Hofdijkschool anderhalf jaar wordt over opgeheven QUILT- infantum Superloterij De Foresters Zaterdag intocht Sinterklaas in Heiloo vanaf Overkerck Vereniging Oud-Heiloo buigt zich over Sint Willibrord A. J. VOS Hoe leefden de inwoners van 't Westfriese Wognum in 1840? Middenstand Heiloo introduceert kleurrijke, nieuwe cadeaubon tijdens grootse December-actie iMfrHUl'i 'A lJLH4ÜM C. HACHMANG Huis verkopen? 55e JAARGANG NO. 47 - 21 NOVEMBER 1990 NIEUWSBLAD VOOR HEILOO EN OMSTREKEN ^nSènS^deren- 58 OPENINGSTIJDEN: ZATERDAG 24 NOV. DEMONSTRATIE heiloo BEL NU Makelaars 3 kantoren voor u gezamenlijk aktief Loodgietersbedrijf gas, c.v water, riool- Holleweg 19 hogedrukontstopping Tel. 072-335085 HEILOO - In november zal Sportvere niging De Foresters beginnen met de voorverkoop van loten voor een groots opgezette loterij, waarbij een groot aan tal schitterende prijzen zijn te winnen, met als hoofdprijs een auto ter waarde van 18.000,-. Er zullen 145 prijzen worden uitgeloot in acht trekkingen, waarbij de hoofd prijs tijdens de laatste trekking valt. Ie der lot blijft in alle acht maandelijkse trekkingen meedoen, ongeacht of er in voorgaande trekkingen een prijs op ge vallen is. Dit maakt het kopen van een lot aantrekkelijk. De prijs van een lot is 150,- en aange zien er maar 700 loten worden verkocht is de kans 1 op 5. De opbrengst van deze superloterij zal in belangrijke mate bij dragen aan het verruimen van sport faciliteiten voor de Forestersjeugd. Uw lot bepaalt mede hun lot. De uitslagen zullen direkt na iedere trekking in de plaatselijke en regionale dag- en week bladen woren bekend gemaakt. Geïnteresseerden kunnen telefonische informatie krijgen onder nummer 072-150104, onder meer over het dichts- bijzijnde adres van één onzer lotenver- kopers. 'De Hofdijk moet blijven' is groot opgeplakt op de ramen van de school in Mariënstein. NATUURMONUMENTEN MET KRAAM IN 'T LOO HEILOO - Vrijdag 23 november staat Natuurmonumenten met een kraam in winkelcentrum 't Loo. Van 9.00-21.00 uur is er een vertegenwoordiger van de vereniging aanwezig om vragen te beantwoorden over de vereniging, het lidmaatschap, het beheer, het informa tiemateriaal, enzovoort. Tevens is er een verkoop van allerlei artikelen, die met de natuur te maken hebben. HEILOO - De openbare W.J. Hofdijk- school in Mariënstein zal per 1 augustus 1992 worden opgeheven. Dat is ten minste het plan van de gemeente Hei- loo. De opheffing past in het kader van de herschikking van het scholen bestand, dat al in het programma van het vorige college van burgemeester en wethouders (periode 1986-1990) een ac tiepunt was en nu actueel is geworden. Immers het verdwijnen van de Hofdijk- school zal samenvallen met de oprich ting van een openbare basisschool in de wijk Ypestein. Het aantal scholen voor openbaar basisonderwijs in Heiloo blijft daardoor gehandhaafd op vijf. Mevrouw Wuijster-Schuddeboom, wet houder voor ondermeer onderwijs, Sint Nico laas en zijn Zwarte Pieten komen zaterdag aan in Heiloo. HEILOO - Zaterdag 24 november zal Sint Nicolaas in Heiloo arriveren, 's Ochtends om 11.00 uur wordt de goed heiligman verwacht bij verzorgingshuis Overkerck, vanwaar om 11.00 uur de stoet vanaf het parkeerterrein aan de Westerweg vertrekt. In de optocht naar het gemeentehuis gaat fanfare showband TKH voorop, gevolgd door De Boscrossers, tamboer en majorettenkorps Nijenburg en volks dansgroep Pridini. Vervolgens Sint Ni colaas en de kinderen van Heiloo en helemaal achteraan rijden de ruiters van Ponyclub Heiloo. De route van de intocht is: Hoog en Laag, Westerweg, Stationsweg, Heeren- weg, Laarmanstraat, Kennemerstraat weg, Frederica's Hof, Van der Feen de Lilleweg, Burenweg, (rechtsaf en me teen linksaf voorbij) verzorgingshuis De Loet, Klein Barlaken, Burenweg, Maas Geesteranusweg, Dokterslaan (Kenne- merstraatweg oversteken) en gemeente huis. Naar verwacht komen Sint Nicolaas en zijn Zwarte Pieten tussen 11.45 en 12.00 uur bij het gemeentehuis aan, waar zij muzikaal ontvangen wor den door de orkesten van Eensgezind heid en Caecilia. Na de officiële ontvangst door burge meester Schoof zullen de Sint en zijn ge volg zich even terugtrekken in het gemeentehuis. De kinderen krijgen dan een presentje aangeboden, 's Middags gaat Sint Nicolaas met een aantal Zwar te Pieten naar enkele wijken in Heiloo: om 13.30 uur is het gezelschap in Plan Oost, om 14.10 uur in Ypestein, om 14.50 uur in Termijen en om 15.30 uur in Vredenoord. SINT EN PIET BEGEVEN ZICH OP GLAD IJS ALKMAAR - Zaterdag 24 november zal sinterklaas vergezeld van een aantal zwarte pieten een bezoek brengen aan kunstijsbaan De Meent te Alkmaar. Om half drie wordt hij verwacht op het kunstijs van De Meent en alhier zal een aantal pieterbazen de Sint een ronde over het ijs begeleiden. De pieten, die natuurlijk weinig ijservaring in het war me Spanje hebben opgedaan, zullen on derlinge kortebaanwedstrijden houden om de trofee van eerste glijpiet op het kunstijs binnen te halen. Natuurlijk zul len zij hier ook de strijd met de aanwezi ge kinderen op het ijs niet ontlopen. Een ieder die het leuk vind zijn kinderen van dit fantastische schouwspel te laten genieten is welkom en u bent natuurlijk in staat na afloop zelfs nog uw baantjes te trekken. In het restaurant van De Meent zal de Sint hierna een toespraak houden en de kinderen in staat stellen hun vragen op de Sint af te vuren. De pieten, die zich nu al voorbereiden op de rolschaatsen, branden van de energie en zijn bijna niet in toom te houden om hun kunsten te vertonen. HEILOO - In de Oude Pastorij, waar de vereniging Oud Heiloo haar onder komen heeft, opende pastor H. Helsloot, als zijn eerste officieel daad, de expositie over Willibrord. Het is dit jaar precies 1300 jaar geleden dat Willi brordus met zijn elf gezellen naar Hol land kwam. Helsloot zei: „kerkelijk heb ik nog maar net het Willibrordus jaar afgesloten of ik open weer een ex positie over hem. Willibrordus kwam van uit Ierland naar de lage landen en kwam in Katwijk aan. Na 5 jaar werd hij tot bisschop gewijd. Door zijn rond reis door Nederland stichtte hij vele ker ken, Heiloo was in deze niet de minste plaats" aldus Helsloot en vervolgt: „Bekend is natuurlijk de put van Willi brord, levend water, belangrijk in elke heeft het plan ruim twee weken geleden voorgelegd aan het personeel en de me dezeggenschapsraad van de Hofdijk- school. Vorige week woensdag werden de ouders geïnformeerd. Ook de achter gronden van de herschikking werden door haar geschetst. „Een aanleiding was de stichting van een school in Ypestein. Dat moet zo snel mogelijk gebeuren, zodat de kinderen zoveel mogelijk in hun eigen wijk naar school kunnen gaan", aldus mevrouw Wuijster. Voor de oprichting van een school moest echter wel eerst toestem ming verkregen worden bij de provincie en bij het ministerie in Den Haag. Prognose tot 2005 In deze aanvraag-procedure verzocht het ministerie de gemeente een prognose te doen wat betreft het aantal leerlingen voor het basisonderwijs tot het jaar 2005. Uit het door buro Advisie op gestelde rapport blijkt het totaal aantal leerlingen over vijftien jaar stabiel te zijn. Echter wel wordt een verschuiving verwacht: minder leerlingen in Heiloo- west en meer in Ypestein. In Heiloo-west, waar nu de basisscholen De Nieuwe Hoeve, De Zeskant en de Hofdijkschool zijn, zal een leegstand van lokalen ontstaan. Daarom is het plan uitgewerkt om van de huidige drie scholen er in de toekomst twee te ma ken. Overigens ook voor het roomska- tholieke basisonderwijs gaat dit op (twee scholen worden samen één school), maar daarvan is de gemeente Heiloo niet het bestuur, dus valt dit bui