<fc Ten name van de 'Nederlandse Stichting Hulp Polen' te Den Haag. WINKELEN IN DE DERDE WERELD NOVIB DE NIEUWSTE NOVIB CATALOGUS GRATIS! Double Stars Heiloo naar het Nederlands kampioenschap Fietscrossclub De Boscrossers r Without the help of Amnesty- International our conditions would have been disastrous. UITKIJKPOST 12 SEPTEMBER 1990 Vol wetenswaardigheden Wekelijks gratis in de bus Gelukkig ontvangen we regelmatig dergelijke dankbetuigingen. Dat motiveert ons om door te strijden. Tegen oneerlijke processen, tegen politieke moorden, tegen marteling en doodstraf, tegen onmenselijke behandeling van medemensen. Ons wapen is onze stem. De stem tegen het onrecht. U kunt ons steunen. Dat is nü hard nodig. Want de mensenrechten worden landen genegeerd. Met uw steun laten wij onze stem horen. Ik steun de strijd van Amnesty International voor vrijheid en rechtvaardigheid. Mijn naam: Adres:1 PostcodeiT Ik word donateur voor f 47,50 per jaar. Stuur mij een acceptgiro. Stuur mij eerst meer informatie over Amnesty International. L Stuurt u deze bon naar: Amnesty International, Antwoordnummer 10840,1000 RA Amsterdam. Een postzegel is niet nodig. J JL JIIIL i- HEILOO - Het adspiranten honkbal team van Double Stars Heiloo heeft zich geplaatst voor de kampioenschap pen van Nederland. Een loodzwaar pro gramma staat hen de komende weken te wachten. Aanstaande zaterdag 15 sep tember speelt het team bij Falcons in Lelystad. Er dienen daar vier wedstrij den te worden gespeeld, namelijk tegen de kampioenen van Amsterdam, Het Noorden, Midden-Nederland en Haarlem. Slaagt Double Stars Heiloo erin zich bij de eerste twee te plaatsen, dan speelt men op zaterdag 22 september in Nij megen met de eerste twee van de andere poule, de twee besten plaatsen zich voor de finale op 6 oktober in Alphen aan de Rijn. Mocht Double Stars Heiloo niet bij de eerste twee eindigen op 15 sep tember dan spelen zij op 22 september in Veendam om de plaatsen 5 tot en met 9. Op de foto het team dat gaat trachten de Nederlandse titel naar Heiloo te brengen. Staande van links naar rechts: Leander Doef (coach), Niels Bay, Marnix van Bochove, Taco van de Bergh, Cees Kaan, Rene Schoen, Job Peters, Ronnie Peters, en Michael Blokker (coach). Zit tend van links naar rechts: Bram van Langen, Sander Vermeer, Bas Nolta, Jan Jaap Beentjes, Michael Duursma en Machiel Oudejans. DVO OP REIS NAAR DUITSLAND HEILOO - Zaterdag 25 augustus was het zover. Onder auspiciën van de stich ting vakantie DVO vertrokken 48 perso nen voor een zevendaagse reis naar Tann. Omstreeks half zes kwamen we in Hotel Zur Krone aan en werden harte lijk begroet door de eigenaar met een welkomstdrankje. Tann is een historische stad met een mu seum dorp, gelegen in het zich ten oosten van Fulda bevindende natuur park. Mooi weer en mooie trips waren voor ons weggelegd. Vooral de tocht naar de barokstad Fulda was een hoog tepunt, maar ook de trip naar het voor malige Oost-Duitsland, naar Eissenach, waar de Wartburg autofabriek zich bevindt. De*avonden waren erg gezellig en de ei genaar van het hotel verzorgde een dia avond. Ook werd een dansavond geor ganiseerd. De bingoavond met vele mooie prijzen werd door allen zeer ge waardeerd. Op 31 augustus kwam de groep weer in Heiloo aan. Voldaan en zeer tevreden blikt de groep terug op een fijne vakantie in Tann. Deze reis werd geleid door de heer J. Hooyberg. DVO kan terugzien op drie succesvolle reizen deze zomer. EFFECT-TOERNOOI HEILOO - Nadat vorige week de lagere teams (2e t/m 4e klasse) van volleybal vereniging Effect