Falkland presenteerde 'Hoera, we gaan verhuizen' Guus Kuijer bij Buk Buk met 'Land van de neushoornvogel' Ouderenbeleid een christelijke bezien vanuit grondslag Keurslager: verstand van vlees Attentie voor liefhebbers van easy listening music Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet is geplaatst. Indien de ruimte het toelaat, zullen wij de tekst zoveel mogelijk vol gende week opnemen. Verenigingsagenda Hof van Sonoy een smaakvol restaurant Agenda sporthal Het Vennewater UITKIJKPOST 30 MAART 1988 ZOMERCURSUS SPAANS VOOR OVERWINTERAARS Vanaf donderdag 14 april organi seert de Stichting Ouderenwerk Heiloo wederom zomercursussen Spaans voor beginners en gevorder den. Bedoeld voor mensen vanaf 50 jaar, die bijvoorbeeld overwinteren en gemerkt hebben, dat het eigen lijk toch wel gemakkelijk is zich in het spaans verstaanbaar te kunnen maken en te begrijpen wat er ge schreven staat of gezegd wordt. De nadruk bij de cursussen ligt op de spreekvaardigheid. Met name al ledaagse situaties komen aan de or de. In een groep van ongeveer 12 mensen van uw eigen leeftijd wordt er door een docent in uw eigen tem po les gegeven. De cursusduur is 20 weken. Voor nadere informatie en/of op gave kunt u contact opnemen met Stichting Ouderenwerk, Heiloo, Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, tel. 331297. BASE AND SOFTBALCLUB HEILOO OPENT SEIZOEN Aanstaande zaterdag opent BSC Hei loo, dat haar velden heeft in sportpark Het Vennewater, het seizoen '88. Door de vele en zware regenval kon er tot dus ver niet gespeeld worden, maar zaterdag is er in ieder geval iets te beleven op het honk- en softbalterrein. De teams staan te popelen om met hun wedstrijdenreeks te beginnen. Er wordt van de eerste teams ook wel het één en ander verwacht. Bijvoorbeeld van het eerste honkbalteam onder leiding van coach Tim Miner. Zij zullen laten zien dat er honkbal van niveau gespeeld wordt in Heiloo. Ook het eerste softbal- team verwacht, onder leiding van Geor ge Presburg, de draad van overwinnin gen weer op te pakken. Het enthousiasme is er niet alleen wat betreft het spelen van honk- en softbal. Ook het runnen van de vereniging wordt vol goede moed aangepakt. Dat gebeurt dit jaar weer onder de leiding van Jan Vermeer, die terugkeert als voorzitter. Nieuwe gezichten in de kan tinecommissie van de vereniging. Negen clubfanaten hebben zich tot taak gesteld de kantine als het ware middelpunt van het terrein te maken en een nieuw ge zicht te geven. Dat laatste is letterlijk gebeurd: de maanden zonder actief sporten zijn be nut voor een verfrissing en schoonmaak van het gehele interieur. In figuurlijke zin wil de commissie met tal van activi teiten de sfeer en de gezelligheid in de kantine vasthouden. Eén van die activiteiten staat voor zater dag op het programma, wanneer met een feest het seizoen 1988 wordt geo pend. Vanaf 12.00 uur kunnen de jeugdleden en hun vriendjes meedoen aan diverse spellen. Vanaf 14.00 wordt voor hen een videofilm vertoond. Voor hen en voor de ouderen is er tevens de kans om de eerste verrichtingen van de eerste teams te volgen: de honkballers spelen om 14.30 uur tegen Bloemen- daal, de softbalsters om 15.00 uur tegen Zuidvogels. Als afsluiting van de middag is er van 17.00 tot 18.00 uur een happy hour, 's Avonds gaat het openingsfeest verder. Vanaf 20.00 uur is er een grote bingo met vijf rondes en een superronde. Hierna, vanaf ongeveer 22.30 uur is er muziek voor iedereen. EMMABLOEMCOLLECTE 