Akershot De egmonden EGMONDJESMAAT timmen Gastouderproject Akersloot start woensdag 21 november Burgemeester Huisman slaat eerste paal voor 41 woningen in d'Enterij Bingo-avond t.b.v. Hervormde Kerk H Agenda Akersloot Rashondenshow in Egmond aan Zee Agenda limmen Diensten in limmen UITKIJKPOST 14 NOVEMBER 1990 Inleveren kopij Uitkijkpost: M. Kerssens, Dielofslaan 13, Akersloot Uiterlijk tot maandag 18.00 uur. Het behoud van het hervormde kerkje is de reden voor een grote bingo-avond in Egmond-Binnen. EGMOND - Het mooie kerkje in Egmond-Binnen, met zijn rijke histori sche waarde, zo rustiek gelegen in de schaduw van de beroemde Egmondse Abdij en bepalend voor het dorpsge zicht van Egmond Binnen, is nog steeds aan restauratie toe. Misschien hebben velen van u de laatste twee jaren, toen het kerkje 's zomers zondagmiddag geo pend was, kennis kunnen nemen van het interieur van de Kerk, met het zo waar devolle kabinet orgel, daterend uit 1762, onvervangbaar uniek, het uur werk uit 1661, de gehouten kansel en de rust, die van alles uitgaat. Dit kerkje moet er eenvoudig blijven voor de zondagse eredienst. We zijn dat niet alleen verplicht aan de mensen die er vóór ons waren, maar ook voor hen, die er nu zijn en die na ons zullen ko men. Dit moet toch lukken. Bekend is, dat er naast de te verwachten subsidies, waarvoor alle benodigde stukken al bij Monumentenzorg in Zeist aanwezig zijn, er een eigen kapitaal bijeen ge bracht moet worden. Daartoe worden er de laatste twee jaren al allerlei activi teiten gehouden. Er is al een aardig be drag, maar dat moet nog groter worden. Er is nu een lotenactie gaande en op vrijdag 16 november 's avonds om 8 uur wordt er een geweldige bingo, zo u wilt, kien-avond gehouden, gecombineerd met het rad van Avontuur in het Dorps huis de Schulp te Egmond-Binnen. Prachtige prijzen zijn er te winnen, vele daarvan spontaan door de middenstand van de Egmonden gratis ter beschikking gesteld. Het belooft een fantastische avond te worden, de toegang is uite raard gratis. AKERSLOOT - Op 30 augustus is door de Gemeenteraad van Akersloot beslo ten tot realisatie van de kinderopvang. De werkgroep Kinderopvang Akersloot is bij de totstandkoming van dit besluit nauw betrokken. In overleg met de or ganisatie Hop Marjanneke en de Werk groep Kinderopvang Akersloot is de gemeente tot de conclusie gekomen dat een gastouderproject voor de gemeente Akersloot - voorlopig - de meest aange wezen vorm van kinderopvang is. Op 21 november gaat het gastouderproject of ficieel van start. Gastouderopvang is flexibel van aard. Het is een kleinschalige vorm van kinde ropvang en benadert het meest de ge zinssituatie. Gastouderopvang is bedoeld voor kinderen in de leeftijd van 0-12 jaar, zodat buitenschoolse opvang hierin eveneens is opgenomen. Een professionele coördinator zal vraa- gouders (ouders, die opvang voor hun kind zoeken) „koppelen" aan gastou ders (ouders, die tegen betaling één/meerdere kinderen willen opvan gen). De vraagouders kunnen zich mel den bij de coördinator. Gastouders worden geworven door de coördinator. De Gemeente Akersloot neemt, voorlo pig voor de duur van één jaar, de orga nisatiekosten van de gastouderopvang voor haar rekening. Daarnaast betaalt de vraagouder de gastouder een vast uurtarief voor de opvang. Om de kwaliteit en continuïteit te bewa ken en te waarborgen heeft de Gemeen te Akersloot besloten het beheer van het gastouderproject in handen te geven van Hop Marjanneke, een professionele organisatie, die zich bezighoudt met be drijfsgerichte kinderopvang. Hop Mar janneke werkt landelijk en haar werkterrein omvat alle Vormen en facet ten van bedrijfsgerichte kinderopvang in de ruimste zin