de Nog 10 dagen KWALITEIT tegen zeer interessante PRIJZEN Kerkdiensten Medische diensten Andere adressen Integratie Vondelschool gereed Juf Joke 25 jaar voor de klas Geen Uitkijkpost ontvangen? EXCLUSIEVE HERENMODE TANDARTS J. G. DE GROOT AFWEZIG van 22-7 t/m 19-8 ff UITKIJKPOST 20 JULI 1988 DE OPENBARE BIBLIOTHEEK De bibliotheek in vakantietijd Onder deze tital verscheen kortgeleden een nieuwtje in de biliotheek, de Nieuwsbrief. In deze aan de balie gratis verstrekte Nieuwsbrief no. 1, zijn een paar algemeen geldende regels voor de gebruiker op een rijtje gezet. Wanneer daarvoor de noodzaak bestaat, zullen we weer een Nieuwsbrief uitgeven. Als men dus als gebruiker van de biblio theek deze Nieuwsbrieven bewaart, dan blijdt men permanent geïnformeerd over regels en mogelijkheden van de bi bliotheek in Heiloo. In deze eerste Nieuwsbrief wordt gewe zen op het feit dat u tijdens uw vakantie de boeken 4 tot 6 weken kunt lenen. Dat men dit wel kenbaar moet maken voor dat de boeken over de registratie-balie worden geschoven en dat men ze daarna meer telefonische kan verlengen. Dus wilt u voor de vakantie voor een langere tijd boeken of anderzins lenen, zeg dit dan meteen als u de boeken laat re- gistreen, anders moet u bij het terug brengen boete betalen. Verder staat er in de brief dat de gebruiker 10 objecten (dit zijn: boeken, grammofoonplaten, c.d.'s, dokumentatiemappen en diase ries) per bibliotheekpas in huis mag hebben. Hoe de computer dit alles ver werkt met betrekking tot de gebruiker wordt kort en begrijpelijk uit de doeken gedaan. Buiten deze regelgeving is er een uitge breide informatie over .Video-banden in de bibliotheek'. Hierbij willen wij in deze Nieuwsbrief vooral de aandacht vestigen op het grote aantal informatie ve films, die de bibliotheek in haar col lectie heeft. Deze banden kan men lenen voor 2,50 per band en wel per week. De gewone speelfilms voor volwassenen en jeugd kosten 5,00 per dag. Met dit prijsverschil wordt de informatieve taak van de bibliotheek nog eens extra benadrukt. Wat is er allemaal in deze informatieve collectie te vinden? Eigenlijk dezelfde verscheidenheid, die de lezer kent uit de afdeling studie- en populair weten schappelijke boeken. De videobanden staan in de diverse kasten gewoon tus sen de boeken in de categorie waar ze thuis horen, dus niet meer in een kast apart. Bijvoorbeeld reisfilms: films over diver se landen, zoals Turkije, Zwitserland, Ver.Staten, Israël, en Mexico, te vinden in de kast aardrijkskunde onder de naam van het land. Schitterende films die een indringend beeld geven over de voor onze begrippen dikwijls overweldi gende natuur en culturele achtergron den van de bewoners in heden en verle den. Ideaal voor vakantiegangers die genoemde streken gaan bezoeken. Er zijn ook dierenfilms van het Wereld Na tuur Fonds. Films over allerlei soorten muziek, over boeken, waarin de schrij vers nu eens zelf aan het woord komen en niet via hun boekenfiguren; schilders over hun werk, enfin te veel om op te noemen. Voor het te laat inleveren van een video band (speel- of informatiefilm) wordt 2,50 boete per dag berekend. Van 25 juli t/m 3 september is de biblio theek in verband met de vakantie geslo ten op zaterdag en woensdag. Carla van de Bibliotheek AGENDA OPEN HUIS Donderdag 21 juli S.O.W. Spaanse les 9.15-12.15 H.O.V. operettever.rep. 20.00-23.00 H.B.C. bridged. Heiloo 20.00-23.00 H.B.C. bridged. Heiloo 20.00-23.00 Het Open Huis is i.v.m. de vakantiepe riode gesloten van 22 juli tot 5 september. DIERENBESCHERMING