aan de beurt zijn ge weest, is het nu de beurt aan de hogere teams. Zowel de dames- als herenteams komen uit in de promotieklasse en in de le klasse. De tegenstand komt o.a. uit 't Zand, St. Maartensbrug, Wormer en Egmond Binnen. Het toernooi duurt van 10.00 tot 14.00 uur en wordt gehou den in Sporthal 't Vennewater op zon dag 16 september. De toegang is uiteraard gratis. U bent van harte wel kom en mocht u zich ook geroepen voe len om competitievolleybal te gaan spelen dan kunt u zich wenden tot Har ry van Gelder, Termijen 188, te Heiloo. Het telefoonnummer is 335776. We trainen op maandagavond in de Sporthal. NEDERLANDSE SKI VERENIGING VERZORGT SKI-GYMNASTIEK ALKMAAR - Vanaf september start de Nederlandse Ski Vereniging op 250 plaatsen in het land weer de cursussen ski-gymnastiek. Deze cursussen dragen de naam .Sneeuwfit'. Sneeuwfit bete kent niets meer - maar ook niets minder - dan: fit naar de sneeuw. Sneeuwfit is een vorm van gymnastiek die specifiek is ontwikkeld als voorbe reiding op het skiën en langlaufen. Men werkt niet alleen aan de algemene con ditie, maar ook aan de training van de spieren die bij het skiën en langlaufen worden gebruikt. Zo wordt er gewerkt aan het uithoudingsvermogen, de kracht, lenigheid, snelheid en behendig heid. Speciale ski-imitatieoefeningen zorgen voor de specifieke ski-conditie. Sneeuwfit staat onder leiding van gedi plomeerde docenten, speciaal opgeleid door de Nederlandse Ski Vereniging. Deze opleiding is erkend door het Mi nisterie van WVC. De docenten zien tod-, op een verantwoorde trainingsopbouw van de lessen. Zij nemen regelmatig een test bij de deelnemers af. Aan de hand van de testgegevens kunnen de vorde ringen van de deelnemers in kaart wor den gebracht. Naast de lichamelijke voorbereiding op de wintersport geven de docenten ook informatie over de nieuwste materialen, het ski-onderhoud en het waxen van de ski's. Een sneeuwfitcursus biedt vele voorde len voor de wintersporters. De deelne mers maken aanzienlijk minder kans op spierpijn en blessures. Zij zijn minder snel moe door het verbeterde uithoudings- en concentratievermogen en kunnen daardoor langer doorskiën. Zij ervaren weinig of geen last van de derdedagsvermoeidheid. De ski imitatie-oefeningen en het gebruik van de ski-terminologie tijdens de cursus be reidt de deelnemers voor op het 'echte werk' in de sneeuw. Ook de veiligheid saspecten, van wat kan en wat niet kan, komen aan de orde. Meer informatie over de Sneeuwfitcur- sussen is te verkrijgen bij de Nederland se Ski Vereniging, Kring Alkmaar, mevr. Jenny v. Leenen, tel. 02206-3478. IL PRIMO DEMONSTREERT SKISPORT IN ALLE FACETTEN BERGEN - In Bergen begint op zater dag 15 en zondag 16 september de win ter als skivereniging II Primo haar open dagen organiseert. Op de glooiende piste aan de Duinweg, tegenover restau rant Duinvermaak, worden beide dagen diverse facetten van de skisport gede monstreerd, zoals alpine-, snowboard- en balletskiën, maar ook het lang laufen. Traditioneel start skivereniging II Pri mo in Bergen het nieuwe seizoen met een tweetal open dagen. Belangstellen den kunnen vrijblijvend een kijkje ko men nemen op de geheel vernieuwe baan, waar op zaterdag 15 september gestart wordt om 10.00 uur met proe flessen voor al diegenen die weieens wil len ervaren wat voor voordelen het heeft om de wintersportvakantie op een kunstskibaan te laten beginnen. Onder leiding van gediplomeerde leerkrachten, die les geven volgens de bekende Oostenrijkse methodiek, bestaat de mo gelijkheid de eerste beginselen van