Mevrouw T. Ploeger neemt afscheid van gemeentehuis Hardrock bij Buk Buk DOK kampioen 2de klasse Limmen maakt zich op voor haar bloemendagen AKERSLOOT The Koffers bij JOEB UITKIJKPOST 13 APRIL 1988 Agenda sporthal Het Vennewater Wie wordt kampioen zaalvoetbal van de gemeente Heiloo? Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet is geplaatst. Indien de ruimte het toelaat, zullen wij de tekst zoveel mogelijk vol gende week opnemen. Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet is geplaatst. Indien de ruimte het toelaat, zullen wij de tekst zoveel mogelijk vol gende week opnemen. Verenigingsagenda Vrijdagmiddag viel het doek voor Me vrouw Ploeger, of eigenlijk mogen we wel zeggen, de familie Ploeger. Oh een drukke receptie kwamen familieleden, vrienden en kennissen en natuurlijk het voltallige personeel van het gemeente huis de heer en mevrouw Ploeger even een handje geven. Hoewel mevrouw Ploeger op 1 decem ber 1977 officieel ontslag werd ver leend, besloot ze nog even door te wer ken tot 1 mei 1978, zodat zij samen met haar man, afscheid kon nemen. Maar het gemeentehuis zag haar maar node gaan en verzocht haar of zij bij de com missievergaderingen voor de koffie wil de zorgen en een oogje op het gemeente huis wilde houden, want op het gebied van lekkere koffie had mevr. Ploeger een uitstekende naam opgebouwd in al die jaren. Burgemeester Glijnis sprak het echtpaar toe. ,,U hield van kontakten, u zat dan ook op een strategisch punt". Helaas moest vorige week het huis waar de fa milie Ploeger vele jaren heeft gewoond (naast het gemeentehuis) i.v.m. de reno vatie worden gesloopt, maar in het nieu we huis voelen ze zich al aardig op hun gemak. Burgemeester Glijnis prees het vele werk dat de familie Ploeger altijd ge daan heeft. De lichten van het Witte Kerkje, de Sint Nicolaas-aktie en niet te vergeten het poetsen van de ambtsstuk ken. Eenmaal per kwartaal werden deze grondig onder handen genomen tot het glom als een spiegeltje. Naast kado's en bloemen kreeg de familie Ploeger als herinnering aan de vele, vele koppen koffie die ze uitgedeeld hadden, ieder een kop en schotel van het gemeenteservies. De nestor van de Raad, de heer Pieters, sprak het echtpaar toe: „Omdat ik de langste ervaring met u heb was het een genoegen met hoeveel animo u werkte. Hoewel u van uw hart geen moordkuil maakte hebt u heel veel mensen voor lichting gegeven en funktioneerde u al tijd goed tussen alle mensen". Ook de heer Pieters kwam uiteraard niet met le ge handen. De heer H. de Vries, had nog herinne ringen uit de tijd dat hij boven in de denkkamer studeerde: „Bedankt voor alle lekkere kopjes koffie!" Burgemeester Hoekstra kon helaas zelf niet komen, maar had een brief en een groot boeket bloemen voor 'de Ploe gers' laten bezorgen en daar waren ze erg verguld mee. VVD-BIJEENKOMST OVER OUDERENBELEID De Onder-Centrale Noord- Kennemerland van de VVD houdt op maandag 18 april om 20.00 uur in Motel Heiloo een openbare discussiebijeen komst over 'Ouderenbeleid'. Het on derwerp wordt belicht door mevr. S. van Roeden, vice-voorzitter van het ge west Noord-Holland van de Alg. Ned. Bond van Ouderen; A. Epskamp van de Alg. Soc. Verzekeringsbank; H.J. Zeg- geling, directeur van het Bejaardente huis 'Westerlicht' te Alkmaar en Sj. van