GIRO 25 ZEIST. onze zorg zijn! laat uw drukwerk kunt het moorden stoppen. Drukkerij Uitkijkpost deelt kadootjes uit CDA presenteert programma Drukkerij Uitkijkpost b.v. Op dit moment, terwijl u deze regels leest, verkeren tientallen olifanten in doodsnood. Meedogenloze stropers hebben het op hun ivoren slag tanden gemunt. Daar moet een einde aan komen. Het Wereld Natuur Fonds probeert daarom zoveel moge lijk olifanten aan een veilig leefgebied te helpen. Uw hulp is een geweldige steun in de strijd tegen het uitroeien van deze prachtige dieren. Vergeet daarom vooral niet op uw bank- of giro overschrijving, ten gunste van Wereld Natuur Fonds» giro 25, Zeist, melding te maken van 'Olifanten'. Wanneer u minimaal f27,50 overmaakt, bent u voor een jaar donateur en u ontvangt ons tijdschrift 'Panda'. Maar het meest belangrijke is, dat u er op die manier voor zorgt dat iedere cent op de juiste plaats terechtkomt... I zeehondencrèchep i et e r b u re n Natuurlijk kent u de Uitkijkpost. Iedere woensdag valt het blad in Heiloo en omgeving in de brievenbus. Al meer dan 50 jaar! Maar de Uitkijkpost is niet alléén een weekblad. Aan de Rechte Hondsbosschelaan 22 te Heiloo is de drukkerij gevestigd Al meer dan 50 jaar! Drukkerij Uitkijkpost is van alle markten thuis. U kunt er terecht voor: familiedrukwerk geboorte- en trouwkaartjes, briefpapier en enveloppen enz. verenigingsdrukwerk clubbladen en omslagen handelsdrukwerk visite- en correspondentiekaartjes, brochures, notablocks, catalogi en folders, speciale uitgaven (jubileum-)boeken, ansichtkaarten kaarten en kalenders. Wij weten hoe belangrijk het is om met een goed produkt naar buiten te treden. Daarom staat Drukkerij Uitkijkpost voor drukwerk van niveau tegen scherpe prijzen met een vlotte levering. Graag adviseren wij u over vormgeving en uitvoering. Laat uw drukwerk onze zorg zijn! Kom eens langs of maak een afspraak: Drukkerij Uitkijkpost BV Rechte Hondsbosschelaan 22 Heiloo Telefoon 072-330175 (b.g.g. 334531) Postadres: Postbus 68, 1850 AB Heiloo Rechte Hondsbosschelaan 22 - Heiloo Telefoon 072-330175; na 18.00 uur 334531-334035 Ook bezorgen wij de modelboeken bij u thuis, zodat u op uw gemak uw keuze kunt bepalen. Belt u gerust even! Wapneer u nu geboortekaartjes bij ons bestelt, ontvangt u van ons een fraai felicitatiepakket.* Dit bevat o.a. merkprodukten, aanbiedingen en kadootjes van bekende fabrikanten, waarmee u uw voordeel kunt doen. Bovendien krijgt u, zodra u bij ons geboorte kaartjes komt uitzoeken, een namenboekje, waarin de meest voorkomende voornamen in Nederland zijn opgenomen. Kom eens langs en. informeer naar de ruime sortering kaarten, o.a. van Mercard, Intercard en Kennemer Kaarten,en de gevarieerde druk- mogelijkheden bij UITKIJKPOST 24 JANUARI 1990 IfrtfrMttfgtStoftjèttétttttéftt iniïiii(iïi' liïi.11 liI Christenvrouwenbond Heiloo Dinsdag 30 januari: mw. N. de Hoog uit Heemskerk zal spreken over gezond heidszorg tijdens de eerste bijeenkomst van 1990; ook niet-leden zijn welkom. N ederland-N oorwegen Vrijdag 26 januari: de vereniging Nederland-Noorwegen organiseert een diapresentatie over de flora en fauna van Noorwegen in het Dorpshuis, Mei doornlaan 10 te Oudorp, aanvang 20.00 uur. LEREN SCHAKEN VOOR 50 PLUSSERS HEILOO - Met ingang van 6 februari zal in de kantine van badmintonhal Hei loo, Het Zevenhuizen 48 te Heiloo, van 14.00 - 16.00 uur een cursus schaken voor beginners van 50 jaar en ouder ge organiseerd worden. Deze cursus wordt gegeven door de heer H. de Jager, schaakdocent. De cursus duurt tot me dio mei. De kosten bedragen 12,50 per maand. Voor aanmeldingen en/of inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J. de Jong, tel. 331599, of met de Stichting Ouderenwerk Heiloo, Westerweg 294, Heiloo, tel. 331297. THE WHISPER IN BUK BUK HEILOO - Enkele jaren geleden werd de basis voor The Whisper gelegd, maar de huidige sound werd pas na verschei dene bezets wisselingen, terwijl de harde kern bewaard bleef, bereikt. De muziek kan omschreven worden als new wave, die naast een donkere kant een vrolijke benadering kent. Donkere klanken wor den versmolten met toegankelijke riffs. Op de pas verschenen demon-cassette is dit in zes nummers uit het vooral eigen werk bestaande repertoire te horen. De bezetting van The Whisper is Michel Sneekes (zang, gitaar), Marco Gelder mans (bas), Bob Geldermans (gitaar), Joos Bart (toetsen) en Henk Zwager man (drums). Dit vijftal treedt op 27 ja nuari bij Buk Buk voor het voetlicht in het café, aanvang 22.00 uur, entree 4,00// 5,00. Voor de goede orde melden we dat va naf heden er reeds kaarten verkrijgbaar zijn in Buk Buk voor het optreden van Bram Vermeulen (23/2) en Alex d'Elec- trique (3/3).. Geef de zeehonden die laatste kans. Word donateur van de Zeehondencrèche Pieterburen. Ja, ik red eenzeehondeieven! Maak mij donateur en stuur een acceptgiro ter waarde van L Naam Adres Postcode