I I Informatierubriek van de gemeente Heiloo Liefde en Meccano clNTf HEILOO Verhalen van Primo Levi bij Libris-boekhandels Archeologie-etalage bij Boekhandel Deutekom Bibliotheek in Overkerck is tevens uitleenpost Bad to the Bone bij de Buk Cvenementenagenda Verleende bouwvergunningen Afsluiting voor het verkeer van gedeelte Heerenweg en Raadhuisweg-noord Sluiting gemeentehuis 25 en 26 mei. Burgerlijke stand gemeente Heiloo Waterpartijen geen zwemwater •mm the" Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo Telefoon 072 - 31 31 31 Openingstijden 8.30 tot 12.30 uur Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet is geplaatst. Indien de ruimte het toelaat, zullen wij de tekst zoveel mogelijk vol gende week opnemen. UITKIJKPOST 16 MEI 1990 Door burgemeester en wethouders zijn de volgende bouwvergunningen verleend: Laan van Frans 21S. Boukris - vergroten woonhuis. Zevenhuizerlaan 24a, Bouwbedrijf Opdam vervanging/vernieuwing bedrijfsloods. De Kuilenaar 20, Y.C. Rodenburg - bouw dakkapel. Ewisweg 30, J. Walraven - aanbrengen dakopbouw en dakkapel. Dokterslaan 28, H. Coehoorn - uitbreiden woning. Werkendelslaan 96, A.J. Kuin - plaatsen dakkapel. De Kuilenaar 1, A.W. Zandbergen - plaatsen dakkapel en bouw garage. Hoek Ypesteinerlaan/Rosendaal, Bouwfonds Woningbouw N.V. - bouw winkelruimte met 27 appartementen. Egelenburg 11, A.J. Kaandorp - bouw duivenhok na sloop van het bestaande hok. Deze bouwvergunningen en de bijbehorende tekeningen liggen ter inzage bij de afdeling Openbare Werken, Raadhuisplein 1, maandag t/m vrijdag tussen 8.00-12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak). Degene die de bouwvergunning heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling Openbare Werken wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling Openbare Werken (buro Bouwzaken) worden gemeld, tel. 313170 of 313166. In verband met reconstructiewerkzaamheden aan het wegdek en riolering zullen de Heerenweg tussen Schoollaan en Kerkelaan en de Raadhuisweg-noord voor alle verkeer worden afgesloten met ingang van 21 mei a.s. De werkzaamheden zullen naar verwachting ongeveer 5 weken in beslag nemen. Op donderdag 24 mei (Hemelvaarldag) en vrijdag 25 méi a.s. zal het gemeentehuis beide dagen de gehele dag voor het publiek gesloten zijn. Geboorten t/m 7 mei 1990 Rienke d.v.: van Anholt, Erik M. en: Bart, Wilhelmina J.M. Eric z.v.: de Graaf, Bob en: Bak, Elisabeth C. Patrick D. z.v.: Goede, Roeland K. en: Keuper, Gertrude G. Tessa S. d.v.: Schutte, Robertus E.J.M. en: Meijssen, Antonia C.M. Maria A. d.v.: Min, Jacobus G. en: Mors, Cornelia A.M. Elders geboren Floris J. z.v.: Blok, Alexander J. en: Schulze, Verena P. Mike z.v.: van Santen, Johannes P.J. en: Dekker, Cornelia M. Huwelijken t/m 7 mei 1990 van Dijk, Arjen P.J. en: Kruijer, Ivonne G.M. Geels, Bernardus J. en: Oudhoff, Elizabeth J.M. Hoenderdos, Adrianus W.J. en: van Leijen, Catharina W. Kemmere, Gerardus A. en: Heins, Kitty. Huwelijksaangiften Bakker, Cornelis A. en: Dekker, Jolanda E. Koster, Eduard en: Fritsch, Ursula van Kessel, Johannes en: Pony, Claudine. Overlijden t/m 7 mei 1990 Bakker, Maartje e.v. Groot, de Wit, Theodora C.J. van der Steen. Adriana C. w.v. Natzijl. Elders overleden Knoop, Hendrik B.C. Schaap, Jan R. de Jong, Maria M. w.v. Blaauw. Nu het weer mooier weer wordt bereikt ons regelmatig de vraag of het water in de waterpartijen van Heiloo ook geschikt is om in te zwemmen. Hieromtrent delen wij het volgende mede: De waterpartijen in woonwijken zijn aangelegd ten behoeve van de opvang en berging van regenwater en ter handhaving van een bepaalde grondwaterstand. Bij wijken met een zgn. "gescheiden rioolstelsel", zoals dit o.a. is toegepast in de wijken ten westen van de Ewisweg/Ringweg komt er na