r4e&m \:^N Mozaïeken in teken van de actualiteit Swinging Affair in 't Achterom The Jack of Hearts in volle vaart naar de top en De Buk Lekker rentestancCje Uitslagen bloemsierkunst, tuinkeuringen en mozaïeken m Hermdes7rabantje 4mm mmmmrn. 4 M UITKIJKPOST 25 APRIL 1990 *V?' - - TENNISCLUB HOGEDIJK EGMOND - Langs een zonovergoten baan, keken Mous en de ouders van de spelers naar het 4e zondag-jeugdteam. Het team bestaat uit Eefje, Jasmijn, Sa- cha, Erik, Dave en de door ziekte ge plaagde Lizzy. Er moest aangetreden worden tegen een jeugdteam van Zaan dam. Jasmijn en Eefje wonnen hun en kelpartij vrij simpel. Gewoon, omdat zij beter waren. Bij de heren ging het moeizamer. Erik moest in drie sets het onderspit delven: Sascha wist na een spannende strijd de punten te pakken. De damesdubbel ging prima, als een ge oliede machine walsten onze meiden over de tegenstandsters heen. Maar Erik en Dave werden van de baan getikt, de stand was dus 4-2, er was nog van alles mogelijk. In de mix traden Eefje en Sacha als eersten aan en won nen ondanks de zenuwen, waar Eefje duidelijk last van had. Er kon in ieder geval niet meer verloren worden. Dave en Jasmijn wilden natuurlijk graag het 6e punt pakken. Ze lieten alles, wat ten nis leuk maakt, zien. De punten gingen naar Zaandam, al deed dat er uiteinde lijk niet meer toe. De einduitslag was 5-3 en dat is een resultaat, waar coach Ron Apeldoorn best trots op kan zijn. Competitie-uitslagen: Zaterdag 21 april. Heren: Hogedijk 1 - Oudorp 1 6-0; Ven- newater 2 - Hogedijk 2 5-1Gemengd: 't Woud 1 - Hogedijk 1 2-3; KZTV 1 - Ho gedijk 2 2-3; Vet. Heren: Hogedijk 1 - Anna Paulowna 1 4-0; heb Durf 3 - Ho gedijk 2 1-3; Vet. gemengd: Hogedijk 1 - Alkmaar 1 4-0; gem. jeugd t/m 12 Schoorlk 1 - Hogedijk 1 5-1; Hogedijk 2 - Marquette 1 0-6; gem. jeugd t/m 14: Cromme bal 2 - Hogedijk 11-5; meisjes 12/15 jr. Marquette 1 - Hogedijk 1 5-1; meisjes 15/18 jr. Hogedijk 1 - HTG 1 4-2; jongens 15/18 jr. Hogedijk 1 - Pan- cras 1 1-5. Zondag 22 april: gemengd; Hogedijk 1 '- Heiloo 2 7-1; HH. Waard 9 - Hogedijk 2 5-3; Heren Hogedijk 1 - St. Pancras 4 5-1; Hogedijk 2 - Zeevangspelers 2-4; gemengd 35 Oosthout 1 - Hogedijk 1 3-2; heren 35 CTO '70 1 - Hogedijk 1 0-6; Boogaard - Hogedijk 2 1-5; Juni oren Hogedijk 1 - Zaandam 2 8-0; Ven- newater 4 - Hogedijk 2 2-6. Vlff.if v W'/. Swinging Affair zorgt bij Bar 't Achterom voor muzikaal vertier op de vooravond van Koninginnedag. AKERSLOOT - Zondagavond 29 'april zal in bar 't Achterom de bekende for matie Swinging Affair een bekende naam inmiddels in Akersloot voor het voetlicht treden. Reden temeer voor Jan Sander om ze tijdens dit extra lange weekend naar 't Achterom te halen. Het belooft een mooi spektakel te worden, want sinds het laatste optreden in Akersloot heeft de band een groot aan tal nieuwe nummers op het programma staan. De bekende swingers zullen die avond overigens niet vergeten worden. Op de avond voor koninginnedag de voetjes dus vervroegd van de vloer. Het belooft in het ieder geval een speciale avond te worden daar in 't Achterom. INGEZONDEN Teleurgesteld AKERSLOOT - Ik ben teleurgesteld. Niet in iedereen, want gelukkig zijn er ook mensen die het met mij opnemen voor de bescherming van een stukje na tuur. Nee, als lid van de Nederlandse Jeugdbond voor Natuurstudie ben ik te leurgesteld in onze bestuurders. Ik ver trouwde erop dat ze hun best zouden doen een andere bouwlokatie te vinden dan de Klaas Hoorn of Kijfpolder, toen ik ze over de grote natuurlijke waarde van dat gebied inlichtte. Maar wat is er gebeurd? Mensen, die ich