Limmen Wanneer wordt u lid van Amnesty International? Drift te gast bij Buk Buk Installatie welpen Victoriegroep sport en spet agenda UITKIJKPOST 28 NOVEMBER 1990 Caribische avond bij JC Westpoint Verenigingsagenda Inleveren kopij Uitkijkpost: Mw. Van Diepen, Uitgeesterweg 1A, Limmen. Uiterlijk tot maandag 18.00 uur. Nieuw vlinderboek lust voor het oog Reünie De formatie Drift is zaterdag te beluisteren bij Buk Buk. HEILOO - De formatie Drift gaat za terdag 1 december het publiek in Jonge rencentrum Buk Buk vermaken. Na vele optreden in kleine zalen van Noord- Holland met als hoogtepunten het Beec- kesteijn popfestival en het optreden in Paradiso, zijn de bandleden nu van plan Buk Buk op stelten te zetten. De muziek die de jongens spelen is beïnvloed door de sixties en opgegroeid met New Wave en Punk. De nieuwe cassette van Drift is opgenomen in de studio van Jan Paul van Meij en deze laat horen dat de band volwassen is geworden. Wouter, Han, Reijnier en Hans zullen fans en be langstellenden niet terleurstellen. Aan vang 22.00 uur. De entreeprijs 5,00// 4,00 voor CJP. HEILOO - Missen jullie die zomer ook zo? Kom dan vrijdagavond 30 novem ber naar jongerencentrum Westpoint in Heiloo. Daar halen we het zonnetje bin nen met een spetterende, vrolijke Cari bische avond. De hele avond waan je je in Zuid-Amerika met opzwepende salsa- en reggaemuziek. Het hoogtepunt is een limbo-danswedstrijd, waar ieder- eeiTaan mee kan doen. Er wordt een hit tegolf verwacht, dus kom zoveel moge lijk tropisch gekleed naar Westpoint. De muziek wordt verzorgd door de Baze drive-in-show, bekend van de Chill- parties. De entree is 2,50 en het begint om 20.30 uur. Westpoint ligt op loop afstand van station Heiloo, Pastoor van Muijenweg 14. BOND VAN PLATTELANDS VROUWEN AFDELING HEILOO HEILOO - Op donderdag 22 november ging er een groepje van 10 Plattelands vrouwen van Heiloo op de fiets naar Egmond. Een klein aantal ging per bus of met eigen vervoer. In Egmond be zochten we de reddingsboot. We wer den door de heer Stam ontvangen, die ons heel enthousiast vertelde over het ontstaan van de K.N.Z.R. Allereerst vertelde hij een en ander over hei*gebouw. De achterkant staat tegen de atlanticwal aan en het gebouw is zo hoog vanwege de nieuwe boot, die ze volgend jaar krijgen. Vroeger stond al les midden in het dorp en deden ze er bijna een half uur over voor ze op het strand waren met de boot, nu zijn ze er binnen de tien minuten. Er gaan hoogstens 6 man met de boot mee in zee. De boot heeft het model van een overnaadse sloep en dat is om het slingeren tegen te gaan. Hij is niet zelf richtend, maar heeft aan de zijkanten grijptouwen zitten. De boot is gemaakt van zuiver teak. j Door middel van een tractor, 65 paar denkrachten, wordt de b,oot naar het strand gebracht en in het water gereden. Is hij diep genoeg het water in geduwd dan laat men hem verder in het water glijden. Meneer Stam heeft zo'n twee uur heel enthousiast verteld en na hem bedankt te hebben, ging ieder weer te rug naar Heiloo. DAMCLUB HEILOO HEILOO - In de achtste ronde van de spannende onderlinge competitie bij DCH zijn alle partijen in overwinningen geëindigd. Zo zegevierde de uitstekende presterende Siem Droog over Andre Valkering. Ook de hooggenoteerde Cor v. Lieshout smaakte het zoet der over winning. Tegenstander Jan Kraakman maakte al in de beginfase een foutje dat hem de hele partij afschuwelijk achter volgde. Kampioen Mart