Dit is Lotje, een teefje van 11 jaar. Kort geleden is haar vrouwtje overleden. Nu zoekt de Dierenbescherming dus een nieuwe baas/bazin, die de tijd heeft om lekker met haar te wandelen. Het is een erg makkelijk, rustig hondje dat wel een beetje bang is voor handen. Daarom kan ze niet bij kleine kinderen. Tegen katten heeft ze geen bezwaar. Tel. 02205-2256. CURSUS SAMEN BEVALLEN Zoals de naam al aangeeft is het uit gangspunt dat de zwangere en haar partner zich samen voorbereiden'op het baren van hun kind. De voorbereiding is erop gericht, dat de partner een on dersteunende en stimulerende rol heeft tijdens de bevalling. Hoewel het eigenlijk vanzelfsprekend lijkt dat aanstaande ouders de zwanger schap en de bevalling „samen doen", is de praktijk in veel gevallen anders. De partner kan, omdat de medische bege leiding vanzelfsprekend vooral gericht is op de zwangere vrouw, ook ondanks zichzelf gemakkelijk een beetje naast de gebeurtenissen komen te staan. Dit is jammer, omdat het samen beleven van de zwangerschap en de aktieve aanwe zigheid van de partner bij de bevalling zowel in emotioneel, relationeel als in praktisch opzicht van groot belang is. Naast het samen voorbereiden is het op bouwen van kennis een belangrijk uit gangspunt. Een goede begeleiding geeft de mogelijkheid om de opeenvolgende ontwikkelingen en de zwangerschap te begrijpen. Kennis over wat er bij de be valling gebeurt/kan gebeuren neemt in veel gevallen de angst voor het onbeken de weg. Omdat de kennis bij beide ou ders aanwezig is kunnen ze erover pra ten en elkaar in de gebeurtenissen ondersteunen. Het derde uitgangspunt dat de cursus kenmerkt is de gezamenlijke lichamelij ke voorbereiding. Het goed leren ont spannen, het vertrouwd raken met ademvariaties voor de verschillende fa sen van de ontsluiting, én het uitprobe ren van verschillende barenshoudingen met bijbehorende uitdrijvingstechniek zijn daarin belangrijke aspekten. Voor verdere informatie: Elise Zonneveld-Kemper, Bosvaren 6, 1852 XL, Heiloo, tel.: 072-337378. Vorige week donderdag werd feestelijk de Vondelschool aan de Breede- laan opnieuw in gebruik genomen. Door de invoering van de wet op het basisonderwijs was de verbouwing noodzakelijk, zodat vanaf het volgend schooljaar de leerlingen van de onderbouw t Kieftennest) samen met die van de bovenbouw in één gebouw huizen. In Heiloo zijn nu de integratie werkzaamheden bij de basisscholen voltooid. Bel 's donderdags: 072-430175 REHOBOTH-SCHOOL BESTAAT 40 JAAR In november van dit jaar, en om precies te zijn op de 26e van die maand, zal bij de Rehobothschool in Heiloo het 40-jarig jubileum van de school gevierd worden. Dat gebeurt ondermeer met een reünie. De organisatoren verzoeken alle oud-leerlingen, voor zover zij nog niet benaderd zijn, om contact op te ne men met de heer Moolenaar (335590/333559) of mevrouw Frans (330419). TRIMMEN VOOR BEGINNERS Wel eens aan gedacht om samen met een groep mensen van uw eigen leeftijd een middag in de week op ontspannende wijze in het rekreatie- park of in het bos een stukje rustig te rennén en wat oefeningen te doen? Waarbij het er helemaal niet om gaat wie de snelste is, maar waarbij het gezamenlijk plezier be leven aan het in beweging zijn voor op staat? Allemaal in uw eigen tem po, in de buitenlucht en onder des kundige leiding van een sport- docent. Neem dan eens contact met ons op. Dan worden uw ideeën werkelijk heid. Het adres is: Stichting Oude renwerk Heiloo, Westerweg 294, Heiloo, tel. 072-331297. WAT IS DE GESPREKSGROEP? De gespreksgroep