Sport eo Spel 11' GEMEENTE HEILOO Voetbaltoernooi met Limmen, ZeevogelsForesters, HSV en.showband van TKH Openingstijden en telefoon nummers Gemeentesecretarie Openingstijden zwembad Het Baafje Verleende collectevergunningen Vervangen abri's Afscheid burgemeester Glijnis Burgerlijke stand Gemeente Heiloo UITKIJKPOST 23 AUGUSTUS 1989 Informatieve rubriek van en over de Gemeente Heiloo Gemeentehuis, Raadhuisweg 4 Afdeling algemene zaken. Afdeling bevolking en burgerlijke stand, (o.a. voor paspoorten, rijbewijzen en buro Huisvesting). Afdeling financiën, (o.a. voor belastingen, huursub sidie, onderwijs en welzijn). Geopend voor publiek maandag t/m vrijdag van 8.00-12.30 uur. Sociale zaken en maatschappelijk werker, Ken nemerstraatweg 382 Voor uitvoering Algemene Bijstandswet en Wet Werk loosheidsvoorziening geopend maandag t/m vrijdag van 9.00-12.30 uur. Spreekuren maatschappelijk werker: maandag t/m vrijdag van 9.00-10.30 uur, dinsdag ook van 19.00-20.00 uur. Tel. maatschappelijk werker - 313184. Openbare werken, Slimpad 16 Geopend voor publiek maandag t/m vrijdag van 8.00-12.30 uur. Alleen na afspraak kan van de vorengemelde openingstijden worden afgeweken. Telefoonnummers: Alle afdelingen via centrale gemeentehuis- tel. 313131 Daarnaast tevens via een doorkiesnummer rechtstreeks bereikbaar: Afdeling bevolking, burgerlijke stand Buro Huisvesting Afdeling financiën, belastingen huursubsidie en gemeentegarantie Openbare werken, administratie Voor reacties: Raadhuisweg 4 Postbus 1 1850 AA Heiloo Telefoon 072-313131 - tel. -tel. -tel. -tel. -tel. 313100 313101 313122 313124 313152 maandag t/m zondag van: zaterdag en zondag van: 09.00 uur tot 20.00 uur. 10.00 uur tot 17.00 uur. Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instellingen vergunning verleend voor het houden van een collecte in de hierna vermelde perioden: Koningin Wilhelmina Fonds 28 aug. t/m 10 sept. S.O.S. Kinderdorpen 11 t/m 17 september Prinses Beatrix Fonds 18 t/m 24 september De collectanten horen een (legitimatie)bewijs bij zich te hebben waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. In de loop van september zullen bij een vijftal bushal tes de nu aanwezige abri's worden vervangen. Deze vervanging is noodzakelijk uit een oogpunt van effi ciënt onderhoud en levert bovendien een verbetering op ten aanzien van het comfort voor de gebruiker. De nieuw te plaatsen abri's zijn gelijk aan het type dat vorig jaar is geplaatst langs de Zeeweg ter weerszijden van de spoorwegovergang. Deze vervanging betreft de abri's bij de hierna te noe men bushaltes. - Ewisweg oostzijde nabij Patrijsakkers - Kennemerstraatweg oostzijde nabij de ingang van Ter Coulster - Kennemerstraatweg oostzijde nabij de Kerkelaan - Zevenhuizen noord- en zuidzijde nabij de ingang van sportpark 't Vennewater. Met ingang van 1 september zal burgemeester drs. G. J. Glijnis gebruik maken van de zgn. VUT-regeling (vervroegd uittreden) en de gemeente verlaten. Het gemeentebestuur stelt een ieder in de gelegen heid afscheid van de heer en mevrouw Glijnis te ne men op donderdag, 31 augustus a.s. tussen 20.00 en 21.30 uur in de grote zaal van het Open Huis. Geboorten t/m 18 augustus 1989 Wilfried P. z.v.: van Veen, Ronaldus M. Elders geboren Thijs z.v.: de Boer, Roland P. en: Lambert, Nicoline M.W. Wilhelm F. z.v.: Dekker, Wilhelm F. en: de Waard, Beatrix J.P.M. Sophie A. d.v.: Hafkamp, Bob en: Zomerdijk, Catharina Marga M. d.v.: Wortman, Gijsbert A. en: Lourens, Marianna H.J. Danker J. z.v.: Kolijn, Cornelius J. en: Vink, Eveline W. Huwelijksaangiften t/m 18 augustus 1989 Neles, Robert J. en: Augustijn, Annemieke P.L. Klamer: Vincentius J.W.M. en: Rusch, Tessa A.D. van Mourik, Jan en: Steffers, Madeion Ekkers, Gijsbert en: Roos, Olga Klumper, Robertus J.M. en: Lute, Monique Veldt, Hendrikus P.M. en: Wiebering, Catharina M. Huwelijken t/m 18 augustus 1989 Mettau, Jacobus en: van Orden, Elisa Elgamel, Ahmed en: Joling, Sylvia Wijdenes, Gert J. en: van der Wal, Helena M. Huele, René M. en: van Hooff, Josephina A.H. Overlijden t/m 18 augustus 1989 Zijlmans, Adrianus E.A. Hareman, Klaas Elders overleden Janssen, Hendrik Hoen, Reijer iSnüWi TESTEN JEUGDKAMPIOENEN BIJ TV HEILOO HEILOO - In de laatste week van de va kanties van de basisscholen is bij TV Heiloo het eindtoernooi voor de jeugd gespeeld. 125 Jeugdleden speelden in de diverse leeftijdklassen om de titels en prijzen, sportief en met veel inzet. Boendien was het prachtig weer. Afgelopen zaterdag werden de finales gespeeld, de vele toeschouwers hebben kunnen genieten van spannende partij en, zowel van de jongsten als de oude ren. Menig vader en moeder kon er wat van leren! Rond half zes in de middag kwamen alle prijswinnaars gesteund door hun sup porters bijeen in het clubhuis. Na een dankwoord van de voorzitter, de heer J. Hekker, aan de jeugdcommissie o.l.v. Mevr. R. Koot en aan de fam. Aelbers, de beheerders van het park, werden de prijzen uitgereikt. Op de wisselbekers zullen dit jaar de namen prijken van Yvette Spaans en Patrick Boukens. Aansluitend zorgden de fam. Aelbers en een aantal ouders voor een heerlijke barbecue, gevolgd door een gezellige bingo. De jeugd kan terugkijken op een fijn toernooi. De senioren van TV Hei loo hebben nog iets voor de boeg: ko mend weekend beginnen de senioren- clubkampioenschappen. Twee weken lang zal het bij TV Heiloo opnieuw spannend en gezellig toegaan! De uitslagen van de jeugdclubkampi oenschappen zijn: G.D. t/m 8 jaar le pr. Marinka Blom/Wouter van Dam. 2e pr. Saskia en Bas den Besten. G.D. t/m 12 jaar 1. Aleid Jaspers/Maarten van Meel G.D. t/m 14 jaar 1. Mireille Rozing/Benno Jaspers G.D. t/m 17 jaar 1. Yvette Spaans/Patrick Boukens. M.D. t/m 12 jaar 1. Marjolein Hach- mang/Aleid Jaspers M.D. t/m 14 jaar 1. Mascha Vos/Liesbeth Kager. M.D. t/m 17 jaar 1. Irene de Boer/Astrid Coesel. J.D. t/m 10 jaar 1. Bastiaan Bus/Maar ten Maaskant J.D. t/m 12 jaar 1Maar ten van Meel/Friso Berghuis J.D. t/, 14 jaar 1. Cees Jan Rijke/Bas Rupert J.D. t/m 17 jaar 1. Jeroen Koot/Patrick Boukens. Jeugd Enkel t/m 8 jaar 1. Ralf Mulder 2. Oscar Haartman M.E. t/m 10 jaar 1. Marinka Blom 2. Maartje de Jong M.E. t/m 12 jaar 1. Roos Buitenhuis 2. Rins- ke Maaskant M.E. t/m 14 jaar 1. Ma scha Vos 2. Liesbeth Kager M.E. t/m 17 jaar 1. Yvette Spaans 2. Ester Koot. J.E. t/m 10 jaar 1. Robert Jan de Waard 2. Rogier Haartman J.E. t/m 12 jaar 1Maarten van Meel 2. Friso Berg huis J.E. t/m 14 jaar 1. Ralph Heyboer 2. Philip Scholte J.E. t/m 17 jaar 1Pa trick Boukens 2. Maarten van Schaik 3. Niels Poland. GESLAAGD OPTREDEN IN