Out tenslotte meldde zich bij de top middels een uiter mate moeizame zege op de zich zeer knap verwerende Niek Ursem. De uitslagen waren: S. Droog - A. Val kering 2-0, R. de Boer - A. Kroon 2-0, P. Heijne - R. Koch 0-2, C. v. Lieshout - J. Kraakman 2-0, N. Ursem - M. Out 0-2. Ned. Ver. van Huisvrouwen Woensdag 28 november: lezing 'Sinter klaas of Sint Nicolaas' door de heer J. Rijsterborg uit Haarlem in de zaal van de geref. kerk, aanvang 20.00 uur. Toe gang gratis. Bijeenkomst Physica Maandag 3 'december: dr. H. Schoorl vertelt over de ontwikkeling van het Noordhollands kustgebied bij het natuur- en letterkundig genootschap Physica in een zaal van de Vrijheids- kerk, Hobbemalaan 2, Alkmaar, aan vang 20.00 uur. Inlichtingen: 072- 333134. Geologie van de Eifel Vrijdag 30 november: drs. W.C.P. de Vries uit Leiderdorp houdt voor de geologie-afdeling vqji het Nivon Heiloo een dia-lezing over de geologie van de Eifel in het Open Huis, aanvang 20.00 uur. Entree: leden 3,50, niet-leden 4,50, jeugd 2,50. Inlichtingen: fam. Mulder, tel. 333127. Stichting Werklozen Belangen De Stichting Werklozen Belangen Hei loo heeft geen zitting tot en met 14 janu ari. In spoedgevallen kan men contact opnemen met de gemeente Heiloo. NED. VER. VAN HUISVROUWEN AFDELING HEILOO HEILOO - Op woensdag 21 november is er een buitengewone ledenvergadering gehouden in de Gereformeerde Kerk. Het aantal van 30 aanwezigen was ruim voldoende om een stemming te kunnen houden over de door het bestuur voor gesteld contributieverhoging. In het kader werd uitvoerig gediscus sieerd over de toekomst van de vereni ging: Willen we een gezelligheidsvere- niging of een vereniging die zich ook in zet voor de belangenbehartiging van vrouwen? In het laatste geval is deskun digheid vereist van bestuursleden in alle lagen van de vereniging. Vorming door onder meer kaderdagen is dan van le vensbelang. Om dit te bekostigen is een financiële injectie door middel van con tributieverhoging noodzakelijk. Na de 'toekomstdiscussie' werd het voorstel tot contributieverhoging met meerderheid van stemmen door de ver gadering aangenomen. In deze korte bijeenkomst is duidelijk naar voren ge komen dat de afdeling Heiloo de NVvH - als wegbereider voor vrouwen in ons land - wil blijven steunen. BOND VAN PLATTELANDSVROUWEN HEILOO - Gast op 14 november was de heer Molenaar, antiquair in Hoorn. Hij kwam vertellen over zijn beroep en de ontwikkeling hiervan. Rond 1900 had den velen nog geen idee van de waarde van antieke voorwerpen, in 1975 was het zelfs nog niet algemeen gebruikelijk een deskundige te raadplegen. Door de stijgende welvaart kunnen steeds meer mensen in Europa zich antiek van waar de permitteren. Uit de ontwikkeling van de stijl van antieke voorwerpen blijken gebruiks en modeverschijnselen in de loop van de tijd. Na de pauze beoordeel de heer Molenaar enkele meegebrachte voorwerpen op hun waarde, waarmee een boeiende avond werd besloten. HEILOO - In Brazilië zijn straatkinde ren hun leven niet zeker. Zij worden, soms geheel willekeurig, opgepakt door de politie en gemarteld, verminkt en vaak vermoord. De politie wordt hierin bijgestaan door doodseskaders. Zij noe men hun moord- en martelpraktijken 'schoonmaakacties'. Bij deze schoon maakacties verliezen elk jaar honderden kinderen het leven. De dertienjarige LeandrQ Cardosa da Silva is een van de slachtoffers die het niet kan navertellen. Volgens getuigen werd hij