Plaats Zonder postzegel opsturen naar: Stichting Zeehondencrèche, Antwoordnummer 950, 9950 WLPieterbu re n. Giro 8020 Via klassikale lessen en individuele gesprekken begeleiden de decanen de leerlingen en hun ouders bij de pakket-, studierichting- en beroepskeuze. Bij meer specifieke (studie)problemen kan een aan de school verbonden schoolpsy chologe worden ingeschakeld. Dat de lessen op het Bonhoeffer-College in één gebouw worden gegeven is niet alleen voor de leerlingen plezierig en voor ou ders een geruststellende gedachte, maar ook goed voor het onderwijs. Voor nieuwe brugklassers is een speciale info-krant beschikbaar. Exemplaren worden op aanvraag toegestuurd (02518-59119). LEERLING CENTRAAL BIJ BONHOEFFER-COLLEGE CASTRICUM - Het Bonhoeffer- College is een scholengemeenschap voor havo en vwo na één jaar brugklas. In de vwo-afdeling zijn een gymnasium- en een atheneumopleiding mogelijk. Het vwo is ongedeeld, waardoor op het gymnasium en het athenenum de keuze van eindexamenvakken ruimer is en de in- en doorstroming van leerlingen mak kelijker kan verlopen. Met de Henricus mavo in Castricum zijn afspraken ge maakt over bevordering en overstap van leerlingen, brugklasleerlingen kunnen wederzijds worden bevorderd naar de tweede klas van de andere school. De leerlingenbegeleiding krijgt ruime aandacht. Om de leerlingen zo goed mogelijk kunnen begeleidden is gekozen voor het systeem van mentoren: voor ie dere klas is één van de docenten mentor of klasseleraar. Deze is voor de leerlin gen en hun ouders een centrale figuur binnen de school. Mentor, docenten, schoolpsychologe en conrector proberen de overgang van de basisschool naar het voortgezet onder wijs zo soepel mogelijk te laten verlo pen. Tijdens de studieles wordt de struc tuur van de school, de manier van stu deren en het maken van huiswerk be handeld. Daarnaast zijn er lessen waa rin leerlingen worden bijgewerkt die (vaak tijdelijk) extra hulp nodig heb ben. Ook worden de leerlingen koste loos in de gelegenheid gesteld om vier middagen in de week onder toezicht op school hun huiswerk te maken. WINTERTRIATHLON INZELL 1990 INZELL - Een uitdaging voor iedere tri- athleet, maar deze ochtend van 13 janu ari was wel een extra uitdaging door dt strenge vorst (- 20°). Maar gesterki door andere winterse ontberingen stonc ik aan de start van mijn 12e triathlon x zomer, 6 x winter). Na wat inlopen en rek en strekken wer den de 450 deelnemers afgeschoten voor 2 ronden van ruim 15 km langlau fen. De eerste kilometer konden we niet echt opschieten, zoveel deelnemers ach ter elkaar in de loipe. Na 5 km kwam die ruimte er wel. Direct ging het tempo iets omhoog. Aan de tweede ronde leek geen einde te komen, de loipes waren toen ook niet meer zo perfect, maar ja je wilt ook deze triathlon tot een goed einde brengen dus tanden op elkaar en doorgaan maar. Eindelijk na 3.40 uur was het leed ge leden, dacht ik! Aan rrfSjn echtge noot/verzorger Truus de skis afgege ven, langlaufschoen uit, loopschoenen aan en 20 km berglopen. Even in het juiste ritme komen, dat viel niet mee want het eerste stuk was door de strenge vorst gedeeltelijk bevroren en dus spie gel glad. Uitkijken voor valpartijen. Het volgende stuk ging veel beter, tot aan Rhupholding: daar begon het echte klimwerk zo tussen de 14 en 20% stij gingspercentage. Afzien en nog eens af zien voor iedere deelnemer, na de bergen achter ons gelaten te heb ben ging het op het vlakke gedeelte weer beter, door de straten van Inzeil de laatste kilometers en dan 'de opluchting de ijsbaan'. Na 1.50 uur de kleedkamer in, waar de schaatsen op nummer lagen, loopschoe nen uit en de schaatsen aan voor het laatste onderdeel en de baan op voor 100 ronden. Normaal mijn sterkste on derdeel, ook nu weer ging het ouder wets. Na 1.22 uur een nieuw persoonlijk record en een tevreden blik op de eind- klök 6.59 uur. Achteraf goed voor een voorlopige 130e plaats van de 500 deelnemers. Wat rondjes op de baan nog uitgereden, daarna gauw extra kleren aan, want het werd inmiddels weer kouder. Nog wat nagepraat met bekenden en onbeken den. Tenslotte naar het Hotel voor een welverdiende douch, waar je weer hele maal van bij kwam. Willem Blakborn CDA-lijsttrekker Ans Willemse-van der Ploeg ontvangt als eerste het ver kiezingsprogramma in aanwezigheid van de andere kandidaten. Het CDA-Heiloo heeft, met het aanbie den van het verkiezingsprogramma voor de komende gemeenteraadsverkie zingen aan haar lijsttrekker Ans Willemse-van der Ploeg, het startschot gegeven voor de verkiezingscampagne. De titel van het verkiezingsprogramma is 'Burgers en bestuurders samen verantwoordelijk'. In de komende weken zal de redactie van de Uitkijkpost ruime aandacht schenken aan de gemeenteraadsverkie zingen. Vanaf 7 februari kunt u weke lijks vernemen wat de verschillende par tijen in petto hebben.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 6