I I Informatierubriek van de gemeente Heiloo O ^.eNTf HEILOO RETOUR HHI 'Met chemisch afval gooit u meer weg dan u denkt' mm, SS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo Openingstijden 8.00 tot 12.30 uur Agenda raadsvergadering voor donderdag 7 november 1991 V- Commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting Verleende bouwvergunningen Milieuproject wijkvereniging Vrieswijk 'Met chemisch afval gooit u meer weg dan u denkt' Bijzondere expositie in gemeentehuis Heiloo Voorlichting aan ouderen over nieuwe verkeersregels Beplantingsplan Venne- watersweg ter inzage Breng het daarom naar de chemocar Dinsdag 12 november ib Woensdag 13 november Of breng het naar één van de allang bestaande inzamelpunten. Folder met adressen verkrijgbaar op het gemeentehuis Vrienden van Vijfhoek voeren grote actie Bridgereis 1992 Bijbelavond Christen Vrouwenbond Rembrandt-cursus bij Instituut Benoe Natuur in Zuid-Noorwegen Viering KBO HSV nieuws Nieuws van DVW Diplomazwemmers zwembad Loos Seizoenafsluiting bij De Boscrossers Volleybal Effect Heilooër bridgeclub Volle zalen bij Oppositie Bridgeclub Sans Atout UITKIJKPOST 6 NOVEMBER 1991 Deze vergadering wordt gehouden in het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg 4, en begint om 20.00 uur. De vergadering is openbaar. Naast de gebruikelijke inleidende punten staan de volgende te behandelen onderwerpen op de agenda: Verdaging beslissing op beroepschrift tegen weigering bouwvergunning B. Sterkenburg voor het bouwen van een loods achter het perceel Kennemerstraatweg 405. Opheffing gemeenschappelijke regeling Gasbedrijf Kop Noord-Holland en oprichting Gasbedrijf Kop Noord-Holland N.V. Wijziging gemeenschappelijke regeling Vuilverbrandingsinstallatie Alkmaar Omstreken. Verordening betaald ouderschapsverlof. Vaststellen nieuwe yerplaatsingskostenverordening. Wijziging legesverordening en verordening begraafrechten voor 1992. Vaststellen verordening hondenbelasting 1992 (wordt nagezonden). Sluiten overeenkomst met N.V. P.W.N. inzake exploitatie waterleiding in de gemeente. Grondruil nabij perceel Oosterzijweg 26. Wijziging statuten Vereniging van Nederlandse Gemeenten. Delegeren bevoegdheid aan burgemeester en wethouders om de hoogte van de milieupremie vast te stellen voor de inzameling van oud papier. Begrotingswijzigingen. Ingekomen stukken. Voor een ieder liggen de stukken ter inzage tot en met donderdag 7 november tijdens de openingsuren in de leeszaal van de openbare bibliotheek en tussen 8.00 en 12.30 uur op de gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken. Vergadering commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting op dinsdag 12 november 1991 om 20.00 uur in het gemeentehuis. Aan de orde komt onder meer de bespreking van het plan van aanpak rond de verdere uitwerking van het door de raad vast te stellen volkshuisvestingsplan. Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermelde bouwvergunningen verleend: De Waard 44, L.G. Konijn - bouw berging. Baafjeslaan 2, D. de Jager - vergroten woning. De Oostkanter 9, N.J.M. Schoof - plaatsen dakkapel. Kerkelaan 44, E. Blokker - veranderen woning en bouw garage. Havercamplaan 37, W.S. de Vries - bouw twee dakkapellen. Oosterzijweg 22, P.N.C. Dekker - bouw garage ter vervanging van de bestaande schuur. De Waard 86, J. Dekker - veranderen berging tot keuken. Deze bouwvergunningen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken liggen ter inzage bij de afdeling Openbare Werken, Raadhuisplein 1, maandag t/m vrijdag tussen 8.00 en 12.30 uur (op anclere tijden alleen na telefonische afspraak). Degene die de bouwvergunning heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling Openbare Werken wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling Openbare Werken (buro Bouwzaken) worden gemeld; dit kan telefonisch onder de nrs. 313217 of 313240. In de herfstvakantie organiseerde de wijkvereniging Vrieswijk een milieuproject voor de kinderen in de wijk. Er werd o.a. een schoonmaakactie ondernomen en tekeningen gemaakt. Gerko Brouwer, milieu medewerker bij de gemeente Heiloo, kwam op bezoek om vragen van kinderen te beantwoorden over het milieu. Toen hij wegging, kreeg hij van de kinderen drie mooie tekeningen mee en de zakken met het verzamelde zwerfafval. Op de foto bij dit berichtje is te zien dat de tekeningen een plaats kregen in de hal van het gemeentehuis. Zij zullen daar nog twee weken blijven hangen zodat iedereen ze kan zien! Breng het daarom naar de chemocar Dinsdag 12 november De Loet (naast de glasbak) 08.30 uur tot 09.30 uur -Van Foreestlaan (brievenbus) 09.30 uur tot 10.30 uur. -Willibrordusweg (glasbak) 10.30 uur tot 12.00 uur. -Stationsplein (glasbak) 12.30 uur tot 14.00 uur -Zevenhuizerlaan (glasbak) 14.00 uur tot 15.00 uur. -Rosendaal (glasbak) 15.00 uur tot 16.00 uur. 83 Op woensdag 6 november a.s. verricht burgemeester Schoof de opening van een bijzondere expositie in het gemeentehuis van Heiloo. Het gaat om de tentoongestelde werken van twee oudere Heilooër kunstenaars, Cor Heek en Marie Koning. Beiden hebben in de loop der jaren grote naam opgebouwd, zowel binnen als buiten Heiloo. De expositie duurt van 7 november tot en met 3 januari 1992. U kunt het tentoongestelde werk bezichtigen op werkdagen tussen 9.00 en 17.00 uur. Met ingang van 1 november zijn de verkeersregels ingrijpend gewijzigd. In de kranten en op radio en televisie is daaraan de laatste weken veelvuldig aandacht besteed. In samenwerking met Veilig Verkeer Nederland organiseert de gemeente Heiloo speciaal voor ouderen een voorlichtingsavond over de nieuwe verkeersregels. Deze bijeenkomst vindt plaats op woensdag 20 november tussen 10.00 en 12.00 uur in gebouw Het Trefpunt, Westerweg 294 te Heiloo. Ook andere belangstellenden zijn bij deze bijeenkomst uiteraard van harte welkom. Als u meer informatie wenst over deze bijeenkomst kunt u bellen met Clara Overes, voorlichter van de gemeente Heiloo, tel. 31 32 89. Vorige week trof u in deze rubriek een uitgebreid artikel aan over het beplantingsplan voor de nieuwe Vennewatersweg. Het is de bedoeling dat de beplantingswerkzaamheden half november beginnen. Het beplantingsplan ligt ter inzage vanaf 6 november tot en met 13 november a.s. bij de afd. Beplantingen in het gemeentehuis van Heiloo. U kunt hier op werkdagen terecht tussen 8.30 uur en 12.00 uur. - De Loet (naast de glasbak) - Van