Akersloot Agenda limmen Gemeenteraad Limmen keurt de begroting voor 1992 goed ÉS S Kinderen heten Sint welkom De Cgmonden College krijgt steun voor plannen in Klaas Hoorn en Kijfpolder Poldertrimloop bij Meervogels Barbers in Slotkapel Klaverjassen bij Sint Adelbert Programma d'Enterij Sportenspel Burgerlijke stand gemeente Akersloot Jiu Jitsu: een kunst van een sport Het Felle Stootje 't Meest gelezen in Heiloo, Limmen, Akersloot en de Egmonden Meervogels Handbal Open dag voor skiërs bij Rennservice SV De Vrijheid Welfare Limmen Creatief bij KVG Schaken in Limmen Limmer IJsclub Succesvol optreden Excelsior op concours PAGINA 20 UITKIJKPOST 27 NOVEMBER 1991 LÏMMEN - Honderden kinderen waren zaterdag van de partij om Sint Nicolaas en zijn pelotonnetje Zwarte Pieten binnen te halen in Limmen. Vooral in de kerk was het een drukte van belang en dromden de kinderen rond de goedheiligman samen. Deze genoot met volle teu gen van het altijd hartelijke onthaal in het bollendorp. AKERSLOOT - Het plan om woningen te bouwen in de Klaas Hoorn en Kijf polder kreeg, in enigszins gewijzigde vorm, steun van de commissie ruimtelij ke ordening, met uitzondering van de P.v.d.A. Deze wilde liever op enkele lo- katies in het dorp bouwen. Van het idee alleen dure luxe woningen te bouwen is men bij nader inzien toch terug gekomen. Er moet gebouwd wor den voor de eigen bevolking van Akersloot te weten vijfentwintig pro cent ongesubsidieerde vrije sector wo ningen en vijfendertig procent sociale koopwoningen. De positie van Aker sloot is niet onbedreigd en is het over tien jaar ook nog een goede gemeente? Het C.D.A. vond het van durf getuigen strukturen te doorlreken ,,Wij onder schrijven van harte niet verder naar het zuiden, maar meer in de breedte iiit te bouwen", aldus de heer de Ruyter. De heer Tiebie van de Vrije Lijst Akersloot (VLA) constateerde dat er veel weerstand tegen de plannen bestaat ,,maar de kritiek komt altijd uit dezelf de hoek". De heer C. Kuyper (PvdA) hield een uitgebreid verhaal en atten deerde er op dat de provincie wel dege lijk kritiek had op het plan van het college: ,,Wat zijn wij voor eigenwijze kabouters dat wij tegen deze deskundige opmerkingen in willen gaan? De wo- ningbouwcijfers in de Klaas Hoorn en Kijfpolder zijn verlaagd, dat leidt straks tot een tekort van 1 miljoen", aldus Kuyper. Burgemeester Cornelisse had de kritiek van de Provincie wel verwacht en voeg de daaraan toe: ,,De P.v.d.A. zegt veel wat ze niet wil maar wat dan wel". Het miljoen tekort is omgeslagen over 350 woningen ook te over zien. Het wordt geen plan met winst, "bovendien is dat een voorwaarde van cle gemeente". „Er moet nu gekeken worden waar we het dorp gaan uitbouwen. Er is geen bo dem verontreiniging gevonden, de zaak kan (dus onderbouwd worden". "Toegegeven, het is niet het goed koopste plan", aldus Cornelisse. Tiebie vond dat waakzaamheid geboden was. De V.V.D. vindt dat er met de plannen moet worden doorgegaan, „Maar" zei mevrouw Heijenga, wij voelen meer voor luxueuzere woningbouw (door stroming), woningen voor senioren". Geprobeerd zal worden de hele onder neming zonder geld uit de algemene middelen te halen. Tiebie (V.L.A.) vond dat de nieuw- bouwplannen aan de Westerweg van hem niet noodzakelijk waren, dat was even schrikken. Mevrouw Heijenga vond de dertig woningen die daar ge pland waren wel wat veel. C.D.A. en P.v.d.A steunden het voorstel om daar dertig woningen te bouwen. Cornelisse kreeg het plan er tot zijn opluchting toch door, maar wel met minder wonin gen. De V.L.A. bleef er tegen. De Ruy ter van het C.D.A. zei uit de grond van z'n hart: „Ik ben trots op een dorp met maar 5000 inwoners die zulke plannen heeft. Bedrijventerrein De bedrijvengroep ziet de lokatie het liefst naast het motel. Het college ziet dat niet zo zitten: „Geen bedrijventer rein bij de voordeur". De V.L.A. is van mening dat een bedrij venterrein op Boekei beter bij het land schap past hoewel het terrein bij het motel het best te verkopen valt. „We hebben de verkeersdrukte wat over schat". De V.V.D. kon haar standpunt nog niet bepalen omdat de achterban nog geen inzicht in de rapporten had ge had. Het C.D.A. wil wel een bedrijven terrein op Boekei als er binnen 10 jaar een afslag naar de A9, komt, zo niet, dan gaat hun voorkeur uit naar het ter rein naast het Motel. De P.v.d.A. heeft helemaal niet zo'n behoefte aan een be drijventerrein. „Wat is de behoefte van de bedrijven?" vroeg Kuyper zich af. Tiebie (VLA) vindt dat er nog te veel onzekerheden zijn om nu al een mening te geven. Burgemeester Cornelisse is van mening dat als er niets komt enkele bedrijven Akersloot zullen verlaten. „We moeten echter wel iets aan bieden". AKERSLOOT - Zondag 1 december or ganiseert handbalvereniging Erics Audio Meervogels '60 weer een polder trimloop. Het trimloopparcours loopt door mooi polderlandschap met vele weiden en sloten, zodat het een genot is om mee te doen. Er worden 3 afstanden gelopen: 4, 8 of 14 km. De twee korste afstanden beginnen om 10.00 uur en de 14 km, start vijf minuten later. De inschrijving is vanaf 9.00 uur in de kantine van Meervogels '60 aan de Boschweg in Akersloot, waar ook de start is. Deze lopen gelden voor het trimboekje van de KNAU. Kleed- en douchegelegenheid is aanwezig. De eerste drie, de eerste veteraan, de eerste dame en de eerste jeugdigen beneden 14 jaar van elke afstand worden met ere metaal beloond. Inschrijfgeld: tot 16 jaar 2,00; 16 jaar en ouder 3,00. Met aandenken resp. 3,00 en 4,00. Voor meer inlichtingen: G. Veldt, tel. 02513-15081. EGMOND - Op zondag 1 december ge ven The Barbers een concert in de Slot kapel te Egmond aan den Hoef. Op het programma staan veel werken in de Barbershop-style, dat wil zeggen Close- harmony uit het Amerika van de jaren twintig. Daarnaast worden ook chan sons en werken met een licht-klassieke inslag uitgevoerd. The Barbers is een mannen-kwartet. Hun eerste optreden is al weer acht jaar geleden en sindsdien werden meer dan 100 concerten gegeven in de meest uiteenlopende gelegenhe den. Hoewel de muziek zelf het belan grijkste blijft, is er in ieder optreden plaats voor een subtiel stukje humor. Aanvang: 15.00 uur. Entree: 10,00 (inclusief koffie en koek). EGMOND - De Sint Adelbert suppor tersvereniging Rood Zwart start vrijdag 29 november met een serie klaverjasdri- ve's. Dit zal plaats vinden in de kantine van St. Adelbert te Egmond-Binnen op sportpark de Kwekerij. De data zijn: 29 november, 13 december, 10 en 24 janu ari, 7 en 21 februari, 6 en 20 maart, 3 en 17 april, 1 mei (de laatste avond). Naast de mooie prijzen is er ook een gratis ronde met het rad van avontuur. Voor alle inlichtingen kunt u zich wenden tot mevr. Sentveld, tel. 02206-3743. m/Êbarik Zaalvoetbal KNVB: Vrijdag 29 november: AFC/Accom - v. Eijk 19.00 Telexburo - Paal 29 19.50 MCA - Gooiland 20.50 PV Hooge Huys - d'Oude Clipper21.40 Intercity - v. Eijk 22.30 Maandag 2 december: MCA - HZV/de Witburge 19.00 AZVV de Bascule - Kolp.Boys 19.50 Alkm. boys - Duinrand 20.40 Alkm. boys - Jan III 21.30 De Oude Prins - HFC 22.20 Sportinstuif 55-plussers Van 14.00-15.30 uur voor dames en he ren op donderdag 28 november. De Boerderij aan de Westerweg waarover de Limmer raad discussieerde. AKERSLOOT - Geboren: Chantal An drea Véronique, dochter van J. A. He melrijk van E. L. C. Albers, Dominique Denise Michelle Célestine, dochter van M. R. A. M. Nolet en M. A. S. Be daard,.Stéphanie, dochter van N.E. Tij mes en J. Lievers, Jilles Jan Arie, zoon van H Blokker en C. Borst. Ondertrouwd: Jacobus L. P. Fatels en Gonnie Glijnis. Gehuwd: op 1 november Franciscus P. Zijp