van de ridder EEN BEGRIP Arlaque de Clerque kleedt bedrijven kunstzinnig aan MARIAN ROOS BEL NU GEEF ZO UW UltkijOP: makelaars van Rozendaal mode in /choenen Jubilerende Rotary club organiseert fietstbcht Sociëteit Alleenstaanden Heiloo Wandelen in de duinen met het Nivon Omgaan met dementerende ouderen Tennis clubkampioenschappen Double stars Heiloo stunt op kampioenschap van Nederland Kursus 'leren koncentreren' F.C.C. 'De Boscrossers' naar Slagharen voor Europees-kampioen- schap voor clubteams Dorstoernooi 1991 van tv Heiloo 10 Jaar boekendienst aan huis Damclub Heiloo Veel strijd bij Oppositie HSV nieuws Open Huis bij talen instituut De Wester De Novib/Gast aan tafel kalender 1992 Forestersnieuws Ponyclub Heiloo en omstreken P.V. Luchtpost Heiloo 5 jaar kraaminfo bij Interkruis Noord-Kennemerland! MANNES SCHOENREPARATIE Uw schoenreparatie wordt gemaakt door de kampioen van Nederland! GOED IN ONROEREND GOED HEILOO KENNEMERSTRAATWEG 129 TEL. 072-330332 3 kantoren voor U aktief! in herenschoenen „UITKIJKERTJES" DIENEN A CONTANT TE WORDEN VOLDAAN, telefonische op gave is niet meer mogelijk. UITKIJKPOST 18 SEPTEMBER 1991 Arlaque de Clerque voor één van haar grote schilderijen. HEILOO - Haar naam in temperament verraden dat zij uit zuiderlijkerstreken komt. Arlaque de Clerque is een beze ten kunstenares dat ook in haar werk duidelijk naar voren komt. Zij draait voor schilderijen van een afmeting van 4x5 meter haar hand niet om. Zij heeft twee ateliers een in Den Haag en een in Alkmaar en maakt het liefst werken voor bedrijfsruimten. Natuurlijk zijn er ook kleinere schilderijen momenteel is er werk van haar te zien in de kunstpas sage in Den Haag, Fluwelen Burgwal 18. Arlaque de Clerque heeft over kunst een uitgesproken mening. Figuratief schil derijen heeft absoluut geen funktie en is rijp voor de container. Vandaag de dag kan kunst niet meer weggedacht wor den, het heeft een representatieve funk tie". Zij is dan ook verheugd dat werk nemers, als ze eenmaal kunst gewend zijn dit uiteindelijk prefereren boven een poster. Kunst is het scheppen van nieuwe in zichten toegang zoeken tot het niet waarneembare te krijgen en ons zo te verrijken", aldus de Clerque. Waarom kunst in uw bedrijf? In deze eerste plaats natuurlijk ter ver fraaiing van uw bedrijf. U mag het op zicht hebben er er kan ook in serie ge werkt worden, er wordt tevens in op dracht gewerkt. In de tweede plaats ter verbetering van de werkplek, de culture le blik van de werknemers veraangena men en te verruimen via de confrontatie met moderne kunst. Kunst is geen over bodige luxe, het heeft een funktie die duidelijk de creativiteit ontwikkelt, ook door het onbewust er naar kijken. ,,Ik heb een explosieve scheppings drang, ik probeer vormen naar mijn hand te zetten en daar een zekere rust in te brengen. Als ik de betekenis zou we ten, kon ik het zeggen, maar dan was ik schrijver geworden mijn taal is het schil deren", aldus Arlaque de Clerque. Zodra de Clerque een opdracht uit het bedrijfsleven krijgt verdiept zij zich in de gang van zaken, spreekt met deskun digen, bezoekt het bedrijf en maakt voorstudies. Wie kontakt wil met Arlaque de Clerque kan bellen met Art te Take 02206-6882, Boulevard 13 Egmond aan Zee. ALKMAAR - Op zondag 22 september kan iedereen met een warm hart voor de Grote of St. Laurenskerk en een spor tieve instelling mee doen aan een recrea tieve fietstocht ten bate van deze St. Laurenskerk. Het belooft een attraktie- ve fietstocht