II 6: intertuin Ifouael /Mascotte tNet wat meerMode Kinderopvang in Heiloo wordt ondergebracht in voormalig paviljoen Psychiatrisch Centrum uaifi Renovatie De Loet en nieuwbouw De Horn geopend door burgemeester en wethouder DAKBEDEKKINGEN-ZINKWERKEN C. HACHMANG kTKoss h09edruk0n,s,0PP'n9 Dubbel afscheid van de Middenstandsavondschool It A.J. VOS Nationale collecte Nierstichting Deze weëk: - Concert in Witte Kerk - Kinderopvang Heiloo - Nieuw verblijf voor De Oosthoek - Programma Vredesweek - Renovatie De Loet voltooid - Informatiemarkt voor 50 plussers - Reünie Oud-Limmers - Egmondjesmaat Volgende week: - MODE LOCALE: nieuws over de najaars- en wintermode '90-'91 bij de Heilooër ondernemers ROTSTUIN- BOLLENPAKKET f Speciaal samengesteld pakket ROTSTUIN- S BLOEMBOLLEN. Diverse soorten tulpen, crocussen en narcissen; méér dan 50 bollen! 05 Normaal J4-^5 nü heiloo 55e JAARGANG NO. 38 - 19 SEPTEMBER 1990 NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN in li Perfect door zijn details - New Generation Classics. ^a^Sènde9°ederen- Inleveren kopij en advertenties rtenties en administratie Uitkii 1/ Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - 1850 AB Heiloo. tel. 072-330175. Fax 072-335644 Redactie: De redactie is tijdens Kantooruren ■fsQ j te bereiken onder nummer 072-330175. ■I nv/ Redactie-adressen: ■§H\ y Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo (072-331081) l Kromme akker 36, 1723 BG Noord-Scharwoude (02260-18896) Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 68 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. n uan o Vennewatersweg 15, HEILOO - De behoefte aan kinderop vang is een maatschappelijke realiteit. Overheden en bedrijven kunnen er niet onderuit om voorzieningen te treffen, waardoor mannen èn vrouwen, met de zorg voor kinderen, kunnen (blijven) deelnemen aan het arbeidsproces. In de gemeente Heiloo is die situatie niet an ders. Daarom heeft de gemeente het voortouw genomen en is de 'Nota Kin deropvang' verschenen, welke met in gang van 1991 in de praktijk moet leiden tot verschillende vormen van kin deropvang, waaronder een kinderdag verblijf en een gastouderproject. De groeiende behoefte aan kinderop vang wordt veroorzaakt door verschil lende ontwikkelingen. In de eerste plaats is er de constatering dat steeds meer vrouwen deelnemen aan het ar beidsproces. Het traditionele beeld - de man zorgt voor het inkomen, de vrouw voor de kinderen en het huishouden - is al lang achterhaald. In de tweede plaats is er een sterke toename van het aantal éénoudergezinnen (naar verwachting in het jaar 2000 is 12 procent van alle ge zinnen met een kind onder de vijf jaar een éénoudergezin). Actiepunt uit emancipatiebeleid Deze en andere ontwikkelingen waren voor de rijksoverheid reden om het creëren van kinderopvang te stimuleren. Naast een eenmalig bedrag voor het (ver)bouwen en inrichten van een kin derdagverblijf is er jaarlijks een bedrag van 5.000 gulden beschikbaar voor iede re opvangplaats ('kindplaats'). Inspe lend op de maatschappelijke behoefte en de beschikbare rijksbijdrage en met in het achterhoofd het feit dat bij de vaststelling van het emancipatiebeleid in Heiloo de kinderopvang als een actie punt werd genoemd, komt de gemeente via de 'Nota Kinderopvang' nu met voorstellen. In z'n algemeenheid wil de gemeente al le vormen van opvang van kinderen tot 12 jaar in de toekomst onderbrengen in een zelfstandig functionerende stich ting. Tot die vormen behoren ook de kleuterspeelzalen, maar in de komende jaren zullen deze nog op de huidige voet voortgezet worden. Ook de (buiten schoolse) opvang van kinderen van 5 tot 12 jaar - nu nog buiten de plannen - zal bij deze stichting