Informatierubriek van de gemeente Heiloo XP' --m Gemeentebegroting y91: meer kosten voor het milieu en door nieuw beleid Cr HEILOO M/V DEZE BON WOR Vijfenlwintig gulden IERGEACCEPTE Hm h December-actie middenstand groot succes r, m> i Oud papier acties in Heiloo - agendabeheer; Burgerlijke stand Gemeente Heiloo Geboorten tot 26 november 1990 Elders geboren Huwelijksaangiften tot 26 november 1990 Huwelijken tot 26 november 1990 Overlijden tot 26 november 1990 Elders overleden Verleende bouwvergunningen Nieuw bouwplannen In het gemeentehuis: De gevaren van rijden onder invloed Wintertijd - planttijd Een groenbericht van de afdeling Beplantingen Dag van de vrijwilliger Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo Openingstijden 8.00 tot 12.30 uur UITKIJKPOST 28 NOVEMBER 1990 Bij de gemeente is een nieuwe funktie te vervullen van: van het college van burgemeester en wethouders en de gemeentesecretaris. Taken: - de secretaresse zal onder meer worden belast met de volgende werkzaamheden voor het college en de gemeente secretaris: - behandeling correspondentie; - archivering; - het voorbereiden van vergaderingen en het zelfstandig afdoen van diverse werkzaamheden; - het verrichten van representatieve taken. Vereisten: - middelbare schoolopleiding aangevuld met een secretaresse-opleiding; - ervaring met tekstverwerking (W.P.) - flexibiliteit; - accuratesse; - representatief; - ervaring als secretaresse strekt tot aanbeveling. Bereidheid om de werkuren aan te passen aan de daartoe bestaande behoefte. Salaris: - afhankelijk van ervaring, opleiding en leeftijd van f 2.247,- tot maximaal f 3.393,00 per maand. Voor nadere informatie omtrent de functie kunt u contact opnemen met de chef van de afdeling Algemene Zaken, de heer A.C. van der Jagt, tel.: 072-313120. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het college van burgemeester en wethouders en zenden aan het bureau Personeelszaken, Postbus 1, 1850 AA HEILOO, onder vermelding van vacaturenummer 90.08. Elisabeth M. d.v.: van Diepen, Theodorus C.M. en: Eijkel, Elisabeth M.M. Davy D.D. z.v.: van Kuilenburg, Dirk N.W. en: Kramer, Maria J.A. Nick z.v.: Wolven, Hendricus J. en: Kemmere, Annemarie Folkert z.v.: de Haan, Martinus M. en: Schut, Monica G. Roy z.v.: Bosch, Franciscus W. en: Bakker, Judith J. Mare z.v.: Baars, Johannes M. en: Hellendoorn, Frederika E. Rian z.v.: Stuifbergen, Cornelis F.J. en: van Dijk, Janny H. Azarja z.v.: Stins Jan en: de Koek, Pieternella J. geen. Blom, Cornelis J. en: de Groot, Elisabeth A. Kabel, Anne e.v. Mus Demmendal, Willem P.A. van der Wijden, Marjan A. e.v. Brouwer Sombroek, Maria w.v. Hageman. Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermelde bouwvergunningen verleend: Obriglaan 60, A.B.M. Valkhof - plaatsen dakkapel. Zeeweg 3, N.E. Beentjes - plaatsan tuinhuisje. Kennemerstraatweg 280, I. Stork - veranderen en vernieuwen woonhuis. De Hoefsmid 2, Karwei Heiloó - plaatsen overkapping. Kanaalweg, Melkunie Heiloo - vergroten tankenlokaal op het dak van de inname- afdeling. Deze bouwvergunningen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken liggen ter inzage bij de afdeling Openbare Werken, Raadhuisplein 1, maandag t/m vrijdag tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak). Degéne die de bouwvergunning heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling Openbare Werken wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling Openbare Werken (buro Bouwzaken) worden gemeld; dit kan telefonisch onder de nrs. 313217 of 313240. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplannen voornemens zijn bouwvergunning te verlenen: Kennemerstraatweg 197, W.A. Boekei - vergroten van de woning. Cruijscamplaan 2, J.Th. Meyer - uitbreiden woning met een bijkeuken. Westerweg 321, A.W.J. de Jong - vergroten van de woning. De ontwerp-besluiten liggen met de bouwplannen en de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 29 november 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, op werkdagen tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak) Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen, schriftelijk gemotiveerd bezwaren indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo Jij rijdt? Oké! Onder dit motto benadrukt Veilig Verkeer Nederland nog eens de gevaren van het rijden onder invloed. Want, zo zegt WN "nuchter bekeken is het midadig om met drank op achter het stuur te zitten. Aan zo'n 30% van alle dodelijke ongelukken zit een duidelijk alocoholluchtje. Dat kost jaarlijks 400 doden en 14.000 gewonden. Slachtoffers die vaak zélf niets hebben gedronken, maar wel worden opgeofferd aan het plezier van anderen". De gemeente Heiloo deelt die bezorgdheid. Daarom legt zij nü, met de feestdagen in zicht, nog eens het accent op het gevaar van rijden onder invloed. In de hal van het gemeentehuis wordt via een tentoonstelling diverse aspecten van het rijden onder invloed nog eens uit de doeken gedaan. De herfst is in volle gang, Koning Winter heeft zich nog niet laten zien, maar toch is men op de afdeling Beplantingen alweer druk bezig met voorbereidingen voor de lente. In de winterperiode wordt er namelijk hard gewerkt, om het openbaar groen weer in orde te krijgen voor de nieuwe lente. O.a. gebeurt dit door beplantingen in te boeten. Inboeten betekent, dat op plaatsen waar bomen of struiken zijn doodgegaan, weggevallen of vernield nieuwe exemplaren worden ingeplant. Soms komt het voor, dat er zoveel beplanting is afgestorven, dat een heel vak of gedeelte vernieuwd moet worden. Dit houdt in, dat in de komende maanden op diverse plaatsen in de gemeente inboetactiviteiten waarneembaar zullen zijn. Al naar gelang de situatie behelst dit het weghalen van de al dan niet afgestorven beplanting, het doorspitten van de grond en het aanplanten van nieuwe beplanting. Daarnaast zullen de nodige beplantingen gesnoeid worden. Dit kan vanuit verschillende uitgangspunten worden uitgevoerd. Zo kan overlast van overhangende takken of beperkte zichthoeken redenen zijn om tot snoeien over te gaan. De meest voorkomende reden voor snoeien is echter om een goed gevormde beplanting te realiseren. Dit kan worden bereikt door struiken te dunnen (in een bepaald stramien individ. struiken terugzetten), af te zetten (struiken bij de grond afzagen en niet meer uit laten lopen, waardoor andere struiken meer ruimte krijgen) of verjongen (hele of gedeelten van beplantingsvakken terugzetten). Met terugzetten wordt in dit verband bedoeld, dat struiken net boven de grond worden afgezaagd, zodat ze opnieuw uit kunnen lopen. Het zal helaas niet in alle gevallen mogelijk zijn de werkzaamheden uit te voeren zonder enige overlast te veroorzaken. Soms zal de straat zelfs gedeeltelijk afgezet moeten worden. We hopen, dat u begrip kunt hebben voor de veroorzaakte overlast. Informatie over deze werkzaamheden zijn te verkrijgen bij de heer C. Hartland, hoofdopzichter bij de afdeling Beplantingen, tel. (072) 313234. Op 7 december a.s. wordt in Nederland weer de Dag van de Vrijwilliger gevierd. Ook in Heiloo zal deze dag niet ongemerkt voorbijgaan. Voor deze gelegenheid is speciaal voor vrijwilligers een bijeenkomst belegd in het Trefpunt 's ochtends van 09.30 uur tot 11.30 uur. De bijeenkomst zal voorgezeten worden door wethouder Mevr. A.A. Willemse van der Ploeg. Gastsprekers zullen diverse facetten van het