Foreestlaan (brievenbus) - Willibrordusweg (glasbak) - Stationsplein (glasbak) - Zevenhuizerlaan (glasbak) - Rosendaal (glasbak) 08.30 uur tot 09.30 uur 09.30 uur tot 10.30 uur 10.30 uur tot 12.00 uur 12.30 uur tot 14.00 uur 14.00 uur tot 15.00 uur 15.00 uur tot 16.00 uur - Boekenstein (scholen) - De Kloosterhof (scholen) - Ewislaan (glasbak) - Het Hoekstuk (glasbak) - Ringweg (brievenbus) - v. Vladerackenlaan (brievenbus) X HEILOO - Met de campagne 'Geef ze de ruimte', die deze week van start is ge gaan, wil de Stichting Vrienden van De Vijfhoek 200.000 gulden bijeen krijgen om. een snoezelruimte te realiseren bij kinderdagverblijf De Vijfhoek in Hei loo. Bedrijven worden benaderd voor donatie, sponsoring of adoptie. Parti culieren worden opgeroepen om dona teur te worden. Het doel is om in 1992 te beginnen aan de bouw van de snoezelruimte. De ver standelijk en veelal meervoudig gehan dicapte kinderen (in de leeftijd van 2Vi tot 17 jaar uit de gehele Alkmaarse re gio) die op kinderdagverblijf De Vijf hoek zitten, kunnen zich in de snoe zelruimte beter ontwikkelen en ontspan nen. De snoezelruimte heeft een speciale inrichting met aangepaste spelmateria len, die op geringe fysieke inspanning reageren met prettige optische, geluids-, tast- en geurprikkels. Deze werken sti mulerend en activerend. De actie wordt ondersteund door een commissie van aanbeveling. Daarin hebben zitting prof. dr. B. Touwen (ontwikkelingsneuroloog), Margriet Es- huys (zangpedagoge), Nico S. Zonne veld (makelaar), P.C.M. van Velthoven (chirurg), A.A.M. Willemse-van der Ploeg (wethouder), Angela Groothui zen (zangeres), N.P.M. Schoof (burge meester), prof. A. van Gennep (peda gogische wetenschappen) en BZN. HEILOO - Het idee werd geboren, het plan werd uitgewerkt, de reis wordt u aangeboden. Leden van de A.N.B.O. en K.B.O., die van bridgen houden, kunnen zich hiervoor opgeven, hun le venspartner, ook al bridget deze niet, is eveneens welkom. In de week van zater dag 26 september tot zaterdag 3 oktober 1992 gaan we naar hotel Aaldering in Zeddam. U wordt gehaald vanuit Hei loo en daarheen ook weer teruggebracht met een bus. Er is slechts één opstap punt voor alle deelnemers, zodat de reis niet wordt onderbroken voor instappen op meerdere plaatsen. Een week lang wordt u verwend op ba sis'van vol pension. Alle kamers zijn voorzien van bad- of douchekabine en toilet. Iedere dag zijn er bridgewedstrij- den 's middags of 's avonds. Voor niet- bridgers zullen in overleg andere spellen beschikbaar ziin. Op drie avonden wordt een gezellig programma aangebo den en men kan genieten van drie bustochten: een hele dagtocht en twee halve. Deze reis met eigen mensen en vol af wisseling kost inclusief annuleringsver zekering per persoon 570,00 op basis van een 2-persoonskamer, voor een 1-persoonskamer geldt een toeslag. Ho tel Aaldering in het hartje van Zeddam heeft een eigen binnenzwembad, waar van u gratis gebruik kunt maken. Tegen betaling kunt u de sauna benutten. En voor wandelaars: de Montferlandse bossen liggen op nog geen 300 meter afstand. Wij hebben nog enkele dagen optie op het gehele hotel, dus dient u wel snel een besluit te nemen. Aanmeldingsformu lieren kunt u verkrijgen