Limmer bloemendagen van 30 april tot 5 mei Limmen Kampioensteam De Voetel Mozaiekenbouwers naar Frankrijk Swingen in Conquista V oorl icht i ngsavond Promotieteam UITKIJKPOST 23 MAART 1988 Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: mw. Waijers, tel. 2256. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal, Kerkweg 20, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 81-4, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Kennemerstraatweg 382 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-1 lt)804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Kruisvereniging Limmen Dagelijks spreekuur tussen 13.00-14.00 uur, tel. 02205-1250. Voor speodeisende gevallen kunt u bellen 072-126482 (Alarmcentrale). Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.30 uur ('s middags na 15.00 uur alleen voor het afhalen van paspoorten en rijbewijzen). Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden, behoudens anderslui dende telefonische afspraken. De wethouders kunt u spreken iedere maandagavond van 19.00-20.00 uur in het gemeentehuis. De burgemeester slechts na telefonische afspraak (tel. 1456). De afdeling sociale zaken is geopend op maandag- en donderdagochtend van 9.00-12.30 uur en voorts na telefonische afspraak (tel. 3109). Gezinsverzorging, Bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks: 8.30-9.30 uur. Voor aanvra gen om hulp, bel het centrale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereikbaar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de bereikbaarheidsdienst: 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 Mvir; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Castricum/Limmen Dierenarts Wolters, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spreekuur van 13.00-14.00 uur. Dierenarts Van Lohuizen, Dotterbloem 7, Castricum is bereikbaar via tel. 02518-55910. Zaterdag spreekuur van 12.00-13.00 uur (kleine huisdieren). Dierenarts Limmen Dr. Schaap en Dr. Duvser zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: Mevr. A. van Bleisem, Visweg 18, 1906 CS Limmen, tel. 02205-1295. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). KATHOLIEK VROUWENGILDE pp woensdag 16 maart hield het Katho liek Vrouwengilde afd. Limmen weer een ledenavond. Onze gasten voor deze avond: Carel en Gerda Lentink van Bu reau Voorlichting merkartikelen en diensten. Thema: De kunst van het kie zen. Via een kleurendia-serie voor de pauze kregen wij informatie over: fi nanciën, automatisering, de kunst van het betalen, hygiëne en milieu, de kunst van het wassen en de kunst van het ver vangende dienstmeisje. Na de pauze de kunst van het kiezen be treffende de voeding met o.a. voorlich ting over de magnetron en werden wij in de gelegenheid gesteld diverse dingen te proeven. Ter afsluiting een quiz waarbij verschillende merkartikelen te winnen waren. Wij kunnen terugzien op een ge zellige avond. LIMMERS, LAAT JE TUIN EENS KEUREN! In verband met de uitbreiding van het aantal tuinen in limmen heeft het mo- zaiekenkomitee besloten een nieuwe lijst van de te keuren tuinen op te stel len. Daartoe dient iedereen, die zijn/haar tuin wil laten keuren, zich (opnieuw) op te geven, dus ook degene wiens tuin al jarenlang op de lijst staat! De keuring vindt plaats op vrijdag 22 april door een deskundige jury bestaan de uit de heren Kamer en Van Gaaien. Er zal worden gekeurd op aanleg, on derhoud en kleurcombinatie. Uw toen hoeft niet persé een bloementuin te zijn; een heidetuin, rotstuin