heiloo kiest op 21 maart 'n nieuwe raad* ■pm m De strijd om de kiezersgunst de Uitkip kroon i wm: dziUfl LIJST 4 ^EILOq ZOQO DEMOCRATEN GROEN LINKS U kunt niet zonder COEN DOEN ZONWERING ROLLUIKEN GRATIS MONTAGE e 3 Voor al uw GOUD- ZILVER- en KLOKKEN- (ook antieke) REPARATIES coiffures voor dames en heren Raadhuisweg 12 HEILOO 072-335550 COEN DOEN SLEUTELS KLAAR TERWIJL U WACHT NIET MONUMENTEN HEBBEN 00K NOG WAARDE ....WONEN MOET betaalbaar blijven. UITKIJKPOST 28 FEBRUARI 1990 H Marlies Winnips: 'Als systeemana list/programmeur kies ik voor het beste programma'. HEILOO-2000 OVER HET WONEN IN ONS DORP HEILOO - De toegemeten ruimte voor woningbouw is makkelijk te overzien, de lijst van woningzoekenden daarente gen niet. Al 45 jaar belooft ,de Rege ring' dit probleem op te lossen, maar het einde is nog niet in zicht. Dit baart in Heiloo-2000 zorgen, vooral het aan tal woningen voor Heiloo in het contin gent is beperkt. Toch moet Heiloo voortvarend door gaan met het ontwikkelen van plannen, want er bestaat altijd kans dat wonin gen bestemd voor andere gemeenten als nog plannen heeft. Onderzoek wijst uit dat er behoefte is aan goedkope huur- en koopwoningen voor de huisvesting van startende jonge ren en ouderen. Heiloo-2000 is voor de bevordering van het eigen woningbezit. De koop van de eigen huurwoning zou mogelijk moeten zijn. De maatregelen van het huidige kabinet ziet Heiloo-2000 niet als een positieve bij drage hierin. Aandacht voor de middengroep die nu nog gebruik maakt voor van betaalbare premiewoningen. Dit kan b.v. meer mo gelijkheden scheppen voor woningzoe kenden met de laagste inkomens. Heiloo-2000 vindt dat het woningaan- passingsbeleid (het verbouwen van een woning) dient te worden verruimd, ver betering dient niet afhankelijk te zijn van het beroep van de bewoner, geen verschillen moeten er zijn tussen de burgers. Heiloo-2000 wil geen verdere aanslagen op het karakter van ons dorp. Veel ver dween, zoals de Rimboe en diverse stol pen. Karakteristieke zaken behoeven niet altijd een monument te zijn om ze te behouden. Heiloo-2000 wil dat er kri tischer te werk wordt gegaan om te zien of 'n plek zich qua karakter wel voor bebouwing leent. Heiloo-2000 is tegen een verdere aantasting van Heiloo. Ypestein: nieuw voor jong en oud! Meer kavels in de vrije sector en be- taalbrae woningen voor jongeren en kleine huishoudens uit Heiloo. Dat wil de VVD en dus ook Henk Post, nummer 3 van lijst 1, o.a. belast met huisvestingszaken. prijsklasse moet de voorkeur uitgaan naar Heilooërs. Daarom was de V.V.D. tegen het besluit van de meerderheid van het college van B W om een al leenstaande woningzoekende uit Heiloo niet in aanmerking te laten komen voor de koop van een „Premie koopwning", maar deze toe te wijzen aan een paar uit Alkmaar. De V.V.D. vindt dat de ge meente Heiloo het eigen woningbezit moet blijven bevorderen, waarbij het verstrekken van gemeentegarantie een belangrijk instrument vormt. Het is fijn wonen in Heiloo - en dat moeten we zo houden! Lastendruk Nu de Heilooër bevolking, die voor een groot deel bestaat uit forensen met een eigen woning, tengevolge van het zgn. „nieuwe beleid" van de regeringscoali tie CDA-PvdA toch al geconfronteerd wordt met een flinke lastenverzwaring door de verhoging van het huurwaarde- D66 EN HET BELEIDS PROGRAMMA 1990 - 1994 HEILOO - Op woensdag 21 februari hebben de Democraten 66 hun be leidsprogramma voor de komende vier jaren gemeentepolitiek gepresenteerd. Dit gebeurde tijdens een zeer geani meerde afdelingsavond in het Open Huis. Het beleidsprogramma van D66 is mede gebaseerd op de uitslag van een enquê te, die vorig jaar door D66 onder de le den is gehouden. De door de leden ge kozen programmacommissie heeft de uitslag van de enquête verwerkt in het concept-beleidsprogramma. Met dit door de leden geamendeerde en goedge keurde programma