van Hiér en Daar Kerkdiensten Medische diensten Andere adressen intratuin Éénmalig aanbod: stichting consument en huishouding Geen Uitkijkpost ontvangen? UITKIJKPOST - 6 JULI 1988 MUZIEKSCHOQ HEILOO VAKANTIEREIS VOOR OUDEREN VANAF 50 JAAR NAAR NOORD-BRABANT l"rhrHlgJPH^ere artik'len in <JU J| „scupc, ,on- voor snelle beslissers VOLKUNSTSTOF, TUINSTOEL 'LLORET' in 5 standen verstelbaar. Cc, Per stuk AFWEZIG: Dr. H. D. GRANSBERGEN 14 juli t/m 7 augustus. WONINGBOUWVERENIGING ST. WILLIBRORDUS - HEILOO Nog enkele uitvoeringen staan ons in de laatste weken van het schooljaar te wachten. We beginnen morgenavond: donderdag 6 juli treden de leerlingen van Ans Hermans, de blokfluitdocente op. De planning van de generale repeti tie en concert doorkruisten de aktivitei- ten van een basisschool, waar nogal wat leerlingen van ons ook aan deelnemen. De vorige keer toen iets derdelijks zich voordeed, heeft de Zeskant zich aange past. Daarom veranderen wij nu het een en ander. Het gaat zo: morgenavond, donderdag dus, is om 19.00 uur nog een repetitie van ongeveer een half uur. Na een korte pauze volgt dan om 19.45 uur de uitvoe ring. Er zijn heel wat medewerkenden. Dat houdt in, dat er veel luisteraars zijn. Ik denk, dat u op tijd moet zijn om een redelijke plaats te kunnen bemachti gen. De toegang is gratis. Dat geldt ook voor de s peciale A.M.V.-avond op woensdag 13 juli. Volgende week meer daarover! UNIEKE TENTOONSTELLING IN DE BIBLIOTHEEK De bibliotheek is er trots op een unieke "twee-in-één"-tentoonsteIling van teken- en schilderwerkstukken uitge voerd in verschillende technieken bin nen haar muren te hebben. Want zo di kwijls zal het niet gebeuren dat in één ruimte werk van schooljeugd (vanaf de allerjongsten) gelijktijdig getoond wordt met het werk van ouderen. Het gaat hier namelijk om het werk van cur sisten van de cursussen tekenen en schil deren van het Nivon onder leiding van Leo Verhagen voor tekenen en Harry Elzinga en Tinie Spaan voor aquarelle ren. En om een gedeelte van de onlangs in de school De Zeskant gehouden ten toonstelling ,Boek en Schilderij'. Wat betreft de tentoonstelling van het Nivon: als je bedenkt, dat sommige cur sisten pas een jaar bezig zijn en er ook een cursiste is, die in zelfs tegelijkertijd èn in de bibliotheek én bij Silhouet ex poseert, dan zijn de resultaten wel heel opmerkelijk. Van De Zeskant exposeren we een ge deelte van de onlangs in de school ge houden tentoonstelling ,Boek en Schil derij'. Aan de hand van een gezamen lijk gelezen boek moesten de kinderen door middel van een tekening in krijt, pastel of gouache, de inhoud van het boek in beeld brengen. Dan zie je pas goed hoe verschillende kinderen reage ren op een boek. Soms ook had de op dracht een pedagogisch tintje: Boeken aan tafel? Nee! Dan lezen we lkeer wat er op tafel staat en maken daarvan een tekening. Gevolg: heel knap in goed perspectief getekende dozen hagelslag en allerhande merken muesli en haver mout, maar dan wel heel vrolijk ge kleurd. Weer een andere groep werd aan het werk gezet om van het jeugd boek ,De zwarte weduwe' een andere te kening op de omslag voor het boek te maken. Groep 8 van De Zeskant bezocht in het Van Gogh Museum in Amsterdam naast de werken van Vincent van Gogh ook die van de tentoongestelde Neo- Impressionisten. Het werk van Van Gogh en z'n tijdgenoten spreekt de leer lingen sterk aan en is uitgangspunt van de lessen over schilderstechnieken van Netty van der Laan. En dat het werk van deze schilderes de kinderen inder daad heeft aangesproken is te zien in de kleine olieverfschilderijtjes, die eve neens in de bibliotheek tentoongesteld zijn. Heel knap hoe kinderen op die leeftijd het penseel hanteren. Het is bemoedigend te zien hoe in dit t.v-tijdperk de kinderen geleerd wordt hun eigen fantasie gestalte te geven met tekenstift en penseel en hoe dit zich