te worden van ongeveer 20 km, met o.a. bezoek aan de slotkapel te Egmond aan den Hoef en het Witte Kerkje te Heiloo. De organisatie is in vertrouwde handen van de Rotary Club Alkmaar die binnenkort 60 jaar bestaat en zijn jubileumgeschenk aan de St. Laurenskerk wil besteden. De start is tussen 10.30 en 13.30 uur wordt bij de Grote Kerk, alwaar de routebeschrij ving wordt verstrekt. Deelname bewijzen zijn verkrijgbaar bij de start en nu al bij de VVV Alkmaar (Waagge bouw) en bij de Rotaryleden. Deelname 7,50 voor volwassenen en 2,50 voor kinderen tot 16 jaar inclusief herinne ringsbutton bij volbrengen van de tocht. Diep geschokt hebben wij plotseling af scheid moeten nemen van onze sekreta- ris Peter van Engelen op 12 juli jl. Wij missen allen zijn afwezigheid op onze soosavonden en uiteraard ook zijn vele werkzaamheden voor de sociëteit. Mede door het aftreden van Cobie van Willi gen ziet de werkgroep er thans als volgt uit: Wil Jordens, Ria Koopman, Tiny Kops, Inge Nolta, Hans Onderlinden (penningmeester) en Carmen Rely veld. Van Marius Hendriks hebben we verno men dat hij bereid is de werkgroep te komen versterken. Op 28 september gaan we een wandeling maken langs de Alkmaarse hofjes onder leiding van een gids: duur zeker 1 Vi uur. Verzamelen voor het VVV-gebouw in het Waaggebouw te Alkmaar om 12.45 uur waarna we om 13.00 uur ver trekken. Degenen, die niet de hele wan deling kunnen meemaken, kunnen na 1 of 2 hofjes afhaken en terug gaan naar het Waagplein (cafétje pakken?) Na de wandeling gaan we samen wat drinken waarna de boottocht door de grachten om 16.00 uur begint. Duur van de boot tocht 1 uur. Daarna samen eten (na een verfrissing) in Irodion ook op het Waagplein. De kosten van het eten en eventuele drankjes tussendoor zijn uite raard voor eigen rekening. HEILOO - De afdeling Heiloo van het Nivon begint het nieuwe seizoen met een wandeling in de duinen rondom Schoorl en een bezoek aan het bezoe kerscentrum Het Zandspoor van Staats bosbeheer op zondag 22 september a.s. De wandeling duurt ongeveer vier uur en voert door een landschappelijk mooi gebied met verschillende soorten bos, heideveldjes en stuifduinen. In het be zoekerscentrum wordt op aanschouwe lijke wijze getoond hoe deze duinen zijn ontstaan en welke dieren en planten er nu leven. Desgewenst kunnen ook een film en videoclips worden bekeken. Verzamelen bushalte Laanweg in Schoorl om 10.30 uur, na aankomst van bus 169 die om 10.04 uit Alkmaar ver trekt. Aanbevolen wordt eigen drinken en lunchpakket mee te nemen. Eventue le kosten voor consumpties onderweg en buskosten zijn voor eigen rekening. Inlichtingen: Hennie Hoving, tel. 072- 337736. Bij onverhoopt slecht weer kan op de dag zelf tussen 8.15 en 8.30 uur dit nummer worden gebeld over het al of niet doorgaan van de wandeling. HEILOO - De Kruisvereniging Inter- kruis Noord-Kennemerland wil in nau we samenwerking met de RIAGG een gespreksgroep organiseren voor mensen die niet beroepshalve te maken hebben met dementerende ouderen. De directe omgeving van de demente rende vindt het vaak moeilijk om de geestelijke achteruitgang te begrijpen en te accepteren en er op een goede manier mee om te gaan. De druk op de omge ving van de dementerende kan daardoor zo groot worden dat de situatie uit de hand gaat lopen. Om deze problemen te voorkomen of uit te stellen, is het be langrijk het thuismilieu van de demente rende ouderen te ondersteunen en te begeleiden bij de dagelijkse gang van zaken rondom