LUIK-BASTENAKE-LUIK HEILOO - Onze plaatsgenoot Hans Spaans, heel goed bekend in veld- en zaalvoetbaltrainingen, bedwong op za terdag 20 augustus met zijn racefiets de bekende klassieker Luik-Bastenake- Luik. Een traject van 245 km, midden in het Ardenner-gebied, dat afgewisseld wordt met veel stijgen en dalen. In het begin van deze klassieker klim men de toerfietsers, deelname dit jaar 2200, ongeveer 7%. Gaandeweg wordt het berglandschap steeds venijni ger en benadert men een stijging van 18 tot 20%. Zonder meer is deze zware prestatierit een ware krachttoer, waa raan men slechts met een zeer getraind lichaam kan deelnemen. Hoe zwaar het zaterdag in deze klassieker is geweest blijkt wel uit het feit dat 250 deelne- mers(sters) het traject niet uitreden. AMERIKAANS SOFTBALTEAM OP BEZOEK IN HEILOO HEILOO - Op vrijdag 25 augustus speelt een sterk Amerikaans softball- team uit New Jersey (USA) op het veld van bsc Heiloo aan het Vennewater een tweetal wedstrijden. Dit team, genaam de REE-gals, bezocht Nederland reeds eerder in 1980 en 1985. Ook in 1985 werd Heiloo aangedaan. In een drie kamp werden toen zowel bsc Heiloo, Jong-Oranje, als hoofdklasser HHC uit Haarlem verslagen. Vrijdag spelen de REE-gals om 17.30 uur tegen het Noordhollands junioren- rayonteam. In dit team spelen speelsters uit de eerste teams van o.a. bsc Heiloo, The Herons, Flying Petrels, Foresters en Cromtigers. Na deze wedstrijd ko men de REE-gals om ca. 19.15 uur in het strijdperk tegen het eerste team van bsc Heiloo. De toegang tot beide wedstrijden is ge heel gratis. Voor bsc Heiloo is het een prima gelegenheid zichzelf te testen in verband met de belangrijke wedstrijd van zondag 27 augustus tegen Sparta in Rotterdam. Gehele of gedeeltelijke winst in deze double-header betekent dat Heiloo de gewenste promotie naar de nieuw in te stellen overgangsklasse geheel in eigen hand houdt. De New Jersey REE-gals spelen tijdens hun verblijf in Nederland ook nog tegen het Nederlands team (in voorbereiding om het toernooi om de Continental Cup), Jong-Oranje en de hoofdklassers H.C.A.W. en Wassenaar. HSV-pr-man Joop Smeets ging naar Kerkrade om de TKH 'vast te leg gen' voor het optreden bij HSV aanstaande zondag. HEILOO - Met een goed opgezet voet baltoernooi gaat H.S.V. aan een jubi leumseizoen beginnen dat zal eindigen begin juni met grote festiviteiten ron dom het 60-jarig bestaan van de afde ling voetbal. Het H.S.V.-bestuur is bij het organiseren van het voetbaltoernooi ervan uitgegaan dat vooral voor de om liggende verenigingen de derby-sfeer weer eens kan worden vergroot. Boven dien wil zij proberen dit toernooi te la ten uitgroeien tot een jaarlijks terugke rend evenement. Voor de deelnemende verenigingen, en dat zijn voor het toernooi 1989 Zeevo gels, Limmen, De Foresters en H.S.V. allen met hun eerste en tweede elftal, zijn grote prijzen te winnen. Dit is mo gelijk gemaakt dankzij de sponsoring van: Rabo-bank Heilooi, Bar-café Ares en Ans de Wit, Autobedrijf Bleeker BV, Effectenkantoor van Wijngaarden te Amsterdam en Herenmode Unique. Reklame-ondersteuning werd verzorgd door tuincentrum Ruud van Haneghem. Voor de trainers is dit toernooi een laatste test om te zien of hun elftallen klaar zijn voor de komende competitie. H.S.V. verwacht ook vanuit het