door de schooljaren heen ontwikkelt. Misschien om het later weer als hobby op te pakken, zoals de cursisten van het Nivon deden. Tientallen boeken over schilder- en tekentechnieken liggen dan ook klaar voor de hobbyisten. Verder willen we nog de aandacht vestigen op die vrolijke met graffiti versierde paal tegenover de balie. POLITIEBERICHTEN Bij de St. Jan Mavo en woningen aan de Stationsweg en Kennemerstraatweg werden ruiten vernield. Tegen een 10-tal jongens uit Heiloo is procesverbaal opgemaakt. In de afgelo pen maanden hebben zij zich bezig ge houden met graffity spuiten. Waar mo gelijk moeten zij het zelf schoonmaken, gaat dit niet dan moet er betaald wor den om dit te laten doen. Bij de garage van Dirk Barten zijn au to's beschadigd en goederen gestolen. Van 2 personenauto's, in plan Oost, zijn de namen afgehaald. Een verstan dig mens die dat begrijpt. Op de Haesackerlaan heeft men gepro beerd in te breken door de slotschoot te rug te duwen van de achterdeur. Toen iemand van de parkeerplaats van de Dors de weg op reed lette hij/zij niet op en reed een bromfietser aan, maar is wel doorgereden. Dit gebeurde op 28 ju ni om 12.30 uur. Als iemand dit gezien heeft, wilt u dit dan melden bij de poli tie? Tel. 333144. Waar mensen toch al geen behoefte aan kunnen hebben. Op de hoek van de Kennemerstraatweg en de Krommelaan heeft iemand 40 m gele slang van een sproei-installatie gestolen. In Boswijk maakte een attente bewoner de politie attent op een auto die daar al een tijdje stond. Het bleek een gestolen auto uit Amsterdam te zijn. Op de Bayershoffweg kreeg iemand de schrik van zijn leven. Om 9.50 uur sliep de bewoner nog en ineens liep er een on gewenst iemand in zijn slaapkamer. Twee jongens uit Castricum en Alk maar zijn bekeurd omdat zij met kaar ten liepen te venten zonder dat er een vergunning voor was aangevraagd. Er rijden nog altijd fietsers door rood licht! Op de Stationsweg heeft men uit een zo merhuisje gereedschap gestolen. Er werden deze week 2 fietsen gestolen. NOORDHOLLANDS JEUGDORKERST IN MOEDER GODSKERK Op zondag 17 juli geeft het Noordhol landse Jeugdorkest een concert in de Moeder Godskerk in Heiloo 's middags om 15.30 uur. Op het programma staan een suite voor blazers, slagwerk en har pen van Gustav Holet, de vijfde symp honic van Glazounow en het concert voor fluit en orkest van Schwindel. In dit werk treedt Leon Berendse, le flui tist in het Nederlandse Philharmonische Orkest, als solist op. Hij was voordat hij aan zijn vakstudie begon lid van het N.H.J.O. Hij is overigens niet de enige die als oud-orkestlid carrière heeft gemaakt. Het al 25 jaar bestaande N.H.J.O., o.l.v. Bram Hijmans heeft ongeveer 90 leden, verspreid wonend over de hele provincie. Het zijn gevorderde ama teurs en beginnende vakstudenten. De leeftijden variëren van 13 tot 24 jaar. Er wordt maandelijks intensief gestudeerd, een hele zondag en soms een lang wee kend. Bovendien is er ieder jaar een zo- merwerkweek en geven we diverse con certen. Soms gaan we naar het buiten land, zoals dit jaar van 8-25 juli naar Bath waar we twee concerten geven. De entree prijs op 17 juli is 7,50 en 5,00 voor CJP en Pas 65 STEEDS MEER VROUWEN WEER AAN HET WERK In de afgelopen 2 jaar hebben bij de Stichting E.W.A. in Alkmaar zo'n 200 vrouwen tussen de 25 en 50 jaar een één jarige cursus gevolgd om zich voor te bereiden op werk of op een beroepso pleiding. Van deze groep vrouwen heeft Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk na dlt z8n- voorbereidend beroeps- 9.30 uur: dienst o.l.v. de kerkeraad in Vakantiereizen Door en Voor ouderen te Heiloo organiseert een 7-daagse reis naar Noord-Brabant standplaats Ossen- dracht. Vertrek zaterdag 13 augustus. Er zijn nog enige kamer beschikbaar. Alle kamers zijn twee persoonskamers met douche en toilet. Reisleidster is mevrouw H. Dekker- Idema. Wij maken