de betreffende oudere. De gespreksgroep is bedoeld alleen voor partners en kinderen die direkt en aktief betrokken zijn bij de zorg voor hun de menterende echtgeno(o)t(e), va der/moeder. Bij voldoende deelname start de eerste bijeenkomst (van de 7 middagen) op 23 oktober. Deze vindt plaats in het kruisgebouw, Holleweg 94 te Heiloo. Opgave tot 25 september tus sen 12.00-13.00 uur via telefoonnum mer 331073. De onderlinge clukampioenschappen 1991 die op 21 en 22 september op het knusse tennispark van TV Heiloo wor den gespeeld om uit te maken wie op dit moment de sterkste club van Heiloo is. Voor het eerst op de nieuwe kunstgras- banen. De strijd gaat tussen TV H.S.V. en TV Vennewater en TV Heiloo. Er wordt in drie categoriën gespeeld, t.w. jeugd- senioren en senioren 35 De wedstrijden beginnen, zowel zaterdag als zondag om 10.00 uur. Zondag zal de prijsuitreiking na de laatste partijen om 17.30 uur plaatsvinden. Het beloven mooie partijen te worden en als het weer meewerkt is het aan de toeschouwers om er een gezellig weekend van te ma ken (ondersteunt door de feestcommis sie). Wij zien u graag vanaf zaterdag 10.00 uur in grote getalen op ons park om uw mede clubgenoten te ondersteu nen. Namens de TC. HEILOO - Afgelopen weekend vond de eerste ronde plaats van de kampioen schappen van Nederland honkbal voor junioren in Utrecht. Voor deze kampi oenschappen had het juniorenteam van Double Stars Heiloo zich geplaatst als kampioen van Noord-Holland. Aange zien dit nog zeer jeugdige team dit jaar voor het eerst aan de juniorencompeti tie deelgenomen heeft, waren de ver wachtingen niet hoog gespannen waar het de derde plaats bij de kampioen schappen van Nederland behaalde. De tegenstander van de eerste wedstrijd was TIW Survivors, de kampioen van Amsterdam. In de kompetitie werd tweemaal van dit team verloren. Double Stars Heiloo nam resoluut de leiding met 2-0, maar TIW Survivors kwam te rug tot 2-2. Nadat Albert van Vuure het werpen van Daan Blokker had overge nomen, ging de deur op slot. Double Stars Heiloo nam in de vierde inning een 3-2 voorsprong die uitgebouwd werd tot 4-2 en in de zesde inning tot 9-2 onder meer door een daverende twee- honkslag van Bas Nolta. Tiw Survivors kwam in de zesde en laatste inning nog terug tot 9-4 maar Double Stars speelde de wedstrijd geroutineerd uit. De volgende wedstrijd ging tegen de kampioen van Midden-Nederland, HCAW uit Bussum. Double Stars Hei- HEILOO - Het Dorstoernooi is weer loo nam een 1-0 voorsprong, maar in de voorbij na het spelen van ca. 260 partij- derde inning kwam HCAW terug en en met prachtig najaarsweer. Alleen de nam de leiding met 1-3. Double Stars finale zondag gaf wat regen en daar- kwam in de gelijkmakende inning goed door minder kijkplezier. Op de nieuwe terug. Double Stars Heiloo was niet kunstgrasbanen gaf het spelen geen pro- meer te houden en via 7-3 en 14-3 werd blemen. Tijdens de prijsuitreiking be- de tweede overwinning behaald. De dankte de wedstrijdleider Henk Dekker laatste wedstrijd van deze voorronde iedereen die geholpen heeft dit toernooi ging tegen de kampioen van Haarlem, weer te laten slagen en speciaal de spon- Kinheim. Deze gerenomeerde tegen- sors t.w. Sporthuis Johan Jansen te stand nam in de eerste innings een 4-0 Heiloo, Rabobank Heiloo, Transport- voorsprong en Double Stars leek kans- bedrijf Van Duuren, Croissanterie Cees loos. Honkslagen van Albert van Vuure Zoon te Heiloo, Verzinkerij Heerhugo- en Daan Blokker, en een aantal