regenval via het regenwaterriool in principe alleen regenwater in deze waterpartijen. Bij wijken met een zgn. "gemengd rioolstelsel" zoals dit in het overgrote deel van Heiloo is toegepast, stort echter na een zeer hevige regenbui dit gemengde riool over in de waterpartijen, waarbij dus niet alleen regenwater, doch ook sterk verdund afvalwater iri de waterpartij terecht komt. Een dergelijke overstort van het riool gebeurt 5 a 6 maal per jaar. Enkele van deze overstorten zijn ook aangesloten op de hiervoor genoemde waterpartijen ten westen van de Ewisweg/Ringweg Ter handhaving van een waterkwaliteit die uit milieuhygiënisch oogpunt aanvaardbaar is, worden de waterpartijen na zo'n overstort doorgespoeld met in te laten water uit de nabijgelegen poldergebieden. Door het Hoogheemraadschap der Uitwaterende Sluizen te Edam, welke instantie is belast met de zorg voor de kwaliteit van het oppervlakte water, en ook door o.a. de visvereniging DVW, wordt steekproefsgewijze de waterkwaliteit in de waterpartijen onderzocht en hierbij blijkt in het algemeen dat de waterkwaliteit aan de milieuhygiënisch te stellen eisen voldoet. Voor zwemwater dient de waterkwaliteit echter aan veel strengere eisen te voldoen en dient ook om de circa 2 weken onderzoek hiernaar plaats te vinden. Alhoewel een keer zwemmen in de waterpartijen niet direkt gevaarlijk behoeft te zijn voor de gezondheid, moge uit bovenstaande blijken dat dit in het algemeen echter niet is aan te raden. In dit verband verwijzen wij de zwemmers graag naar het zwembad "Het Baafje" of naar de overige door de provincie als zodanig aangewezen en gecontroleerde zwemplaatsen. Voor nadere informatie of klachten omtrent de waterkwaliteit in de waterpartijen kunt u contact opnemen met de afdeling Openbare Werken (telefoonnummer 072-313204) of rechtstreeks met het Hoogheemraadschap te Edam (telefoonnummer 02993-60611). o MANIFESTATIE NEDERLAND TEGEN VERARMING HEILOO - Op zaterdag 19 mei wordt een grote landelijke manifestatie gehou den op het Malieveld in Den Haag. or ganisator is de interkerkelijke werk groep 'de arme kant van Nederland', die werkt in opdracht van de Raad van Kerken en DISK (het arbeidspastoraat van acht christelijke kerken). Samenge werkt wordt met tal van zelforganisatie van uitkeringsgerechtigden, regionale komitees en maatschappelijke organisa ties. In Heiloo is de Wao/AAW Belan genvereniging actief. Het doel van de manifestatie kan als volgt worden omschreven: 'De grote achterstand van de uitkeringen en de laagste inkomens heeft geleid tot toene mende armoede en uitsluiting. Met 'werk' en 'arbeidsmarkt' worden de problemen niet aangepakt. Veel oude ren, vrouwen, migranten, enzovoort zijn daar niet direct mee geholpen. Op 19 mei wordt duidelijk dat duizenden mensen bezig zijn met de centrale the ma's van deze manifestatie, zoals eman cipatie, toegankelijk maken voorzienin gen, inkomensverbetering voor de laagste inkomens en scheppen van zin volle werkgelegenheid. Op 19 mei rijden er bussen van Alkmaar naar Den Haag en weer terug. Voor de ze reis wordt van iedere deelnemer een bijdrage gevraagd van 2,00. Als je met de bus mee wilt meld je dan zo snel mogelijk aan bij Riet van Raap horst, Terborchlaan 9, Alkmaar, tel. 115597. HEILOO - Boekhandelsorganisatie Li- bris geeft een bundel van een zevental autobiografische verhalen uit van de Italiaanse schrijver Primo Levi. Liefde en meccano' is de titel van de vertaling door Reinier Speelman. Deze verhalen zijn niet eerder in Nederlandse vertaling «JTOBKKiHAFtSCHE VötHftl ,f.