van het woord, naast het verrichten van haalbaarheidsonder zoek en advisering, realiseert Hop Mar janneke tevens alle vormen van kinderopvang. Tot 1 februari 1991 is mevrouw Anne- miek Frederiks coördinator van de gastouderopvang voor de gemeente Akersloot. Zij is orthopedagoge, me vrouw Fredriks is tevens coördinator van het gastouderproject dat Hop Mar janneke beheert voor het Medisch Cen trum Alkmaar. Vanaf 1 februari 1991 zal mevrouw Anke Vlietstra het coördi natorschap overnemen. Zij is de vaste inval-coördinator voor het gastouder project van het Medisch Centrum Alk maar. Evenals mevrouw Frederiks is ook mevrouw Vlietstra orthopedagoge. Inlichtingen en aanmeldingen vanaf 21 november bij mevrouw A. Frederiks. Bereikbaar: spreekuur elke maandag 13.30-14.30 uur in het gemeentehuis, Raadhuisweg 28, Akersloot, tel. 02513-15509, op werkdagen tijdens overige kantooruren: tel. 072-156771. Op dinsdag 20 november om 20.00 uur zal in verenigingsgebouw De Lelie, Rembrandtsingel 3 te Akersloot, een informatie-bijeenkomst worden gehou den voor zowel belangstellenden en/of belanghebbende inwoners van Akersloot als - potentiële - gastouders. Tijdens deze bijeenkomst zullen wer kwijze en achtergrond van het gastou derproject worden besproken, en is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Ter verduidelijking wordt de film .Maatwerk in kinderopvang' vertoond. >rC: EGMOND - De gemeente Egmond heeft de begroting afgerond voor 1991, hierop staat een tekort van 136.000. Het gevolg hiervan is dat de belastingen fors omhoog gaan. Het college wil, het rioolrecht met 10%, de onroerendgoed belasting met 6% verhogen (voor een doorsnee woning komt dat op 10,00 per jaar). De hondenbelasting gaat voor één hond van 86,00 naar 96,00. Voor de tweede hond komt daar nog eens 30% bij en wie meer hon den wil hebben zal flink in de buidel moeten tasten want hiervoor komt in totaal 60% boven op het tarief voor één hond. De afvalstoffenheffing gaat niet omhoog. Egmond gaat in 1991 4,4 miljoen in vesteren, 2Vi miljoen hiervan wordt besteed aan de randweg en een gedeelte aan veranderingen aan de riolering. De skateboard baan in Egmond a/d Hoef, die verleden jaar vernield werd, wordt opnieuw, professioneel, opge bouwd. De plaats moet nog bekeken worden en er zal overleg met de omwo nenden worden gehouden. Het wordt geen wedstrijdbaan. De gemeente trekt hier voor een bedrag tussen de 15 en 20.000 gulden uit. Het college denkt aan de aanleg van een fietspad aan de duinvoet naar Bergen. Het pad moet dan lopen van de Egmon- derstraatweg tot aan de gasterij 't Woud, kosten 1 miljoen, dat wordt de eerste fase. In de tweede fase zou het fietspad het duingebied doorsnijden. Men hoopt dat de Provincie welwillend tegenover dit plan staat en dat hono reert met een subsidie. De Canadezen, die in mei zo warm ont haalt zijn in Egmond vanwege de her denking hebben een stroom van hartverwarmende reakties naar hun gastgzinnen gestuurd. Zij hebben een gift aan de gemeente gedaan van 1000 dollar 1800,-). Men wil van dit geld het tijdelijke monumentje bij de Abdij een definitief karakter geven. Men wil een plaatselijke kunstenaar een ontwerp laten maken. Er zal onder de Egmonders, boven de 18 jaar een enquête worden gehouden over de gezondheidszorg. Men wil in ventariseren wat men als knelpunten er vaart en hopen op die manier tot betere afstemming te kunnen komen. In de be geleidingscommissie zijn alle medische takken vertegenwoordigd. Rond 20 no vember kunt u het formulier in de bus verwachten en na 2 weken wordt dit weer opgehaald. De enquête is anoniem eind februari zullen de resultaten be kend worden gemaakt. Het college is drukdoende met de beide