ümmen Akersloter beddenrace Burgemeester J.F.N. Cornelisse: 'Het werk kleurt zich vanzelf in' Limmer evenementenweek over, feesttent blijft tot en met kermis Diensten in Limmen UITKIJKPOST 29 AUGUSTUS 1990 Hulpmiddel bij boodschappen doen Inleveren kopij Uitkijkpost: Mw. Van Diepen, Uitgeesterweg 1A, Limmen. Uiterlijk tot maandag 18.00 uur. *Vol wetenswaardigheden VANAF DONDERDAG 6 SEPTEMBER WORDT DOE-HET-ZELVEN VEEL GOEDKOPER wam IN HEILOO AKERSLOOT - Zondag 2 september is het zover: de derde Akersloter bedden- race, wederom georganiseerd door de Stichting Akersloot Promotie. De aan vang van deze beddenrace is i.v.m. an dere sportactiviteiten om 17.15 uur. Het beddenrace spektakel zal anderhalf uur duren, dus per persoon 45 minuten (hard) lopen. Iedereen met een redelijke conditie kan dus meedoen. Er wordt gestart in drie categorieën: Heren, ge mengd (dame en heer), en dames. Het snelste bed heeft natuurlijk de eerste prijs, maar natuurlijk zijn er ook prijzen voor het origineelste bed, of voor een uniek verklede combinatie. Snelle jongens zullen in ieder geval duo Koomen en Kerssens zijn, de winnaars van de afgelopen 2 jaar. Maar ook Henk Levering en Gerard Berkhout zul len de nodige aandacht trekken. Ook zullen de verschillende dames op het parcours aanwezig zijn waaronder één winnares van vorig jaar, Laura Verzij de, met haar nieuwe partner Susan Krom. Ook de bekende jongens uit Noord-Scharwoude, Renee Stam en Mark v.d. Molen, zullen na de race naar Parijs en de Langedijker bedden race niet ontbreken. Het parcours dat gelopen zal worden, gaat over de Kerklaan, Klaashoornlaan, Julianaweg en Meerweg. Aan omwo nenden het vriendelijk verzoek om tus sen 17.00 en 18.45 uur het parcours vrij te houden, honden aan te lijnen en kin deren aan de hand te nemen. Tijdens de race mag een ieder premies zetten op hun favoriete bedden. Deze worden dan door niemand minder als Peter Velzeboer omgeroepen zodat ie dereen weet waar het geld of de verras singen heengaan. Na afloop van de race zal de premie- en prijsuitreiking plaats vinden in café de Vriendschap ,waar ook de trekking zal plaatsvinden van de winnende donateurskaart, welke een reischeque zal krijgen t.w.v. 500,-. Ook voor de tweede en derde dona teurskaart zal een leuke prijs beschik baar worden gesteld. Dit alles onder de muzikale tonen van het Trio Atlanta. Een groot aantal bedden staat al inge schreven. Maar inschrjfformulieren kunnen nog steeds worden opgehaald bij bar 't Achterom aan de Kerklaan 20 in Akersloot, of bel even 02513-12120. De formulieren dienen uiterlijk zater dag 1 september voor 17.00 uur ingele verd te zijn. FIETSVIERDAAGSE AKERSLOOT AKERSLOOT - Van maandag 3 tot en met donderdag 6 september zal door Schietvereniging De Vrijheid weer de jaarlijkse Fietsvierdaagse worden geor ganiseerd. Start en finish zijn bij Café Vriendschap en er kan gestart worden vanaf 18.30 uur. De routes voeren als vanouds langs de mooiste plekjes in de omgeving en er is geen tijdslimiet zodat iedereen gezellig mee kan fietsen. Uiteraard is er voor iedere deelnemer een kleine herinnering, terwijl de in schrijfkosten slechts 5 gulden bedragen. Wie niet alle avonden kan fietsen is even goed van harte welkom. Het gaat hier immers om het gezellige, recreatieve fietsen en niet om een (tijds) prestatie neer te zetten. Voor eventuele pechge- vallen zal een bezem/materiaalwagen volgen al hopen de organisatoren dat deze wagen niet zal moeten uitrukken. RAAD AKERSLOOT AKERSLOOT - Donderdag 30 au gustus is er raadsvergadering 's avonds om 20.00 uur in de raadzaal van het ge meentehuis. Er staan 25 punten op de agenda, waaronder een voorstel inzake realisering van hinderopvang d.m.v. een gastouderprojekt, diverse voorbe reidingen van bestemmingsplannen, Molenpad 3, Startingerweg 2 en 4a, Hoocamp 96 en een voorstel tot oprich ting van een N.V. Huisvuilcentrale. MUSICAL EN OPERETTE VERENIGING ZOEKT LEDEN AKERSLOOT - De Musical- en Operet tevereniging Akersloot en Uitgeest is voor de uitbreiding van