en Antonia G. A. Konijn. HEILOO - Als u een goede verdedi- gingstechniek onder knie wilt krijgen en beschikt over discipline en doorzettings vermogen, dan is Jiu Jitsu een sport voor u. Jiu Jitsu is een sport waarbij men verdedigine-technieken leert voor allerlei denkbaresituaties. U leert in de lessen hoe u zich moet weren tegen bij voorbeeld: verwurgingen en stok-, mes- en zwaardaanvallen. U leert bij deze sport geen aanvalstechnieken, zoals dat bij sommige andere sporten wel gebrui kelijk is. De wetenschap dat je jezelf in noodsitu aties kan verdedigen is vaak al voldoen de om deze situatie zonder gebruik van geweld, op te lossen. Want naast je li chamelijke weerbaarheid wordt ook je geestelijke weerbaarheid vergroot, waardoor zelfvertrouwen geschapen wordt. Aangezien Jiu Jitsu gebaseerd is op de meegaande techniek, heb je wei nig kracht nodig om de technieken uit te voeren. Dit maakt Jiu Jitsu een ideale (verdedigings) sport voor vrouwen. Enthousiast geworden?! Bel dan 072-111108 óf kom langs op maandaga vond van 19.30-21.30 uur in de Dojo van Dojo 't Loo aan de Bergeonstraat 22a in Heiloo. HEILOO - Thea Admiraal won op maandag 18 november na ongeveer 3 maanden biljartles haar beide partijen. Tegen Truus van Willigen in 22 en tegen Annie Bakker in 12 beurten. De uitslagen: E. Hoetjes - H. Koedijk 0-2, A. Bakker - M. Hink 3-0, T. Admi raal - T. v. Willigen 3-0, A. Bakker - T. Admiraal 1-3, B. Nanne - H. Koedijk 0-2, M. Hink - E. Hoetjes 2-0, B. Nanne - T. v. Willigen 0-3. LIMMEN - Vorige week woensdag maakten de leden van de Limmer ge meenteraad er een lange zit van. In een benedenzaal van Vredeburg werd in drie en een half uur een meer dan veertig punten tellende agenda afgewerkt. Aan die lijst werd nog een extra punt toege voegd: de indiening van een motie inza ke het bedrijventerrein, gesteund door CDA, VVD en Limmer Gemeenschap. In deze motie pleitten de drie fracties er voor om de realisering van het bedrij venterrein niet aan de noord- maar aan de zuidzijde van de gemeente te laten plaatsvinden. Als argumenten gebruik ten de indieners onder andere de naar verwachting grotere overlast voor de in woners en bijvoorbeeld voor het insti tuut De Oosthoek aan de noordzijde. Ook heeft men geen al te grote verwach tingen wat betreft de aansluiting op de A9 aan de noordzijde op grond van Heiloo, terwijl de afstand naar bestaand openbaar vervoer aan de zuid kant van Limmen gunstiger is. De motie werd door de meerderheid van de raad aangenomen. De beide wethou ders en de PvdA-fractie stemden tegen. Door deze motie is het college nu ver plicht om de voorkeur van de raad voor het bedrijventerrein aan de zuidzijde van Limmen te bepleiten bij de Provin ciale Planologische Commissie. Begroting 1992 De belangrijkste agendapunten waren de vaststelling van de begroting voor 1992, het financieel meerjaren perspec tief en het dekkingsplan voor 1992. De ze onderwerpen, zo nauw met elkaar verweven, werden gezamenlijk behan deld. Kernpunten in het betoog van alle fracties waren de subsidie voor het schoolzwemmen en de verhoging van de afvalstoffenheffing. De heer H.G. Dekker (CDA) haalde in herinnering het feit dat de afschaffing van de subsidie voor het schoolzwem men weliswaar niet in het collegepro gramma staat, maar dat de financiële situatie van de gemeente na de vaststel ling van het programma sterk is ver anderd. Mevrouw W.F. Marechal (PvdA) bena drukte nog eens dat niet het school zwemmen zelf, maar de gemeentelijke subsidie daarvoor wordt gestopt. Het feit dat kinderen voor het grootste deel al kunnen zwemmen, wanneer zij aan het schoolzwemmen gaan meedoen, werd door de ondersteuners van de maatregel als argument gebruikt. De VVD en LG bleven, ook na verdere dis cussie met het college, tegen de maatre gel. Met zes stemmen voor en