Meeteren, VVD-Statenlid. Na de pauze is er volop gelegenheid tot het stellen van vragen en discussie. Donderdag 14 april Sportinstuif 50-plussers 14.00-16.00 KNVB, zaalvoetbal 18.45-23.00 Het volledige programma: Polis Sport vet - Foresters 3 18.45 Viersprong vet. - Derp United 19.25 HSV 4 - Koedijk 2 20.05 Foresters vet - Foresters 2 20.45 Heiloo'80 vet - AFC'34 21.25 Jong Holland 3 - Kaandorp 4 22.05 Vrijdag 15 april Zaalvoetbal 17.45-23.00 Het volledige programma: Viersprong 4 - Van Speijck 2 18.45 Ossenhooft ds - Biersteker 4 19.25 Blana - Peter Koper 20.05 RWH/EMJ - Sporting S 20.55 Estrella - Groot en Schuit 21.45 Zaterdag 16 april Zaalvoetbal, div. clubs 9.00-17.00 Basketbal Flashing Heiloo 17.00-21.00 Zaalvoetbal 21.00-22.00 Zondag 17 april Effect volleybal 10.00-15.00 Maandag 18 april Volleybal Effect 17.00-23.00 Dinsdag 19 april Volleybal NeVoBo 18.30-23.00 Woensdag 20 april Zaalvoetbal KNVB 17.45-23.00 TENTOONSTELLING VOOR HANDWERK-LIEFHEBBERS De proviniciale handwerkcommissie van de Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen organiseert jaarlijks een aantal handwerkcursussen voor haar voorwerksters. Wie een goed overzicht wil hebben van al hetgeen er momenteel op handwerkgebied aan de orde is doet er goed aan de Noordhollandse ten toonstelling te bezoeken. De ten toonstelling wordt gehouden vanaf dinsdag 19 tot en met donderdag 21 april in cultureel centrum De Vest te Alkmaar. Interessant zijn de de monstraties in de technieken naaldkant en patchwork. De openingstijden zijn: dinsdag 19 april van 9.30-17.30 uur, woensdag 20 april van 9.30-17.30 uur en 19.00-22.00 uur, donderdag 21 april van 8.30-17.00 uur. De entreeprijs bedraagt ƒ5,00. lste Avenue is een veelbelovende, jon ge, melodieuze hardrockband. In sep tember 1987 werd 1st Avenue opgericht door Robert Kemper, Arco Brommer en Noppie Ton. Al snel werd die forma tie aangevuld met de Zaanse gitarist Gil bert Lopez. Na lang zoeken werd de juiste zanger gevonden, Peter Struik, die net daarvoor Avalon verlaten had. 1st Avenue heeft in korte tijd een volle dig repertoire opgebouwd dat bestaat uit eigen nummers. 1st Avenue maakt melodieuze hardrock naar Amerikaans voorbeeld, waarbij meestemmige zang en ballads niet vergeten worden. Kom dus naar de Buk.voor een avondje har drock op 16 april. Entree 8,00, leden en cjp-ers 6,00. Film Vrijdag 15 april wordt bij Buk Buk de film 'Blue Velvet' vertoond. De aan vang is 21.00 uur, de entree is voor le den en cjp-ers 4,00, anderen betalen 5,00. Een korte schets van de inhoud: In het lieflijke plaatsje Lumberton vindt de jonge Jeffrey in het veld een afgesne den oor. Hij brengt dit naar de politie chef Williams, diens dochter Sandy ver teld hem in het geheim over geheimzin nige dingen die in verband zouden staan met de nachtclubzangeres Dorothy Val lens. Ze vermoedt dat het afgesneden oor daar ook iets mee te maken heeft. Tijdens een optreden van Dorothy dringt Jeffrey binnen in haar flat. Bij haar onverwachte terugkomst verbergt hij zich in een kast en is er getuige van hoe Dorothy wordt mishandeld door een helium-snuivende psychopaat Frank. Deze onderwereld figuur zou haar echtgenoot en kind in zijn macht hebben. Reden waarom zij zich onder werpt aan zijn perverse grillen. Alles om Dorothy heen