ten dit artjkel. Redenen herschikking Er zijn, aldus mevrouw Wuijster, drie redenen waarom herschikking van de basisscholen in Heiloo-west een goede zaak is. Allereerst op onderwijskundig vlak. Bij een onveranderde situatie wor den de drie basisscholen kleine scholen: een klein team leerkrachten met combi natieklassen en minder specialisaties. Door herschikking kunnen er twee scholen met acht aparte klassen komen, hetgeen qua onderwijs beter is. Een tweede reden heeft te maken met de rechtspositie van het personeel. Wan neer drie scholen samen twee scholen worden en er in Ypestein een nieuwe school wordt gestart zijn ontslagen niet nodig. De derde reden is financieel van aard. Bij een daling van het aantal leerlingen zal er volgens de officiële normen leegstand ontstaan, waardoor er geen vergoeding meer van het rijk komt. Het handhaven van drie scholen plus de stichting van een nieuwe school in Ypestein is vanuit dit oogpunt niet effi ciënt, aldus het gemeentebestuur. Met het ontsteken van het licht in het diorama opende pastor H. Helsloot de expositie over Sint Willibrordus in de Oudheidskamer. cultuur, dieren, planten en mensen za gen daarin iets wat Jezus voor ons bete kende. Willibrordus is een goed voorbeeld van een spoor naar een betere wereld". Wie een duidelijk beeld wil krijgen over het leven van St. Willibrord, moet zeker deze tentoonstelling bezoeken, oude ge schriften, een diorama, liederen en ge beden schilderijen en kerkboeken zullen hiertoe bij dragen. De Vereniging Oud Heiloo heeft aan het begin van de expo sitie een overzicht gegeven met jaartal len om op overzichtelijke wijze inzicht in het leven van St. Willibrord te geven. De Vereniging Oud Heiloo is in alles wat met het verleden van Heiloo te ma ken heeft geïnteresseerd, kaarten, boek jes, snuisterijen, kortom alles!! Wilt u geen afstand doen, wat heel begrijpelijk is, misschien mag er dan een foto van gemaakt worden of briefkaarten kun nen gefotocopiërd worden, maar alstu blieft GOOI NIETS WEG!! van zaken, die met de geschiedenis van Heiloo te maken hebben. U vindt de Oudheidska mer „de Oude Pastorij" aan de Nico laas Beetsweg 94. De expositie is te bezichtigen t/m zaterdag 5 januari, de openingstijden zijn dinsdagavond van 19.00-21.00 uur en zaterdagmiddag van 14.00-17.00 uur. ACTIE 'PIET VOOR POLEN' HEILOO - Vrijdag 23 november zal in winkelcentrum 't Loo een actie gehou den worden, die bedoeld is om geld en levensmiddelen in te zamelen om zo een transport naar Polen te organiseren. Dit transport wordt zoals ieder jaar georga niseerd door mevrouw Velthuis uit Hei loo en zal voornamelijk kleding en levensmiddelen bevatten: zaken waa raan een groot gebrek bestaat in Polen. Om dit te kunnen realiseren is veel hulp nodig en daarom zal Leo-club Waerd- sche Polder aanstaande vrijdag aanwe zig zijn om op originele wijze ook uw hulp in te roepen. Ook Sint Nicolaas wil helpen en stuurt een aantal Zwarte Pie ten om de Leo's bij te staan. Zo zullen bijvoorbeeld aanwezig zijn: een rijmpiet die volgens uw opdracht een rijm voor u maakt terwijl u uw boodschappen doet en een grabbelpiet bij wie kinderen kunnen grabbelen, terwijl Leo's verras singspakketjes verkope. Voor al deze activiteiten zal een kleine vergoeding gevraagd worden die in z'n geheel ten goede komt aan het transport van goederen naar Polen. Ook zullen na de middag Leo's buiten aanwezig zijn om te vragen of zij uw winkelwagentje voor u weg mogen brengen en de gulden mogen geven aan het transport naar Polen. maandag - dinsdag - woensdag - donderdag 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 16.30 uur vrijdag 08.30 - 12.00 uur 13.00 - 15.00 uur zaterdag gesloten Drukkerij Uitkijkpost b.v. Rechte Hondsbosschelaan 22 Heiloo - Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 p VAM DÉK van nvm nv~ ren