is een serie van tien bijeenkomsten tijdens welke u zich samen met anderen in zelf ge kozen onderwerpen verdiept. De gespreksgroep is bedoeld voor men sen van 55 jaar en ouder, die be langstelling hebben in hetgeen er in de maatschappij om hen heen ge beurt en die geïnteresseerd zijn in de mening van anderen. Voor u dus! De gespreksgroep wordt vanaf 15 september op tien achtereenvolgen de donderdagen overdag georgani seerd. De gespreksleiding is in han den van mevrouw A. Leijenaar. Opgave en/of nadere informatie bij mevrouw A. Leijenaar, tel. 333905, of Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294, Heiloo, tel. 331297. ZWANGERSCHAPSYOGA De zwangerschapsyoga, die op vrijdag morgen van 9.15 tot 10.15 uur gegeven wordt in de bovenruimte van Sauna Vennewater, Westerweg 391, te Heiloo gaat in de zomermaanden gewoon door. Men kan aan de cursus meedoen vanaf de vierde maand van de zwangerschap. De oefeningen zijn erop gericht de zwangerschap zo optimaal mogelijk te beleven en dienen als voorbereiding op de bevalling. Eén keer in de 4 a 5 weken is er een partner-les. De lessen worden gegeven door Marjan Neeft, die fysio therapeute is en een opleiding zwanger schapsyoga gevolgd heeft. Informatie en opgave: 072-334065 (na 19.00 uur). Vorige week vrijdag, 15 juli, was het ook al feest bij de Vondelschool. Juf Joke Götz-van der Vet vierde haar 25-jarig jubileum in het onderwijs. Dit gebeurde in de speelzaal van 't Kieftennest vanaf half drie met haar groep en een aantal ouders. Er werd haar een liedjesfeest aangeboden door de kinderen onder leiding van Jikke Dijkstra, waarbij ze allemaal heel enthousiast zongen en acteerden. De ouders vormden onverwacht een achtergrondkoor, dit tot zichtbaar genoegen van Juf Joke en haar dochter Julie. Tussen de liedjes door werden haar de nodige kadootjes overhandigd. Ter afsluiting kregen de kinderen en de ouders een drankje, waarmee een gezellig uurtje ten einde liep. Later was er nog een gezellig samenzijn met de collega's. Lotje. Verder wordt een goed rustig tehuis ge zocht voor: Goofy, bastaard labrador, 3 jaar; Astra, dobermann, reu, 3 jaar; Pukkie, bastaard fox, gec, reu, V/i jaar; Esther, dobermann, teef, 4 jaar; Kiri, Mechele- se herder, teef, 4 jaar; Cita, bastaard whippet, teef, 4 jaar; Lady, kruising dog/Mechelse herder, licht gestroomd, teef, 4 jaar; Tommie, kleine bastaard, zwart/wit, gladharig, reu, 4 jaar; Ra- noek, bastaard herder, teef, gest., 4 jaar, kan niet alleen zijn; Fiba, St. Ber nard, reu, 4 jaar; Snuf, fox-terriër, gec. reu 6/2 jaar; Rakker, kleine bastaard, terriër, zwart/bruin, reu, 10 jaar. Voor informatie: 02205-2256. Wie wil de hond uitlaten voor iemand die slecht ter been is? Tel. 072-332879. Zwart poesje, 10 weken; zwarte kater, 10 weken; cypers poesje, 10 weken; wit te poes met cyperse vlekken, 1 Vi jaar; witte kater met rode vlekken, 2 jaar; muisgrijze poes met beige vlekken, 2 jaar; cyperse poes, 2 jaar; schildpad poes, 12 jaar. Er zijn nog diverse andere katten. Belt u gerust voor informatie. Tel. 072-337853, b.g.g. 072-158181. Wie wil er tijdelijk, tegen een kleine ver goeding, een hond of een kat opvan gen? Voor informatie; 072-337853, b.g.g. 072-158181. Een bruin/wit konijn en een zwarte Hollandse hangoor zoeken ook een goed tehuis. Tel. 072-331484. Vermist Donker cyperse poes, 1 jaar, gest., vlek je onder kin, Rector Frederiklaan Hei loo; cypers poesje, 1 Vi jaar, gest., klein en tenger, wit befje, klein zwart staart- puntje, voetzooltjes zwart, Rosendaal, Heiloo; Poes, 2 jaar, gest., helemaal