worden onderge bracht. Zodra de nieuwe organisatie een feit is, zal de gemeente de directe be moeienis staken, maar natuurlijk wel 'aanwezig' blijven, al was het alleen maar als subsidiegever. I J SUPERIOR SHOES II Stationsweg 85,1851LJ Heiloo 072-330550 Winkelhof't Loo 12 - Heiloo Het paviljoen van het Psychiatrisch Centrum, waarin het kinderdagver blijf Heiloo gevestigd zal worden. Op de voorgrond de Kanaal weg. 072-332727. ERKENNINGEN VOOR AMBACHTELIJKE SLAGERS HEILOO - Hoge kwaliteit, de top berei ken met hard werken. Dit zijn bekende termen voor elke hardwerkende slager. Circa 600 slagers hebben dit jaar deze top weer bereikt met het op ambachte lijke wijze vervaardigen van worst- en vleeswaren van de hoogste kwaliteit. Op 17 september werd de kroon op hun werk gezet met een erkenning van het' Instituut voor Ambachtelijke Sla- gersprodukten (I.A.S.). In Congres- en Partycentrum Engels te Rotterdam ont vingen de slagers hun erkenning uit han den van een man op wie de bovenvermelde kreten ook zeker van toepassing zijn: de populaire Rotter damse zanger Lee Towers. Elke slager kan vrijwillig deelnemen aan het I.A.S. en zijn produkten tér keuring aanbieden. Het I.A.S.een initiatief van het Bedrijfschap Slagersbedrijf en SVO opleiding voor de vleessector, keurt de in Nederland meest verkochte worstsoorten en vleeswaren: rookworst, gekookte wordt, leverworst, hausma- cher, gebraden gehakt, gekookte ach terham, droge worst en paardeworst. De produkten worden gekeurd op kleur, geur, smaak, samenstelling en snij baarheid. Elke keuring bestat uit drie rondes, een aangekondigde keu ring, een onaangekondigde keuring en een steekproef. Van de 6.000 slagersbe- drijven is ruim tien procent aangesloten bij het I.A.S. Met elkaar zorrgen deze slagers voor ruim 1.500 onderscheiden produkten. Onderstaand de slagersbedrijven uit Heiloo die voor de kwaliteit van hun produkten een erkenning in goud ont vangen hebben. Een erkenning geldt voor de duur van een jaar. Voor hun ge kookte worst ontvingen een gouden on derscheiding: Keurslagerij J. v.d. Peet, Stationsweg 82, Heiloo, en Slagerij Kra mer, Westerweg 160, Heiloo. ACTIVITEITEN TIJDENS VREDESWEEK IN HEILOO HEILOO - De Vredesweek is dit jaar van 22 tot en met 30 september. Het landelijke thema van de week is 'De toe komst van Europa'. Ook in Heiloo zal er, zoals te doen gebruikelijk, aandacht geschonken worden aan de Vredesweek. Dit gebeurt op zondag 23 september, wanneer in de Witte Kerk een oecume nische avondgebedsdienst zal worden gehouden (aanvang 19.00 uur). Voor gangers zijn dominee Kruit en pastor Walstra, terwijl voorts het Interkerke lijk Vredesberaad haar medewerking verleent. Een week later, op zondag 30 septem ber, wordt in de gereformeerde kerk aan de Noordergeeststraat een oecume nische slotdienst gehouden (aanvang 10.30 uur), waaraan het oecumenisch koor haar medewerking verleent. De voorgangers in deze dienst zijn de domi nees Boelhouwer en Van der Wind en de pastores Kortekaas en Walstra. GESLAAGD HEILOO - Onze plaatsgenote Antoinet te Bakker is met succes afgestudeerd aan de fuculteit der letteren van de Uni versiteit van Amsterdam in de studie richting Rusland-kunde. OPBRENGST COLLECTE KANKERBESTRIJDING HEILOO - De collecte ten bate van de kankerbestrijding heeft in Heiloo dit jaar 18.103,25 opgebracht, ongeveer het zelfde bedrag als in 1989. Een woord van dank aan de collectanten en de gevers! Heeft u de collectant gemist, dan kunt u uw gift alsnog overmaken op bankrekeningnummer 12.05.08.109 t.n.v. mw. Hendriks, secretariaat Ne derlandse Kankerbestrijding te Heiloo. RECTIFICATIE HEILOO - Bij het artikeltje over Auto rijschool Versterre werd abusievelijk een