van mevr. Eskes; Maaike Leek en Tineke Kramer (ook schilderijen). Jacqueline Welboren-Beemsterboer toont origamiewenskaarten en samen met haar schoonmoeder geeft ze de monstraties in deze techniek ook laten ze een kalligrafietechniek zien. Het ma ken van sieraden en de resultaren hier van worden getoond door mevr. B. M. Schol-Gurevich. Gerard Dirks is van plan om tijdens de expositie portretten te maken. De expositie is geopend op zaterdag 27 februari en op zondag 28 februari op beide dagen an 11. 00 tot 17.00 uur. Toegang gratis. Galerie De Kapberg Tot en met 28 februari is in Galerie De Kapberg, Slotweg 17 in Egmond aan den Hoef, de expositie 'Egmonders te zien op iedere zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur. Onweerstaanbaarde nieuwe zomer collectie van VET! Trendy, jong en smaakvol, kies maar uit; jouw stijl zit er bij. Een qua styling en kleur super mo- dische collectie die zeker betaalbaar is voor de jeugdige doelgroep die veel be langstelling toont voor deze comforta bele mode. VET splitst de collectie op in drie thema's. Sailor; opnieuw en alweer blijkt denim een ijzersterk item. Ook dit seizoen is VET er weer in geslaagd met een eigen gestylde collectie te komen in de laatste trend op "denim-gebied", de pigment dyed denim, kanvas en katoen met een stonewashed uiterlijk in de kleuren na vy, lever laurier en zwart. De nieuwe eye-catcher "zadelsteek" is ruim verte genwoordigd in zowel basic als fancy modellen. Verwassen T-shirts en kols- weaters met strepen in blauwe/ecru en andere kleurcombinaties versterken het ruige sailor-thema. Olympics; De olympische symbolen en figuratieve dessins uit de jaren '20 en '50 spelen in dit thema een belangrijke rol. Wat dat aangaat, maar ook qua sty ling gaan we een sportieve zomer tegemoet. High summer boulevard; Flaneren langs het strand, het summum van "re laxed elegance"! In deze sfeer zijn korte rokjes in katoen en viscose absoluut fa voriet. Gecombineerd met linnenlook colberts, naar het lichaam gesneden en trendy mouwloze T-shirts met kol of turtle. Voor hem serafino T-shirts met shabby colberts en streepshirts voorzien van embroideries, gecombineerd met loose- fit pantalons welke voor een trendy- nonchalant geheel zorgen. Het prachti ge kleurbeeld in naturel tinten gecombi neerd met lila, zalm, rose en zachtgele accenten zorgt voor een extra zomers beeld. Al dit moois zie je bij VET in de Win kelhof 't Loo. Met bovenstaande aanhef beginnen de meeste sprookjes en met dezelfde aan hef zouden we kunnen verhalen over het carnaval in Limmen dat nu alweer een week verleden tijd is. Met het Boeren kielenbal werd vorige week dinsdag het carnavalsseizoen afgesloten. Om precies 24.00 uur sloot Prins Tyl VII het 22e seizoen dat op sprookjesachtige wijze was verlopen. Hij dankte de zeer velen die hebben meegewerkt het Carnaval 1988 tot een sprookje te maken. Het sluitingsceremonieel werd besloten met het ten grave dragen van het carna val. De sleutel van Gorteldonk en alle carnavalssteken van de Raad van Elf en de Prijs gingen in de glazen kist van Sneeuwwitje, welke vervolgens gedra gen door de Raad, onder grote treurnis, met pijn in het hart, de zaal werd uitge dragen. Het carnaval was over. Om dit verlies wat te 'verwerken' werd het brui sende slotfeest nog een paar uur voor tgezet, maar om 2 uur was het sprookje tocht echt uit. Het motto 'Carnaval 'n Sprookje', dat de Uylenspieghels dit carnavalsseizoen hadden gegeven, is meer dan ooit door de deelnemers opgepikt. Op alle feesten waren de sprookjesfiguren op schitte rende wijze aanwezig met als hoogte punt het grote gekostumeerde bal voor de leden. Zondag heeft heel Gorteldonk er nog ens van kunnen genieten toen al die schitterende creaties meeliepen in de grote carnavalsoptocht. De optocht had zonder aankondiging een andere route genomen dan voorgaande jaren, waar door een groot aantal toeschouwers op het verkeerde been werd gezet. De Uy lenspieghels betreuren dit en beloven beterschap. Een terugblik op het seizoen laat een