I' GEMEENTE HEILOO YOUNG FASHION 1 VAKANTIELEED VLEI 2 te HEILOO )0NKERSL00T NVM NVM DONKERSLOOT i Openingstijden en telefoon- nummers Gemeentesecretarie Vergadering gemeenteraad en raadscommissies in de maand oktober Wijziging adres spreekuur wethouder huisvesting en openbare werken gZSESS Vuilniszakken niet onnodig vroeg aan de weg zetten! Verleende collectevergunningen Melding storing openbare verlichting Probleemstoffen - Bestrijdingsmiddelen Nieuwe Bouwplannen von Rozcndool fïïode in /choenen A Het Huis waarin U zich thuis voelt? m Heiioo aan de Vossenakkers 35 Informatieve rubriek van en over de Gemeente Heiioo Gemeentehuis, Raadhuisweg 4 Afdeling algemene zaken. Afdeling bevolking en burgerlijke stand, (o.a. voor paspoorten, rijbewijzen en buro Huisvesting). Afdeling financiën, (o.a. voor belastingen, huursub sidie, onderwijs en welzijn). Geopend voor publiek maandag t/m vrijdag van 8.00-12.30 uur. Sociale zaken en maatschappelijk werker, Kennemerstraatweg 382 Voor uitvoering Algemene Bijstandswet en Wet Werk loosheidsvoorziening geopend maandag t/m vrijdag van 9.00-12.30 uur. Spreekuren maatschappelijk werker: maandag t/m vrijdag van 9.00-10.30 uur, dinsdag ook van 19.00-20.00 uur. Tel. maatschappelijk werker - 313184. Stichting Consument en Huishouding Kennemerstraatweg 382 Voor informatie of advies bij vragen en/of problemen op financieel gebied; schuldhulpverlening. Spreekuren na afspraak: donderdag van 9.00-13.00 en 13.30-17.00 uur. Tel. donderdag 313185; op overige werkdagen kan bij Sociale Zaken een afspraak worden gemaakt op 313183. Telefonisch spreekuur Vandalisme Bureau Welzijn (mevr. Roos) - tel. 313121. Iedere maandagmorgen tussen 8.00-12.00 uur. Openbare werken, Slim pad 16 Geopend voor publiek maandag t/m vrijdag van 8.00-12.30 uur. Alleen na afspraak kan van de vorengemelde openingstijden worden afgeweken. Telefoonnummers: Alle afdelingen via centrale gemeentehuis- tel. 313131 Daarnaast tevens via een doorkiesnummer rechtstreeks bereikbaar: Afdeling bevolking, burgerlijke stand -tel. 313100 Buro Huisvesting -tel. 313101 Afdeling financiën, belastingen -tel. 313122 huursubsidie en gemeentegarantie -tel. 313124 Openbare werken, administratie -tel. 313152 Gemeenteraad: donderdag 5 oktober Raadscommissies openbare werken, beplantingen, milieu en huisvestingszaken maandag 2 oktober agenda: - bestrijding overlast honden - reconstructie Nieuwelaan - aanpassing onderkomen wijkploeg beplantingen Holleweg onderwijs nog nader te bepalen sociale zaken, maatschappelijke dienstverlening, volksgezondheid en cultuur maandag 9 oktober ruimtelijke ordening, sport en recreatie dinsdag 10 oktober financiën en personeelszaken donderdag 12 oktober Deze vergaderingen worden gehouden in het gemeen tehuis, Raadhuisweg 4, aanvang 20.00 uur, en zijn openbaar. De agenda's voor de raadscommissievergaderingen, zullen voor zover hiervoor nog niet vermeld, worden gepubliceerd zodra deze bekend zijn. Tot nader aankondiging vindt het wekelijkse spreekuur van de wethouder voor huisvesting en openbare wer ken plaats in de burgemeesterskamer van het ge meentehuis. Het komt nog regelmatig voor dat volle vuilniszakken onnodig vroeg aan de weg worden gezet. Met name in wijken waar verzamelplaatsen voor vuil niszakken zijn gemaakt, worden de zakken soms al vóór het weekeinde ter plaatse gedeponeerd. Het mag duidelijk zijn dat dit uit een milieu-hygiënisch oogpunt (zakken worden door honden, katten of vogels stukgetrokken) een slechte zaak is. Het gemeentebestuur vraagt dan ook de medewerking van alle inwoners vuilniszakken niet onnodig vroeg buiten te zetten. Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instellingen vergunningen verleend voor het houden van een collecte in de hierna vermelde perioden: - Vereniging tot Bescherming van Dieren: 2 t/m 7 oktober. - Stichting Nationale Kollekte Geestelijk Gehandicap ten: 9 t/m 15 oktober. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecte ren. Storingen in de openbare verlichting kunt U op werk dagen melden op telefoonnummer 313159. Defecte lichtmasten worden 1x per 14 dagen gerepa reerd. Wilt U bij de melding de straatnaam en het num mer van de lichtmast vermelden? Er zijn veel bestrijdingsmiddelen in omloop. Het is moeilijk aan te geven welke stoffen zeer schadelijk zijn en welke minder. Om risico's te voorkomen is het daar om het beste restanten van deze middelen in te leve ren. Spuitbussen bevatten naast de stoffen waarvoor ze zijn aangekocht vaak milieu-onvriendelijke drijfgas- sen. De inleveradressen zijn::\klf\ - Jan Ranzijn, Dierenspeciaalzaak, Stationsweg 88. - Intratuin Wielinga Heiioo B.V., Vennewatersweg 15. Voor inlichtingen kunt U bellen: 330001 maand, t/m woensd. tussen 8.00 en 12.00 uur. 313156 tijdens kantooruren. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplannen voornemens zijn bouwvergunning te verlenen: 1Vredenoord 177, J. P. Kooyman - uitbreiden woning. 2. Goodeslaan 2, F. Bus - uitbreiding woning. 3. Kennemerstraatweg 215, D. Nanne - bouw berging en overkapping. 4. Bergeonstr. 17, C. M. R. Smit - uitbreiden woning. 5. Rosendaal 3, R. M. ten Dam - bouw tuinhuisje. 6. Bosanemoon 14, Woningbouwver. St. Willibrordus - vergroten en aanpassen woonhuis. De ontwerp-besluiten liggen met de bouwplannen en de daarbij behorende stukken vanaf 28 september 1989 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, op werkdagen tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak). Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen schriftelijk gemoti veerd bezwaren indienen bij het college van burge meester en wethouders van Heiioo, Postbus 1, 1850 AA Heiioo. Pump met een omslag in de hiel op een soepele ÉHkm latex-zool. Elegante nubuck- PumP,n oe nieuwste modekleuren ge combineerd. lino modq 0ns exclusieve merk. Men's fashion in grand style. U bent een visliefhebber en houdt van tuinieren in een prachtig aangelegde tuin. Dan zult u zich onge twijfeld thuis voelen in deze aan fraai vis- en sier- water gelegen helft van dubbele villa met garage aan de: De binnenkomst is via een royale hal naar een grote L-vormige woonkamer met parketvloer en open haard. Met de open luxe eikenhouten Poggenpohlkeuken kunt u uzelf en uw gasten culinair verwennen. Op de eerste verdiepingen zijn 3 slaapkamers (eveneens alle met parket) en een ruime badkamer met ligbad, ckjbbele wastafel en 2e toilet, via een vaste trap komt u op de 2e verdieping waar zich de nodige bergruimte, c.v. ruimte en grote 4e slaapkamer bevinden. De isolatie is in orde. DE VRAAGPRIJS: 1 339.000,- k.k. En ik ben de makelaar: MAKELAAR Stationscentrum Heerenweg 201 1851 KP Heiioo Tel.: 072-330524 JE VOELT JE ER THUIS BIJ staat dit huis. Het is te koop. Het heeft een voor- en een achtertuin. Het is op de begane grond over de volle breedte uitgebouwd, heeft daardoor een riante L-vormige woonkamer gekregen met open haard. De huidige eigenaar heeft er een half open luxe keuken met inbouwapparatuur in laten bouwen. Er zit een badkamer met douche in en vier royale slaapkamers. De vraagprijs is 1 158.000,- k.k. Stationscentrum Heerenweg 201 1851 KP Heiioo Tel.: 072-330524 JE VOELT JE ER THUIS BIJ N li 3 UITKIJKPOST 97 SFPTFMRPR 1QRQ Voor reacties: Raadhuisweg 4 Postbus 1 1850 AA Heiioo Telefoon 072-313131 NORD-WKST-MNG Winkelhof't Loo 43 - Heiioo - Tel. 072-330943 Eens lag ik te slapen in mijn eenmanstent, van huis af een heel end, maar werd in mijn slaap gestoord, of ik zo stiekum werd vermoord. Weer die aanval op mijn bloed, dat werkte zeer op mijn gemoed. Daar lag ik bijna bloot, toen kwam de kans die zij mij bood. Ach, werd het maar dag, toen ik opeens een helicopter zag, met een muziekje en veel wind. Die mijn gezicht bekeek, om te landen op mijn gezicht. Zij dacht, dat is mijn plicht. Met mijn vingers op een kier, greep ik vlug het lieve dier! Sla, nooit met volle hand, dan waait zij naar de kant, en komt weer vlug... terug! Nu zal ik U nog wat vertellen: