ik hoor de viooltjes. Iedere week biedt Keurslagerij Burger u een artikel aan dat zij superlaag prijzen. De Eerste klas vlees voor een hele lage prijs. Keurslagerij Burger denkt mee, met eerlijke prijzen, zonder toeslag voor lagere gramsgewichten. Dat is voordeel voor u. Zij laten eenieder graag kennisma ken met hun ambachtelijke produkten en waarderen diegenen extra die een goed en gezond pro- dukt op tafel wil- len, maar die ook oog hebben jjr voor smakelijke If u specialiteiten en eerlijk vak- manschap. Plan „De Rietvink' De Keurslager Verstand van lekker vlees Hypotheek? Kom rechtstreeks naar de Rabobank Speciale rente-aanbieding voor dit project vanaf 8,4% Meer bank voor je geld "ATLANTA" MONTEUR EN LEERLING MONTEUR Winkelhof ,,'t Loo 072-331776 HEILOO BUITENKANSJE GEVRAAGD voor onze installatie afdeling. Sollicitaties te richten aan Wil de Nijs. de aanbieding van deze week ziet u elders in deze editie! Torenstraat 54 - Castricum 02518 - 51441 i i- Zondag 4 maart met de Herman van Veen van de soundmix show Aanvang 19.30 uur. Tot ziens in Akersloot. Tevens aantrekkelijke overbruggingsleningen!! Bel of maak een vrijblijvende afspraak. Kennemerstraatweg 143, Westerweg 244 HEILOO. 072-335344 UITKIJKPOST 28 FEBRUARI 1990 Extra voordeel met de suoer- Een bak vol violen in verschillende lentefrisse kleuren. mm Met z'n rood uitlopende blad is de Pieris Forest Flame een opvallende verschijning in elke tuin. Zelfs in de grote kollektie dekoratieve heesters bij Intratuin springt hij eruit. A Een peperboompje Daphne meze- reum is een ranke verschijning, ideaal voor kleine tuinen. In maart en april kunt u al genieten van z'n welriekende purperen bloesempracht. A Als u de naam kunt onthouden, kijk dan eens uit naar de Cupressocyparis Leylandii. Sterke snelgroeiende coni feer. Leverbaar van 30 tot 200 cm. De Rhododen-^k <0raj$ dron Praecox V staat al bijna in bloei. i* U heeft er het hele jaar plezier van, want deze fraaie struik blijft 's winters groen. Onze grote kollektie struiken en heesters in spireert tot kreatieve tuinideeën. Heel leven dig is bijvoorbeeld een haag in verschillende kleuren. Als u uw haag- planten als solitairplant in de tuin terug laat komen, kreëert u rust en eenheid. Het is leuk om te volgen hoe anders een haagplant zich als solitair ontwikkelt. Heiloo, Vennewatersweg 15, tel. 072-332727 Genoemde prijzen zijn afhaalprijzen Aanbiedingen geldig t/m woensdag 7 maart as. of zolang de voorraad strekt KEURS1AGERIJ

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 9