e.d. komen ook voor keuring in aanmerking. Limmen heeft vele tuinen waard om ge keurd te worden, dus aarzel niet en meldt uw tuin bij: H. Segerius, Mei doornlaan 21, tel. 1772. Opgave is mo gelijk vanaf heden t/m 11 april op de voorlichtingsavond. Burgemeester Schoof kwam in Limmen in actie, waar bij de Scouting een boom werd geplant in het kader van het milieujaar. agenda limmen Reumacollecte De reumacollecte heeft in Limmen dit jaar 3376,50 opgebracht. Hartelijk dan aan allen die hiertoe hebben bijge dragen, met name ook de collectanten. BOOMPLANTING SCOUTING Door de bomen het bos weer zien. On der dit motto plantte Scouting Neder land in bijna elke gemeente een boom ter afsluiting van het Europese jaar van het milieu. Zo werd ook in Limmen met regenachtig weer op zaterdag 19 maart in het verkennersbos aan de Kapelweg een boom geplant door Scouting Lim men. Scoutswan elke leeftijdsgroep wa ren aanwezig. De kinderen werden allen geblindoekt langs touwen door het bos geleid, waar door zij uiteindelijk terecht kwamen op de plek waar de boom zou worden ge plaatst. De boom werd geplant door burgemeester Schoof geassisteerd door de jongste k,abouter Lotte Jongbloed en de jongste welp Roy van der Steen. De scouts hadden daarna nog een gezellig samen zijn in de blokhut. Scouting Limmen heeft voor alle leeftij den diverse speltakken. Heb je be langstelling kom dan eens langs op maandag van 18.30 tot 20.00 uur bij de kleine kabouters (meisjes van 7-9 jaar), op dinsag van 19.00 uur tot 20.30 uur bij de gidsen (meisjes van 11-14 jaar). Als je tussen de 9 en 11 jaar oud bent kom dan gerust eens langs bij de grote kabouters, zij draaien hun programma op woensdag van 18.45 uur tot 20.15 uur. Voor de wat oudere meisjes zijn er de sherpa's, zij draaien van 19.00 tot 21.30 uur (meisjes van 14-17 jaar). Voor de jongens van 7 tot 11 jaar zijn de welpen, zij draaien op zaterdagmid dag van 13.30 tot 15.30 uur hun pro gramma. Verkenners, jongens van 11 tot 14 jaar, zijn iedere zaterdagmorgen van 9.00 tot 11.00 uur actief. De Ro wans, de speltak die volgt op de verken ners, is dit jaar helaas niet aanwezig. Deze speltak gaat in september weer op nieuw beginnen en is bedoeld voor jon gens van 14 tot 17 jaar. De kabouters en gidsen hebben hun avond in het gebouw naast de Corneli- uskerk de Pius. De andere speltakken houden hun programma op het scou- tingsterrein aan de Kapelweg. Voor ver dere inlichtingen Trudy Hoogeboom, Middenweg 25. VERHALEN UIT MAROKKO BOEIEND GEBUNDELD IN 'EEN BENAUWDE TIJD' Onlangs verscheen op de boekenmarkt 'Een benauwde tijd', een bundel met daarin Marokkaanse gedichten en ver halen. Het boek kan gezien worden als een introductie op de Marokkaanse lite ratuur van de laatste decennia en is een unieke uitgave: voor het eerst zijn de verhalen en gedichten in een andere dan de arabische taal gepubliceerd. Het ini tiatief hiertoe werd genomen door de Arabische boekhandel El Hizjra. De uitgave werd verder tot stand gebracht in samenspraak met de Bond van Ma rokkaanse Schrijvers, die zorgde voor de selectie en inleidingen. Overheids subsidie maakte het mogelijk dat het boek door het collectief van de Arabi sche boekhandel El Hizjra, uitgeverij De Balie, Novib en Nederlands Biblio theek en Lectuur Centrum op de markt kon worden gebracht. Het boekje kost 12,50 en is algemeen verkrijgbaar in de boekhandel. L.G. VERLIEFD OP SINT MAARTENZ Gemeenteraadslid voor de L.G., mevr. Gerda Kuiper-Bruschke, is verliefd op het Parochiehuis