limmen Akers/eet De igmonden DE SLACHTOFFERS VAN DE GOLFOORLOG GIRO 800800 DEN HAAG Geruisloze start van GFT- project in gemeente Akersloot Feestelijke eerste trekking in loterij van Scouting Limmen Inleveren kopij Uitkijkpost in UMMEN en AKERSLOOT HET NEDERLANDSE RODE KRUIS, UNICEF NEDERLAND, STICHTING VLUCHTELING, ARTSEN ZONDER GRENZEN REUMABESTRIJDING MÓÉT DOORGAAN De redactie van de Uitkijkpost heeft voor de schrijvers en schrijfsters van kopij al enige jaren inle- veradressen in Lim- men en Akersloot. Dit zijn: Limmen: Fam. van Diepen, Uitgeesterweg 1A; Akersloot: Fam.Kerssens, Dielofslaan 13. De kopij voor de Uitkijk post dient voortaan uiter lijk maandag om 12.00 uur op de bovengenoem de adressen te zijn inge leverd. Lukt dit niet, dan kunt u nog op maandag tot 17.00 uur met uw kopij terecht op het adres Rechte Hondsbosschelaan 22 te Heiloo. Kopij die te laat door de redactie ontvan gen wordt, schuift auto matisch op naar de vol gende week. Mozaïekendagen Limmen 1991 Agenda Akerstent Banenmarkt in Egmond DRINGEND VERZOEK Veel reumapatiënten dragen hun pijn in stilte. Het Reumafonds kan helpen. Helpt u het Reumafonds? I 324 GIRO UITKIJKPOST 6 MAART 1991 v. - te Tim ri-.lllffi'AS''- OUDE MUZIEK IN DE WOLLEWEI LIMMEN - Op dinsdag 12 maart om 14.00 uur organiseert de Stichting Wel zijn Ouderen Limmen in de Wollewei te Limmen een muziekmiddag voor 50-plussers. Uitgenodigd is het ensem ble Oude Muziek Limbombardo o.l.v. Marcel Baars. Dit jonge Limmer gezel schap bestaat nu ongeveer twee jaar en heeft onder andere tijdens de festivitei ten van het 1250-jarig bestaan van Lim men van zich doen horen. De bezetting bestaat uit hobo, 3 klarinetten, 3 dwars fluiten, 2 blokfluiten, afgewisseld door slaginstrumenten, gitaar, mandoline, trommel, accorderon, kistorgel en zang. Op het programma staat muziek van di verse meesters vanaf de middeleeuwen tot aan de 20e eeuw. De toegang is gra tis en u bent van harte welkom. POLITIEBERICHTEN LIMMEN - Op 19 februari werd de Vis- weg, ten westen van de Rijksweg enige tijd afgesloten in verband met een gaslek. Het Gasbedrijf kon na enige tijd het lek stoppen, waarna de afsluiting opgeheven kon worden. Vanaf een bouwterrein aan de School- weg in Limmen werd een flinke hoeveel heid koppelingen t.b.v. de steigerbouw gestolen. Vermoedelijk is dit tijdens de vorstperiode gebeurd. De politie ver zoekt eventuele getuigen zich te melden bij de politie. Op 21 februari werd een drietal jongens uit Limmen betrapt, toen zij bezig wa ren op het terrein van een transporton derneming te Limmen frisdrank uit vrachtauto's te stelen. Een van de jon gens kon door de benadeelde worden aangehouden en overgeleverd aan de politie. De andere twee jongens werden later bekend en verhoord. Tegen hen zal proces-verbaal worden opgemaakt. Op 25 februari vond er op de Rijksweg te Limmen een aanrijding plaats tussen drie personenauto's. Alle drie reden zij in de richting van Alkmaar. De bestuurster van de achterste persone nauto lette niet goed op en botste tegen de achterzijde van de voor haar rijdende personenauto, toen deze zijn auto tot stilstand bracht. Door deze aanrijding botste deze op zijn beurt weer tegen de voor hem stilstaande personenauto. Ge lukkig bleef het bij materiële schade. Op 28 februari vond er op de Rijksweg A-9 een aanrijding plaats tussen twee personenauto's. Ook hier was onoplet tendheid van één van de bestuurders de oorzaak dat deze op de voor hem rij dende auto botste. Ook hier bleef het bij materiële schade. Op 1 maart werden er twee snelheid scontroles gehouden. Op de Uitgeester weg werden drie bestuurders bekeurd wegens te