I' GEMEENTE HEIL00 Mozaïekendagen 1990 Ship Horse Band in bar 't Achterom Girl in the Piture in De Wal Openingstijden en telefoon nummers Gemeentesecretarie Verhuizing Openbare hoorzitting ouderenbeleid op 25-1-1990 Nieuw bouwplannen Voorbereidingsbesluit Volkstuin te huur Hekwerk Julianalinde vernieuwd Agenda ete fgmenden Ummen UITKIJKPOST 24 JANUARI 1990 Informatieve rubriek van en over de Gemeente Heiloo Gemeentehuis, Raadhuisweg 4 Afdeling algemene zaken. Afdeling bevolking en burgerlijke stand, (o.a. voor paspoorten, rijbewijzen en buro Huisvesting). Afdeling financiën, (o.a. voor belastingen, huursub sidie, onderwijs en welzijn). Geopend voor publiek maandag t/m vrijdag van 8.00-12.30 uur. Sociale zaken en maatschappelijk werker, Kennemerstraatweg 382 Voor uitvoering Algemene Bijstandswet en Wet Werk loosheidsvoorziening geopend maandag t/m vrijdag van 9.00-12.30 uur. Spreekuren maatschappelijk werker: maandag t/m vrijdag van 9.00-10.30 uur, dinsdag ook van. 19.00-20.00 uur. Tel. maatschappelijk werker - 313184. Stichting Consument en Huishouding Kennemerstraatweg 382 Voor informatie of advies bij vragen en/of problemen op financieel gebied; schuldhulpverlening. Spreekuren na afspraak: donderdag van 9.00-13.00 en 13.30-17.00 uur. Tel. donderdag 313185; op overige werkdagen kan bij Sociale Zaken een afspraak worden gemaakt op 313183. Telefonisch spreekuur Vandalisme Bureau Welzijn (mevr. Roos) - tel. 313121. Iedere maandagmorgen tussen 8.00-12.00 uur. Openbare werken, Slimpad 16 Geopend voor publiek maandag t/m vrijdag van 8.00-12.30 uur. Alleen na afspraak kan van de vorengemelde openingstijden worden afgeweken. De afdeling Bevolking, Algemene Zaken en'Sociale Zaken zijn andere week dinsdag, 30 januari 1990, voor het publiek gesloten in verband met de verhuizing van de Afdeling Algemene Zaken en Sociale Zaken naar de nieuwe vleugel van het gemeentehuis en de afde ling Bevolking naar de voormalige werkplek van de af deling Financiën in het oude deel van het gemeente huis. .Om bovengenoemde reden is het gemeentehuis op dinsdag 30 januari 1990 telefonisch niet bereikbaar. Voor belangstellenden is er tijdens de hoorzitting op 25 januari a.s. een laatste mogelijkheid om te reageren op de Concept-Nota Reakties Ouderenbeleid. Deze nota geeft een samenvatting van de schriftelijke reakties op de (verkorte) Raamnota Ouderenbeleid Heiloo 1988. Daarnaast bevat de nota samenvattingen, conclusies en aktiepunten op basis van de (verkorte) Raamnota en de ingekomen reakties. De Concept-Nota Reakties Ouderenbeleid is verkrijg baar bij het bureau welzijn van de Gemeente. Opgave voor de hoorzitting bij het bureau welzijn van de Gemeente, telefoon 072-313121. Plaats en tijdstip hoorzitting: donderdag, 25 januari 1990 om 14.00 uur in 't Trefpunt, Westerweg 294, Heiloo. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplannen voornemens zijn bouwvergunning te verlenen: Westerweg 263, Gemeentebestuur van Heiloo, ver bouw voormalig kantoor R. K. Schoolbestuur tot uitvaartcentrum. Kerkelaan 43, de heer N. P. M. Schoof, bouw woon huis. De bouwplannen met alle daarbij behorende stukken liggen vanaf 25 januari 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, op werkdagen tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden na telefonische afspraak). Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen schriftelijk gemoti veerd bezwaren indienen bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De burgemeester van Heiloo maakt bekend, ter vol doening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 4 januari 1990 heeft besloten te ver klaren, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het perceel Kerkelaan 43 te Heiloo, een en ander zoals dat op de bij het besluit behorende kaart gear ceerd is aangegeven en met een zwart gestippelde lijn is begrensd. Het besluit ligt met de daarbij behorende tekening voor een ieder ter inzage tussen 8.00 en 12.30 uur ter ge meentesecretarie, afdeling Algemene Zaken en wel vanaf 25 januari 1990. De burgemeester voornoemd, N. P. M. Schoof Aan de Vlooiendijk is één volkstuin te huur. Nadere in formatie hierover kunt u verkrijgen bij de afdeling Financiën, tel. 313124. Onlangs is het hekje rondom de Julianalinde in .de Laarmanstraat vervangen. De ijzeren buizen van het oude hekje waren doorgeroest en het metselwerk dat te dicht bij de dikker wordende stam was komen te staan werd door de wortels omhoog gedrukt. Om bo demverdichting door het parkeren van auto's te voor komen is aan de noordkant van het plantsoen een trot toirband aangebracht als afscheiding met de straat en werd rondom de boom een zogenaamd Kennemerhek geplaatst. In de voorkant van het hek is de herden kingsplaat opnieuw bevestigd. Oe Julianalinde werd in de winter van 1937 geplant ter gelegenheid van het hu welijk van H. K. H. Prinses Juliana en Z.K.H. Prins Bernhard. In 1940 werd de herdenkingsplaat op last van de duitse bezetters verwijderd. Als bijzonderheid kan nog worden vermeld dat, toen in de hongerwinter van 1944/'45 de brandstofsituatie ook in Heiloo zo nij pend werd dat alle bomen in Tuindorp en het Gemeen- tebos werden omgezaagd door de inwoners, alleen de Julianaboom als bij stilzwijgende afspraak, werd gespaard. Moge het nieuwe hekwerk ertoe bijdragen dat de Julia naboom nog vele decennia in goede gezondheid de Laarmanstraat zal blijven sieren. DRINGEND VERZOEK De redactie van de Uitkijkpost wil via deze oproep het volgende ver zoek doen aan alle schrijvers en schrijfsters van kopij: WILT U DE TEKST BIJ VOOR KEUR GETYPT INLEVEREN BIJ DE BEKENDE ADRESSEN? Dit voorkomt eventuele fouten en bespaart de redactie veel tijd. 1 Voor reacties: Raadhuisweg 4 Postbus 1 1850 AA Heiloo Telefoon 072-313131 De formatie 'Girl in the Picture' speelt zondag in De Wal. EGMOND - Zondag 28 januari zal het podium van JC de Wal worden bezet door de Haarlemmer formatie Girl in the Picture. Girl in the Picture is het ini tiatief van vijf muzikanten met een groot aantal muzikale achtergronden. Zelf omschrijven zij hun muziek als light rock. Inspiratiebronnen voor deze groep zijn onder andere Dire Straits, Spandau Ballet, Jean Michel Jarre en Kool and the Gang. Aanvang om 17.30 uur. Voor de race 'Beste groep uit de regio' is er de afgelopen week goed gerea geerd. Nog even de bedoeling: op zater dag 24 maart zal.er vanaf 20.00 uur door groepen uit de regio een strijd wor den gehouden om de titel beste groep uit de regio binnen te slepen. Binnen 20 mi nuten zal iedere groep een kans krijgen om de gunsten van de jury te verwerven. Winnaars krijgen twee studiodagen tot hun beschikking. Opgeven: JC de Wal, Postbus 137, 1930 AC Egmond aan Zee, telefoon 02206-3793. Demo's zijn wel gewenst. De uitgebreide cursus geluidstechniek gaat vanaf de tweede week van maart van start. In 15 weken wordt je wijzer over de gang van zaken in studio's. Je leert onder andere omgaan met een mengpaneel, het maken van opnames en we gaan studio's in Hilversum bezoe ken. Ook hiervoor voor opgeven of in formatie even het jongerencentrum bellen. EGMONDER MUZIKANTEN GEVEN KOFFIECONCERT EGMOND - Op zondag 28 januari zal de blaaskapel van de Egmondse Mu ziekvereniging