intrigeert en fa scineert Jeffrey, door zijn obsessie wordt hij meegesleurd in een wereld waar moord, drugs en perversiteit de dienst uit maken. Een college van in specteur Williams blijkt samen te wer ken met Frank en diens onderwereldfiguren DAMESBRIDGECLUB SANS ATOUT Uitslagen 6 april: A-lijn N-Z 1. de Waal-Bakker 65.5 2. Middelbeek- Daudey 52 O-W 1Groenewoud- Schaap (55) 64.5 2. Roozen-Schaffer 56.5. B-lijn N-Z 1. Grootes-Dekker 60 2. Werdmuller-Hommes 53 O-W 1. Ruigewaard-Verhoef 59 2. Slbb- Schreiber 59 C-lijn 1. Nieuweboer- Keesom 63 2. Stark-Klerk 62 D-lijn 1v. Halem-Eichelsheim 63 2. de Waard- Mooij 59. Zaalvoetbalvereniging De Foresters uit Heiloo organiseert dit jaar op vrijdag 6 en de zondagen 8 en 15 mei een zaal- voetbaltoernooi om het kampioenschap van Heiloo. De wedstrijden worden ver speeld in sporthal 't Vennewater te Heiloo. Deelnemende verenigingen zijn: De Fo resters, HZV/De Viersprong, Heiloo '80, HZVV, Blana, Students Reunited, HSV, Crawford, RWH/EMJ Drukke rij, Franse Boys, Depova/Standox en DOK. Gezien de reputatie van de diverse vere nigingen - DOK behaalde het kampi oenschap in de 2de klasse, Foresters heeft ook nog een prima uitzicht om het kampioenschap in de eerste klasse te veroveren, HZV/De Viersprong doet het zeer goed in het toernooi om de Hartlandbeker - mogen we een zeer goed toernooi verwachten. Dankzij de financiële steun van de spor tieve Heilooër middenstanders alsmede het bedrijf dat er altijd bij is, Bols, is dit toernooi mogelijk gemaakt. Wij hopen dat het een jaarlijks terugkerende aan gelegenheid wordt en dat het publiek in grote getale opkomt. Na een zenuwslopende wedstrijd tegen Wouters Verz. is het D.O.K. toch ge lukt om in 4 jaar tijd van de 4de naar de lste klasse te promoveren. In de eerste helft speelden de zenuwen toch wel een beetje parten en keek D.O.K. tegen een 0-2 achterstand aan. Vóór de doelwisse- ling wist Dick Norder de achterstand tot 1-2 te verkleinen. In de tweede helft wist Ron Agasi, na een vloeiende combinatie, met een mooie stiftbal, de gelijkmaker op het scorebord te brengen, 2-2. D.O.K. rook de overwinning en haalde alles uit de kast. Het verzet van Wouters brak en met doelpunten van Pim Botterman, Gordon Sheehan en nogmaals Dick Norder werd het kampioenschap met een 5-2 overwinning zeker gesteld. Met nog 3 wedstrijden te spelen is D.O.K. onbereikbaar geworden voor de andere ploegen. NIEUWS VAN D.V.W. Op donderdag 7 april is weer begonnen met het jaarlijkse leegpompen van de sloot rondom het zwembadcomplex het Baafje. Door de grondwaterstand op deze manier te verlagen, wordt voorko men dat het zwembad nadat dit ook wordt leeggemaakt, gaat drijven in het grondwater. Onherroepelijke schade zou anders het gevolg zijn. Het leegma ken van het zwembad is nodig om dit te kunnen schoonmaken. Lozing van wa ter is toegestaan en vergunning er voor is verleend door de overheid. De vissen die in de droog te malen sloot rondzwemmen, worden opgesloten zo dra het pompen begint. Veelal zijn hier flinke grote exemplaren bij. Deze zijn vanuit de vijverpartij bij de terrasflat via een duiker onder de Zeeweg in deze sloot terecht gekomen. Als deze vissen niet door hulpvaardige handen worden overgezet naar de nabij gelegen recrea tievijver dan vinden ze een onherroepe