gaat D66 de ge meenteraadsverkiezingen in. Men kan de totstandkoming van dit be leidsprogramma zien als een goed voor beeld van de interne democratie van Tijdens de algemene afdelingsvergadering van D66 op 21 februari over handigde voorzitter Gert-Jan Noort (rechts) het D66-beleidsprogramma aan lijsttrekker Hans van Halem. Links van hen twee andere kandidaten, D66. Gelijk aan deze interne democratie Ar ie Schoen en Ali Schuurman-de Haan. het streven van D66 naar een zo de- .J. Uonc Na een inleiding door lijsttrekker Hans WONINGBELEID EN O.G.B. HEILOO - De V.V.D. had geen behoef te aan een duur (ruim 40.000,-!) on derzoek van het bureau P.N.O. om te constateren, dat er in Heiloo meer be taalbare woonruimte voor jongeren moet komen. Daarvoor pleit de V.V.D. al jaren! P.N.O. beveelt aan Heiloo aantrekkelij ker te maken voor jongeren d.m.v. bars, café's en disco's èn door het ver ruimen van de mogelijkheid voor jongeren-van-buitenaf om als woning zoekende in Heiloo te worden inge schreven. En daar heeft de V.V.D. be zwaar tegen! Want dat gaat tenkoste van de 1000 woningzoekenden in Hei loo, die al jaren op de wachtlijst staan. De V».V.D. is voorstander van het sti muleren van de bouw van betaalbare woningen voor jongeren uit Heiloo. Daarnaast ziet de V.V.D. een andere mogelijkheid om Heiloo te „verjon gen": veel dertigers en veertigers willen zich met hun gezin in Heiloo, vestigen omdat ons dorp voor een gezin met kin deren een prima woonklimaat heeft. Daarom pleit de V.V.D. reeds lang voor het meer beshikbaar stellen van kavels in de vrije sector, waaraan voor veerti gers en vijftigers in Heiloo grote be hoefte bestaat. Dat bevordert de doorstroming en schept ruimte voor de vrije vestiging in Heiloo van gezinnen met kinderen. In een krappe woningmarkt in de lagere mocratisch mogelijk functionerende sa menleving. Ook in Heiloo. Deze denk beelden van D66 lopen als een "groe ne" draad door het beleidsprogramma heen. Een andere groene draad is de milieu- draad: de kwaliteit van het milieu is voor D66 geen modeverschijnsel. Wij zijn al vanaf de oprichting van D66 een groene partij, die zich sterk maakt voor een gezon en leefbaar milieu. D66 vindt, dat op alle gemeentelijke beleidsterrei nen, die zich daarvoor lenen, milieu een punt van voortdurende zorg moet zijn. Het stadsmarketing onderzoek De tweede helft van de afdelingsverga dering was gewijd aan het rapport over de bevolkingsontwikkeling in Heiloo, dat in januari is uitgebracht. De ge meente heeft opdracht gegeven tot dit onderzoek. Uit het rapport komt naar voren, dat in Heiloo een relatief hoog percentage ouderen woont en dat bo vendien veel jongeren uit Heiloo ver trekken. Zodra dat is geconstateerd, re onevenwichtigheid. forfait (40%) en de geleidelijke afschaf- richt het rapport zich verder alleen nog fing van het reiskostenforfait zal de ge- op de jongeren. Hierin schuilt een zeke- meente de komende jaren extra voor zichtig moeten zijn met het verhogen van de lasten voor de inwoners. Verhoging van de reinigingsrechten door milieumaatregelen is onontkoom baar en noodzakelijk. Voor de V.V.D. reden te meer om terughoudend te zijn met het verhogen van de onroerend goedbelasting. Wij willen geen mooi weer spelen met uw geld! Wie het geld van een ander ma.g besteden, dient extra zorgvuldig te zijn. Wanneer van officië le gemeentelijke zijde wordt beweerd dat „Heiloo beschikt over stille reser- vers in de vorm van onbenutte be lastingscapaciteit" dan slaat ons de schrik om het hart! Wij zeggen dan Nee! van Halem discussiëerden de leden over dit rapport. D66 is van mening, dat - regelmatig onderzoek naar de wo ningbehoefte op kortere en langere ter mijn is gewenst; - toekomstige woningbouwprogram ma's afgestemd dienen te zijn op deze behoefte; - deze behoefte gepeild dient te worden voor alle groeperingen in de gemeente; - het