Eensgezindheid een kof fieconcert verzorgen in café Swart te Egmond Binnen. De kapel zal in een programma van lichte blaasmuziek voor het eerst een dergelijk concert verzorgen. De Egmonder Muzikanten, zoals de naam van de kapel luidt, bestaat uit le den van de muziekvereniging Eensge zindheid uit Egmond Binnen. De kapel staat onder leiding van Joop Zonneveld en het repertoire bestaat voornamelijk uit Egerlander en Böhmische muziek. Daarbij is andere lichte muziek ook een onderdeel van het programma. De Egmonder Muzikanten zullen tevens van de gelegenheid gebruik maken zich in hun pas aangeschafte outfit te pre senteren. Hoewel de muzikale prestaties op de voorgrond staan is het plezier en de ontspanning voor de leden van de ka pel een belanrijke factor. Het concert begint om 11.30 uur en de toegang is gratis. TC Hogedijk Zondag 28 januari: Schulpentoernooi voor de basisschooljeugd in de sporthal in Egmond aan Zee; aanvang respectie velijk om 9.30, 10.00, 13.00 en 13.30 uur. Zaterdagen 10 en 17 februari en 3 maart: tennisavonden voor senioren in De Dors te Heiloo. Opgeven voor 31 ja nuari bij Piet Pieterse, tel.«072-330834. Zaterdag 24 en zondag 25 februari: fa- milietoernooi in 't Goede Veld te Alk maar. Van 26 februari t/m 2 maart: jeugdtoernooi in 't Goede Veld. Voor inschrijvingen: K. van Zoohen, Pr. Ire- nelaan 98, Egmond aan den Hoef. VEEL BELANGSTELLING VOOR BURGEMEESTERSPOST IN GEMEENTE AKERSLOOT AKERSLOOT - De gemeente Akersloot is in trek bij kandidaat-burgemeesters. Dit bleek vorige week donderdag, toen de gemeenteraad de profielschets voor de eerste burger, de opvolger van de heer Schoof, bekend maakte. De pro fielschets zal getoetst worden aan mini maal 52 sollicitanten, die tot dusver hebben laten weten belangstelling te hebben voor de post in Akersloot. Ge deputeerde C. Korver - commissaris van de Koningin De Wit was door ziekte verhinderd - informeerde de raadsleden over deze belangstelling, over de te vol gen procedure en hoorde de wensen van de raad aan. In het kort zijn de wensen van de Akersloter raad als volgt: men wil een kundig bestuurder, die bij voorkeur er varing heeft opgedaan in een kleinere gemeente en dus ervaring heeft met het gemeentelijk apparaat. Daarnaast moet de nieuwe burgemeester de portefeuilles ruimtelijke ordening, gemeentewerken en eventueel ook financiën gaan behe ren. Men verwacht dat hij of zij initia tief zal tonen en de haalbaarheid van politieke zaken kan inschatten. Natuur lijk is een actieve belangstelling voor de inwoners en de gemeente zelf een must, waarbij de belangen van Akersloot als zelfstandige gemeente bovenaan de lijst staan. Hoewel het niet doorslaggevend is, wil de raad bij voorkeur een man of vrouw van om en nabij de 40 jaar. Tenslotte moet de nieuwe eerste burger openstaan voor ideeën van ambtenaren en het poersoneelsbeleid hieromtrent kunnen behartigen, waarbij het indivi du als eerste komt. Het voorgaande zijn de gemeenschap pelijke wensen van de voltallige raad. De VVD en het CDA pleitten hierna nog wel voor een partijgenoot als de te benoemen persoon. PvdA-er Kuyper nam daar nadrukkelijk afstand van: „We willen een goede burgemeester, de politieke kleur doet er niet toe. Als dat wel de doorslag zou geven, dan zou dat wel eens kunnen betekenen dat net niet de beste kandidaat wordt benoemd". Gedeputeerde Korver sprak van een goede gezamenlijke profielschets, waar bij hij het beheer van portefeuilles door de burgemeester een pré noemde. Hier na zette hij de procedure uiteen, waarbij de rol van de gemeentelijke vertrouwen scommissie zéér belangrijk