het alpine-skiën te leren. Een vrijblijvende proefles kost 10,00 en dat is inclusief schoene, ski's en stokken. Vanwege de te verwachte drukt dient men zich wel even telefonisch aan te melden bij II Pri mo en wel dagelijks tussèn 14.00 en 23.00 uur. Tussen 11.00 en 11.20 uur wordt zater dag de toegepaste lesmethode, die al ja ren succesvol blijkt, nog eens uitgebreid gedemonstreerd door leraren en leden van II Primo. Tussen 14.00 en 15.30 be groet de Bergense Skivereniging onder meer een skiteam bestaande uit leraren uit het Oostenrijkse plaatsje Gerlos die een wervelende show zullen geven. Daaraan wordt verder meegewerkt door de II Primo-jeugd- en leraren en het Kil ler Loop Snowboardteam. Ook wordt er aandacht gevraagd voor het ballets kiën, en betrekkelijk nieuwe tak van de skisport, waarin bij II Primo ook les wordt gegeven. De eerste open dag wordt sfeervol afgesloten met een fak keldemonstratie die om 22.00 uur zal aanvangan. Zondag 16 september bestaat er tussen 10.00 en 13.00 uur opnieuw gelegenheid tot het volgen van een proefles alpine skiën. II Primo beschikt naast de alpine piste ook over een bijna 2 kilometer lan ge langlaufbaan, die uitermate geschikt is voor zowel beginnende- als geoefende sporters. Ook voor langlaufers geldt dat men goed voorbereid op vakantie moet gaan en allereerst de techniek van deze prachtige sport onder de knie moet zien te krijgen. Voor meer informatie kan men tussen 11.00 en 12.00 uur tercht tij dens een uitgebreide demonstratie. De zondagmiddag staat vanaf 14.00 uur weer in het teken van het alpine-skiën met demonstraties van het lerarenteam uit Gerlos en van II Primo en het Killer Loop Snowboardteam. Spectaculair wordt om 15.00 uur de vlucht die ge maakt zal worden met een zgn. Windg- lider. Een parachute waarmee getracht zal worden over de skipiste te vliegen. De open dagen worden om 15.30 uur af gesloten met een spannende parallel sla lomwedstrijd. Op beide dagen zal de muzikale omlijsting worden verzorgd door het Jodler Trio uit Gerlos. II Primo verwacht ook dit winterseizoen wekelijks ruim 2500 leden en cursisten op de Bergense piste, die zich zullen be kwamen in de 'ski- of langlaufsport. Voor zowel beginnende als geoefende skiërs is er in een aantal lesgroepen zo wel overdag als 's avonds nog plaats. Voor meer informatie kan men terecht op het telefoonnummer 02208-95064, maar beter is het natuurlijk om langs te komen op één van de open dagen. KLAVERJASCLUB E.H.K. HEILOO - Maandag 17 september be ginnen wij weer met onze eerste open drive van het seizoen '90-'91. Iedereen die klaverjassen kan en van eerlijk en sportief kaarten houdt, is van harte wel kom. Wij beginnen precies om 20.00 uur, om 19.30 uur kunt u zich reeds op geven in de foyer van het open huis. U mag een vaste maat meenemen, heeft u er geen, dan zorgen wij daarvoor. Er zijn ook weer mooie prijzen te winnen. U kunt zich ook telefonisch opgeven bij de volgende bestuursleden tussen 17.00-19.00 uur. De heer Knegt (334056) of de heer Leurink (334366). FORESTERS BOEIT ÉÉN HELFT HEILOO - Foresters heeft in de eerste thuiswedstrijd dit seizoen beide punten in Heiloo kunnen houden. Q.S.C. werd in een redelijke wedstrijd met een 3-1 nederlaag naar huis gestuurd. De formatie van Paul van Hogen startte sterk. In de derde minuut was het al raak, toen Martin de Vré een breed ge legde bal van Mark Niesten bekwaam inschoot. Hierna bleef Foresters de be tere ploeg en met frisse aanvallend voet bal werd het doel van Q.S.C. gezocht. Aan de andere kant was Q.S.C. een paar maal gevaarlijk bij een tegentref fer, maar kordaat ingrijpen van de be trouwbare keeper Michel Jongerius voorkwam erger. Foresters was inmiddels Mare AIjcou- wer kwijt geraakt, die geblesseerd was uitgevallen, maar de druk op het Q.S.C.