publiek grote belangstelling. Het programma van dit voetbaltoernooi ziet er als volgt uit: vrijdag 25 augustus om 19.00 uur aanvang voorrondes met de wedstrijden Foresters 1 tegen Limmen 1 en H.S.V. 1 tegen Zeevogels 1. Tevens Foresters 2 tegen Zeevogels 2 en H.S.V. 2 tegen Limmen 2. Zondag 27 augustus om 11.00 uur de finale voor de 2e elftallen en de wedstrijd om de 3e en 4e plaats. Om 13.30 uur begint de finale van de eerste elftallen en de wedstrijd om de 3e en 4e plaats. Door de Fanfare Showband T.K.H. uit Heiloo, inmiddels bekend door haar deelname aan het Wereld Muziek Con cours in Kerkrade zal vanaf 13.00 uur een grote muzikale show worden gege ven. Het geheel vindt plaats op het sportpark van de Heilooër Sport Vere niging aan de Bayershofweg in Heiloo- West. De toegangsprijs bedraagt 2,50 per dag. L.R. HEILOO E.O. HEILOO - Zaterdag 19 augustus wer den de Provinciale Kampioenschappen te Spaarnwoude verreden. Een zonover goten dag zorgden voor een zeer geslaagd, geheel nieuwe opgezet evene ment op de terreinen van boerderij Zorgvrij. De leden van de landelijke rij- vereniging Ladder hadden ook duidelijk hun beste beentje voorgezet. In de Individuele dressuur klasse L II werd Liesbeth de Ruiter le met 128 pnt. Margriet Meijer werd reserve kampioen springen klasse M; zij haalde tevens haar laatste winstpunten binnen, zodat ze nu mag uitkomen in de klasse Z. Te vens behaalde Gert Hoogewerf een 5e en 6e prijs met het springen. Voor het verenigingskampioenschap re den Liesbeth de Ruiter, Carla Rotteveel en Els Ranzijn in de groepsdressuur klasse L 337 pnt. bij elkaar. Het achttal o.l.v. Drik Tan Dekker 125 en 133 pnt. Bij het springen klasse L had Jan Hui- zinga 4 strafpunten, Hans Arkenbout en Gert Hoogewerf reden foutloos waarna ze meteen een barrage mochten rijden. Het resultaat was dat de Beemster Rijvereniging Provinciaal kampioen klasse L werd de Rijvereni ging St. Hubertus uit Lisse 2e en de Landelijke Rijverening Heiloo e.o. 3e. PONYCLUB HEILOO E.O. HEILOO - Uitslagen: C.H. Lisse: 2e pr. Isabelle Schuurman 135 pnt. AKC Wijde Wormer: B-dress M.C. Hoedjes 3e pr. Ls-dress Sandra Putter 2e pr. A.K.C. Commandeur: B-dress. le pr. Eric Groot 122 pnt. LI-dress 2e pr. Wendy de Koning 121 pnt. L2-dress le pr. Sandra Putker 122 pnt. Ml-dress le pr. Gerie Peeters 120 pnt. Winstpnt. Linda Veldt. Provinciale kampioenschappen Spaarn woude: L2 dress: le pr. Isabelle Schuur man 130 pnt. 2e pr. Sandra Putker 126 pnt. Winstpnt. Linda Veldt. Bestgaande rij pony 6e pr. Isabelle Schuurman. Springkampioen M-springen Odette Schipper. Zondag 20 augustus hield ponyclub Heiloo haar jaarlijkse zeer gezellige ringsteekmiddag met aansluitend een groot barbecuefeest. De opkomst van leden en ouders was groot, 's Avonds werd er volop gedanst bij voor elk wat wils muziek. Uitslagen ringsteekwedstrijd: 1. Kristel Tournier 2. Sonja Maas 3. Chantal Hoebe 4. Janneke Peéters 5. Wendy de Koning. OPEN AVOND SHOTOKAN KARATEDO FUNAKOSHI HEILOO - Funakoshi, de grootste ka- ratevereniging van Nederland, telt op het ogenblik zo'n 350 leden. Als men bij deze vereniging is aangesloten, heeft men een ruime keus aan trainingsmoge lijkheden. Behalve in Alkmaar kan men ook terecht in Bergen, Heiloo, Schagen, IJmuiden en Amsterdam. Komend sei zoen komt daar