vijf tegen werd het voorstel van het college aan genomen. AKERSLOOT - De onbekende nieuw komer in de derde divisie Wijk aan Zee maakte het de dames behoorlijk lastig óm in hun spel te komen. Alleen snel heid bleek een belangrijk wapen. Met de afronding van die snelle aanvallen had Meervogels geen geluk, paal en pat stonden veelal in de weg. Toch was dit één van de betere wedstrijden, waarin tegenslag werd overwonnen en in de laatste minuten Wijk aan Zee werd dui delijk gemaakt dat Meervogels de te rechte winnaar was (12-10). De bekende tegenstander Aristos, voor de dames junioren, waar men in het ver leden weinig moeite mee had, was ver sterkt. Er was meer snelheid, waarmee de Meervogels junioren zich lieten over donderen. Een snel opgelopen achter stand was niet meer te overbruggen en moesten de dames hun eerste verlies ac cepteren (10-6). Concordia, een tegenstander die echt niet kon< imponeren. Na een riante ruststand 8-14 was de concentratie bij Meervogels junioren heren zoek. Het balverlies van- Meervogels werd door Concordia niet benut, daarmee hadden de junioren een te gemakkelijke over winning (28-17). Meervogels heren spelen tot nog toe met zeer wisselvallige resultaten. Zo ook af gelopen zondag een wedstrijd, waar men met strijdlust evenals de vorige week een flinke achterstand moest inha len. Ook nu weer in de laatste seconden greep de tegenstander de volle winst en moest Meervogels met lege handen naar huis. Concordia won met 15-14. HEEMSKERK - Steeds meer mensen kiezen voor indoor-skiën als voorberei ding op hun wintersportvakantie. Deze mogelijkheid wordt nu ook geboden door Rennservice in Heemskerk. Een indoor-skibaan is een 'lopende band', waarop men eindloze afdalingen kunt maken. De baan is in hoogte en snelheid verstelbaar, waardoor deze vorm van skiën geschikt is voor zowel beginners als gevorderden. Aanstaande zondag, 1 december, is er bij Rennservice een open dag van 11.00-17.00 uur, waarop men gratis kan skiën op de rollende baan. Een kenmerk van indoor-skiën is het hoge rendement van een les. Beginners kunnen zich bij Rennservice de beginse len van het skiën eigen maken, zodat het eerste geploeter in de sneeuw overgelsa- gen kan worden. Gevorderde skiërs kunnen hun techniek verbeteren, andere technieken aanleren en hun conditie op vijzelen. Door de verstelbare hellings- hoek is de baan bovendien uitstekend geschikt voor snowboard instructie. Ook is de baan geschikt voor kinderen. Rennservice heeft deskundige skileraren met de benodigde internationale diplo ma's. Het feit dat men opleidingen ver zorgt voor docenten binnen de Neder landse Ski Vereniging is in dit opzicht bewijs genoeg. Daarnaast zijn er uitste kende hulpmiddelen, zoals een enorme spiegel, waarin men tijdens het skiën de eigen verrichtingen kan volgen. Op het gebied van skimaterialen (schoenen, ski's, etcetera) adviseert Rennservice, terwijl ook slijpen en het verrichten van reparaties tot de mogelijkheden be hoort. Rennservice is gevestigd aan de Timmerwerf 69 in Heemskerk, tel. 02510-48500. LIMMEN - Uitslagen van Schietvereni ging De Vrijheid Limmen op 21 novem ber in De Lantaarn: E-Klasse: 1. C. Hooijboer 100, 2. J. Drenth 99, S. Schilder 99, Th. Vermolen 99; A- Klasse: 1. W. Erkamp 99, 2. R. d. Ruy ter 98, 3. E. Pepping 96; B-Klasse: 1K. Admiraal 97, 2. C. Onderwater 96, 3. K. Punt 96; C-Klasse; 1. A. Engel 91, 2. J. v. Duin 89, M. Landmeyer 89; D- Klasse: 1. R. Hageman 92, 2. mej. J. Zonneveld 88, 3. B. Sassen 86, M. El- hardt 86. LIMMEN - De uitslag verloting van de bazar in de Cameren van het Rode Kruis, gehouden op 18 november is als volgt: 1. nr. 658, 2. nr. 703, 3. nr. 819, 4, nr. 668, 5. nr. 732, 6. nr. 526, 7. nr. 633, 8. nr. 801, 9. nr. 772, 10. nr. 553. De totaalopbrengst, inclusief de verlo ting, bedroeg 1300,00, waarvoor alle