\ verschenen. Door het autobiografische karakter van elk van de verhalen geeft dit boek inzicht in het leven en werken van een van de belangrijkste Italiaanse schrijvers van de twintigste eeuw, óf als kennismaking, óf als voortzetting hier van. Libris biedt deze bundel voor 6,95 in de boekhandel aan. De titel van deze verhalenbundel ver wijst naar het eerste verhaal in dit boek. Het beschrijft serieuze, maar fatale ver liefheid van een elfjarige jongen. Dit en andere herkenbre thema's komen in de- ze bloemlezing aan de orde, zoals herin neringen aan grootvader, aan het ge boortehuis, ervaringen met een boezem vriend in de schooltijd, de eerste blik door een microcoop, en de inwijding in het laboratorium. Primo Levi, schrijver, dichter, essayist, columnist en chemicus, is in 1919 in Tu rijn geboren. Hij is daar, met enkele on derbrekingen, tot zijn door in 1987 in zijn geboortehuis blijven wonen. Hij studeert chemie aan de Universiteit van Turijn. In 1941 verkrijgt hij zijn doctoraalbul. Na de oorlog werkt Levi als scheikundi ge in eenffabriek. Zelf heeft hij een bij zondere kijk op de combinatie chemicus-schrijver, waarvan hij in het in deze bundel opgenomen essayistische verhaal 'Ex-chemicus' verslag doet. In 1975 stopt Primo Levi met zijn werk als chemicus om zich geheel aan het schrij- Rond het hoek 'Archeo-Logica' is in samenwerking met de archeologi sche werkgroep van Oud-Heiloo een etalage ingericht bij Deutekom aan de Heerenweg. HEILOO - In samenwerking met Boek handel Deutekom, de archeologische werkgroep oud-Castricum en de archeo- ven te wijden. In die periode krijgt hij volledige erkenning, wordt alom be wonderd, neemt bekroningen in ont vangst, en inmiddels is zijn werk in vele talen vertaald. Levi's belangrijkste werk ,Is dit een mens', is geheel gewijd aan zijn ervarin gen in het concentratiekamp. Hij doet verslag, getuigt, maar beschuldigt niet. ,,Het kan", alsdus Levi in zijn voor woord, ,,als materiaal dienen om enkele eigenschappen van de mens eens rustig te overdenken". In Italië verwierf Levi ook grote bekendheid als columnist en als schrijver van korte verhalen, essays, beschouwingen over taala, wetenschap en kunst, en van boekbesprekingen, alle gepubliceerd in de voorstaande krant La Stampa. Liefde en meccano' is exclusief ver krijgbaar in de aan Libris verbonden boekwinkels, waaronder Deutekom in Heiloo. logische werkgemeenschap voor Neder land (de A.W.N.) heeft de archeologi sche werkgroep van de vereniging oud- Heiloo tot 7 juni een etalage ingericht rond het boek 'Archeo - logica', ge schreven door Frans Diederik. In de etalage zijn voorwerpen te zien van ongeveer 500 voor Christus, de zg. ijzertijd, tot en met de 18de eeuw en op gravingsbenodigdheden zoals een krui wagen, schep en troffel. Een gedeelte van het uitgestalde materiaal is af komstig uit de bodem van Heiloo, met name uit de opgravingen in en bij de Witte Kerk, welke plaats vonden in 1965 en 1967. Van deze opgravingen zijn ook twee opgravings-plattegronden te zien. Tevens ligt er een aantal foto's van de opgraving op de plaats van de nieuwe raadhuisvleugel; de vondsten die daarbij gedaan zijn, worden op het ogenblik geëxposeerd in het raadhuis. Voor meer informatie over de etalage kunt u terecht bij de archeologische werkgroep vande vereniging oud - Hei loo, tel. 335905, en voor een gratis vouwblad over de A.W.N. bij Boekhan del Deutekom. De bibliotheek in huize Overkerck wordt zowel door de bewoners als door de oudere omwonenden gebruikt. HEILOO - De bibliotheek in Overkerck fungeert, in overleg met het bestuur van dit verzorgingshuis, eveneens als uit leenpost van de bibliotheek, voor de ou deren in de omgeving. Het is een ge noeglijke ruimte, waarin de bewoners van het huis en de gebruikers van de uit leenpost heel plezieig een en ander kun nen doorbladeren. De collectie is een kleine afspiegeling van de bibliotheek Malevoort. Men vindt er Groteletter boeken, romans in alle genres, informatieve