Hengeldag de New Adventures na jaren terug op 't Buk Buk-podium Expositie Hobbyfarm Grote belangstelling voor 26ste Avondvierdaagse Kantoor makelaar J. Kuyper uitgebreid en gemoderniseerd verlichting Intertros A. J. VOS Open dag bij De Terriers mooi meenemen voor de halve prijs NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN enquete kinderopvang heiloo Boetiek Encore Zeer geslaagd pinksterweekend bij Foresters De Vroegte wint bij Oud papier acties in Hei too Haarmode Theo Robert van 30 mei t/m eind augustus Maandagmorgen Harco Loor design Openingstijden: maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 17.00 uur vrijdag 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.00 uur zaterdag gesloten. zie pag 5 53e JAARGANG NO. 21 - 25 MEI 1988 Akersloot Vrijdagavond 27 mei, van 20.30 tot 01.00 uur, komt er weer eens iets heel anders bij de Buk: een platenbeurs met verschillende muziekrichtingen zoals rock 'n roll, beat, nederlandstalig, hea vy, punk, diverse waves enz. Die avond zal er ook een optreden plaatsvinden van de Noordhollandse roek-formatie Stentor. Deze band is een jonge, ambi tieuze vijf-mans formatie, die in 1983 is begonnen. Vanaf 22.00 uur zijn ze te zien en te horen. De entree voor de pla tenbeurs is 3,00 voor leden/CJP-ers en 4,00 voor anderen. Voor inlichtin gen (over bijv. de tafelhuur) kun je bel len: 02269-2103. New Adventures Najaar 1984 besloten de New Adventu res het voorlopig voor gezien te houden en stopten met optreden, moegestreden in het klimaat van videoclips en namaak-artiesten en geplaagd door ve lerlei problemen van financiële en orga nisatorische aard. De New Adventures waren eind zeventiger jaren opgericht en verkregen al snel bekendheid door enerzijds hun energieke live-optreden en anderzijds door het scoren van enige single-hits, als Come On, Midnight Ma gie Maniac en Late Late Show. Nadat de diverse bandleden zich enige jaren met andere activiteiten hadden be ziggehouden, besloot men eind 1986 de draad weer op te vatten. Van de opna men van het laatste concert vóór de stop werd een LP geperst, waarvan op korte termijn de release tegemoet kan worden gezien en waarvan de titel Live's a Mess luidt. Sinds begin juni 1987 zijn de New Adventures bovendien weer ,,on the ro ad" en te oordelen naar de reacties van het in grote getale bij de eerste optre dens verschenen publiek niet tevergeefs. Kennelijk staat de live-reputatie nog steeds overeind en aan hernieuwd spel- enthousiasme mankeert het zeker niet. Naast het vanouds bekende repertoire spelen de New Adventures ook reeds enig nieuw geschreven song-materiaal. Het ligt in de bedoeling om ook de platen-carrière weer leven in te blazen aan de hand van de nieuwe songs. De line-up van de New Adventures is nog steeds: Peter Bootsman - zang, gitaar; Harry de Winter - basgitaar, zang; Pe ter Walrecht - drums, zang. Zaterdag 28 mei is de band vanaf 22.00 uur te horen bij de Buk Buk. De entree is voor leden/cjp-ers 8,00, voor niet- leden 10,00. Dirk Barten, eigenaar van het autobedrijf aan Het Zevenhuizen tegenover de Zevensprong, schreef ter gelegenheid van de overname van het bedrijf een kleurwedstrijd uit voor de jeugd. Sabine Graas, Sebastiaan Graas en Annabel Key ze r werden tot winnaar uitgeroepen en ontvingen ieder een fraaie walkman. GEDICHTEN OVER VREDE Wij willen nog eenmaal de gedichten actie van Kerk Samenleving onder de aandacht brengen. Er is nog tijd om een vredesgedicht te maken. Ze mogen maximaal 24 regels lang zijn, maar die van 25 doen wij niet weg. Het moet ei gen werk zijn en over vrede gaan. Aan de achterkant moeten ze voorzien zijn van naam, adres en leeftijd. Ze worden beoordeeld door een jury waaronder Margreet v. Hoorn. De mooiste worden verwerkt in en speciale dienst van de vredesweek en wel op zondag 18 sep tember om 19.00 uur in de Witte Kerk. De gedichten kunnen ingeleverd worden tot 15 juni in de daarvoor bestemde do zen in de volgende kerken: Witte Kerk, Gereformeerde Ker, Kapel O.L. Vrouw ter Nood en Willibrordus en Moeder gods Kerk, of in de brievenbussen van de pastories van de twee laatst genoem de kerken. Voor informatie tel. 02205-1584. Donderdag 26 mei De Duif. Mariënstein 180. Tijdens schooluren. Zaterdag 28 mei Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tussen 9.00-11.00 uur. Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner op het parkeerterrein achter de Moeder Godskerk. Tussen 10.30-11.30 uur. Fanfare-showband TKH, Werkendels- laan 66. Huis-aan-huis actie Plan Zuid. Tussen 10.00-12.00 uur. Halen op ver zoek: 331783. Ook lompen. Zwem- en poloclub De Spetters, par keerterrein bij zwembad 't Baafje. Tus sen 10.00-12.00 uur. Maandag t/m vrijdag (school-/werkdagen) Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs 1. Tussen 8.00-16.00 uur. Halen op verzoek: 332336. Volksmuziekschool, Het Veld 1. Tussen 9.00-12.00 uur en 14.00-20.00 uur. WAO/AAW Belangenbehartiging Hei- loo, container nabij 't Trefpunt, Westerweg 292. Tussen 9.00-17.00 uur. De Nieuwe Hoeve, Boekenstein 43. Tij dens de schooluren. Ook lompen. Freinetschool, Het Malevoort 9. Bren- gentijdens de schooluren, tussen 8.30-15.15 uur. Alle dagen Fanfare-showband TKH, Werkendels- laan 66. Tussen 8.00-20.00 uur. Halen op verzoek: 331783. Ook lompen. Victorie-groep Scouting Heiloo, contai ner nabij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook lompen, mits in plastic zakken. Halen op ver zoek: 332942. Clemens Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Ewislaan/Westerweg. HSV, parkeerterrein sportpark Bayers- hoffweg. Tussen 8.00-20.00 uur. Op zondag 29 mei houdt de Hobbyfarm haar jaarlijkse tentoonstelling. Alle werkstukjes die de kinderen het afgelo pen seizoen gemaakt hebben kunnen door iedereen worden bewonderd. Ook de kinderen die van de vïjf-gulden-aktie in de meimaand hebben geprofiteerd zijn daarbij betrokken. Deze aktie was succesvol. Een aantal ouders hebben zich spontan aangemeld om het volgend seizoen elke week of om de 14 dagen te helpen. De tentoonstelling begint om 11.00 uur en duurt tot ongeveer 16.00 uur. Naast de mooie werkstukjes hebben we ook nog wat extra in petto voor de kinderen. Op het plein, voor de Hobbyfarm, kun nen er straattekeningen worden ge maakt. In de Hobbyfarm is er rond 13.00 uur een mevrouw die een origami- demonstratie gaat geven. Met vouw blaadjes komt zij hele leuke figuurtjes vouwen en de kinderen kunnen het zelf ook proberen. Heel misschien komt er voor die tijd nog een pottenbakker om ons het één en ander te laten zien. Dus al met al de moeite waard om eens te komen kijken in de voormalige Huis houdschool aan de Pastoor van Muijen- weg, tegenover de Maria-Lidwinaschool. Denken alle huidige leden eraan hun werkstukjes op tijd in te leveren? Dit geldt ook wat betreft de inschrijfformu lieren. Kinderen die graag lid willen worden kunnen zich tijdens de ten toonstelling opgeven, of anders het liefst vóór de vakantie 57,50 per héél jaar óf 29,00 per half jaar), 't Seizoen begint weer op 5 september. Voor verdere informatie kunt u bellen naar L. Portegies, tel. 337501, of T. Verberne, tel. 333724. Ook staan we uitgebreid vermeld in de gemeentegids. EEN HART VOOR POLEN Ongetwijfeld hebt u in de afgelopen maanden iets gelezen over de werkgroep ,Een Hart voor Polen', die in de zomer vakantie Poolse kinderen in de leeftijd van 9 tot 15 jaar naar Heiloo wilde uit nodigen om van een gezonde, onbezorg de vakantie te laten genieten. Daarvoor waren gastgezinnen nodig en financiën. Er hebben zich diverse gastgezinnen op gegeven, waar wij 19 kinderen