tijdens een inbraak door de mi litaire politie in Rio de Janeiro opge pakt. Politieagenten speelden Russische roulette met hem. Een spel met een pistool tegen je hoofd en een kans van één op zes dat het pistool afgaat. Bij Leandro was het raak: een kogel trof hem in het hoofd. Zwaar gewond liet de politie hem op straat achter. Leandro overleed later in een ziekenhuis. Misschien heeft u zich wel eens afge vraagd of u kunt helpen een einde te maken aan schendingen van mensen rechten. Misschien heeft u al enkele ma len overwogen om lid te worden van Amnesty International, maar is het er tot nu toe niet van gekomen. Amnesty International is een wereldwij de organisatie die zich inzet voor de na leving van de mensenrechten. De omvangrijkste taak is het werken voor 'gewetensgevangenen': de journalist die een kritisch artikel heeft geschreven, de arbeider die lid is van een vakbond, de leraar die een ander geloof aanhangt. Zo zijn er nog vele andere voorbeelden te noemen. Amnesty accepteert niet dat mensen om dergelijke redenen in de ge vangenis komen. Het Internationaal Secretariaat van Amnesty International in Londen ver zamelt informatie over alle schendingen van mensenrechten. Ook onderzoekt Amnesty uitgebreid de berichten in de media en stuurt zij zelfs missies voor onderzoek naar het buitenland. De me dewerkers in LOnden bestuderen alle informatie zorgvuldig. Zonder publici teit is deze informatie echter niets waard. Daarom brengt Amnesty gede tailleerde onderzoeksrapporten naar buiten. Amnesty wijst de regeringen regelmatig op hun verantwoordelijkheden, simpel weg door het sturen van brieven. Tallo ze mensen over de hele wereld schrijven vanuit Amnesty brieven aan de regerin gen en ambassades waarin zij vragen om informatie over of vrijlating van een gevangene. Het voeren van actie en het verzamelen en publiceren van informa tie is kostbaar. Subsidies van overheden wil Amnesty niet ontvangen, omdat zij volledig onafhankelijk en onpartijdig willen blijven. Amnesty heeft echter wel de steun van mensen nodig die betrok ken zijn bij haar werk. Daarom vraagt zij u lid te worden. Van 21 november tot en met 31 decem ber voert Amnesty International een landelijke ledenwerdcampagne. Deze campagne wordt ondersteund door televisie-uitzendingen van de VPRO. Ook op andere manieren zal u in de ko mende weken meerdere malen gevraagd worden: Hoe ver moet het komen voor dat u eindelijk lid wordt? Wilt u nu al verder geïnformeerd worden over Am nesty International, dan kunt u contact opnemen met Coby Keilman, tel. 332343. De junioren Al van De Foresters zijn blij met hun nieuwe outfit, waarin zij door hun sponsor, Brother International BV, werden gestoken. De hoop is dat nu ook de resultaten van het team wat beter zullen worden. FORESTERS DEELT PUNTEN MET KOPLOPER PURMERSTEIJN HEILOO - Dat de gasten bovenaan stonden lieten zij direct weten. In de eerste vijf minuten kregen zij drie dot ten van kansen en de laatste was raak. Slecht ingrijpen van de Heilooër verde diging was de oorzaak van de 1-0 ach terstand. Foresters was wakker geschrokken en kreeg wat meer grip op het spel. In de 20e minuut glipte Iwan v.d. Velde op rechts langs zijn bewaker en zijn lage voorzet werd een prooi voor Mark Niesten 1-1. Foresters hield het initiatief, maar Pur- mersteijn counterde snel en gevaarlijk. Uit één van deze counters kon Ronald Bakker, drie Foresters-verdedigers pas seren, inclusief de keeper, en