lijke dood in de stinkende bagger. Vanaf het moment dat de waterstand nauwelijks zichtbaar was verlaagd, lie pen er al verontruste hengelsporters langs de kant om te redden wat er te redden was. Helaas zal deze redding net als voorgaande jaren voor een aantal vissen weer te laat zijn. Voor de jeugdi ge vissers van D.V.W. zijn weer erg ac tief geweest met het overzetten van vis. Een woord van dank is hier zeker op zijn plaats! Het bestuur van hengelsportvereniging De Vroegte Winte herinnert de leden er verder aan dat de Algemene Jaarverga dering wordt gehouden op donderdag 14 april in de achterzaal van cafetaria Blakborn, Raadhuisweg 8. Het recht van stemming tijdens de vergadering is voorbehouden aan leden die de leeftijd van 18 jaar hebben bereikt. Aanvang van de vergadering: 20.00 uur. Hoewel het nog twee weken duurt voor dat Limmen van 30 april tot 5 mei, zijn bloemendagen heeft, achter de scher men wordt er al volop gewerkt. De plannen voor de mozaïeken zijn al klaar en men staat in de startblokken om aan de gang te gaan. Dit jaar komt er geen bloemenkoningin meer. Met vindt dit een beetje uit de tijd, daarom werd er dit jaar een promotie-team samengesteld. Een oproep in deze krant deed vele 'jonge blommen' naar de telefoon grijpen en hieruit heeft men een team van zes meis jes samengesteld t.w. uit Heiloo, Petra Knippenberg, Wendy Engelsman en El len Vos, Annelies v.d. Werf komt uit Castricum en Natasha Jacobs en Miran da de Witte uit Limmen. De L.O.V. (Limmer Ondernemers Ver eniging) heeft de zorg gedragen voor de kleding en de assecoires van de meisjes. Ze zagen er in de grijs met witte jog gingpakken mooi uit. Schoenhandel Hurkmans uit winkelcentrum Geester duin had de schoenen verzorgd want er zal veel gelopen moeten worden. Tot ver in de omtrek zal het team reklame maken voor de Limmer bloemendagen en overal bloemen en folders uitdelen tot Heerhugowaard en Haarlem aan toe. Maandagavond kon een stampvol Vre- deburg twee films van Kees Hooyboer zien, die in alle fasen laat zien hoe de mozaieken tot stand komen, ook de technieken kon men zo heel goed zien en na afloop is er diep respekt niet al leen voor de maker van de film maar ook voor de makers van de mozaïeken, zo arbeidsintensief maar zo eigen voor Limmen. Een vorm van kreativiteit die jong en oud, eigenlijk een heel dorp, met elkaar verbindt. Iets waarin een klein dorp, heel groot kan zijn. Na de films zagen we nog verschillende dia's van C. Sprenkeling, uiteraard van mozaïeken o.a. ook uit Breezand. Het jurylid Smithuys gaf een toelichting over hoe men een mozaïek jureerd, waar men op let, wat belangrijk is, enz. Tot slot kon men nog een video bekij ken om te zien hoe het Otto Brüschke en zijn mannen was vergaan in Frankrijk. Met de pasen had het verkeer vast geze ten en de Franse pers heeft er uitvoerig aandacht aan besteed, want hun 'Sacré Coeur' hadden ze in vele uitvoeringen gezien, maar in hyacinthennagels was toch wel heel uniek. De heer Admiraal en zijn staf was weer een uitstekend gastheer en zorgde er voor dat de dorstige kelen gelest wer den. Het mozaïekencomité kan trots zijn op zo veel 'vrijwilligers', die er met elkaar voor zorgen dat hun dorp ieder jaar weer duizenden bezoekers krijgt. HEADLINE ZATERDAG IN AKERSLOOT Zaterdag 16 april