kunnen onderbrengen. Ook hebben wij van ver schillende kanten een bijdrage ontvan gen de kosten, die het met zich mee zal brengen. Danzij uw spontane medewerking kun nen wij nu ons plan realiseren. De groep ,Een Hart voor Polen' is u daar heel erg dankbaar voor. En ongetwijfeld zullen straks ook de Poolse kinderen u daar heel erg dankbaar voor zijn. U kunt ons nog blijven steunen met uw gift. Ons banknummer is 12.05.13.900 bij de Ra bobank te Heiloo (postgiro van de bank 269978). Nieuwe avonturen met de New Adventures bij Buk Buk. Het ziet er naar uit dat de avondvier daagse, die van 7 t/m 10 juni wordt ge houden een record aantal deelnemers gaat krijgen. Tot nu toe hebben zich 850 deelnemers aangemeld en 11 groepen. Vanaf de begin jarén zeventig is de heer Jaap Kaandorp, de grote stuwende kracht achter de avondvierdaagse ge weest, maar verleden jaar is hij er mee gestopt. Het geheel is nu overgenomen door de N.H. Wandelbond (NHWB). Deze stelde een commissie samen van 5 families met Ben Bos als coördinator. In de winter is er veel voorbereidend werk gedaan, alle verenigingen die in aanmerking kwamen, werden aange schreven, evenals de scholen. De TKH fanfare en showband bood aan alle vier de avonden mee te lopen maar ook Cae- cilia, Nijenburgh en Eensgezindheid bo den spontaan aan belangeloos mee te doen. Ook de hulp van de politie moest wor den ingeroepen en er werd een beroep gedaan op de erkende klaarovers, om Hengelsportvereniging. DVW (De Vroegte Wint) organiseert op zaterdag 28 mei een aantal activiteiten op ver schillende plaatsen in Heiloo. Dit ge beurt in het kader van de Nationale Hengelsportdag die overal in Nederland wordt gehouden. DVW wil deze dag la ten zien dat er meer wordt gedaan dan met een hengelstok te zitten aan de waterkant. Met name de georganiseerde hengelaar wordt zich steeds bewuster dat de zorg voor een goede waterkwaliteit van le vensbelang is voor mens en dier. Iedere hengelsportvereniging doet dan ook haar best om de kwaliteit yan haar vis water te bewaken en te controleren. Het verbeteren van de waterkwaliteit is ech ter een algemeen belang en is een taak voor overheden als Procincie en Gemeente. DVW laat op deze Nationale Hengeldag de vissen met rust. In plaats daarvan brengt DVW een programma voor le den en niet-leden. Van 's morgens 10.00 uur tot 's middags 16.00 uur is er in win kelhof 't Loo een DVW-stand. In deze stand wordt een keur van hengelsport informatie tentoongesteld. De gehele dag staan hier deskundige DVW-ers klaar om vragen te beantwoorden. Men kan bij deze stand ook meedoen aan een gratis Viskwis. Onder de goede beant- woorders van deze kwis verloot DVW enkele schitterende hengelsportartike len. Mensen die lid willen worden, hoe ven deze dag géén inschrijfgeld te beta len bij aankoop van een visvergunning in de DVW-stand. Van 11 .v/v/ uui iot 13.00 uur is er een ac tie: ,,DVW verdient schoon water". Hieraan kan door de jeugd van 10 t/m 14 jaar worden meegedaan. In plaats van vissen vangen, gaat de jeugd op di verse plaatsen in Heiloo ongerechtighe den uit het water vissen. DVW verloot 8.30 uur tot 13.00 uur 072-331843 voor een veilige oversteek op de gevaar lijke punten te zorgen. St. Radboudschool Deze school werd uitgekozen als ver trekpunt, de Breedelaan is ruim en men heeft hier met alles meer armslag. Er worden afstanden 5 - 10 en 15 km gelo pen en de deelnemers zullen Heiloo goed leren kennen ook het nieuwe ge deelte Ypestein is in het parcours opge nomen. Wie deze vierdaagse voor het eerst mee loopt krijgt een medaille, dit gebeurt elke 5e, 10e enz., de keren daar tussen krijgt men een cijfertje. Wie als nog wil meelopen moet maar even kontakt opnemen met Ben Bos, Werkendelslaan 9. De laatste avond gaat de intocht via de Havercamplaan naar de