voorzieningenniveau gehandhaafd en ook betaalbaar moet blijven. Dat kan bij een stabilisatie van het inwone raantal iets boven de 20.000. D66 vindt ook dat in een demografisch onderzoek een vergelijking dient te wor den gemaakt met soortelijke gemeen ten. Landelijke gemiddelen houden im mers geen rekening met specifieke om standigheden, die er in een gemeente kunnen zijn. Pas wanneer hieraan wordt voldaan, kan een evenwichtig be leid worden gevoerd, dat recht doet aan alle groeperingen in Heiloo. Wilt u meer weten over het D66 pro gramma? Bel dan het afdelingssecretari aat: 334590 en u krijgt het gratis thuis bezorgd. Ook met uw vragen kunt u bij D66-lijsttrekker Hans van Halem. ons terecht. Doe op 21 maart een goede keus: stem D66 lijst 6! V.V.D - Lijst 1 De trein gemist? CDA CDA Bereikbaarheid van Heiloo Nee hoor, geen probleem! Ik sta ge woon te wachten bij de spoorwegover gang zoals velen van u dagelijks doen. Heiloo biedt veel vervoersmogelijkhe den. Naast de aloude benenwagen kan men vanuit Heiloo reizen met trein, bus auto en fiets. De bereikbaarheid van bijv. Limmen, Alkmaar en Egmond is geen enkel probleem. De mobiliteit van de Nederlanders staat op dit moment ter discussie. Er moeten keuzes worden gemaakt om een goed evenwicht te vinden tussen leefbaarheid en bereikbaarheid. Die keuzes raken niet alleen onszelf maar ook de genera ties na ons. Een terugblik Zelf heb ik in het verre verleden uren staan wachten voor de Velzerpont die toen nog de enige verbinding met de rest van Nederland vormde voor de automo bilist. Samen met vele anderen ben ik uitgelopen om de nieuw aangelegde Vel- zertunnel te bewonderen. Vanaf toen hoorde Noord-Holland boven het Noordzeekanaal pas echt bij de rest van Nederland en dat moet zo blijven! De Wijkertunnel en de tweede Coentun- nel moeten er komen. Zij sluiten aan op het al aanwezige wegennet. Als er geen water was, lagen hier immers gewoon doorgaande wegen. Bovendien wordt door filerijden de lucht aanmerkelijk meer vervuild dan door probleemloos afgewikkeld verkeer. Zitten in de spits Daarnaast moet het openbaar vervoer een stuk verbeterd worden. Velen van u nemen dagelijks de trein. Een goede zit plaats tijdens de spits behoort ook in de tweede klasse standaard te zijn als u in Heiloo instapt. De verslechtering van de overstapmogelijkheden in Uitgeest dient ongedaan gemaakt te worden en er moeten meer doorgaande treinen naar Haarlem en Den Haag in Heiloo stoppen. Als u dan ook nog uw fiets met een ge rust hart in een bewaakte fietsenstalling kunt laten staan èn vanuit Ypestein en Oost met de bus naar het station kunt èn als u wat ouder bent een beroep kunt doen op de belbus, dan is het helemaal goed geregeld. Voorstander U heeft inmiddels begrepen waar het CDA voor staat: het gemeentebestuur van Heiloo mag volgens het CDA geen kans onbenut laten om de hierboven ge noemde zaken te bepleiten. Tevens dient het actief mee te werken aan het realiseren ervan. Pas wanneer alle mo gelijkheden geboden worden, is voor de burger een verantwoorde keuze tussen bereikbaarheid en leefbaarheid mogelijk. Ans Willemse-van der Ploeg DE P.V.D.A.- MILIEU EN VROUWEN leefmilieu wordt HEILOO - Het mmm Joan van Baarle. dreigd. Iedereen merkt dat. Alleen een gezamenlijke aanpak kan die bedreiging afwenden. Van het gemeentebestuur verwacht de Partijd van de Arbeid een milieuprogramma, dat concreet zegt, wat er moet gebeuren, bijvoorbeeld om tot een beperking van de verkeershinder te komen. Voor milieuklachten moet er in Heiloo een centraal meldpunt komen. Wat kan er direct gedaan worden? De gemeente kan het huisvuil gescheiden ophalen. Dat bevordert het hergebruik van een aantal stoffen en daarmee is het milieu zeer gediend. De P.v.d.A. wil ook laten bekijken of klein chemisch afval met het zgn. 