hij scoor de beheerst. Vlak voor de rust was het weer Mark Niesten die twee man pas seerde en snoeihard 2-2 liet aantekenen. De tweede helft was er één om snel te vergeten. Foresters kon geen vuist ma ken en Purmersteijn was blijkbaar te vreden met één punt. Dit ging bijna nog niet door, want 5 minuten voor tijd zag Vincent Doesburg zijn schot door een verdediger van Purmersteijn van de lijn gekopt. Dit zou echter teveel van het goede geweest zijn voor de rood-witten, een puntendeling was het enige juiste re sultaat. Foresters blijft op vijf punten achterstand van Purmersteijn dat in een zetel naar het kampioenschap lijkt te gaan. GROOT SLUITSTUK 60 JAAR H.S.V. HEILOO - Met nog heel vers in het ge heugen de fantastisch geslaagde jubi leumviering, gaat HSV zorgen dat het jubileumjaar niet onopgemerkt wordt afgesloten, daarom is er een program ma samengesteld waar een ieder zich in zal kunnen vinden. Om te beginnen is er op vrijdag 14 de cember een filmavond en daarin wordt ver terug gegaan in de geschiedenis van HSV. U zult versteld staan wie u alle maal op het witte doek ziet. Deze avond is vrij toegankelijk voor huidige en oud leden, voor echtgenotes en een ieder die belangstelling heeft. Een unieke kans, laat deze niet voorbijgaan.» Dan is er op vrijdag 28 december een ge zellig en interessant zaalvoetbaltoernooi voor junioren en dames in sporthal 't Vennewater. Zaterdag 29 december om 18.00 uur wordt begonnen met het over bekende en gezellige senioren-toernooi dat altijd volle bak trekt. De tweede dag, zondagmorgen, wordt begonnen met een geweldig ontbijtbuffet, waar aan een ieder die in HSV geïnteresseerd is en tegen betaling van het kleine be drag van 10 gulden, kan deelnemen. U zult zich in een 5 sterren hotel wanen. Goede morgen Nederland. Wél van te voren hiervoor opgeven! Na dit oergezellig bijeenzijn wordt het voetbaltoernooi in sporthal 't Vennewa ter vervolgd tot 16.00 uur, met aanslui tend in het restaurant, waar Kees de Wit de scepter zwaait, een feestavond met een dijk van een band. Als u 30 decem ber niet in de sporthal bent geweest heeft u veel gemist. Al deze aktiviteiten worden afgesloten op 9 januari met de tweede filmavond in de kantine op het HSV sportpark. Wéér gratis. HS.V., je kan er niet omheen! De groep welpen, die bij de Victoriegroep werden geïnstalleerd. HEILOO - Afgelopen zaterdag was het eindelijk zo ver. Zeven welpen hadden reeds lang uitgekeken naar de dag waa rop ze geïnstalleerd zouden worden. De opkomst werd begonnen met een levend ganzenbordspel in het troephuis door ouders en welpen. Daarna brak het gro te moment aan. Met ,Kaa', Inge Roling, werd de belofte afgelegd. Daarna speld de Chili', Ilse Purmer, de geïnstalleer de welpen de insignes op. Na afloop van de installatie was er koffie en limonade. De Victoriegroep heeft duidelijk de op gaande lijn te pakken en er zijn thans 11 welpen. Als er jongens en meisjes van 7 tot en met 11 jaar belangstelling hebben om lid te worden van de groep bestaat er de mogelijkheid om eerst een paar opkomsten mee te draaien. U kunt hier voor een afspraak maken met Inge Ro ling, tel. 072-332749, Ilse Purmer, tel. 072-335274, of groepsleider Ruud Phaff, tel. 072-338020. HSV KAN AANVALSDRIFT KW NIET TEMMEN HEILOO - Zo de HSV-aanhang met de stand 1-2 in het voordeel van hun elftal al opgelucht de rust ingingen, des te overtuigender leek het toen kort na de thee zelfs een 1-3 stand werd aangete