limmen DUO HEESBEEN Café-Dancing Limmen Equipe Coiffures GEMEENTE LIMMEN Limmen laat keus voor super markt op Albert Heijn vallen Hoedje af voor Limmer comité mm Jubileumfeest De Uylenspieghels Halve marathon van Egmond wordt open strijd vol toppers Kommissievergaderingen MARIAN ROOS limmen c W.A.-PREMIE gezin 59.50 UITGEBREIDE GEVAREN OPSTAL 0.75%o INBOEDEL1.40%o Vakantie? Denk om een reisverzekering! O.V.M.SCHERMEERv 1813 KAPSALON SCHOONHEIDSSALON GEDIPL. VISAGISTE A.s. zondag 13 januari vanaf 20.00 uur Iedere zaterdagavond voor alleenstaanden Gezellige accommodatie voor bruiloften en partijen. Rijksweg 121 - Tel. 02205-1383 r I I I I I I I I JOYCE ARNOLDA MARIA UW KERASTASE-KAPPER UITKIJKPOST 9 JANUARI 1991 LIMMEN - Nog steeds wordt er gespro ken over een supermarkt aan de Kerk- weg. Twee jaar geleden was de keus al op Albert Heijn gevallen. „Er was dus geen reden nu weer een andere keus te maken", aldus burgemeester Huisman. Met de Limmer ondernemersvereniging (LOV) is men het er nog niet over eens hoeveel verkoop vloer oppervlakte (VVO) deze supermarkt zal krijgen. Het probleem voor Limmen is dat veel koopkracht naar Heiloo en Castricum verdwijnt. Wil men de klanten in Lim men een goed assortiment bieden dan wordt gedacht aan een supermarkt van 1000 m2. De LOV denkt zelf aan een op pervlakte van 700 m2 om zichzelf niet te kort te doen. Naast de supermarkt denkt men aan on geveer 4 dagwinkels verdeeld over 300 m2. Het college wil de dagwinkels wel aanbieden aan de Limmer winkeliers, maar zelf wel invloed blijven houden welke winkels er inkomen. De gemeente is in onderhandeling met een project ontwikkelaar en men hoopt nog dit jaar met de bouw te kunnen beginnen. Bedrijventerrein Het college wil de raad voorstellen een bedrijventerrein aan de Oosterzijweg te creëren ter grote van 5 a 7 hectare. De firma Driessen krijgt in deze de eerste keus voor 2 hectare grond. Driessen is nl. bereid het terrein Visweg-Kerkweg prijs te geven als de gemeente, voor 1993, een ander terrein aanwijst. Als het plan d'Enterij klaar is, wil men dit ter rein voor woningbouw gaan gebruiken, er is daar plaats voor zo'n 150 wonin gen. Om deze gang van zaken vlot te la ten verlopen wil de gemeente Limmen de Wet Voorkeursrecht toepassen. Dat houdt in dat, wie wil verkopen, het eerst aan de gemeente moet aanbieden. ,,We zullen geen misbruik maken van onze macht", zegt Huisman. De gemeente verplicht zich dan ook binnen een be paalde tijd te reageren en een redelijke prijs te betalen, daarna is de betrokkene vrij om te doen wat hij wil. Om dit aan een ieder duidelijk te maken is er voor de kerst een folder uitgedeeld aan elk huisgezin in Limmen, waarin de plan nen duidelijk worden uiteengezet. Er zijn ook nog commissie vergaderingen t.w. 15 januari (Supermarkt), 17 janua ri (Bedrijventerrein, woningbouw, Wet- voorkeursrecht). In februari is er een gemeente raadsvergadering. Wil men de wet voorkeursrecht kunnen toepassen dan moet de raad eerst een plan stads en dorpsvernieuwing vaststellen. Milieu Dat juist voor de Oosterzijweg-Oost is gekozen voor een bedrijventerrein komt omdat men denkt hier de minste wer vingsproblemen te hebben een z.g. flexibele lokatie". Ook aan de milieu eisen is hier beter te voldoen. Men moet i.v.m. de firma Driessen in 1993 met het bedrijventerrein klaar zijn. Tevens is men ook al met andere bedrijven in on derhandeling, maar welke dat zijn daar over wil burgemeester Huisman nog niets kwijt. Met deze plannen gaan we naar de provincie". Ook de monumentale poortendie alle stormen hebben doorstaanzijn geslecht. De herinnering blijft. LIMMEN - Het jubileumjaar in Lim men is met het eindejaarsfeest en het schitterende