lectuur- zoals bijvoorbeeld tuin-, handwerk-, kook-, foto-, reis- en geschiedenisboeken en iectuur uit andere rubrieken, gesproken boeken en geluidsbanden, die afge draaid kunnen worden op de normale, gangbare cassetterecorders. De aanwezige collectie wordt twee- tot viermaal per jaar gewisseld. Dit is af hankelijk van de categorie. De grote let- terboeken worden bijvoorbeeld vier maal per jaar verwisseld. De romans tweemaal. De bibliotheek-uitleenpost bevindt zich op de tweede etage, is in het huis duidelijk aangegeven en bereik baar per lift. Iedere maand is er een pre sentatie van boeken- en andere biblio theekmaterialen over een bepaald, meestal actueel, onderwerp, zoals bij voorbeeld gedurende de afgelopen we ken ,Het koningshuis' en daarvoor Vincent van Gogh'. Openingstijden: dinsdag- en vrijdag morgen van half tien tot half twaalf. Heeft u vragen of speciale wensen, stelt u ze gerust aan de dames die uitlenen. Indien noodzakelijk, dan worden ze voorgelegd aan de bibliothecaris in de bibliotheek aan 't Malevoort. Wisselcollectie Er is weer een kleine nieuwe collectie Spaanse- en Italiaanse romans binnen gekomen. Misschien iets voor diegenen, die deze talen al enigszins spreken en voordat ze met vakantie gaan hun ge heugen nog wat willen opfrissen. Voor alle bijzonderheden over ope ningstijden, speciale evenementen, als ook voor sluiting van de bibliotheek voor het publiek in verband met feest dagen en vakantie, verwijzen wij nog maals naar de evenementenagenda in de Uitkijkpost. Carla van de bibliotheek POLITIEBERICHTEN HEILOO - Op 7 mei probeerde iemand met het bankpasje van iemand anders geld op te nemen bij een plaatselijke bank, dat lukte dus niet. Het bankpasje bleek enkele dagen tevoren ontvreemd te zijn bij een inbraak. Op grond van het signalement kon de dader worden geïndentificeerd en aangehouden. Hij is ingesloten en voorgeleid aan de officier van justitie. Van een terrein aan de Kennemerstraat- weg werd een auto gestolen. Op de Schuine Hondsbosschelaan werd iemand in verleiding gebracht door een bikinibroekje dat aan de waslijn hing. Het werd in ieder geval meegenomen. Op de Kerkelaan bij de kruising Willi- brordusweg kwamen twee fietsers met elkaar in botsing. Twee fietsers reden naast elkaar, de rechter wilde rechtdoor en de linker rechtsaf en dat gaat niet. Eén liep letsel aan de pols op en moest naar het ziekenhuis voor onderzoek. In verband met filevorming op de A9 kwamen twee auto's met elkaar in bot sing, drie personen raakten gewond en moesten naar het ziekenhuis. Een buitenlamp op de Hoogeweg moest door iemand worden vernield, dat was jammer. Iemand wilde bij de Hema twee trai ningspakken meenemen zonder te beta len. Het was een 38-jarige inwoner uit Alkmaar. Een inwoner van Heiloo pro beerde het met ballpointvullingen en een puntenslijper, maar ook dat mag niet, en ook geen snoep en lippenstift. Uit een achtertuin aan de Van der Vel- denstraat zijn twee kunststof bloembak ken met planten meegenomen. Op 10 mei werd 's middags een jongen door een groep jongens uit de trein ge zet,op het station Heiloo. Mogelijk wer den daarbij klappen uitgedeeld en de jongen met bier besprenkeld. Wil het slachtoffer zich melden bij de politie? Willen eventuele getuigen ook contact opnemen met de politie? Tel. 072-333144. Op het parkeerterrein bij 't Loo werd op 12 mei tussen 10.30 en 11.00 uur een Citroën BX aangereden, het rech terspatbord liep een deuk op. Er waren nogal wat klachten van geluid soverlast vanaf danscentrum Ranzijn. Er werd een 17-jarige jongen aangehou den die, door te veel alcoholgebruik, te gen een lantaarnpaal stond aan te schoppen. Er werden deze week vier fietsen gestolen. Dinsdag 29 mei en woensdag 30 mei is de Boekelermeerweg de gehele dag gesloten. Bad to