zwart, Hogeweg, Limmen; witte kater, blauwe ogen, ca. 4 jaar, gec., rood bandje met koker, Bogerdlaan in Lim- rmen; blauw/grijs cyperse kater, 1 jaar, geG., onderkant beige, Peperstaat, Eg- mond/Binnen; zwarte kater, 2x3 jaar, gec., 4 witte pootjes, Kennemerstr.weg, Heiloo; Lapjespoes, 6 jaar, gest., zwar te halsband met koker, Kenne merstr.weg Heiloo; grijs met zwarte cy perse poes, witte sokjes en wit befje, gest., 13 jaar, Boekenstein, Heiloo; Cy pers poesje met zwart, vrij klein, gest., geen wit, logeert Het Achtkant in Hei loo; zwart/witte poes, 2 jaar, gest., wit snuitje en witte sokjes, staartpuntje wit, zwart bandje met belletje, Westerweg Heiloo. Poesje gest., schildpadkleur, vrij dunne vacht, gele ogen, 1 jaar, tatouage LX 502, Kloosterhof, Heiloo; zwarte poes, slank ongest., 1 jaar, Kennemerstr.weg, Heiloo; lapjeskat, vrij donker, 1 helft van neus zwart, ander helft bruin, 2 maanden, Vredenoord, Heiloo; donker cyperse kater, gec., 3 witte sokjes, vlooienband met koker, roepnaam Tar- zan, 6 jaar, Molenweg, Limmen. Voor inlichtingen: 072-616106. Gevonden Zwarte jonge kater, gec., wit puntje op neus, bef en snor, 3 witte voetjes, half witte achterpoot, Molenweg, Heiloo; zwart poesje, 7 weken, Zuiderstraat, Egmond aan Zee; beige kip, School- laan, Limmen. Voor inlichtingen: 072-616106; wit/bruine sierduif, Hei loo; voor inlichtingen: 072-337516. Dierenbescherming Heiloo e.o. Tel. katten Heiloo en Limmen: 072-337853, 072 616106; Akersloot; 02513-10079. Tel. honden Heiloo en Limmen: 02205-2256; Akersloot: 02513-10079. Tel. knaagdieren Heiloo en Limmen: 072-331484; Akersloot: 02513-10079. Alle artikelen zijn uitsluitend a kontant en de ver ander kosten worden berekend, 's Maandags gesloten. Koopavond: vrijdag 19 tot 21 uur. Stationsweg 74 - Heiloo - Tel. 072-333308 blom POLITIEBERICHTEN Een 15-jarige jongen met vriend nam na zijn werk een fiets mee, die niet de zijne was, hij werd gepakt. Een huis aan de Kerkakkers kreeg onge wenst bezoek, er is niet vermist. Uit de Gouden Boom nam iemand een tuinkabouter mee, dat was niet aardig Op de parkeerplaats Zeeweg/Heeren weg is op 10 juli 's nachts een grijze VW Passat aangereden door een oranje au to, de dader is doorgereden. Heeft ie mand dit gezien? Kortsluiting in de wasmachine veroor zaakte een brandje in Mariënstein. De brandweer was snel ter plaatse. De auto, die op 25/26 juni in Boe kenstein gestolen werd is op 11 juli in Amsterdam teruggevonden. Twee jon gens zijn aangehouden en in Heiloo ge hoord. De auto is terug naar de eigenaar. Een aanrijding op de Heerenweg/San decamplaan tussen een bromfiets en een auto bezorgde de bromfietser een ge broken neus. Een aanrijding bij de MoederGodskerk bezorgde iemand een gebroken arm Een voorrangskwestie. Op de Kennemerstraatweg is een fietser gevallen en moest met zijn verwondin gen naar het ziekenhuis. Op de Kerkelaan/Spoorlaan kwamen een fietser en een auto met elkaar in botsing, lichte schaafwondjes waren het gevolg. Ook in het Blockhovepark is men een huis binnen gegaan, maar er is niets vermist. Op 8 juli werd op de Ewisweg/laan tus sen 16.30 en 18.00 uur 200 voertuigen op hun snelheid gecontroleerd er werd 30 processenverbaal uitgedeeld. In Vredenoord is men op 13 juli een huis binnen geslopen en werd er geld meegenomen. Deze week is de Vennewatersweg af gesloten, men kan via Malevoort naar Egmond-Binnen. Ypestein moest het de afgelopen week wel ontgelden, men probeerde aan de Waard tweemaal in te breken. Aan de Rosendaal werd geld en giro's meegeno