Andere adressen GEMEENTE HEILOO i98*m de Kerkdiensten Medische diensten Raad Heiloo verdeeld over grondverkoop in Plan Oost Kleurwedstrijd van VOO Falkland presenteert 'De Zilveren Fiets' Zet de fiets goed op slot NVM DONKERSLOOT Waar voelt iemand die zijn huis wil verkopen zich nou eigenlijk thuis? Bibli- -theek ■ïfïSfiHW Geen Uitkijkpost ontvangen? UITKIJKPOST 8 MAART 1989 I m f Natuurlijk bij die makelaar, die hem alle werkzaamheden verband houdend met die verkoop uit handen neemt zoals bezichtingen regelen, onderhandelingen voeren enz. Maar... bovendien een goede prijs voor zijn huis weet te bedingen. Echter... hoe bepaalt hij die prijs, hoe vindt hij gegadigden, hoe brengt hij dat huis onder de aandacht, hoe weet hij dat die enthousiaste koper het ook werkelijk kan betalen. Het wordt u allemaal gaarne verteld als u dit kantoor bin nenstapt. Stationscentrum Heerenweg 201 1851 KP Heiloo Tel.: 072-330524 MAKELAAR JE VOELT JE ER THUIS BIJ Bel 's donderdags: 072-330175 HEILOO - De partijen in de gemeente raad zaten vorige week donderdag enke le keren niet bepaald op één lijn. Het grootste verschil van mening betrof wel de verkoop van een kleine 2400 meter grond aan de Laan van Zeeman. De VVD en de PvdA konden zich niet vin den in het voorstel van het college, waarbij de opbrengst van de grond 840.000 gulden zou zijn. De PvdA had een tweetal bezwaren: al lereerst dat de grond niet openbaar, ipaar ondershands verkocht wordt en ten tweede dat de prijs te laag is. Eind '88 werd ook aan de Laan van Zeeman grond verkocht voor 421 gulden per me ter, terwijl nu een prijs van 353 gulden uit de bus is gekomen. Ook de VVD vond de opbrengst te laag, vooral ook omdat een eerdere toezegging van de burgemeester bij deze fractie de indruk had gewekt dat er 400 gulden per meter betaald zou worden. De voorgestelde prijs brengt volgens de VVD meer dan een ton te weinig in de gemeentela. Heiloo 2000, Links Heiloo en CDA - zij het niet van harte - steunden wel het col lege voorstel. De kritiek van het CDA betrof vooral de gevolgde procedure met betrekking tot het geven van infor matie aan de raad. Burgemeester Glijnis trok hiervoor het boetekleed aan, maar hield eraan vast dat de gemeente met de grondverkoop goede zaken doet. Dit verschil van mening had een interes sante stemming tot gevolg kunnen heb ben. De drie PvdA-ers stemden tegen de verkoop, de VVD-fractie eveneens. Echter VVD-wethouder Dekker steunde de fractie niet, terwijl ook nog twee VVD-raadsleden zich hadden afgemeld voor de vergadering. Zodoende werd het collegevoorstel met tien stemmen voor en zeven tegen aangenomen. Zwembad De raad besloot vorige week een krediet beschikbaar te stellen voor enkele aan passingen in zwembad 't Baafje. Een voorstel van de PvdA om meer geld te besteden werd door geen van de andere partijen overgenomen. In de discussie werd ook weer de mogelijkheid tot pri vatiseren van het zwembad te berde ge bracht. Wethouder Borsjes: „Ik ben niet tegen privatiseren, maar het is geen heilig doel op zich. Het is een openbare voorziening. Als het te duur wordt, dan moeten we de zaak verder bekijken". De wethouder kreeg hierbij steun van burgemeester Glijnis: ,,Je kan het niet zuiver commercieel bekijken, de ge meente heeft ook een openbare functie". Tijdens de raadsvergadering werden ook subsidievoorstellen goedgekeurd