het koor op zoek naar nieuwe leden. Voor alle stem men - sopranen, alten, tenoren en bas sen - is er nog plaats vrij in deze gezellige vereniging. Elke woensdaga vond wordt er gereperteerd in café De Vriendschap in Akersloot tussen 20.00-22.00 uur. Belangstellenden kun nen zich aldaar aanmelden of om meer informatie vragen. AKERSLOOT - Een nieuwbakken bur gemeester, sinds enkele maanden, werk zaam in Akersloot. Hoe bevalt zo'n nieuwe werkkring en wat komt er alle maal op je af? Cornelisse: "Dit is duidelijk een ken nismakingsperiode, het leren kennen van mensen en problemen, dan kleurt het zich vanzelf in". Hoewel dit het eerste burgemeesterschap van Cornelis se is, heeft hij op dit gebied toch al erva ring door het werk bij de Provincie. Cornelisse werd in 1952 geboren in Zou- terwoude, ging in het Westfriese Hoorn naar de middelbare school en studeerde economie in Rotterdam, trouwde en verhuisde naar Hoofddorp. Het was daar dat hij in de gemeenteraad terecht kwam en werkte bij de provincie. Door het werk van zijn vader, die bur gemeester van Avenhorn en Oudendijk was geweest, was het werk van burge meester Cornelisse eigenlijk met de paplepel ingegeven. Toch ging op dat moment de belangstel ling nog uit haar marketing. Al gauw echter zag Cornelisse in dat het verko pen van een overheidsprodukt aan men sen, hem meer voldoening zou geven dan een industrieprodukt aan de man brengen. Begonnen werd op het mi nisterie van VROM (1976) en daarna bij de provincie, Cornelisse hield zich bezig met de z.g. harde sektor, ruimtelijke or dening en woningbouw, door het raads werk in Haarlemmermeer werd door meer bestuurlijke funkties ervaring in POLDERTRIMLOOP IN AKERSLOOT AKERSLOOT - Zondag 2 september organiseert handbalvereniging Meervo- gels de eerste Rabopoldertrimloop van dit seizoen. Er worden drie afstanden gelopen; 4, 8 en 14 km. De 4 en 8 km. starten om 10.30 uur, de 14 km. om 10.35 uur. Inschrijving vanaf 9.00 uur in de handbalkantine aan de Boschweg in Akersloot. Deze lopen gelden voor het trimloop- boekje van de K.N.A.U. en de 40 plus veteranen, maar is ook uitstekend voor sportlieden die gewoon eens willen trim men. Inschrijfgeld tot 16 jaar 1,50, met aandenken 2,50; 16 jaar en ouder 2,50, met aandenken 3,50. Voor meer inlichtingen: Rob Buur, tel. 02513-10716. SPORTHAL DE LELIE NOG BESCHKBAAR AKERSLOOT - Sporthal De Lelie in Akersloot is sinds de opening zeer ge liefd voor diverse takken van zaalsport. De accommodatie is dan ook behoorlijk goed bezet. Toch zijn er nog wel een aantal witte vlekken in de verhuur. Met name in de weekends in de maanden september, oktober en november is er nog ruimte vrij tijdens ondermeer de middaguren. Daarnaast kan men op doordeweekse dagen in de namiddag vaak nog terecht voor de huur van de zaal. Voor meer informatie over tijden en tarieven kan men contact opnemen met de beheerder, de heer Guus de Smet, tel. 02513-12103. Ook voor de huur van ruimtes in het verenigingsge bouw De Lelie kan nen nog terecht; Guus de Smet informeert u graag over de mogelijkheden. de zachte sector opgedaan (sociale za ken e.d.). "Het is belangrijk een brede belangstelling te hebben en je moet met beide sektoren goed op de hoogte zijn", aldus Cornelisse. "Dan lees je in de Staatscourant dat Akersloot een nieuwe burgemeester zoekt, dan vraag je af: "zou dat haalbaar zijn?" Je gaat met verschillende mensen praten, de com missaris van de koningin of de kabi netschef. Deze geven je dan het volgende advies: "je moet je een paar dingen goed realiseren, het is een proce dure met weinig kansen, een eenzame bezigheid, want als er 50 kandidaten zijn, is er maar één die de funktie krijgt. Je moet er ook zeker van zijn dat je vrouw achter je staat, want er wordt een flinke aanslag op je privéleven ge pleegd, weinig blijft geheim. Je moet een goed toehoorder zijn en weten wel ke dingen je voor je moet houden. Je bent een soort vertrouwens persoon en daar moet je goed mee omgaan, een soort ombudsfunctie". Maar, Hans Cornelisse werd