fouten waard B.V., Horetex te Heiloo en de van de zwaar onder druk staande verde- Beheerders clubgebouw T.V. Heiloo. diging van Kinheim brachten een 4-4 ALKMAAR - Het Vrouwengezond heidscentrum Truitje' organiseert een kursus Leren koncentreren', een ma nier om niet te vergeten. De kursus is bestemd voor vrouwen vanaf 18 tot en met 55 jaar die moeite hebben met het onthouden van de gewone' dagelijkse dingen. Het volgen van de kursus kan b.v. een voorbereidende stap zijn naar het weer leren om te leren. De docente is mevr. A. Leyenaar die soortgelijke trainingen ook aan ouderen geeft. Er wordt gestart op donderdag 10 oktober om 13.30 tot 15.30 uur in het pand van het Vrouwengezondheidscentrum aan de Wielingenweg 235 in Alkmaar. Voor informatie kunt u bellen naar tel.: 072-624001. HEILOO - Afgelopen weekeinde wer den in Slagharen het Europees- Kampioenschap Fietscrossen voor Clubteams verreden. Ook een team van F.C.C. "De Boscrossers" ging naar Slagharen om zich te meten met rijders uit de meeste landen van Europa. Het was voor het eerst dat dit kampi oenschap verreden werd, dus ieder team was er gebrand deze éérst Europesche ti tel te veroveren. Zaterdags werden op de crossbaan van het Ponypark de man ches (selecties) verreden. De beste 8 van iedere leeftijd plaatste zich daardoor voor de finales, welke op zondag aan de beurt waren. Alle leden van het team van "De Boscrossers" hadden zich ge plaatst voor deze finales. Na veel reken werk door het Nationaal-Official-Team van de K.N.W.U. bleek dat De Boscros sers (van de totaal 74 deelnemende teams) een eervolle 10de plaats bereikt hadden. Loes-Linda-Rick-Marcel en Marcello van harte gefeliciteerd met dit mooie resultaat. Europees Kampioen werd het team van de IJsselcrossers uit Doetinchem. Dus de eerste Europesche Clubteams bleef toch in Nederland. HEILOO - Het tienjarig bestaan van de Boekendienst aan huis werd gevierd tij dens de jaarlijkse bijeenkomst met de vrijwillige medewerk(sl)ers op 16 sep tember in de bibliotheek. De boeken dienst is indertijd opgezet om oudere en minder mobiele lezers van boeken te kunnen blijven voorzien. Dat het daar bij niet blijft bij louter bezorgen van boeken, benadrukte de directrice van de bibliotheek, mevrouw A. Timmer, in haar openingswoord. De coördinatrice van de boekendienst, mevrouw B. Mar- quelin, die gedurende 10 jaar heeft ge zorgd dat de organisatie perfect verliep, werd vervolgens in het zonnetje én in de bloemen gezet. De medewerkers ontvin gen een kleine attentie waarna de heer F. van de Wijngaard, verbonden aan het Riagg, iets vertelde over problemen, waarmee allen die met ouderen werken, geconfronteerd kunnen worden. In het nieuwe onderkomen in sporthal het Vennewater heeft D.C.H. het sei zoen '91-'92 in stijl geopend. Tijdens de spannende openingsronde streden ook twee oude bekenden mee om de punten nl. de heren Bijwaard en Swart. Eerst genoemde gaf gelijk al zijn visitekaartje af door André Valkering kansloos te la ten. De klapper van de avond was onge twijfeld die tussen kampioen Rein de Boer en Frans Schouten. De Boer liet een vleugel onnodig opsluiten en kreeg de rekening in het eindspel gepresen teerd. Schouten wikkelde sterk af en ze gevierde even later knap. De uitslagen waren: C. Bijwaard-A. Valkering 2-0, J. Kraakman-M. OUt 0-2, F. Swart-P. Heyne 0-2, F. Schouten-R. de Boer 2-0, R. Koch-A. Kroon 2-0. De 2e ronde van de competitie was een zeer strijdlustige, met maar liefst 5 afge broken partijen en 