aaneenschakeling zien van zeer geslaag de activiteiten en laat zien waar een klein dorp groot in is. We moeten wat dit seizoen betreft, het verder hebben van de herinneringen. De foto's kunnen dit plezier levend houden. Ze hangen te kijk bij Gerard Lute aan de Kerkweg 1 met de wijze van bestellen erbij. Het carnaval is over, wat blijft is de herinne ring en 'De Stichting tot behoud van het Parochiehuis'. Want als die weg gaat dan wordt het carnaval echt een sprook je en zo erg hadden we het niet bedoeld. CURSUS BLOEMSCHIKKEN In het Cultureel Centrum Vredeburg, Dusseldorperweg in Limmen start op 15 maart een cursus bloemschikken voor beginners. De cursus bestaat uit vier avonden (15, 22 en 29 maart en 5 april) van 20.00 - 22.00 uur. Er zal voor Pasen een speciaal arrangement gemaakt worden. Heeft u interesse en wilt u verzekerd zijn van een plaatsje, geef u dan zo snel mogelijk op (tot uiterlijk 12 maart) bij mevr. W.E. Kroone-Roos, tel. 02205-1701 (b.g.g. 1556). SCHIETVERENIGING DE VRIJHEID LIMMEN De uitslagen van de op 17 februari ge houden onderlinge clubcompetjtie wa ren als volgt: Ere klasse: 1 Theo Vermo len 99 pnt.; 2. Gerard Miltenburg 98 pnt.; 3 Ruud Lehman 96 pnt.; A klasse: 1 Frits Zonneveld 100 pnt.; 2 Cor On derwater 98 pnt.; Arie Groot 97 pnt.; 3 Siein Schilder 97 pnt.; 5 Cees Peppin g 93 pnt.; B klasse: 1 Wim Erkamp 98 pnt.; 2 Egbert Pepping 98 pnt.; 3 Kees Schol 95 pnt.; 4 Willem Verzijlenberg 94 pnt.; 5 Martin Pepping 92 pnt.; C klasse: 1 Bob Veenstra 96 pnt.; 2 Klaas Punt 94 pnt.; 3 Jeroen Min 91 pnt.; 4 John van Tilburg 91 pnt.; 5 Dirk de Winter 91 pnt.; 6 Jan v. Duin 89 pnt. Op woensdag 2 maart hebben wij een vriendschappelijk treffen met Schietve reniging de Vrijheid, Bergen. Ook dan rekenen wij weer op uw komst en scherpte. Zondag 28 februari staat de Godfather van de Nederlandse rock and roll in dancing De Vriendschap te Akersloot. Momenteel volop in de belangstelling vanwege het uitkomen van zijn nieuwe elpee, die geproduceerd wordt door Ge orge Kooymans van de Golden Earring, en waarvan de single op dit moment de hitlijsten binnen sluipt. De nieuwe elpee is^ getiteld Yade, een joodse uitdrukking die vooral binnen het ontstuimige leven van deze excen trieke muzikant tot zijn recht komt. De elpee is voor een groot deel opgenomen in Duitsland, alwaar zijn laatste tour was. Vooral voor de vele fans van Brood is de komst naar Akersloot iets waar lang naar uit is gezien, immers Herman Brood in Akersloot betekent altijd iets bijzonder. Herman, die mo menteel is omringt door zijn oude maat jes, heeft met deze elpee weer een fan tastisch stuk werk geleverd, en terecht kent de elpee nu al een grote belangstelling. Zondag 28 februari dus te zien en voor al e horen in dancing De Vriendschap te Akersloot, waar naast deze nieuwe el pee uiteraard het gouwe ouwe werk ten gehore zal worden gebracht. Aanvang van dit ongetwijfeld fantastische con cert is 19.00 uur. Komt op tijd, want Brood in Akersloot is iets bijzonder wat je eigenlijk niet missen mag. Nederland heeft er weer eën 'da'meswiel- renploeg bij! De landelijke sponsor- ploeg wielrennen van Moone/Dantuma uit Edam, is sinds vorig jaar uitgebreid met een damesploeg, waar een ieder ho ge verwachtingen van heeft. De wie lersport voor vrouwen gaat een goede tijd tegemoet. Hoewel de meeste fervente toerfietsers hun fiets van zolder halen als het eerste voorjaarszonnetje doorbreekt, is de Edamse wielerploeg allang bezig met hun voorbereiding bp het nieuwe sei zoen. De hele winter zijn ze te vinden op wielerbanen, schaatsbanen en in kracht centra om hun vorm van de afgelopen zomer te behouden. Eén van die rensters is Gré Tijmes. Voor velen een bekende naam omdat ze Nederlands Kampioen werd bij de nieu welingen dames in 1983 én vorig jaar augustus Nederlands Sprintkampioene werd op de Alkmaarse Wielerbaan. De ze sportieve meid uit Akersloot is van plan om samen met de drie andere da mes hoge ogen te gaan gooien in het ko men seizoen. Samen met Janet Lievers, de eveneens in Akersloot