bij mevrouw Spaan, Burenweg 9, familie v.d. Hulst, Driestal 26; en familie v.d. Zijden, Zee- kamplaan 28. HEILOO - Contact met God, is dat wel mogelijk? Voor de moslim, voor de Oosterse mens is dit een overbodige vraag. Voor de westerse, geseculariseer de mens is God verdwenen, hooguit bin nen de kerkmuren te ontmoeten. De bijbel, het boek van de Christenen, spreekt over een God dichtbij, waar je mee kunt spreken en een ontmoeting mee kunt hebben. Belangstellenden nodigen we uit voor een lezing over dit onderwerp, door de heer J.Pn. Fijnvandraat. Op vrijdaga vond 8 november om 20.00 uur zal hij hierover spreken in de zaal van de Gere formeerde kerk, Noordergeeststraat te Heiloo. Inlichtingen: M. Oppenhuizen, 02518-54596, of H.R. Smit, 072- 337151. HEILOO - Op 29 oktober was er een voolichtingsochtend van de Nederland- Se Brandwonden Stichting. Aan de hand van dia's vertelt mevr. Dorst over het belang van de Brandwonden Stichting. Iedere dag gebeuren er ongelukken. Het merendeel van deze ongelukken treft vooral jonge mensen. Veel van deze on gelukken vinden plaats in en om het huis (ca. 70%). De grootste „boosdoe ners" zijn hete thee en soep, het strijkij zer, de electrische kookplaat. Veel van deze ongevallen lopen goed af. Toch worden ongeveer 4000 mensen per jaar opgenomen in ziekenhuizen met er nstige brandwonden. Ernstig betekent dat zij zulke verbrandingen hebben op gelopen dat opname in ziekenhuis of brandwonden centrum noodzakelijk is. De Ned. Brandwonden Stichting heeft het initiatief genomen tot oprichting van een huidbank, waar donorhuid wordt opgeslagen. Donorhuidtrans- plantaten worden afgestoten, maar bie den als tijdelijke vervanging van eigen huid veel voordelen. In de informatie film kon men zien en horen vertellen hoe snel, in een moment van onnaden kendheid, een ongeluk kan gebeuren. Een zelfportret van Rembrandtge maakt met de etstechniek. HEILOO - In de maanden december, januari en februari wordt in het Rijksmuseum te Amsterdam de grote en unieke tentoonstelling 'Rembrandt, de meester en zijn werkplaats' gehouden. Er worden dan miljoenen bezoekers verwacht en daarom is er een speciaal toegangssysteem en worden er geen rondleidingen gehouden. Benoe wil daarom van de gelegenheid gebruik ma ken om in een korte cursus op drie don derdagavonden extra aandacht te besteden aan Rembrandt, zijn tijd (- genoten) en aan een goede voorberei ding van een bezoek aan deze ten toonstelling. Rembrandt, de meesterschilder uit de Gouden Eeuw, moest produceren om de kost te verdienen. In zijn atelier schil derden en kopieerden getalenteerde 'leerlingen' als Govert Flinck, Ferdi nand Bol en anderen. Niet alle Rem- brandts blijken daarom echt te zijn. Sommige schilderijen en tekeningen worden nu toegeschreven aan zijn leer lingen. De tentoonstelling in Amster dam geeft een helder beeld van de zeventiende eeuwse 'schildersindustrie'. Het eerste deel van de expositie laat vijf tig schilderijen van Rembrandt zien. Zij geven een goed beeld van de ontwikke ling van Rembrandt. De schilderijen ko men uit collecties over de hele wereld. Het tweede deel besteedt aandacht aan de leerlingen van Rembrandt. De sa menstellers van de tentoonstelling