hoge snelheid en op de Rijks weg werden 10 bestuurders bekeurd we gens te hard rijden. De hoogste gemeten snelheid was 76 kilometer per uur waar er ter plaatse 50 kilometer per uur gere den mag worden. Een oplettende inwoner uit Limmen zag dat er rook kwam uit een hooiberg aan de Hogeweg te Limmen. De gewaar schuwde politie constateerde broei en nadat de brandweer eveneens ter plaatse was gekomen, werd de hooiberg uit el kaar getrokken. Hierdoor werd een hooibrand voorkomen. Op 2 maart werd er tussen 18.30 en 23.30 uur ingebroken in een woning aan de Burg. Nieuwenhuijsenstraat te Lim men. De bewoners waren net de dag er voor op vakantie gegaan. Men is binnengekomen door een bovenlicht te forceren. Diverse apparatuur werd er meegenomen. Gevonden voorwerpen: een sleutel met AKERSLOOT - Vrijwel geruisloos." Zo omschrijft burgemeester Cornelisse van Akersloot de start deze week van het GFT-project in zijn gemeente. „Na tuurlijk", relativeert hij enigszins, ,,er zijn legio vragen gesteld. Bijvoorbeeld, waarom mensen een groene rolemmer krijgen terwijl ze zelf al composteren. Als je uitlegt dat we nu één lijn moeten trekken, maar daar in de toekomst indi vidueel op in willen spelen, bestaat er begrip. Ook over de grootte va de ro- lemmers zijn vragen gesteld. Ik kan me voorstellen dat 't even wennen geblazen is, maar ik ga er van uit dat 't wel lukt. Denk nog eens aan die oude vuilnisbak. Dat ding was echt onhandelbaar", tornelisse heeft de indruk dat de bevol king begrip heeft voor de extra inspan ning die nu wordt gevraagd om de afvalberg een kopje kleiner te maken. ,,De zorg voor een schoon milieu leeft sterk. Bovendien, de voorlichtingscam pagne heeft goed gewerkt. Een aantal mensen begrijpt echter niet dat de reini gingsrechten verhoogd moeten worden op het moment dat je een steentje bij draagt aan een schoner milieu, terwijl ook de verwerkingskosten van het afval minder worden". Cornelisse kan zich dergelijke opmer kingen voorstellen, maar: „We zijn be zig met een inhaalrace. Als we niet met het GFT-project waren begonnen, zou den de consequenties voor de reinigings rechten nog veel groter zijn geweest. De beloning voor milieubewust gedrag ont breekt op dit moment. De opgave voor de toekomst is dan ook om de hoeveel heid huisvuil die wordt aangeboden, te koppelen aan het tarief". Waardering Waardering uit Cornelisse voor de men sen die bij de gemeenschappelijke tech nische dienst van de gemeenten Aker sloot en Limmen de afgelopen maanden bezig zijn geweest met de voorbereidin gen van het GFT-project. „Een hele klus, die tussen de bedrijven door op geknapt moest worden. Ook in de avon duren en op zaterdag is hier hard aan gewerkt. Het ambtelijk apparaat is en thousiast geworden voor deze nieuwe klus, temeer daar het scheiden van huis vuil goed is voor het milieu", aldus Cornelisse. Als bestuurder vindt hij voldoening in het feit dat Akersloot in zekere zin trendsettend bezig is. ,,Op het moment dat minister Alders in de Tweede Kamer vertelt dat het scheiden van afval aan de bron dringend noodzakelijk is, zijn wij al druk bezig. Dat schenkt voldoening. Meestal is het zo dat je na een besluit van de Kamer pas na enkele jaren iets merkt. We zijn nu heel actueel bezig. Je Burgemeester Cornelissen van Akersloot is tevreden over de intro ductie van de gescheiden inzameling van huisvuil. voelt je als Akersloot bijna een beetje belangrijk". Niettemin, Cornelisse wil verder. ,,Het klein chemisch afval is het volgende probleem waarop we ons storten. Ik hoop dat alle huishoudens in Akersloot nog dit jaar een milieubox krijgen, waa rin zijn hun kleine chemisch afval