men. In de Waard werd nog een porte feuille vermist. Op 15 juli zag de politie 2 jongens die beantwoorden aan het signalement van 2 fietsen sloten dieven. Ze zijn aangehouden. Op 14 juli brak men aan de Nic. Beets- weg in tussen 13.00-16.15 uur, er werd geld gestolen. De politie zoekt getuigen die op 16 juli om 11.55 uur aan de Dokterslaan ge zien hebben dat twee auto's met elkaar in botsing kwamen. Daarna werd ook nog een fietser aangereden met een hoofdwond ging hij naar huis. De inzit tende van een van de auto's had een ge broken rib. Wie wat gezien heeft wil die bellen met tel. 072-331444. Op de Woonheuvel heeft men gepro beerd op de parkeerplaats een auto open te breken. Een auto, die eerder vermist werd van Baetenburg werd aangetroffen op de Wildtlaan. In 't Hoekstuk werd iemand z'n porte feuille gerold. Er werden deze week 8 fietsen gestolen. Gevonden voorwerpen Gevonden: balletpakje, papagaai, div. gereedschap, blauwe kinderjas, oranje lintje spelletjes, swatch horloge, bro che, bankbiljetten, rode kater, div. por- temonnee's met inhoud, auto sleutels, kindertasje, parkiet, schakelarmband, fietsmand, bril, plastictas met inhoud, bruine step, ring, bedeltje en zonnebril. Goederen af te halen op woensdag- en zaterdagmiddag tussen 14.00-16.00 uur. overige collega's ST. JAN MAVO SLUIT SCHOOLJAAR GEZELLIG AF In de laatste week van een schooljaar is het best eens goed om de spanning rond proefwerken en rapportcijfers om te zetten in gezelligheid. Alhoewel elk tri mester zich kenmerkte door veel buiten schoolse aktiviteiten, was de laatste schoolweek voor de St.Jan-mavo in Heiloo een goede gelegenheid om nog wat extra's op het programma te zetten. Per slot van rekening waren de vierde klassers in mei, onmiddellijk na het ein dexamen, al voor een zeildriedaagse weggeweest! Nu waren de andere leer lingen aan de beurt. Voor de brugklassers was een kampeer- programma in elkaar gezet. Meteen na het inleveren van de boeken koersten op maandagochtend 11 juli een tachtigtal leerlingen en zes begeleiders per fiets op Geestmerambacht af: daar kampeerden ze drie dagen in kleine tenten, kookten ze zelf hun eten en werd er gesurft, kano gevaren en gezwommen. Het waren, zo wel voor leerlingen als begeleiders, drie vermoeiende, maar leuke dagen. Voor de derdeklassers kwam op dinsdag de inmiddels traditioneel geworden ka nodag weer op het programma. Onder uitstekende weersomstandigheden is va nuit Uitgeest in één- en tweepersoonska no's een fraaie route over Krommedie- dijk en Krommenie afgelegd. Voor ve len, ook voor peddelende docenten, een inspanning die soms wat nattigheid, maar verder veel gezelligheid en voldoe ning gaf. Op woensdag 13 juli stond voor de leer lingen van het tweede jaar een combina tie van .lering en vermaak' op het pro gramma. Om negen uur vertrokken twee bussen naar Rotterdam alwaar een instructieve rondvaart van vijf kwartier door de havens werd gemaakt, 's Mid dags heeft in het recreatiepark Drievliet menige leerling en leraar in achtbaan, piratenschip en botsautootjes het schooljaar van zich afgeschud! Terugkijkend valt het op, dat met name de aktiviteiten die zelfwerkzaamheid, creatieviteit en inspanning vereisen erg succesvol zijn geweest. In dit kader moet zeker de sponsorloop worden ge noemd en de mini-triathlon waaraan al le leerlingen en een aantal leraren heb ben deelgenomen. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 9.30 uur: ds. A.J. van Wijk uit Alk maar; 19.00 uur: ds. G.J. van Kamp. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 en 19.00 uur: ds. G.J. van Kamp. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: leesdienst. Parochie-zondagsdienst Willibrordus parochie, Westerweg 267, Heiloo, tel. 330906. Hervormde Gemeente Limmen 10.00 uur: dhr. P. de Jong uit IJmuiden. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: dienst in Remonstrantse kerk. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.00 uur: DoReLu-dienst, mw. M. Giltjes. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: dienst in Remonstrantse kerk. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 en 17.00 uur: ds. R.R. Ganzevoort. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur Hoogmis. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: prof. drs. H.M. Ohmann. Evangelische Gemeente De Egmonden Zondagavond 19.00 uur, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Inlichtingen tel. 02206-5301. Volle Evangelie Gemeente Elke zondagmiddag dienst om 14.00 uur. Elke woensdagavond bijbelstudie om 20.00 uur. Adres: Westerweg 294 te Heiloo. Rooms Katholieke Kerkdiensten Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Don derdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan Weekenddiensten: zaterdag 19.00 uur; zondag 9.00 (bij de Juliana Zusters) en 10.30 uur, Hoogmis. Door de week: maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur, donderdag 10.00 uur. Biechtgelegenheid: zaterdag 16.00 uur in de Bedevaartskapel. Gebeedsdienst en Lof: Zondag 15.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: Zaterdagavond 18.45 uur Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) 23 en 24 juli: W. Hartong, Sandecamp- laan 33, Heiloo, tel. 337883. Weekenddienst Apotheek 22-29 juli: Apotheek Wanna, J. Leysterstraat 22, Alkmaar, tel. 112082. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Hei loo, tel. 337531. Verloskundige Limmen 22-28 juli: E. Wiegering, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 23 en 24 juli: W.C.B. Lau, Oudegracht 263, Alkmaar, tel. 125940. Diëtiste Simone Ouwendijk, Rosendaal 11, Hei loo. Telefonisch afspraken maken: dag. tussen 18.00-19.00 uur, tel. 072-336051 (b.g.g. 330719) Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Fteiloo, tel. 072-337342. Mw. I. Nijdam-Visser, De Wildtlaan 52, Heiloo, voor voedings dieetadviezen na tel. afspraak, tussen 17.00-19.00 uur, tel. 072-332287. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildt laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; Fysio- therapiepraktijk E.J. Waal, Kenne merstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P.A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Elise Zonneveld-Kemper, tel. 072-337378. (Samen bevallen). Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 KT Heiloo, tel. 072-337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei ken op tel. 072-331606 (Commandeurs laan 1). Zaterdag spreekuur van 11-12 uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 072-334348. Regionale Kruisvereniging Noord-Kennemerland Kantoor Wijkgebouw, Holleweg 94. Geopend op werkdagen van 8.30-12.30 uur (o.a. le denadministratie), tel. 072-336606. Kruisvereniging Heiloo Uitleenmagazijn Wijkgebouw Holleweg 94. Geopend op werkdagen van 18.30-19.30 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694, en mevr. B. Nieuwmeyer, tel. 072-338088. Voor leden van de Kruisvereniging kosteloos. Wijkverpleegkundigen Spreekuur in het Wijkgebouw dagelijks tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Voor spoedeisende gevallen kunt u bel len 072-126482 (alarmcentrale). Fiom