'T HOEKSTUK een ondernemend WINKELCENTRUM êai £iiiï snac&s het hoekstuk MEDEWERKER hoekstuk 16 heiloo tel.072-335032 98 deze week HAAS KARBONADE BANANEN kilo 11.98 'Ik doe'm niet meer af' 'T HOEK STUK Bij MADErLIEF 20 baby roosjes met gips huisbouquette f5,95 wij zijn met vakantie KNIPKAPPER TOM BEENTJES Openingstijden en telefoon nummers Gemeentesecretarie Openingstijden zwembad Het Baafje Tijdelijke uitbreiding speelgelegenheid in Ypestein Het Gemeentelijk Sociaal Fonds Verkiezingen Stemmen in een stembureau naar keuze van de kiezer Stemmen bij volmacht Herprofileren van bermen en gazons Bouwplan Zoekt voor Cafetaria leeftijd 25 jaar 32 uur Inlichtingen bij: Vers haal je net zo goed bij C1000 in 't Hoekstuk voor slechts f4,95 vanaf 28 aug. t/m 4 sept. UITKIJKPOST 16 AUGUSTUS 1989 Informatieve rubriek van en over de Gemeente Heiloo Gemeentehuis, Raadhuisweg 4 Afdeling algemene zaken. Afdeling bevolking en burgerlijke stand, (o.a. voor paspoorten, rijbewijzen en buro Huisvesting). Afdeling financiën, (o.a. voor belastingen, huursub sidie, onderwijs en welzijn). Geopend voor publiek maandag t/m vrijdag van 8.00-12.30 uur. Sociale zaken en maatschappelijk werker, Kennemerstraatweg 382 Voor uitvoering Algemene Bijstandswet en Wet Werk loosheidsvoorziening geopend maandag t/m vrijdag van 9.00-12.30 uur. Spreekuren maatschappelijk werker: maandag t/m vrijdag van 9.00-10.30 uur, dinsdag ook van 19.00-20.00 uur. Tel. maatschappelijk werker - 313184. Openbare werken, Slimpad 16 Geopend voor publiek maandag t/m vrijdag van 8.00-12.30 uur. Alleen na afspraak kan van de vorengemelde openingstijden worden afgeweken. Telefoonnummers: Alle afdelingen via centrale gemeentehuis- tel. 313131 Daarnaast tevens via een doorkiesnummer rechtstreeks bereikbaar: Afdeling bevolking, burgerlijke stand -tel. 313100 Buro Huisvesting -tel. 313101 Afdeling financiën, belastingen -tel. 313122 huursubsidie en gemeentegarantie -tel. 313124 Openbare werken, administratie -tel. 313152 maandag t/m zondag van: 09.00 uur tot 20.00 uur. zaterdag en zondag van: 10.00 uur tot 17.00 uur. Om tegemoet te komen aan de wens van veel kinderen in Ypestein om ergens te kunnen voetballen is tegen over 'De Kuilenaar' een deel van een weiland daarvoor geschikt gemaakt. De afrastering is verplaatst en het gras is gemaaid. Het plezier kan helaas maar van korte duur zijn omdat het terrein in de loop van september gereed gemaakt moet worden voor woningbouw. Volgend voorjaar kan het nieuwe trapveld op het be drijventerrein in gebruik genomen worden. In de gemeente Heiloo bestaat sinds oktober 1988 een gemeentelijk Sociaal Fonds. In de vergadering van de gemeenteraad van mei 1989 is via een verordening ge regeld op welke wijze van het fonds gebruik kan wor den gemaakt. Zelfstandig wonende inwoners van Hei loo, die een inkomen hebben beneden, gelijke aan of net iets boven het sociaal minimum, kunnen een be roep doen op het fonds. Een bijdrage kan bestaan uit een financiële tegemoet koming, maar het kan ook in de vorm van een pakket. Die keuze is aan betrokkenen zelf. Een bijdrage kan worden verstrekt in alle mogelijke kosten. Dat kan voor iedereen verschillend liggen. Kosten die voor iedereen gelijk zijn, is b.v. de aanslag van De Uitwaterende Sluizen. Een paar voorbeelden van andere kostensoorten zijn, de contributie voor het lidmaatschap van een vereni ging, de aanschaf van een zwemabonnement, het lid maatschap van de Bibliotheek, bepaalde studiekosten maar misschien ook gewoon een bijdrage in te maken reiskosten. En zo zijn er nog wel een aantal voorbeel den te noemen. Belangrijk is, dat het gaat om kosten die moeten wor den gemaakt en waarvoor niet via een andere weg een vergoeding kan worden verkregen. Het is de bedoeling dat zoveel mogelijk mensen met een inkomen op minimum niveau van het fonds ge bruik gaan maken. Voor 1989 zijn de bijdragen voor een gezin bepaald op 85,00 en voor alleenstaanden op f 65,00. Na af loop van dit jaar zal er een evaluatie plaatsvinden en zal worden bezien of er een andere werkwijze moet worden toegepast. Het is namelijk mogelijk dat ieder jaar opnieuw een beroep op het fonds wordt gedaan. Om voor een bijdrage in aanmerking te komen dient een schriftelijke aanvraag te worden ingediend. Aanvraagformulieren zijn verkrijgbaar bij de afdelinq Sociale Zaken en bij De Openbare Bibliotheek. De formulieren moeten worden ingeleverd bij de afde ling sociale zaken. Voor