excursies naar de Vogeltjesmarkt in Antwerpen. Dag tocht Brabant, dagtocht Brussel, halve dagtocht Brabant met bezoek aan Ber gen op Zoom en Roosendaal, en een halve dagtocht naar België. Heeft u interesse? Neem contact op met IJS van der Blom, Vredenoord 79, Hei loo, tel. 336455, en u krijgt alle inlichtingen. DARMEN VAN SLAG IN DE VAKANTIE? Veel mensen hebben normaal al last van constipatie (moeilijke stoelgang), maar op vakantie, zeker na een lange reis, wordt dat nog erger. Daardoor wordt voor even zoveel mensen vooral het be gin van de vakantie nog aangenaam. Het is daarom raadzaam om tijdens de reis en het begin van de vakantie erg ve zelrijk voedsel te eten, maar hoe doe je dat onderweg? „Heel eenvoudig", zegt Peter van Tiel. „Mede voor dit specifie ke probleem brengen wij al ruim een jaar Malsovit-maaltijdkoeken op de markt, die je gemakkelijk mee kunt ne men, die lang goed blijven en die net als Malsovit-brood erg veel vezels bevatten". „Ze zijn overigens in de eerste plaats voor de lijn bedoeld", aldus Peter. „Je moet per koek minstens één glas water drinken. Het is ook lekker goedkoop en gemakkelijk onderweg. Ook voor de kinderen als hap tussendoor". Gratis folder over Malsovit-maaltijdkoeken bij de Malsovit-bakker in Heiloo: Bak kerij Kaandorp aan de Kennemerstraatweg. STRAATFESTIVAL Martin Affourtit die de musicals voor Momo-Produkties schrijft heeft ook de musical ,Wie vaart er mee' geschreven, die al eens is opgevoerd op de Basse- roet. Op zaterdag 16 juli zal deze musi cal in een uitgebreide versie te zien en te horen zijn op en zomer-straatfestival van de Freinetschool Heiloo. De musical vormt een belangrijk onder deel van een zeer omvangrijk program ma waarin alle facetten van een straat festival aan bod komen, zoals clowns, een straatorkest met prominenten uit de muziekwereld, een marionettentheater, goochelaars, akrobaten, zangers en zan geressen van het levenslied en verder al les wat ouders en kinderen maar hebben kunnen bedenken. Natuurlijk wordt ook in inwendige mens niet vergeten. Al met al een gevarieerd programma voor jong en oud dat om 14.00 uur begint met een sp^lletjecircuit voor de kinde ren, waarna om drie uur het straatthea ter losbarst. De opbrengsten van het festival zullen worden gebruikt om - zeer toepasselijk -het schoolplein te ver anderen in een uitnodigende kinderspeelplaats. VERENIGING HANDREIKING De vereniging Handreiking voor wedu wen en wedunaars heeft enkele enthou siaste jonge mensen bereid gevonden een werkgroep op te starten voor wedu wen en weduwnaars tot 45 jaar. Het ligt in de bedoeling gemeenschappelijke dingen te organiseren die ook bestemd zijn voor hun vaak nog jonge kinderen. Wij verzoeken die mensen, die hiervoor voelen kontakt op te nemen met de vol gende tel.nrs.: 072-622688 of 072-623242. Bij vooldoende belangstel ling kan men in gezamenlijk overleg met het bestuur van genoemde vereniging de nodige plannen maken. Het bestuur roept ook weduwen en we duwnaars op die bereid zijn opgeleid te worden als gespreksleider(ster) voor groepsgesprekken van lotgenoten zon der kinderen. Gelieve te bellen- 072-119266 of 072-119745. jaar voor een parttime beroepsopleiding gekozen of heeft werk gevonden. Het voorbereidend beroepsjaar is een cursus van 1 dag per week waarin alle reerst de kennis van vroeger weer wordt opgefrist, men leert weer huiswerk ma ken en er wordt veel aandacht aan be- roepenoriëntatie besteed. Veel vrouwen blijken vroeger een beroepskeuze ge maakt te hebben (b.v. huishoudschool), waar ze nu niet meer tevreden mee zijn of waar ze nu niet meer mee aan het werk komen. Vandaar dat ze zich nu opnieuw willen oriënteren op de moge lijkheden van de huidige arbeidsmarkt. Door het grote succes van deze cursus in de afgelopen 2 jaar starten ook in sep tember weer een aantal nieuwe groepen. De cursus is bedoeld voor