vrijwilligerswerk belichten. De aanwezigen krijgen foldermateriaal met uiteenlopende informatie en er zal een videofilm getoond worden. Deze dag is georganiseerd door de Werkgroep Vrijwilligerswerk van de Adviescommissie Welzijn in samenwerking met de gemeente. Iedere instelling in Heiloo met vrijwilligers heeft inmiddels de uitnodiging voor 1 a 2 vrijwilligers ontvangen. Misschien zijn er instellingen met vrijwilligers per vergissing niet uitgenodigd. Dat was zeker niet de opzet. Daarom zouden wij deze mensen alsnog willen oproepen zich te melden bij bureau Welzijn van de gemeente Heiloo, telefoon 313165, om zo een uitnodiging voor deze morgen te ontvangen. Keramiek van Stefan Sluijter, te zien en te koop in de winkelhof. SINT NICOLAASMARKT IN WINKELHOF 'T LOO HEILOO - Evenals andere jaren wordt er in de Winkelhof 't Loo een Sint Nico- laasmarkt gehouden. Vele kunstenaars laten u zien wat zij gemaakt hebben. Organisator Jean Thomassen is er weer in geslaagd een heleboel „nieuwe ge zichten" voor deze markt te vinden, die u in de gelegenheid stelt originele kado's te vinden voor de komende feestdagen. Opvallend nieuwe verschijning is Cor Bayens uit Amsterdam. In zijn kraam treft u fossielen aan die miljoenen jaren oud zijn, maar ook heeft hij wonderlij ke torren en spinnen uit vreemde tropi sche landen, keurig geprepareerd en in doorkijkdoosjes verpakt. Een bekend gezicht waar velen naar uitkijken is dat van Theo Hogelander die onverstoor baar door penseelt aan zijn schaakstuk ken en altijd goed gehumeurd de kou trotseert. Er zijn uiteraard ook kunstenaars aan wezig Wim Kern en Trudy Slijkerman tonen schitterende aquarellen. Er is een heel skala aan handgemaakte sieraden. Martin Keine, Nelleke den Brave, Euge nie de Geus, Ida ten Bergen.ze ma ken de keuze wel moeilijk. In iedere prijsklasse, techniek of materiaal is er wel iets. Lia Wiersema en Jean Custers tonen schitterende handgemaakte poppen. Er is keramiek van pottenbakkerij ,de Mal', Gerda Jillissen en Stefan Sluijter. Gelukkig ook dit jaar weer aandacht voor kunstzinnige voorwerpen uit de Fi- lipijnen, Indonesië en andere landen uit het verre Oosten. Verder vindt u fraai leerwerk van Ro bert en Erica Theuns, droogbloemstuk ken van Annie Wijnker, maar ook gedichtenbundels van Gerard van Hulst, de helaas dit jaar overleden vete raan van de Cqbrabeweging. Recent verschenen gedichten en korte verhalen in bundels van Vlaamse en Nederlandse auteurs. Dick Sijs vraagt uw aandacht voor zijn handgemaakte kaarsen. U kunt ze zelfs krijgen met een speciale naam of boodschap er op. Van Ine Veen zijn alvast een paar voor proefjes te zien van werken waarop Bal letdanseressen te zien zijn. Jean Thomassen is zelf ook met werk aanwe zig. Hij laat nog even weten dat het dit keer geen echte kunstmarkt is, maar een mtaem ontvang?* HEILOO - De December-actie van de Middenstanders in Heiloo, die op 22 november van start is gegaan, blijkt een groot succes. Vele tienduizenden kraslo ten zijn reeds uitgedeeld en vele prijzen zijn reeds bij het winkelend publiek te recht gekomen. Deze prijzen bestaan uit MVH-cadeaubonnen van telkens 25,00. De actie, waarbij men een lot ontvangt voor elke tien gulden aan in kopen, gaat door tot en met 24 decem ber. Ook de nieuwe cadeaubon van de Middenstand Vereniging Heiloo (MVH) is goed ontvangen. Het kleurrijke jasje heeft van de cadeaubon en feestelijk presentje gemaakt, dat uitstekend past bij de December-feesten. De cadeau bonnen, welke besteed kunnen worden bij alle bij de MVH aangesloten win kels, zijn te koop bij Jan-Tine Braam, Boekhandel Deutekom en Jan Ranzijn. Vanwege de December-feesten zijn de winkels in Heiloo een aantal avonden extra