1988 In de week van 4-10 april wordt in heel Nederland gecollecteerd voor de Stich ting Emmabloem. Al 77 jaar zet de Em- mabloem (de oudste collecte in ons land) zich in voor de tuberculosebestrij ding en het kruiswerk. A.N.B.O. AFD. HEILOO De algemene bond voor ouderen houdt op woensdag 6 april om 14.00 uur de voorjaarsledenverga dering in het Trefpunt. Aan de orde komt de verkiezing van een nieuwe voorzitter. De volgende functies zijn tevens vacant. Secretaris, 2de secretaris en penningmeester, als mede bestuursleden die genegen zijn zieken, kroonjarigen en aan huis ge bonden leden te bezoeken. Voelt u er iets voor één van deze ta ken op u te nemen, dan kunt u in lichtingen verkrijgen via tel. 333344 of 330578. Wij willen onze leden verzoeken de vergadering bij te wonen en rekenen op een grote opkomst. Na afloop van de vergadering spelen we een gratis spelletje bingo. Wijkvereniging Plan Oost Vrijdag 1 april: klaverjassen in 't Oost- honk, aanvang 20.00 uur. Entree leden 2,00, niet-leden 3,00. Elke maandagavond tafeltennis in 't Oosthonk vanaf 21.00 uur. Kosten 0,50 voor leden en ƒ1,00 voor anderen. WAO/AAW Belangenvereniging Iedere laatste maandag van de maand een gezelschapsochtend in 't Trefpunt. Het programma tot de zomer is: 25 april: rummicup wedstrijd; 30 mei: sjoelen; 27 juni: bingo. Groei en Bloei Dinsdag 5 april: speciale avond over het kweken van groenten, m.m.v. de heer Pellekaan uit Enkhuizen. Aanvang 20.00 uur, Geref. kerk te Heiloo. Dinsdag 12 april: ledenavond met als onderwerp de wonderbaarlijke verme nigvuldiging van orchideeën, m.m.v. de heer Van Agten uit Hoorn. Aanvang 20.00 uur, Geref. kerk te Heiloo. Zaterdag april: excursie naar De Keukenhof; vertrek uit Heiloo 8.30 uur. Aanmelden vanaf dinsdagmorgen 5 april om 9.00 uur bij de heer C. Kamer, Heerenweg 108, Heiloo, tel. 333523. In het hartje van Alkmaar, bij de Nieu- wesloot, ligt de Hof van Sonoy, een be wogen plekje vol historie. Sinds een jaar is daar het restaurant overgenomen door de heer I. Sprengers, die met grote inzet het restaurant runt. In meer dan één opzicht is het nu een smaakvol restaurant te noemen. In de eerste plaats natuurlijk de uitstekende keuken en prettige bediening. In de tweede plaats, het fraaie interieur, kleuren die goed gekozen zijn als ondersteuning van de oude omgeving, en duidelijk mede bepalend zijn voor de uitstekende sfeer, die op zondag nog verhoogd wordt door pianist. Naast het restaurant gedeelte is er een aparte kamer, waar een gezellige bar is, kaarsen, een open haardvuur, al les is aanwezig om u in een prima stem ming te brengen. Beneden bevindt zich ook de Bardeszaal geschikt voor jubilea en bruiloften ,de Hof van Sonoy' zal zorgen dat het u aan niets zal ontbreken. Boven bevindt zich ,de Heeresael' een stijlvolle kamer waar men, met een ge zelschap tot 15 personen een gezellig di neetje kan geven en u het gevoel geeft dat u ,,uit" toch „thuis" bent. Op dezelfde etage zijn er nog vergader ruimten waar u onder de goede zorgen van de Hof van Sonoy uw besprekingen kunt voeren. Met mooi weer, kan men ook buiten, in het oude hofje, onder het genot van een kopje koffie van de zon genieten. De kaart ziet er goed uit, door de uitstekende keuken weet men hier van een eenvoudig gerecht als een cham pignonsoep, iets heel bijzonders te ma ken. Maar ook de meer exclusieve ge rechten zijn verfijnd bereid en zal meni ge fijnproever tot lovende woorden ver leiden. Een mooie wijnkaart