vrouwen met lager onderwijs en enige jaren vervol gonderwijs, die plannen hebben weer te gaan werken en een weloverwogen be roepskeuze willen maken. De kosten van de cursus zijn slechts 60,00 voor één jaar (kinderopvang aanwezig). Voor meer informatie; St. E.W.A.tel. 072-129324, Siënna Groenewegen. Ook gaat dit jaar een speciale cursus van start voor buitenlandse vrouwen met weinig vooropleiding, die zich op werk of een beroepsopleiding willen voorbereiden. In deze cursus wordt veel aandacht aan de Nederlandse taal k.esteed en aan praktische beroepeno- riëntatie (omgaan met de computer, ty pen, manicure, pedicure etc. Deze cur sus kost eveneens 60,00 en omvat 4 ochtenden per week (kinderopvang aan wezig). Meer informatie over deze cur sus kan men verkrijgen bij het E.W.A tel. 072-129324. het teken van het bezoek aan de DDR; 19.00 uur: ds. A. Boelhouwer. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 en 19.00 uur: ds. A. Boelhouwer. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: ds. J. Verhage. Parochie-zondagsdienst Moeder Gods Parochie, Holleweg 111, Heiloo, tel. 331453. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: ds. P. de Geeter uit Castricum. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: DoReLu-dienst in de doops gezinde kerk. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.00 uur: DoReLu-dienst in de doops gezinde kerk. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: DoReLu-dienst, ds. H.Th. Ament. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 en 17.00 uur: ds. R.R. Ganzevoort. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: ds. J. Luiten. Evangelische Gemeente De Egmonden Zondagavond 19.00 uur, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Inlichtingen tel 02206-5301. Volle Evangelie Gemeente Elke zondagmiddag dienst om 14.00 uur. Elke woensdagavond bijbelstudie om 20.00 uur. Adres: Westerweg 294 te Heiloo. Rooms Katholieke Kerkdiensten Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Don derdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan Weekenddiensten: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 (bij de Juliana Zusters) en 10.30 uur, Hoogmis. Door de week: maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur, donderdag 10.00 uur. Biechtgelegenheid: zaterdag 16.00 uur in de Bedevaartskapel. Gebeedsdienst en Lof: Zondag 15.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: Zaterdagavond 18.45 uur Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. RECREATIEVE TRIATHLON Ondanks het minder aangename weer is de recreatieve triathlon met als hoofd sponsor de Rabobank, welke handbal vereniging Meervogels afgelopen zon- WWV-UITKERING VOOR GEHUWDE VROUWEN vr„„w!n "i„"?"-°J°°:^_echtShïlp da8 organiseerde gezellig en succesvol verlopen. De temperatuur van het water 7 graden) was voor de organisatoren bijna reden af te gelasten en enkele deel nemers besloten ook niet te gaan zwemmen. Carla van de bibliotheek BURGERLIJKE STAND GEMEENTE HEILOO Huwelijken: Antonius P. Boerhof en Jolanda L. Haring. Paulus F.J.M. Coe- bergh en Maaike Keppel. Met ingang van 1 juli 1988 wijzigen de tijden van het spreekuur van Stichting Consument en Huishouding. In plaats van donderdagmiddag kunt u vanaf 1 juli elke vrijdagochtend langs komen op het consumenten- en budgetcentrum van de Stichting. Iedereen kan op dit spreekuur terecht met vragen over geld en consumentenzaken. Over de volgen de onderwerpen is gratis informatie ver krijgbaar: - studiekostenvergoeding en de Wet op de Studie-financiering; - huursubsidie; - kostgeld en de bereke ningswijze; - de verschillende soorten verzekeringen; - het afsluiten van een le ning; - de kosten van voeding, kleding en andere dagelijkse uitgaven. Ook met vragen over het uitkomen met uw inkomen kunt u terecht. Het is te genwoordig namelijk niet zo makkelijk, om met de