pro beren hierbij het ingewikkelde probleem van de toeschrijving van werkstukken aan hun werkelijke makers te verduide lijken. Een volgend deel laat de mooiste tekeningen van Rembrandt en zijn leer lingen zien en tenslotte kan men de fraaie Rembrandt-etsen bekijken. De cursus over Rembrandt bij Benoe wordt gegeven op 14, 21 en 28 novem ber in het gebouw van Benoe, Instituut voor Kunst, Cultuur en Reizen aan de Runxputteweg 28. Inlichtingen en opga ve: 072-335181 of 02205-3616. HEILOO - Twee jaar geleden was het een grandioze tocht door West- Amerika, waarvan de heer Willem uit Apeldoorn ons met zijn overvloei-dia's liet genieten. Dit keer neemt hij ons mee naar de mooiste natuurwonderen van Europa, de fjorden (o.a. de Hardanger- de Sogne- en de Geirangerfjord) van Zuid-Noorwegen. Bergen, gletsjers en de beroemde Late- fosswatervallen zullen wij met hem be zoeken en wandelen over de Hardanger Vidda, het grootste plateau van Euro pa. Steden als Stavanger, met zijn ka thedraal en haven, en Bergen met de koopmanshuizen, worden natuurlijk niet overgeslagen. Kortom, zeer de moeite waard om dins dag 12 november te gast te zijn bij de KMTP in de Gereformeerde Kerk aan de Noordergeeststraat te Heiloo. Aan vang 20.00 uur. Toegang: gratis. HEILOO - Op dinsdag 12 november komen de leden van de Katholieke Bond van Ouderen in Heiloo om 9.30 uur bij een in 't Trefpunt voor een bijzondere viering. Tijdens deze viering denkt men terug aan de gestorven vrienden. Pastor Steins-Bisschop draagt het misoffer spe ciaal op voor de zielerust van de overle denen uit het laatste verenigingsjaar. Mevrouw Kottermans begeleidt de sa menzang tijdens deze memorial. Na af loop van de viering bestaat de mogelijkheid voor nog wat napraten bij een kopje koffie. Degenen, die graag deze viering willen meemaken, maar niet over het nodige vervoer beschikken, kunnen gratis uit en thuis gebracht worden. Zij moeten dan even bellen met 332528 of 332892. HEILOO - Het wordt een beetje eento nig maar ook in de uitwedstrijd tegen Z.A.P. heeft H.S.V. onnodig een punt laten liggen. Gedurende de gehele wedstrijd had men een groot veldover- wicht, maar door gebrek aan schotvaar digheid eindigde de wedstrijd met 0-0. H.S.V. startte met de sterke wind in de rug en zette Z.A.P. vast op eigen helft maar toch deden er zich weinig doelrij- pe kansen voor. Na rust moest H.S.V. teeen de wind en spelen, wat hem goed afging met goed combinatie voetbal zette men Z.A.P. onder druk. Af en toe was Z.A.P. ge vaarlijk, maar dan was er altijd de be trouwbare sluitpost René Buur. Het programma voor zondag 10 novem ber is als volgt: H.S.V. I thuis tegen Limmen I, aanvang 14.00 uur; H.S.V. 2 uit tegen S.R.C. 2, H.S.V. 3 uit tegen mede koploper Volendam 4. HEILOO - Op zondag 17 november or ganiseert hengelsportvereniging De Vroegte Wint een extra baarsviswed- strijd. Deze nog niet eerder aangekon digde wedstrijd zal vervist worden in één van Noordhollands meest beroemde baars wateren, De Langereis, aan de oostzijde. r Het verzamelen voor de wedstrijd is weer bij de brandweerkazerne nabij 't Loo in Heiloo, tot 7.45 uur, waarna vanaf omstreeks 8.30 uur zal worden gevist. De prijsuitreiking vindt plaats in