kun nen opslaan. Die kunnen ze dan afgeven bij de chemocar, die vier keer per jaar langs komt. Weliswaar kan het klein chemisch afval nu afgegeven worden bij een aantal winkeliers, maar ik ga er va nuit dat de score veel hoger is als het klein chemisch afval ook wordt opge haald". Akersloot heeft de zorg voor het milieu hoog in het vaandel. Corne lisse: Ik hoop eerlijk gezegd dat zo' GFT-campagne ook bijwerkingen heeft. Misschien laten de mensen de au to wat vaker staan als ze boodschappen moeten doen. Misschien gaan ze ook een keer met de fiets op vakantie". INFOLIJN BLIJFT VOOR AKERSLOOT AKERSLOOT - Ook nu het apart inza melen van groente-, fruit- en tuinafval begonnen is, kunt u nog gebruik maken van de infolijn van de gemeente. Want de gemeente is graag behulpzaam om problemen op te lossen. U kunt de info lijn bellen, 't liefst tussen 14.00 en 16.00 uur. Het nummer van de infolijn is 02205-3505. U kunt vragen naar de heer Castricum. letter ,D'. Openingstijden bureau te Limmen: maandagmorgen van 9.00-12.00 uur en donderdagmiddag van 14.00-17.00 uur. Buiten deze uren kunt u het beste even een afspraak maken. LIMMEN - Met de feestelijkheden van het afgelopen jaar nog in het hoofd is het Mozaïekenkomitee weer vol enthou siasme begonnen met de voorbereidin gen van de Mozaïekendagen van 1991. Ongetwijfeld hebben een aantal leggers en prikkers al een onderwerp uitge werkt. Anderen zijn nog druk aan het overleggen met welk idee zij dit jaar voor de dag zullen komen. Dat zal niet meevallen, want er is het afgelopen jaar weer veel gebeurd. Denkt u eens aan het milieu, de sport, de lokale en landelijke politiek. Heeft u een idee belt u dan even onze vertrouwensman. Hij kan u vertellen of uw onderwerp en uitwerking toevallig door anderen ook is uitgekozen. Zo kunnen vervelende doublures worden voorkomen. Uiteraard behandelt hij uw informatie met uiterste discretie. Wij wijzen u erop dat dit jaar de vertrou wensman is: C.Hooijboer, Kapelweg 26, tel. 2235. De bloemendagen zijn dit jaar gepland van zaterdag 27 april tot en met donder dag 2 mei. Uiteraard kunnen deze data nog veranderen als de natuur dat nood zakelijk maakt. Ook de datum van de jaarlijkse voorlichtingsavond voor alle belangstellenden is al bekend: dinsdag 2 april. Het komitee heeft tot haar spijt geen dia's van de vorige bloemendagen. Wij gebruiken die altijd voor onze folders en routeboekjes. Daarom willen wij graag in contact komen met mensen die in het afgelopen jaar dia's hebben ge maakt. Zou u contact op willen nemen met onze vertrouwensman? Verder zou het komitee in verband met de vaststelling van de route willen we ten, of er werkstukken gemaakt gaan worden in het plan d'Enterij. Wij vra gen eventuele makers in dit plan even te bellen naar J. F. Seignette, tel. 3296. TAFELTENNIS DEPOVA LIMMEN - Vlak voor de helft van de voorjaarscompetitie haalden de eerste teams van de Limmense tafeltennisvere niging een paar belangrijke overwinnin gen binnen: de jeugd 1 won achtereenvolgens van Treffers 4 en Po- lisport 1, waarbij vooral die laatste 10-0 met een weer ongeslagen Jurjun Ypma opvallend sterk was. Het eerste senioren had onverwacht veel moeite met het ervaren Hooge HUys 4, waarin de materiaalman Klaas Poeza met zijn plank en een niet te onderschat ten hoeveelheid ervaring zelfs tegen on ze sterren Stoop en Den Ouden de winst behaalde. De uitslag 5-5, deed dit team echter niet afdwalen van het doel dat ze zich hebben gesteld: promotie naar de 2e klasse, wat een week later werd gede monstreerd tegen medekandidaat D.O.V. 3, dat met maar liefst 7-3 werd ingepakt. COLLECTE REUMAFONDS LIMMEN De