net als ik zorgen maken over het verlies van het schitterende ruime uit zicht, het opnemen voor de zich daar bevindende planten- en dierenwereldm, het dus opnemen voor ons aller leefge bied: en eigenlijk alleen maar een voet pad willen om bij het meer te kunnen komen, worden in de krant afgeschil derd als óverbezorgd en ondeskundig. En nu weer Kees Hollenberg, ik dacht: eigenlijk nog iemand die een eigen me ning durft te geven. Maar deze vervol gens weer afzwakt, en die pas in de raad mag als het principebesluit tot vernie ling van dit natuurgebied is genomen „omdat hij op deze manier zijn princi pes kan bewaren". Daarbij wordt in fei te ook nog de eerlijkheid van mensen in de aktiegroep in twijfel getrokken door de VLA lijsttrekker W. Veldt. Deze zegt in hetzelfde artikel dat de heer Hollen- berg verkeerd is voorgelicht door de Akerslootse aktiegroep Moet ik nog wel blij zijn dat ik binnen kort de stemgérecnTlgcle leeftijd bereik? Eerst zéggen dat mensen met voldoende voorkeurstemmen in de raad komen en dat dan né de verkiezingen domweg niet doen, dat kdn toch helemaal niet, zoiets is toch onbetrouwbaar? Loekie Groot POPWEEKEND AKERSLOOT AKERSLOOT - Ter gelegenheid van het tienjarige horecajubileum van Henk en Riet Levering Vhn dancing de Vriend schap zal 28 en 29 april een popweekend worden gehouden. Voor zaterdag 28 april is men er in geslaagd om de favoriete omroep Vero nica naar Akersloot te halen met de be kende Veronica Drive-in show. Een wervelende show die zal aanvangen om 21.00 uur en waarin tal van populaire prijzen te verdienemzijn. Ook veel pro motiemateriaal zal door deze jongere nomroep aan het publiek worden aangeboden. Zondag 29 april komt de populairste band van Noord-Holland naar De Vriendschap en dat is natuurlijk de for matie Shoreline. Wie kent deze razend populaire formatie niet? Op bijna alle kermissen van onze provincie zijn zij aanwezig en op deze avond geven zij al vast een voorproefje op de Akerslootse Kermis. Maandag 30 april, Koninginnendag, tenslotte de grandioze formatie Cany on, afkomstig uit Volendam en onder tussen uitgebreid met een vierde man om het geheel iets steviger te laten klin ken. Ook zij zijn een vaste verschijning op de Akerslootse kermis, alwaar zij meestal de zaterdag voor hun rekening nemen. Op deze maandag waarop iede reen vrij is vanwege Koninginnendag, spelen zij vanaf 16.00 uur 's middags. En zo is men er in geslaagd om een leuk weekend vol popgebeuren samen t ^el len, wat aan zal slaan bij een breed publiek. BIG BAND FESTIVAL EN PROMENADE TIJDENS VOORJAARSMUZIEKFEEST EGMOND - Op zaterdag 28 en zondag 29 april wordt in het dorpshuis Hans- wijk te Egmond aan den Hoef het voor jaarsmuziekfeest '90 gehouden. Dit mu ziekfeest is een voortzetting op het suc cesvolle „Blaaskapel Festival Kenne- merland 1989", dat vorig jaar werd ge houden, en zal evenals vorig jaar een waar spektakel worden. De zaterdag staat geheel in het teken van de bigband-muziek. Bigbands uit de wijde omtrek zullen meedoen aan het festival en strijden om de hoogste eer. Menig hart zal sneller kloppen bij het horen en zien van deze muziek, zeker nu aan de vooravond van de herdenking van de tweede wereldoorlog en de vie ring van de bevrijding. Het was juist de bigband-muziek die als een bevrij- dingsglof over Europa spoelde. Deze muziek van legendarische figuren 'als Glenn Miller, Duke Ellington, Count Basie en vele anderen was en is nog steeds populair bij jong en oud. Op zondag vindt er een promenade plaats waarin een gevarieerd muziek programma ten gehore zal worden ge