inclusief de huiswijn zullen het geheel completteren. De maand april is uitgeroepen tot cham- pagnemaand. Deze maand kan men de. champagnes de Castellane en Acker- mann per glas verkrijgen tegen een vriendelijke prijs om ieder met deze go dendrank kennis te laten maken. Wie een avond feestelijk in een uitstekend restaurant in een stijlvolle omgeving wil gaan eten kan hiervoor in de .Hof van Sonoy' terecht, ook het parkeren is geen probleem, het is allerzins de moeite waard. Wat moet het heerlijk zijn, om door middel van het opzeggen van een rijmp je, de muren van je huis te kunnen ver schuiven en zo een kamer groter of klei ner te maken. Dat konden Hans en Greetje, dankzij hun nieuwe buurmeisje Zillie. Dat oma dat minder leuk vindt spreekt vanzelf, trouwens vader en moeder hadden er ook wel moeite mee, om over de verhuizers maar te zwijgen. Met vaart en verve zette Falkland deze leuke kindervoorstelling neer onder re gie van Jaap Schuuring. Bijzonder was deze keer de begeleiding van de liedjes, die bestond uit de East Side Combo, bestaande uit Klaas Koomen, saxofoon, Jan van Weelden, fender, Hans de Rui ter, gitaar en Jeroen van Lutgerink, slagwerk (zaterdag 2 april op radio 2 v.a. 16.10 uur). Het kleurrijke, inge nieuze decor was gemaakt door Geer hard Slagter en Gerard Gilles. Els Koe- voets en Nellie de Boer zagen zich voor de moelijke taak gesteld de twee kinde ren te spelen, ze deden dit volkomen ge- loofswaardig en hielden de vaart er goed in, Myrthe Schuuring was het buurmeisje Zillie en wijdde Hans en Greetje in, in de geheimen van het ver schuiven van muren en deed dat heel leuk. Puck Koomen, de oma, vond het in het oude huis veel beter en was het niet eens met het feit dat haar kamer steeds kleiner werd en maakte daar een leuke rol van. De verhuizers waren een paar apart en de vrolijke noot in het stuk, het waren Mike Kuijt en Cees Lammers. Martien Ulder en Marianne Lampe waren de va der en moeder en hadden hun handen vol aan de kinderen. Kortom het was een leuke kindervoorstelling. De spelersgroep, die vrijdag Guus Kuijers boek 'Het land van de neus hoornvogel' brengt bij Buk Buk. Guus Kuijer, schrijver van vele kinder en jeugdboeken, is momenteel bezig met een theatertour. Dat hij goed schreef, dat wisten we al. Vele prijzen heeft hij al gewonnen met zijn boeken, waaronder de Gouden en de Zilveren Griffel. Hoe hij op 't toneel is, is voor de meeste mensen nog de vraag, maar weldra zal het antwoord blijken. Op 1 april zal hij, met muziek van Diederik van Vleuten, rekwisieten van Corrie van der Kolk en muziekuitvoering van Esmee Olthuis en Louis Timmer, te zien zijn in J.C. Buk Buk. Het theamerprogramma, naar een boek vna Kuijer, heet „Het Land van de Neushoornvogel". Dat boek schreef hij enkele jaren geleden, ngdjjj, biLjnefzijn vrouw op vakantie w.as geweest naar Borneo. Door met de plaatselijke bevol king te praten en daar goed om méneen te kijken heb ik veel inspiratie opge daan. Er zitten veel waarheden in het verhaal verwerkt", vertelt Guus Kuijer. „Het gaat over de primitieve cultuur die daar nog is en de invloed die de Wester se markt er op heeft". Guus Kuijer houdt ervan om actuele ge beurtenissen in zijn boeken te verwer ken, en ook in dit boek heeft hij dat goed gedaan. Zijn theatertour begon hij in Wadway. De reacties waren zeer goed. Er wordt zo'n sfeer geschapen, dat het lijkt alsof jezelf in Borneo ge weest bent, na afloop van de voorstel ling. Er wordt live-muziek