'Chemocar-systeem' kan wor den opgehaald. Naast maatregelen voor het gescheiden inzamelen van afval, moeten er ook maatregelen worden getroffen om afval te voorkomen. De hondepoep moet van straat en speelplaatsen verdwijnen. Ac tief handelen is nodig tegen de veron treiniging van bodem, grond- en opper vlaktewater. Controle op oude riolerin gen, die de bodem ernstig vervuilen is zeer gewenst. De P.v.d.A. wil, dat de bevolking in spraak heeft bij grote ingrepen in de groenvoorziening. Om het bomen- bestand te beschermen moet er een kap- verordening komen. De P.v.d.A. heeft niet alleen zorg om het milieu, maar ook zorg om de positie van de vrouw in onze samenleving. De gemeente kan óók een aantal dingen doen om de achterstandspositie van GROEN LINKS HEILOO HEILOO - Van de 510 miljoen vierkan te kilometer, zijnde de oppervlakte van onze planeet, neemt Heiloo slechts een bescheiden plekje in. Maar wel een bij zonder mooi plekje voor wie daar oog voor heeft en waar het leven goed is. Dat was reeds het geval in 1830 toen Heiloo nog slechts 544 inwoners telde. Dat is in 1990 nog steeds zo bij een in wonertal van ver over de 20.000. Wat eveneens in Heiloo nooit verander de is de liefde van de bevolking voor dit dorp. Gunstig gelegen in een prachtige omgeving van zee, bos en duin is Heiloo door de eeuwen heen een kultuurgoed gebleven waar we allemaal trots en zui nig op zijn. De technologische en economische vooruitgang van deze eeuw ging ook aan heiloo niet voorbij. In korte tijd ontwikkelde deze gemeente zich tot een forensendorp. Men werkt elders en woont hier. Dat is natuurlijk prima. Maar deze gang van zaken vereist wel de nodige voorzieningen. Denk maar aan verkeer en (openbaar) vervoer, aan goed onderwijs voor kinderen en vol wassenen, aan gezondheidszorg, aan betaalbare huisvesting en zeker niet in de laatste plaats aan de op ons afko mende vraagstukken van ruimtelijke or dening en milieuzaken. De toegepaste moderne technieken en de daaruit voor tvloeiende vormen van woningbouw, landbouw en industrie zitten niet altijd op de golflengte waar behoud van na tuurschoon voorop staat. Groen Links Heiloo is er zich van be wust dat een uiterst zorgvuldige bewa king van het evenwicht tussen gemeen telijke planning en dorpskarakter gebo den blijft. Zo vinden wij dat de deskun dige plannenmaker niet altijd mag wor den verheven tot een soort onaantastba re drager van de goede oplossing. Laat de bevolking van Heiloo via hun verte genwoordigers in de raad of op andere manieren oordelen over plannen en ideeën met de realisering waarvan deze bevolking straks jarenlang moet leven of 'opgescheept' zit. De totale gemeentelijke apparatuur be hoort geen gesloten systeem te zijn van machtshiërarchie. Personen zijn nooit belangrijker dan partijen. Daarom heeft Groen Links Heiloo ook in haar oorspronkelijke samenstelling ten aan zien van ruimtelijke ordening en milieu zaken het naar voren komen van actie groepen steeds gestimuleerd. En dan bedoelen wij actiegroepen die het recht opeisen in een veel vroeger sta dium bij beleidsvoorbereidingen te wor den betrokken. Want het is een mis verstand te denken^tet locale besturen onafhankelijk kun^n optreden. In de bestuurlijke praktijk liggen de kaarten wel een bèetje anders. Gemeen ten (ook Heiloo) zijn.sterk afhankelijk van hogere overlieden zowel wat betreft het toezicht van de provincie alsook de beschikbaarheid van financiële midde len. Het welzijnsbeleid van een locale overheid wordt bijvoorbeeld in belan grijke mate bepaald door wat het rijk er voor overheeft. Ook wat de woningbouw betreft wor den gemeenten steeds meer geconfron teerd met hun beperkingen en zijn maar al te vaak overgeleverd aan de welwil lendheid van particuliere investeerders en ondernemingen. In de komende bestuurlijke periode gaat Groen Links Heiloo ook ten deze een scherp oog in het zeil houden. Daar toe hoort met name een goed doortim merd financieel