Frisse felle kleuren, lange pullover met daaronder een kort rokje in een andere kleur: een mogelijke combinatie bij JvS Selection. Bij Joseph van Schagen op de afdeling beneden zal vooral de vrouw met een klassieke smaak veel van haar gading vinden. JvS Selection en Joseph van Schagen in Winkelhof 't Loo. Elke week nieuwe bloesjes, voor betaalbare prijzen. Les Amies in Winkelhof 't Loo. Eigentijdse modellen, modieus en van een hoge kwaliteit. Bons in Winkelhof 't Loo. Zelfmaakmode bij De Breiknip HEILOO - Kunt u zelf kleding maken en zoekt u mooie en exclusieve stoffen, ga dan eens kijken bij de Breiknip in winkelhof 't Loo te Heiloo. Het is een schitterende winkel met een zeer groot en gevarieerde assortiment. De kindercollectie is voornamelijk sa mengesteld uit kwaliteitsstoffen van o.a. Jicker en Boussac, leuke dessins in vrolijke kleuren. In de winkel hangen schitterende modellen, waarvan de pa tronen in elke maat te bestellen zijn en de kledingstukken kunt u ook kant en klaar kopen. Voor de dames en heren zijn er vele uni- stoffen in wol-polyester, zuiver scheer wol, polyester-viscose, etc. in een breed kleuren assortiment. U vindt er de mooiste dessins in viscose-crepé voor blouses, de grootste collectie man telstoffen en de topper van dit seizoen het fluweel, zowel in uni als dessins. U kunt er niet alleen terecht voor stof fen, maar ook voor alles om een perfect kledingstuk te maken. Zij beschikken over een knopencollectie waar men U tegen zegt. Garen, ritsen, elastiek, band, schoudervulling en nog^vele, vele artikelen in de nieuwste mode-kleuren. Nieuw bij de Breiknip zijn de patchwork- en Quiltstoffen. Deze nieu we vorm van handwerken komt steeds meer in. Simpel gezegd bestaat dit uit het aan elkaar naaien van lapjes in een bepaalde vorm en in een bepaalde kleurstelling. Hiervan maakt men de kens, kussens, beesten e.d. Bij De Breiknip zijn patronen voorradig. Mocht u interesse hebben, binnenkort gaan zij starten met cursussen hierin. Tot voor kort verkocht De Breiknip ook breigarens van diverse merken. Helaas moeten de garens plaats maken voor de patchwork- en Quiltstoffen. U kunt nog een paar weken profiteren van de Wol opruiming. De Breiknip doet er alles aan om er een complete stoffenzaak van te maken, zodat u altijd kunt slagen en alles in één winkel kunt vinden. Het is echt de moeite waard om daar eens te gaan kijken! Moderne herenmode voor jong en oud. Boven vindt u een uitgele zen collectie damesmode. Van Os in Winkelhof 't Loo. De vele monturen zijn een onderdeel van het modebeeld. John Moen in Winkelhof 't Loo. Patch- en quiltstoffen zijn de toppers voor de komende herfst en winter. De Breiknip in Winkelhof 't Loo. Coos de Joode met zijn team haarverzorgsters Coos de Joode in Winkelhof 't Loo. Moderne styling en grote keuze in laarzen. Van Rozendaal in Winkelhof 't Loo. GOED GESLAAGD OPEN HUIS MARJA GEELS HEILOO - Ondanks, of mede dankzij de hevige najaarsstormen en regenbui en, was de belangstelling groot voor de het open huis van Modehuis Marja Geels. Onder het genote van verse kof fie en een stuk banket showden diverse dames de met smaak bijeen gezocht pakjes, pantalons, broekrokken en ja ponnen. Juist deze combineermode van bekende goede merken, maakt het aan schaffen van herfst- en winterkleding zeer aantrekkelijk. Menigeen liet zich dan ook graag verleiden tot de aankoop van een goed-slank en corret kledende combinatie. Heel prettig is ook het goe de advies en het gratis van de nieuwe kleding. Al met al, een fijne service en een aan gename dag. Nieuwe kleuren, glans huispakken. Livera, al 20 jaar mode om je in thuis te voelen. Livera in Winkelhof 't Loo. VET, voor veel vrijetijdskleding. VET in Winkelhof 't Loo. UITKIJKPOST - 26 SEPTEMBER 1990

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 16