staat de Vriendschap in het teken van de Egmondse formatie Headline. Een formatie die in een snel treinvaart bezig is om Noord-Holland te veroveren en die in praktisch alle dan cings van onze provincie bekend is. Hun repertoire bestaat voor het grootste deel uit covers van bekende nummers, met een duidelijke voorkeur voor nummers van U2, Golden Earring en Rolling Sto nes. Grote animator is de jongere broer van Remy Beukers, die furore maakt met de formatie Razor Blade, en gezien de grote vraag naar Headline is te ver onderstellen dat dit een topper in spé is. Dus jonge mensen die houden van goe de livemuziek spoeden zich zaterdag 16 april richting Akersloot, waar in dan cing De Vriendschap de formatie Head line te zien en te beluisteren is. RAAD AKERSLOOT Morgenavond om 20.00 uur begint in de raadzaal van het gemeentehuis de raads vergadering van Akersloot. Bijna 100 pagina's tekst vormen de basis voor het gemeentelijke politieke overleg, waarbij onder andere gesproken zal worden over diverse onderwijszaken, de bouw van de sporthal/verenigingsgebouw, automatisering, de openbare biblio theek en het gebouw De Toekomst. Wie de stukken voor deze vergadering wil in zien kan daarvoor terecht op het ge meentehuis tijdens de kantooruren. De vergadering is - zoals gebruikelijk - openbaar. BURGERLIJKE STAND AKERSLOOT Geboren: Petrus Jozef, zoon van P.T. Schouten en A.M. Olgers. Overleden: JHock-van Gent, oud 96 jaar. P. Kers- sens, oud 57 jaar. WATERPOLO DE SPETTERS Jongens 1 moest zaterdag zonder de 2 beste spelers aantreden tegen het sterke De Ham uit Wormerveer. Het team ging kansloos ten onder met 16-2 en ver loor daarmee de le plaats op de rang lijst. Heren 3 won in Schagen verras send met 5-3 van Aquarius. Alle Spet ters doelpunten kwamen op naam van Frans Brouwer, die later op de avond als invaller ook een flink deel van de score van Heren 2 voor zijn rekening nam. Heren 2 versloeg Alliance met 10-5 en is met nog 2 wedstrijden te gaan 1 puntje verwijderd van het kampioen schap. Zaterdag speelt Heren 2 om 21.55 uur in de Hoornsevaart in Alk maar tegen Aquafit. Heren 1 tenslotte leverde in een slechte wedstrijd de pun ten in bij Alliance. Uitslag 8-9. 'RUIMTE' IN DE KAPBERG Galerie De Kapberg in Egmond a/d Hoef geeft leerlingen van basisscholen in de regio (een verrassende kijk op) de ruimte! Vanaf 10 april presenteert de Stichting het educatief project 'ruimte', dat met behulp van wandplaten en pa nelen begrippen als perspectief, over lapping en verkleining visueel maakt. Een aantal op de illustraties toegesne den houten objecten nodigt uit tot doen. De expositie, produkt van de edu catieve werkgroep vaji De Kapberg is tot 1 mei vrij toegankelijk op zaterdag en zondagmiddagen van 13.30-17.00 uur. Ouders en leerkrachten en andere belangstellenden zijn uiteraard ook wel kom in de galerie, Slotweg 17. LANDELIJKE BIBLIOTHEEKDAG AKERSLOOT Dit jaar wordt voor de vierde maal een bibliotheekdag gehouden. In de biblio theek van Akersloot wordt een wedstrijd georganiseerd: schrijf een ver haal of gedicht over uw mooiste vakan tiebelevenis waarin het boek dat u mee nam een belangrijke rol speelde. Doe mee en win een volledig verzorgde reis voor twee personen naar Berlijn (Culturele Hoofdstad van Europa), Brugge of 's Hertogenbosch. Een