the Bone is zaterdag te beluisteren bij Buk Buk. HEILOO - Zaterdag 19 mei zal in de zaal van Buk Buk in Heiloo de ZuidhoL landse band Bad to the Bone optreden. Het optreden van deze groep zal het pu bliek deze avond niet onberoerd laten. De Goudase band zal de aanwezigen bombarderen met hun keiharde rhythm and blues, de aanwezigen slechts weinig ruimte overlatend om op adem te ko men. De combinatie van de zeer hechte samenwerking tussen de muzikanten en de overtuiging waarmee het viertal de nummers ten gehore brengt zorgt voor een optreden waar de spetters van af vliegen. Bad to the Bone bestaat uit de drie ge broeders Ibeling (Mare, Maarten en Gerben) en hun buurjongen Paul de Kruyff. Dat de vier muzikanten zijn beïnvloed door bands en artiesten als The Rolling Stones, J. Geilsband en Ji- mi Hendrix steken zij niet onder stoelen of banken. De podiumact van Mare Ibeling doet sterk denken aan die van Mick Jagger in zijn jonge jaren. Zijn broer Maarten speelt zonder scrupules enige gitaarsolo's, die men direct asso cieert met Jimi Hendrix. De Zuidhollanders spelen, zonder zich te bekommeren om subtiliteit en dyna miek, op een zeer directe wijze hun mu ziek. Bassit Paul de Kruyff speelt schijnbaar moeiteloos de meest inge wikkelde bluesschema's. Maarten Ibe- lings toont zich een meester tijdens zijn watervlugge gitaarsolo's. Mare Ibelings combineert zijn ruige stemgeluid met dat van de mondharmonica. De knette rende drumpartijen van Gerben Ibelings zorgen ervoor dat de nummers staan als een huis. Wat tijdens het optreden sterk naar vo ren zal treden is het gevoel voor ritme waarmee de Ibelings-brothers gezegend zijn. Vooral drummer Gerben zorgt voor de basis voor een groove die in elk nummer terug zal komen. Vanaf een uur of tien 's avonds kan je getuige zijn van dit muzikaal avontuur. Kom snel, want vol is vol! Entree 8,00// 7,00. Openbare Bibliotheék De bibliotheek en de uitleenposten in De Loet en Overkerck zijn gesloten van maandag 21 tot en met zaterdag 26 mei. Stedelijk Museum In het stedelijk museum Alkmaar is tot en met 17 juni de expostie 'Shadows and Light; 19de eeuwse foto's van Bath' te zien. Adres: Doelenstraat 3-9, Alkmaar. Grafisch Atelier Tpt en met 1 juni: overzichtsexpositie van de activiteiten van het Grafisch Ate lier, Doelenstraat 23, Alkmaar. Ope ningstijden: dinsdag t/m vrijdag 12.00-17.30 uur. Toegang gratis. Sonja's Originals In de maand mei exposeren Corrie Mark (gouaches, gemengde techniek) en Lies Hogerzeil (keramiek) bij Sonja's Originals aan de Karei de Grootelaan 4 in Bergen. Openingstijden: dinsdag tot en met vrijd'ag 10.00-18.00 uur; zater dag 10.00-17.00 uur en maandag 13.00-18.00 uur. De Zevensprong In De Zevensprong, Ewisweg 5 te Hei loo, is op zaterdag 19 en zondag 20 mei een foto-expositie over Praag te zien van O. Hopman. Beide dagen is De Ze vensprong geopend van 10.00-18.00 uur. 180. Tussen op verzoek: BANKKOSTEN DUPEREN MET NAME OUDEREN HEILOO - De drie ouderenboden AN- BO, PCOB e Unie KBO zijn in hoge mate verontrust over het voornemen van de Rabobank om de kosten in reke ning te brengen voor acceptgirokaarten en automatische overschrijvingen. In dien het voorbeeld door alle banken wordt gvolgd beschouwen de ouderen bonden dat als de zoveelste aanslag op de portemonnee van ouderen die vaak van alleen AOW moeten zien rond te komen. Juist veel ouderen blijken in de praktijk gebruik te maken van automa tische afschrijvingen. Door dit voorne men zouden zij dan ook ernstig gedu peerd worden. De heer H.J. Teeuwen, portefeuillehou der sociaal-economische zaken van COSBO-Nederlannd, geeft aan dat de ouderenbonden de zaak uitermate kri tisch zullen blijven volgen. „Uitgere kend mensen met alleen AOW of AOW met een klein pensioen dreigen door dit