geopend. In de week voorafgaand aan Sint Nicolaas zijn er koopavonden op woensdag 28, donderdag 29 en vrij dag 30 november en op maandag 3 en dinsdag 4 december. Ook is een aantal winkels op zondag 2 december open. In de week voor Kerstmis zijn de koopa vonden op woensdag 19, donderdag 20 en vrijdag 21 december. Tijdens de koo pavonden is het overgrote deel van de Heilooër winkels open tot 21.00 uur. HEILOO - Een nieuwe raad, een nieuw beleid. Met deze woorden kunnen de ac tiviteiten bij de gemeente Heiloo in het afgelopen jaar omschreven worden. De nieuw gekozen raad kreeg een grote hoeveelheid nota's en rapportages voor geschoteld of deze werden op korte ter mijn toegezegd. Andere projecten werden - op het oog - met spoed afge- INTERKRUIS START BIJEENKOMSTEN VOOR HARTPATIËNTEN ALKMAAR - Interkruis Noord- Kennemerland start in februari een serie gespreksbijeenkomsten voor hartpa tiënten en hun partners. De bijeen komsten worden, bij voldoende deelname, gehouden op 11 en 25 febru ari, 4 en 18 maart van 10.00 tot 12.00 uur. Plaats: gebouw Interkruis Noord- Kennemerland, Gasthuisstraat 2 in het Centrum van Alkmaar. Voor leden van Interkruis Noord-Kennemerland is de deelname gratis; niet-leden betalen 15,00. Hartpatiënten blijven na ontslag uit het ziekenhuis en/of na revalidatie vaak met veel vragen zitten over praktische zaken, die voortkomen uit bijvoorbeeld uit angst voor herhaling. Twee wijkver pleegkundigen leiden deze serie bijeen komsten. Ook een diëtist en een psycholoog werken mee, zodat onder werpen als voeding en omgaan met angst ook aan bod komen. Informatie en aanmelding bij bovenge noemd adres of via telefoon 072- 199222. De aanmeldingstermijn sluit op maandag 21 januari. AGENDA OPEN HUIS EN THEATER DE BEUN Donderdag 29 november Franse les v. ouderen 9.30 - 11.30 Yoga 9.30 - 10.30 Fed. vrouwenr. vr. en Bijbel9.15 - 11.15 Yoga v. ouderen 9.30 - 11.30 DVO-reismiddag 13.00 - 17.00 Nivon 13.30 - 15.30 Astrologie 14.30 - 16.30 Yoga Heiloo 13.30 - 15.30 HOV operettever.,rep. 20.00 - 23.00 Nivon kalligrafie beg. 20.00 - 22.00 Sjoelclub Heiloo 20.00 - 22.00 HBC bridgeclub Heiloo 20.00 - 23.00 Eurotaai 19.00 - 22.00 De Beun: filmliga Heiloo 20.15 Vrijdag 30 november Volksdansen v. ouderen 11. 00 - 12.00 N.v.v.H., ds. bridge 9.30 - 11.30 Yoga v. Ouderen 13.30 - 16.30 Begel. orkest v. NH rep. 20.00 - 22.00 Oppositie schaken jeugd 19.30 - 20.30 Nivon geologie lezing 20.00 - 22.00 De Beun: Toneel: .Scoren' 20.15 Zaterdag 1 december Gesloten Zondag 2 december Kindernevendienst NHK 10.00 - 11.00 Maandag 3 december N.v.v.H., gym 10.00 - N.v.v.H., zang 14.00 - Nivon doemiddag 13.30 - Rode Kruis Welfare 14.00 - Pl.landsvr., zang 14.00 - Hatha Yoga Heiloo 13.30 - Sans atout bridge 20.00 - Nivon aquarellen beg. 20.00 - Falkland toneel rep. 20.00 EHK klaverjassen 20.00 - Hatha'Yoga Heiloo 19.30 - 11.00 15.30 15.30 16.00 15.30 15.30 23.00 22.00 -23.00 22.00 21.30 12.00 11.30 11.45 11.45 22.00 22.00 24.00 23.00 22.00 Dinsdag 4 december Doves, gym 10.00 Nivon Aquarellen beg. 9.30 Astrologie 9.45 Yoga Heiloo 9.45 Nw. Leven zangver., rep.20.00 Nivon vouwgroep 20.00 Oppositie schaken 20.00 HBC bridgeclub Heiloo 20.00 Nivon Zonnekindpoppen 20.00 Woensdag 5 december N.v.v.H., toneel rep. 9.30 - 11.30 Sans atout damesbridge 13.00 - 16.00 manifestatie waar iedereen wel iets te gen komt wat hij leuk kan vinden. Bij zonder is wel dat winkelhof 't Loo ook open is op zondag 2 december van 11.00 tot 17.00 uur De andere dagen tot 5 de cember is er tot 21.00 uur koopavond. Op 5 december verdwijnen de kramen uit 't Loo. Om een week later te worden opgebouwd voor de Kerst. rond. De burgers worden over al deze zaken steeds vaker steeds sneller