Reumafonds-collecte is dit jaar in de week van 11 tot 18 maart. Precies 65 jaar is dit fonds al be zig met onderzoeken naar de oorzaken van reuma. Door uw financiële hulp kunnen deze onderzoeken verder gaan. Ook worden met uw hulp aanpassingen in woningen en aangepast vervoer gefi nancierd. Met uw hulp wordt voorlichting gege ven in de vorm van folders, lezingen en films over de ziekte waaraan zo'n 300.000 Nederlanders lijden. Ook dit jaar rekent het Reumafonds weer op uw steun. Geef per bank (nr. 70.70.70.848), giro (nr. 324) of via de collectanten, die in de week van 11 tot 16 maart bij u langs komen. RAADSVERGADERING AKERSLOOT AKERSLOOT - De instelling van een 30 km zone aan de Frans Halslaan moet er toe bijdragen de verkeersveiligheid te verbeteren. Intussen is met de werk zaamheden een start gemaakt. De P.v.d.A. was het niet eens met de pla teaus die zijn aangebracht, te laag naar hun idee. Dat geeft geen remmende wer king. In de praktijk blijkt dit nogal mee te vallen, de omgeving heeft geen klach ten en voor de SRV-auto en de sneeuw schuiver leveren deze plateau's zo geen problemen op. De heer C. Ruyter (CDA) vroeg in de rondvraag hoe het met de sociale wo ningbouw stond in de Klaas-Hoorn pol der. Burgemeester Cornelisse ergerde zich nogal aan uitspraken van de Stich ting tot Behoud van Alkmaardermeer en omgeving die suggereren dat er alleen maar luxe villa's gebouwd zullen wor den. ,,Dat is niet waar", aldus Cornelis se. Naast de dure woningen worden er wel degelijk premie A en C woningen gebouwd, zo staat dat in de struk- tuurvisie". Een aantal sherpa's van de Limmer scouting verrichtten de eerste trekking in de superloterij ten bate van een nieuw clubhuis. LIMMEN - Onder zeer grote belangstel ling vond zaterdagavond in restaurant de Gastronome, de eerste trekking plaats van de superloterij van Scouting Limmen. Deze loterij is opgezet om de Scouting aan een nieuw te bouwen blok hut te helpen. Marco Berkhout verwelkomde de vele gasten en onder het toeziend oog van notaris van Zanten werden door drie Sherpa's de eerste loten getrokken. Daar niet alle prijswinnaars in de zaal zaten zullen wij hieronder de winnende nummers bekend maken. Na de trekkerij waren de meesten gasten nog lang niet van plan naar huis te gaan. Dick Huis verzorgde op uitbundi ge wijze de muziek en de hele avond was het nog van komen en gaan van mensen die toch wel nieuwsgierig waren of ze in de prijzen waren gevallen, want de winstkans is vrij groot n.l. 1 op 4 en de hoofdprijs is een auto. Op 6 april is de tweede trekking in Café Bar de Uit komst aan de Rijksweg in Limmen. Hier volgen de namen en nummers van de eerste trekking: le 904, B. Martens; 2e 501, F. Regtop; 3e 389, W. Glas; 4e 409, A. Groot; 5e 831, A. Borst; 6e 369, P. Mondano; 7e 867, M. v. Admiraal; 8e 233, P. Lute; 9e 813, D. Winder; 10e 444, F. Weigraven; 11e 37, Els Kors- man; 12e 646, J. Aarendse; 13e 778, P. Bakkum; 14e 569, W. de Nijs; 15e 986, A. Smit; 16e 277, M. v.d. Weide; 17e 773, N. Bakker; 18e 132 A. C. P. Mors; 19e 372, C. J. Groot; 20e 821, T. Min; 21 173, A. Drostrop; 22e 350, C. Schoonhoven; 23e 129, W. v. Til; 24e 661, J. Verweij; 25e 150, K. J. M. Admiraal-de Wit. De redactie van de Uitkijkpost is niet aansprakelijk voor eventuele fouten in de gepubliceerde lijst van prijswinnaars. SCHAKEN IN LIMMEN LIMMEN - Met een forse zege van 7-1 op het Alkmaarse VVV 5 behield Vrede- burgs eerste team zijn kampioenskans. De punten werden verzameld door O. van Buuren, T. Morcus, G. Hafkamp, D. Schut, E. Kerkhof, en G. Hes die wonnen en J. Admiraal en J. Limmen die remiseerden. Minder succesvol was het tweede