voor het Sociaal Café Heiloo (na een broepschrift) en voor Trompetterkorps Heiloo (voor nieuwe instrumenten). Veel positieve woorden werden aan het adres van deze muziekvereniging gericht. Een laatste discussiepunt betrof het voorstel een krediet beschikbaar te stel len voor nader onderzoek naar de mo gelijkheden om een lift te plaatsen in het oude gemeentehuis. De verdeeldheid in de raad was de keuze voor een traplift of een personenlift. Burgemeester Glij nis gaf nog eens aan dat het krediet juist bedoeld is om uit te zoeken welke oplos sing de beste en de best haalbare is. De VVD had z'n keus al bepaald: er moet op korte termijn een traplift komen en dus is onderzoek naar een personenlift niet nodig. De VVD-fractie stemde te gen het voorstel; de overige partijen wa ren voor. POSTKANTOOR IN 'T LOO LANGER OPEN HEILOO - Het postkantoor dat bij de rookshop Jan-Tine Braam is gevestigd is nu volwassen geworden en dat houdt in dat de openingstijden langer en dus veranderd zijn. Openingstijden: maan dag van 13.00 - 17.00 uur; dinsdag t/m donderdag van 9.00 - 17.00 uur; vrijd- jag van 9.00 - 19.30 uur; zaterdag gesloten. INGEZONDEN De lotgevallen van een afgedankte koelkast Een week geleden vroeg mijn zus mij, wat ik vond van haar nieuwe koelkast. Ook, wat ze met de oude zou doen. Eerst Openbare Werken gebeld. Op de vraag, wat zij doen met een oude koel kast, was het antwoord:ophalen in de kraakwagen.Dus de milieutele foon in Amsterdam gedraaid, was en bleef in gesprek. Misschien de tweede handshal in de Zevenhuizerlaan? Ook niks. Enfin, de koelkast staat er nog in af wachting van het moment, waarop een milieuvriendelijke oplossing wordt ge boden door de gemeentelijke overheid, die daartoe verplicht en in staat is. Er is een manier om de koelvloeistof af te tappen en zo ontsnappen naar de at mosfeer te voorkomen. Overigens, een paar dagen geleden werd in onze buurt weer ijverig en als va nouds de gifspuit gehanteerd, of er niks loos is. Hoezo offers gevraagd voor het milieu? Het milieu? Wattistat? A. L. Bakker Werkendelslaan 26 De prijswinnaars van de tekenwedstrijd van de Vereniging Openbaar Onderwijs Heiloo. De uitslag is als volgt: Groep 1:1. Han- neke de Man; 2. Marjolein Pottinga; 3. Inge laurent. Groep 2: 1. Suze Kuyper; 2. Jetje van Diepen; 3. Pim Vlug. Groep 3: 1. Angela Schaar; 2. Femke Eggers; 3. Fabian Klumper. Groep 4: 1. Rick v.d. Steen; 2. Marieke den Nijs; 3. Bart Schellart. Voor meer inlichtingen over onze plaat selijke vereniging kunt u contact opne men met mw. M. Doornbos, tel. 072-332979. HEILOO - Ook dit seizoen brengt Falk land weer een toneelstuk voor de jeugd. Wij hebben gekozen voor ,De Zilveren fiets', van Jan Staal. Jan Staal, geboren in 1925, debuteerde in 1959 als toneel schrijver. Sindsdien heeft hij heel wat stukken uitgebracht, zowel voor vol wassenen als voor kinderen. Van de laatste categorie is ,De Zilveren fiets' een leuk voorbeeld, een detectivestuk dat de spanning er bij de jeugd best in zal houden. Spanning en illusie zijn twee duidelijk aanwezige elementen in dit aantrekkelijke stuk. Iets over het stuk: Lisa woont al 12 jaar bij tante Edda. Op haar verjaardag krijgt zij een brief van haar moeder, daarin vraagt zij of Lisa bij haar wil ko men. Als Lisa in het huis arriveert maakt zij kennis met een rare artiest, een heuse leeuwentemster en een profes