uit de vele kandidaten gekozen. Het is zijn eerste burgemeesterschap. De stap van raadslid naar burgemeester is een grote, maar als je ambitieus bent, doe je dat gewoon en Cornelisse is zo iemand. Beginperiode Wat komt er in zo'n beginperiode alle maal op je af? "Ik moest allemaal brie ven tekenen, want alles draait gewoon door, alleen jij bent nieuw, niet de rest. Dus je moet die brieven goed lezen en nauwkeurig te werk gaan en goed voor bereid zijn. Maar de ambtenaren doen ook veel goed, voorbereidend werk. Ik herken veel dingen, aldus Cornelisse. Alleen de beslissingsperiode is zwaar der. Je moet objektief zijn, je kunt niet met twee maten meten. Een ander nadeel is, dat ik van veel din gen de voorgeschiedenis nog niet ken, maar dat komt wel. Het is ook belang rijk je veel onder de mensen te bewegen, zodat je met je eigen ogen en oren de dingen waarneemt en de mensen leert kennen. Wat grote indruk op me heeft gemaakt is dat de mensen hier zo snel en efficiënt werken, maar ze verwachten dat ook van jou. Een goede samenwerking met de raads- frakties is ook heèl belangrijk. Ook de burgers komen tegenwoordig met hun problemen makkelijker naar mijn spreekuur. Het hoge aanzien, wat een burgemeester vroeger had is een stuk minder geworden, dat is statistisch bewezen. Op de vraag wat hem nu het meest was opgevalen kwam als eerste snelle reak- tie: "Dat het gemeentehuis lekt. Een ge meentehuis moet de afspiegeling van het apparaat zijn dat zij vertegenwoordigt en dat is niet evenredig". Maar meteen daaroverheen zegt Corne lisse dat er zoveel speelt in Akersloot. Je denkt dat dat minder is dan een grote plaats, dat is niet zo, er speelt zich even veel af, alleen op kleinere schaal. Het clubleven, vrijwilligers mensen in de VUT enz. zijn hier zeer aktief, dat, is fantastisch, want naast de gemeente moeten ook de burgers helpen de kar te trekken", zegt Cornelisse. Akersloot kan verzekerd zijn van een enthousiaste, jonge burgemeester, die zich voor alles openstelt en zich hele maal wil inzetten voor zijn ambt, dat te vens zijn hobby is. LIMMEN - Zaterdag 1 september wordt de laatste jeugdviswedstrijd van het seizoen gehouden. Hierna gaan we naar de voetbalkantine voor de prijsui treiking. Omdat er dit jaar nog maar weinig vis is gevangen tijdens de al ge houden wedstrijden, is het nog zeer spannend wie er dit jaar met een beker thuiskomen. Verzamelen om 18.30 uur op parkeerplaats Dampegeest. POLITIEBERICHTEN LIMMEN - Op 17 augustus vond er een aanrijding plaats op de Rijksweg tussen twee personenwagens. Er was alleen blikschade, de bestuurders kwamen met de schrik vrij. Diezelfde dag werd elders in de gemeen te een fiets gestolen, gevolgd door een fietsdiefstal 4,)vee dagen later op de Visweg. Op woensdag 22 augustus is een ruit van de entree van het gemeentehuis ingesla gen. Er is een wat vaag signalement van degene die het mogelijk gedaan heeft. Er zal getracht worden de dader te ach terhalen. Nog steeds rijden er automoblisten door de inmiddels bekende 'gesloten verkla ringen' aan de Westerweg en de Hoge- weg. Bij een controle op 22 augustus werden vier bekeuringen uitgeschreven. In de nacht van 21 op 22 augustus werd aan de Kapelweg bij een auto ingebro ken door het inslaan van een ruitje. De radiocassetterecorder werd ontvreemd. In de nacht van 23 op 24 augustus zijn twee banden lek gestoken van een auto, die aan de Hogeweg geparkeerd stond. Op de vooravond van 24 augustus ont stond een brandje achter het perceel Rijksweg 177. Het betrof hier een uit de hand gelopen 'stokie'. Hoewel de brandweer tijdig ter plaatse was ont stond er toch lichte schade aan een schuurtje. In de nacht van 26 augustus hebben ver moedelijk jongelui de restanten van het timmerdorp in brand gestoken. Een net passerende politiewagen zag de begin nende brand. De politiemensen konden het brandje zelf blussen. Geen voetreis naar Rome, maar een fietsreis. Op 26 augustus werd in de na middag een Italiaanse toerist per fiets op de A9 gesignaleerd ter hoogte van