Tel 072-^ï- *a>Heiloo van 10.30 -16.00 uur. Op de grote Intratuin WinterMarkt kunt u deze week kennis maken met quilten; het zelf maken van leuke kerstversieringen met nostalgische lapjes stof. Gezellig om te zien. Natuurlijk op de WinterMarkt bij Intratuin... Vennewatersweg 15 072-332727. Makelaar Taxateur o.g. °°P M Postbus 95 1850 AB Heiloo Tel 072-ail895 ASS, iranTiEN Kantoor Zeeweg ?0.1852 CR Hei loo TAXATIES Keuze moeilijk Voor het college en ook de raadscom missie onderwijs is herschikking een noodzaak in het belang van goed onder wijs in Heiloo. De keuze welke school in Heiloo-west moet verdwijnen is echter een hele moeilijke zaak. „Onderwijskundig zijn het drie hele goede scholen, op basis daarvan kunnen we geen keuze maken", aldus mevrouw Wuijster. „De drie teams zijn boven dien alle zeer goed in staat een nieuwe school in Ypestein op te starten". Een aspect waarin de Hofdijkschool wel afwijkt is de zogeheten 'dislocatie': er zijn twee gebouwen in gebruik, de vroe gere lagere school en de daarnaast staande kleuterschool. Wettelijk moet basisonderwijs van groep 1 tot en met 8 onder één dak gegeven worden. Bij voortbestaan van de Hofdijkschool zou een verbouwing nodig zijn. Voor De Zeskant en De Nieuwe Hoeve geldt dit niet. Voor de locatie van de Hofdijkschool geldt bovendien dat hier gebruik voor andere doeleinden dan basisonderwijs in de toekomst de beste mogelijkheden zijn, aldus de gemeente Tenslotte speelt een rol dat de huidige boekwaarde van de Hofdijkschool het laagste is. Beste oplossing „We denken met ons voorstel de beste oplossing te hebben voor het totale on derwijs in Heiloo en hiermee op den duur de kwaliteit van het onderwijs nog verder te verbeteren", aldus mevrouw Wuijster. „Op de korte termijn is het natuurlijk heel vervelend voor de be treffende school. Wanneer de raad het voorstel goedgekeurd heeft, zullen we dan ook een plan uitwerken dat de sa menvoeging van de scholen voor de kin deren zo goed en soepel mogelijk zal verlopen. Hiervoor wordt een werk groep van alle betrokken leerkrachten in het leven geroepen. Deze werkgroep houdt zich bezig met de overstap van de leerlingen, de begeleiding en de nazorg". Het gemeentebestuur heeft de medezeg genschapsraad van de Hofdijkschool en de gemeenschappelijke medezeggen schapsraad voor het openbaar onder wijs in Heiloo om advies gevraagd. Hierna kan het voorstel definitief in het college worden vastgesteld en voorge legd worden aan de raad. Naar ver wachting zal dat zeker niet eerder dan februari volgend jaar zijn. Volgende week zullen wij in de Uitkijk post de reacties van ondermeer de ou ders van leerlingen van de Hofdijk school publiceren in de Uitkijkpost. HEILOO - Het is dit jaar 150 jaar gele den dat Noord en Zuid-Holland elk een zelstandig bestaan gingen leiden. De culturele raden van beide provincies zet ten de historische verenigingen aan, een werkstuk van een bepaalde plaats te ma ken in het jaar 1840. Voor onze plaatsgenoot J. Raat reden om „Wognum"eens onder de loupe te nemen, een plaats waar z'n betover grootvader nog burgemeester was ge weest (1817-1834). Raat ontving voor z'n werkstuk de eerste prijs, een geld prijs, die hij beschikbaar stelde voor het genootschap en zijn werk werd integraal opgenomen in een boek „Holland rond 1840". Afgelopen zaterdag gaf Raat tij dens de najaarsstreekmiddag van Oud West Friesland een toelichting op z'n werk. Bronnen Omdat Raat stamboom onderzoek had gedaan was hij al enigszins vertrouwd met Wognum. „Veel feiten werden ech ter gevonden in het streekarchief van Hoorn, maar ook bij de Hervormde en Roomskatholieke kerk. De basis kwam echter uit een in 1840 gehouden volkstelling, daar kwam ik bijna alles aan de weet" vertelt Raat. In de notulen van het departement Wognum van de Maatschappij tot Nut van het algemeen ('t