sor. Deze drie vertellen haar van alles maar als Lisa naar haar moeder vraagt dan draaien ze er steeds omheen. Lisa vindt het allemaal heel vreemd en ook wel een beetje eng! Zal Lisa haar moe der terugzien Dit kunnen kinderen, vanaf 8 jaar, zelf komen bekijken in theater De Beun te Heiloo, op zaterdag 18 maart om 13.00 uur en om 15.30 uur en op zondag 19 maart om 14.00 uur. Als je jarig bent is het best een leuk idee om op je partijtje met je vriendjes en vriendinnetjes te ko men kijken. De jarige krijgt nog een ka- dootje ook! Kaarten voor 4,00 per stuk zijn ver krijgbaar bij: Reisbürb"Holland Inter national, Boekhandel Avis, Boekhandel 't Hoekstuk, het Open Huis en op vele basisscholen te Heiloo. Tevens vanaf één uur voor aanvang aan de kassa van De Beun. Inlichtingen: 072-119737. HEILOO - De VOO (Vereniging voor Openbaar Onderwijs) is een landelijke vereniging van ouders, onderwijsmen sen en belangstellenden. Een vereniging die waakt voor kwaliteit in het onder wijs, 'ondanks de bezuinigingen', en voor medezeggenschap van de ouders. In Heiloo organiseert het afdelings bestuur ieder jaar een contactavond voor ouderraden en medezeggenschaps raden. Verder worden de vergaderingen bezocht van de Commissie Onderwijs en de Gemeenschappelijke Medezeggen schapsraad. Op deze manier probeert het bestuur op de hoogte te blijven van de onderwijszaken hier in de gemeente. Het gemeentebestuur is ook het bestuur van de openbare school. De VOO afd. Heiloo is vertegenwoor digd in de werkgroep ABC (Aktiviteiten Basisonderwijs Culturele Vorming), en in het algemeen bestuur van de onder wijsbegeleidingsdienst (OBD). Om meer bekendheid te geven aan onze plaatselij ke vereniging hebben wij onlangs een kleurwedstrijd georganiseerd voor de groepen 1 t/m 4 van de basisschool. Het was moeilijk om uit al die leuke kleur platen een keuze te maken. I.V.N. GROENCURSUS ALKMAAR - Op 4 april start de afde ling Noordkennemerland van het Insti tuut Voor Natuurbeschermingseducatie een korte groencursus. Deze cursus om vat: Vóór de zomervakantie een ken nismakingsavond en daarna 7 excursies. Op iedere excursie-ochtend volgt een avond, waar besproken wordt, wat er buiten is gezien. In september en okto ber volgen nog een paddestoelen- en een vogeltrek-excursie. Als rode draad door de cursus loopt de relatie mens, plant, dier en omgeving. De 7 avonden worden gehouden op dinsdag in de Streekschool voor Land en Tuinbouw, Drechterwaard 16 in Alk maar. De kosten voor de gehele cursus bedragen 45,00, Daar we geen grotere gro^p kprinen maken dan 20 mensen, is het zaak, 'ufnel op te geven, vóór vrij dag 31 maart. Dat kan bij: Luuk Blom, Leek 28, 1862 JC Bergen, tel. 02208-12988, ?of Annemarie Geerling, Jan Ruslaan 8, 1581 AJ Heiloo, tel. 072-152823. Nederlandse Rode Kruis afd. Heiloo Secretariaat: Maas Geesteranusweg 20, 1851 BP Heiloo, tel. 072-332545. Welfare: mevr. Coolegem-de Beer, Werkendelslaan 39, 1851 VB Heiloo, tel. 072-335427. Verkoop van handwer ken iedere woensdag van 10.00-12.00 uur Pastoor van Muijenweg 16, Heiloo, tel. 072-333399. Speel-o-theek regio Heiloo: De speel-o- theek leent speelgoed uit aan kinderen met een handicap en aan diegenen die speciale aandacht nodig hebben. Adres: Pastoor van Muijenweg 16, Heiloo, tel. 072-333399. Openingstijden: donderdag 15.00-17.00 uur, zaterdag 10.00-12.00 uur. Inl.: mevr. M.H.Post-Stuve, Goodes- laan 55, 1852 ES Heiloo, tel. 072-334152. Telefooncirkels: Inl.: J.van Toorn, Geestakker 7, 1852 EW Heiloo, tel. 072-336038. V' 1 ZZJÏ'ÏZv*??.1 '™1'''"PPPill HEILOO - Elk jaar worden er in Neder land, meer dan 1.000.000 fietsen gesto len. In Heilöo rond de 300. In de ther mometer valt te lezen dat er in de afge lopen maand februari 21 fietsen zijn weggenomen. Wat kunnen we doen om te proberen dit te voorkomen of in ieder geval het ste len voor de dief moeilijker te maken? Hieronder volgen enkele tips: - doe de fiets op slot, ook al staat die maar even alleen; - zet een goed slot op de fiets, vraag de fietsenhandelaar hiernaar; - gebruik eventueel een extra slot om de fiets aan een paal te bevestigen; - laat de postcode in de fiets graveren; In het kader van het Inbraakpreventie project van de politie is de koffer met o.a. de graveerstift al bij u geweest of zal nog komen. S3 Speciaal voor de muziekliefhebbers HEILOO - Vanaf vrijdag 10 maart wordt de liefhebbers van muziek een leuk buitenkansje geboden. Men kan namelijk voortaan elke vrijdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur speciale mu ziek komen beluisteren. Uitsluitend, dat wel, per koptelefoon. De muziekafde ling bezit hiervan twee stuks. De mu ziek, die zal worden afgedraaid, is iede re vrijdagavond anders van aard. Een prettige bijkomstigheid: de lectuur, die betrekking heeft op de aangeboden muziek en speciaal is uitgezocht en klaargelegd voor dit luisteruur, tijden het luisteren, doorbladeren dan wel le zen. Lectuur over de uitvoerenden, over de componisten, over hoe een bepaalde stroming in de muziek is ontstaan, enz. Wat van belang mocht zijn voor de aan geboden muziek, ligt dan op die vrijda gavond ter inzage en kan ook samen met de muziek geleend worden. Alle soorten van muziek komen aan bod: klassiek, kerk, opera, cabaret, chansons, pop, rock and roll, enz. Dit alles in verschillende uitvoeringen, zo dat de luisteraar kan vergelijken. Degenen, die komen luisteren wordt nog een ander buitenkansje geboden: wanneer men grammofoonplaten of c.d.'s van de uitgevoerde muziek wif le nen, dan geldt alleen op die vrijdaga vond en voor die lp's en cd's: drie halen en twee betalen. Elke maand zullen deze speciale pro gramma's èn op de muziekafdeling èn in deze rubriek worden vermeld. Voor deze maand zijn de volgende muziekon- derwerpen aan bod: 10 maart: filmmu ziek, thema boekenweek: 'boek en film'; 17 maart: Academy of St. Martin in the Fields; 24 maart: bibliotheek gesloten, Goede Vrijdag; 31 maart: Franse chansons. Carla van de bibliotheek AANTAL GESTOLEN FIETSEN IN DE MAAND: DIERENBESCHERMING Goed tehuis gezocht voor Eerst een leuke mededeling: Punkie van 12 jaar heeft een nieuwe baas! Nu nog Bibi en Manon, dit zijn twee lollige kat ten van 10 jaar. Ze hoeven niet bij el kaar, want ze verschillen veel van ka rakter. Bibi is een cyperse kater, best nog een beetje ondeugend en wil graag buiten spelen. Manon is een bescheiden poes, die alles doet, als je haar maar lief vindt. Dan is er bij ons nog Rakker een rode kater, klein van stuk, die in april 3 jaar wordt. Voor hem zoeken we een rustig en geduldig gezin. Wilt u meer weten over deze katten, bel dan gerust voor meer informatie naar: 072-337853, b.g.g. 072-616106. Het is nu een rustige tijd voor ons, maar straks zal er toch