werd genoemd. Naar hun politieke afkomst hebben tot dusver de volgende personen gesollici teerd: 12 VVD (6 vrouwen), 16 CDA (4 vrouwen), 17 PvdA (3 vrouwen), 4 D66 (1 vrouw), 1 CPN, 1 Groen Links en 1 plaatselijke partij. Wat betreft hun 'werkkring' kunnen de kandidaten als volgt onderverdeeld worden: 3 burge meesters, 21 wethouders, 11 raadsleden, 5 ambtenaren, 3 leden Provinciale Sta ten en 9 anderen. Tijdens deze vergadering werd ook nog over een aantal 'gewone' zaken beslo ten. Zo stemde de raad in met een bij drage voor de bouw van een clubhuis voor Meervogels'60, alsmede het garan deren van een geldlening voor dit doel. Ook ging de raad accoord met een sub sidie voor de Stichting Akersloot Pro motie voor 1990, zijnde maximaal vijf bijdragen van elk 500,00. Tenslotte ging de raad bijna unaniem mee met het collegevoorstel om een intentie-overeenkomst te sluiten met het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten in zake de ontwikkeling van de Klaas Hoorn- en Kijfpolder. Alleen PvdA-er Kuyper was tegen, daar hij vond dat de intentie-overeenkomst teveel inhoude-^ lijke kanten van het plan al vastlegt, waarmee hij zich niet kan verenigen. OP LIMMEN - Het Mozaiekenkomitee is weer druk bezig met de voorbereiding van de bloemendagen van dit jaar, wel ke gepland zijn van 28 april tot en met 3 mei. Dit jaar zullen de feestdagen meer dan ooit in de belangstelling staan, want Limmen bestaat 1250 jaar en ook de stichting, die deze festiviteiten orga niseert, werkt er hard aan om dit jaar tot een waar feestjaar te maken. Dit jaar liggen de onderwerpen weer voor het grijpen. Denkt u eens aan: 1250 jaar Limmen, diverse sportevene menten, politieke veranderingen en het milieu. Om doublures te voorkomen doet het komitee een dringend beroep op alle leggers en prikkers om hun ont werp op te geven aan de vertrou wenspersoon, Bob Trijbetz, Konings- dam 75, tel. 2036. Dan kunnen doublu res door zijn bemiddeling voorkomen worden. Meldt zo spoedig mogelijk uw ontwerp in ons aller belang. Dan is ons dorp straks een kleurrijk geheel van allemaal verschillende kunstwerken,, waarvan tienduizenden bezoekers zullen genieten. EXCURSIE KVG LIMMEN LIMMEN - Woensdag 17 januari gin gen 31 dames van het K.V.G. afd. Lim men naar buurgemeente Heiloo voor een excursie naar het Psychiatrisch Cen trum. Daar aangekomen werden zij wel kom geheten voor Broeder Piet Stevens, die tevens als hun gids fungeerde. Tij dens de koffie gaf hij hen een uiteenzet ting over het ontstaan van de Willibror- dusstichting zo'n 60 jaar geleden en het wonen en werken nu in dit modern psy chiatrisch centrum, wat plaats biedt aan 500 patiënten en 650 medewerkers. Daarna volgde een rondleiding over het gehele tereein, waarbij de dames een kijkje mochten nemen in de keuken waar elke dag zo'n 600 maaltijden be reid worden, niet alleen voor het cen trum, maar ook voor 'de Oosthoek' in Limmen, 'Klein Zwitserland' in Schoorl (beide behorende bij het centrum) en 'tafeltje dekje' in Alkmaar. De modern opgezette Polikliniek met laboratorium, sportzalen, plantenkas sen en niet te vergeten de therapie ruimte maakten veel indruk op de da mes. Na de rondleiding konden er nog vragen gesteld worden, die door Broe der Piet op bekwame wijze werden beantwoord. Na een kort dankwoord door T. Hageman welke ze vergezeld liet gaan met een boekenbon, gingen de dames later dan was gepland boordevol indrukken weer terug naar Limmen. SQUASH COMPETITIE WEER VAN START LIMMEN - Voor het herenteasm van squashvereniging De Voetel is de tweede helft van de competitie slecht verlopen. Met een 