Breedelaan. Het geheel zou een extra feestelijk tintje krijgen als u op 10 juni (vrijdag) de vlag uit wilt steken. Vrolijke muziek, enthousiaste familiele den en belangstellenden zullen de wan delaars met open armen ontvangen. onder de jongens en meisjes die mee doen een paar mooie prijzen. Na afloop is er voor alle deelnemertjes een versna pering. Wie mee wil doen, moet zich vóór zaterdagmorgen 9.00 uur schrifte lijk opgeven (met naam, adres-en leef tijd) bij mevr. Kaandorp, Butterlaan 70 in Heiloo. Telefonische opgave is moge lijk na 18.00 uur (tel. 337795). De deel nemertjes verzamelen zich om 11.00 uur bij de DVW-stand in 't Loo. Ze vertrek ken hierna onder begeleiding van enkele ouderen naar de waterkant, waar met behulp van hark en plastic vuilniszak ken de „visserij" begint. Van 13.00 uur tot 14.00 uur de monstreert DVW de mogelijkheden die ze heeft om de kwaliteit van het viswa ter te onderzoeken. De zuurstofbepa ling is hier het belangrijkste. Ook be schikt DVW over de mogelijkheid om het zoutgehalte en het ammoniak- gehalte in het water te kunnen bepalen. Deze demonstratie gebeurt aan de wa terkant op de hoek Ewisweg-Pastoor van Muijenweg. Van 14.00 uur tot 16.00 uur is er een de monstratie aan de waterkant bij Frede- rica's Hof waarbij verschillende vistech nieken worden getoond met o.a. een werpdemonstratie. Ook worden hier an tieke hengelsportartikelen tentoon gesteld naast de meest moderne materi alen, die hiervoor belangeloos ter be schikking zijn gesteld door Hengelsport Handy Fish. Van 14.00 uur tot 15.00 uur wordt door de vliegvisvereniging ,De Poldervlieg' uit Alkmaar een demonstratie Vliegvis sen gegeven in de vijver bij Frederica's Hof in Heiloo-Oost. Deze vorm van hengelsport is ook voor niet-vissers een enorm spectaculaire gebeurtenis. Het vliegbinden wordt door de Poldervlieg gedemonstreerd in de stand in 't Loo. Laat 227 18HEH Alkmaar Tel. 072-114572 De geschiedenis Door de Werkgroep Emancipatie is enige tijd geleden het rapport 'Uitgangspunten voor een emancipatiebeleid' samengesteld. Tijdens haar vergadering van 7 januari 1988 heeft de Raad besloten enkele aktie- punten uit dit rapport te laten uitvoeren. Besloten werd o.a. een inventarisatie te houden met betrekking tot de kinderop vang in Heiloo, in de vorm van een enquête. Hiertoe werd een werkgroep geformeerd. Waarom deze enquête? De werkgroep heeft zich tot taak gesteld met behulp van deze enquête een behoef tepeiling te verrichten naar de mogelijkheid en wenselijkheid van kinderopvang in Heiloo. Naar aanleiding van de resultaten van het onderzoek kan zonodig een nieuw be leid op dit terrein worden ontwikkeld. Hoe kunt hieraan meedoen? Het is van zeer groot belang, zowel voor u als voor de gemeente Heiloo, dat de behoefte aan kinderopvang in Heiloo bekend wordt. Vult u daarom deze enquête in, voor 31 mei 1988. U kunt de formulieren ophalen bij: - de gemeente, bureau Welzijn - de peuterspeelzaal - uw huifearts - de kruisvereniging - de bibliotheek - de verloskundige. Makelaar Taxateur o.g. ^totheken°°P Postbus 95,1850 AB Heiloo.Tel 072-331895 ASSURANTIËN Kantoor: Zeeweg 20,1852 CR Heiloo TAXATIES De opleiding van de jeugd staat hoog in het vaandel bij hockeyvereniging De Terriers. Die aandacht werpt ook z'n vruchten af, zoals bij het BI-team van de jongens, dat het afgelopen seizoen kampioen werd. kleding en sportschoenen. Onder bege leiding van junior-top-spelers èn samen met de jongste jeugdleden wordt het een succesvolle dag. Ouders zijn natuurlijk altijd welkom en voor informatie staan commissieleden voor u klaar. De jeugd is bij de Terriërs in goede handen. Besluiten om de hockeysport te gaan be oefenen houdt veel in voor het nieuwe lid en kan een belangrijke stap zijn bij de verdere ontwikkeling. Vandaar dat de