«li Let op! Wijziging openingstijden gemeentehuis Afscheid raadsleden en wethouders van Limmen Verkoop Visweg 8 Bouwplan Bouwplan Hinderwet Hinderwet Raadsvergadering 26 april 1990 om 20.00 uur in Vrede burg te Limmen Populaire agenda raadsvergaderingen Wat is een populai re raadsagenda? Raadsvergadering 1 mei 1990 om 16.00 uur Bestellen zwembadkaarten De bloembollen-gemeente in Noord-Kennemerland. Informatierubriek van de Gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Middenweg 3A, Limmen. Tèlefoon 02205-1456 Met ingang van 1 mei 1990 is het gemeentehuis al leen nog 's morgens tussen 9 en 12 uur geopend en op woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur, speciaal voor het afhalen van paspoorten en rijbewijzen. Buiten deze tijden is het gemeentehuis gesloten. Uiteraard is het wel mogelijk om buiten de ope ningstijden een telefonische afspraak te maken met individuele ambtenaren over een bepaald onder werp of om bepaalde stukken in te komen zien. In verband daarmee wordt ernaar gestreefd om alle afdelingen op korte termijn bereikbaar te doen zijn via één telefoonnummer: 02205-1456. De gemeenteraad van Limmen komt op donderdag 26 april a.s. voor de laatste keer bijeen in deze zit tingsperiode 1986-1990. Het is een normale werkvergadering. Als laatste punt van de agenda is vermeld het afscheid van raadsleden en wethouders. De gemeente Limmen telt 11 raadsleden in de ge meenteraad. Van de 11 raadsleden komen er vijf niet terug. De beide wethouders - Rijs en Koelemeij - verlaten de gemeenteraad en kunnen dan ook geen wethouder meer zijn. Op donderdag 26 april bestaat de gelegenheid de scheidende raadsleden en wethouders de hand te drukken. De raadsvergadering en het afscheid worden ge houden in Vredeburg, Dusseldorperweg te Lim men. De burgemeester van Limmen maakt bekend dat de gemeente voornemens is, om het perceel gelegen aan de Visweg 8 te verkopen. Het betreft hier een perceel van ca. 890 m2 waarop de bouw van één of twee woningen mogelijk is. De verkoopprijs bedraagt 250.000,00 kosten ko per, waarbij de overdrachtsbelasting voor rekening van de gemeente is. De sloop of renovatie van de opstal, welke zich op het perceel bevindt zal voor rekening van de koper zijn. Voor deze kavel komen achtereenvolgens in aanmerking: A. Geregistreerde woningzoekenden van de gemeente Limmen; B. Ingezetenen van de gemeente Limmen; C. Niet-ingezetenen, die economisch dan wel sociaal gebonden zijn aan de gemeente Limmen. D. Niet-ingezetenen. Toewijzing van de kavel zal geschieden door aan wijzing vanwege burgemeester en wethouders naar aanleiding van ontvangen schriftelijke reacties. Indien zich meer gegadigden met dezelfde klassifi- catie voor de kavel aandienen, zal toewijzing door middel van loting geschieden. Gegadigden kunnen zich schriftelijk melden vóór 9 mei a.s. bij burgemeester en wethouders van Lim men, Postbus 9, 1906 ZG Limmen. LEGES In verband met een wijziging van de gemeentelijke legesverordening moeten de leges voor bouwver gunning nu vóóraf betaald worden. Als u dus vanaf vandaag bij de dienst gemeente werken een verzoek om bouwvergunning komt in dienen, neemt u dan direkt geld mee om de leges te betalen. Dat voorkomt veel heen en weer geschrijf en dat werk op zich weer bespoedigend op de behandeling van uw bouwplan. Limmen, 25 april 1990 De burgemeester van Limmen, H. van het Kaar Het college van burgemeester en wethouders van Limmen heeft het voornemen om aan A. J.M. Pep ping, van Alkemadelaan 31 te Limmen, met toe passing van artikel 18A van de Wet op de Ruimte lijke Ordening, in afwijking van het ter plaatse gel dende bestemmingsplan "Disseldorp", vergunning te verlenen voor het bouwen van een erker, een car port en een garage/berging op het perceel, plaatse lijk bekend van Alkemadelaan 31, kadastraal be kend gemeente Limmen, sectie A. nr. 2921. Het bovengenoemd bouwplan ligt met ingang van 26 april 1990 gedurende veertien dagen voor een ie der ter inzage op het gemeentehuis. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schrif telijk zijn bezwaren tegen het plan aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. Limmen, 25 april 1990 De burgemeester van Limmen; H. van het Kaar Het college van burgemeester en wethouders van Limmen heeft het voornemen om aan A. Morcus, Brugstraat 9 te Limmen, met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, in af wijking van het ter plaatse geldende uitbrei dingsplan in onderdelen, vergunning te verlenen voor het bouwen van een vrijstaande woning op het perceel, plaatselijk bekend Dusseldorperweg 35, kadastraal bekend gemeente Limmen, sectie A, nr. 2178. Het bovengenoemde bouwplan ligt met ingang van 26 april 1990 gedurende veertien dagen voor een ie der ter inzage op het gemeentehuis. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schrif telijk zijn bezwaren tegen het plan aan het college van burgemeester en wethouders kenbaar maken. Burgemeester en wethouders van Limmen maken bekend, dat zij voornemens zijn om positief te be schikken op het verzoek van de fa. gebr. Punt, Rijksweg 115 te Limmen, om een vergunning inge volge de Hinderwet voor het uitbreiden, c.q. wijzi gen van een bloembollen verwerkingsbedrijf, gele gen aan de Rijksweg 115 te Limfnen. De ontwerp-beschikking en de overige stukken lig gen met ingang van 26 april 1990 gedurende veer tien dagen ten gemeentehuize ter inzage. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren heb ben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijker wijs niet in staat is geweest, kunnen gedurende bo vengenoemde termijn gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan ver zoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college, Postbus 9, 1906 ZG Limmen. Burgemeester en wethouders van Limmen maken bekend, dat zij voornemens zijn om positief te be schikken op het verzoek van Agrarisch Centrum Nuijens BV, Uitgeesterweg 1 B te Limmen, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een opslag plaats, gelegen aan de Uitgeesterweg 1B te Limmen. De ontwerp-beschikking en de overige stukken lig gen met ingang van 26 april 1990 gedurende veer tien dagen ten gemeentehuize ter inzage. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren heb ben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijker wijs niet in staat is geweest, kunnen gedurende bo vengenoemde termijn gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan ver zoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college, Postbus 9, 1906 ZG Limmen. Limmen, 25 april 1990 De burgemeester van Limmen; H. van het Kaar De raadsvergadering van Limmen wordt gehouden in Vredeburg aan de Dusseldorperweg. Het is een lijvige agenda van plm. 20 punten. De aan de orde komende onderwerpen zijn: - mededeling inzake afwikkeling verkooptrans- aktie tenniskomplex De Voetel. - voorbereidingsbesluiten: perceel Visweg 12, perceel Jac. Hooij b.v. en perceel Visweg 2. - woningbouwplannen 1990 en verkoop percelen bouwgrond. - verkeersmaatregelen Vislaantje. - krediet uitbreiding ambtelijk apparaat in verband met organisatieverandering. - aantrekking milieumedewerkende bij gemeen tewerken in samenwerking met Akersloot. - wijziging bezoldigingsverordening. - krediet struktuurstudie Limmen. - vaststellen tarieven zwembad voor het jaar 1990. - notitie inzake informatievoorziening. - medewerking inzake het treffen v,an energie besparende maatregelen ten behoeve van de Pax Christieschool. - overige krediet voor dezelfde school. - vergoeding van kosten schade aan de basis- scho len over 1988. - begrotingswijzigingen. Wanneer de raadsvergaderingen in Limmen wor den gehouden vindt er een aankondiging plaats in deze rubriek. Het kollege van burgemeester en we thouders doet voorstellen aan de gemeenteraad. Dit gebeurt schriftelijk. Eens per 6 weken wordt er vergaderd door de gemeenteraad aan de hand van een agenda. De raad van Limmen kan zich verheu gen over de grote belangstelling van inwoners en anderen. De politiek geinteresseerden hebben zich geabonneerd op de raadsstukken. Hiervoor moet een vergoeding worden betaald van 25,00 per jaar. In de toekomst zullen ook de kommissiestukken aan de raadsleden en abonnementhouders worden verstrekt. ken en geen abonnement hebben kunnen vanaf 26 april a.s. een z.g.n. populaire raadsagenda bij bin nenkomst in de raadszaal van Vredeburg aantreffen. Met deze populaire raadsagenda kunnen de be langstellenden de vergadering en de diskussies be ter volgen. Een populaire raadsagenda is een lijst met te be handelen onderwerpen in de raadsvergadering. Bij elk onderwerp wordt een korte toelichting op het agendapunt gegeven. Het bevat een paar woorden of zinnen over deze zaak. Deze populaire agenda wordt ook afgekondigd achter de ramen van het gemeentehuis. Een ieder die daarvoor belangstelling heeft kan de populaire raadsagenda gratis afhalen en meenemen. Op deze manier wordt getracht de belangstelling voor de plaatselijke politiek te vergroten. De gemeenteraad in nieuwe samenstelling komt bijeen op dinsdag 1 mei 1990. De bijeenkomst wordt gehouden in Vredeburg en begint om 16.00 uur. De agenda is niet lang en bevat twee onderwerpen, namelijk de beëdiging van de nieuw benoemde raadsleden en de verkiezing van twee wethouders. De burgemeester en de nieuw gekozen wethouders spreken daarna een eerste werkvergadering af. De vergaderingen van burgemeester en wethouders zijn niet openbaar. Tijdens die eerste werkvergade ring zal de zgn. portefeuilleverdeling aan de orde komen. De overeengekomen portefeuilleverdeling wordt daarna gepubliceerd en aan de gemeente raad als een mededeling overgelegd. Zoals gebruikelijk heeft u ook dit jaar weer de ge legenheid om voor het zwemseizoen 1990 abonne menten en bijkaarten voor het kinderzwembad "Dampegheest" te bestellen en te betalen. Op 1 en 2 mei 1990 is het gemeentehuis daarvoor tussen 18.30 en 20.30 uur geopend. Bij het ter perse gaan van deze Uitkijkpost moet de raad nog definitief beslissen over de voor 1990 gel dende prijzen. In ieder geval staat wel vast, dat de abonnementen en bijkaarten, als ze na 1 en 2 mei besteld worden, fors duurder zullen zijn. Maakt u dus gebruik van deze bestelavonden. Het kan u tientallen guldens besparen! LIMMEN

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 19