huidige prijsstijgingen en de bezuinigingen op subsidieregelingen, maandelijks rond te komen. Dit kan tot gevolg hebben dat er achterstanden in de betalingen ontstaan en dat schulden niet afgelost kunnen worden. Door middel van bemiddeling en advies, kan hierover een oplossing gezocht worden. Voor meer informatie kunt u bellen of langskomen op vrijdagochtend van 9.00-12.00 uur. Adres: p/a Sociale Dienst Van Aostastraat 5 te Heiloo, te lefoon: 072-313183. U kunt de hele week telefonisch afspraken maken via dit telefoonnummer. DIERENBESCHERMING Goed tehuis gezocht voor: Cita, bast., Whippet, teef, 4 jaar; Goo fy, bast., Labrador, reu, 3 jaar; Lady, kruising Dog/Mechelse herder, licht gestr., teef, 4 jaar; Tommy, kleine bastaard, zwart/wit, gladharig, reu, 4 jaar; Ranoek, bast. herder, teef, gest., 4 jaar, kan niet alleen zijn; Noeska, bast. fox, gec., reu, 5 jaar; Rakker, kleine bast. Terrier, zwart/bruin, reu, 10 jaar; Lotje, bast., Schnauzer, beige, teef, 11 jaar; Kiri, Mechelse herder, teef, 4 jaar; Snuf, fox-terrier, gec., reu, 6V2 jaar; Pukkie, bast. Fox, gec., reu 3Vi\ Astra, Dobermann, reu, 8 jaar. Voor informa tie: 02205-2256. Wie wil de hond uitla ten voor iemand die slecht ter been is? 072-332879. Rode kater, 2 jaar, zoekt een leuk rustig huisje, met niet al te kleine kinderen; soortgenoten geen bezwaar; Jolly heel mooie grijze poes, heel erg speels, is zo gewend en kan na 14 dagen al naar bui ten; Suza schildpadpoes met wit, 12 jaar, aanhankelijke lieve schootpoes, niet bij soortgenoten; prachtige grijze kater, 5 jaar, witte bef, witte vlekjes op poot, speelt graag buiten; diverse kit tens vanaf 8 weken; leuk, lief, wit poes je, 1 jaar, met cyperse vlekken. Wie wil er tijdelijk, tegen een kleine vergoeding, een hond of een kat opvangen? Voor in formatie 072-337853, b.g.e 072-158181. Een bruin/wit konijn; een zwarte Hol landse langoor. Voor informatie 072-331484. Vermist Grote grijze kater, 15 jaar, gec., De Waard, Heiloo; donker cyperse poes, 1 jaar, gest., vlekje onder kin, Rector Frederiklaan Heiloo; cypers poesje, 1 Vi jaar, gest., klein en tenger, wit befje, klein zwart staartpuntje; voetzooltjes zwart, Rosendaal, Heiloo; poes, 2 jaar, gest., helemaal zwart, Hogeweg Lim men; witte kater, blauwe ogen, ca. 4 jaar, gec., rood bandje koker, Bo- gerdlaan Limmen; blauw grijs cyperse kater, 1 jaar gec., onderkant beige, Pe perstraat Egmond-Binnen; zwarte ka ter, 3 jaar, gec., 4 witte pootjes, Kenne- merstr.weg Heiloo; lapjespoes, 6 jaar, gest., zwart halsband koker, Kenne- merstr.weg Heiloo. Voor inlichtingen 072-616106. vrouwen uitdrukkelijk wijzen op het volgende. De datum van 23 juni 1982, waarop of waarna vrouwen werkloos moeten zijn geworden voor de aan spraak op WWV-uitkering, is bepaald door de Staatssekretaris van Sociale Za ken. De meeste Sociale Diensten zullen bij de behandeling voor de aanvraag om uitkering uitgaan van de richtlijn van de Staatssekretaris. En dus de genoemde datum als ondergrens hanteren. De aanvraag om WWV-uitkering van gehuwde vrouwen die vóór 23 juni 1982 werkloos zijn geworden, zal waarschijn lijk worden afgewezen. Tegen zo'n af wijzing kan beroep worden aangete kend. Het is namelijk niet ondenkbaar dat de rechter vindt dat ook vrouwen die eerder dan 23 juni 1982 werkloos werden, alsnog aanspraak kunnen ma ken op WWV-uitkering. Daarom raden wij vrouwen, die destijds geen WWV-uitkering kregen omdat zij geen kostwinster waren, aan, om nu als nog een aanvraag voor een WWV- uitkering in te dienen. Ook zij, die al vóór 23 juni 1982 werkloos werden. Na een aangespannen procedure tegen de afwijzing door de Sociale Dienst, zal blijken, of deze vrouwen nog recht kun nen hebben op WWV-uitkering. Bij het Buro voor Rechtshulp kunt u na dere informatie krijgen. Telefoon 072-127303. INGEZONDEN Pas op met vergif in de tuin In veel tuinen worden