verkeerd telefoonnummer ge plaatst. Het juiste telefoonnummer is: 072-330044. GESLAAGD HEILOO - Op 31 augustus werd Jan Zuurbier na een studie aan de Universi teit van Amsterdam doctorandus in de natuurkunde. Nieuwe initiatieven In de 'Nota Kinderopvang' worden twee nieuwe initiatieven gepresenteerd, die op korte termijn van start gaan. In de eerste plaats een kinderdagverblijf, waar in 1991 25, in 1992 33 en in 1993 35 kindplaatsen zullen zijn. Na langdu rig overleg met het Psychiatrisch Cen trum Sint Willibrord bleek het Augus- tinus paviljoen - het witte gebouw min of meer op de hoek van de Kanaalweg en de Kennemerstraatweg - een geschik te locatie. De link met het Psychiatrisch Centrum komt voort uit het feit dat men aldaar voor het personeel al een vorm van kin deropvang heeft gerealiseerd. In de toe komst zijn tien kindplaatsen in het kinderdagverblijf bestemd voor perso neelsleden van het Centrum. Daarnaast komen er plaatsen voor particulieren (15 in 1993) en voor bedrijven (10 in 1993). In dit kader staat één 'kind plaats' voor vijf dagen a acht uur op vang per week. In de praktijk zal één kindplaats door meerdere kinderen worden bezet. Naast het kinderdagverblijf gaat in 1991 ook het gastouderproject van start. Dit is een jonge vorm van kinderopvang, die al de nodige stof heeft doen opwaai en. Toch wordt dit in Heiloo opgestart, daar men er van overtuigd is, dat via een goed systeem en duidelijke eisen op allerlei gebied geen problemen hoeven te ontstaan. Zowel het kinderdagverblijf als het gastouderproject zal in Heiloo in de praktijk gebracht worden door Huma- nitas, dat al veel ervaring heeft met der gelijke zaken. Deze organisatie zal binnenkort door middel van publicaties over de projecten in Heiloo naar buiten treden. Raad moet beslissen Met het maken van de plannen, opstel len van de nota en deze presenteren is voor de gemeente Heiloo de zaak nog niet gedaan. Het 'regelen' van vormen van kinderopvang heeft ook financiële consequenties. In 1991 is voor het kin derdagverblijf en het gastouderproject een tekort voorzien van 22.635 gulden, in 1992 nog eens 10.000 gulden meer. Over het beschikbaar stellen van de middelen overlegt de gemeenteraad op donderdag 4 oktober. Pas daarna kan definitief begonnen worden. De verwachting is dat er geen grote wij zigingen zullen optreden. Komt dit uit, dan kan het voormalige paviljoen nog dit jaar tot kinderdagverblijf verbouwd worden en kan er per 1 februari 1991 gestart worden. Het gastouderproject zal waarschijnlijk al een maand eerder kunnen beginnen. HEILOO - Het was dubbel feest afgelo pen vrijdag bij verzorgingshuis De Loet. Niet alleen werd het voltooien van de renovatie van het bestaande huis ge vierd, maar ook werd het woningen complex De Hom geopend: een geheel van vijftien zorgwoningen voor oude ren, die letterlijk en figuurlijk tegen De Loet aanleunen. De officiële handelin gen werden respectievelijk verricht door burgemeester Schoof en wethouder me vrouw Willemse-van der Ploeg. In haar welkomswoord memoreerde mw. Meertens, voorzitter van het bestuur van De Loet, de feestelijke och tend, die aan de officiële bijeenkomst was vooraf gegaan. Het was een och tend met de bewoners, het personeel en het bestuur, welke door mevrouw Meer tens „grandioos" werd genoemd. Wethouder mevrouw Willemse-van der Ploeg ging in haar toespraak in op het verleden van De Loet. „Men is hier zel den in rust, er zijn altijd plannen. Dus de vraag is hoe lang er rust zal zijn na vandaag", aldus de wethouder. Van la tere sprekers kreeg zij hierop al enige toespelingen, maar men liet zich er niet over uit wat de nieuwe plannen exact zijn. De 'nieuwe jas' voor De Loet werd door mevrouw