opleiding en begeleiding van de jeugd voorop staat bij het bestuur. Advies: Kom naar de Open Dag, het is een unieke kans! Vele jeugdteams wer den dit seizoen kampioen, waaronder zowel meisjes Cl als jongens BI zelfs in de hoogste categorie. Op zaterdag 4 juni zijn alle jongens en meisjes uit Heiloo en omgeving welkom bij de Terriërs. Van 10.00 tot 13.00 uur kan de jeugd kennis maken met de hoc keysport. Op het nieuwe kunstgrasveld gaan zij dan zelf hockeyen! Overigens, de ligging van de velden alsmede de mo derne accommodatie zijn zonder meer prachtig te noemen. Er worden sticks beschikbaar gesteld. Zelf moet je zorgen voor gemakkelijke Makelaar Kuyper voor de entree van zijn moderne bedrijfspand aan de Westerweg. Een beetje achteraf, aan de Westerweg 167, is sinds vier jaar het makelaarskan toor van de heer J. Kuijper. Toch is het alleszins aan te raden dit kantoor eens nader te bekijken. Het architektenburo Rode en Mühren heeft van dit kantoor iets heel moois gemaakt. Met veel glas en steen is hier een super modern kan toor gekomen. ,,Ze hebben er echts iets heel moois van gemaakt", aldus Kuijper. Toch het mo derne beperkt zich niet alleen tot het kantoor ook de hele werkwijze. De mo derne techniek zorgt er voor, via een di- rekte verbinding, dat Kuijper als eerste op de hoogte is welke huizen er op de markt zijn. ,,De vraag is enorm groot voor Heiloo, het aanbod blijft hierbij echter wat achter, daarom is het belang rijk, meteen te weten wat het aanbod is", zegt Kuijper. Nieuw is ook het mo derne „huisje" waar men droog en be schut rustig kan kijken welke huizen er in Heiloo te koop zijn. Buiten het onroerend goed verzorgt Kuijper ook hypotheken en verzekerin gen en kan hij u tot op de cent nauw keurig voorrekenen hoeveel u bij een hypotheek, aan woonlasten gaat beta len, en wat er over blijft om te besteden. Voor de taxatie van huizen bent u bij Kuijper ook in goede handen, daar hij vroeger een aannemersbedrijf heeft ge had en bouwkundig dus goed op de hoogte is, kan hij een woning snel op de juiste waarde schatten. Bij een nieuw kantoor hoort een beetje feest, daarom is er voor de kinderen van 4 t/m 12 jaar een kleurwedstrijd waar mooie prijzen mee te verdienen zijn. Er worden drie leeftijdsgroepen beoor deeld. ledereen die meedoet krijgt een leuke attentie, tot 4 juni kunnen de kleurplaten ingeleverd worden bij Ma kelaardij J. Kuijper, Westerweg 167. De kleurplaat zit deze week bij de Uitkijk post gevoegd. In 1976 zag Trudy Dukker een gat in de markt. Veel mensen hebben vaak goede kleding waar zij geen bestemming meer voor hebben, waarom deze niet bijeen gebracht en kijken of er een nieuwe ei genaar voor te vinden is. Werd er gestart in de slaapkamer, al spoedig moest er naar een grotere ruimte wor den gezocht, cn thans zit Encore aan de Heerenweg 252, waar in een royaal pand de kleding overzichtelijk is opge hangen. Het gaat om dames- en kinderkleding. In deze 12'/2 jaar heeft Trudy Dukker een trouwe klantenkring opgebouwd. De kleding is ook modern, schoon en ziet er leuk uit, voor elke smaak is er wel wat te vinden en er is ook vaak z.g. .merkkleding'. En zo is iedereen tevre den, de „inbrenger" krijgt nog wat voor haar kleding, de koper is een stuk voordeliger uit dan in de w inkel en Tru dy Dukker heeft haar winkeltje en dat al 12'/2 jaar. Encore is elke dag geopend van 10.00-17.00 uur. Inbreng dagelijks van 10.00-12.00 uur. Op een zonovergoten Egelshoek heeft Foresters tijdens het Pinksterweekend een uitstekend visitekaartje afgegeven! Een internationaal voetbaltoernooi dat, ook organisatorisch, klonk als een klok, voorafgegaan door een alternatieve doch zeer leuke luilakviering! Het begon zaterdag in alle vroegte, toen om 5.45 uur een hoop jeugdleden in op tocht door Heiloó togen en met veel