St. Maarten. Nu het voortbestaan ervan in het geding is, ko men al die herinneringen boven. Zij her innert zich vooral nog de gymlessen die ze er als kind heeft gekregen en later de vele toneelstukken die ze er speelde bij de toneelvereniging. O, we hebben wat gekat op het parochiehuis, zegt ze. Er was altijd wel wat. Maar nu het voortbestaan in het geding is kan ze zich niet voorstellen dat St. Maarten er niet meer zou zijn. St. Maarten moet blijven, daar is ze zeker van mevr. Kuiper is wel de mening toe gedaan dat het parochiehuis beter on dergebracht kan worden bij een afzon derlijke stichting. Los dus van de kerk, maar ook los van de gemeente. Mevr. Kuiper heeft wel mensen gehoord die het parochiehuis niet mooi vinden, maar daar zit ze niet mee. Het gaat er om hoe we het beleven, zegt ze, en Lim men is een schitterend dorp waar het mooie zit in de gemeenschapszin. Dat kan je zien met kermis, carnaval, konin ginnedag, de bloemendagen, de mani festatie Limmen-creatief, de actie om de zelfstandigheid van Limmen en onlangs nog de aktie om het eerste deuntje en noem maar op. Ze vindt dat allemaal geweldig, dat maakt Limmen tot het pronkjuweel van Kennemerland en niet de prestige projecten zoals een winkel centrum waar de plaatselijke mid denstand mee met de rug tegen de muur wordt gezet. Mevr. Kuiper hoopt dan ook dat de Limmers op 12 april van zich laten ho ren wanneer de politieke partijen op ini tiatief van L.G. een hoorzitting organi seren over de gemeentelijke plannen met betrekking tot het dorpshart waarin het parochiehuis weg moet. De wens die de Stichting tot Behoud van het Parochiehuis vorige week in dit blad uitsprak „dat die avond in het parochie huis zal worden gehouden" is in vervul ling gegaan. De Stichting tot Behoud van het Parochiehuis hoopt dat het pa rochiehuis te klein zal zijn, zodat het B. en W. duidelijk wordt hoe zeer St. Maarten de Limmers ter harte gaat. Nog nauwelijks hebben de hyacinthen hun koppen boven de grond gestoken, of het gonst van de bedrijvigheid in Limmen, nog zes weken en dan zijn de bloemendagen weer daar. Van 30 april t/m 5 mei zal het dorp gesierd zijn met adembenemende werkstukken van hya- cinthennagels en bloemen. Nu al worden prikploegen geformeerd, steken buren de koppen bij elkaar, en piekeren de collega's op het werk zich suf: wat gaan we dit jaar maken? Voor ieder die plannen heeft mee te gaan doen wordt er op maandag 11 april een voorlichtingsavond gehouden in het Cultureel Centrum Vredeburg. De aan vang is 20.15 uur. Er zal die avond on der andere een film vertoond worden van de bloemendagen van vorig jaar, die van commentaar wordt voorzien door één van de juryleden. U kunt dan ook uw vragen, opmerkingen of sug gesties kwijt aan het mozaïekencomité. Een paar dagen voor deze avond zult u allemaal het informatiebulletin over de bloemendagen in huis krijgen. Als u het aangehechte deelnameformulier op deze Een prijswinnend mozaiek tijdens de mozaiekendagen in 1987. avond (of voor 14 april) inlevert, dan bent u verzekerd van een vermelding in het routeboekje dat tijdens de bloemen dagen wordt verspreid, ook al heeft u nog geen onderwerp voor uw werkstuk. De vertrouwensman zal ook aanwezig zijn. U kunt uw onderwerp aan hem kenbaar maken, zodat hij kan bemidde len in geval van doublures. Ook nu is hij al bereikbaar: B. Trijbetz, Koningsdam 75, tel. 2036. Wij vertrouwen erop dat alle prikkers en leggers aanwezig zullen zijn, in ons aller belang. 