vuurwerk op enerverende wijze afgesloten. Allerwege ontvangen de comitéleden complimenten voor het grandioos verlopen feestjaar. Ook op het laatste feest in de sporthal 'de Ente- rij' konden de feestgangers er maar geen genoeg van krijgen. De wijze waarop de Limmers hebben gereageerd op de georganiseerde activi teiten is het grootste compliment dat het Comité 1250 Jaar Limmen zich kan denken, maar in het allereerste exem plaar van de legpenning van de Ge meente Limmen wordt het ook door het gemeentebestuur nog eens fraai on derstreept hoezeer heel Limmen heeft genoten van het 1250-jarig bestaan. Wat rest zijn de herinneringen en voor het Comité de afwikkeling van wat za kelijke beslommeringen zoals onder an dere de verloren en gevonden voorwerpen tijdens het eindejaarsfeest. Veel goederen zijn inmiddels al weer bij de oorspronkelijke eigenaars terecht, maar vermist is nog een dameshandtas, een fototoestel merk Olympus type OM 10 en een groene herentrui. Er zijn van de gevonden voorwerpen nog niet afge haald diverse sjaals, een trui en een jack. Wat het vermiste fototoestel betreft lijkt de vermissing erg op diefstal. De gedupeerde zou ik ieder geval graag de film terug ontvangen omdat de foto's voor haar veel en voor een ander geen waarde hebben. Voor de gevonden en verloren voorwerpen kan men terecht bij Meintje Guyt in de sporthal d'Enterij. In de finale van het slotfeest zijn ook al le hoeden van de comitéleden verdwe nen. Waarschijnlijk zijn ze in handen gevallen van souvenierjagers. De comi téleden zijn hier niet enthousiast over, ze zouden ze graag weer terug ontvan gen. Meintje Guyt ziet ze gaarne tege moet en zal voor verdere bezorging zorgdragen. Van de overgebleven consumptiebon nen van het eindejaarsfeest kunnen al leen de hele strips van 10 bonnen worden teruggenomen. De enige inle verdatum is zaterdag 12 januari, bij Jos Zomerdijk, Burg. Nieuwenhuyzenstraat 52, tussen 14.00-16.00 uur. De jubilerende Uylenspieghels. LIMMEN - Op zaterdag 12 januari vie ren de Uylenspieghels het grote jubi leumfeest-met hun leden en donateurs. De belangstelling voor dit feest is bin nen en buiten de carnavalsvereniging erg groot. Dit komt vooral door het op treden van de muziekformatie Canyon en de speciale gast Annie Schilder. Het bestuur van de carnavalsvereniging wijst er voor de goede orde op dat men aan de zaal beslist géén lid kan worden, maar alleen op het bekende adres van de ledenadministratie. Het toegangsbewijs voor het jubileumfeest is de lidmaat schapskaart. Deze kaart geeft toegang aan twee personen, het lid en de partner van het lid. De lidmaatschapskaart is op naam gesteld en is niet overdraagbaar aan anderen. De bezoekers van het jubileumfeest worden aangemoedigd om zich wat kle ding betreft voor deze avond te laten in spireren door het motto Carnaval, 25 jaar geen zee te hoog' of anders ten minste in boerenkiel te verschijnen. Uit eindelijk is het een carnavalsvereniging en daar loop je in een driedelig pak echt voor paal. Maar vervolgens loop je dan met een kop als een boei toch weer aar dig in het motto. Het feest vangt aan om 21.00 uur in het parochiehuis en zal duren tot 02.00 uur. TERUGBLIK OP FEESTJAAR 1250 JAAR LIMMEN LIMMEN - Er is tijdens het feestjaar 1990, waarin Limmen z'n 1250 jarig be staan vierde, veel gefilmd. Door NVF Video Produkties, het bedrijf van Jos Baltus, wordt een videoterugblik ver zorgd, een compilatie van door Jos Kra mer en anderen gemaakte video-opna men. De stichting Oud Limmen heeft op haar donateursavonden in Vrede- burg de primeur. Omdat het ging om het herbeleven van een uitzonderlijk feest, waren de ge plande avonden al snel uitverkocht. Voor 11, 12 en 18 januari zijn