9 gewonnen partijen en 4 remises. De voorlopige koplopers in de A en B-poule resp. Hafkamp en nieuwkomer Zeeman wisten hun partij en weer winnend af te sluiten. Een ande re nieuwkomer, dhr. v. Kerst wist ogenblikkelijk Sauer af te troeven, ter wijl Horninge zijn tegenstander Hassing bijna verraste met het prachtige Mora - gambiet. De volledige uitslagen zijn: A-poule: Hafkamp-Bos 1-0, Blom-Slob 0-1, Morrema-Folkertsma afg., Alle- man-Ligthart Z2-Z2, Jongkind-Maas afg., Langereis-Ebregt afg., v. Lienen- v.d. Werff Z2-Z2, v. Etten-Niehaus 1-0, Horninge-Hassing afg., Kerst-Sauer 1-0. B-poule: v. Hoek-Heeringa Z2-Z2, Lin- denhovius-Zeeman 0-1, Ooyevaar- Brink Z2-Z2, Alleman-Kracht afg., v.d. Brink-v. Bakel 1-0, Rey. v. Buuren- Obdam 1-0, Moll-v.d. Werff 0-1, Beyers-de Vries 0-1. Het is zeer hoopgevend dat er elk jaar weer nieuwe leden bijkomen, dit jaar is dat gelukkig niet anders; vooral nu bij de start van het nieuwe seizoen is het raadzaam er meteen bij te horen. U kunt zich elke dinsdagavond vanaf 20.00 uur opgeven in het Open Huis bo Uitslagen: DE/C1 6-1/6-4, Marjolein Vermey Ann Ulot; HE/C1 6-0/7-5, Matthijs Kruijff, Maurice Remmelink; DD/C1 6-2/6-1, Annemarie Man./Car- la de Goede, Bep Cornelisse/Tiny Weerd; HD/C1 5-7/6-1/7-6, Matthijs Kruijff/Eduward v. Vlaanderen, Joop Koopman; GD/C1, Jeroen Stoop/Nan cy Kabalt, Maud de Vries/Niels Oude Essinknijhuis; DE/D1 6-3/6-2, Barbara v. Wijk, Martine Bolweg; HE Dl 6-2/6-3 M. Nota, Sven Ranzijn; DD/D1 6-3/6-0, Antoinette Groenewe- gen/Bep Oortmond/Astrid Ceesel/Ma- scha Vos; HD/D1 6-1/6-4, Tristan Koopman/Patrik Groen/Han Stoop/Pirn Botteman; GD/D1 6-1/2-6/6-2, Martine Bolweg/Arno Holstvoogd/Nelleke Pieterse/Jan Spaans; DE/D2 6-4/3-7, Sylvia Kra- mer/Lia Apeldoorn; HE/D2 6-2/6-2, R. v.d. Flier/H. Zuiderduin; DD/D2, Jannie Hoekmeijer/Ans Witte- brood/Annie Landman/Dorothé Zuid geest; HD/D2, 6-4/6-2, T. Brouwer/F. Kruiswijk/K. Steenaart/D.v.d. Meide; GD/D2 5-7/6-2/6-4, Fred en Marjan Louwaard/Martha Oudejans/Peter Dekker; DD/E 6-2/2-6/6-4, Lammie Bonhoff/Iet Niessink/Liana Köll/Mar- jan Visser; HD/E 6-3z67-6, C. v. Vel- zen/M. Suurd/Geert Jan de Boer/Jan Mossel; GD/E 6-2/6-3 N. v. Dissel/M. Strunk/H. en T. v.d. Broek. stand op het scorebord, wat uiteindelijk ook de eindstand; werd. Naast Double Stars Heiloo hebben Kinheim, Zwijn- drecht en Alphians zich voor de volgen de ronde geplaatst die op 21 september 1991 in Den Bosch wordt gespeeld. Nummer 1 en 2 plaatsen zich voor de uiteindelijke finale. HEILOO - In een spannende wedstrijd heeft HSV een verdiende overwinning op Meervogels behaald. Meervogels was voor rust de meest aanvallende ploeg en het was aan de uitblinkende doelman Rene Buur te danken dat HSV met 0-0 kon gaan rusten. HSV pakte na rust de zaken wat beter aan en zette Meervogels onder druk. Dennis Koppes werd bin nen de lijn ten val gebracht. Rob Troost benutte de toegekende strafschap feil loos 0-1. Vlak voor tijd bepaalde Rene Munsterman de eindstand op 0-2, hij strafte een fout van de Meervogels doel man prima af. HSV 2 moest een puntje achter laten in Oudkarspel het werd 2-2 tegen DTS 2. HSV 3 won overtuigend met 4-0 van Kolp.Boys 3. Het program ma voor zondag 22 september is als volgt HSV 1 speelt op eigen sportpark tegen Sprit I aanvang 14.00 uur - HSV 2 thuis tegen Limmen 2 aanvang 11.00 uur HSV 3 uit tegen de Rijp 2 aanvang 12.00 uur vertrek 10.15 uur. De open dag bij Instituut Wester trok veel belangstellenden. HEILOO - Het was zaterdag een gezelli