'Nieuwelingen' kunnen door ervaren mensen uitleg krijgen over te gebruiken technieken. Zoals vorige week reeds werd vermeld in de Uitkijkpost werd het eerste damesteam van squashvereniging De Voetel kampioen van haar klasse. Een foto van de dames, die dat resultaat samen boekten, was toen niet voor handen. Bij deze is dat dus alsnog geregeld. De kampioensploeg van De Voetel, gesteund door fabrikant Holwha, bestaat uit (staand v.l.n.r.) Annet Dekker, Ellen van Kaam, Petra Stroethoff en (zittend) Helma Noordman. Volgend jaar zal de ploeg het in de tweede divisie mogen proberen. AKTIEKOMITÉ SLAAPT NIET!! Allereerst wil het aktiekomité „Vrien den van de Limmer Kermis" de Limmer bevolking bedanken voor de massale steun bij de handtekeningenaktie en de raadsvergadering i.v.m. het eerste deuntje. Met name de Limmer jongeren hebben door hun uiterst korrekt gedrag een uitstekend visitekaartje afgegeven! Inmiddels heeft de gemeente Limmen het overleg met de horeca heropend. Het aktiekomité vindt het ongepast, dat noch zij, noch de raad voor dit overleg zijn uitgenodigd. De eerste stap in de verkeerde richting is op deze manier al weer gezet! Openbaarheid van bestuur en democratische besluitvorming staan blijkbaar nog op een laag pitje in Lim men. Bevolking en raad staan in feite al weer buitenspel zonder ook maar één stap op het veld te hebben gezet! Het aktiekomité heeft daarom zelf over leg gepleegd met alle betreffende horeca-ondernemers bij elkaar, waarbij we alleen Bas Martens jammer genoeg niet te pakken konden krijgen. Uit dit overleg is duidelijk gebleken, dat alle 4 GROOTSE FINALE KINDERPLAYBACKSHOW Onder een overweldigende belangstel ling heeft zaterdag in het parochiehuis de finale van de kinderplaybackshow plaatsgevonden. Uit de eerder gehouden voorronden waren de 17 besten geselec teerd. Zaterdagavond hebben zij het pu bliek een onvergefelijke avond bezorgd. Behalve aan de kwaliteit van de deelne mers was dat te danken aan de gehele ambiance rond hun optreden. Henny Engel had het decor weer fraaier gemaakt dan de vorige keer, terwijl het geluid, het licht en de speciale effecten (rook!) bij Sjaak Seignette en zijn 'Zig- Zag'-medewerkers weer in vertrouwde handen waren. Ook de kandidaten had den zich voor deze finale extra mooi uit gedost, daarbij bekwaam bijgestaan door kapsalon 'Marga' met haar vier medewerksters. Peter Dekker zorgde voor een vlekkelo ze presentatie en een vlotte sa menspraak met de jury bestaande uit Hanny (van de Rekels) Ciska van Drie (toneelregisseuse) en Hans Timmer (muziekdocent). Zij hadden de moeilij ke taak om de uiteindelijke winnaars te selecteren. Na lang beraad, waarbij het soms om halve puntjes ging, kwamen als eerste drie uit de bus: 1. Kim Koster als Michael Jackson met het nummer 'The way you make me feel'. 2. Leonie Velseboer en Florien de Nijs als Mel en Kim met 'Respectable'. 3. Patty Dekker, Tim Dekker en Mar- tijn de Haan als Nina Simone met bas sist en drummer en het nummer 'My ba by just cares for me'. Henny Engel van café-bar De Lantaarn had voor hen geldprijzen en drie fraaie standaards beschikbaar gesteld die door Hanny werden uitgereikt. Van de gehele avond is een video opname gemaakt die te verkrijgen is bij Willem koot. Du Peyroulaan 8 (tel. 2400). Evenals de vorige avonden stond Gerard Vriend achter de camera. De fo to's werden gemaakt door de heer J. Velseboer, Van Alkmadelaan 1 (tel. 1979). Bij hem kunt u over ca. twee we ken de foto's bekijken en bestellen. De organisatoren kunnen terugzien op drie geslaagde