beleid. Dat een zodanig beleid niet mag tornen aan onze ge meentelijke voorzieningen, ligt voor de hand. Wanneer ook u deze mening heeft, dan aarzel niet en geef op 21 maart uw waardevolle stem aan Groen Links Heiloo. Dat is lijst 5. Zet dat maar vast in uw agenda. HEILOO - In de tijd dat de verkiezin gen nabij zijn, merk je het meest van de politieke partijen. Iedere partij probeert zo goed en overtuigend mogelijk over te komen op de kiezers en bovenal de meeste aandacht te trekken. De kans op stemmenwinst is dan het grootst. Door het voeren van een campagne probeert men dat te bereiken. De campagne is het meest politieke aspect van de verkiezin gen; de verkiezingen zelf zijn vooral or ganisatorisch van aard. Maanden van tevoren beginnen bij de afzonderlijke partijen de voorbereidin gen. Binnen de partijen worden cam pagnecommissies gevormd, die ideeën moeten ontwikkelen vóór de te voeren verkiezingsstrijd. Vervolgens wordt het partijapparaat (de actieve leden) ingezet om de plannen uit te voeren. De leden van de partijene verspreiden allerlei propagandamateriaal: folders, affiches, stickers, ballonnen, enz. Belangrijke en bekende partijleden bezoeken in de ge meente bijeenkomsten die in verband met de verkiezingen worden georganiseerd. Ook inhoudelijk gebeuren er binnen de partij nogal wat dingen: Er wordt lang durig vergaderd over wat de koers van de partij zal zijn in de komende jaren en het verkiezingsprogramma wordt opgesteld. Lijsttrekker Tevens bepaalt elke partij wie 'het ge zicht' van de partij zal zijn tijdens de campagne en de verkiezingen. Hij of zij wordt het belangrijkste partijlid en zal bij de verkiezingen als lijsttrekker bo ven aan de verkiezingslijst staan. Hij/zij moet in debat gaan met andere lijsttrekkers. In die debatten moeten misstanden en onduidelijkheden in het beleid van andere partijen naar voren worden gehaald. Er zijn immers twee manieren om stemmen te trekken: laten zien dat een andere partij niet goed is, of laten zien dat jouw partij de beste is. Je kunt twijfels hebben over het nut van verkiezingscampagnes. Leveren ze wel stemmen op? In ieder geval zijn er veel kiezers die op de partij stemmen waarop ze bij de vorige verkiezingen ook al heb ben gestemd. De campagne richt zich dan ook vooral op de mensen die nog niet weten op welke partij ze gaan stem men, maar die wèl naar het stembureau gaan: de zogenaamde zwevende kiezers. Het percentage kiezers dat in de laatste weken voor de verkiezingen pas een keuze maakt, bedraagt ongeveer 20% van het totaal aantal kiezers. Naast het partij-politieke aspect, het overtuigen dat één partij de beste is, hebben de campagnes nog een ander, wat algemener doel. De politieke partij en willen dat zoveel mogelijk mensen naar het stembureau gaan, zodat dan de positie van het politieke systeem in Ne derland wordt versterkt. Als er veel mensen naar de stembus gaan, is er veel steun voor het politieke stelsel, zo wordt gesteld. Als er weinig mensen gaan stemmen, blijkt het vertrouwen in het politiek bestel niet groot. Op den duur is dat gevaarlijk voor de democratie in Nederland. Verkiezingsprogramma Vrijwel alle politieke partijen hebben een verkiezingsprogramma. Dit pro gramma heeft twee belangrijke functies. Met een verkiezingsprogramma probe ren partijen kiezers aan te spreken. In het programma wordt het beleid uiteen gezet dat de partij in de jaren na de ver kiezingen in de gemeente wil voeren. Het programma dient ook als een solide basis bij eventuele onderhandelingen na de verkiezingen. Partijen die een rol spelen bij coalitievorming (samenwer king bij het vormen van het college van burgemeester en wethouders), moeten onderhandelen over een gemeenschap pelijk programma. Elke coalitiepartij probeert zoveel mo gelijk uit haar eigen programma opge nomen te krijgen in het gezamenlijk programma. Om te kunnen onderhan