Nut) werd infor matie over het Sociaal Culturele leven ingewonnen. Uit het dagboek van Pieter Groot, (schilder en secretaris van 't Nut) dat bijgehouden was van 1825-1882 werd ook veel informatie ge vonden. Het dagboek was door de naza ten overgetypt, het oorspronkelijke was nooit meer gevonden. Totdat Raat zijn prijs won, er verschenen publikaties en de dag dat wij met hem spraken was er 's ochtends een brief gekomen van ie mand die het origineel in haar bezit had, met de uitnodiging eens langs te komen. Gewoonten Het boek „Holland rond 1840" heeft als onder titel „aspekten rond het dage lijks leven op het platteland". We doen een willekeurige greep. Het schoolgeld bedroeg in die dagen 15-40 cent, het lag eraan in welke klas men zat, de eerste klas was het duurst daar men terug tel de, één was dus de hoogste klas. Sint Maarten werd ook gevierd, een uit geholde suikerbiet deed dienst als lam pion. Ook m.b.t. Sinterklaas waren er een aantal gebruiken. Je had de „specu laasvrouwtjes" die gingen voor Sinter klaas speculaas, pepernoten en taai uitventen. Zij betrokken dat van de bakker. Zoals wij nu onze schoen zet ten, zo werd er in die tijd een stoeltje klaar gezet, ook de volwassenen deden dat. De dag na Sinterklaas was er feest voor de ouderen bij de bakker, dan werd er gedobbeld voor speculaas en krentebollen. De koffie en de speculaas werden meteen opgegeten en de krente bollen kwamen later. Er kwam ook allerlei volk aan de deur, een ketellapper, een scharensliep, een stoelenmatter en je ook z.g. inland kra mers, die ventten met textiel. Een keer in de zoveel tijd kwam ook de goudman langs, deze verkocht goudenkappen (ook zilveren en ijzeren) en allerhande sieraden. Veel criminaliteit was er ge lukkig in die tijd nog niet, men „be perkte" zich tot het stelen van vee. De stal 's Winters stond het vee natuurlijk op stal, maar zodra het naar buiten ging werd de stal met bezemen gekeerd, werd van een nieuw verfje voorzien, zelfs randjes, meestal rood en geel, werden aangebracht, schelpen op de vloer en dan werd al het „mooie spul" uit gestald, zelfs delftsblauwe borden wer den langs de groep gezet. Tegen de HEILOO - De Heilooër Middenstand, verenigd in de MVH, houdt evenals in voorgaande jaren ook dit jaar rondom Sint Nicolaas en Kerstmis een grote ac tie voor het winkelend publiek. Vanaf 22 november liggen verspreid over de deelnemende winkels 300.000 krasloten klaar. Bij besteding van 10 gulden aan inkopen, onvangt men een lot en na een eenvoudige krasbeweging met een munt kan men direct zien of men één van de 600 prijzen heeft gewonnen. De prijzen bestaan uit de nieuwe Heilooër cadeau bonnen van telkens 25,00. Evenals de december-actie heeft ook de cadeaubon in Heiloo een rijke historie. Meer dan tien jaar reeds kan men deze bon van verschillende waardes kopen. Het is een ideaal geschenk bij verjaarda gen of feestdagen: de ontvanger kan met de cadeaubon zelf een keuze doen wat betreft de besteding, dus een mis koop of een doublure is er niet bij. De cadeaubon is dit jaar in een nieuw, kleurrijk jasje gestoken. De bon verte genwoordigt zo niet alleen een bepaalde waarde, maar biedt ook nog een fleuri ge en feestelijke aanblik op de cadeauta fel. De eerste 600 cadeaubonnen ter waarde van 25,00 worden weggege ven. Voorts worden ze, onder het motto ,Het plezier van een bon uit Heiloo, een kleurrijk cadeau', verkocht bij in ieder geval Boekhandel Deutekom, Rooks- hop Jan-Tine Braam en Ranzijn Tuin Dier. Extra koopavonden De winkeliers in Heiloo willen het pu bliek graag op hun wenken bedienen. Service staat hoog in het vaandel, ter wijl ook randvoorwaarden zoals goede parkeergelegenheid en een sfeervolle aankleding van winkels en straten veel aandacht krijgen. En dat niet alleen in en rond de verschillende winkelconcen traties, maar ook elders