avonden en met Henny Engel is al overeengekomen dat in het najaar, bij voldoende belangstelling, er een vervolg zal komen. Wie weet wordt Limmen opnieuw een traditie rijker. De mozaiekenbouwers voor 'hun' Sacré Coeur aan de Rijksweg. aanwezige horeca-exploitanten er voor stander van zijn de kermismaandag te laten, zoals hij was, behoudens enkele kleine nuances. Dat is exact het stand punt van het aktiekomité, dus aan de horeca zal het niet liggen! Duidelijk is ook geworden, dat niet een bepaalde horeca-ondernemer, maar wel degelijk de gemeente Limmen de initia tiefnemer is geweest van het overleg, dat uiteindelijk uitmondde in de afschaf fing van het eerste deuntje! Hopelijk is bij deze dit misverstand uit de wereld geholpen. Gezien de recente uitspraken van de burgemeester, wethouder Rijs en alle raadsfrakties rekenen wij, namens een groot deel van de Limmer bevol king, en de horeca, deze keer op volledi ge medewerking! Tot er een definitief besluit gevallen is blijft het aktiekomité uiterst waakzaak! Hoe het aktiekomité zich daarna zal profileren is van later zorg. Wel is geza menlijk besloten, dat er in ieder geval geen kermisvereniging uit ons midden zal worden opgericht. Aanstaande zaterdag, 26 maart, ver trekt een groep enthousiaste mozaieken bouwers naar Frankrijk om daar de Sa cré coeur te bouwen. Jammer dat Nico Frijn niet mee kan, maar zijn werk houdt hem hier. Een jaar geleden werd tijdens de bloemendagen op de Rijksweg de Sacré Coeur gebouwd en viel daarmee in de prijzen. Nu woont Kees Kaandorp, een Limmenaar al ze ven jaar in Bretagne, waar hij een bol- lenbedrijf heeft. Hij heeft nu de hele ploeg uitgenodigd om in zijn woon plaats Plomeur aan de kust van La- torch, de Sacré Coeur nog een keer te bouwen. Autobedrif Wiering B.V. uit Limmen stelde spontaan een zevenpersoons auto beschikbaar en daar waren de mozaie kenbouwers erg blij mee. In Frankrijk wordt de ploeg gehuisvest in caravans. Zelfs de Franse pers heeft voor dit bij zondere gebeuren al belangstelling ge toond. Men wil op zondag 27 maart me teen beginnen en hoopt dan op donder dag 31 maart klaar te zijn. Het spreekt vanzelf dat de mozaieken bouwers dit jaar ook in eigen land weer meedoen. Zij zijn al vanaf begin februa ri bezig met de voorbereidingen. Een drukke tijd dus, maar een echte Limme naar heeft het er graag voor over. Was voorheen de Bloemenkoningin de charmante representante van de Lim mer Bloemendagen, tegenwoordig wordt dit gegeven als lichtelijk ouder wets ervaren. Dit is de reden dat het Mozaïeken-komitée heeft besloten te trachten een - zo mogelijk - permanent promotie-team te formeren. Desgevraagd heeft een aantal Mid denstanders uit Limmen en zeer naaste omgeving zich spontaan bereid ver klaard de sponsoring op zich te nemen van dit team, t.a.v. kleding, schoeisel, cosmetica en accessoires. Wij hopen het team te kunnen presente ren op de Voorlichtingsavond op 11 april in Vredeburg. Verder zal acte de présencè gegeven worden in een aantal winkelcentra in de naaste omgeving. Uiteraard ook in Limmen zélf waarbij onze reklamefolder zal worden uitge reikt, alsmede op de officiële opening en tijdens de gebruikelijke optocht door Limmen. Het team zal bestaan uit 6 tot 8 meisjes in de leeftijd vanaf 15 jaar, sportief ge kleed en duidelijk herkenbaar als repre sentanten van de Limmer Bloemenda gen. Meisjes die van dit Promotie-team deel uit willen maken en tenminste op een aantal zaterdagen beschikbaar zijn, worden verdocht zich zo snel