dan ook geen kaarten meer verkrijgbaar. Voor zaterdag 19 januari, de laatste avond dat de film in Vredeburg wordt ver toond (aanvang 20.00 uur), zijn nog wat kaarten verkrijgbaar. Snel reserveren dus! Tel. 02205-1456 (gemeentehuis). EERSTE HEILIGE COMMUNIE LIMMEN - In de maand april wordt in Limmen het feest van de Eerste Heilige Communie gevierd. Dit is voor de kin deren en voor het gezin, waarin ze thuis horen, altijd een bijzondere belevenis. Op maandag 21 en woensdag 23 januari worden de eerste bijeenkomsten gehou den voor de ouders van de communi cantjes. De kinderen worden door ouders of ver zorgers op dit feest voorbereid, die daarbij bijgestaan worden door de pastores en leerkrachten van de school. Er zijn kinderen, die niet in Limmen naar school gaan, maar die toch meer willen doen met het Eerste Heilige Com muniefeest. De ouderbijeenkomsten zijn ook bestemd voor de ouders van deze kinderen. Zij kunnen contact op nemen met Margriet Kuys, tel. 02205- 224Ö. POLITEBERICHTEN LIMMEpM - Vele mensen alsmede de po litie hebben zich de laatste tijd geërgerd aan de parkeeroverlast op de Kruising Rijksweg/Visweg. Bij de disco. Vooral op de zaterdagavonden. Vooral verkeer dat vanaf de Visweg de Rijksweg oprijdt heeft vrijwel geen uitzicht om dat de kruising volgeparkeerd staat met auto's. Er zijn nu afspraken gemaakt met personeel van de Disco dat de krui sing geheel open gelaten moet worden. Degene, die zijn auto toch op of nabij de kruising parkeert, loopt het risico een bon te krijgen of in het ergste geval weggesleept te worden. In de nacht van 6 op 7 december werd er bij een drogist aan de Kerkweg inge broken. Diverse parfums werden uit de winkel gestolen. Men kwam binnen door een ruit uit de etalage te ver wijderen. Op het Bartigon werd een vogelhuisje uit een tuin gestolen. Op de Hyacinten laan werd het embleem van een Volks wagen type golf gestolen. Op 24 december, rond het middaguur, vond er een aanrijding plaats op de kruising Westerweg/Zanddijk. Een au tomobilist reed over de Westerweg in noordelijke richting. Achter deze auto reed nog een auto. De voorste wilde linksaf de Zanddijk inrijden. Degene die daar achter reed wilde op dat mo ment inhalen, zag dat de auto voor hem links afsloeg. De auto die daarachter reed week uit en reed tegen een paaltje. Materiële schade was het gevolg. Ook op 24 december vond er op de Rijksweg ter hoogte van de Valkeyhal een kop-staart aanrijding plaats. Een auto sloeg linksaf, het terrein van Val- kering op. Degene die daarachter reed remde, maar degene die daar weer ach ter reed zag dit te laat en botste tegen zijn. voorganger op. Materiële schade was het gevolg. Op de avond van 24 december werd er bij een slagerij aan de Kerkweg ingebro ken. De buit bestond uit wat kleingeld. Tijdens de kerstdagen is er gestroopt in het Limmerdie. De dader(s) zijn be kend. Proces-verbaal is opgemaakt. Tevens werd er tijdens de kerst met bloemen gevent langs de Rijksweg. Dit geschiedde zonder vergunning van de gemeente. De legale bloemenhandelaren worden hierdoor gedupeerd en daarom is men weggestuurd. In de nacht van 30 op 31 december werd en bij het Chinees restaurant aan de Rijksweg ingebroken. De buit bestond uit enkele relatiegeschenken, serviesgoe deren, enkele flessen drank en kleding. De dagen voor oudjaar is er hier en daar wat overlast geweest van vuurwerk gooiende jeugd. In enkele gevallen werd al hun vuurwerk in beslag genomen. De oudejaarsavond is verder erg gezellig verlopen. Vooral in de sporthal was het afsluitende feest van Limmen 1250 jaar een ware happening. Alleen hebben en kele mensen een verkeerde jas aange trokken bij het verlaten van de sporthal. Mogelijk dat zij