bracht. Aan deze promenade werken mee: het fanfare-orkest van Lamoraal van Egmont, de blaaskapel de Egmon- der Muzikanten uit Egmond Binnen, de in dans- en feestmuziek gespecialiseerde band Redt-Band uit Broek in Water land, en als laatste het NoordHollands Jazz Quintet. Op zaterdag 28 april begint het voor jaarsmuziekfeest 1990 om 14.00 uur en de promenade op zondag 29 april zal om 12.00 uur beginnen. LATIJNS-ROMEINSE LITURGIE EGMOND - Op initiatief van de Vereni ging voor Latijns Liturgie afdeling Alk maar is er op zondag, 29 april in Eg mond aan Zee in de R.K. kerk aan de Wilhelminastraat een latijnse Eucha ristieviering, omlijst met gregoriaanse gezangen, die ten gehore zullen worden gebracht door de Schola Cantorum Be verwijk, aanvang van de viering 12.00 uur. Deze vereniging zet zich in voor het le vend houden van de vernieuwde latijnse liturgie, zoals deze na het tweede Vati caans concilie vorm heeft gekregen. Ten onrechte bestaat het^ misverstand, dat deze Vereniging voor Latijns liturgie conservatief is en dus alles bij het oude wil laten. Het tegendeel is waar, de nieuwe regels en normen van de liturgie worden nagestreefd en nageleefd, echter niet in de volkstaal, maar in het latijn (dus kerktaal) gecompleteerd met gre goriaanse koorzang. MAAIJKE ROOSEBOOM KAMPIOEN BLOEMSCHIKKEN HEILOO - Tijdens de regionale kampi oenschappen bloemschikken voor ama teurs, welke afgelopen zaterdag werden gehouden in de Slotkapel in Egmond, kwam Maaijke Rooseboom als beste bloemschikster van het<team uit Heiloo voor de dag. Zij maakte haar come back - na een paar seizoenen paardrij den, haar andere hobby - en viel met haar zeer beheerste werk in de prijzen. Het verplichte stuk bestond uit een mandje met rode tulpen, anemonen, aardbeien en prachtig groen bijmateri aal. Het vrije werkstuk had als op dracht: een zuil in primaire kleuren. Blauwe hortensia, mooi groen bijmate riaal, een blauwe buis en een doorge zaagde berkestam vormden een span nend arrangement. Ook het werk van de overige teamleden, Nel van Dam, Ber tha Peetoom, Willy Tames en Elly Schouten kreeg veel waardering van de jury en de bezoekers. Heiloo eindigde op een 2e plaats in het regionaal klasse ment dat werd aangevoerd door de Zaanstreek. Op donderdag 10 mei organiseert de Koninklijke Maatschappij Tuinbouw en Plantkunde het jaarlijkse evenement bloemschikken in winkelhof 't Loo. Wilt u meer informatie bel 333530 He- leen Groot. LIMMEN - De 38e bloemendagen wer den deze keer geopend door de commis saris van de Koningin van Noord Hol land de heer R. de Wit. Een gezellige ontvangst in cultureel centrum Vrede- burg, waar de bloemenmeisjes iedereen voorzagen van een fraaie corsage en de heer Admiraal en zijn staf het gezel schap van een lekker kop koffie, met wat erbij voorzag. Voorzitster van het mozaïeken comité de heer G. Kroone heette het gezelschap welkom en vertelde hoe moeilijk het was geweest i.v.m. de wisselende weer somstandigheden een juiste datum te kiezen. De heer de Wit bleek goed op de hoogte van de geschiedenis van het 1250 jaar oude Limmen. Als aandenken aan deze dag, werd hem een eerste exemplaar van een munt, die ter gelegenheid van deze geschiedenis was geslagen, aangeboden. Henk Brandsma, van het comité 1250 jaar Limmen vertelde een paar aardige anekdotes o.a. dat 500 jaar geleden, bo ze boeren naar Haarlem waren getrok ken, daar in hun woede een stel mensen vermoord hadden, vervolgens naar Den Haag trokken, waar de aanstichters te recht werden gesteld en hun hoofden op palen werden gezet. Zo ziet u, de ge schiedenis herhaalt 