4-0 nederlaag gingen de heren vanuit Hoorn huiswaarts. Het damesteam moest uit spelen tegen Alkmaar. Vijftien minuten voor vertrek was er afbericht wegens ziekte, twee vaste invalsters waren niet beschikbaar wegens werkzaamheden. Toen viel de keus op Astrid Eijgenhuijzen, die haar eerste comptitiewedstrijd speelde. Deze ging in drie games verloren, maar zij is een ervaring rijker. De einduitslag Alkmaar-de Voetel 3-1. ACTIVITEITEN IN DE MUZIEKSCHOOL HEILOO HEILOO - In de komende week zijn er in de muziekschool enkele belangrijke gebeurtenissen. De eerste is op dinsdag 30 januari. Het Algemeen Bestuur houdt zijn jaarlijkse vergadering met de leerlingen van achttien jaar en ouder en de ouders vande overige leerlingen. Niet alleen bestuurlijke zaken komen aan de orde. De avond wordt geopend met een optre den van het Saxofoonkwartet onder lei ding van Jack Kat. Tussen half acht en kwart voor acht begint dit ensemble te spelen. Rond kwart over acht begint het zakelijke deel van de vergadering. De avond wordt besloten met een cause rie door de heer P. Conijn. Hij is docent aan de Pedagogische Academie voor het basis Onderwijs in Alkmaar. Het onder werp van zijn lezing is „Kunstzinnige Vorming in het Basisonderwijs'. Deze lezing sluit aan bij de vorming van een nieuwe werkgroep in Heiloo die zich, „onder de vleugelen van de muziek school", zal inzetten voor de Kunstzin nige Vorming in de Basisschool. Hier toe worden tentoonstellingen, muziek-, en theatervoorstellingen georganiseerd. In hetzelfde kader is in de muziekschool de tentoonstelling „Kunst in de klas" opgebouwd. Deze expositie reist in deze periode de openbare scholen af. Indien u geïnteresseerd bent in dit on derwerp, bent u van harte welkom. Dus ook, wanneer u niet eeder met de mu ziekschool te maken hebt gehad. Op zaterdag 3 februari wordt in de mu ziekschool een workshop voor zan gers/zangeressen gehouden. Het trio „Girl-talk" verzorgt de workshop en geeft, zoals we dat langzamerhand ge wend zijn in de muziekschool bij dit soort evenementen, 's avonds een con cert. De deelnemers aan de workshop zullen een deel van dit concert voor hun rekening nemen. De aanvang van het concert is 19.00 uur. Fijn vroeg, zodat ook de jonge luisteraars kunnen komen. De Ship Horse Band is zondag te beluisteren in bar 't Achterom. AKERSLOOT - De Noordhollandse Ship and Horse band heeft een grote re putatie in de Nederlandse muziekwe reld. Hun enthousiasme en inzet wordt alom geroemd en het muzikale vakman schap van deze bekendste Bergense groep staat bij het publiek als zeer hoog gekwalificeerd. Door hun jarenlange er varing zijn zij in staat om elke zaal, kroeg of feesttent om te toveren in één grote feestende mensenmassa. Ook in de Hilversumse radiowereld zijn deze muzikanten allang geen onbeken den meer. Nadat in 1985 hun eerste single 'Zij lust er pap van' door Frits Spits tot steunplaat werd uitgeroepen was er sprake van een constante interes se in de Ship and Horse band bij de disc-jockeys. Dit leidde tot het opnemen van de tweede single 'Call me' onder productionele leiding van Thé Lau (o.a. Neerlands Hoop en The Scene). De formatie beheerst vele, verschillende muziekstijlen en speelt naast eigen werk ook nummers van Chris Rea, The Rol ling Stones, Fats Domino en Bruce Springsteen. Kortom: een avond met de Ship and Horse band staat gelijk aan een avond feestvieren, hossen en genie ten. Zondag 28 januari treedt de groep op in bar 't Achterom in Akersloot. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE AKERSLOOT AKERSLOOT - Geboren: Esther Geert je Antonia, dochter van P. van Etten en M. H. A. Tonkes. JAN RIJS (CDA) STOPT ALS WETHOUDER LIMMEN - Onlangs werd bekend hoe de lijst van kandidaten er uit ziet waar mee het CDA aan de gemeenteraadsver kiezingen van 21 maart deelneemt. De meest opvallende naam die ontbreekt is die van Jan Rijs, al 16 jaar lang raadslid, waarvan 8 jaar wethouder. Enkele jaren geleden gaf Jan Rijs te kennen na deze periode liever niet terug te willen keren in de gemeenteraad. Wel was hij beschikbaar als er niet voldoen de capabele opvolgers zouden zijn. Toen bleek dat dat wel het geval was gaf hij de voorkeur aan ermee op te hou den. Vooral de laatste jaren waren slo pend: strijd tegen en onzekerheid over het zelfstandig voortbestaan van Lim men en het feit dat er de laatste jaren geen echte burgemeester was daardoor hij als loco-burgemeester extra zwaar werd belast. Verder komt Frank Wester niet meer op de lijst voor. Velen zullen zich hem her inneren door zijn inzet voor behoud van het 'eerste deuntje'. Jammer dat zijn drukke werkzaamheden het hem onmo gelijk maken weer voor de CDA- raadsfractie beschikbaar te zijn. Wel op de lijst, maar niet meer in de voorste ge lederen, staat Huub Kramer. Na 12 jaar raadslidmaatschap geeft Kramer er de voorkeur aan op een in principe net niet verkiesbare vijfde plaats te staan. JAZZAVOND IN VREDEBURG LIMMEN - De Binne-Jazzband komt op zaterdagavond 27 januari naar. Lim men. Voor liefhebbers van gevariëerde Jazz, Dixieland, en Zuidamerikaanse muziek een avond om van te watertan den in het sfeervolle Vredeburg, Dussel- dorperweg 64, van 21.00 tot middernacht. De Binne-Jazzband werd in 1980 opge richt en bestaat uit Geert van Hoften (contra-bas), Kees Bruijn (drums), Piet Bood (trompet), Meindert Mak (gitaar), Co Tolboom saxen en zangeres Mariska Bakker. De band treedt twee keer per maand op en blijft haar repertoire ver nieuwen, een must voor haar zelf en de trouwe fans om te blijven boeien en ver rassen. Entree 7,50. LIA VRIEND IN DE WOLLEWEI LIMMEN - De Stichting Welzijn Oude ren Limmen heeft Lia Vriend bereid ge vonden om op 26 januari een lezing met lichtbeelden te verzorgen in de Wolle- wei, aanvang 14.00 uur. Het onderwerp van haar lezing is 'De onstaansgeschie- denis van het gebied waarin wij leven'. Het is uitermate boeiend om te zien hoe steeds opnieuw het landschap verander de onder de krachten in de natuur. Be halve boeiend is de lezing ook zeer leer zaam en draagt zij bij tot beter begrip van de natuurlijke processen, vroeger en nu. Als geruststelling voor mensen die den ken dat het onderwerp te zwaar voor hen zou zijn, kunnen wij zeggen dat juist Lia Vriend de waardevolle eigen schap bezit om haar kennis zo over te brengen dat iedereen het begrijpt. De toegang is gratis voor iedereen. PROGRAMMA IN SPORTHAL D'ENTERIJ Zaalvoetbal KNVB Vrijdag 26 januari: Jong Holland - Hink Sport 18.45 Sprekeling Boys - Koedijk 19.25 MCA - 't Roer 20.25 Van Beek Occ. - Fleura 21.15 Victoria Garage - de Achterdam 22.05 Maandag 29 januari Valkeyhal - de Nap 18.45 Autotemp - Schutterswei 19.25 Vrije Vogels - Altamira 20.15 DJ/Corridor - SOVA 21.05 d'Enterij - EMJ druk. 21.55 Bedrijfsvoetbal Uitslagen zaterdag 20 januari: G.P. Groot - Zonneveld Bleeker Boys - Polypreen Sunset - Zomerdijk 2-4 2-4 7-1 19.30 20.14 20.58 21.42 Programma zaterdag 27 januari 't Achterom - Bleeker Boys G.P. Groot - Driessen Polypreen - Lute Motaal - Bakker Volleybal Dinsdag 30 januari van 20.00 - 23.00 uur. Sportinstuif 50-plussers Donderdag 25 januari van 14.00 - 15.30 uur, voor heren en dames.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 4