-goal bleef aanhouden. Tien mi nuten voor de rust was het Mark Niesten die 2-0 liet aantekenen. Uitblin ker Vincent Doesburg slalomde door de defensie en zijn breed gelegde bal kon Mark Niesten makkelijk inschieten. De tweede helft gaf een heel ander beeld. Q.S.C. startte fel, maar het was Danny de Grand die vijf minuten na rust toch 3-0 voor zich opeiste. Een mooie één-twee door het hart van de de fensie ging hieraan vooraf. Foresters liet de touwtjes wat vieren en Q.S.C. mocht aanvallen. De Foresters-defensie hield echter goed stand en de Rood- Witten waren nog een paar keer gevaar lijk door snelle counters via invaller Rob Niesten. De gasten konden één keer nog tegenscoren wat de eindstand bepaalde op 3-1. Een goed begin van de competitie voor Foresters met de maxi male punten uit twee wedstrijden. HSV CLUBKAMPIOENSCHAPPEN HEILOO - De clubkampioenschappen 1990 zitten er weer op. Na een wat nat begin klaarde het weer op en zodoende konden alle partijen op tijd, 2 septem ber gespeeld worden. Helaas werd dit toernooi overstemd door het veel te vroeg heengaan van Jan Mulder, die ze ker een grote leegte zal achterlaten op park. Desalniettemin werden onze ba nen goed verzorgd door de vele inspan ningen van zowel Frans de Laat en Cees de Waard. Zoals we al vorig jaar beleefden, wer den ook dit jaar de enkels al in een eer der stadium gespeeld en wel het hele jaar door. De 2 sterksten uit elke poule gingen door naar de clubkampioen schappen. Met in totaal 200 leden werd er gestreden om de hoogste plaats en moest de organisatie in totaal 380 par tijen plannen. Het is een zeer geslaagd toernooi ge weest, waarbij vooral de jeugdkampioe nen zeer sterk voor de dag kwamen. In de 4 hoogste onderdelen stonden ze in de Finales, waarvan ze er 3 wonnen. Ook in andere sterktes werd er fel gestreden om de punten, met als gevolg dat er vele 3-setters waren die nipt in een overwinning eindigden. Ook het randgebeuren was dit jaar uit stekend verzorgd. Zonder de vele vrij willigers is het onmogelijk om een gezellig toernooi te houden en wij mo gen ons gelukkig prijzen dat wij vele vrijwilligers binnen onze vereniging hebben. Op zondagavond 2 september sprak on ze voorzitter Jan Keppels zijn dan kwoord uit met een moment van stilte voor Jan Mulder. Daarna reikte Robert Slinger de prijzen uit aan de volgende deelnemers: Uitslagen clubkampioenschappen: HE la 1. R. Barendsma, 2. D. Admi raal; DE la 1. M. de Vries, 2. S. Vos; HE lb 1. C. Vos, 2. C. Glorie; DE lb 1. M. Admiraal, 2. I. Bakker; HE 2 1. R. de Boer, 2. J. Zoon; DE 2 1. D. Ra maker, 2. E. Aldewereld; HE 3. 1. W. Rosier, 2. A. Lavertu; DE 3 1. A. Boer lage, 2. T. Out; HE 4 1. B. Kosters, 2. P. Leering; DE 4 1.; J. de Laat, 2. L. Bakkker. HD la 1. Borst-Buur, 2. v.d. Molen- Admiraal; GD la 1. Zijlmans- Barendsma, 2. Langedijk-Borst; DD la 1. Keeman-Harreveld, 2. Zijlmans-de Vries; HD lb 1. Glorie-Tuinhof, 2. Buur-de Laat; GD lb 1. Bakker-Vos, 2. Langedijk; DD lb 1. Bakker- Wittebrood, 2. v. Rijnsoever-v. Raam. HD 2 1Kaandorp-Rosier, 2. Heyboer- Keppels, GD 2 1. Ursem, 2. Ramaker- Scholten, DD 2. 