woningbouwverenigingen om 1 a 2 wo ningen voor asielzoekers te krijgen. Het gaat om 8 k 10 asielzoekers. Zij krijgen begeleiding van particulieren. De VVV Egmond verkeert in grote fi nanciële problemen er moet een kleine 2 ton op tafel komen. Men is in een on derhandelingsfase om een oplossing te vinden. De verantwoording ligt bij het bestuur van de VVV. De gemeente staat niet zonder meer garant voor dit bedrag. MEERVOGELS HANDBAL AKERLSOOT - Meervogels dames startte tegen debutant ADO sterk en bouwde een 5-1 voorsprong op. Ado kwam goed terug en wist een 8-7 ruststand af te dwingen. In de tweede helft was het Petra Verzijde die twee maal vanaf de cirkel wist te scoren. Een spannende wedstrijd, die met een te rechte 14-14 eindstand eindigde. Ook de heren van Ado zijn debutant in de derde divisie en maakten het de heren van Meervogels moeilijk om te winnen. Meervogels maakte het zich onnodig moeilijk door de aanvallen te snel af te ronden met als gevolg balverlies waar van Ado gebruik maakte. Ruststand 10-9. In de tweede helft hetzelfde beeld, doch in de eindfase maakten de heren de klus af. De eerste twee punten waren binnen (18-16). Een sportieve, felle wedstrijd van de da mes junioren tegen Aristos met een scheidsrechterkoppel, die het goed in de hand hield. Susan Krom was uit de hoek gevaarlijk, terwijl Cune v.d. Zwaan de onmogelijkste ballen wist te stoppen. Twee kostbare punten waren binnen (10-8). Aalsmeer op bezoek bij de herenjunio ren waarborgt altijd een goede pot handbal. Theo Krom kreeg mandek king, maar wist ondanks dat zijn doel punten te maken. Ondanks hard werken en fair spel moesten de junioren in Aalsmeer hun meerdere erkennen (10-20). VOGELTENTOONSTELLING AKERSLOOT - Vogelvereniging Pracht en Praal uit Akersloot houdt ook dit jaar weer haar jaarlijkse ten toonstelling, en wel in het sport- en re creatiecentrum De Lelie. Vanwege het 20-jarig bestaan van de vereniging zijn er dit jaar diverse attracties georgani seerd o.a. een orchideeën-show en ver koop van kwekerij Hovor uit Akersloot. Ook zal er een prachtige showtuin worden aangelegd door tuin centrum Dorregeest eveneens uit Akersloot. Het aantal vogels op de tentoonstelling is ook aanzienlijk meer, er zijn circa 350 vogels te bezichtigen. Het is daarom ze ker de moeite waard om de tentoonstel ling met een bezoekje te vereren. Bovendien is de toegang gratis en is er een extra grote tombola met prachtige prijzen. De tentoonstelling duurt van 16 tot en met 18 november en de openingstijden zijn van vrijdag 19.30 tot 22.00 uur, za terdag van 10.00 tot 22.00 uur en zon dag van 10.00 tot 17.30 uur. Vrijdag 16 november zal de officiële opening wor den verricht door burgemeester J. F. N. Cornelissen. RODE KRUIS BLOED TRANSFUSIE AVOND AKERSLOOT - Op 23 november is er van 18.45 en 20.30 uur weer een bloedafname-avond in Café De Vriend schap. Op deze avond is elke donor wel kom, ook degenen, die reeds enkele jaren niet meer gegeven hebben. Want met het geven van nog geen halve liter van uw 5 tot 6 liter bloed kan tenminste weer een zieke of gewonde geholpen worden .Dagelijks worden er duizenden transfusies gegeven met bloed en uit bloed bereide produkten, zowel ter be handeling als ter voorkoming van ziek ten, bij operaties etc. Help het Rode Kruis helpen. Misschien u zelf? CONQUISTA NIEUWS LIMMEN - Vrijdagavond herleven ou de tijden in Conquista. Vanaf 20.00 uur denderen de gouwe ouwe hits je rond de oren, terwijl de hiphop-muziek deze avond totaal uit Conquista is verban nen.. Zaterdagmiddag gaan we met de 7- tot en met 12-jarigen verder met het maken van hun papiermaché figuren. Heb je de Inleveren kopij Uitkijkpost: Mw. Van Diepen, Uitgeesterweg 1A, Limmen