zelfs nog een zevende afdeling in Heerhugowaard bij. Karate is geen gemakkelijke sport, maar als je doorzet krijg je na verloop van tijd meer beheersing over je spieren, een groter concentratievermogen en ver sterkt het je zelfbewustzijn. Als vereni ging met veel leden is Funakoshi in staat speciale trainingen te organiseren voor beginners. Het grote voordeel hiervan is dat iedereen rustig met de grondbegin selen van het karate kan kennismaken. Tijdens de open dagen laat men zien wat karate precies inhoudt: warming- up, kihon (basistechnieken), kata (stij loefening) en kumite (gevechtsvorm). Het ligt niet in de bedoeling spectaculai re technieken te tonen, doch om een in druk te geven van de wijze waarop een les verloopt. In Heiloo is de open avond op vrijdag 1 september in de gymzaal aan De Dors vanaf 19.00 uur. JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN TV HSV HEILOO - Onder eens stralende zon zijn afgelopen zondag de finales gespeeld. De clubkampioenen bij de jeugd zijn geworden Merel de Vries en Rienk Barendsma. Zij wonnen in hun wedstrijd van respectievelijk Irene Zijl mans en Sander van Rijnsoever. De andere uitslagen zijn: G.D. groep 1. le pl. Merel de Vries en Sander van Rijnsoever. Groep 2. le pl. Kim van Rijnsoever en Rik Houtenbos. M.D. groep 1. le pl. Merel de Vries en Irene Zijlmans. Groep 2. le pl. Loes de Boer en Jaqueline Vlotman. Groep 3 le pl. Mischa van Raam en Nina Zuurbier. J.D. groep 1, le pl. Rienk Barendsma en Sander van Rijnsoever. Groep 2 le pl. Bas van Raam en Wim Vlotman. Groep 3. le pl. Frits Beemsterboer en Jeroen Bakker. M.E. groep 1. le pl. Merel de Vries 2e pl. Irene Zijlmans. Groep 2. le pl. Loes de Boer 2e pl. Jaqueline Vlotman. Groep 3. le pl. Mischa van Raam 2e-pl. Nina Zuurbier. J.E. groep 1. lepl. Rienk Barendsma2e pl. Sander van Rijnsoever. Groep 2. le pl. Lars v.d. Steen 2e pl. Bas van Raam Groep 3. le pl. Mark Schoorl 2e pl. Je roen Bakker. LAATSTE AVONDFIETSTOCHT VAN LE CHAMPION HEILOO - Op 29 augustus organiseert Toerclub Le Champion haar laatste avondfietstocht van dit seizoen. De af stand van deze recreatieve tocht is 30 ki lometer en voert de deelnemers door de mooiste en stilste gedeelten van onze prachtige provincie, De opzet van de tochtjes is recreatief en er komt gaan enkel wedstrijdelement aan te pas. U kunt voor deze fietstocht starten tus sen 18.30 en 19.00 uur. Startadres: Hei loo, cafetaria Blakborn, Raadhuisweg 8. Het inschrijfgeld bedraagt 1,50 per avond. Hiervoor ontvangt men een rou tebeschrijving, een herinnering en een kleine attentie onderweg. Inlichtingen: H. van Lieshout, tel. 072-615531. ONTBINDING FORESTERS STUIT OP BEZWAREN VAN ZAALVOETBALLERS HEILOO - Twee weken geleden maakte de redactie van de Uitkijkpost melding van het voornemen om de SV De Fo resters te ontbinden als omni- sportvereniging. De ontbinding zal di rect gevolgd worden door het ontstaan van vier nieuwe verenigingen, elk onder de naam De Foresters, maar wel met ie der een eigen tak van sport: veld voet bal, handbal, honk- en softbal en zaal voetbal. Deze verandering zou voor de meeste leden nagenoeg ongemerkt voor bij moeten gaan. Echter niet iedereen bij de SV is het met de plannen van het interim-bestuur van de SV eens. De sub vereniging zaalvoetbal heeft ernstige