1. Nanne-Zoon, 2. Gijsen-Klappe; HD 3 1 Lavertu- Bloemberg, 2. Oostrom-Zander; GD 3 1. de Boer-Zander, 2. Scholten- Beekhuis, DD 3. o. Oostrom-Out, 2. Meyer-Voerman, HD 4 1. Beekhuis- Leering, 2. Robert-Kosters; GD 4 1. Bergsma, 2. Beekhuis-Leering. CDA INFORMATIE-UUR HEILOO - Dit uur gaat van start op donderdag 20 september in het Open Huis. Vanaf 19.30 uur bent u welkom als belangstellende burger van Heiloo op het maandelijks te houden spreekuur van het CDA. Waarom houdt het CDA dit informatie uur? Wel, we willen trachten de inwo ners van Heiloo te betrekken bij het be leidsproces en het maatschappelijk gebeuren. Vooral nu de behandeling van de Gemeentebegroting weer aan de orde komt, in november, zou het best eens kunnen zijn dat u daaromtrent vooraf eens een gesprek wilt hebben. Het CDA info-uur is nu zo'n instituut waar u zaken bespreekbaar kunt ma ken. Tevens kunt u schriftelijk zaken en/of feiten aankaarten v ia het CDA Fractiesecretariaat, J. H. Veeninga, Postbus 147, 1850 AC Heiloo. PONYCLUB HEILOO E.O. HEILOO - Uitslagen van de laatste on derlinge wedstrijd: Rijbaan 1, B - dressuur; le pr. Vanessa v. Arkel 134 pnt., 2e pr. Simone Baltus 131 pnt., 3e pr. Liesbeth Zonneveld 130 pnt., 4e pr. Johanthan Groot 129 pnt. Rijbaan 2: B-dressuur: le pr. Soraya Groot 129 pnt., 2e pr. Jolanda Tehupei- ory 124 pnt., Ll-dressuur: le pr. Nico- letta Kanahis 125 pnt., 2e pr. Renske v. Vliet 124 pnt., L2-dressuur: le pr. Mir jam Kuijs 121 pnt. Ml-dressuur le pr. Chantal Hoebe 128 pnt., M2-dressuur; le pr. Isabelle Schuurman 124 pnt. Asp. springen: le Cindy v.d. Peet, 2e Liesbeth Zonneveld. B-L-M springen: le Odette Schipper, 2e Leanne Slingerland, 3e Gitte Molenaar, 4e Kristel Tournier, 5e Elvira v. Hou ten, 6e Rebecca Clement. Spel: le pr. Chantal Hoebe, 2e Eric Groot, 3 Jolanda Massar, 4 Jolanda Te- hupeiory, 5 Soraya Groot. HEILOO - Fietscrossclub De Boscros sers is een gezellige, middelgrote sport club met doorgaans 50 meisjes en jongens, die het fietscrossen als hun fa voriete sport hebben gekozen. De cross baan, met een lengte van 332 meter, ligt aan Het Zevenhuizen en is de plaats voor trainingen en wedstrijden. Daarbij staat ons clubhuis het Cross-honk. Het verenigingsjaar loopt van 1 januari tot en met 31 december. Het crossjaar loopt van 1 april tot 1 december (buiten) en van 1 december tot 1 april (binnen). Iedere dinsdagavond van 18.30 tot 19.30 uur en op donderdag van 19.00 tot 20.15 uur wordt er getraind. Op de woensdagmiddag van 13.00 tot 15.00 uur is er vrij crossen voor elk kind van Heiloo. Per kind geldt hierbij een kleine vergoeding 1,00). Wat heb je nodig om te mogen fietsc rossen? Natuurlijk een veilige en goed gekeurde crossFiets en beschermende kleding, zoals helm met mondbescher- mer, crosshandschoenen, shirt met lan ge mouwen, een stevig soort spijkerbroek, of beter nog een echt crosspak, schoenen met profielzooi en enkelbeschermers. Ontbreekt er iets aan je uitrusting, kom dan praten in ons clubgebouw, waar altijd wel een Bosc- rosser aanwezig is om je te helpen en te adviseren. Meer informatie over De Boscrossers, bijvoorbeeld over het lid maatschap, kan je krijgen bij het secre tariaat: mw. Els de Groot, Heerenweg 99, 1851 KM Heiloo, tel. 334661. LUCHTPOST HEILOO HEILOO - Uitslag Wedvlucht St. Ni klaas op 25 augustus: le Comb. Mole naar, 2 J. Telleman, 4e H. J. Lases, 8e, C. v. Schoten, 13e E. maat, 16e Adri- chem, 17. Bakker-Dirkson, 25 N. de Haan, 30e Mp. Meijer, 33e S. Leijen, 48 H. Houtenbos. Wedvlucht Aalst op 1 september: le J. Pepping, 2e. J. Teileman, 3e H. Lases, 4e C. v. Schoten, 5e J. Pepping, 6e J. Teileman, 7. Adrichem, 8. Comb. Mo lenaar, 11. N. Haan. BRIDGECLUB SANS ATOUT HEILOO - Uitslagen maandag 10 sep tember: A-Lijn 1. fam. Slob 58%, 2. mw. Stark-Haafkens 