eerste twee lessen gemist, dan kiin je al- Uiterliik tot maandag 18.00 uur. tijd nog andere kinderen helpen om er •-*- toch handigheid in te krijgen. Aanvang 14.00 uur, entree 1,00. Zaterdagavond is er disco voor jonge ren tot 16 jaar vanaf 20.00 uur zal de beste dans- en spring muziek de revue passeren, terwijl je ook het genot van een glaasje fris even kunt uitpuffen op onze riante fauteuils. Burgemeester Huismanmet witte jas en helm, krijgt de nodige instructies alvorens hij de eerste paal voor de bouw van 41 woningen in plan d Ente- rij mag slaan. LIMMEN - Vorige week donderdag werd door burgemeester E. Huijsman van Limmen officieel de eerste paal geslagen voor de bouw van 41 woningen in het plan d'Enterij. De woningen wor den gebouwd door Zeeman Vastgoed, welke firma voor deze gebeurtenis een groot deel van de aanstaande bewoners had uitgenodigd het officiële startsein mee te maken. Over enige tijd zal Lim men in d'Enterij 25 koop- en 16 wo ningwetwoningen rijker zijn. Op de goede afloop werd na afloop geklonken in Restaurant Gastronome. Poppentheater Dibbes en Jeugdfilmhuis Akersloot In de maand november zijn er poppen- voorstellingen op 17 en 28 november. Zaterdag 24 november: de film 'Kikker en de walvis' wordt vertoond voor kin deren van 8 tot 13 jaar in jeugdfilmhuis Akersloot in Theater Dibbes, Wilhelmi- naplein 3, aanvang 19.00 uur. Entree film/theater: 5,00; inlichtingen/reser veringen: 02513-13447. Bekende en minder bekende hon denrassen zijn te zien tijdens de show in Egmond aan Zee. EGMOND - Op zondag 18 november organiseert de Kynologenclub West- Friesland in de sporthal in Egmond aan Zee weer haar jaarlijkse rashondens how. Een kleine 300 ingeschfeven hon den zullen meestrijden voor de titel beste van de tentoonstelling. Behalve de meer algemeen bekende rassen zoals de Golden Retriever, Boxer, Bouvier, enz. zullen ook een aantal honden meedoen van zeer zeldzame rassen. Om er slechts een paar te noemen: er doen bijvoor beeld een Westsiberische Laika, een Ba- senji, een Saarloos Wolfhond, een Coton de Tulear mee. Dit is uw kans om deze honden eens in het echt te zien. Denkt u over de aanschaf van een hond, dan is dit de gelegenheid om vrijblij vend inlichtingen te krijgen over ver schillende rassen, en de mogelijkheid om doorverwezen te worden naar be trouwbare fokkers. Behalve deze ras hondenshow organiseert de K.C. West-Friesland ook in diverse plaatsen cursussen, waarbij u geholpen wordt uw hond (ras of niet) op te voeden tot een gehoorzame huishond. Er wordt dus niet aan africhting gedaan. Op de rashondenshow zullen mensen aanwezig zijn die uw vragen op opvoe- dingsgebied graag zullen beantwoor den. De dag zal om 9.30 uur beginnen en om ongeveer 17.00 uur afgesloten worden met het aanwijzen van de Beste Hond van de Dag. Inlichtingen overde K.C. West-Friesland kunt u krijgen bij mevr. Bakker, tel. 072-334290. CONCERT KAMERKOOR IN DE SLOTKAPEL EGMOND - Op donderdag 15 novem ber 's avonds om 20.15 uur zal in de Slotkapel te Egmond aan den Hoef een concert worden gegeven door het Ka merkoor Concord o.l.v. de heer A. Groen. Hierbij zullen werken ten geho re worden gebracht van o.a. P. Hinde- mith, J. Sibelius, O. de Lasso J. P. Sweelinck en vele andere componisten van naam. De koorzang zal afgewisseld worden door een blokfluitkwartet met werken van o.a. W. A. Mozart, B. Brit ten en Sc. Joplin. Kortom, een prima avond in de sfeervolle kapel. De toe gangsprijs bedraagt 10,00 per per soon. Donateurs betalen 7,50. DE WAL OPENT HAAR DEUREN VOOR MUZIKANTEN EGMOND - Eindelijk is het dan zover. Op zaterdag 1 december zal de opna mestudio bij de reeds bestaande oefen ruimte worden betrokken. Gedurende de hele