gespeeld met instrumenten afkomstig uit Borneo of hier nagemaakt. Gat in de grens Guus Kuijer schrijft sinds 1973. Daar voor was hij leraar. Hij publiceerde zijn eerste boek in datzelfde jaar. „Met de poppen gooien" was meteen goed voor een Gouden Griffel. Grote bekendheid kreeg hij vooral met zijn jeugdboek „Een gat in de Grens". Dit boek werd door de IKON verfilmd. Guus Kuijer over de verfilming: „Je hoort wel eens vreemde verhalen. Iede reen weet natuurlijk van de problemen tussen Marga Minco en de regisseur van de film „Het Bittere Kruid". Ik had ge lukkig veel inspraak bij de verfilming van mijn boek. Er was geen sprake van onenigheid. Er zijn wel dingen weggela ten. Als we Guus Kuijer vragen wat hij zelf >zijn beste boek vindt, antwoordt hij: „Krassen in tót Tafelblad! Ik begin al tijd een boek te schrijven met de ge dachte, dat ik er enkele ideeën in wil verwerken. Meestal lukt dat niet, maar bij „Krassen in het Tafelblad" ging al les perfect". Meer mensen waren gecharmeerd van het boek, want ook voor dit werk kreeg hij de Gouden Griffel. Het is dan ook een knap stuk werk, dat hij in dat boek levert. Het gaat over een sterfgeval, op zich een dramatisch voorval, maar Kui jer vertelt het zo, dat het voor kinderen een leuk en aantrekkelijk boek is. Zoals eerder gezegd, 1 april is Guus Kuijer te zien en te horen in J. C. Buk Buk. Bent u een liefhebber van goede boeken en van theater dan verwachten wij u zeker. Maar ook al houdt u wat minder van lezen, dan zal dit toch een uitermate boeiende avond worden, want Guus Kuijer is een goede verteller en het geheel wordt versterkt met live muziek. Aanvang ongeveer 21.15 uur, entree: 4,00// 5,00. Ouderen hebben de toekomst Met dit thema opende de landelijke voorzitter van het CDA, de heer W. G. v. Velzen, de jaarvergadering van de KABO in 't Trefpunt. Op een rustige duidelijk manier zette de heer van Vel zen zijn betoog uiteen. In het kort schetste hij enkele punten uit de voorjaarsnota. Wat gebeurde er in 1987? Nederland heeft een grote welvaart op- gebouw J, dat voor een groot deel uit de gasopbrengst kwam. Dat deze in komsten minder zijn geworden komt door de slechte olieprijzen, wat weer een gevolg is van de lage dollar koers. Voeg daarbij de zachte winter, minder stookkosten, alles met elkaar betekent dat een mindering van inkomsten van 17 millard. Ten tweede geven we meer uit dan er binnenkomt. De WIR heeft ook handen vol geld gekost. Dit werd allemaal uitvoerig geschetst omdat de meeste problemen zich tegen deze ach tergrond afspelen. Bezuinigen! Toch stelde van Velzen: „De ouderen zeker heid tasten we niet aan". Waar krijgen we mee te maken! De technologische ontwikkelingen zullen voor de ouderen een zegen zijn, maar er zitten ook nade len aan verbonden. Het is mogelijk, ou deren langer in leven te houden, hoe staat men tegenover euthanesie, dat zal het vraagstuk van de toekomst zijn. Wij zijn, ook met betrekking tot geboorte, bij machte de schepping anders te rege len. „Toch zijn dit ontwikkelingen die je niet tegen houdt" aldus van Velzen. „Voor het CDA is het moeilijk welke regels je moet stellen wat je wel en niet doet". Ook m.b.t. de katholieke kerk heerst verwarring. Is de kerk, als insti tuut in staat mensen te binden? Het kerkbezoek in Amsterdam is met 80% gedaald!! Toch met men hier gevolgen aan verbinden, men gaat niet meer in opwaarden in de samenleving, maar wie roept op tot liefde tussen de mensen de kerk. Terugkomende op het