weer veel aanbod zijn voor de opvang over adressen. Wie vindt het leuk om tegen een kleine ver goeding af en toe een poes op te van gen? Tel. 072-337853. Wie in Heiloo wil af en toe een hond uitlaten van iemand die slecht ter been is? Tel. 072-332879. Vermist Cyperse kater, 9 mnd., ongec. witte pootjes, witte bef, beetje wit op buik, Hoekstuk Heiloo, zwarte kater 12 jr. gec., Kennemerstr.weg Heiloo, Schild padpoes, 3 jaar donker bruine vlooien band, Zevenhuizerlaan in Heiloo. Voor inlichtingen 072-616106. Gevonden Poes, ca. 2 jaar lijf siamees/burmees, cyperse kop en staart, Mozartlaan, Akersloot, zwarte poes, ca. 1 jaar, witte voetjes, witte bef, Visweg, Egmond- Binnen, zwarte kater, ongec. wit band je, Mossellaan Egmond a/d Hoef, zwarte poes, klein, ca. 5 jaar, paar witte haartjes onder kin, beige bruine vlooi enband, Kennemerstr.weg in Heiloo. Voor inlichtingen: 072-616106. Goed tehuis gezocht voor Twee Hollandertjes van 11 weken oud, zeven middelgrote konijnen. Voor in lichtingen: 072-331484. Dierenbescherming Heiloo e.o. Vogels Heiloo en Limmen: 072-337516. Knaagdieren Heiloo en Limmen: 072-331484. Actie vakantie pleegdier: 072-336180. Honden, katten, knaagdieren Akersloot: 02513-10079. Katten Heiloo en Limmen: 072-337853 of 072-616106. Honden Heiloo en Limmen: 02205-2256. Inspectie Heiloo e.o.: 072-337516. POLITIEBERICHTEN HEILOO - Op de kruising Oosterzijweg-Lagelaan kwamen twee auto's met elkaar in botsing, een kwestie van geen voorrang geven en dan gaat er iets mis beide auto's total loss en een bestuurder liep een hersenschudding op. Via de achterdeur wilde men een wo ning aan de Groenelaan binnen gaan, mamar dat ging mooie niet door. Een bromfietscontrole bij het Heilooër Bos leverde 15 processen verbaal op, 13 maakten te veel lawaai en 2 hadden een opgevoerde motor. In totaal werden 25 bromfietsen gecontroleerd. Op een school aan het Malevoort, is, tussen de middag, uit een kantoortje een handtas gestolen. Uit een woning aan de Tulpencroftlaan werden op 2 maart, girocheques en sie raden ontvreemd. Een inbreker die zichzelf eens lekker wilde verwennen sloeg bij Klein Varne- broek een ruitje in en nam toen een dure fles drank en dure etenswaren mee om het ook nog wat gezellig te maken werd er geluidsapparatuur meegenomen. Daarna bleek hij niet zo'n duur heer schap te zijn als hij wilde doen geloven. Er werden 3 stacaravans open gebro ken, daar werd nog een kleuren tv mee genomen, een radio-cassette recorder, en een schilderij. Daarna ging(en) hij/ze naar de buurman en braken nog eens 7 stacaravans open, slordig!! Op de Breedelaan probeerde men een woning via de woonkamer aan de ach terzijde binnen te komen, mislukte! Van een snackbar werd een ruit bekrast. Op de Keldercroftlaan doozocht men een woning fan boven tot onder, maar er werd niets meegenomen. Het werk van een dierenarts gaat ook niet altijd over rozen, als er iemand is die dat be-amen kan is dat dr. de Jong van de dierenartsenkliniek. Uit de her tenkamp was een hert ontsnapt dat de omgeving van de Zeeweg eens wilde her kennen. Om 21.30 uur was hij bij de Heilooërbrug, aangekomen, maar daar was ook dr. de Jong (die intussen ge waarschuwd was) en verdoofde het beest met een blaaspijp. Hierna begaf het hert zich te water en kwam midden in de vijver terecht. Dr. de Jong begaf zich te water (het was intussen al 4 