des kundige jury met onder andere Mar- greet van Hoorn zal uw verhaal of ge dicht beoordelen. In de bibliotheek liggen vanaf heden wedstrijddeelnameformulieren klaar. Uiterlijk 30 april moeten de formulieren bij de bibliotheek worden ingeleverd. De bibliotheek heeft een tentoonstelling samengesteld over de bovengenoemde plaatsen, maar ook andere toeristische informatie is te leen: hotel- en camping- gidsen, taalgidsen, reisgidsen en allerlei vakantielectuur. Voor de kinderen wordt een kleurwedstrijd georganiseerd. Op zaterdag 23 april is de bibliotheek geopend van 10.00 tot 12.00 uur. HEILOOËR AMATEUR FOTOCLUB (H.A.F.) Eén keer per jaar wordt een clubavond ingeruimd voor de uitverkiezing van de foto van het jaar. Op dinsdag 5 april was het weer zover in het Open Huis. In totaal werden ruim 30 foto's door de le den voor jurering meegebracht, het grootste deel zwart-wit. Deze keer was er voor de beoordeling niet een deskundige van buiten de club gevraagd, maar werd de mening van de aanwezige leden zelf gevraagd. Dit ge schiedde door ieder lid afzonderlijk punten aan de foto's toe te laten ken nen. Uiteraard met uitzondering van zijn eigen foto's. Nadat ieder zijn pun- tenbeoordeling had afgegeven werden de foto's onder leiding van de voorzitter bekommentarieerd. Nadat de punten waren geteld, bleek dat als foto van het jaar was uitverko zen een stilleven in zwart-wit, gemaakt door mevr. B. de Reus. Een gedeelde 2e plaats werd toegekend aan de heren H. Gihaux en E. de Vries voor landschaps foto's, waarvan een in kleur. Onder ap plaus van de leden reikte de voorzitter aan de winnaars een prijs uit. H.U.I.B. LAAT WERK ZIEN IN DE ZEVENSPRONG Op zaterdag 16 en zondag 17 april zal de schilderclub Huib uit Akersloot hun werk tentoonstellen. Het betreft hier aquarellen, olieverfschilderijen en pen tekeningen. Beide dagen is de expositie geopend van 10.00-17.00 uur. Zaterdag om 14.00 uur zal Hans ten Broeke, de begeleider van de groep, de expositie feestelijk openen. Iedereen is van harte welkom. De schilderclub Huib (Het Unieke Is Bepalend) werd opgestart door Huib Duyn. In 1979 was er een hobbyten toonstelling. Hier ontmoette een zestal schilders elkaar en besloten toen met el kaar verder te gaan. Er werd begonnen bij iemand op zolder, later werd het overgeplaatst naar een klaslokaal en er werd ook wel gebruik gemaakt van de Storeyclub in Akersloot. Maar sinds 3 jaar heeft 'Huib' de be schikking over een schooltje aan de Ker- kelaan. Het unieke eraan is dat het alle dagen open is, krijgt een van de leden inspiratie, ze weten waar de sleutel te halen en kunnen aan het werk gaan. Eenmaal in de veertien dagen is Hans ten Broeke aanwezig en geeft daar les en begeleidt de groep. Een vast onderdeel is het model tekenen, meestal poseren de leden zelf maar soms komt er een model van buiten. Er wordt hard en se rieus gewerkt, ieder naar zijn eigen aard, waarin dat resulteert kunt u het komende weekeinde in de Zevensprong aan de Ewisweg 5 te Heiloo gaan bekijken. Hartje zomer anno 1985. Dat het toen wat het weer betreft een slechte zomer was weet iedereen. Dus werd er in een kroeg in Bussum een plan gesmeed om een groot feest te organiseren, om het slechte weer te doen vergeten. En wat is er dan leuker dan een Rock