mogelijk op te geven bij: mevr. Joke Schaft, de Loper 10, Limmen, tel. 02205-2789, of mevr. Wil Zwertbroek, Hogeweg 125, Limmen, tel. 02205-1667. SCHAKEN IN LIMMEN Een forse nederlaag tegen Assendelft I heeft Vredeburgs tweede achttal op de rand van de degradatie gebracht. Drie schamele remises van J. Limmen, P. van Buuren en P. Natte leidden tot een uitslag van 1V2-6/2 voor Assendelft. Voor Vredeburg II kan nu alleen nog een beslissingswedstrijd tegen nummer voorlaatst van de andere groep van de derde klas uitkomst brengen. Aanstaande vrijdag (25 maart) wordt het jaarlijkse paastoernooi gehouden. De jeugd van groep C wordt om 19.00 uur in Vredeburg verwacht. Spelers van de groepen A en B starten om 20.30 uur. Op 1 april (Goede Vrijdag) wordt er niet geschaakt. De slotrondes van de drie onderlinge competities vinden plaats op 8 april. COMPETITIEPROGRAMMA IN SPORTHAL D'ENTERIJ Zaalvoetbal K.N.Y JL Vrijdag 25 maart Bleeker Boys-Kanaalzicht 18.45 Victoria Garage-Hoornsevaart 19.35 Plubos-Oudejans 20.25 Wouters-Duin 21.15. Novitas-van Eijk 22.05 Maandag 28 maart OWA-KSVV Hink sport 18.45 Heiloo '80-LSVV Hink sport 19.25 B en W-Plubos 20.15 13 Balcken-de sleutel 21.05 Limmen-IDO '86 21.55 Swingen bij JOC Conquista, één van de vele activiteiten waar veel be langstelling voor is. J.O.C. CONQUISTA Voor volgend weekend is er weer een vol programma opgesteld. Om te begin nen met vrijdag: van 19.00 tot 20.30 uur is er After Diner voor de tieners, daarna is Conquista open voor alle leeftijden. Zaterdagmorgen van 10.30 uur tot 12.00 uur zijn er de kinderactiviteiten, ditmaal het verven van flessen, leeftijd 8-11 jaar, entree 1,00, inclusief een glas fris. Zaterdagavond is er een spetterende rock en roll-demonstratie van 4 leerlin gen van dansschool Verbiest, aanvang 20.00 uur, entree 1,00. Zondagmid dag is Conquista geopend voor alle leef tijden vanaf 15.00 tot 19.00 uur. INSTUIF BADMINTONVERENIGING D'ENTERIJ GESLAAGD EVENEMENT Zondag 13 maart organiseerde Badmin tonvereniging D' Enterij een instuif die als zeer geslaagd genoemd kan worden en waaruit wederom is gebleken dat Badminton een sport is voor jong en oud. Velen maakten gebruik om met de ze tak van sport kennis te maken en kwamen tot de ontdekking dat badmin ton niet alleen een sport is om in de avonduren op straat voor het huis te spelen, maar wel degelijk een sport is die ook in verenigingsverband een zeer gezonde vorm van vrijetijds besteding is. Het is daarom dat de Limmer Badmin tonvereniging D'Enterij op de eerste zondag van september wederom een in stuif zal organiseren waarbij niet alleen de volwassenen of de kinderen, maar het hele gezin welkom is om in de spor thal D' Enterij te Limmen nader kennis te maken met deze sport. Voor eventuele inlichtingen kunt u bel len: 02205-1859. POLITIEBERICHTEN LIMMEN Snelheidsovertreder Op 6 maart werd een motorrijder gever baliseerd wegens het te hard rijden bin nen de bebouwde kom van de gemeente Limmen. Deze man reed met een snel heid van ongeveer 110 km over de Rijksweg. Aanrijdingen Op 8 maart vond er op de Rijksweg kort voor de verkeerslichten een aanrijding plaats tussen een personenauto en een boom. De personenauto moest naar zijn zeggen uitwijken voor een overstekende andere personenauto. Hierna raakte hij de macht over het stuur kwijt en botste tegen een boom. Gelukkig bleef het bij materiële schade. Op 9 maart werd er op de Kerkweg een personenauto aangereden, waarna de dader zo onbeleefd was om weg te rij den zonder zich bekend