uur later) en wist het hert veilig bij het her tenkamp terug te brengen. Het zal je (niet) gebeuren, dat je BMW 315, die gewoon geparkeerd stond t.o. de Willibrorduskerk zomaar ineens ver dwenen is en dan teruggevonden wordt in Heerhugowaard en alles wat bruik baar is uit de motor is gehaald. Het is gebeurd op 5 maart. Een werknemer van Latuco, greep een inbreker bij z'n kladden, deze rukte zich echter los en liep weg en stapte in een gereedstaande auto. Het onderzoek is gaande. Een groep jongeren vond het nodig de ruiten van een Abri bij de sporthal te vernielen. Enkele bewoners hebben ze gezien, maar durfden niet te bellen om dat ze dan licht moesten maken, jammer. Er werden deze week acht fietsen gestolen. CONCERT IN ALKMAAR ALKMAAR - Zondag 12 maart vindt het eerstvolgende concert plaats van de Concertserie Lutherse Kerk te Alkmaar, te geven door het Locke Consort, bestaande uit: Udbhava Wilson Meyer en Mimi Mitchell (barokviool), Susanne Braumann (viola da gamba) en Fred Ja cobs (theorbe). Een internationaal ge zelschap, dat elkaar ontmoette tijdens hun studie in Nederland en zich vanaf 1985 tbelegt op het spelen van kamer muziek uit de 17e en vroeg 18e eeuw. Tijdens het concert in Alkmaar zullen zij een programma van 17e eeuws Fran se en Duitse muziek uitvoeren. Datum: zondag 12 maart, aanvang 14.30 uur. Plaats: Lutherse Kerk Alk maar, Oudegracht ingang Baangracht. Kaarten: vanaf 14.00 uur aa!n de kerk. Toegangsprijs 12,50: CJP/65 7,50. Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk Zaterdag 19.30-20.00 uur: Vesper (kin deren): 't Delen van voedsel. Zondag: 10.00 uur: ds. F.J. van der Wind (koffoe na de dienst); 19.00 uur: jeugddienst, voorganger ds. H.R. Hum- melen, gevangenispredikant te Alk maar, thema: 'Bijgeloof, niet te geloven'. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur: ds. A. Boelhouwer; 19.00 uur: Witte Kerk. Chr. Geref. Kerk (De Dillenburg) 9.00 uur: ds. A.P. van Langevelde uit Zuid-Afrika. Parochie-zondagsdienst Kapel O.L. Vrouw ter Nood, Kapellaan 13, Heiloo, tel. 02205-1288. Hervormde Gemeente Limmen 19.00 uur: pastor Bomes, ds. F.J. van der Wind en ds. A. Boelhouwer; passie- dienst m.m.v. het oecumenisch koor Heiloo. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10.00 uur: ds. M.W.S. Cramer (samen met Beverwijk). Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur: dgr. Breet uit Den Helder. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10.00 uur: ds. H.Th. Ament. Ned. gereformeerde kerk Alkmaar 9.00 uur: br. G.J.J. Drenth; 15.00 uur: ds. R.R. Ganzevoort. Deze diensten worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Oudorp. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10.00 uur: dienst van schriftlezing en gebed. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) (Kapelkerk, Laat, Alkmaar) 9.30 en 17.00 uur: ds. J. Luiten. Evangelische Gemeente De Egmonden Zondagavond 19.00 uur, Hanswijk 1, Egmond aan den Hoef. Inlichtingen tel. 02206-5301. Volle Evangelie Gemeente Geest en Kracht Elke zondagmiddag dienst om 14.30 uur. Elke woensdagavond bijbelstudie om 20.00 uur. Adres: Wester weg 294 te Heiloo. Rooms Katholieke Kerkdiensten Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) em 11 uur. In de week: Maandag 19.30 uur. Don derdag 9 uur (Overkerck). Spreekuur: zaterdag 4-5 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.15 