55%; B-Lijn 1. v. Hoorn-Nieuwendijk 67%, 2. ds. Bakker-de Waal 60%; C-Lijn 1, d'Arnoud-Fagel 64 (559), 2. ds. Piersma-v.d. Pol 57%; D-Lijn 1, mw. Hellemons-Grootes 57%, 2. ds. Stolk- Harreveld 55%; E-Lijn 1, Bennink- Roozen 68%, 2. ds. Oosterling-, Slemmer 58%; F-Lijn 1. fam. v. Loon 68%, 2. ds. Schuiling-Spruyt 58%. HEILOOËR BRIDGE CLUB HEILOO - Uitslagen dinsdag 4 septem ber: A-Lijn NZ 1fam. v.d. Vlies 58.00, 2. hr. Kloots-mw. Kramer, OW 1. mw. Hoff-hr. Tamminga 54.50, 2. mw. Admiraal-hr. Lofir 54.00; B-Lijn 1 fam. Brokx (55) 64.50, 2. fam. Happe 58.50, I. hr. Noom-Pin 57.50, 2. ds. Oosterwijk-Warmenhoven 52.00. Donderdag 6 september: A-Lijn 1. ds. de Bruyckere-Stark 60.00, 2. hr. Adams-Gorse 54.00, 1. mw. Haan-hr Ranzijn (55) 58.50, 2. hr. Bennink-v.d. Vlies 52.00; B-Lijn 1. ds. Jonker-Vogel 55.00, hr. Evers-Haan 55.00, 1. mw. Eichelsheim-hr. Tamminga 56.00, 2. hr. Berkman-mw. v.d. Vlies 55.00; C-Lijn 1. hr. Lohr-mw. Roos 59.17, 2. fam. Nierop groot 55.00, 1. hr. Bijlsma- Roelofs 63.33, 2. ds. Kromhout- Tuinstra 56.67; D-Lijn 1. hr. v.d. Linden-mw. v. Zutphen 65.27, 2. hr. M. Jansen-Lem 53.47. Afzeggen: voor de dinsdagavond bij de heer Happe, tel. 331416, voor de don derdagavond bij de heer Löhr, tel. 330052. DE VROEGTE WINT HEILOO - De zesde en laatste wedstrijd voor de dames is alweer achter de rug. Ook nu waren de vangsten weer goed. Uitslagen A-poule: 1. Els Kaaandorp, 82 st.; 2. mw. Dekker, 66 st.; 3. mw. Hogenboom, 47 st.; 4. mw. Beentjes, 32 st. Uitslagen B-poule: 1. mw. Bakker, 42 st.; 2. mw. de Jong, 37 st.; 3. Linda de Jong, 34 st.; 4/5. mw. Van Berkum en mw. Bronkhorst, 27 st. Ter afsluiting van het visseizoen wordt op woensdag 3 oktober de jaarlijkse prijzenavond gehouden. Vida Cuadra Hern&ndez (met zoon Alfonso), El Salvador nog steeds in veel A AMNESTY INTERNATIONAL Plaats:i Zij werkte graag en belange loos mee aan de catalogus "Want, zegt zij, "wij zijn zo bevoor recht en medemen sen uit de Derde Wereld hebben onze steun nodig". Amanda Spoel "Voor mij is de voor naamste reden om artikelen uit de Novib-ca- talogus te kopen, dat hierdoor met tussenkomst van Novib de zelfstan digheid van de bevolking in de Derde-Wereldlanden, wordt bevorderd. A.M. van den Hoek Van Ast Novib-klant Vraag nu de nieuwste Novib Catalogus aan en u kunt thuis "Winkelen in de Derde Wereld". U vindt op 64 pagina's meer dan 500 artikelen die gemaakt zijn door mensen uit de Derde Wereld die liever hun handen gebruiken dan ze op te houden. Zij maken produkten die zij willen verkopen voor een eerlijke prijs. Novib betaalt hen die prijs en schakelt op deze wijze tussenhandelaars uit. U vindt in deze catalogus sieraden, tassen, serviesgoed, tafelkleden, boeken, speelgoed, kleding, kerst- en nieuw jaarskaarten en nog veel meer. Vraag nu die gratis Catalogus aan, en oordeelt u zelf over wat de Derde Wereld u te bieden heeft. Voor telefonisch aanvragen bel, 013 -633355 (24 uur per dag, J |J 7 dagen van de week)Uitgebracht inwrr^nwrrkinf fnet SOS Wereldhandel ddll, CI1 UUIUCCll u Ja, stuur mij de Novib Catalogus gratis, want ik ben geïnteresseerd in de meer dan 500 hand gemaakte artikelen uit de Derde Wereld. De heerMevrouw (a.u.b. aankruisen) Naam: Jl l l|_JII1L Voorl.I Adres: i i i i i i i i i Postcode: Woonplaats: Telefoonnummer: i JLII 0C09428 Deze bon uitknippen en in een envelop zenden aan NOVIB, Antwoordnummer 1304,2501WB Den Haag. Postzegel mag wel, hoeft niet. U kunt ook bellen, 013-633355 (24 uur per dag, 7 dagen van de week).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 10