Willemse-van der Ploeg ge prezen, evenzeer als de woningen van De Horn: „Dit zijn vijftien woningen van het kaliber dat Heiloo nog niet ken- In de hal van De Horn bevestigde wethouder Willemse-van der Ploeg een plaquette, waarmee het woningcomplex officieel geopend werd. de. Ze zijn een uitstekende aanvulling op het aanbod van woningen voor ouderen". Ook burgemeester Schoof liet zich niet onbetuigd en sprak zijn waardering uit. Hij maakte een vergelijk met Polen: „We zijn hier in de gelukkige omstan digheid dat er voorzieningen zijn voor f< r. KV'JV Met het vastschroeven van een plaquette verklaarde burgemeester Schoof de renovatie van De Loet 'definitief' voltooid. ouderen. Wij staan als gemeentebestuur achter het huis van de ouderen in Hei loo", aldus de heer Schoof. Namens het gemeentebestuur bood hij een wandde coratie aan, voorstellend de vier jaarge tijden. Namens het bouwteam dat de renova tiewerkzaamheden uitvoerde sprak de heer Kuyper. Hij zei dat er natuurlijk overlast is geweest voor de bewoners tij dens het werk, maar voor de meeste problemen werd tijdig een oplossing ge vonden. Alle bewoners kregen overi gens een boeket bloemen van het bouwteam. Daarnaast werd aan het te huis een vijftal sets tuinmeubilair aan geboden, alsmede buitenverlichting en een brievenbus. Na deze eerste sprekers trad het perso neel op met een door directeur Van Baar geschreven lied. Zij werden op de piano begeleid door de 95-jarige me vrouw D. van Bergen-Luijt. Het bestuur ontving van de werknemers een grote luchtfoto als kado. Hierop volgde een speech op rijm van mevrouw F.A. Brobbel-Deekens, voorzitter van de be wonerscommissie. Zij besloot met de woorden: „Wij wensen u toe voor in lengte der dagen, dat de verzorging in De Loet mag slagen". Namens de firma, die De Horn reali seerde, sprak mevrouw Henselmans. Zij prees de vasthoudendheid van het Loet- bestuur bij het doorzetten van de plan nen en noemde De Horn „een goede Loodgietersbedrijf gas, c v., water, riool- AFSCHEID PASTOR HARTE EN ZUSTER JULIETTE HEILOO - Op zaterdagavond 22 sep tember om 19.00 uur is er een Eucha ristieviering met medewerking van Die Schaeckelsinghers en het kinderkoor Wikiki in de Willibrorduskerk. Na de viering is er gelegenheid van Pastor Harte en Zuster Juliette afscheid te ne men. Dit gebeurt voor in de kerk. Zondag 23 september om 9.15 uur is de Hoogmis in de Willibrorduskerk extra feestelijk. De twee herenkoren en het dameskoor treden aan. Na de viering kunt u pastor Harte en zuster Juliette gedag zeggen, omdat er in de Moeder- GodsKerk nog een viering is, is de tijd hiervoor echter beperkt. Eveneens op zondag 23 september is er om 11.30 uur een feestelijke viering met medewerking van MoGoJoKo in de MoederGods- Kerk. Na afloop staan zuster Juliette en pastor Harte voor in de kerk om handen te schudden. Na alle drie vieringen is er achter in de kerk gelegenheid om een kopje koffie, of een glaasje fris te drinken. Voor de parochianen die willen bijdra gen aan het afscheidsgeschenk voor pastor Harte en zuster Juliette heeft het parochiebestuur een rekeningnr. geo pend bij de Rabobank onder nummer: 12.05.97.837. Rekeninghouders van de Postbank kunnen hun bijdrage over maken op gironummer: 269978 van de Rabobank onder vermelding van t.g.v. rek.nr. 12.05.97.837, t.n.v. RK. Kerk bestuur, afscheid pastor Harte en zuster Juliette. NICO AKKERMAN IN HET TREFPUNT HEILOO - Aan de 50+ Informatie markt, georganiseerd door de Ouderen bonden en Stichting Ouderenwerk op zaterdag 22 september in het Trefpunt te Heiloo, zal medewerking worden ver leend door Nico Akkerman met een conference onder de titel: Heiloo wat ben je toch veranderd in die jaren'. Dit optreden zal plaatsvinden tussen 11.25 en 12.00 uur. Redactionele kopij en adverten ties voor de Uitkijkpost moeten uiterlijk de maandag voor plaatsing om 17.00 uur in ons bezit zijn. Plaatsing van kopij en adverten ties na deze termijn kan niet worden gegarandeerd. Reservering van advertentie ruimte in de Uitkijkpost kan tot en met de vrijdag voor plaat sing. Inlichtingen: Drukkerij Uitkijkpost B.V. Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 vervanging voor het eigen vertrouwde huis". Als kado zal op kunstzinnige wijze de naam De Horn op de gevel worden aangebracht. Als voorlaatste spreker nam de heer Van Baar het woord. Hij noemde de pe riode van verbouw en nieuwbouw een leerzame periode. Voor de toekomst hoopt hij dat De Loet verdere plannen zal kunnen realiseren. „We hebben nu een taak volbracht, maar we zullen niet op onze lauwerenrusten, want er zijn nog andere taken", aldus de heer Van Baar, waarna hij besloot met de opmer king: „U hoort nog van ons!" Mevrouw Meertens besloot de bijeen komst. Niet door in het verleden te dui ken of in de toekomst te zien, maar door even stil te staan bij het succes van de middag: „Zoveel mensen, zoveel ka- do's: iedereen bedankt". Een dag later was het opnieuw een drukte van belang bij De Loet en De .Hom: ook voor de open dag was veel belangstelling. Alles bij elkaar een zeer geslaagde tweedaagse gebeurtenis voor bestuur, personeel en bewoners van De Loet en De Horn. De vertrekkende directeur Kaandorp (links) en docent Te Boekhorst met in het midden KMO-directeur Vijn. HEILOO - Vorige week hebben de he ren J. te Boekhorst en Th. Kaandorp af scheid genomen van de Middenstandsavondschool van Heiloo. Dit afscheid werd in besloten kring gevierd. De heer te Boekhorst was sinds 1 au gustus 1962 werkzaam bij het mid- denstandsonderwijs. De eerste jaren gaf hij les in Tuitjenhorn en sinds 1972 in Heiloo. Na 28 jaar, vond, hij, was de tijd gekomen er een punt achter te zet ten. De heer Kaandorp begin in 1967 als leraar aan de avondschool in Heiloo. In 1977 nam hij het directeurschap op zich. In verband met de drukke werk zaamheden op de dagschool, besloot hij te stoppen met de avondschool. Speciaal voor deze gelegenheid was de heer Vijn, directeur van het KMO (Ka tholieke Middenstand Opleiding) uit Den Haag gekomen. Hij dankte de bei de heren, namens het curatorium uit Den Haag, voor hun jarenlange inzet en de goede wijze van lesgeven. Met name het hoge slagingspercentage, dat elk jaar weer behaald werd, wees op een goed onderwijsklimaat. Uiteraard heb ben beide heren daarin hun aandeel gehad. De heer Vijn reikte beiden de gouden pen uit. Hij dankte de heer Kaandorp voor de goede samenwerking, die in een zakelijke, maar prettige sfeer plaats vond. Tevens sprak hij de wens uit op diezelfde manier samen te werken met de opvolger van de heer Kaandorp, de heer A. Boerhave, die per 1 augustus tot directeur van de Middenstandsavond school was benoemd. Namens de collega's van de avond school werd aan beide heren een kado- bon overhandigd. En uiteraard werden de beide dames in de bloemetjes gezet. Makelaar Taxateur o.g. hypotheken °°P[R Postbus 95.1850 AB Heiloo.Tel.072-331895 ASSURANTIËN RJ Kantoor: Zeeweg ?0.1852 CR Heiloo TAXATIES !v:i HEILOO/LIMMEN - De jaarlijkse lan- delijkse collecteweek van de Nierstich ting wordt dit jaar gehouden van 24 tot en met 30 september. In bijna alle ge meenten in Nederland wordt door circa 60.000 collectanten voor de Nierstich ting gecollecteerd. De opbrengst van de jaarlijkse collecte is voor de Nierstich ting de financiële basis die haar activi teiten voor de nierpatiënten in Nederland, met name voor de chroni sche nierpatiënt, mogelijk moet maken. Ieder