ge drukte tijdens het Open Huis van Talen Instituut De Wester. Terecht is het team van vakdocenten trots op de nieuwe cursusruimte: drie leskamers en een koffiekamer bij elkaar, precies ge schikt voor de kleine groepen, waaraan wordt lesgegeven. Dit zal het onderlinge contact zeker bevorderen. Want hoewel de cursisten in de eerste plaats komen om de taal te leren spreken, wordt ook gezelligheid zeer op prijs gesteld. Het was leuk om te merken dat ook bui tenlanders die Nederlands willen leren, ven Winkelhof 't Loo alwaar we ook dit de weg naar De Wester wisten te vinden, avond onze speelavond hebben voor de Ook speciale leerwensen met betrekking senioren. Vrijdag vanaf 19.30 uur is de tot een bepaald aspect van een taal, schaakjeugd van Heiloo en Oppositie konden in de vorm van privéles, vaak aan de beurt op dezelfde locatie. worden gehonoreerd. Wist u trouwens Voor de achttiende maal op een rij ver schijnt dezer dagen de Novib/Gast aan Tafel Kalender. Een indrukwekkende kalender met een eigenzinnig formaat (26x 60 cm), met prachtige kleurenfo to's uit de Derde Wereld. Een heel jaar lang elke maand opnieuw een* fascine rend uitzicht op een nieuw gezicht. Hoe te bestellen. De kalender 1992 33,50) en de set kunstkaarten (ƒ13,50) kunnen besteld worden bij No- vib, Amaliastraat 7, 2514 JC Den haag, tel. 070-3421766. HEILOO - Het afgelopen weekend was voor de Foresters een weekend met wis selende resultaten. Waren de zaterdag uitslagen zonder meer positief, het zon dagvoetbal voldeed niet aan de ver wachtingen. Zoals vermeld was de zaterdag zonder meer een gunstige dag, het eerste team behaalde een knappe 6-0 overwinning op het Texelse De Koog, het tweede elftal won eveneens en wel met 2-1 in Alkmaar bij Go Ahaed. Resultaat van de overwinning van het eerste team is dat zij na drie wedstrijden de leiding in hun afdeling hebben geno men! De zondag was minder succesvol alhoewel alle respekt voor het jonge derde elftal dat met 7-2 Kolping Boys in Oudorp versloeg. De wedstrijden van zowel het tweede als het eerste waren zonder meer wedstrij den om zo snel mogelijk te vergeten en en te verlangen naar de volgende zon dag waarop beide teams zich kunnen re vancheren voor de prestaties van afgelopen zondag. Aan twee punten kan de nederlaag van het eerste zeker niet gelegen hebben, dat is ten eerste aan de door Rijwielhandel Herman Boersen geschonken wedstrijdbal en de wijze waarop de pupil van de week Bri an Stevens de voorbereiding op en de wedstrijd zelf heeft mee mogen maken! Overigens werden de supporters bij de aanvang van deze wedstrijd verrast met het eerste wedstrijdprogrammablad in de historie van De Foresters. Een uitga ve welke mogelijk gemaakt werd door de medewerking van Drukkerij Uit- I kijkpost. Het programma voor het komende weekend is: zaterdag: Saenden 1 - De Foresters 1De Foresters 2 - Castricum 6; zondag;St. Adelbert 1 - De Foresters 1, Vios (w) 2 - De Foresters 2. HEILOO - Uitslagen concours Hippi- que Beyart te Purmerend. Rijb. 3 L2 dress. Ie pr. Janneke Peeters 123 pnt., Rijb. 2 LI dress. 2e pr. Vanessa v. Ar- kel 126 pnt., Rijb. 4 Ml dress. 4e pr. Gitte Molenaar 120 pnt., Rijb. 6 L2 dress. 