4ch. Er werd een boekje ten doop gehouden over de geschiedenis van Limmen. Zo wel de heer de Wit^als^d^e^Ejet v.d. Steen van oud Limmen Jfctvingen een exemplaar. De heer/B^ttsma achtte het vooral voor de«jolg»enkgoed dit te lezen. Vroeger werden kinderen in de bedstee verwekt, en ble ven dan de rgst wan hun 'ëXfttri11 Lim men. Tegén^oeVmg WBl'delv ie vaak in Tormolinos verwekt, in Alkmaar gebo ren en blijken dan toch nog een Limmer te zijn. Er werd ook afscheid genomen van de penningmeester van het mozaïekenco mité de heer Jan Tuyn, die 38 jaar deze funktie heeft vervuld en nu met pijn in HEILOO - Maart 1989 was een hecti sche maand voor de leden van de Amsterdamse rock groep The Jack of Hearts. Naast de gebruikelijke weke lijkse optredens, namen ze 15 nummers op voor hun debuutalbum. Na iets meer dan een jaar kan de band serieus aan het werk. Wat gebeurde er in het eerste jaar? Om te beginnen werd geprobeerd zoveel mogelijk op te treden, uiteindelijk werd dat zo'n 60 keer. Verder werd Hilver sum bestookt met demonbandjes, waar positief op werd gereageerd door NOS, VARA, VPRO, KRO en Veronica. In het VPRO-programma Backline werd al het tiende optreden van The Jack of Hearts uitgezonden (opgenomen in Pa- radiso). Tenslotte toonde een platen maatschappij belangstelling. De muziek kan omschreven worden als 'strakke rock and roll voor de jaren 90'. The Jack of Hearts is de titel van de eerste LP (mei 1989) welke 12 eigen nummers bevat, geschreven door Fred Kienhuis (zang en gitaar) en uitgewerkt door de hele band. Op de CD staan 13 eigen nummers, plus 2 covers, ,Rock Therapy' van Johnny Burnette en Can't explain' van The Who. De eerste single is 'Streetwise', met op de B-kant 'Richard, Maria and Me', wat ook het dertiende nummer op de CD is. Zaterdag 28 april om ongeveer 22.00 uur zal het optreden van The Jack of Hearts beginnen in de zaal van Buk Buk aan de Pastoor van Muijenweg 12 te Heiloo, entree 8,00// 7,00. CAUSERIE IN TREFPUNT: 'ORANJE ZONDER FRANJE' HEILOO - Bijna één volle eeuw wordt Nederland geregeerd door vrouwen. Uniek in de gehele wereld. Reden voor de Culturele Commissie van de A.N.B.O., de K.B.O. en de Stichting Ouderenwerk om Herman Felderhof uit te nodigen. De heer Felderhof heeft, zo als verscheidenen van ons, al vijf gene raties Oranje meegemaakt. Van verre Emma, van naderbij Wilhelmina en van zeer dichtbij Juliana en Beatrix met kin deren en kleinkinderen. Zijn causerie, beslist geen lezing, is doorspekt met persoonlijke belevenis sen, zowel uit de jaren dertig als van na de oorlog, toen hij vele buitenlandse staatsbezoeken mocht verslaan als raadio-reporter. Het is beslist geen dor- TP ODCGmmmn "on •v»"- -"I" - deerd met vele anekdotes, garant voor enkele uren recreatie van één bijzondere soort. Wij verwachten u op donderdag 3 mei om 14.00 uur in 't Trefpunt, Westerweg 294 Heiloo. De toegang be draagt 2,50. JAARVERGADERING DVW HEILOO - Op donderdag 26 april houdt hengelsportvereniging DVW haar Algemene Jaarvergadering in de boven zaal van Sporthal Het Vennewater. Aanvang van de vergadering 20.00 uur. Toegang alleen voor leden. De jaarstuk ken zijn een half uur voor aanvang ter inzage voor de leden. Het bestuur ver zoekt de leden, die het enquête formulier nog niet hebben teruggezon den om dit deze avond in te leveren of oicoog aa° het Sfret8r'"' ;w. het hart, deze moest overdragen aan Piet Valkering. Geëmotioneerd, rnaar vol humor, ver telde de heer Tuyn hoe het vroeger alle maal toeging, de gezelligheid, en het ve le werk. Met het vertrek van Jan Tuyn, heeft „een kanjer" een