kend. Voor KW begon schijnbaar toen pas de wedstrijd. In de nog resterende tijd werd deze achterstand omgezet in een 5-3 voorsprong. Jammer voor trai ner Van Houwelingen en zijn mannen want juist door het gelijke spel tussen Purmersteyn en Foresters lag de weg open voor een directe aansluiting. Zon dag aanstaande, en daar zal iedere echte Heilooër voetballiefhebber reeds van op de hoogte zijn, is de return tussen Fo resters en HSV. Het zal spannen op de Egelshoek. BRIDGECLUB SANS ATOUT HEILOO - Uitslagen maandag 26 no vember: A-Lijn 1 .hr. Nieuwenwijk -v. Hoorn 62.5, 2. fam. Schaffer 59.2; C- Lijn 1. ds. v. Baar Haan 67.7, C2 hr. Tromp - Rusch 58.9; B-Lijn 1. hr. Boe kei Groet 62.9; B2 fam. Daudey 60.4; D-Lijn 1. fam. v.d. Velden 59.6, 2A Gie- les Verklein 57.5, 2. 2A ds. de Jager 57.5; E-Lijn: 1. fam. v.d. Wulp 65.0, 2. ds. Boelhouwer Frugte 62.5; F-Lijn: 1. fa,. Krul 54.9; 2. ds. Schuiling Spruit 53.5. PONYCLUB HEILOO E.O. HEILOO - Uitslagen indoorwedstrijd dressuur op 25 november te Egmond: B-dressuur: 3e prijs Eric Groot 120 pnt.; LI- dressuur; le prijs Natasja Schroder met Juzekki 122 pnt.; 2e prijs Kristel Tournier 116 pnt.; L2-dressuur: <le prijs Gitte Molenaar 122 pnt.; 2e prijs Natasja Schroder met Cyrus 111 pnt.; M2-dressuur: le prijs Leanne Slin gerland 113 pnt. VELDTOERTOCHT LE CHAMPION SCHOORL - Op zondag 2 december or ganiseert toerclub Le Champion voor het vijfde achtereen volgende jaar de veldtoertocht rondom Schoorl. De rou te voert ook dit keer via enige fietspa den, door weiland, bos en duin en strand. Ook de fietscross-route in het Staatbos is in het parcours opgenomen. Het is mogelijk om de tocht op een ge woon rijwiel te volbrengen, maar met een crossfiets op ATB komt u beter uit de voeten! Het dragen van een valhelm is aan te bevelen. Vanwege de viering van het eerste lustrum is er voor iedere deelnemer een gratis consumptiebon en attentie. Te vens vindt er een verloting plaats en is er (indien gewenst) de fraai op naam gestelde oorkonde. Door samenwerking met drie andere Noordhollandse toer clubs is het tevens mogelijk om voor een totaal-herinnering te rijden, de Kroone- Liefting Trophee. Vertrek en aankomst: v.v. Duinranders, Smeerlaan in Schoorl. U kunt starten tussen 10.00 en 10.30 uur. De route naar de start is met pijlen aangegeven. Deelname prijs 3,50, voor Trophee 1,50 extra. Inlichtingen: Cees Kos, Berger weg 40, 1862, JV Bergen, 02208-96796. DAMES BRIDGECLUB SANS ATOUT HEILOO - Uitslagen woensdag 21 no vember: A-Lijn 1. de Waal-Bakker 62.9%, 2. Nieuweboer-Bennen 60.7%, B-Lijn 1. Fijma v.d. Wiele 59.4%, 2. Kemper-v.d. Linden 58.9%; C-Lijn 1. Fagel-Otte 55.% 2. Hoff-Admiraal 55%, D-Lijn 1. de Waard Mooij 56.8%, 2. Peereboom-Boomsma 56.3%. HEILOO - Over een geliefde en toch zo kwetsbare diersoort is zojuist een fraai boek verschenen: Dagvlinders van de Benelux". Voor wie in korte tijd een er gens waargenomen vlinder op naam wil brengen is dit een ideale uitgave. Wie deze 190 pagina's tellende veldgids met aandacht „Dagvlinders" telt name lijk, naast veel informatieve tekst, ruim 40 schitterende kleurenplaten. Daarop stan alle dagvlinders haarscherp, bijna levensgroot, afgebeeld. Het zijn alle soorten die in Nederland, België en Luxemburg voorkomen. Dikwijls blij ken de besproken insecten ook in Groot-Britannïe te leven, de bijgevoeg de kaartjes geven dat nog eens duidelijk aan. Naast de vele kleurenfoto's is het ook de tekst van „Dagvlinders" die de lief hebber veel informatie verschaft. De auteurs beschrijven daarin o.a. de le venswijze en het voorkomen in het land schap van de vlinders. De boliw en het voorkomen van deze insecten, alsmede de bedreiging en bescherming, worden uitgebreid beschreven. Voor een goede determinatie van de soorten zijn teke ningen bijgevoegd. „Dagvlinders van Nederland" werd door de Schoorlse Uitgeverij Pirola ge maakt en op de markt gebracht in op- drac ht van de KNNV te Utrecht en de Vlinderstichting te Wageningen. Het aantrekkelijke verzorgde boek ligt in al le boekwinkels. CONQUISTA NIEUWS LIMMEN - Een aardig druk weekend staat ons te wachten, maar dat had je al kunnen lezen in het Conquista Informa tie boekje wat je in de bus hebt gekre gen. Het jongerencafé is er weer op vrijdag de gehele avond vanaf 20.00 uur en zaterdag vanaf 22.30 uur. Zaterdagmiddag is er voor de 8 tot en met 12-jarigen de laatste keer dat ze hun papier-maché poppe kunnen afmaken. Maar ook voor de kinderen die geen papier-maché pop hebben gemaakt de voorgaande keren is er wat te doen met sport en spel. Om 14.00 uur gaan we be ginnen en de entree is ƒ1,00. 's Avonds is er voor de tieners een spook-speurtocht. In ons eigen slot Conquista-stein zal het nodige aan grie zel effecten aanwezig zijn. Maar niet al leen in Conquista zal het spoken, want ook tijdens de speurtpcht zal het grieze len zijn. De poort gaat om 20.00 uur open en de entree bedraagt 2,50. Dan is er zondag weer meiden-middag. Alle dames vanaf 12 jaar zijn tussen 12.30 en 16.30 uur welkom. Make-up is waar het om draait deze middag. Onder begeleiding van een schoonheidsspecia liste kan je alles te weten komen over huidverzorging en make-up. Keuze. De entree van deze middag bedraagt 1,00. MUZIEKTHEATERSTUK VAN MARJO VALKERING LIMMEN - Met het theaterprogramma "Dat eeuwige moederschap" heeft de theatergroep met en rond Marjo Valke ring een stuk creativiteit ten toon gespreid, dat grote bewondering oogstte tijdens de voorstelling op 17 november in het Parochiehuis St. Maarten. Met leuke teksten, schitterende liedjes, prachtige muziekarrangementen, een fraai decor en uitgekiende licht- en ge luideffecten werd een programma ge bracht waarvan maar één ding jammer was namelijk: dat het eenmalig was. Hartveroverend was het optreden van de jeugdige leerlingen van de Stichting Muziek en Theateronderwijs Limmen o.l.v. Judith Baars en Marjo Valkering. Dit blijkt een goede broedplaats te zijn voor creatieve vorming. Onbekommerd en levensecht speelden zij de rollen van kinderen in de oertijd, middeleeuwen en de jaren zestig. Het begeleidend orkest De Limmers, bestaande uit Marcel Baars, Paul Min, Jan de Goede, Daan Baars en Onne van Buuren, speelde hun eigen arrangemen ten met grote overtuiging en zichtbaar genoegen en dat genoegen gold uite raard ook voor de toehoorders. De per fecte bediening van het technische geluidsgedeelte door Gert-Jan Appel man en Sjaak Seignette doregen hier uiteraard ook aan bij. Dit alles was de kurk waarop de ster van de avond Marjo Valkering kon drijven. Het programma was vooral haar geesteskind en was haar als aanstaande moeder op het lijf geschreven. De sterkste kant van Marjo Valkering zijn haar liedjes. Haar eigen teksten brengt ze met veel gevoel en overtuiging. Haar zang is een lust voor het oor. Het pro gramma na de pauze, dat alleen uit lied jes bestond, ging er bij het publiek in als zoete koek. Het