deze even langs willen brengen bij het politiebureau. Ook een fototoestel wordt aldaar vermist. Op 2 januari vond er een aanrijding bij de Texaco aan de Rijksweg plaats. Een automobilist die net getankt had reed de Uitgeesterweg op en stak daarna direct de Rijksweg over. Een tweede automo bilist reed over de Rijksweg in noorde lijke richting en botste tegen de eerste aan. De bestuurder die overstak had en kele gekneusde ribben. Beide auto's hadden materiële schade. Gevonden voorwerpen, vanaf 1 decem ber: sportportemonnee met inhoud, sleuteltje aan een blauw koord, 3 sleu tels aan een zwart hoesje, semafoon, dasspeld, damesportemonnee met in houd, grijze legerpukkel, portemonnee inhoud: twee sleutels, zwarte bril, linker herenhandschoen Verloren voorwerpen vanaf 1 decem ber: sleutelbos met ong. 8 sleutels, bankpas Rabobank t.n.v. Breed, brom fietssleutel Yamaha aan blauw label, sleutelbos aan zwart label, cremege- kleurde portemonnee met inhoud. Openingstijden politiebureau Limmen: Maandagochtend 9.00-12.00 uur; don derdagmiddag 13.00-17.00 uur. Verder vaak door de week open, maar maak eerst even de telefonische afspraak. BASKETBALVERENIGING DUNKING LIMMEN LIMMEN - Afgelopen weekend stond er slechts één wedstrijd op het program ma. Heren I speelde in Haarlem tegen TYBB 2. De wedstrijd verliep in aan vang redelijk goed. Beide partijen gin gen gelijk op, doch Dunking vergat" gedurende een periode van 7 minuten te scoren. Daardoor werd de tweede helft begonnen met 14 punten achterstand. Door een alles of niets" spel werd een deel van de achterstand weggewerkt, maar het eindresultaat bleef steken op 66 tegen 72 punten. VERLIEFD IN DE BIBLIOTHEEK LIMMEN - „Sinds een dag of twee vlin ders in m'n hoofd/ sinds een dag of twee aangenaam verdoofd/ 'k was haast vergeten hoe het voelt om verliefd te zijn/ ik kijk om me heen door een ro ze bril Zo omschreef Hennie Vrienten van Doe Maar het gevoel van verliefd zijn. Verliefd zijn we allemaal op zijn tijd. Een gevoel dat nauwelijks onder woorden te brengen is, maar waar ontzettend veel over geschreven is. In de openbare bibliotheek Limmen, Kapelweg 6a, zijn in de periode tot 31 januari boeken, cd's en videobanden over „Verliefd" bij elkaar gebracht. INGEZONDEN Samen verder LIMMEN - Na jarenlange discussies is op 31 augustus 1990 unaniem door de gemeenteraad beslóten dat de locatie voor de supermarkt nabij de hoek Kerkweg-Middenweg wordt. Deze loca tie heeft de voorkeur van de Unigro en van de plaatselijke ondernemer De Groot BV. Wat is er na die tijd gebeurd? Het ge meentebestuur grijpt terug naar 1988 en besluit, zonder raadsbeslissing, dat Al- bert Heijn de ontwikkelaar mocht worden. Wij van Super hadden in die tijd niet zo'n beste start gemaakt. Er werden Super-zaken bezocht, die niet aan de verwachtingen voldeden. De koers moest veranderd worden: kiezen voor een organisatie, die gespecialiseerd is in supermarkten, passend in de gemeente Limmen. De gemeenteraadsleden zijn voldoende ingelicht inzake de winkel keuze van onze kant. Limmen verdient een volwaardige su permarkt en in de bestaande super markt is er geen ruimte meer voor uit breiding. De parkeergelegenheid is nu een ramp: veel klanten willen wel bij ons winkelen, maar kunnen hun auto niet of nauwelijks kwijt. Eén «ding is mij compleet onduidelijk. Albert Heijn moest een concurrentiepo sitie innemen. Volgens mij is dit alleen te realiseren als de filialen in Castricum en Heiloo sluiten. Betere bereikbaarheid is voor de consu ment van groot belang. Wij zullen er al les aan doen om het winkelgedrag van de consument te veranderen. John de Groot, medewerker Super PROGRAMMA IN SPORTHAL d'ENTERIJ Zaalvoetbal KNVB Vrijdag 11 