historische peri ode van het mozaïekencomité afgeslo ten. De voorzitter de heer C. Kroon.e, sprak veel lovende woorden over de heer Tuyn en gaf hem en zijn vrouw een fraai kado. Tuyn besloot met de woor den: „Het afscheid deed mij zoveel pijn, dat ik niet lang van stof kan zijn". Mozaïeken Na het officieële gedeelte ging het gezel schap naar buiten waar in de tuin van de Cameren een opstelling de nachtwacht als een levend mozaïek, door leden van de stichting 1250 jaar Limmen werd gegeven. De bloemenmozaïeken waren dit jaar, ondanks de vele problemen met de na gels, van zeer goede kwaliteit. Er was veel op de aktualiteit ingehaakt. Van Gogh, Maij-Weggen, 1250 Jaar Lim men, de Openbare School, de Duitslan- den enz. De vele buitenlanders die in de bus zaten, staken hun bewondering dan ook niet onder stoelen of banken. Het blijkt elk jaar moeilijk bepaalde mozaïeken te noemen omdat je er altijd wel enkele niet noemt die toch heel mooi waren. Natuurlijk het Kurhaus te Scheveningen, zelfs met brandende lan taarns, de zelfportretten van van Gogh waren prachtig, gevleugelde liefde, de openbare school, de harde loper, 40 jaar Fats Domino, Nelson Mandela, het Vikingschip, Maij-Way met het foto toestel en nog veel meer waren schite- rend. Ook op het gebied van de bloem- sierkunst viel er veel te genieten. Het werd een fantastisch weekend, wat alleen Limmen zo kent, zelfs de weergo den lieten zich van hun beste kant zien. De komende dagen kan men nog gaan kijken. ï+'-t'iur -I f* ■WilMrwi—iiimiimi LIMMEN - De jury-uitslagen van de Limmer Mozaïeken zien er als volgt uit: Werkstukken: De Gaasverwerkers: 1990 Europees jaar van het toerisme, goud met lof v.d. ju ry; Prikploeg Pater: afbraak Berlijnse muur, zilver; Vinkenprikkers: Duitse Mark, de Muur, Zilver; Prikploeg ,'t Koppie toe': Vikingschip, zilver; Min- Hollander v.d. Werf: Vikinschip, zil ver; Prikploeg achtkant 88: 1250 jaar 'jong', brons. Mozaïeken/ prikstukken: Kaandorp-Bruin: bloemenhulde... zil ver; Groot-Stuifbergen: Naam: .Aiders, kan 't elders?", zilver; Prikploeg Jea- nette: Alfred J. Kwak en zijn vrienden, zilver; Prikploeg de Zilte Vijver: Bel gië?, zilver; Th. Baltus-T. Tebbens: Zelfportret van Gogh, zilver; Prikploeg Admiraal-Bakkum-Meijer: kabouters serie David en Lisa, zilver; De Mole naars: Oud Hollandse kinderspelen, zil ver; Prikploeg Castricum: Roken. zilver; Harold v. Vegten, Rina Steeman: 40 jaar Fats Domino, zilver; Prikploeg Om de Hoek: Gevleugelde liefde, zilver; Prikploeg ,Bij nacht ontij': Maij- Weggen: Do it my way, zilver; Prik ploeg .Molentieners': Deetman/Ritzen min. v. Onderwijs, zilver; fam. Joop Koppes: foto van het jaar, zilver; W. A. Castricum: Nelson Mandela, zilver; C. Lute/C. v.d. Aar: '1250 jaar', vlag in top, zilver; Prikploeg 't Kieftenland: Ot en Sien, zilver; J. M. Castricum: Bea- truce and the Unicom, zilver; Baars: Lubbers, zilver; E. Zonneveld hel pers ,De kar trekken' (1250 jr. Lim men), zilver; J. Swart; Limmen zelfstandig!, zilver; Dirk Heijne: zelf portret Vincent van Gogh, brons; Prik ploeg 2 bij 2: feestpakken ,1250 jaar Limmen', brons; fam. Winder-Dekker: kinderspelen door de jaren heen, brons; Prikploeg ,De Wieken': Nog 'ns 1250 jaar wachten op kabel?', brons; De Hofsteker,s: de tijd, brons; Prikploeg ,West zoid': carpooling, brons; fam. G. Glas: 40 jaar lang Fats Domino, brons; Prikploeg 'Quintet': Poort van Alke made, brons; Prikploeg Molenweg: Arie Krom, 1 mensch, 1250 streecken, brons; F. v. Wees: onze wereld draait om Limmen, brons; J. Dekker/J. v. Veen: Alleenals ie ijs en ijskoud is, brons; De