delen, moet je als partij wat manoe- vreerruimte hebben. Je moet wat kun nen eisen, maar je moet ook water in de wijn kunnen doen. Verkiezingspro gramma's zijn dan ook niet altijd even helder en precies. Meer over hoe de verkiezingen in hun werk gaan, hoe de gemeenteraad is sa mengesteld, wat de verschillende taken zijn en hoe de gemeenteraad in de dage lijkse praktijk werkt, vindt u in de boekjes 'Verkiezingen' (prijs 8,25) en 'De Gemeente) (prijs 7,50). U kunt de ze schriftelijk of telefonisch bestellen bij de Stichting Burgerschapskunde, Postbus 349, 2300 AH Leiden. Tele foon 071-121841. Genoemde prijzen zijn excl. verzendkosten. Ook kunt u gratis een folder aanvragen met een overzicht van alle publicaties, cursussen en excursiemogelijkheden. vrouwen te verbeteren: zorgen voor vol doende kinderopvang, maatregelen treffen om te komen tot een evenwichti ger verhouding tussen mannen en vrou wen in het gemeentelijk apparaat. In sollicitatiecommissies zouden óók vrou wen moeten zitten. Het partijprogramma van de Partij van de Arbeid heeft op milieugebied en op emanciaptiegebied méér te zeggen, dan in een paar regels kan 'worden vermeld. Dit was slechts een greep. Elke stem op Lijst 3 maakt de kans groter, dat onze plannen in praktijk worden gebracht. SALON Stationscentrum 78 Heiloo Telefoon 072 - 33 05 02 FORUM: HOE KOM IK OP MIJN WERK? ALKMAAR - Met als motto ,Hoe kom ik op mijn werk', organiseert de VVD afdeling Alkmaar op 5 maart een fo rumdiscussie met de kamerleden Jor- ritsma (VVD), Biesheuvel (CDA) en Castricum (PvdA), alsmede de wethou ders van deze partijen uit Alkmaar, Heerhugowaard en Castricum. Aan de orde komen onderwerpen als: reiskosten-aftrek, de bouw van de Tweede Coentunnel en verbetering van het openbaar vervoer. Naast de kamer leden en wethouders is een groot aantal betrokken organisaties uitgenodigd, om aan de discussie deel te nemen. Plaats van handeling is Motel Alkmaar, direct aan de rotonde bij het binnenrijden van de stad. De avond begint om 20.00 uur en is voor een ieder vrij toegankelijk. CONCERT LUTHERSE KERK ALKMAAR - Twee Nederlandse oude- muziek-specialisten, Wilbert Hazelzet, traverso en Jacques ogg, clavecymbel, zijn zondag 4 maart te gast bij de con certserie Lutherse Kerk te Alkmaar. Het programma van 4 maart vermeldt mu ziek van Johann Sebastian Bach, Jo- hann Gottfried Muthel, Jakob Frie- drich Kleinknecht en Carl Philipp Ema nuel Bach. Aanvang 14.30 uur. Plaats: Lutherse Kerk Alkmaar; Oudegracht ingang Baangracht. Toegang: 15,00; CJP/65 >0,00. Kaartverkoop: va naf drie kwartier voor aanvang van het concert aan de kerk. DAMES DE VOETEL SQUASH-KAMPIOEN LIMMEN - Met het behalen van het kampioenschap promoveert het da mesteam naar de tweede divisie. De laatste competitie ontmoeting werd met een 4-0 overwinning op de Stip uit Koog a/d Zaan afgesloten. Het herenteam herstelde zich goed. Na een paar zwakke weken was Marquet- sers uit Heemskerk het slachtoffer. Met een 4-0 overwinning is de competitie af gesloten en handhaving bewerkstelligd. POLITIEK FORUM IN 'T TREFPUNT HEILOO - De senioren van Heiloo kun nen binnenkort deelnemen aan een inte ressante, belangrijk informatieve mid dag. De ANBO en de KBO (PCOB- afdeling is er niet) hebben zich in gespannen om samen op die dag in Hei loo een Politiek Forum te organiseren. De deelnemende partijen zijn alfabe tisch CDA, D66, Groen Links, Heiloo 2000, PvdA, en VVD. Uiteraard hopen beide bonden dat door een grote opkomst van leden er veel zal loskomen door middel van vragen, wen sen of (ev.) grieven. Bij beide bonden staat de belangenbehartiging voor oude ren hoog in het vaandel. De 50-plussers kunnen ditmaal zelf daarbij direct helpen. Aanvang 14.00 uur op donderdag 8 maart in het ontmoetingscentrum Het Trefpunt, Hoog en Laag 7a of via de Westerweg 294.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 6