Alkmaar Bureau voor hulpverlening bij zwanger schap en alleenstaand ouderschap. Van der Meijstraat 6, 1815 GP Alkmaar (tel. 118812). Bereikbaar op werkdagen van 9.00 en 17.00 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo Honden: Heiloo en Limmen - tel. 02205-2256, 072-333714; Akersloot - tel. 02513-10079. Katten: Heiloo - tel. 337853, 621195; Limmen - tel. 02205-2256; Akersloot - tel. 02513-10079. Vogels: tel. 072-337516. Knaagdieren: Heiloo en Limmen - 072-331484; Akersloot - 02513-10079. Inspectie Heiloo e.o.: tel. 072-335750. Actie Vakantie Pleegdier: tel. 072-336180. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belangeloos de helpende hand wil bieden. Inlichtin gen: ma., wo. en vr. tel. 334383; di. en do. tel. 332156. Bellen tussen 8.30-9.30 uur. Bij geen gehoor: tel. 330455. VVV Heiloo Ver. voor Vreemdelingenverkeer, Post bus 5, 1850 AA Heiloo. Hoofdinforma- trice: mevr. A. de Moor, Nijverheids- weg 11, Heiloo, tel. 072-333719. Unie van Vrijwilligers Kantooruren: alle werkdagen van 9.00-10.00 uur, Hoog en Laag 25, Hei loo, tel. 335296. Secretariaat: mw. B. Eberson-Bergsma, Breedelaan 46, 1851 MD Heiloo, tel. 072-336262. Giro UW: 2400655. Stichting Algemeen Maatschappelijk Werk (Stama) Heiloo: Kennemerstraatweg 382, tel. 330984. Spreekuur maandag, woensdag en vrijdag, 9.00 tot 10.00 uur. Limmen: Middenweg 26a, tel. 02205-1250. Spreekuur donderdag, 14.00 tot 15.00 uur. Afspraken buiten spreekuren: Bureau Algemeen Maatschappelijk Werk, Nas- saulaan 5 te Alkmaar, tel. 072-110804. Gehele week. Ombudsteam Heiloo Voor schriftelijke vragen: Postbus 89, 1850 AB Heiloo. Tel. bereikbaar van 10.00-22.00 uur op 072-333935 (b.g.g. 072-621033/334148). Spreekuur vrijdag na telefonische afspraak in De Duif, Mariënstein 180, van 19.30-20.00 uur. Stichting Peuterspeelzalen Heiloo Aanmeldingen en inlichtingen: mevr. S.van den Haak-van Wijk, tel. 072-334219. Oppasdienst Tarieven: 2.50 per uur; na 23.00 uur ƒ3,-. Contactadressen (uitsluitend tele fonisch tussen 12.30 en 13.30 uur): mevr. Meertens-Wiltens (072-116377) of mevr. van 't Veen-Paarlberg (072-330127). Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen voor huisvesting in een be jaardenoord en sociale alarmering die nen te worden gericht aan de afdeling Sociale Zaken van de gemeente Heiloo, Van Aostastraat 5, 1851 JB Heiloo, t.a.v. A.Th.Delleman (tel. 072-313184). Spreekuur: iedere werkdag van 8.30-10.30 uur. Tevens dinsdag van 19.00-20.00 uur. Alg. Ned. Invalidenbond Secr.: mevr. Burgering, Karei de Groot elaan 26, 1861 KT Bergen (NH), tel. 02208-12819. Kontaktpersoon: A. L. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, 1851 BH Heiloo, tel. 072-333797. Stichting Telefonische Hulpdienst Noord-Holland Voor een gesprek van mens tot mens dag en nacht bereikbaar: tel. 072-613614. Wao-Aaw-Groep Activiteiten in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Tevens spreekuur na tel. afspraak: mw. Braids, tel. 331840. Vereniging voor Volkshuisvesting Heiloo Inlichtingen/inschrijvingen: alleen de eerste en derde dinsdag van de maand van 19.30-21.30 uur (inschrijvingen om 19.30 uur) in het Open Huis. Secretari aat: Land van Maat 28, tel. 338536. Stichting Werklozenbelangen Spreekuur: elke maandag, woensdag en vrijdag (10.00-11.30 uur) in het onder komen aan de Pastoor van Muijenweg 16, Heiloo (voormalige Agnesschool), tel. 072-337196. Regionaal Ziekenfonds Noord-Holland-Noord Spreekuur: woensdag van 13.00-14.00 uur in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1988 | | pagina 2