landbouwvergif ten toegepast ter verdelging van onkruid en ongedierte. Tegen slakken wordt slakkegif gestrooid. Voor honden en katten zijn deze stoffen zeer gevaarlijk bij inwendig gebruik en veroorzaken zij een ellendig ziektebeeld. Vorige week bleken slakkenkorrels fataal voor een kerngezonde jonge kater in de Ronge. Voorzichtigheid met deze bestrij dingsmiddelen is dus dringend geboden. AVOND-FIETSVIERDAAGSE EGMOND-BINNEN Op maandag 11 juli tot donderdag 14 juli organiseert Evenementen Egmond Binnen voor de 5e keer deze avond fietstochten. De start is elke avond om 19.00 uur vanaf Café 't Haasje, Heren weg, Egmond Binnen, inschrijven al daar vanaf 18.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 4,00 kinderen tot 14 jaar 2,50. De afstand is elke avond ong. 25 km en voert u door Egmond Binnen en omgeving. Een duinkaart is verplicht omdat een deel van de route door de duinen gaat. Elke deelnemer ontvangt op de laatste avond een herinneringsme daille. Er is een tegeltje voor degenen die voor de 5e keer meerijden. T.K.H. WEER IN DE PRIJZEN! Op het zondag 3 juli gehouden A.N.U.M. concours in Ursem heeft fanfare Showband T.K.H. met een le prijs met promotie en lof der jury zeer succesvol deelgenomen. Met het pun tentotaal van 328 Vi hebben zij het op één na hoogste aantal punten van het gehele concours behaald. Aan het con- Prestaties: zwemmen. Kinderen tot 12 cours namen 4£ korpsen deel. V O O r V 'Annn 1/ m A T f - - TI jaar Yvonne Krom 9 x 75 meter. Kinde ren 12 tot 16 jaar Helma Krom 8 x 75 meter. Martijn Krom 8 x 75 meter. 17 jaar en ouder Ellen de Geus 16 x 75 meter. Fietsen: Kinderen tot 12 jaar Rob Leve ring 11 x 1250 meter. Ron Schrama 11 x 1250 meter. Kinderen 12 tot 16 jaar Rene Hoogland 23 x 1250 meter. 17 jaar en ouder Jan Veldt 43 x 1250 meter. Pe ter Hollenberg 43 x 1250 meter. Lopen: kinderen tot 12 jaar Allen 3 x 1250 meter. 12 tot 16 jaar 30 min. Allen 5 x 1250 meter 17 jaar en ouder 60 min. Jan Veldt 12 x 1250 meter. Dick de Haan 12 x 1250 meter. De 33 deelnemers zwommen, liepen en fietsten het mooie bedrag/3.122,68 bij een. Het hoogste sponsorbedrag sportte Ron Tijssen bijeen; hij sloot zijn presta ties af met 937,75. Hierbij gevoegd het bedrag welke wij van bedrijven en in stellingen ontvingen een totaal van 5.456,68. De vraag naar een prestatie- ve triathlon is zo groot dat de organisa toren overwegen ook deze volgend jaar te organiseren. Wijkvereniging Plan Oost Vrijdag 8 juli: laatste bridgeavond van het seizoen in 't Oosthonk, Laan van Zeeman 14a, aanvang 20.00 uur. Entree leden 2,00, niet-leden ƒ3,00. Opge ven op woensdag 6 juli tussen 19.00-21.00 uur bij mw. Spaan, tel 335929. Gevonden Wildkleurige kat, Nuyenburgerweg Heiloo; zwarte jonge gec., kater, wit puntje op neus, bef, snor, en 3 voetjes wit, half witte achterpoot, Molenweg Heiloo; katertje ca. 6 weken, bruine beige cypers, geen wit, 't Hoekstuk Hei loo. Voor inlichtingen 072-616106. Dierenbescherming Heiloo e.o. Tel. katten Heiloo en Limmen: 072-337853, 072-616106, Akersloot 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256; Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 072-331484, Akersloot: 02513-10079. Tel. vogels Heiloo en Limmen: 072-337516. Tel. jonge vogels Heiloo en Limmen: 072-330324. Tel. Inspectie Heiloo e.o.: 072-335750. Tel. aktie Vakantie Pleegdier: 072-336180. Openbare Bibliotheek In de muziekafdeling van de bibliotheek is een presentatie van materialen over het North Sea Jazz Festival. In verband met de vakantie is de biblio theek van 25 juli t/m 3 september geslo ten op woensdagmiddag en zaterdag morgen. Op dinsdag, donderdag en vrijdag is de bibliotheek op de bekende uren open. Informatie over de ope ningstijden: 337845. Open avond Fiom Woensdag 13 juli: open avond van de Fiom, bureau voor alleenstaande ou ders, met als thema het aangaan van nieuwe contacten. Aanvang 