uur (om de week) en 11 uur. In de week: Dinsdag 8 uur. Vrijdag 19.15 uur. O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan Weekenddiensten: zaterdag 19.00 uur, zondag 9.00 (bij de Juliana Zusters) en 10.30 uur, Hoogmis. Door de week: maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur, donderdag 10.00 uuf. Biechtgelegenheid: zaterdag 16.00 uur in de Bedevaartskapel. Gebeedsdienst en Lof: Zondag 15.00 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: Zaterdagavond 18.45 uur Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Doktersdiensten (uitsluitend voor spoedgevallen) 11 en 12 maart: M.R. Koelman, Maas Geesteranusweg 17-19, Heiloo, tel. 330530. Weekenddienst Apotheek 10-17 maart: Apotheek Sibilo. Pastoor van Muijenweg 17, Heiloo, tel. 330200. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond-Heiloo-Limmen-Akersloot De dienstdoende wijkverpleegkundige is te bereiken onder tel. 072-126482. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) J.F.M. Bugter, Haesackerlaan 41, Hei loo, tel. 337531. Verloskundige Limmen 10-16 maart: C. Motzo, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 11 en 12 maart: T.IJ. Rosier, J. van Ef fenstraat 2, Alkmaar, tel. 401108. Diëtiste Simone Ouwendijk, Rosendaal 11, Hei loo. Telefonisch afspraken maken: dag. tussen 18.00-19.00 uur, tel. 072-336051 (b.g.g. 330719) Marja Stoop-v. Woerkom voor dieet en voedingsadvies na telefonische af spraak. Vossenakkers 21, Heiloo, tel. 072-337342. Mw. I. Nijdam-Visser, De Wildtlaan 52, Heiloo, voor voedings dieetadviezen na tel. afspraak, tussen 17.00-19.00 uur, tel. 072-332287. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.): Praktijk Fysiotherapie Ewisweg, Ewis- weg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildt laan 28, Heiloo, tel. 072-333271; Fysio- therapiepraktijk E.J. Waal, Kenne- merstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266; P.A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Heiloo, tel. 072-333746. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Elise Zonneveld-Kemper, tel. 072-337378. (Samen bevallen). Tandprothetische praktijk Jan Jansen, Heerenweg 72, 1851 K"K Heiloo, tel. 072-337119. Dierenartsen Dr. Schaap en dr. Duijser zijn te berei-] ken op tel. 072-331606 (Commandeurs^! laan 1). Zaterdag spreekuur van 11-12' uur. Praktijk Oefentherapeuten Mensendieck Y. I. van Leeuwen, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 02208-96924. M. J. Dijkema, De Hoghe Weijdt 31, tel. 072-338114, b.g.g. 072-334348. Regionale Kruisvereniging N oord-Ken nemerla nd Kantoor Wijkgebouw, Holleweg 94. Geopend op werkdagen van 8.30-12.30 uur (o.a. le denadministratie), tel. 072-336606. Kruisvereniging Heiloo Uitleenmagazijn Wijkgebouw Holleweg 94. Geopend op werkdagen van 18.30-19.30 uur. Tel.! 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus-' sen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073. Zwangerschapscursus/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694, en' mevr. B. Nieuwmeyer, tel. 072--338088." Voor leden van de Kruisvereniging' kosteloos. Wijkverpleegkundigen Spreekuur in het Wijkgebouw dagelijks' tussen 12.00-13.00 uur, tel. 072-331073,' Voor spoedeisende gevallen kunt u bel-] len 072-126482 (alarmcentrale).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1989 | | pagina 2