VAN OS MODE nodigt u uit! VAN OS MODE nodigt u uit! iSBSSs WÊMgm Nieuwe najaarscollecties Heiloo Winkelhof 't Loo 072-332779 tA& OsUt^VLoi Kennemersiraatweg 101, Heiloo NU: Big John jeans voor f 69,90 Ladies: Wii&tëMi Otto van Os: het eigen' personeel draagt maar wat graag de mode die ze zelf verkopen. een uitgebreide collectie jeans: o.a. Aviatic, Big John, Chevig- non, Esprit, Rifle, Trader, Tripper. Kleine veranderingen gebeuren gratis in eigen atelier. winkelhof 't loo 10-11 Heiloo 't Loo 42 Esprit Collection Portobello's Cartoon Tehen Triangle Chilly Time Radoo Turnover S'Oliver Men: Martinique Portobello's C.P. Company Armani Marc O'Polo Cottonfield Esprit Men Bogie S'Oliver X-Posé: vind je die knopen op dit vest niet apart? Jonge mode Kindermode Kousen Hotpants met een wollen maillot, rock en rollkousen zijn het hele maal. Daarop weer van die leuke truien met een ingebreid motief of geappliceerd met een beer, eend of mickey mouse. Voor hen ook gebloemde jacks en veel soorten lange broeken, daarbij bonte gekleurde schoenen en u be grijpt dat het geheel er zeer fleurig uitziet. Zo ongeveer tot de vijfde klas is dit voor kinderen het modebeeld. Dan breekt er voor moeder en kind een moeilijke periode aan. het z.g. mer ken tijdperk. Mooi of lelijk doet er niet toe als het het juiste merk maar is. Dit geldt voor de hele garderobe. Doe je er niet aan mee, dan lig je er uit en aangezien dit een (zeer) dure grap is kan niet elk gezin zich dit permiteren wat dan vaak tot ver drietige situaties leidt. Kinderen maken hun eigen regels, daar is dus weinig van te zeggen, (misschien zou een uniform toch handiger zijn). In het toch wat hevige modebeeld blijft de kous beslist niet achter. Zij laat duidelijk van zich spreken en is nadrukkelijk aanwezig. Mooie glanzende garens in allerlei kleuren, zwarte kousen met ingebreide bloe men in rood, wit en beige. De elastische kous in glansgarens is een veel gevraagd artikel. Ook de ondoorzichtige kous, veelal in zwart, is erg in trek. Voor feestelij ke gelegenheden zijn er kousen met mooie strassversieringen. Het been krijgt dus de volle aandacht. Grote oorbellen blijven oojc het ko mend seizoen non „in" daar alles groot en veel is blijven de tassen ook niet achter glad en eenvoudig in mooi materiaal maar groot en shawls in een bonte schakering. Vet: wat een heerlijke truien en wat dacht u van mijn roze jack met een gebloemde capuchon? winkelhof 't loo 10-11 M Castricum Geesterduin 22 De mode voor de jongeren is heel leuk, vrolijk, kleurig en veel moge lijkheden. De legging, did van de zomer tot de kuit kwam en vaak ef fen of gebloemd was blijft, maar is een stukje langer geworden tot op de enkel en van wol. Hierop worden dikke royale truien een fleurig vest of een flanellen geruite blouse ge dragen. In de jonge mode ziet men ook open gebreide zwarte vestjes en wat slankere bovenkleding voor daaronder. En dan de jacks, wat dacht je van een felroze jack met een gebloemde capuchon, of hele maal gebloemd. Heel fleurig en door de grote capu chon voor alle weersoorten ge schikt. Er zijn in de jonge mode ook veel colberts, die zowel door jon gens/mannen als meisjes/vrouwen gedragen worden. De jeans is er voor jong en oud voor dun en dik (zelfs Pavarotti had een jeans aan). Hier komen we op het vlak waar we eerder over spraken waar smaken en types elkaar raken. Het klassieke type loopt ook in een spijkerbroek maar zal alleen een an der soort spijkerbroek kiezen en er wat anders op dragen. UITKIJKPOST 11 SEPTEMBER 1991 X-posé H I O N Vrijdag koopavond i

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 11