jaar komen er in Nederland onge veer 900 nieuwe chronische nierpatiën ten bij. In '89 bedroeg de collecte-opbrengst 7,6 miljoen. Wetenschappelijk onderzoek ^'88 en '89 werd dóór de Nierstichting 9 miljoen gulden besteed aan weten schappelijk onderzoek. De Nierstich ting ziet wetenschappelijk onderzoek op het terrein van nierziekten als essentieel voor de verbetering van de behandeling en voor het vroegtijdig opsporen van nierziekten. Uiteindelijk doel is nier ziekten te voorkomen. Enkele resultaten in de afgelopen jaren. Inmiddels is het mogelijk bij bepaalde erfelijke nieraandoeningen vroegtijdig vast te stellen of iemand een bepaalde nieraandoening heeft overgeeërfd of kan doorgeven aan zijn/haar kinderen. Inmiddels is bekend dat met bepaalde medicamenten en diëten de achteruit gang van een gestoorde nierfunctie in een aantal gevallen kan worden afge remd. Bij bepaalde nierziekten (bijv. de ziekte van Wegener) kan door vroegtij dige diagnostiek vaak de nierfunctie worden gered en dialyse-behandeling worden voorkomen. Niertransplantaties De belangrijkste doelstelling voor de komende jaren is de bevordering van KNIPPING BIJ 'T LOO HEILOO - Deze week is de mobiele showwagen van Knipping weer op gesteld bij 't Loo. U kunt zich hier laten informeren over vele toepassingen van kunststof in uw woning, zoals kozijnen, maar ook serres. De wagen is toeganke lijk tijdens de openingsuren op woens dag 19, donderdag 20, vrijdag 21 en zaterdag 22 september. Beslist de moei te waard om er even binnen te lopen. het aantal niertransplantaties. Een geslaagde niertransplantatie is de beste behandeling voor een chronische vier- patiënt. Gemiddeld moet daarop ruim drie jaar worden gewacht. Via de werk groep Donorwerving en door eigen me dewerkers en vrijwilligers wordt bekendheid gegeven aan het dragen van het donorcodicil en wordt ernaar gestreefd de bereidheid bij het publiek tot orgaandonatie na overlijden te be vorderen. Daarnaast zijn door de Nierstichting ac tiviteiten gestimuleerd en gefinancierd gericht op de medische professie en de ziekenhuizen. Zij nemen een sleutelpo sitie in bij de daadwerkelijke verwerving van donornieren. Om redenen van fi nanciële, organisatorische, juridische en emotionele aard wordt in deze sector nog te weinig alert gereageerd op moge lijke donoren. Daarop is het samen met Eurotransplant Nederland gestarte pro- jekt Donor Promotie Ziekenhuizen gericht. Dialysepatiënt Om in leven te blijven moet de chroni sche nierpatiënt twee of drie keer per week aan de dialysemachine voor een behandeling van vier a zes uur of, wan neer hij dialyseert met de buikvlies- spoelmethode, continu twee liter spoel- vloeistof in de buikholte met zich dra gen. Deze vloeistof moet vier a vijf keer per etmaal worden ververst. Chronische nierziekten grijpen diep in in het leven van de nierpatiënt en hun gezinnen. De Nierstichting streeft er naar met voorlichting en financiële mid delen de dialysebehandeling en patiën tenbegeleiding te verbeteren. Chronische nierziekte brengt meestal arbeidsongeschiktheid en daaraan ge koppeld terugval in inkomen met zich mee. Waar nodig biedt de Nierstichting financiële hulp aan de individuele patiënt. U kunt de Nierstichting helpen door een bijdrage te geven aan de collectant of een bijdrage over te maken op giro 388.000 of bank 70.70.70.880 ten name van de Niersitchting in Bussum. Voor de collecte volgende week worden voor Heiloo en Limmen nog dringend collectanten gevraagd. Voor aanmel ding van collectanten èn voor algemene informatie: Heiloo fam. Affourtit, To renlaan 37, tel. 332815. Limmen: fam. Winder, Het Kieftenland 100, tel. 1947.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 1