Limmen. De man werd van de snelweg gehaald en attent gemaakt op onze schitterend aangelegde fietspaden. Tijdens de feestweek werden in de grote tent aan de Jan Valkeringlaan een leren jas en een fiets gestolen. Ook zijn weer een paar Limmer vlaggen gestolen. Het betrof in alle gevallen vlaggen die 's avonds en 's nachts nog buiten hingen. Verloren voorwerpen: set autosleutels (Peugeot), een rode damesportemonnee met inhoud, een bruine portefeuille met inhoud o.a. een rijbewijs, een cyperse poes, grijs/zwarte strepen, witte bef en pootjes, gele pet met twee veren, bos huissleutels aan een ring. Gevonden voorwerpen: spijkerjack, zil veren beeldje, een konijn, babysokje, een kanarie. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: mw. Waijers, tel. 2256. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal, Kerkweg 20, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Kennemerstraatweg 382 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Kruisvereniging Limmen Dagelijks spreekuur tussen 13.00-14.00 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedeisende gevallen kunt u bellen 072-126482 (Alarmcentrale). Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder nummer (02205-)1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. De afdeling sociale zaken is in ieder ge val bemand op maandag- en donderda gochtend tussen 9.00 en 12.00 uur. Door de geringe personeelsbezetting kan zij op andere dagen wel eens geslo ten zijn. Gezinsverzorging, Bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks: 8.30-9.30 uur. Voor aanvra gen om hulp, bel het centrale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereikbaar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de bereikbaarheidsdienst: 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Castricum/Limmen De kleine huisdierenpraktijk van de die renartsen H. Wolters en mw. S. Asyee, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spree kuur van 13.00-14.00 uur en volgens te lefonische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en S. Hijlkema, Dotterbloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u eventueel auto matisch doorgeschakeld. Behandeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dierenarts Limmen Dr. Schaap en Dr. Duyser zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: Mevr. A. van Bleisem, Visweg 18, 1906 CS Limmen, tel. 02205-1295. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Diensten: Zaterdag 19.00 uur. Zondag 10.00 uur. Pastoor: P. Ruiter, Dusseldorperweg 74, tel. 1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars, Dusseldorperweg 103 (bovenzaal Parochiehuis), tel. 3793. (Privé: 02513-15563, tussen 18.00-19.00 uur). Spreekuur: dinsdag van 13.00-14.00 uur. Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. D. Jansen, Sportlaan 20. Inlichtingen (tuusen 18.00-19.00 uur): tel. 1776. GEZONDE DINSDAG WEER VANUIT DE STUDIO ALKMAAR - Het radioprogramma 'Gezonde Dinsdag' van Radio Noord- Holland wordt vanaf de maand septem ber gedurende de hele winter weer va nuit de studio Alkmaar uitgezonden. Aanvangstijd van de live-uitzendingen is: 14.00 uur. Ook het 'radiospreekuur', waarin luisteraars vragen op het gebied van de gezondheid kunnen stellen aan dokter Marion Wouts van Noord- Holland-Noord, wordt weer als van ouds in het programma opgenomen. Wat blijft is de nieuwsbrief, waarin de belangrijke feiten en nieuwste ontwik kelingen in de gezondheidszord, zoals tfie in het programma zijn behandeld, nog eens bondig worden samengevat. De nieuwsbrief kan na de uitzending gratis worden aangevraagd bij Noord- Holland-Noord. Telefoonnummer 06-0227200. Voor de maand septembèr is gekozen voor de volgende thema's: 4 september: Jeugdgezondheidszorg. De preventie zorg voor kinderen begint op de consultatiebureau's. Daarna ligt de preventietaak bij de regionale ge- meenschappelijke gezondheidsdiensten Maar er zijn nogal wat veranderingen gaande. De traditionele schooldokters bestaan nog wel. Maar de nadruk ligt steeds meer op collectieve preventie van bepaalde groepen. Gezonde Dinsdag praat met deskundigen over dit onder werp vanuit de studio in Alkmaar. 