te maken. Op 11 maart kwamen een bromfiets en een personenauto met elkaar in botsing op de kruising Rijksweg- Zuidkerkelaan. De bromfietser, die overigens aan de 'verkeerde' kant van de Rijksweg op het fietspad reed, kreeg geen voorrang van de personenauto, die rechtsaf de Zuidkerkelaan in wilde rij den. De bromfietsbestuurder liep een gekneusde knie en enkel op. Op 13 maart reed de bestuurder van een personenauto zonder duidelijke oor zaak de sloot naast de Uitgeesterweg in. Auto zwaar beschadigd, doch de bestuurder mankeerde niets. Inbraken Uit een schuur op een bedrijfsterrein te Limmen werd een hoeveelheid gereed schap weggenomen. De toegangsdeur werd met kracht opengetrokken, daar een schuif niet was dichtgedaan. In de nacht van 15 op 16 maart werd er in een tweetal woningen te Limmen in gebroken. Geld, sieraden en wat kleine spullen waren de buit. In één geval werd de voordeur via de brievenbus met een kaakje geopend en in het andere geval werd slotschoot van de achterdeur teruggedrukt. Ongevalletje Op 10 maart vond er bij een-constructie bedrijf te Limmen een arbeidsongeval letje plaats. Een chauffeur van een transportbedrijf kreeg tijdens het laden een metalen frame tegen zijn hoofd. Een open wang en een gescheurd oor waren het gevolg. Bedrijfsvoetbal Uitslagen zaterdag 19 maart Erkamp-Bleeker Boys Motaal-Joh. Jansen Sunset-G.P. Groot Programma zaterdag 26 maart Nidrac-G.P. Groot Erkamp-Beentjes Driessen-Sunset Bleeker Boys-'T Achterom Basketbal Zaterdag 26 maart Dunking Limmen-Hoofddorp meisjes Dunking Limmen-Egmond jongens Dunking Limmen-Rac. Beverwijk heren 16.15 Dunking Limmen-Flamingo's heren 17.30 Zaalvoetbaltoernooi Woensdag 23 maart 4-2 5-4 6-5 19.00 19.50 20.40 21.30 asp. 14.00 jun. 15.15 Sport overdag Donderdag 24 maart 10.00-17.30 13.45-15.15 DAMESVOETBAL IN OPMARS Dames en meisjes uit Limmen en omge ving, wie van jullie heeft er interesse om te voetballen bij Adelbert? Deze dames vereniging uit Egmond-Binnen zoekt nog enige voetballiefhebbers om hun dameselftal vanaf 14 jaar en meisjeself tal vanaf 7 jaar aan te vullen. Heb je be langstelling, bel dan zo snel mogelijk naar Riet Schutte (02206-1864) of Sjaan Zentveld (02206-1586). LIMMER DAMES GAAN BEWUSTER OM MET WATER Woensdag 16 maart gingen 18 dames van het K.V.G. uit Limmen op excursie naar het P.W.N. in Wijk aan Zee. Het P.W.N. werd opgericht in 1920 door het Provinciaal bestuur. Nu 68 jaar la ter, krijgen bijna 1 miljoen Noordhol landers, en ook het eiland Texel, dage lijks via duizenden kilometers leiding hun drinkwater thuis. Na een gedegen uiteenzetting over drin ken uit de duinen, het infiltratiegebied, het oppompen van het water, en het zui- eren ervan, kregen de dames nog een rondleiding, langs de verschillende ge bouwen om alles in werking te zien. Wat een dynamisch bedrijf! Al met al een leerzame en interessante ochtend, en de dames beloofden dan ook prompt om voortaan zuiniger met water om te springen. STRATENVOETBAL Voor de vierde maal in successie gaat Z.V.C. Dekker Sport dit jaar het beken de Stratenvoetbal-toernooi organiseren en wel van 27 juni t/m 10 juli. Traditio neel vindt dit plaats op de verharde vel den van C.S.V.-handbal op Sportcom plex Wouterland te Castricum. Het inschrijfgeld bedraagt 35,-- per team, te voldoen bij inschrijving. U kunt uw team(s) inschrijven op vrijda gavond 25 maart tussen 19.00 en 21.00 uur in het restaurant van Sporthal De Bloemen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1988 | | pagina 10