snackbar Blakborn aan de Raadhuis- weg. Voor opgave en eventuele nadere inlichtingen kunt u bellen met de heer P. Scholten, tel. 336397. HEILOO - De heer Kelder van de Nati onale Raad Zwemdiploma's was zeer te vreden met het zwemmen van de nog jong leerlingen. Een extra compliment aan de leskrachten was dus op zijn plaats. Geslaagd voor A: Steven Bakker, Eva Beijer, Rianne Blekkenhorst, Tjeerd Brouwer, Matthijs Esser, Sineke Gallee, Melanie van der Horst, Rob Kaan, Lau ren Klaassen, Joost Alexander Kleyn, Sandra Korhorn, Emil Kuys, Hanneke de Man, Joyce Paleari, Marjoleine Put ter, Martin Riemslag, Inge Schuurman, Helga Sewalt, Tim Tegel, Winfried van Wijnen. Geslaagd voor B: Lisotte Admiraal, Joost Bakkum, Arjan van Brummelen, Jitske Eggers, Dorien de Haan, Eveline van Halem, Ellen Haveman, Boris Hoetjes, Eddy Hollenberg, Maartje Janssen, Tina Klemann, Annika van der Meer, Charlotte Mooij, Severio Nonnis, Martin Oudhoorn, Tim Phaff, Karin Piening, Joost van Roessel, Man- ja Steenaart, Rudi Tervoort, Hendrik Versteeg, Raymond Wassenaar. HEILOO - Zaterdag 2 november werd op de baan van fietscrossclub De Bosc rossers het fietscross-seizoen afgesloten. De jongens en meisjes moesten 's mid dags nog een trial rijden om zo te ko men tot een eindklassement voor het clubkampioenschap. Met inzet en con centratie werden de diverse hindernis sen, die uitgezet waren, genomen. Na de trial moest er druk gerekend worden om zo het eindresultaat bekend te kunnen maken. Dit gebeurde in de kleine maar oergezellige kantine van de Boscrossers. De voorzitter, de heer Cor van der Zee, had voordat hij de uitslag bekend maakte nog het nodige te vertellen. Uit leg hoe het verder gaat in het seizoen van 1992. Ook de plannen tot renovatie van de crossbaan werden uit de doeken gedaan, om nationaal toch maar mee te kunnen blijven doen en wedstrijden te mogen blijven organiseren. Al met al, er moet de komende winter heel wat grond verzet worden om weer een mooie cross baan te krijgen in 1992. Tevens huldigde hij de rijders die het Nederlands-Kampioenschap behaald hadden t.w. Rick van der Waard bij Cruisers 13- en Ronald de Visser bij Cruisers 25 tot 39 jaar. Als herinnering kregen ze van de club een prachtig wandbord met hun naam en hun presta ties erin gegraveerd. Hier volgt de uitslag; clubkampioen schappen zijn: Martijn Solleveld; Mar cello Costantin; Bob van Westerop; Marcel de Groot; Dennis Been; Loes van Westerop en Linda Westerop. De pechprijs of aanmoedigingsprijs ging naar Jarno Hoogland, die zijn arm had gebroken en zodoende het hele seizoen niet meer mee kon doen. Notabene was hij gewoon voor zijn huis van een stoep je gevallen en was dus niet eens door een crossvalpartij uitgeschakeld. De cross baan van De Boscrossers is in verband met de te verwachten werkzaamheden tot de eerste woensdag in april 1992 gesloten. HEILOO - De volleybalkompetitie draait nu 1 Zi maand en de krachtsver houdingen in de diverse speelklassen worden duidelijk. In de promotieklasse presteert Dames 1 uitstekend. Afgelo pen zaterdag werd met 3-1 gewonnen van V.V.M. uit Monnickendam. Dit was de 2e zege van de dames, die nu in totaal 8 wedstrijdpunten verzameld hebben en in de