slotlied was het nieuwe Limmer lied "Limmen" geschreven door Henk Brandsma en op muziek gezet door Marcel Baars. Als het goed wordt ge zongen, zoals door Marjo, dan blijkt dit een erg mooi lied te zijn. Bovenal bleek deze avond dat Limmen rijk is aan crea tieve mensen en dat die creativiteit van niveau is. WELFARE LIMMEN LIMMEN - De uitslag van de loterij van de Welfare Limmen is als volgt. Op de lotnummers 114, 203, 207, 229, 260, 284, 285, 306, 370, 409, 442, 451, 468 en 478 zijn prijzen gevallen. Deze kunnen worden opgehaald op de maandagmid dag tussen 14.00-16.00 uur in tehuis De Cameren in Limmen. De verkoop van artikelen heeft in totaal een bedrag van 1422,50 opgebracht, waarvoor een woord van dank aan alle kopers. Het is alweer enkele weken geleden dat een klas van de lagere Maria- school uit Limmen een reünie hield. De opkomst was grandioos: 37 da mes. Het was voor een aantal dames alweer 26 jaar geleden dat zij elkaar voor het laatste hadden gezien en gesproken. Het was een groot suc ces en tijdens de strandwandeling en de brunch werd heel wat afgebab- beld. Alleen was de tijd natuurlijk te kort om met iedereen weer kennis te maken, dus er is een reden voor een volgende samenkomst. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE LIMMEN LIMMEN - Geboren: Melispa Cathari- na Cunera Maria, dochter van Simon F.M. Beentjes en Cornelia M. Kerssens. Catharina Geertruida Mandy, dochter van René M. Dekker en Catharina M. Bakker. Scott, zoon van Sean Gorman en Sonja Venema. Wijnanda Maria, dochter van Cornelius T.P. van Kessel en Catharina A.M. Oostrom. Shella, dochter van Hermanus C.M. Kuijs en Elisabeth C.M. Baltus. Jesse Jorian, zoon van Johannes N.C.I. Melkert en Aleida M. Dekker. Catharina M., doch ter van Vittorio R.M. Stanco en Catha rina M. Mors. Andreas Johannes Joseph Maria, zoon van Theodorus J.A.M. van der Steen en Johanna M. Mors. Maria Deborah Arnoldina, doch ter van Cornelis J. Wensink en Anna M.E. Pouw. Robin, zoon van Joost W. Zwertbroek en Jacqueline de Vries. OPPOSITIE SCHAKEN HEILOO - In de A-poule waren de sterkste spelers deze ronde goed voorbe reid en wonnen vrijwel allen hun partij op overtuigende wijze. Tot nu toe is de trotse koploper A. Slob zelfs zonder ne derlaag, alleen twee remises zijn toe gestaan deze eerste helft. A-poule: Folkertsma - Slob 0-1, Heerin- ga - Jongkind 1-0, Rampen - v. Hoek 1-0, Hafkamp - Kracht 1-0, Brink - Maas 0-1, Clausen - Bos 0-1, v. Bakel - Hassink Vi-Vi. In de B-poule lijken de kaarten al ge schud. Met nog twee ronden te gaan zijn Reyersen van Buuren en Ebregt de eersten van de 5 promovendi, die zich aandienen. De afgebroken stelling van Ebregt tegen Langereis lijkt met wat be ter te staan voor Ebregt, die daarmee zijn totaal op een zeer veilige marge voor promotie zou brengen. B-Poule Suaer - Rey.v. Buuren Vi-Vi, Ebregt - Langereis afg., Obdam - Koenders Vi-Zi, De Jong - Alleman Vi-Vi, Vegter - P. v.d. Werff 0-1, de Vries - Ooyevaar 0-1, v.d. Brink - v.d. Plas 0-1, Horninge - Beyers 1-0, T v. Zaal - v. Stee 0-1. KATHOLIEK VROUWENGILDE LIMMEN - Het Katholiek Vrouwengil de heeft op 21 november een heel gezel lige creatieve avond gehad die verzorgd was door het één-dags bestuur. Zij had den mevr. C. Roozendaal met 2 mede werksters uitgenodigd om ons wegwijs te maken in het vervaardigen van een mooie kralen armband. Het is heel leer zaam om te weten hoe dat in elkaar zit en leuk om te zien wat een ander