ouderenbeleid. De mensen worden steeds ouder, maar willen zo lang mogelijk zelfstandig blij ven wonen, het spreekt vanzelf dat dit de nodige aanpassingen vereist. Oude ren zitten vaak op hoge kosten (verzeke ring) medisch worden er steeds nieuwe dingen ontwikkeld, die moeten wel be taald worden. In verpleegtehuizen staan bedden leeg, er zal geprobeerd moeten worden de mensen die nu in die tehuizen werken naar de privésector te brengen. Er zal ook een beroep moeten worden gedaan op de solidariteit van verschil lende bevolkingsgroepen. „Vereenza ming, komt ook veel voor en neemt zelfs toe, maar dat is iets wat de over heid niet kan oplossen. Daarom zou het goed zijn ouderen te verspreiden tussen de overige mensen, zodat zij betrokken worden wat in een buurt gebeurt", al dus van Velzen. Mede hierom zijn oude ren organisaties nodig, opkomen en aanpakken voor de gezamenlijke pro blemen. Ouderen zijn geen probleem, maar een deel van de samenleving. Toen de discussie begon, bleken er nog al wat vragen te zijn, ouderen moeten inspraak hebben! De euthenasie zal ons blijven bezig houden evenals aids pro bleem en nog een aantal vragen. Het was een leerzame start van de jaarverga dering van de KABO. Met behulp van een ballenschietmachine heropende wethouder Borsjes (rechts) de kantine van het HSV Tennispark. Deze jonge vereniging vierde gelijktijdig het vijfjarig bestaan. Voor de receptie was veel belangstelling. Donderdag 31 maart Sportinstuif 50-plussers 14.00-16.00 KNVB, zaalvoetbal 18.00-22.00 Vrijdag 1 april Zaalvoetbal 17.45-23.00 Vanavond komen de liefhebbers zeker weer aan hun trekken. De nummers 1, 2, 4 en 5 van de de rayonshoofdklassc komen in actie. Het volledige programma: De Krocht ds - Biersteker 3 18.45 De Viersprong - Veronica 19.35 HSV - MCA 20.25 De Krocht - Biersteker 21.15 Students Reun - Indrie Vloeren 22.05 Zaterdag 2 april Zaalvoetbal, div. clubs 9.00-17.00 Zondag 3 april Gesloten. De dikbillen van de samenwerkende Keurslagers, waaronder Van de Peet en Burger uit Heiloo. Gesloten. Maandag 4 april De paasveetentoonstelling van de afge lopen woensdag was een geslaagd feest waar de keurslagers met hun dikbillen weer hoge ogen gooiden. Menig winkel is op dit moment versierd met de rood, wit. blauwe tinten, rozetten en bekers waarmee de prijsdieren werden gedeco reerd. Keurslagers hebben verstand van lekker vlees en halen hun beesten uit een beste stal, zodat de klanten verzekerd zijn van een uitstekend paasmaal. JAARVERGADERING V.V.V. Er staat de VVV het komende weekend weer een grote drukte te wachten. I.v.m. de Pasen worden er weer een flink aantal bussen verwacht en men kan nog best wat slaapruimte gebruiken voor de periode 21-24 april en 28-1 mei. Opgeven bij mevrouw de Moor, tel.: 072-335719. Enqüete Uit een enqüete is men niet veel wijzer geworden. Hoe men de mensen naar Heiloo kan krijgen. Ook de werving on der de Middenstand leverde niet veel op, een algemene klacht was dat er in Heiloo zo weinig gezellige eetgelegenhe- den zijn. Voor 1988 staan er geen aktivi- teiten op het programma, er zijn te wei nig gasten om iets te ondernemen. Even ontstond er een felle discussie over de tarieven men wilde voor 1 a 2 nach ten meer geld hebben. Maar een ander gedeelte vond dit te duur, er zal nog over gediscussiëerd worden. Men was in 1987 met moeite aan een positief saldo gekomen, maar het kantoortje heeft meer opgeleverd dan het jaar daarvoor. Na 6 jaar het voorzitterschap op zich te