zomer- en herfstperiode is er nog hard gebouwd om de ruimte op tijd klaar te krijgen. Het doel van de studio is om muzikan ten of bands die niet genoeg geld heb ben om de grote studio's in te gaan toch de mogelijkheid te bieden om voor wei nig geld een goede demo te maken. Geïnteresseerd? Even een afspraak ma ken op maandag, woensdag of vrijdag tijdens de kantooruren. (02206 - 3793). Door het maken van een nieuwe plan ning is er ruimte ontstaan in de oefen ruimte. Bands of muzikanten die willen repeteren in een knusse, sfeervol aange klede ruimte die bovendien voorzien is van een goede zanginstallatie kunnen nu terecht. Geïnteresseerden kunnen bellen op maandag, woensdag en vrijdag tij dens kantooruren. KAASSTADSHOW 1990 IN TUINCENTRUM TUIN EN DIER ALKMAAR - De Kaasstadshow van de 87-jarige kleindiersportvereniging Aves is ditmaal te bewonderen in de nieuwe lichte bedrijfshal van het tuincentrum ,Tuin en Dier' van Jan Ranzijn aan de Omval te Alkmaar. Na jaren in de vei linghal een vaste plaats te hebben ge vonden moest AVES noodgedwongen vorig jaar uitwijken naar een hal op de Noorderkade, waar met man en macht werd gewerkt om er, naar Aves-traditie, iets moois van te maken. Dit jaar spant echter de kroon. Aves heeft gratis de be schikking gekregen over een ruime, lich te hal, waar de dieren overzichtelijk opgesteld kunnen worden en hun pracht en praal aan de bezoekers kunnen tonen. Meer dan 1000 dieren, zoals konijnen, grote hoenders, dwerghoenders, sier- duiven, cavia's en watervogels, kan men in diverse kleuren op deze show bezich tigen. De hal zal feestelijk aangekleed worden met bloemen en planten en ook een grote vijver met prachtige watervo gels zal een lust voor het oog zijn. Ver der zijn er stand van diverse verenigingen zoals: de kinderboerderij uit de Mare met verschillende dieren, Het Noordhollands landschap, de Mus- kusrattenbestrijding enz. Aves hoopt dit jaar op een record aantal bezoekers, want de entree is dit jaar ge heel gratis, zodat een bezoek aan de Kaasstadshow voor een ieder mogelijk is. De Kaasstadshow is geopend op vrij dag 16 november van 20.00 tot 22.00 uur, zaterdag 17 november van 10.00 tot 22.00 uur en zondag 18 november van 10.00 uur tot 17.00 uur. WELFARE VERKOOP IN DE CAMEREN LIMMEN - Op maandag 19 november van half 2 tot half 4 is in de Cameren de jaarlijkse St. Nicolaasverkoop van de Welfare van 't Rode Kruis. Er is een uit gebreide collectie handwerken te koop zoals: tafellakens, schorten, kussens, heel mooi geborduurde schilderijtjes, herensokken in alle maten, babykle- ding, knuffelbeesten enz. Er is zeker iets voor u bij! Tevens is er een verloting, waar u mooie prijzen kunt winnen. Van de opbrengst van deze verkoop kan nieuw materiaal worden aangeschaft, waarmee de Welfare-deelneemsters weer aan de slag kunnen. SCHAKEN IN LIMMEN LIMMEN - Na de onderlinge 8e ronde gaat O. van Buuren, die zich T. Morcus van het lijf wist te houden, met een sco re van 100% onbedreigd aan Vrede- burgs top. J. Krijt, die vlot van P. van Buuren won, volgt op afstand als twee de. Heel wat minder ruimte zit er tussen de zeer grote middenmoot waarin de woelingen hevig zijn. Een zege op K. Aafjes bracht J. Zentveld van de 16e naar de 10e plaats, terwijl winst op P. van der Heijdt R. van der Storm sr. vier plaatsen hogerop bracht. Een stijging van twee plaatsen was er voor G. Haf kamp en E. Kerkhof, die T. Schut en G. de Graaf er onder hielden. In de B-groep frappeert de klim van H. Druijven, die J. Tebbens versloeg en passant profiteerde vn de remise tussen koploper N. Hageman en G. Pouw. De ruimte tussen Hageman, die met zijn re mise overigens nog bijzonder blij mocht zijn, én Druijven als tweede op de lad der is nu m inimaal geworden. Marieke Bos verliet de onderste plaats na winst op B. de Waard. In regio C hield A. Kaandorp ijn blazoen vlekkeloos door, na diens zeven voorgangers, ook N. Min te verslaan. De resterende uitslagen zijn: A-groep: M. .v.d. Himst-J.Limmen rem., R. Rommel-J. de Graaf rem., R. v.d. Storm jr.