2e pr. Sandra Terluin 109 pnt. B. springen 3e pr. Marlies Broers. Voor de laatste wedvlucht van St. Ghislain Hornu (250 km.) werden 200 duiven ingebracht. De lossing was om 8.10 uur, de matige zuiden wind hielp de duiven met een snelheid van 87 km. per uur naar huis te vliegen. De eerste prijsduif was voor de Comb. Bruin/Wittebrood op 11.01 uur. De laatste voor de Comb. Molenaar om 11.10 uur, zodat de 40 prijsduiven bin nen de 10 minuten werden geklokt. De uitslag: le Comb. Bruin/Wittebrood, 2e Co de Haan, 5e Comb. Jan Ranzijn, 8e Kees van Schooten, 9e Rien Meijer, 13e Sjaak Bakker, 15e Jan Telleman, 23e Johan Pepping, 25e Arie Breed, 33e Henk Houtenbosch, 40e Comb. Mole naar. Kampioen navluchten werd Co de Haan. De koppelwedstrijd werd gewon nen door de combinaties Bruin/Witte brood en Jan Ranzijn. Donderdag 26 september 1991 houdt Interkruis Noord-Kennemerland een feestelijke kraaminfo van 16.00 tot 20.00 uur (koopavond). U kunt vrij bin nenlopen in het hoofdgebouw aan de Gasthuisstraat 2 in het centrum van Alkmaar. Wat kunt u er* verwachten? Verloskundigen, diëtisten, kraamzorg en wijkverpleegkundigen geven voor lichting over de periode tijdens en na de zwangerschap. Er is foto-informatie over de zwangerschap, het hielprikje, het consultatiebureau en oudercursus sen. Met dia's en video wordt uitleg ge geven over het kraampakket, de inrichting van de babykamer en het werk van de kraamverzorgende. Twee films over bevallingen kunnen bekeken worden. Er is schriftelijke informatie in het spaans, turks, marokkaans, chinees en Vietnamees. Het 5-jarig bestaan van onze kraamin- fo's willen wij samen met de bezoekers vieren. Alle bezoekende a.s. ouders ont vangen een aandenken bestemd voor hun baby. Informatie ma. t/m vr. van 8.30 tot 9.30 uur via telefoon 072-199222. KAPSALON SCHOONHEIDSSALON GEDIPL. VISAGISTE Dampegheestlaan 31 Limmen behandeling volgens afspraak 02205-1928 Gezichts behandeling f 42, Mini Vague 58,- Westerweg 312 - Heiloo (Binnen 2 dagen klaar). Open: maandag 13.30-18.00 uur. Woensdag- en vrijdagochtend 9.00-12.30 uur. MAKELAAR ALKMAAR GEESTERSINGEL 18, TEL. 072-113504 NOORD-SCHARWOUDE DORPSSTRAAT 589, TEL. 02260-15341 Winkelhof 't Loo 43 - Heiloo - Tel. 072-330943 Onderstaand vindt u een kaartje waarin u uw tekst in blokletters kunt opschrijven. Zelf kunt u dan uitrekenen wat een „Uitkijkertje" u gaat kosten inclusief b.t.w. Voor de ruimte tussen de woorden en voor leestekens dient u een hokje open te laten. Stuur uw tekst en betaalcheque of postgirobetaalkaart aan de Uitkijkpost", postbus 68, 1850 AB Heiloo of breng uw „Uitkijkertje" bij ons kantoor, Rechte Hondsbosschelaan 22, Heiloo. dat er ook cursussen homeopathie en astrologie gegeven worden? Hoewel ze misschien wat branche-vreemd aan doen, voldoen ze aan de kwaliteitseisen die De Wester aan zijn cursussen stelt en is het instituut er trots op ze te kunnen aanbieden. Hoewel De Wester bepaald niet onte vreden is over het aantal aanmeldingen, gaan de geplande info-inschrijfavonden gewoon door: op woensdag 18 en don derdag 19 september. Van 19.00 tot 21.00 uur kunt u terecht in de cursus ruimte aan het Ruusbroechof 37 in Alk maar (nabij het kruispunt Willem de Zwijgerlaan/Vondelstraat). Daar wordt ook voorlichting gegeven over de curus- sen in Heiloo. Lukt het u niet te komen, dan kunt u ook telefonisch de folder aanvragen (072-128709). Wacht daar mee niet te lang, want De Wester houdt zijn groepen klein en ze kunnen volge boekt ziin. 1 regel f 7,— 2 regels f 7, 3 regels f 7,— 4 regels f 7,— 5 regels f 8 6 regels f 9 7 regels f 10,— 8 regels f 11,— 9 regels f 12,— 10 regels f 13,— 11 regels f 14, 12 regels f 15 13 regels f 16,— 14 regels f 17 i o regels t io,— NAAM: ADRES: PLAATS: TELEFOON:

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 8