een goede beoordeling is het wel noodzakelijk dat gegevens worden meegenomen over de financiële omstandigheden van aanvraagster/ aanvrager. Mocht het bovenstaande stukje voor u niet duidelijk zijn, aarzel dan niet om contact op te nemen met de af deling sociale zaken waar men u alle mogelijke inlich tingen kan verstrekken, (tel. 313181). Van een aantal stembureaus in de gemeente Heiloo is het adres gewijzigd. U gelieve goede nota te ne men van het stembureau waarvoor U bent opgeroe pen op de oproepkaart. Bij de op 6 september te houden stemming ter verkie zing van de leden van de Tweede Kamer der Staten- Generaal kan een kiezer worden toegestaan zijn stem uit te brengen in een stembureau van zijn keuze, bin nen het gebied van hèt lichaam waarvoor de verkie zing wordt gehouden. Deze bevoegdheid geldt niet voor de kiezer aan wie is toegestaan bij volmacht of per brief te stemmen. Voor de kiezer die in een stembureau van zijn keuze wil stemmen staan twee mogelijkheden open.teweten: A. uiterlijk 23 augustus een schriftelijk verzoek daartoe indienen bij de burgemeester van de gemeente waar hij/zij op de dag van de kandidaatstelling in het kie- zersregister is opgenomen. Voor het verzoekschrift moet gebruik worden gemaakt van een formulier, dat ter secretarie van elke gemeen te kosteloos verkrijgbaar is. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de kiezer een kiezerslegitimatie. B. uiterlijk 1 september mondeling daartoe verzoeken. De kiezer dient zich dan onder overlegging van de ont vangen oproepkaart, in persoon te vervoegen ter se cretarie van de gemeente, waar hij op de dag van de kandidaatstelling in het kiezersregister is opgenomen. Op dit verzoek wordt terstond een beslissing genomen door omzetting van de oproepingskaart in een kiezers- legitimatiekaart. De kiezer aan wie een kiezerslegimitatiekaart is ver strekt kan uitsluitend met deze kaart aan de stemming deelnemen. Indien de kiezerslegitimatiekaart in het ongerede raakt, kan geen nieuwe worden verstrekt. 8 augustus 1989 De burgemeester der gemeente Heiloo Attentie! Bij de verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal en het Europese Parlement kan met de kiezerslegitimatiekaart gestemd worden in een willekeurig stembureau in elke Nederlandse gemeen te. Bij de verkiezing van de leden van provinciale staten kan met de kiezerslegitimatiekaart alleen gestemd worden in een willekeurig stembureau in een gemeen te, gelegen in de provincie, waarbinnen de verzoeker als kiezer staat ingeschreven. Bij de verkiezing van de leden van de gemeenteraad kan met kiezerslegitimatiekaart alleen gestemd wor den in een willekeurig stembureau in de gemeente, waarin de verzoeker als kiezer staat ingeschreven. Voor nadere inlichtingen afd. Bevolking: tel. 313135. Bij de op 6 september te houden stemming ter verkie zing van de leden van de Tweede Kamer der Staten- Generaal kan aan een kiezer worden toegestaan bij volmacht te stemmen. Voor de kiezer die hiervan wenst gebruik te maken staan twee mogelijkheden open, te weten: A. uiterlijk 23 augustus een schriftelijk verzoek daartoe indienen bij de burgemeester van de gemeente waar hij/zij op de dag van de kandidaatstelling in het kie zersregister is opgenomen. Voor het verzoekschrift moet gebruik worden gemaakt van een formulier, dat ter secretarie van elke gemeen te kosteloos verkrijgbaar is. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtig de een volmachtlegitimatiekaart (tevens oproepings kaart), waarmee hij zich in een stembureau van zijn keuze, binnen het gebied van het lichaam waarvoor de verkiezing wordt gehouden, voor het uitbrengen van de stem van de volmachtgever kan aanmelden. B. door het overdragen van de oproepingskaart aan een gemachtigde. Zowel volmachtgever als gemach tigde dienen daarvoor het desbetreffende op de oproe pingskaart van de volmachtgever voorkomende formu lier te ondertekenen, waarna de kaart aan de gemach- Voor reacties: Raadhuisweg 4 Postbus 1 1850 AA Heiloo Telefoon 072-313131 tigde ter hand wordt gesteld. In dit geval moeten bei den wel in hetzelfde stemdistrict als kiezer zijn inge schreven; de gemachtigde kan bij de overdrachtsme thode de volmachtstem dus alleen uitbrengen in dat stemdistrict en bovendien uitsluitend gelijktijdig met het uitbrengen van zijn eigen stem. Er wordt op gewezen dat een volmachtgever niet be voegd is de volmacht naderhand in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Een gemachtigde mag niet meer dan twee aanwijzin gen alszodanig aannemen; bovendien moet hij/zij zijn ingeschreven in een kiezersregister. Indien de volmachtlegitimatiekaart in het ongerede raakt, kan geen nieuwe worden verstrekt. 