competitiestand in de middenmoot verkeren. Heren I draait minder dan voorgaand seizoen. Don derdag werd met 3-2 van Harpoen uit Schagen gewonnen. Ook de heren be vinden zich in de middenmoot van de competitiestand. Bij de andere teams valt Heren 3 posi tief op en staat ongeslagen in de 2e klas se aan kop. Een combinatie van team geest, vechtlust en volleybalkunde brengt deze doorgewinterde volleybal lers aan kop in hun speelklasse. Heren 2 uitkomend in dezelfde wedstrijdklasse ziet dit met lede ogen aan en kijkt al uit naar 3 december wanneer deze beide teams elkaar in een onderling treffen zullen bestrijden. De activiteiten van volleybalvereniging Effect strekken zich ook uit buiten de lijnen van de volleybalvelden uit. Deze week gaan de leden van onze vereniging langs de deuren van Heiloo. Elke maan dagavond zamelt onze vereniging oud papier in tussen 18.00 en 23.00 uur bij sporthal 't Vennewater: HEILOO- Uitslagen dinsdag 29 okto ber: A-lijn: 1. hr. Adams-mw. Weehui zen 63.50%, 2. ds. Hardeveld-v. Ravenzwaay 53.00, 1. ds. Boelhouwer- Frugte 58.50, 2. ds. Bunjes-Verhoef 51.00; B-lijn: 1. ds. Oosterwijk- Warmenhoven 59.50, 2. ds. v.d. Mark- Ribberink 55.50, 1. ds. Klerk-Stark 62.50, 2. ds. Roos-Visser 54.00. Uitslagen donderdag 31 oktober: B-lijn: 1. hr. Berkman-mw. v.d. Vlies 62.50, 2. hr. Evers-Haan 55.50, 1. ds. Jonker- Vogel 57.00, 2. hr. Dijkstra-Leek 56.50; C-lijn: 1. fam. v.d. Steen 54.00, 2. fam. de Winter 51.50, 1. hr. M. Jansen-lange 61.00, 2. ds. v.d. Goot-Oud 57.00; D- lijn: 1. fam. v. Os 57.18, 2. fam. Schoonhoven 54.83, 1. hr. v. Haperen- Hurkmans 61.25, 2. ds. v.d. Dool- Neyens 56.25. Afzeggen; voor de dinsdag op maanda gavond bij de heer Happe, tel. 331416; voor de donderdag op woensdagavond bij de heer Löhr, tel. 330052. HEILOO - Regen, veel wind, vallende bladeren, vroege duisternis, alle goede ingrediënten om aan het schaakspel te denken. Niet alleen in een warme en sfeervolle omgeving zoals natuurlijk thuis, maar ook in het clubgebeuren van de plaatselijke schaakvereniging. Twee volle zalen bij Oppositie, en dan een speld horen vallen bij al het denkwerk. De echte schakers genieten hiervan en zo hoort het ook. De uitslagen 9e ronde: Slob-v. Etten 1-0, Hafkamp-Alleman jr. afg., Kerst- v.d. Werff jr. Vi-Vi, Ligthart-Niehaus afg., Sauer-Bos Vi-Vi, Langereis-de Ja ger 0-1, Maas-Hassing Zi-Vi, v. Lienen- Ebregt 1-0, Blom-Horninge Zi-Vi> afg.: Morrema-Folkertsma Z2-Z2, Horninge- Hassing Z2-Z2. B-poule: Zeeman-v. Hoek Z2-Z2, Brink- Rey v. Burren 0-1, Lindenhovius- Obdam Z2-Z2, Manni-Kraaijenbrink 1-0, Kracht-Hëeringa Z2-Z2, v.d. Brink- Alleman sr. afg., de Vries-v.d. Werff sr. afg., Plas-Wessel 1-0, v. Bakel- Ooyevaar 1-0, Beyers-Koenders 1-0. HEILOO - Uitslagen maandag 4 no vember: A-lijn: 1. fam. Schaffer 62,9%, 2. fam. v. Diepen 59,6%, B- üjn: 1mw. Middelbeek-Bolweg 62,5%, 2/3 ds. Baar-Haan, fam. Kaashoek 60%; C-lijn: 1. ds. Stark-Bruyckere 59,9%, 2. Benninlc-Roozen 56,8%; D-lijn: 1. ds. Bolweg-v. Steeg 68,3%, 2. Tromp- Rusch 55,8%; E-lijn: mw. Hellemons- Grootes 59,4%, 2. Koersen-Bonnewit 56,8%; F-lijn: 1. ds. v. Toornburg-de Vries 59,4%, 2. mw. Jansma-Janssen 58,3%.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 4