januari: Knip i/d Mare - Wios/Sp.boys 19.00 Intercity - Plubos 19.50 de Bascule - Oude Clipper 20.40 Knip i/d Mare - De Stapper 21.30 Tel.Stars - Kanaalzicht 22.20 Volleybal Dinsdag van 20.00 - 23.00 uur. Sportinstuif 55-plus Donderdag van 14.00-15.30 voor dames en heren. Zaalvoetbal Jeugd zaterdag 12 januari van 12.30 - 15.00 uur. Basketbal Zaterdag 12 januari: Dunk. Limmen - The Sea D. k.ms.15.15 Dunk. Limmen - Lake C. PI. hr. 16.30 Dunk. Limmen - Wilskracht hr. 17.45 Bedrijfsvoetbal Zaterdag van 19.30 - 22.30 uur. Zaalvoetbaltoernooi: V.V. Limmen van 11.30-17.30, zondag 13 januari. Katholiek Vrouwengilde Limmen Woensdag 16 januari: jaarvergadering met daarin een bestuurswisseling en na afloop kienen. Aanvang 20.00 uur in het Parochiehuis. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: mw. Waijers, tel. 2256. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal, Kerkweg 20, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen: Kennemerstraatweg 382 te Heiloo (tel. 072-330984 of 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Kruisvereniging Limmen Dagelijks spreekuur tussen 13.00-14.00 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedeisende gevallen kunt u bellen 072-126482 (Alarmcentrale). Gemeente Limmen Openingstij den gemeentesecr etarie 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder nummer (02205-)1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. De afdeling sociale zaken is in ieder ge val bemand op maandag- en donderda gochtend tussen 9.00 en 12.00 uur. Door de geringe personeelsbezetting kan zij op andere dagen wel eens geslo ten zijn. Gezinsverzorging Bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks: 8.30-9.30 uur. Voor aanvra gen om hulp, bel het centrale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereikbaar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de bereikbaarheidsdienst: 072-156400. Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Castricum/Limmen De kleine huisdierenpraktijk van de die renartsen H. Wolters en mw. S. Asyee, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spreek uur van 13.00-14.00 uur en volgens tele fonische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en S. Hijlkema, Dotterbloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u eventueel auto matisch doorgeschakeld. Behandeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dierenarts Limmen Dr. Schaap en Dr. Duyser zijn te berei ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaarden welzijn Limmen Secr.: Mevr. A. van Bleisem, Visweg 18, 1906 CS Limmen, tel. 02205-1295. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Diensten: Geen opgave ontvangen. Pastoor: P. Ruiter, Dusseldorperweg 74, tel. 1275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars, Dusseldorperweg 103 (bovenzaal Parochiehuis), tel. 3793. (Privé: 02513-15563, tussen 18.00-19.00 uur). Spreekuur: donderdag van 13.00-14.00 uur. Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. D. Jansen, Sportlaan 20. Inlichtingen (tuusen 18.00-19.00 uur): tel. 1776. Kinderopvang Voor aanmeldingen voor en informatie over het gastouderproject: mw. A. Fre- deriks; spreekuur op woensdag van 9.30-1Ó.30 uur in het gemeentehuis. Zij is dan tel. bereikbaar onder nunuher 1456. Tijdens de overige kantooruren kunt u haar bellen onder nummer 072- 156771. v JOC CONQUISTA LIMMEN - Vrijdag 11 januari gaan de deuren zoals gewoonlijk open om 20.00 uur voor alle jongeren. Speciaal aan de-^ ze avond is dat deze geheel door meiden^ geleid zal worden. Wie dat zijn, daar voor moet je maar komen kijken. Zaterdagmiddag gaan we vanaf 14.00 uur met de 7- tot en met 12-jarigen knuffel- en lappen-figuren maken. En