8 augustus 1989 De burgemeester der gemeente Heiloo. In navolging van voorgaande jaren zullen ook dit jaar weer verschillende bomen en gazons in Heiloo op nieuw onder profiel gebracht en geëgaliseerd worden. De werkzaamheden zullen begin september beginnen en hebben betrekking op gedeelten van de wegber men in plan Zuid ten westen van de Breedelaan, de ga zons langs de Ewisweg, het trapveld in de Zuider Neg en nabij trapveld Noorder Neg. De voornaamste reden voor bovengenoemde herprofi leringen is dat de bermen in de loop der jaren te hoog en ongelijk zijn geworden als gevolg van het opstuiven en afspoelen van zand en diverse graafwerkzaamhe den. Daardoor kan de berm zijn functie als afvoerder van regen en smeltwater niet langer goed vervullen en blijven plassen lang op de weg staan. Voorts zijn de bermen en gazons zo ongelijk van oppervlakte geworden dat het maaien teveel wordt bemoeilijkt. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken be kend, dat zij voornemens zijn om vrijstelling te verle nen van de voorschriften, behorende bij het door Ge deputeerde Staten van Noord-Holland goedgekeurde bestemmingsplan 7e herziening 'Oost' voor het uitbrei den van de woning op het perceel Nicolaas Beetsweg 7 waarvoor door P. J. Baltus een bouwaanvraag is in gediend. Zowel het ontwerp-besluit als het bouwplan met alle daarbij behorende stukken liggen vanaf 17 augustus gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage tussen 8.00 en 12.30 uur ter gemeentesecretarie, af deling Algemene Zaken. Gedurende genoemde termijn kunnen belanghebben den tegen het voornemen om vrijstelling te verlenen bij het college van burgemeester en wethouders van Hei loo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, schriftelijk bezwaren indienen. Burgemeester en wethouders van Heiloo, de secretaris, de burgemeester, E. de Boer drs. G. J. Glijnis DIRK VAN KUILENBURG. RIBKARB0NADE 10.98 kilo VOORDEELMARKT NU 200 VOORDEEL FEEST MARKTEN IN NEDERLAND Het Hoekstuk 6 - Heiloo Adverteren is naamsbekendheid De Uitkijkpost helpt daarbij De Bioregulator, een uniek sieraad Slapeloosheid, Gespannen, Lusteloos gevoel ONTDEK NU ZELF DE UNIEKE WERKING VAN DE BIOREGULATOR donderdag t/m zaterdag en natuurlijk het voor slechts GEMEENTE HEILOO 'I Te koop: HR.FIETS 60,-. Tel. 072-336461, na 17.00 uur. Te huur in Heiloo: BOVENVERDIEPING. Tel. 072-337396, b.g.g. 072-335496, of PB. 37, Heiloo. Te koop: RASGEITEN. Tel. 072-2225. Voor onderhoud kantoor SCHOONMAAKSTER gevraagd, werktijden 's avonds, geen zwart werk. Van Leijen, telefoon 072- 114034. GITAARLES, klas. en modern v. beg., speciale akkoordencursus, in 10 lessen speelt u liedjes. Tel. 072-155898. Ev. Bijbel boekshop 'ver koopt nu muziek, grote keuze C.D. en MUSIC- CASSETES. Ter ken nismaking een m.c. voor 5,-. Keuze uit meer dan 20 versch. soorten, Westerweg 293a, Heiloo. Te koop: PIANO, merk Steinbeck 500,-. Tel. 072-331974. NICO HAAK ZEGT: 'Als artiest probeer je de mensen wat plezier te bezorgen. Het probleem is alleen dat je er zelf niet onderdoor moet gaan. Sinds ik de Bioregulator* draag voel ik mij veel fitter. De mensen zouden mij zonder de Bioregulatorniet eens meer herkennen.' Veel problemen met de gezondheid uf\ terug te voeren op een verstoring van het menselijk lichaam. De Bioregulator helpt om deze verstoring op te heffen. Hij ontspant, werkt rustgevend, neemt uw zorgen weg en geeft nieuwe energie. Door toepassing van een meuwe techniek van Circulerende Elektropolansaoe is er tussen de bollet|es van de Bioregulator een krachtveld gecreeerd iie een onafgebroken, uiterst fijnegolving produceert NOOIT MEER SLAPELOZE NACHTEN, EEN FITTER GEVOEL, RUSTGEVEND, SPANNINGEN WEG... Het zijn slechts enkele enthousiaste reakties van de vele gebruiken die u reeds voorgingen En de Bioregulator.' wordt met i&eenjk weldadig ervaren Algemeen wordt ook zijn fraaie vormgeving geroemd In 3 fraaie uitvoeringen v.a. f.59,50 verkrijgbaar bij Winkelcentrum Het Hoekstuk 14 1852 KX Heiloo - Tel. 072-330132 Drogisterij Parfumerie I augustus en september aquarellen-expositie en verkoop van Mevr. Nierop Groot.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1989 | | pagina 4