geïn formeerd of waar nodig in de besluit vorming betrokken. Het motto 'Samen op weg door de jaren '90', gekozen door het college van burgemeester en wethouders, wordt eer aangedaan. Op donderdag 29 november wordt door de gemeenteraad een begin gemaakt met de behandeling van de begroting voor 1991. De jaarlijkse algemene beschou wingen, die aan de begrotingsbehande ling zijn gekoppeld, zullen ditmaal naar verwachting wel een ander karakter hebben. De belangrijkste reden daar voor is het door het college opgestelde 'Meerjarenbeleidsplan Heiloo 1990- 1994'. Dit is een nieuw onderdeel van de jaarlijkse stapel begrotingsstukken en zeker niet het minst belangrijke. In dit plan zijn de wensen van de politieke partijen vertaald naar voornemens, waaraan gekoppeld een tijdsplanning en de financiële consequenties voor de ge meente. Op bestuurlijk niveau is het plan 'het spoorboekje' voor raad en col lege in de komende vier jaar. Het beleidsplan is gebaseerd op het be leidsprogramma, dat na de verkiezingen in het voorjaar van 1990 door de politie ke partijen is samengesteld. Dit pro gramma bevatte vele wensen, van allerlei aard, en het was ten opzichte van de programma's uit vroegere jaren uitvoerig en op een aantal punten zeker ambitieus. Het programma is dus een plan geworden, waaraan ook de finan ciële grondslag voor de uitwerking is toegevoegd. In het verleden werd door de gemeente een meerjarenbegroting opgesteld. Deze begroting is nu een inte graal onderdeel van het meerjarenbe leidsplan geworden. Nieuw beleid De nieuwe aanpak door de gemeente zou je op zich al nieuw beleid kunnen noemen. Maar er zijn meer nieuwe ta ken en projecten, die in het beleidsplan worden opgesomd. Een deel daarvan, welke van start gaan in 1991, is al open baar gemaakt. Bijvoorbeeld de uitbrei ding van de voorlichting door de gemeente, de kinderopvang en het tiener- en jongerenwerk. Aan geld is er in 1991 een bedrag van 250.000 gulden beschikbaar voor nieuw beleid. Dit bedrag wordt binnen de begroting voor 1991 gevonden. Voor nieuw beleid in de toekomst zijn er andere plannen om dit te realiseren. Zeer essentieel daarbij is dat het college aan de raad voorstelt om de gemeentelijke reserves in de komende jaren aanzienlijk te ver lagen en deze te gebruiken. De gemeente Heiloo heeft momenteel zo'n 16 miljoen gulden aan algemene reserves, naast re serves voor bepaalde doeleinden en een reserve 'nader te bepalen bestemmin gen'. Deze laatste reserve werd de afge lopen jaren bijvoorbeeld gebruikt ten behoeve van de nieuwe kantoorvleugel van het gemeentehuis. Van de algemene reserves zal, gespreid over een aantal ja ren, een bedrag van 9 miljoen gulden overblijven; de andere 7 miljoen gulden zal gebruikt worden voor onder andere nieuw beleid. Ombuigingen Naast de extra 'inkomsten' uit de reser ves wil de gemeente ook bezien of er nog ombuigingen mogelijk zijn bij de bestaande inkomsten en uitgaven. In het verleden is de gemeenteraad ook al actief geweest, met name op de begro ting van openbare werken en de budget ten voor de grotere culturele en sportieve instellingen (Beun, Baafje, et cetera) werden besparingen voor de ge meentelijke 'huishoudpot' gerealiseerd. Voor de inwoners zijn de geplande om buigingen direct merkbaar via de tarie ven voor het reinigingsrecht en de afvalstoffenheffing. De gemeente wil de kosten van de 'vuilverwijdering' volle dig verhalen op de inwoners (een dek kingspercentage van 100). Onder het motto 'de vervuiler betaalt' worden overigens in vele gemeenten de kosten maximaal aan de inwoners doorbe rekend. Tekort wegwerken De extra inkomsten via het reinigings recht en de afvalstoffenheffing zal in 1991 324.000 gulden