achttal dat met AV2AV2 van Excelsior 3 verloor. Er waren hier drie bordzeges, voor C. Limmen, G. de Graaf en E. Kerkhof en een remise voor P. van Buuren. De 20e ronde onderling leverde geen verrassingen op. De frappante klim op de ladder van N. Hageman kwam in een goede partij tegen J. Admiraal met een nederlaag tot staan. In de B-groep keer de er aan de top wat spanning terug door de zege die A. Kaandorp op B. v.d. Heijdt behaalde. R. Lammers en M. Zuurbier profiteerden niet mee door respectievelijk van P. Vessies en J. Teb- bens te verliezen R. Slob en N. Min wonnen in de C-groep van W. Koene koop en D. de Wit en zijn met 6 uit 7 de grootste kanshebbers op promotie. W. Miltenburg speelde tegen T. Dekker re mise. Hij voert nu met 6/2 uit 9 enigs zins geflatterd de C-lijst aan. De overige uitslagen zijn: A: T. Morcus - O. v. Buuren 0-1; G. Hes - J. Limmen rem.; G. de Graaf - R. Rommel rem.; T. Schut - E. Kerkhof 0-1; P. v.d. Heijdt - K. Aafjes 0-1; A. Duikersloot - B. Kerkhof 0-1; R. Dene kamp - J. de Graaf rem.; P. v. Buuren - H. Druijven 1-0; H. Levering - P. de Waard 0-1; R. bakkum - J. Zentveld 0-1. B: G. Kaandorp - C. Visser 1-0; M. Custers - F. Nijman rem.; M. Bos - B. de Waard 1-0; B. Dirkson - N. Admi raal 0-1; O. Kaandorp - R. Morcus 1-0. C: M. Peek - I. v.d. Vegte 1-0; H. Min - L. v.d. Eng 0-1; A. de Waard - E. Hekkelman 1-0; L. v.d. Eng-A. de Waard 0-1. DUNKING LIMMEN LIMMEN - Afgelopen weekend traden er twee teams van Dunking Limmen in het strijdperk in Haarlem-Noord. De zes meisjes kadetten ontmoetten onze Gezellen in een stevige wedstrijd. Al in de eerste helft moest Jaqueline Smit met een geblesseerde enkel het veld verlaten. De overige vijf meisjes deden hun uit erste best. Ondanks de press van OG wist Antoinette Winder toch enkele ke ren door te breken. Helaas was dat niet voldoende en verloor Dunking Limmen met 47-26. Beter deed het heren 3 team van «Dun king Limmen het. Ook zij troffen Onze Gezellen als tegenstander. Doch nu lie ten de heren van het begin af aan zien wie de sterkste was. Alleen een lichte te rugval in de eerste helft gaf OG wat moed bij een ruststand van 27-29. Hier door werden onze heren pas echt wak ker. Door goed samenspel werd de tweede helft overtuigend gewonnen. De heren versloegen OG met 45-61. Aanstaande weekend speelt Dunking Limmen drie thuiswedstrijden. Vanaf 15.15 uur spelen Heren 3, Heren 2 en Heren 1 in de Enterij. Kom eens kijken en geniet van aantrekkelijk basketbal. Poppentheater Dibbes en filmhuis In de maand maart zijn er poppenvoor- stellingen op 16, 20, 24, 27 en 30 maart. De voorstelling op 24 maart is een gastoptreden door poppentheater Jejem Piron met het spel 'Een spoor van Ho ning' voor kinderen van 4 tot 8 jaar. De aanvang hiervan is 14.00 uur. Op zater dag 23 maart: jeugdfilm 'Schaduw van Emma' voor kinderen van 9-14 jaar, aanvang 19.00 uur. Inlichtingen en/of reserveringen (entree 5,00 per per soon): 02513-13447. Adres: Wilhelmi- naplein 3, Akersloot. EGMOND - Het gemeentebestuur van Egmond organiseert op zaterdag 16 en op maandag 18 maart onder het motto "Deze plaats is nog vrij!" een banen markt in het gemeentehuis te Egmond aan Zee. Tal van bedrijven en instellin gen in Egmond en daarbuiten zijn bena derd en gevraagd hun medewerking aan deze markt te verlenen. Het doel van de ze banenmarkt is de vraag en het aan bod van werk tot elkaar te brengen. Reeds geruime tijd voert het gemeente bestuur van, Egmond door het opzetten van projecten actie om werkzoekenden te helpen bij het vinden van werk. In Egmond zijn de afgelopen jaren een aantal projecten van start gegaan. Eén van de projecten is