een mug neemt bloed om eierleggen te versnellen. De prik en de puistjes krijgt U cadeau, die zijn nog pijnlijker dan van een vlo. Van mijn Oma: De armen zoeken listen, waar de rijken niet van wisten. A. P. Huijzer Sr. ca MAKELAAR B3 MAKELAAR £*5 TOERNOOI EFFECT HEILOO - Voor de volleyballers start deze week de competitie. De Heilooër volleybalvereniging Effect heeft zich de afgelopen maand gedegen voorbereid op het komende speelseizoen. Centraal in de voorbereiding staat het jaarlijkse Effect-volleybaltoernooi, dat dit jaar op de zondag 10 en 24 september is ge houden in sporthal Het Vennewater. Op 10 september werd gespeeld in vier poules: dames promotieklasse (le team), heren promotieklasse (le team), dames le klasse (2e team) en heren le klasse (2e team). De volleyballers van Effect deden het niet slecht. In drie pou les eindigden de verenigingsteams op een tweede plaats (dames 1 en 2 en he ren 1). Alleen heren 2 viel uit de toon met een 5e en laatste plaats. De oorzaak hiervan kan gedeeltelijk gevonden wor den in een sterk gewijzigde teamsa menstelling met zes nieuwe spelers. In de competitie zal voor elk punt geknokt moeten worden. Op 24 september kwamen de wedstrijd klassen dames 3e en 4e klasse en twee maal heren 3e klasse aan bod. In deze vier poules kwam Effect driemaal als winnaar naar voren: Effect dames 4 en heren 3 en 4 zegevierden elk in hun wedstrijdklasse. Een prima resultaat zo vlak voor de competitie. Er werd tijdens de toernooidagen met een nieuwe opzet gespeeld: men kwam uit in een poule van vijf teams en speel de op twee velden. Dit hield een vlot toernooiverloop voor de deelnemers in. Een compliment voor de organisatoren derhalve. Heeft u ook interesse in het volley balspel, kom dan gerust eens kijken of meedoen bij de trainingen. Effect traint elke maandagavond van 19.00 tot 23.00 uur in sporthal Het Vennewater. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot A. Hollander (ledenadministratie), tel. 336173. START SEIZOEN 'T GOEDE VELD ALKMAAR - In Tenniscentrum 't Goe de Veld is inmiddels het nieuwe winter seizoen weer van start gegaan. Er wor den deze winter volop competities georganiseerd. Op de dagen door de week is er de da- mesdubbelcompetitie, die werkelijk uniek is voor Noord-Holland, want er doen meer dan 550 dames mee uit de he le regio. Het leuke van deze competitie is, dat er op sterkte wordt gespeeld. Blijkt een damesdubbel te sterk resp. te zwak te zijn voor een poule, dan kun nen zij na ongeveer 5 weken promove ren, resp. degraderen. Op dezelfde wijze is er een competitie georganiseerd op de zaterdagen voor de heren. Ook hier is de belangstelling nog steeds groeiende. Kring Alkmaar orga niseert in 't Goede Veld een competitie op de zondag voor leden van de vereni gingen die bij de Kring Alkmaar zijn aangesloten. Toernooitjes worden er ook georgani seerd in het Tenniscentrum, maar ten nissers kunnen ook zelf de hal huren om er een leuk familie- of zakelijk toernooi te organiseren. Hiervoor is de zaterda gavond beschikbaar van 20.00-24.00 uur. Voor informatie: tenniscentrum 't Goe de Veld, Terborchlaan 311, Alkmaar, tel. 072-124667 (b.g.g. 330230). PONYCLUB HEILOO E.O. HEILOO - Uitslagen C.H. Beijaert in de Purmer: Rijbaan 4. L2-dress 2e pr. Linda Veldt 120 pnt. Ml-dress. 3e pr. Marinette v.d. Peet 117 pnt. Rijb. 5 Winstpnt. voor Odette Schipper. M2-dress le pr. Gerie Peéters 121 pnt. 3e pr. Leanne Slingerland 116 pnt. Springen B le pr. Gonnie Schoonhoven L 4e pr. Marie-Christine Hoedjes. 4-tal Heiioo 2e pr. 135 pnt. 8-tal Heiioo 2e pr. 121 pnt. Bestgaande rijpony: 7 Gitte Molenaar, 8 Marinette v.d. Peet. 