Roll- feest, geheel in stijl en natuurlijk metlive muziek! Dat plan was niet moeilijk te verwezen lijken. In Bussum en omstreken zijn ge noeg bands te vinden (en dus genoeg muzikanten), die wel van een feestje houden. Vier van die jongens staken de koppen bij elkaar en besloten voor deze gelegenheid een band te formeren. Het repertoire zou bestaan uit diverse co vers, zoals Long tall Sally, Back in the USSR, e.a. Een paar weken later was het zover: on der de naam The Koffers betraden zij, glimmend van de brylcreem en in het zwart gestoken, het podium! De stem ming zat er al snel in; gillende meisjes, vetkuiven, leren jasjes en Rock Roll als vanouds. De 60-er jaren herleefden! Aangezien die bewuste avond, 30 juni 1985, voor the Koffers én het publiek een geslaagde avond was met veel Rock Lol besloten the Koffers dat deze avond zeker voor herhaling vatbaar is. Zondag 17 april speelt ,de band bij Joeb aan de Herenweg in Egmond-Binnen, vanaf 16.00 uur. LIMMERS, LAAT JE TUIN EENS KEUREN! In verband met de uitbreiding van het aantal tuinen in Limmen, heeft het mo- zaïkencomité besloten een nieuwe lijst van de te keuren tuinen op te stellen. Dit houdt in, dat iedereen die zijn tuin wil laten keuren, zich dient op te geven, dus ook degene wiens tuin al jarenlang op de lijst staat. Tot nu toe hebben nog maar weinig mensen zich aangemeld, vandaar deze herhaalde oproep: meldt uw tuin voor aanstaande zaterdag bij H. Segerius, Meidoornlaan 21, tel. 1772. De keuring zal plaats vinden op vrijdag 22 april door een deskundige jury, en wel op aanleg, onderhoud en kleurcom binatie. Ook heidetuinen, rotstuinen e.d. komen voor keuring in aanmerking. CDA-INFORMATIE-UUR Gesloten deuren, slecht voor politiek.... Het CDA-Heiloo zet maandelijks de deuren wagenwijd open. Voor U! 'Moet je lid van het CDA zijn om 't spreekuur te bezoeken?' Nee. 'Moet je lid worden of proberen ze je lid te maken op zö'n spreekuur?' Nee. Iedereen is welkom. Naar iedereen wordt geluisterd. Niemand hoeft per soonlijke gegevens prijs te geven. Wat het CDA wil is 'open deuren'. En dat niet alleen vóór of tijdens de verkiezin gen, nee, het hele jaar tot uw dienst! Herkent u die openheid? Nieuwsgierig? Kom dan naar het inloopspreekuur. Le den van de fractie en het bestuur zijn aanwezig om uw problematiek aan te horen en dat dan zo mogelijk verder te verwerken en/of te kanaliseren. Het inloopspreekuur/informatie-uur is ditmaal op donderdag 21 april vanaf 19.30 uur in het Open Huis. Schriftelij ke notities en/of vragen kunnen thans ook weer worden gezonden aan: Fractie-secretariaat CDA, J.H. Veenin- ga, Postbus 147, 1850 AC Heiloo. RAAD LIMMEN Volgende week donderdag komen de raadsleden van de gemeente Limmen bijeen voor politiek overleg. Dit gebeurt in Vredeburg, waar een ieder welkom is op de publieke tribune. De vergadering begint om 20.00 uur. De raadsstukken liggen tijdens kantooruren ter inzage op het gemeentehuis. Ter discussie staan onder andere de vol gende zaken: een aanpassing van de subsidieverordening voor het ophalen van oud papier (verhoging van 7 naar 9 cent per kilo) en het verlenen van eervol ontslag aan de heer Westerhof, direc teur van De Wollewei. - WIN EEN REIS MET UW VAKANTIEBELEVENIS In de bibliotheek van Limmen wordt een wedstrijd georganiseerd: schrijf