tree 1 gulden. Zaterdagavond gaan we vanaf 20.00 uur zwijmelen met een romantic eve ning. Entree geheel gratis. Dusseldorperweg 65, 1906 AJ Limmen, telefoon 3581. Geopend: 's middags van 13.30 tot 16.00 uur Dinsdag gesloten. Ook na telefonische afspraak. Dampegheestlaan 31 Limmen behandeling volgens afspraak 02205-1928 Gezichtsbe handeling EGMOND - Het ziet er naar uit dat bij de komende 19e Halve Marathon op zondag 13 januari vanuit Egmond aan Zee de wedstrijd een open strijd wordt. Vooral komt dit door de aanwezigheid van vrijwel de gehele Nederlandse top. Marti ten Kate, John Vermeule, Tonnie Dirks, Cor Lambregts en Bert van Vlaanderen zullen vooral met elkaar strijden om de eer van de beste Neder lander. Uiteraard krijgen zij in de wedstrijd ook de nodige tegenstand vanuit het buiten land. De sterkste tegenstrevers komen uit Polen, Denemarken, Engeland, Ethiopië en België. De Halve Marathon in Egmond wordt ook nu weer georganiseerd door de Stichting Sportevenementen Le Campi on. De 19e editie zou, gezien de grote voorinschrijving, een record belangstel ling kunnen gaan trekken. Tegen de 8000 lopers worden op 13 januari in Eg mond verwacht en het grootste deel zal de halve marathon trachten te volbren gen. Echter, de mogelijkheid bestaat ook om kortere trimlopen door het cen trum van Egmond te lopen, voor tien duizenden toeschouwers in afwachting van de finish van de 21 km loop. De 19e Halve Marathon heeft hetzelfde trajekt als het afgelopen jaar. Het tra- jekt begint met een omloop door het dorp, vervolgens een bostrajekt wat overgaat in de duinen van het Noord hollands Duinreservaat, van vlakke weggetjes die later heuvelachtig worden naar een volledig vlak slot gedurende de laatste zeven kilometer langs het strand. Inschrijving voor de 21 km prestatie loop alsmede voor de trimlopen is op 13 januari vanaf 9.00 uur mogelijk in de sporthal, de kantine van vv Egmondia en het Boulevard Hotel. Het inschrijf geld voor de 21 km bedraagt 18,00; voor de trimlopen betaalt men 5,00. Alle nadere inlichtingen zijn verkrijg baar bij: Emiel Bellis, Castricum, tel.02518-55424; VVV Egmond aan Zee, tel. 02206-1362. s s s N s Limmen25 december 1990 Onze feestdagen zijn goed begonnen met de geboorte van Yvonne en Joyce rusten van 12.30 tot 15.00 uur RuudYvonne en Ralf Donker, Het Achtkant 12, 1906 GD Limmen. Tel.: (02205)-3369. Uw advertentie betaalt zichzelf terug Rijksweg 77 Tel. 02205-2953 Limmen Op 17 januari a.s. vergadert de kommissie I in cul tureel centrum Vredeburg (de benedenzaal). De vergadering is zoals gebruikelijk openbaar en zal aanvangen om 20.00 uur. Wij noemen hier enkele belangrijke agendapunten: 1. Voorbereidingsbesluit t.b.v. pand Hogeweg 118; 2. Krediet voor brandmeldinstallatie Vredeburg.; 3. Krediet voor het verrichten van taxaties; 4. Notitie inzake gemeentelijke struktuurvisie (inkl.) 5. Notitie inzake toepassing Wet Voorkeursrecht Gemeenten. Op 15 januari 1991 vergadert de kommissie II in cultureel centrum Vredeburg (de bovenzaal). Ook deze vergadering vangt aan om 20.00 uur en is openbaar. De belangrijkste agendapunten zijn: 1. Voortgang kwestie verkeersmaatregelen Vislaantje; 2. Keuze winkelbedrijf in supermarkt; 3. Verkoop strookje grond bij hoek Burg. Nieuwenhuijsenstraat-Hogeweg; 4. Delegatie bevoegdheid afgifte invalidenpar- keer kaarten. Tijdens beide vergaderingen zal aan belangstellen den de mogelijkheid worden gegeven om te spre ken over de onderwerpen, die op de agenda staan. Om een ordelijk en vlot verloop van de vergaderin gen te waarborgen, kan de voorzitter van de kom missie de uitoefening van dit spreekrecht aan beperkingen binden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 15