Buurtprikkers: Maij- Weggen, brons; familie de Groot: Ker mis aan de Kerkweg, brons; Brief jes/Hout: Oostgrens Duitsland, brons; De Primeurs: Corby's game, brons; Dirk-Luttikhuizen-Kuijper: Edwin Mo- zes, de hordeloper, brons; M. Duin: Ni co Scheepmaker, brons; Snel-Meyne: Tom en Jerry, brons; Middelbeek: Lim men platzak, ev; plattelansvrouwen; uitgemolken, ev; fam. J. Castricum: Tom en Jerry 50 jaar, ev. Bloemsierkunst: E. v.d. Meer, le prijs; C. A. Kuyper en Coby v.d Neut, 2e prijs; kapsalon Mar- ga, Kijk eens wat vaker. 3e prijs; P. Koelemeij-Mink, 4e prijs; v.d. Velden, ev; C. J. Groot, vijver ev. Kindermozaïeken: Kinderen v.h. Kieftenpad, 1250 jaar Limmen. UITSLAG TUINKEURINGEN ZOMER 1989/VOORJAAR 1990 Kleine tuinen: LIMMEN - 1ste prijs met lof van de ju ry en wisselbeker beschikbaar gesteld door R. W. van Haneghem Tuintech- nisch Adviesbureau, Heiloo, A. C. Mooy, Schoollaan 5. le prijs: B. Trijbetz, Koningsdam 75. 2e prijs: W. C. M. Admiraal/S. Koot, Theebos 5-7; P. C. Hageman, Visweg 43; P. Staring, Zd. Kerkelaan 21. 3e prijs C. J. M. van Beek, Westerweg 104; C. G. groot, Dusseldorperweg 2; F. Scheepmaker, Meidoornlaan 23; A. H. S. Meyer, Theebos 3. Eervolle vermeldingen: W. A. Casti- cum, Middenweg 42; J. P. Dekker, Rijksweg 73; J. W. Kaandorp, Dussel dorperweg 142; P. van Stralen, De Hof stee 2; J. Tuyn, Middenweg 40; C. J. Wensink/L. H. J. Mors, Theebos 13/15; C. Koot, Molenweg 87; P. J. Bakkum, Theebos 2; C. P. G. Kroone, Dampegheestlaan 23; J. P. van Wonde ren, Visweg 10. Grote Tuinen: lste prijs met lof van de jury en wissel beker beschikbaar gestéld door Intra- tuin Wielinga Heiloo B.V.: R. Tuyn/De Cameren, Vredeburglaan 1. le prijs: C. J. Koot, Dusseldorperweg 123; H. Hoogervorst, Rijksweg 160a.' 2e prijs: G. Th. Hageman, Kapelweg 7a; E. Zonneveld, Pagelaan 11. 3e prijs: R. C. Pronk, Rijksweg 90a Th. C. Laan, Dusseldorperweg 127. Eervolle vermeldingen: J. B. M. Dirk- son, Westerweg 148; A. N. J. Pater, Hogeweg 26. De prijzen zullen worden uitgereikt op de feestavond te Heiloo op vrijdag 18 mei. ACTIVITEITEN BUK BUK IN PAASVAKANTIE OPNIEUW GROOT SUCCES HEILOO - Evenals in de kerstvakantie organiseerde jongerencentrum Buk Buk in de paasvakantie een tweetal activitei ten voor de Heilooër jeugd van onge veer 6 tot en met 12 jaar. Op donderdag 19 april stond een spelletjesmiddag op het programma, een dag later was het Brunogebouw aan de Pastoor van Mui jenweg een ware kinderbioscoop. De eerste middag namen zo'n 75 kinde ren deel. Het hadden er nog meer kun nen zijn, maar het aantal vrijwilligers bij Buk Buk was beperkt, zodat er nie mand meer bij kon. Een tip voor de vol gende vakantie-activiteiten: koop van te voren een kaartje, dan kan je zeker meedoen. No f»fn Ifnrtp uitlon npr irt^nhonH hipt. den de kinderen opgesplitst in kleinere groepjes, die telkens een ander behen digheidsspel deden. Na de pauze, waa rin een glas limonade werd uitgedeeld, werd nogmaals een spelletjescircuit uit gevoerd. Met een kleine tractatie gingen de kinderen om vier uur weer huiswaarts. De filmmiddag werd nog beter bezocht: meer dan 160 kinderen genoten van en kele korte tekenfilms, waarna het hoofdmenu, de Walt Disney-film met niemand minder dan Donald Duck in de hoofdrol, werd opgediend. Ook nu in de pauze en na afloop weer een versnapering. De opkomst was natuurlijk weer uitste kend te noemen. Buk Buk is dan ook vast van plan in volgende scii. -'.vakan ties weer activiteiten voor de te organiseren. Wanneer dat z;/v est ...imolf ir. I ,.i

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 16