bijvoorbeeld het plaatsen van jeugdige werkzoekenden op scholen, instellingen of bij de ge meente in het kader van een jeugdwerk garantieplan. Sinds oktober 1990 wordt in het gemeentehuis periodiek kantoor gehouden door het uitzendbureau Randstad. Daarnaast is men bezig met het opzetten van Banenpools. Het volgende project is het opzetten van een banenmarkt in het gemeentehuis van Egmond aan Zee. Verschillende be drijven en instellingen zijn persoonlijk en schriftelijk benaderd met het verzoek aan de banenmarkt deel te nemen. Be drijven, die één of meer vacatures heb ben voor bijvoorbeeld tijdelijk, vast, seizoen- of vakantiewerk worden in de gelegenheid gesteld hun "koopwaar" in stands aan te prijzen. Werkzoekenden in Egmond zijn door het gemeentebestuur via publicaties in de pers, schriftelijk of persoonlijk geïn formeerd over deze banenmarkt en uit genodigd deze markt te bezoeken. Maar wat belangrijk is: Iedereen die werk zoekt is hartelijk welkom op deze ba nenmarkt. De banenmarkt wordt ge houden in het gemeentehuis op zaterdag 16 maart van 10.00 tot 14.00 uur en op maandag 18 maart van 9.00 tot 12.00 uur. CONQUISTA ZOEKT MEDEWERKERS LIMMEN - Het jongeren ontmoeting scentrum van Limmen, Conquista, heeft elke zaterdag activiteiten voor de kinderen. Eenmaal in de twee weken 's ochtends voor de 4 t/m 7-jarigen en eenmaal in de twee weken 's middags voor de 7 t/m 12-jarigen. Naast een vaste groep van medewerkers kunnen we enkele mensen plaatsen voor het be geleiden van de kinderen. Heeft u inte resse om één keer in de vier weken te helpen, daïn kunt zich melden bij Con quista tijdens een van de activiteiten op de zaterdag. Ook kunt u bellen om een afspraak te maken, el. 2811, zaterdag tussen 14.00 en 16.00 uur. STRATEN EN FAMILIE TOERNOOI LIMMEN - Het straten- en familie voetbaltoernooi op 29, 30 en 31 mei be gint steeds vastere vormen aan te ne men, nu het aantal deelnemende teams bekend is. Het gaat om 26 herenteams en 9 damesteams. Vooreen gelijkmatige poule-indeling zou de aanmelding van nog een damesteam zeer welkom zijn. De supportersvereniging van VV Lim men gaat ondertussen wel door met de organisatie, dus de aanmelding dient wel op korte termijn te geschieden. Het definitieve reglement is nagenoeg gereed en wordt dan aan de deelnemers toege zonden. WINTERPRET EN HIP HOP IN CONQUISTA LIMMEN - Als je de afgelopen week vakantie hebt gehad en niet in de gele genheid was om op wintersport te gaan, dan niet getreurd. Conquista organi seert vrijdag 8 maart een onvervalste apres-ski-avond. Sneuuw, lange tafels en bijpassende muziek is het scenario voor een gezellige avond. Om 20.00 uur gaan we open en de dooi zal rond de klok van 1.00 invallen. Zaterdagmiddag zijn de 8 t/m 12-jarigen weer aan de beurt. Vanaf 14.00 uur gaan we sieraden met ze ma ken. Oorbellen, ringen en armbanden, van alles is mogelijk. De entree is zoals gewoonlijk slechts 1,00. 's Avonds wordt Conquista omge bouwd tot discotheek. Hip hop, acid en house-muziek is waar het omdraait. Va naf 20.00 uur kunnen alle tieners van Limmen uit hun dak gaan. Want waa rom ver weg gaan, als je het ook zo dicht bij huis kunt vinden. Zondagmiddag zijn de jongeren weer welkom in ons jongerencafé. Het is de laatste dag van je vakantie, maak er dus iets moois van en kom naar Conquista. SV DE VRIJHEID LIMMEN - Uitslag Schietvereniging De Vrijheid Limmen, clubavond 27 februa ri in De Lantaarn. Ere-klasse: 1. S. Schilder 100, 2. Hooyboer 99, F. Zon neveld 99; A-klasse: 1. Schatt 99, 2. R. Lehman 98, 3. G. Molenaar 97; B- Klasse: 1. E. Pepping 96, 2. K. Schol 95, 3. C. Onderwater 94; C-Klasse; 1. A. Engel 98, 2. P. Walbeek 95, 3. J. v. Duin 94. De redactie van de Uitkijkpost wil via deze oproep het volgende ver zoek doen aan alle schrijvers en schrijfsters van kopij: WILT U DE TEKST BIJ VOOR KEUR GETYPT INLEVEREN BIJ DE BEKENDE ADRESSEN? Dit voorkomt eventuele fouten en bespaart de redactie veel tijd. Bij voorbaat dank! De redactie. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE LIMMEN LIMMEN - Geboren: Agatha Cathari na Margaretha, dochter van Laurentim J.C. Bruijns en Alida P.M. Bakkum Wesley, zoon van Theodorus J.M. Böh- mer en Cornelia A.J. Lahoye. Robin, zoon van Rudolf Freriks en Carolina H.J. Settels. Sander Johannes Wilhel mus, zoon van Petrus de Graaf en Ca: tharina M. van Diepen. Cindy, dochter van Johannes J. Groot en Catharina J.M. Dekker. Maria Johanna Geertrui- da, dochter van Nicolaas M. Kool en Maria J. Glorie. Joost, zoon van Theo dorus J.M. van Leeuwen en Margaretha A.J. Bakkum. Rosalie Johanna Maria, dochter van Stanislaus L. Leijen en Jo hanna C.M. Schouten. Yoeri, zoon van Jozeph G.M. Min en Ingrid H.M. Duin. Chaira Nathalie Adelfa, dochter van Marcel A.J. Nieuwland en Solange F.M. Ilario. Beryl Suwena, dochter van Nathaniël Pinas en Thelma I. Pinas. Jennique Kutera, dochter van Nathaniël Pinas en Thelma I. Pinas. Michaël Jo zef, zoon van Johannes P.M. Ruiter en Theodora M.A. Admiraal. Dennis, zoon van Gerrit W.R. Turkstra en Est her M.C. Hollenberg. Cornelis Petrus Johannes, zoon van Hendrikus L. Vree burg en Petronella M.C. Duykersloot. Kim, dochter van Friedrich Waag- meester en Diana Hink. REUMA DESnilE MEMPHIS IN JOEB EGMOND - Zonag 10 maart is het weer ouderwets genieten in ons gebouw van de groep Memphis. Deze formatie uit Alkmaar staat garant voor een portie onvervalste muziek uit de jaren '60 en '70. Vooral het Rolling Stones repertoi re brengen zij zoals geen enkele band uit deze omgeving. Ieder is van harte wel kom om 18.00 uur in J.O.E.B. aan de Herenweg 69 te Egmond-Binnen. Om de entree hoeft je het niet te laten, want die is slechts 5 gulden. LAMORAAL VAN EGMONT GEEFT CONCERT IN NIEUW UNIFORM EGMOND - Muziekvereniging Lamo raal van Egmont geeft zaterdag 9 maart haar jaarlijkse donateurs-concert in dorpshuis Hanswijk te Egmond aan den Hoef. Zoals gebruikelijk heeft het con cert een thema, dit jaar is dat: Mozart in Egmond". Lamoraal van Egmont zal tijdens dit concert voor het eerst gekleed gaan in het nieuwe uniform. Het thema Mozart in Egmond" is ge kozen omdat in 1991 de 200-ste sterfdag van Wolfgang Amadeus Mozart wordt herdacht. Muziek van deze componist staat dan ook op het concertprogram ma. Zo zal een deel van Mozart's popu lairste werk, ,,Eine kleine Nachtmusik", uitgevoerd worden. Ook een selectie uit de opera ,,Die Zauber- flot'e" wordt gespeeld. Behalve muziek van Mozart zijn er ook andere genres muziek te beluisteren, o.a. muziek uit ,,Der Vogelhandier", Spaanse muziek en twee solisten zullen van zich laten horen. Bijzonderheid tijdens dit concert is dat lamoraal van Egmont het nieuwe uni form aan het publiek zal presenteren. Na een lange periode dienst gedaan te hebben was het noodzakelijk het oude uniform te ruilen voor een nieuwe. Een jaar van voorbereiding is vooraf gegaan aan het nieuwe uniform en Lamoraal van Egmont is bijzonder blij dat juist op het donateursconcert voor het eerst getoond kan worden. Statenlaan 128,2582 GW Den Haag. Bankrek.nr.: 70.70.70.848. Giro: 324. NATIONAAL REUMAFONDS 0 Deze aktie wordt gevoerd in samenwerking met: Memisa, Mensen in Nood, Novib/Gast aanTafel, de Stichting Oecumenische Hulp, Tear Fund en Terre des Hommes.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 10