11 september: Drugs. Drugs zijn een groot probleem in de samenleving. Ie der jaar vallen er slachtoffers. Tal van instanties, zoals bijvoorbeeld op scho len, geven zoveel mogelijk voorlichting om jongeren van verslavende middelen af te houden. Toch komen er elk jaar verslaafden bij. Hierover gaat het in Gezonde Dinsdag op 11 september. 18 september: Thuishulp. In een sterk vergrijzende samenleving wordt thuis hulp steeds belangrijker. Thuishulp biedt ook meer kwaliteit en vaak een be tere verzorging dan tehuizen, die vaak met een personeelstekort kampen. In de toekomst zijn er kansen dat instellingen als gezins- en bejaardenverzorging een ruimer budget krijgen. Gezonde Dins dag zet alle veranderingen op een rijtje. 25 september: Zoutgebruik. We eten te vet, te zoet en vaak ook te zout. Een te veel aan zout kan onder andere een te hoge bloeddruk en hartproblemen ver oorzaken. Patiënten met verschillende ziektes, zoals nierpatiënten, krijgen vaak een zoutloos dieet voorgeschreven. Wat gebeurt er met het zout dat we bin nenkrijgen? Deskundigen en patiënten praten hierover in Gezonde Dinsdag. Luisteraars van Radio Noord-Holland, die vragen willen stellen aan deskundi gen over de thema's, kunnen die instu ren aan Radio Noord-Holland, Gezonde Dinsdag, Hofplein 3, 1811 LE Alkmaar. LIMMEN - Het negen dagen durende feest van de evenementenweek zit er op. Langzaam ontwaken de Limmers uit hun feestroes. Het is nog even wennen, maar het grootste feest uit de geschiede nis van Limmen is echt voorbij. Menige limmer had er speciaal een week vakan tie voor opgenomen om vooral maar niets te missen. En zij hebben er geen spijt van gehad. Alle activiteiten kregen van de bezoe kers, deelnemers en toeschouwers de waardering fantastisch. Het Comité 1250 Jaar Limmen is dan ook apetrots dat alles zo goed is aangeslagen. Het he le dorp had er echt zin in, iedereen wilde dat het ging slagen. Honderden mensen hebben actief meegewerkt in de voorbe reiding en de uitvoering van de activi teiten. HSV LIMMEN-JEUGD Het is onbegonnen werk al deze mensen bij name te noemen. Hele verenigingen verleenden hulp en bijstand zoals de Zonnebloem, het Rode Kruis de Scou ting, muziekvereniging Excelsior, ver der alle leerkrachten van de basisschool met hulp van honderden ouders en praktisch alle bedrijven en middenstan ders met materiaal en diensten en niet te vergeten de honderden hulpkrachten die spontaan meehielpen. Als zoveel mensen hun krachten geven, dan kan het succes natuurlijk ook niet uitblijven. Het was het feest van en door Limmen. Het is de verdiensten van het Comité 1250 Jaar Limmen dat zij het enthousiasme in zulke perfecte ba nen heeft weten te leiden. Voor hun in spanning werden de comitéleden op het slotfeest zondagavond in de bloemetjes gezet en een staande ovatie onderstreep te de waardering voor hun inzet. Het enthousiasme van de drie horeca ondernemers die in de evenemententent het horecagedeelte verzorgden is zo groot dat zij aan de gemeenteraad ver gunning hebben gevraagd en gekregen om de tent tot en met de kermis te laten staan. Het Comité 1250 Jaar Limmen heeft afgelopen maandag de tent opge leverd aan het tentenverhuurbedrijf en te gelijkertijd is het samenwerkende ho- recaverband de nieuwe huurder gewor den. De kermisliefhebbers van Limmen krijgen dus dat waar wij de afgelopen week bij herhaling om gevraagd heb ben. Wat de horeca in petto heeft zal nog nader bekend worden gemaakt maar zeker is dat de kermisgangers in Limmen nooit eerder zo'n prachtige feesttent tot hun beschikking hadden. Vanuit de lucht lijkt het wellicht wat klein, maar de feesttent was de plek waar honderden Limmers de afgelopen week het 1250-jarig bestaan van hun gemeente vierden. De tent blijft overigens staan tot en met de Limmer kermis. Het Comité 1250 Jaar Limmen in de bloemen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 8