hebben genomen heeft de heer J. Zoon zijn plaats verruild met de heer Kaan dorp, ook mevrouw Groot nam afschei- duit het bestuur, haar plaats wordt niet opgevolgd. RENEGADE BIJ BUK BUK Na hun vertrek uit de Alkmaarse rock formatie Escape besluiten bassist Jan Harmenzon en zanger Theo Klooster man samen met een aantal jonge regio nale muzikanten een nieuwe groep te beginnen. De uit de Heilooër formatie Sense of Human afkomstige leden Ger- ben v.d. Veen en Gerben Wester zijn hierbin respectievelijk gitarist en drummer. Vocaal wordt Renegade versterkt door Patricia Tiele, bekend van de IJmondse formatie Out of Reach en de legendari sche Haarlemse band John the Revela- tor. Als laatste wordt de groep gecom pleteerd met de Alkmaarse toetsenist Paul Kühne. Renegade wordt vooral geïnspireerd door stevige, herkenbare rockmuziek van groepen als Toto, Foreigner, Thin Lizzy en The Motels. Voor de eigen nummers tekent Gerben v.d. Veen Re negade is een zeer swingende belevenis, dus kom kijken en luisteren op zaterdag 2 april vanaf 22.00 uur in de Buk, entree 5,00, leden en-cjp-houders 4,00. Dinsdag 5 april Zaalvoetbal, KNVB 18.45-23.00 Het volledige programma: Grote Slok 2- Moras 2 18.45 De krocht 3 - Limmen 3 19.25 de Viersprong 4 - Tervoort 3 20.05 Heiloo'80 vet - Polis Sport 20.45 Plubos 3 - AFC'34 5 21.25 Jong H. 3 - Alk. Boys 3 22.05 Woensdag 6 april Zaalvoetbal KNVB 18.45-23.00 Deze avond kan DOK kampioen wor den van de tweede klasse b. Maar dan moeten ze wel Wouter Verz. verslaan, wat de ploeg van coach Jan Oosterling zeker zal kunnen. Het volledige programma: HSV jeugd - Foresters 18.45 De krocht - Biersteker 19.25 Foresters 3 - De Nap 3 20.05 DOK vet. - Sporting S 20.45 Dok - Wouter Verz. 21.25 Dok 2 - Cartouche 4 22.15 TOEGEPASTE KUNST IN HEILOO Wethouder mevrouw Willemse-van der Ploeg was als gastspreekster uit genodigd voorde receptie van de Stichting Volksuniversiteit. Deze instan tie vierde haar tienjarig bestaan in Heiloo, waarmee de goede betrekkin gen met de gemeente, waarin inmiddels een eigen werkgroep van de Volk- suniversiteit is ontstaan, nog eens werden onderstreept. DAMES BRIDGECLUB SANS ATOUT Uitslagen van woensdag 23 maart A Lijn NZ: 1. Middelbeek-Daudey 61.5; 2. de Vries-Nieuweboer 53.5; OW: 1. de Waal-Bakker 65; 2. Bonfrer- Groenewoud 56.5. B Lijn: NZ: 1. Werdmuller-Hommes 57.5; 2. Hoff-Admiraal 56.5; OW: 1. Weisenborn-Visscher 58.5; 2. Tuinstra- Kromhout 53.5. C Lijn: NZ: 1. Visscher-Löhr 57; 2. de Jager-de Wilde 56; OW: 1. Stark-Klerk 55; 2. Nieuweboer-Keesom 51.5; 2. Frugte-Kemper 51.5. D Lijn: 1. Harreveld-roest 60.5; 2. Fagel-de Vries 59. JONG EN OUD VAN TV HEILOO OPENEN SEIZOEN Zondag 27 maart heeft de jeugd van TV Heiloo het tennisseizoen '88 geopend met een kennismakings-/openingstoer- nooi. Ondanks het minder mooie weer hebben 120 jeugdleden zich enthousi ast uitgeleefd met tennissen, spelletjes en bingo. Maandag 2e Paasdag volgen de senio ren met een mixedtoernooi. Het tennis- niveau is misschien niet zo hoog als bij het ABN-toernooi, maar de toegang tot het park aan de Dors is dan ook gratis. Vanaf vandaag in Heiloo verrijkt met een winkel, waar kunstnijverheidspro- dukten verkocht worden van hoge kwa liteit. Naast prachtige handgeverfde zij den stoffen en daarvan vervaardigde ar tikelen, vindt men er een uitgelezen col lectie kunstposters: reproducties van o.a. Miro, Klee, Klint, Kandinsky, Mo- nét en vele anderen. Verder treft men er sieraden aan, zowel de in eigen