voornemen het kind van de rekening te worden, daaronder grote adntallen al leenstaande vrouwen". „De bedragen van 200 tot 300 gulden, die onder meer door de heer T. Kropff in een interview in de Volkskrant ge noemd worden, zijn volgens mij be trouwbaar. Eigenlijk is dit voornemen een logisch gevolg van het feit dat het betalingsverkeer steeds meer via de ban ken is gaan lopen. Op die manier werd de consument gewoon gedwongen om hieraan mee te doen. Het slot van het liedje was dat de consument uiteindelijk geen kant meer op kon". De heer Teeuwen stelde verder in zijn commentaar dat met name de oudere consument weinig of geen machtsmid delen meer heeft: „Hij of zij kan geen looneisen meer stellen en ook de moge lijkheid van een staking is voor hem of haar uitgesloten". Hij gaf verder aan dat de ouderenbonden zich op dit mo ment nog ernstig beraden over welke stappen genomen kunnen worden. AGENDA OPEN HUIS Donderdag 17 mei Yoga 9.30 Yoga 9.30 Yoga Heiloo 13.30 HOV operettever. rep. 20.00 - HBC bridgeclub Heiloo 20.00 CDA Spreekuren 20.00 - Vrijdag 18 mei Volksdansen 11.00- N.v.v.H., ds. bridge 9.30 - Pl.landsvr. volksdansen 13.30 - Beg. orkest v. NH rep. 20.00 - Sjoelclub Heiloo 20.00 - 10.30 11.30 15.30 23.00 23.00 22.00 12.00 11.30 16.30 22.00 22.00 Gesloten Zaterdag 19 mei Zondag 20 mei Kindernevendienst NHK 10.00- 11.00 Maandag 21 mei N.v.v.H., zang 14.00 - 15.30 Rode Kruis Welfare 14.00 - 16.00 Pl.landsvr., zang 14.00 - 15.30 Yoga Heiloo 13.30 - 15.30 Falkland, toneel rep. 20.00 - 23.00 EHK klaverjassen 20.00 - 22.00 Yoga Heiloo 19.30-21.30 Dinsdag 22 mei Doves, gym 10.00-11.00 N.v.v.H., beleg.cl. 9.00 - 12.00 Nw. Leven zangver.rep. 20.00 - 22.00 Oppositie schaken 20.00 - 23.00 Woensdag 23 mei Doves, gym 9.30 - 10.30 Falkland toneel, rep. 20.00 - 23.00 Liberty Lines Squaredancel9.30 - 21.30 Rotaryclub Heiloo 19.00 - 21.00 Donderdag 17 mei De Duif, Mariënstein 8.30-16.30 uur. Halen 330051. Zaterdag 19 mei Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1Tussen 9.00-11.00 uur. Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner bij flatgebouw in de Kandelaar, na bij nr. 12. Tussen 13.00-14.00 uur. Sint Radboudschool, Slimpad 18. Tus sen 9.00-11.00 uur. Halen op verzoek: 335707. BSC Double Stars Heiloo, parkeer plaats sportpark Het Vennewater. Ge hele dag, ook zondag. Vrijdag t/m maandag Hockevereniging De Terriërs, kantine sportcomplex Het Vennewater. Zater dag en zondag van 11.00-17.00 uur; vrijdag en maandag van 20.00-22.00 uur. Iedere woensdag Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner bij flatgebouw in de Kandelaar, na bij nr. 12. Tussen 18.00-19.00 uur. Maandag t/m vrijdag (school-werkdagen) WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container nabij 't Trefpunt, Westerweg 292. Tussen 9.00-17.00 uur. Halen op verzoek: 331840. Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs 1. Tussen 8.00-16.00 uur. Halen op verzoek: iedere laatste zaterdag van de maand na telefonische opgave op nummer 336799 (tussen 19.00-20.00 uur). De Nieuwe Hoeve, Boekenstein 43. Tij dens de schooluren. Ook lompen. Freinetschool, Het Malevoort 9. Tij dens de schooluren (8.30-15.15 uur). Volksmuziekschool, Het Veld 1. Tussen 9.00-12.00 uur en 14.00-20.00 uur. Vondelschool, Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren (8.45-15.30 uur). Alle dagen Fanfare-showband TKH, Werkendels laan 66. Tussen 8.00-20.00 uur. Halen op verzoek: 331783. Ook lompen. Victorie-groep Scouting Heiloo, contai ner nabij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook lompen, mits in plastic zakken. Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Ewislaan/Westerweg. HSV, parkeerterrein sportpark Bayers- hoffweg. Tussen 8.00-20.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 6