'T VENNEWATER BADMINTON HEILOO - Anderhalve week geleden is voor het eerste team van 't Vennewater Badminton de competitie begonnen. Dit team, dat in het vorige seizoen een twee de plaats in de competitie behaalde, wil die prestatie dit seizoen minstens evena ren. Om dat te bereiken is de selectie enigszins veranderd. Bij de heren is de vroegere Vennewater-trainer Willem Karei Hackenitz de gelederen komen versterken. Bij de dames is vervanging vanuit het tweede team doorgevoerd: Ingrid Kaan dorp en Judith de Lijster maken nu hun opwachting in het eerste team. Vooral de beide dames hebben in het voorsei zoen hard gewerkt aan hun nieuwe rol binnen het team. Helaas liep Ingrid Kaandorp tijdens de eerste wedstrijd, op 17 september tegen Flash, een enkel blessure op, waardoor zij enige weken is uitgeschakeld. Het programma van het eerste Vennewater-team ziet er voor de ko mende maanden als volgt uit: 7 okto ber: Van Zijderveld - Vennewater; 29 oktober: Vennewater - Heerhugowaard 3; 5 november: Duijnwijck 4 - Venne water; 11 november: Heemskerk - Ven newater; 3 december: Vennewater - Slo- termeer; 10 december: Flash - Vennewa ter; 17 december: Airsport - Vennewa ter. De thuiswedstrijden worden van zelfsprekend gespeeld in de badminton- hal aan Het Zevenhuizen in Heiioo. ZO SCHAAKTE OPPOSITIE HEILOO - Het eerste team van schaak club Oppositie uit Heiioo moest voor de competitie in de tweede klasse tegen het tweede achttal van Castricum aantre den. Wij zouden het moeilijk krijgen in die tweede klasse, dat wisten we. Aan het einde van de avond hadden we slechts één overwinning behaald: club kampioen Slob won moeizaam van een zeer jeugdige Castricummer. Van Etten, voor het eerst weer achter het bord, en Wagenaar verloren. Reyersen van Buu- ren en van Hoek speelden remise en drie partijen werden afgebroken. Maas staat duidelijk slechter, Jongkind staat ge woon gewonnen en Heeriiïga heeft een gecompliceerde stelling op te lossen. Het maximum wat er voor ons ijkt in te zitten is derhalve een gelijkspel. In de interne competitie hebben Ram pen en Langereis de leiding genomen in de A-, respectievelijk de B-poule. De uitslagen van deze week luiden: W. Ligthart-A. Rampen 0-1, H. Kracht-W. van Bakel afg., N. Speets-P. Fol- kertsma rem., N. Vo-I. Oudeboon 0-1, G. Hafkamp-D. de Jager 1-0, F. v.d. Werff-W. Bos rem., J. Langereis-J. Ebregt l-O, C. Brink-C. Clausen rem., J. Hassing-J. de Jong rem., L. Obdam- J. de Vries rem., J. Werksman-J. Alle man rem., J. Plas-G. Bes 1-0, A. van Balen-O. Koenders 1-0, M. Alleman-W. Blom0-1, G. v.d. Brink-P. v.d. Werff 0-1, J. Kooy-F. Beyers 1-0. DAMCLUB HEILOO HEILOO - In de gezellige bovenzaal van het café d'Oud Inn zaten de dam mer weer gespannen klaar voor de derde ronde van de onderlinge competitie. Ondanks dat er enige mensen afwezig waren, kwamen toch enige partijen van grote klasse op de borden. Zo kwam er bij de confrontatie tussen Cor van Lies hout en Mark Out er voor beide spelers een netelige stelling voor de neus. In het eindspel kon het eigenlijk nog alle kan ten op maar beide mathadoren namen bij het scheiden van de markt toch ge noegen met remise. De goed gestarte André Valkering heeft de laatste weken te kampen met een ver velende terugval. Eerst verloor hij van R. Koch en nu kon hij het, overigens na een zwaar gevecht, niet bolwerken tegen de secuur spelende L-Koersen. De uitslagen waren: P. Heijne-R. Koch 0-2, L. Koersen-A. Valkering 2-0, A. Kroon-F. Schouten 0-2, C. van Lieshout-M. Out 1-1. AGENDA SPORTHAL HET VENNEWATER Donderdag 28 september Basketbal Flashing Heiioo 18.30-22.00 Vrijdag 29 september Zaalvoetbal KNVB 18.45-23.00 Zaterdag 30 september Zaalvoetbal div. clubs 10.30-15.30 Basketbal Flashing Heiioo 15.45-19.45 Zondag 1 oktober Niet bekend. Maandag 2 oktober Volleybal Effect 18.00-23.00 Dinsdag 3 oktober Nevobo. volleybal 18.30-23.00 Woensdag 4 oktober Zaalvoetbal KNVB 18.45-23.00 LUCHTPOST HEILOO HEILOO - Uitslag wedvlucht Doornik op 16 september. Deelname 117 duiven. Zuidwesten wind. Uitslag: Lases (mee 13) 1-2-13-18 Bruin- Wittebrood (8) 3 Adrichem-Kaandorp (16) 4-14-16-17-23 J.P. Pepping (12) 5-7-8-9-12-21-24 F. Kaandorp (9) 6-15-20 J. Teileman (4) 10 Th. v.d. Berg (7) 11. Comb. Bakker-Dirkson (16) 19-22. J*'

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1989 | | pagina 4