atlelier vervaardigde als mo derne Deense sieraden. Ook wordt er een bescheiden begin gemaakt met de verkoop van verantwoord houten speel goed, waarvan de collectie zeker spoe dig uitgebreid zal worden, als het een succes blijkt in Heiloo. Aquarellen, aar- denwerk en vele andere, ook kleine ka- doartikelen completeren het geheel. Deze „toegepaste kunst" zal ongetwij feld zeer goed samengaan met het prachtige assortiment Franse breigarens van Penelope, waar een gastvrij onder komen is gevonden. Het ligt in de be doeling geregeld een kleine expositie te houden van kunstenaars uit de regio. He( is de moeite waard eens even binnen te lopen op het adres: v. Aostastraat 28. De openingstijden zijn: maandag van 13.00-18.00 uur, verder dagelijks van 10.00-18.00 uur. HET VENNEWATER BADMINTON INSTUIF Sinds mensengeheugenis bestaat er mu ziek! In vele variaties, in maat, in melo die, in uitvoering. De één houdt van Bach, Scarlatti of Mozart, een ander zwijmelt weg bij Michael Jackson, Tina Turner of Vera Lynn. Trompetten, violen, gitaren (met of zonder versterking), synthesizers en nog veel meer andere instrumenten bepalen de decibels die uw oren zullen benade ren. Maar ga er nu eens lekker voor zitten, thuis in uw eigen stoel. Op zater dag 2 april via Radio 2 vanaf 16.10 uur in het KRO-programma „Zin in mu ziek" speelt het bekend „Eastside Com bo" uit ons eigen Heiloo een aantal heerlijk in het oor klinkende evergreens, melodieën, die er nooit uit gaan, dié al tijd herkenbaar zullen blijven. Het 'Eastside Combo" bestaat uit Jan van Weelden op piano en Fender Rhodes-piano, Klaas Koomen op saxes, Hans de Ruiter op basgitaar en Jeroen Lutgerink op drums. Een groepje musi ci dat qua programmakeuze en kwaliteit zeker hoge ogen zal gooien. Luister zelf en u bent het met ons eens! Op woensdag 6 april organiseert 't Ven newater badminton een instuif voor de jeugd van 7 tot 17 jaar. De hal is open van 15.00 tot 16.30 uur. Er is begelei ding aanwezig. Dit is een goede gelegenheid om kennis te maken met de badmintonsport. Je moet zaalschoenen en een racket meene men, zonodig kan ook in de zaal een racket geleend worden. Het adres van de badmintonhal is: 't Zevenhuizen 46, Heiloo. H.S.V.-FORESTERS Paaszaterdag zal in het teken staan van een plaatselijke ontmoeting tussen de beide voetbalvereniging. Het voetballo- ze weekend heeft de beide verenigingen hiertoe doen besluiten. Ook het 2e en 3e elftal zullen op dezelfde tijd aantreden. Al deze ontmoetingen vinden plaats op het H.S.V. Sportpark, de aanvang is 17.00 uur. De overwinning in de plaatselijke derby tussen H.Z.V. de Viersprong en H.S.V. is terecht door H.Z.V. in beslag geno men, de uitslag is daarentegen geflat teerd. De eerste helft was een zo goed als gelijk opgaande strijd, waarin zich toch al ging aftekenen dat Edward Geeskens de pechvogel van de avond ging worden. Zijn schoten troffen paal of gingen net naast. De doelgerichte schoten van H.Z.V. werden lang door de H.S.V.-keeper ge keerd. Toch moest ook hij spoedig in H.Z.V. zijn meerdere erkennen. Binnen 10 minuten stond het 2-0. H.S.V. dat nu door tijdnood gedwongen iets aan deze achterstand probeerde te veranderen, verviel echter in de fout door haastiger maar ook slordiger te gaan spelen waar door H.Z.V. meer ruimte kreeg en een derde doelpunt aan hun voorsprong kon toevoegen. Voor het publiek was hel een leuke levendige wedstrijd.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1988 | | pagina 8