20.00 uur op het adres Van der Meijstraat 6 te Alkmaar. Voor informatie: 072-118812. Expositie Hans ten Broeke Beeldend kunstenaar Hans ten Broeke exposeert tot 30 augustus bij Stouten- beek Wooncentrum in Beverwijk. Men kan er tijdens de openingsuren terecht voor het bekijken van werkstukken van verschillende materialen en technieken. WACHT morgen Aanbieding geldig tot 13 juli '88 Als staand werk werd uitgevoerd .Won derful Rock Machine/ welk stuk in drie weken is ingestudeerd. Als mars werd uitgevoerd De Claxon van Van Doorn malen. De toevoegingen aan deze le prijs geven al aan dat de jury onder de indruk was van beide gespeelde werken. Weer een leuk succes voor ons 20-jarig jubileum en misschien toch nog op naar Kerkrade. Wilt u ook een steentje bijdragen aan ons groeiende muzikale peil, meldt u dan nu aan - als muzikant of majorette - voor het nieuwe seizoen: tel. 336249. NOORD-HOLLAND IN CIJFERS Dagelijks komen bij bureau Voorlich ting van de provincie vragen binnen van mensen die exacte gegevens over de pro vincie Noord-Holland willen. Daarom geven wij jaarlijks de brochure 'Noord- Holland in cijfers' uit. De gegevens in deze brochure zijn zo recent mogelijk. In de brochure 'Noord-Holland in cij fers 1988' zijn de volgende gegevens op genomen: oppervlakten, bevolking, ge meenten, huisvesting, verkeer en ver voer, water, milieu, economie, land- en tuinbouw, recreatie, cultuur, monu menten en archieven, jeugd- en sportza ken, gezondheidszorg, voorzieningen voor gehandicapte mensen, provinciale bedrijven, begroting provincie en personeel. De brochure is gratis aan te vragen bij bureau Voorlichting, Provinciehuis, Dreef 3, 2012 HR Haarlem, tel. 023-169933. Hier kan men zich ook la ten noteren voor een gratis abonnement. Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) 9 en 10 juli: A.L. Duijvestijn, Obrig- laan 52-53, Heiloo, tel. 333100. Weekenddienst Apotheek 8-15 juli: De Eenhoorn, Koelmalaan 14, Alkmaar, tel. 401125. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Hei loo, tel. 337531. Verloskundige Limmen 8-14 juli: E. Wiegering, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 9 en 10 juli: T.L. Meyer, Kennemerpark 24, Alkmaar, tel. 114202. Diëtiste SimoneOuwendijk, Rosendaal 11, Hei loo. Telefonisch afspraken maken: dag. tussen 18.00-19.00 uur, tel. 072-336051 (b.g.g. 330719) Marja Stoöp-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakketv21. H^loo, tel 072-337342. Mw. Nijdam-ViSsfcr; De Wildtlaan 52, Heiloo, voor voedings dieetadviezen na tel. afspraak, tussen 17.00-19.00 uur, tel. 072-332287. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vtf.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildt laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; Fysio- therapiepraktijk E.J. Waal, Kenne merstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P.A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Elise Zonneveld-Kemper, tel. 072-337378. (Samen bevallen). Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Hëiloo, tel. 072-337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs- laan 1). Zaterdag spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 072-334348. Regionale Kruisvereniging Noord-Kennemerland Kantoor Wijkgebouw, Holleweg 94. Geopend op werkdagen van 8.30-12.30 uur (o.a. le denadministratie), tel. 072-336606. Kruisvereniging Heiloo Uitleenmagazijn Wijkgebouw Holleweg 94. Geopend op werkdagen van 18.30-19.30 uur. Tel. 072-331073.. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694, en mevr. B. Nieuwmeyer, tel. 072-338088. Voor leden van de Kruisvereniging kosteloos. Wijkverpleegkundigen Spreekuur in het Wijkgebouw dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Voor spoedeisende gevallen kunt u bel len 072-126482 (alarmcentrale). Fiom Alkmaar Bureau voor hulpverlening bij zwanger schap en alleenstaand ouderschap. Van der Meijstraat 6, 1815 GP Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar op werkdagen van 9.00 en 17.00 uur. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belangeloos de helpende hand wil bieden. Inlichtin gen: ma., wo. en vr. tel. 334383; di. en do. tel. 332156. Bellen tussen 8.30-9.30 uur. Bij geen gehoor: tel. 330455. VVV Heiloo Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Post bus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinforma- trice: mevr. A. de Moor, Nijverheids- weg 11, Heiloo, tel. 072-333719. Unie van Vrijwilligers Kantooruren: alle werkdagen van 9.00-10.00 uur, Hoog en Laag 25, Hei loo, tel. 3352%. Secretariaat: mw. B. Eberson-Bergsma, Breedelaan 46, 1851 MD Heiloo, tel. 072-336262. Giro UW: 2400655. Bel 's donderdags: 072-330175 tel. wielinga Vennewatersweg 15, 1852 PT Heiloo, tel. 072-332727 De overige huisartsen nemen waar. Wegens vakantie is het kantoor GESLOTEN van 9 juli tot 15 augustus. Via telefoonbeantwoorder krijgt u informatie voor spoedeisende klachten. Stichting Algemeen Maatschappelijk Werk (Stama) Heiloo: Kennemerstraatweg 382, 330984. Spreekuur maandag, woensdag en vrijdag, 9.00 tot 10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205-1250. Spreekuur donderdag, 14.00 tot 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nas- saulaan 5 te Alkmaar, tel. 072-110804. Gehele week. Ombudsteam Heiloo Voor schriftelijke vragen: Postbus 89, 1850 AB Heiloo. Tel. bereikbaar van 10.00-22.00 uur op 072-333935 (b.g.g. 072-621033/334148). Spreekuur vrijdag na telefonische afspraak in De Duif, Mariënstein 180. van 19.30-20.00 uur. Stichting Peuterspeelzalen Heiloo Aanmeldingen en inlichtingen: mevr. S.van den Haak-van Wijk, tel. 072-334219. Oppasdienst Tarieven: 2.50 per uur; na 23.00 uur ƒ3,--. Contactadressen (uitsluitend tele fonisch tussen 12.30 en 13.30 uur): mevr. Meertens-Wiltens (072-116377) of mevr. van 't Veen-Paarlberg (072-330127). Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen voor huisvesting in een be jaardenoord en sociale alarmering die nen te worden gericht aan de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Heiloo, Van Aostastraat 5, 1851 JB Heiloo, t.a.v. A.Th.Delleman (tel. 072-313184). Spreekuur: iedere werkdag van 8.30-10.30 uur. Tevens dinsdag van 19.00-20.00 uur. Alg. Ned. Invalidenbond Secr.: mevr. Burgering, Karei de Groot elaan 26, 1861 KT Bergen (NH), tel. 02208-12819. Kontaktpersoon: A. L. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, 1851 BH Heiloo, tel. 072-333797. Stichting Telefonische Hulpdienst Noord-Holland Voor een gesprek van mens tot mens dag en nacht bereikbaar: tel. 072-613614. W ao-Aa w-Groep Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Tevens spreekuur na tel. afspraak: mw. Braids, tel. 331840. Vereniging voor Volkshuisvesting Heiloo Inlichtingen/inschrijvingen: alleen de eerste en derde dinsdag van de maand van 19.30-21.30 uur (inschrijvingen om 19.30 uur) in het Open Huis. Secretari aat: Land van Maat 28, tel. 338536. Stichting Werklozenbelangen Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (10.00-11.30 uur) in het onder komen aan de Pastoor van Muijenweg 16, Heiloo (voormalige Agnesschool), tel. 072-337196. Ouders helpen Ouders Telefonische hulpdienst van de Lande lijke Stichting Ouders van Drugs verslaafden. Tel. 072-152244. Bereik baar: maandag t/m vrijdag van 17.00 t/m 01.00 uur, zaterdag, zondag en op feestdagen van 9.00 t/m 01.00 uur. Vrijwilligers Autovervoer Telefoon 333097, b.g.g. 331297. Stichting Consument en Huishouding Spreekuur: afdeling Sociale Zaken, Van Aostastraat 5 te Heiloo, donderdag van 14.00-16.00 uur. Tel. afspraak maken (hele week): tel. 313184. Regionaal Ziekenfonds Noord-Holland-Noord Spreekuur: woensdag van 13.00-14.00 uur in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1988 | | pagina 2