wonende verzorgster/soig- neur van de ploeg, zijn zij hard bezig om bekendheid te genieten en het pu bliek méér kennis te laten maken met de wielersport voor dames. Doordat der al een aantal overwinnin gen op naam van de Moone/Dautuma rensters staan, heeft de groep grote ver wachtingen voor het seizoen '88. Zo zijn er al diverse baanwedstrijden in Gent (België) en Dortmund (Duitsland) gewonnen en is de 'Zesdaagse van Pa rijs', daar waar de wereldtop aan mee deed, ook op naam geschreven van twee rensters van de ploeg. VERZORGINGSHUIS DE CAMEREN ZOEKT VRIJWILLIGERS De Unie van Vrijwilligers (U.V.V.) is door directie en personeel van het ver zorgingshuis verzocht te helpen bij de verschillende activiteiten van het huis. De U.V.V. is een landelijke Stichting, die als doelstelling heeft het bevorderen en verlenen van maatschappelijke hulp door vrijwilligers met als voornaamste kenmerken: - Menselijk contact en continuïteit in het werk; - Maatschappelijke hulp: die op mensen gericht is die aanvulling is op de mantelzorg: - Menselijk contact: aandacht geven aan mensen op basis van gelijkwaardigheid: - Continuïteit: het beschikbaar zijn zo lang nodig is; vrijwilligerswerk is vrij willig, maar niet vrijblijvend! Om welke aktiviteiten gaat het? In De Cameren is dinsdagavond een gezellige avond. Er wordt bingo gespeeld, ge kaart of een film gedraaid. Woensdag middag, eens per veertien dagen, is er een Oudhollandse spelletjesmiddag (Mens erger je niet, Halma, enz.). De grote pan met chocolademelk staat mid den op tafel. Echt ouderwets gezellig. Donderdagmiddag is er een soosmid- dag, dan wordt er gekaart. Daarnaast zijn er bewoners, die weinig of geen bezoek krijgen of niet alleen naar buiten kunnen, omdat ze slecht ter been zijn of in een rolstoel zitten. De U.V.V. zoekt zowel-mannen als vrouwen, die een paar uur per week vrij kunnen maken voor de ouderen in het dorp. Om gastvrouw (heer) te zijn: kof fie schenken, de bewoners van en naar hun kamers brengen en te helpen bij de spelen. Om bij bewoners van het huis op bezoek te gaan of met hen te wandelen. U kunt zich dagelijks opgeven tussen 19.00 en 21.00 uur: mevr. T. Duineveld, tel. 2436, tussen 12.00-14.00 uur: mevr. A. van Bleisem, tel. 1295. Op 14 maart 13.30 zullen wij in De Cameren een eerste bijeenkomst hebben, waar u na dere informatie zult ontvangen. De U.V.V. hoopt op een groot aantal deelnemers. DAMCLUB HEILOO De strijd in de onderlinge competitie van de Heilooër damclub was ook dit maal lang en hevig. Er stonden enige zeer interessante partijen op het pro gramma. Zo kruiste nieuweling André Valkering de degens met clubkampioen Frans Schouten. Valkering bleek uit zeer degelijk damhout te zijn gesneden, want deze bekende musicus toonde zich ditmaal te sterk voor de onthutste Schouten. Ook John Klumper liep tegen zijn eerste nederlaag op. Verantwoorde lijk daarvoor was sluwe vos de Boer, die op tempo de zege naar zich toe trok. De uitslagen waren: R. Koch-J. Hage- man afgebr.; C. Bijwaard-J. Kraakman 2-0; A. Kroon-C. v. Lieshout 0-2; A. Valkering-F. Schouten 2-0; R. de Boer- J. Klumper 2-0; N. Ursem-M. Out afgebr. 'Een succes geeft moraal. Hard werken en resultaat zien is een drijfveer om door te gaan', aldus verzorgster Janet, die in Akersloot een eigen massageprak tijk is begonnen. 'De meisjes zijn alle vier serieus met hun sport bezig en dat is fijn om mee te werken'. Toch zijn er ook andere aspecten waa rop gelet moet worden. Van vallen en falen wordt het meest geleerd en karak ter gecreëerd. Op de vraag wat er dan zoal mis kan gaan, gaat de vrolijke mas seuse verder: 'Bepaalde taktieken op de baan mislukken, verkeerd inschatten van situaties, slecht afgestemde voe ding, te weinig nachtrust, geen goed af gewisselde training, enzovoort. In de winter heb je de tijd om dingen uit te proberen. Dan kan en moet er zelfs wat fout gaan om er alleen maar van te le ren. Want 's zomers is het te laat. Dan moet het goed gaan'.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1988 | | pagina 8