APPON Kousen, bijouterieën, lederwaren en ceintuurs. Basyoux in het Stationscentrum. Pirouette, voor al uw brei mode en originele stofjes voor patchwork. Pirouette in het Stationscentrum. Alleman Modeman presenteert mode op koopzondag HEILOO - De man toont steeds meer de modemoed om kleur te gaan dragen! De nieuwe herfst- en wintercollectie toont dan ook een breed en warm kleurenska- la, zoals duidelijk wordt bij Alleman Modeman. Warme bordeaux- en rood- tinten, aangevuld met rose. Bruin, roest en camel vormen een tweede kleurthe- ma. Olijf- en mosgroen worden gecom bineerd met messing en mosterdgeel. Marine, petrol, mint- en cedergroen. Zwart en antraciet zijn belangrijke ba- siskleuren. Steeds meer (jonge) mannen dragen weer een chic kostuum, double- breasted. Niet verwonderlijk als je de prachtige kleuren ziet: boredeaux, roestbruin of petrol. Veelal effen of met een vaag streepdessin. Een overhemd in een pastelkleur, een uitbundige strop- dag en pochet maken hem tot een 'real gentleman'. Een wollen winterjas past hierbij. De blazer vindt u niet alleen in marine, maar ook in sprekende mode kleuren. Zuiver scheerwol (IWS) wordt veel ge bruikt, waardoor de stoffen heel soepel en kreukherstellend zijn, zodat het draagkomfort zeer aangenaam is. Ook bij de kolberts is er een grote variatie. Klassieke engelse dessins, tweeds of mo derne -zeer gladde- stoffen, waarbij de sportievere kolberts gesloten worden door een enkele rij knopen. Voor een sportieve garderobe vindt u vele mogelijkheden in onze collectie. Speciale aandacht krijgen de jacks, die funktioneel ontworpen zijn. Met veel zakken met goede sluitingen, ritsen, af- ritsbare capuchon en speelse garnerin gen van konstrastbiezen en kragen of bontranden. En dan zijn er corduroy pantalons, in prachtige warme kleuren, die uitstekend combineren bij sportieve jacks en pullovers. In onze Pierre Mo- née huiscollectie treft u al deze mode items aan. De keuze voor een pullover zal niet een voudig zijn, gezien de grote variatie. Talloze kleuren, prachtige jacquarddes sins en veel variatie in de breisteken ge ven een skala van mogelijkheden. Dit najaar vindt u ook weer overhemden bedrukt met mooie dessins. Effen hem den hebben vaak een extra garnering van borduursels. Voor een party, huwe lijk of een avond feestelijk uitgaan heb ben wij ook speciale kleding: smokings of kolberts van glanzende stoffen. De uitgebreide collectie accessoires geeft u de mogelijkheid om uw gardero be naar persoonlijke smaak de finishing touch te geven. Een mooie, kleurrijke, comfortabele wintermode wacht op u! Op zondag 30 september wordt de Alleman-collectie om 13.00 en 15.00 uur geshowd in de winkel aan de Stati onsweg. Blom, voor exclusieve herenmode. Blom in het Stationscentrum. Sioux laat een geheel nieuwe collectie zien. Het handwerk voor uw voeten. Hanraads in het Stationscentrum. Bij kapsalon Kroon zit uw haar altijd goed. Kapsalon Kroon in het Stationscentrum. Een grote sortering sieraden van de Finse ontwerper Lapponia. Een grote keuze in onder andere skikleding van het toonaangeven de merk Hanes. Jong en oud vindt hier een ruime keuze in vrijetijdskleding. De Trendsetter in het Stationscentrum. De Partners in het Stationscentrum. Simon Peek in het Stationscentrum. Net wat meer mode met Laurel, Blacky Dress, Comma, Marc Cain, Rosner, René Lezard, Di Bari, Frapp, Kemper, Nadine H en Otto Kern. Mascotte Mode in het Stationscentrum. mm WINTERCOLLECTIE TALLY-HO WAT 'N TRUIEN! HEILOO - Wat onmiddelijk opvalt als je de winkel van.Tally-Ho binnenkomt is het enorme assortiment truien. Alle reerst natuurlijk de bekende truien van Privata, in de kwaliteit die zo fan tastisch goed blijft. Daarnaast de collec tie van Sweater House. Dit merk wordt ontworpen door de vorige ontwerper van Privata. 't Wordt ook in Spanje ge produceerd en men gebruikt dezelfde uitstekende materialen. De truien van Oilily van Chipie zijn elk seizoen weer een lust voor het oog. Hoogst actueel zijn dit seizoen de lams wollen truien, vesten en leggings in ge- meleerde tinten, zoals van Sandwich, Sissy-Boy en Tandem. Tally-Ho's eigen label lamswollen truien en vesten zijn er in aantrekkelijke prijzen. Opvallend zijn verder de gedessineerde jassen van het merk Wikkel. Deze jas sen worden met de hand bedrukt met schabionen, waardoor elke jas weer iets anders is. De dessins zijn heel bijzonder en doen soms enigszins aan Bali den ken. De prijs van deze jassen, die boven Amsterdam alleen door Tally-Ho wor den verkocht, valt zeker niet tegen voor het geboden produkt. Aanstaande zondag geopend vanaf 11.00 uur. Om 13.00 en 15.00 uur modeshows. Alleman Modeman aan de Stationsweg. UITKIJKPOST 26 SEPTEMBER 1990

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 14