be zwaren tegen de voorstellen. Zo ziet de afdeling zaalvoetbal geen voordelen in de optbinding van de SV De Foresters: „Het interim-SV-bestuur kan op geen enkele manier cijfermatig aangeven dat door de SV te ontbinden iedere sub-vereniging er als zelfstandige vereniging op vooruit zal gaan. Het sce nario voor de ontbinding is door de af deling veldvoetbal opgesteld en vooral deze vereniging zal aan een eventuele ontbinding uiteindelijk het financiële onderspit delven", aldus het bestuur van de zaalvoetballers. Als reden hier voor geeft het bestuur het gegeven dat de veldvoetballers als enige subvereni ging geen vordering in rekening courant hebben bij de SV, in tegenstelling tot de andere subverenigingen. Zou de meerderheid van de SV-leden toch de voorkeur geven aan de ontbin ding, dan moet deze ontbinding wel vol gens de regels afgewikkeld worden, me nen de zaalvoetballers. Men wil dat een aantal knelpunten, waaraan men mak kelijk voorbij gaat, vooraf en niet pas na de ontbinding geregeld worden. Een belangrijk knelpunt noemen de zaalvoetballers de verdeling van de opstallen, de bezittingen van de SV waar tegenover ook een aantal schulden staan. Op dit moment kunnen die opstallen niet te gelde worden gemaakt. Alleen wanneer De Foresters de Egels- hoek zou verlaten in samenspraak van de gemeente zou er een vergoeding kun nen worden vastgesteld. In die op brengst moeten volgens de zaalvoetbal lers dan wel alle vier de subverenigingen delen. In het voorstel tot afwikkeling van de ontbinding door het bestuur ko men de opstallen bij de veldvoetballers terecht. Zou in de (nabije) toekomst de Egelshoek verlaten worden, dan vissen de drie andere subverenigingen achter het net, aldus de afdeling zaalvoetbal in een open brief aan de Foresters-leden. In die open brief zeggen de zaalvoetbal lers dat gelijktijdig de schulden en opstallen verdeeld moeten worden en niet eerst de bezittingen en daarna de schulden. Bovendien wil men een vrij waring van de bank, de gemeente Hei loo en andere schuldeisers dat men niet meer aansprakelijk is voor eventuele schulden betreffende de opstallen na de ontbinding. Een tweede financiële eis van de zaalvoetballers is dat men het ei gen tegoed bij de SV, indien deze ont bonden zou worden, overgemaakt krijgt. Een derde knelpunt is de naam De Fo resters. De zaalvoetballers voorzien gro te problemen bij de KNVB wanneer zo wel de veldvoetballers als de zaalvoet ballers onder die naam hun sportieve activiteiten zullen voortzetten. Volgens de reglementen van de voetbalbond is dit namelijk niet toegestaan, hetgeen door de KNVB is bevestigd. Wanneer de zaalvoetballers een nieuwe naam zouden moeten aannemen - men erkent de aanspraak van de veldvoetballers als oudste sporttak op de naam De Fo resters - wil men dat de SV de kosten die een naamswijziging met zich meebrengt voor haar rekening neemt. Tenslotte meent het bestuur van de zaal voetballers dat de leden wel degelijk iets merken van de wijziging. Zo zullen mensen die zowel op het veld als in de zaal voetballen bijvoorbeeld niet meer profiteren van een korting van 10,00 bij de KNVB en zullen de zaalvoetbal- lers ook entree moeten gaan betalen voor de thuiswedstrijden van het eerste veldvoetbalteam. Daarnaast zal men een eigen clubblad moeten