-J. Admiraal 0-1, R. Denekamp-P. de Waard rem., A. Duikersloot-R. Bakkum 1-0, C. Limmen-H. Levering 1-0. B-groep: M. Zuurbier-R. Hooijboer 0-1, C. Aafjes-R. Lammers 0-1, P. Vessies- N. Admiraal rem., M. Custers- R. Morcues 1-0, O. Kaandorp-E. v.d. Akker 0-1, F. Nijman-D. Kerkhof 1-0, B. Dirkson-G. Kaandorp 0-1. C-groep: T. Dekker-M. Könst 1-0, M. Briefjes-W. Koenekoop 1-0, L. v.d. Eng-D. de Wit 0-1, E. Hekkelman-N. Min rem., J. v.d. Vegte-F. Könst 0-1, R. Slob-M. Peek 1-0, L. v.d. Eng-F. Könst 0-1, D. de Wit-A. de Waard 1-0, M. Briefjes-E. Hekkelman 0-1. PV Gouden Wieken Zaterdag 17 en zondag 18 november: jaarlijkse tentoonstelling van postdui venvereniging Gouden Wieken in het verenigingsgebouw op sportcomplex Dampegheest in Limmen. De bekers hiervoor zijn beschikbaar gesteld door transportonderneming Peters en Zn. uit Amsterdam. Openbare Bibliotheek Vrijdag 23 november: demonstratie cal- ligraferen tussen 18.30-20.30 uur. Gra tis boekenleggers voorzien van uw naam. Tot en met 26 november: tentoonstel ling 'Gedrukt en gebonden' over de ver schillende vormen van het gedrukte schrift en de geschiedenis van bind wijzen. Bond van Plattelandsvrouwen Dinsdag 20 november: ledenavond in Ons Huis, aanvang 20.00 uur. Deze avond demonstratie en zelf figuren ma ken van marsepein door bakker P. Groot uit Schermerhorn. Entree gasten 6,00. Katholiek Vrouwengilde Woensdag avond: avond verzorgd door het eendagsbestuur in het Parochiehuis, aanvang 19.45 uur. SPAANSE BOEKEN IN BIBLIOTHEEK LIMMEN LIMMEN - De Openbare Bibliotheek Limmen krijgt regelmatig vraag naar Spaansd boeken. De Spaanse literatuur staat de laatste tijd zeer in de belangstel ling. De Bibliotheek haakt hierop in door een, vooralsnog kleine, collectie van 25 banden te huren voor haar ge bruikers. Indien de vraag zich in de toe komst mocht uitbreiden, wordt het aantal vergroot. De mogelijkheid om boeken uit andere bibliotheken aan te vragen blijft uiteraard bestaan. START SUPERLOTERIJ SCOUTING LIMMEN LIMMEN - Om een nieuw clubgebouw te kunnen bouwen start Scouting Lim men een superloterij. Precies 1000 loten 150,00 met gespreide betalingsmo gelijkheden) zullen worden verkocht en in 1991 zullen 11 trekkingen worden ge houden, waarbij in de laatste trekking een V.W. Golf de hoofdprijs zal zijn. Vrijdag 16 november zal Burgemeester E. Huisman van Limmen in café De Lantaarn om 21.00 uur het eerste lot kopen en daarmee zal de actie officieel van start gaan. Alle belangstellenden zijn die avond van harte welkom vanaf 20.30 uur. WINKELEN MET DE ZONNEBLOEM LIMMEN - Op dinsdag 20 november tussen 19.00 en 21.00 uur organiseert De Zonnebloem in samenwerking met V D een koopavond, speciaal voor ou deren, gehandicapten, en anderen, die niet zelfstandig boodschappen kunnen doen. U bent dan in de gelegenheid om rustig uw inkopen te doen en bovendien zal u een kopje koffie worden aan geboden. Heeft u in uw familie of kennissenkring iemand die u kan vergezellen, dan kunt u op eigen gelegenheid gaan. Indien no dig, staan er voldoende rolstoelen bij de ingang ter beschikking. Heeft u echter geen chauffeur en/of begeleider ter. be schikking, belt u dan tijdig even naa de Zonnebloem, mevr. N. Seignette, tel. 1324. Vrijwilligers helpen u dan graag bij uw winkelavondje. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE LIMMEN LIMMEN - Geboren: Anique Anna Cornelia, d.v. Nicolaas Commandeur en Anna A.M. Groot. Franciscus Tho mas, zoon van Mattheus P.M. Dekker en Magdalena J. Hoolevliet. Robertus Adrianus Simon, zoon van Wilhelmus F. Groot en Margaretha A.M. Verver. Lisanne, dochter van Ernst Konijn en Johanna H.M. Winder. Cornelis Adria nus, zoon van Martinus G, Min en Ma ria E. Groot. Shane Kenneth, dochter van Leendert van Schoonhoven en Jo hanna W.C.M.H. The. Remco Eduar- dus Maria, zoon van Eduard J.F. Schoorl en Hendrika P.M. Winder. Thijs Lourens, zoon van Roland H. Witkamp en Fatma G. Gündöner. PROGRAMMA IN SPORTHAL d'ENTERIJ Zaalvoetbal KNVB Vrijdag 16 november: Foresters - Altamira 19.00 MCA - v. Geelen 19.50 MCA - Diemen 20.50 d'Enterij - Heertje v. Bergen 21.40 MCA - Beentjes 22.30 Maandag 19 november Postiljon - de Amstelh. 19.00 Autotemp - Puinh.United 19.50 Pento - Linde/Happertje 20.40 IDO'86 - Jong Holland 21.30 de Waag - Latino America 22.30 Bedrijfsvoetbal Uitslagen 10 november: Motaal - Sunset 9-5 G.P. Groot - Lute 5-4 Programma zaterdag 17 november; Lute - Sunset 19.30 Bleeker Boys - Nc. Groot 20.14-G.P. Groot - P. Bakker 20.58 Polypreen - Motaal 21.42 Sportinstuif 55 plus Donderdag van 14.00-15.30 uur. Volleybal Zaterdag 17 november van 12.30 - 16.00 uur, mini's. Dinsdag 20 november van 20.00 - 23.00 uur. Basketbal Zaterdag 17 november: Dunk.Limmen - HOC hr. 16.30 Dunk.L. - Gr.-Koning Volend. hr. 17.45 Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: mw. Waijers, tel. 2256. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal, Kerkweg 20, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Kennemerstraatweg 382 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Kruisvereniging Limmen Dagelijks spreekuur tussen 13.00-14.00 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedeisende gevallen kunt u bellen 072-126482 (Alarmcentrale). Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder nummer (02205-) 1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. De afdeling sociale zaken is in ieder ge val bemand op maandag- en donderda gochtend tussen 9.00 en 12.00 uur. Door de geringe personeelsbezetting kan zij op andere dagen wel eens geslo ten zijn. Gezinsverzorging, Bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks: 8.30-9.30 uur. Voor aanvra gen om hulp, bel het centrale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereikbaar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de bereikbaarheidsdienst: 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Castricum/Limmen De kleine huisdierenpraktijk van de die renartsen H. Wolters en mw. S. Asyee, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spree kuur van 13.00-14.00 uur en volgens te lefonische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en S. Hijlkema, Dotterbloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens dé weekenddienst wordt u eventueel auto matisch doorgeschakeld. Behandeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dierenarts Limmen Dr. Schaap en Dr. Duyser zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: Mevr. A. van Bleisem, Visweg 18, 1906 CS Limmen, tel. 02205-1295. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Diensten: Zaterdag 19.00 uur: woord en commu niedienst; zondag 10.00 uur: hoogmis. Pastoor: P. Ruiter, Dusseldorperweg 74, tel. 1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars, Dusseldorperweg 103 (bovenzaal Parochiehuis), tel. 3793. (Privé: 02513-15563, tussen 18.00-19.00 uur). Spreekuur: donderdag van 13.00-14.00 uur. Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. D. Jansen, Sportlaan 20. Inlichtingen (tuusen 18.00-19.00 uur): tel. 1776.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 14