bedragen. Daar naast moeten de leges en de onroerend goedbelasting samen nog eens voor 105.000 gulden zorgen. Tenslotte wordt een hogere uitkering uit de rijkskas ver wacht van 90.000 gulden. Het totaalbe drag dekt het tekort dat in eerste instantie op de begroting van de ge meente voorkwam (510.000 gulden). Het aanvankelijk tekort heeft een aan tal oorzaken. Naast de genoemde vor men van nieuw beleid speelt ook de verhoging van de salariskosten (meer personeel, loonstijgingen) een belangrij ke rol. Bovendien wordt voor enkele be leidsterreinen, zoals verkeer en onderwijs, minder vergoeding van het rijk ontvangen. Een meevaller is er op de begroting van zwembad. Door de verkoop van kavels grond in plan De Rietvink is het tekort van 225.000 voor 1991 teruggebracht naar 25.000 gulden. Schemergebied De gemeentelijke begroting is voor ve len een schemergebied. In totaal gaat het öm meer dan 36 miljoen gulden. El ke gulden is verantwoord in drie lijvige boekwerken. Daarnaast is er ten behoe ve van de inwoners een 'begroting in één oogopslag' samengesteld, waarin de ge- meetelijke financiën zeer bondig zijn sa mengevat. Deze 'begroting in één oogopslag' is verkrijgbaar in het ge meentehuis. Meer informatie over de gemeentelijke begroting 1991 staat deze week op pagina 4 van de Uitkijkpost in de gemeentelijke voorlichtingsrubriek. Donderdag 29 november De Duif, Mariënstein 180. Tussen 8.30-16.30 uur. Halen op verzoek: 330051. V rijdag t/m maandag Hockeyvereniging De Terriers, kantine op sportcomplex Het Vennewater. Vrij dag en maandag 20.00-22.00 uur; zater dag en zondag 11.00-17.00 uur. Zaterdag 1 december Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Tussen 9.00-11.00 uur. Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk. Tussen 10.30-11.30 uur. En container bij flatgebouw in De Kande laar nabij nr. 12. Tussen 13.00-14.00 uur. BSC Double Stars Heiloo, parkeer plaats sportpark Het Vennewater. Ge hele dag, ook zondag. Sint Benedictusschool, J.P. Hasebroe- kweg 21. Tussen 9.00-12.00 uur. Dage lijks onder schooltijden kan oud papier gebracht worden. Ook gebruikte kleding. Handbalvereniging De Foresters, par keerterrein De Egelshoek, Laan van Muijs. Tussen 8.00-17.00 uur. Maandag 3 december Rehobothschool, Holleweg 98. Tussen 11.00 uur en de volgende ochtend 7.30 uur. Iedere woensdag Gymnastiekvereniging Klimop, contai ner bij flatgebouw in de Kandelaar, na bij nr. 12. Tussen 18.00-19.00 uur. Maandag t/m vrijdag (school- werkdagen) WAO/AAW Belangenbehartiging Hei loo, container nabij 't Trefpunt, Westerweg 292. Tussen 9.00-17.00 uur. Halen op verzoek: 331840. Volksmuziekschool, het Veld 1. Tussen 9.00-12.00 en 14.00-20.00 uur. Freinetschool, Het Mallevoort 9. Bren gen tijdens schooluren, tussen 8.30-15.15 uur. De Nieuwe Hoeve, Boekenstein 43. Tij dens de schooluren. Ook lompen. Vondelschool, Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 8.45-15.30 uur. Muziekvereniging Eensgezindheid, Laan van Muijs 1. Tussen 8.00-16.00 uur. Halen op verzoek, iedere laatste zaterdag van de maand, alleen na opga ve: 336799 (tussen 19.00-20.00 uur). In verband met de intocht van Sint Ni colaas is de november-actie verschoven naar zaterdag 1 december. Alle dagen Fanfare-showband Heiloo, Werken- delslaan 66. Tussen 8.00-20.00 uur. Ha len op verzoek: 331783. Ook lompen. Victorie-groep Scouting Heiloo, contai ner nabij clubgebouw De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. Ook lompen, mits in plastic zakken. Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Ewislaan/Westerweg. HSV, parkeerterrein sportpark Bayers- hoffweg. Tussen 8.00-20.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1990 | | pagina 6