uitbrengen, wat de leden ook meer geld kost. Al met al zien de zaalvoetballers de ont binding van de SV niet als een voordeel. Er kleven te veel bezwaren aan en bo vendien is er niet volgens de juiste pro cedure gehandeld. Op dit punt weet men zich gesteund door de notaris en uitspraken van de KNVB met betrek king tot de naamgeving. De subvereni ging hoopt dan ook dat de Foresters- leden tijdens de algemene vergadering op woensdag 30 augustus tegen de ont binding van de SV zullen stemmen om daarmee de problemen, die zij voorzien als de plannen wel doorgaan, te voorkomen. LUCHTPOST HEILOO HEILOO - Wedvlucht Soissons, 12 au gustus, voor jonge duiven met Zuid-westenwind. Uitslag: G. Schouten (Mee 8) 1-13 Comb. Molenaar (5) 2-9-17 J. Teileman (9) 3-15. Th.J. v.d. Berg (9) 4-7 J.P. Pepping (10) 5-6-12 M.P. Meijer (5) 8 F. Kaandorp (9) 10-16-18 Bruin- Wittebrood (3) 11 S. Meijssen (5) 14 N. de Haan (15) 19. GYMNASTIEK MET MUZIEK HEILOO - Op dinsdag 5 september be ginnen de lessen weer aan de Burenweg. Donderdagavond is de eerste les op 7 september van 20.30-21.30 uur in de gymzaal aan de P. van Muijenweg (in gang naast de apotheek). Omdat gym nastiek zo veelzijdig is, is het een uitste kende sport voor de algehele conditie. U blijft er lenig bij, de buikspieren worden geoefend en alle spieren worden aan het werk gezet. Inlichtingen bij de leidster, Karin van Splunter, tel. 335546. WATERPOLOTOERNOOI STICHTING DE SPETTERS HEILOO - De Stichting Zwem- en polo club De Spetters organiseert op zondag 27 augustus een waterpolotoernooi in zwembad 't Baafje. Maar liefst veertien verenigingen, verdeeld over zes poules, zullen elkaar sportief bestrijden. De openingswedstrijden beginnen om 10.00 uur (jongenspoule). Het laatste fluitsig naal wordt gegeven om 17.00 uur. DE VROEGTE WINT HEILOO - De wedstrijdcommissie van de Federatie Midden-Noord-Holland organiseert een selectie wedstrijd baars- vissen op 2 september voor rayon West, waarin ook D.V.W. is opgenomen. De ze wedstrijd wordt gehouden in het Noordhollands Kanaal, westzijde, tus sen Alkmaar en Akersloot. D.V.W.-ers die aan deze wedstrijd mee wensen te doen, kunnen voor inschrijving en ver dere inlichtingen zoals reglementsbepa lingen, verzamelplaats e.d. contact op nemen met A. van Duuren, tel. 072-330849 (uiterlijk tot en met vrijda gavond 25 augustus). Op dezelfde dag kunnen ook de witvis- sers van D.V.W. aan hun trekken ko men. D.V.W. organiseert dan zelf na melijk de vierde en tevens laatste wit vis wedstrijd van dit jaar. D.V.W.-leden die nog nooit eerder mee hebben gedaan met een dergelijk evenement zijn ook van harte welkom. Zij kunnen dan de fijne kneepjes van hun visbroeders af kijken. Er wordt om 7.00 uur verzameld bij de brandweerkazerne naast het Loo. Van hier vertrekken we naar een visstek bij Akersloot. Nadere informatie: P. Welp, tel. 02518-54867. Donderdag 17 augustus werd de eerste koppelwedstrijd gehouden. De 10 kop pels vingen samen 500 vissen. De uitsla gen: le Appelman-J. v. Willigen 99 st. 2. Mevr. de Jong-J. Blokker 90 st. 3. Sanches-Joh. Kleef 76 st. 4. H. Scholten-J. Kleef 75 st. De volgende koppelwedstrijd is op 31 augustus. Verzamelen om 18.30 uur bij het Hoekstuk. Gaarne meer dames!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1989 | | pagina 4