zo even gauw voor moois weet te creëren. SCOUTING LIMMEN HOUDT U OP DE HOOGTE LIMMEN - De Scouting wil u graag op de hoogte houden van het verloop van de superloterij. Op 16 november is het eerste lot verkocht aan burgemeester Huisman en nu, anderhalve week later, zijn er al ruim 850 verkocht. Als u nog in het bezit wil komen van zo'n super- lot, wat betaald kan worden in 10 ter mijnen van 15,00, kpnt u contact opnemen met de heer v.d. Snteen, tel. 02205-3381. Er zijn 251 prijzen ter beschikking met als hoofdprijs een V.W. Golf. Op 2 maart is de eerste trekking. De op brengst komt ten gunste van het nieuw te bouwen clubgebouw. De scouting zit nu verdeeld op 2 lokaties in Limmen, maar als de nieuwe accommodatie aan de Kapelweg gerealiseerd is kunnen ze nog meer samen doen. Door een lot te kopen steunt u Scouting Limmen en zelf heeft u nog kans op een leuke prijs en als u op een trekkingsavond aanwezig bent ook nog een gezellige avond. Agenda sporthal Het Vennewater Donderdag 29 november: Zaalvoetbal KNVB 19.00-23.15 Vrijdag 30 november: Zaalvoetbal 19.00-2315 Maandag 3 december: Volleybal Effect 18.00-23.00 Dinsdag 4 december: Volleybal NeVoBo 18.30-23.00 Woensdag 5 december: Zaalvoetbal KNVB 19.00-23.15 Biljart Sociëteit Heiloo Westerweg, boven Grosmarkt. Maandag: BV Heiloo'82 19.00 Maandag: BV Victory Hotel 19.00 Dinsdag: BV Egmond 19.00 Woensdag: Tikkie Terug 12.30 Woensdag: nat. competitie 3-banden. Donderdag: BV KOT 19.00 Zaterdag: vrij biljarten 13.30 't Vennewater Badminton Zaterdag 1 december: Van Zijderveld 4 - 't Vennewater 1 (18.00 uur, Amsterdam). Zondag 2 december: 't Vennewater 2 - Noordkop 2 (12.15 uur). HZV Aris de Wit Programma: Vrijdag 30 november, 20.40 uur: Sprenkeling - Aris de Wit (sporthal Egmond) SV DE VRIJHEID LIMMEN - Uitslag schietvereniging De Vrijheid Limmen, clubavond 21 novem ber in De Lantaarn. Ere-Klasse: 1. F. Zonneveld 100, 2. T. Vermolen 99, 3. C. Hooyboer 98; A- Klasse: 1. C. Mooy 99, R. d. Ruyter 99, 3. C. Pepping 97; B-Klasse: 1. E. Pep ping 97, 2. K. Schol 95, 3. C. Onderwa ter 93; C-Klasse: 1. J. Engel 93, 2. B. Meyer 89, 3. C. Dekker 87. POLITIEBERICHTEN LIMMEN - Blijkens een controle op de Westerweg, zijn er toch nog steeds per sonen, die de gesloten ver klaring aan de Westerweg negeren. Tegen hen werd op 21 november proces-verbaal op gemaakt. Tussen 20 en 22 november werd een kast van de aansluiting voor kabeltelevi sie aan de Keizerskroon opengebroken. Er werd niets weggenomen, maar de deur van de kast moest wegens schade vervangen worden. Op 21 november werden op de Uit geesterweg 2a 3 balen hooi op de weg gegooid. Dit gebeurde 's avonds en ge lukkig waren er geen voertuigen die te gen de balen aanreden en hierdoor schade opliepen. Wij hopen dat diegene die dit gedaan heeft voortaan eerst beter nadenkt. Wij willen de ouders van kinderen er nog maar eens op wijzen, dat zij ervoor zorgen dat de verlichting van de fiets van hun kinderen, zeker in deze dagen wanneer het al vroeg donker is, in orde is. Het is immers de veiligheid van uw kind waar het om gaat en dan mag toch geen moeite te veel zijn? Hier volgens nog even de eisen, goed werkend voor- en achterlicht, rode reflector achter op fiets, zijreflectie in de banden of tüssen de spaken en reflectoren in de trappers. Verloren voorwerpen: leren honden- riem, 2 sleutels aan ring en een blauw/grijs cypers katertje.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 14