in de gemeente. Vanwege de December-feesten zijn de winkels in Heiloo een aantal avonden extra geopend. In de week voorafgaand aan Sint Nicolaas zijn er koopavonden op woensdag 28, donderdag 29 en vrij dag 30 november, als ook op maandag 3 en dinsdag 4 december. In de week voor Kerstmis zijn de koopavonden op woensdag 19, donderdag 20 en vrijdag 21 december. Tijdens de koopavonden is het overgrote deel van de Heilooër winkels open tot 21.00 uur. Winkelen in Heiloo is een genoegen voor jong en oud. De winkelstand is van alle markten thuis en veelal kan men kiezen uit verschillende zaken binnen een branche. Tel daarbij op de ruime parkeermogelijkheid, de extra koopa vonden èn de kans op een gratis Hei looër cadeaubon, dan is het bijna zeker dat u voor uw december-inkopen zult slagen in Heiloo. Door gebrek aan ruimte is het mogelijk dat ingeleverde kopij voor de Uitkijkpost deze week niet geplaatst is. Indien de ruimte het toelaat, zullen wij de tekst zoveel mogelijk vol gende week opnemen. CURSUS ASTROLOGIE STICHTING OUDEREN-WERK HEILOO - Wilt u meer over astrologie weten? Geeft u zich dan op voor de be ginnerscursus die op 12 december in het Open Huis te Heiloo start. Op een een voudige wijze wordt o.a. uw persoonlij ke horoscoop behandeld. De cursus bestaat uit 10 wekelijkse lessen van twee keer drie kwartier, waartussen een korte pauze. We beginnen om 10.00 uur. Be langstelling? Zoals gebruikelijk kunt u zich opgeven bij de Stichting Ouderen werk, tel. 331297, en bij de heer P. Kloos, die u desgewenst nader wil infor meren, tel. 330883. De heer J. Raat in zijn studeerka mer. (Foto Wiek Natzijl) winter werd het allemaal weer opgebor gen. Aan gezelligheid ontbrak het in die tijd ook niet. Wognum kende Vrouwen avonden, daar werd gezongen o.l.v. Ja cob Kwast. Rond 1900 had Wognum een beroemd zangkoor: „De Wognum- mers". In vergelijk met omliggende ge meentes was Wognum een welvarend dorp met veel welgestelde veehouders. In 1840 bestond de helft van de bevol king uit jongeren onder de 21 jaar, nu is dat nog maar een derde deel. Er waren ook meer Hervormde gezinnen dan Ka tholieken. Raat, heeft zich het afgelopen jaar zo veel met Wognum 1840 bezig gehouden. „Misschien ga ik nog wel andere perio den bestuderen". Voorlopig is Raat blij met de prijs, die hij uithanden van de commissaris van de Koningin van Noord-Holland R. de Wit ontving. De historische Verenigingen doen veel lo kaal onderzoek, de belangstelling hier voor neemt de laatste tijd sterk toe en dat is een verheugend teken. Inleveren kopij en advertenties Redactionele kopij en adverten ties voor de Uitkijkpost moeten uiterlijk de maandag voor plaatsing om 17.00 uur in ons bezit zijn. Plaatsing van kopij en adverten ties na deze termijn kan niet worden gegarandeerd. Reservering van advertentie ruimte in de Uitkijkpost kan tot en met de vrijdag voor plaat sing. Inlichtingen: Drukkerij Uitkijkpost B.V. Telefoon 072-330175 Fax 072-335644 GOED IN ONROEREND GOED HEILOO, KENNEMERSTRAATWEG 129, TEL.: 072-330332. ALKMAAR, GEESTERSINGEL 18, TEL.:072-113504. NOORD-SCHARWOUDE, DORPSSTRAAT 589, TEL.: 02260-15341. Advertenties en administratie Uitkijkpost: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - h 1850 AB Heiloo, tel. 072-330175. Fax 072-335644 Redactie: De redactie is tijdens kantooruren te bereiken onder nummer 072-330175. Redactie-adressen: Baafjeslaan 1, 1852 BE Heiloo. (072-331081) Kromme akker 36, 1723 BG Noord-Scharwoude. (02260-18896) Dit blad verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 13.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Rinnegom en Egmond aan den Hoef. Redactionele kopij en advertentie-opgaven moeten uiterlijk maandag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 68 cent (excl. BTW) Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 1