la waai de oesdommer luilakken trachtten te ontwaken. Na afloop wachtte een ie der een heerlijke traktatie, en tal van leuke spelletjes. Om 8.15 uur werd een pauze ingelast en togen de pupillen naar het hoofdveld, waar zij mochten assiste ren bij het hijsen van de vlaggen van de diverse deelnemende nationaliteiten. Opende loco-burgemeester hr. J.J. Dekker, terzijde gestaan door wethou der mevr. Willemse-v.d. Ploeg, op offi ciële èn perfecte wijze (in maar liefst 5 talen!) het toernooi, muziekvereniging Caecilia vertolkte op minstens zulk een sublieme manier de diverse volksliede ren, beluisterd en bejubeld door een kleurrijke mensenschare van zo'n 600 personen! Om 9.30 uur startte het sportieve ge deelte en werd onder een uitstekend or ganisatie en arbitrage twee dagen lang gestreden om de hoogste eer, op vaak oogstrelende wijze. Zondag was de dag van de finalerondes en dit leverde van de 24 ploegen, de volgende winnaars op: A-junioren: 1. Claye Souilly Sportif (Fr.); 2. Heilbronn (Dts.); 3. CFFS Ge nua (It.); 4. Foresters (Hol.). B-junioren: 1. Blantyre Falcons (Schotl.); 2. CFFS Genua; 3. Claye Souilly Sportif; 4. HEBC. C-junioren: 1. Roda '46; 2. VVZ; 3. DJK Dellwig (Dts.); 4. Foresters. Na een gezamenlijke maaltijd in het clubhuis, waarvoor zo'n 200 man aan tafel plaatsgenomen hadden, volgde de prijsuitreiking, uitgevoerd door weder om de heer J.J. Dekker, welke nog maar net boven het feestgedruis uit kon komen, daar de band The Porcupines even tevoren de feestavond reeds inge luid had. Tot in de kleine uurtjes werd er doorgepraat, gedanst en gefeest, in een bomvol clubhuis bezocht door ruim 600 personen, 5 nationaliteiten, en dat zonder ook maar één wanklank. Maandag werden nog een paar vriend schappelijke wedstrijden gespeeld tegen enkele buitenlandse teams, werd weder om na een gezamenlijke hap afscheid genomen van de Dellwig-vrienden uit Essen en togen de Schotten samen met zo'n 60 Foresters-jeugdleden naar Bow ling Heiloo, waar ze zich konden ver heugen op een leuke avond. De organisatie kan terugzien op een bij zonder geslaagd en lang weekend, waar bij de medewerking wat betreft maaltij den bereiden voor de spelers (8 keer voor 100 man!) en die van hen welke de kantine bemanden (50 personen en maar liefst 55 uur!) niets te wensen overliet! Evenzo geldt voor al die ande ren .sponsors, opruimers, schoonma kers etc.', en niet in de laatste plaats voor de gastgezinnen, waar een kleine 100 buitenlandse spelers ondergebracht waren! De Stichting Eurosportring overhandig de de voorzitter C.J. Rootjes een prach tig aandenken en roemde de organisatie voor het vele en sublieme werk, alsook de uitstekende samenwerking. Er is we liswaar door iedereen gebuffeld, doch het resulaat was er ook naar: Grandi oos! AFSLUITING VAN GEDEELTE WESTERWEG In verband met reconstructie werkzaamheden zal het gedeelte van de Westerweg tussen de Belieslaan en de Schuine Hondsbosschelaan voor alle verkeer worden afgesloten. De start van de werkzaamheden zal plaatsvinden op maandag, 30 mei, te beginnen bij de Schuine Hondsbosschelaan. Naar ver wachting zullen deze werkzaamheden ongeveer 14 weken in beslag nemen, of zoveel korter of langer als nodig mocht blijken. Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo. (072-330175 b.g.g. 334531) Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo. (072-331081) Rosendaal 89. 1851 RK Heiloo. (072-332241) Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een van 13.000 exemplaren in Heiloo. Limmen. nwisiuui, cymunu-Dinnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 18.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 65 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Vraag onze prijsopgave!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1988 | | pagina 1