een verhaal of een gedicht over uw mooiste vakantiebelevenis waarin het boek dat u meenam een belangrijke rol speelde. Doe mee en win een volledig verzorgde reis voor twee personen naar Berlijn (culturele hoofdstad van Europa), Brugge of 's Hertogenbosch. Een des kundige jury met onder andere Mar- greet van Hoorn zal uw verhaal of ge dicht beoordelen. In de bibliotheek liggen vanaf heden wedstrijdformulieren klaar. Deelname is vanaf zestien jaar. Vóór of op 30 april moeten de formulieren bij de biblio theek worden ingeleverd. De bibliotheek heeft een tentoonstelling samengesteld over de bovengenoemde plaatsen, maar ook andere toeristische informatie is te leen: hotel- en camping- gidsen, taalgidsen, reisgidsen en allerlei vakantielektuur. Voor de kinderen zijn er kleurplaten. Bij inlevering is er voor ieder kind een verrassing. Bovendien worden alle kleurplaten in de bibliotheek opgehan gen bij wijze van feestversiering. Bovengenoemde aktiviteiten hangen sa men met de viering van de Landelijke Bibliotheekdag op 23 april. De biblio theek van Limmen is die dag niet open, maar doet mee aan de plaatselijke festi viteiten op Koninginnedag. De ope ningstijden van de bibliotheek zijn: maandag 14.30-17.00 uur en 19.00-20.30 uur, woensdag 14.00-17.00 uur, vrijdag 14.30-20.30 uur. Adres: Kapelweg 6a, Limmen. WAO/AAW Belangenvereniging Iedere laatste maandag van de maand een gezelschapsochtend in 't Trefpunt. Het programma tot de zomer is: 25 april: rummicup wedstrijd; 30 mei: sjoelen; 27 juni: bingo. Kleurenpracht Dinsdag 19 april: contactavond met een lezing door de heer Scholz over diverse vogelsoorten in 't Oosthonk, Laan van Zeeman 14a te Heiloo, aanvang 20.00 uur. Klaverjasclub EHK Maandag 18 april: open drive in het Open Huis, aanvang 20.00 uur. In schrijven vanaf 19.30 uur in de foyer of tussen 17.00-19.00 uur telefonisch bij de heer Knegt (334056) of de heer leurink (334366). Handreiking Zondag 17 april: wandeltocht van de vereniging Hadreiking (werkgroep voor weduwen en weduwnaars). Inlichtin gen: 119745 of 114428. Woensdag 20 april: open avond in het restaurant van het zwembad De Over dekte, aanvang 20.00 uur. Inlichtingen: 119266 of 121173. Sociëteit Alleenstaanden Heiloo Maandag 18 april: speciale avond over 'mode en muziek' in het Open Huis, aanvang 20.00 uur. Inlichtingen: 02205-2216. Wijkvereniging Plan Oost Vrijdag 15 april: bridgen, aanvang 20.00 uur. Opgeven woensdag tussen 19.00-21.00 uur: 335929. Zondag 24 april: volleybaltoernooi in dc zaal aan de Burenweg, aanvang 12.00 uur. Opgeven t/m 21 april: 337947. Elke maandagavond vanaf 21.00 uur ta feltennis. Elke vrijdagavond schaken voor de jeugd van 18.45-20.00 uur. Alle activiteiten in 't Oosthonk, mits anders vermeld. Vereniging van Huisvrouwen Woensdag 13 april: 'Leven en werk van Simone de Beauvoir', aanvang 20.00 uur in de zaal van de Geref. Kerk. Bond van Plattelandsvrouwen Donderdag 21 april: lezing over slede- honden(wedstrijden), aanvang 20.00 uur in de zaal van de Gerf. kerk aan de Noordergeeststraat. De Christenvrouw Dinsdag 19 april: maandelijkse vergade ring met als thema 'de vrouw in een ver anderende maatschappij' in het Wijk centrum Overdie, Ruusbroechof 97 te Alkmaar.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1988 | | pagina 4