begunstigers hartelijk worden bedankt. LIMMEN - De creatieve avond van het K.V.G. Limmen was druk bezet. Met z'n allen bezig zijn op zo'n donkere winterse avond schept toch wel een band. Er waren drie dames, die ons wegwijs maakten met papierarchitec tuur. Na ongeveer twee uur aan de slag te zijn geweest, konden we vele kunst werken bekijken. Met de voorbeelden in het bezit, gingen de Gilde-vrouwen de koude vrieslucht weer in naar huis. Wie weet wat voor moois er straks met de kerstdagen naar voren zal komen. Afvalstoffen Dat gebeurde niet met het college voorstel om de afvalstoffenheffing in 1992 met 20 gulden te verhogen. Het CDA diende hiervoor een motie in. Sa men met de PvdA en de VVD, tijdens de vergadering gesteund door LG, vond het CDA dat de feiten, waarop het voorstel van het college was gebaseerd inmiddels achterhaald zijn door de praktijk: de kosten zijn lager, er is meer GFT-afval dan verwacht en het totale aanbod van afval is minder dan het col lege voorzag. Wethouder A. van Noord (CDA) kon deze feiten niet tegenspre ken en het college nam de motie dan ook over. „Als Limmers de scheiding zo goed doen, dan moeten ze geen straf, maar een beloning krijgen, en hoeft de lastendruk niet omhoog", aldus de we thouder. Over de verlaging van de onroerend- goed belasting waren de meningen ver deeld. Weliswaar gaat het tarief per eenheid van 3.000 gulden met tien pro cent omlaag van f 9,00 naar f 8,10, maar door een hertaxatie van al het Limmer onroerendgoed zal de totaalop brengst van deze belasting wel stijgen. De Limmer Geemschap, bij monde van A.C.M. Hes, was hier fel tegen. Deze fractie had overigens over de hele linie veel kritiek. „Het dekkingsplan voor 1992 is een te wollig verhaal", aldus de heer Hes. „Er is geen structurele aan pak. Bezuinigen is minder uitgeven. Geen geld, dan ook geen nieuw beleid". De LG besloot daarom tegen de ge meentebegroting voor 1992 te stemmen en tegen de verlaging van de OGB in het dekkingsplan. Burgemeester A.J.Th.M. Huisman was daar bepaald niet geluk kig mee: „Dat doet verdriet, vooral om dat de argumenten niet prettig zijn. Het is een zwaar middel waarvoor de Lim mer Gemeenschap kiest". In tweede ter mijn gaf de heer Hes wel aan niet^overal tegen te zijn en „de uitdaging om be leidsmatig mee te denken neem ik aan". Maar de begroting accepteren ging de driekoppige fractie te ver. Monumentale stolpen Zoals bekend wordt er in Limmen door een speciale commissie gewerkt aan het opstellen van een lijst van monumentale panden, die bescherming verdienen. Tijdens de raadsvergadering vorige week waren twee voorstellen aan de or de. Met de aanwijzing van het kerkcom- plex aan de Dusseldorperweg had geen enkele fractie moeite. Verschil van me ning was er des te meer ten aanzien van de aanwijzing van tien markante stolp boerderijen als mogelijke monumenten. De discussie spitste zich vooral toe op de stolp aan de Westerweg 25. CDA en VVD wilden deze boerderij buiten het plan houden. Eerder dit jaar heeft de gemeenteraad ingestemd met een voorstel om de bestemming voor de ze boerderij te veranderen van een agra rische naar een woonbestemming. Aansluitend is er door de eigenaar een bouwplan ingediend om het pand te ver bouwen. Dit bouwplan heeft echter nog geen instemming van liet college. „Van de hoofdvorm van de boerderij is in het bouwplan weinig terug te vinden", al dus verantwoordelijk wethouder H.V.M. Snijder (PvdA). Burgemeester Huisman steunde hem: „Wij hebben het voornemen om de bouwvergunning te weigeren. Een compromis is niet gelukt". De heer C.G. Kroone (VVD) en me vrouw J.T.M. Nuijens (CDA) hielden vol dat er verwachtingen zijn gewekt, die door de aanwijzing van Westerweg 25 als potentieel monument teniet wor den gedaan. De fracties stemden tegen het plan wat betreft dit pand. De VVD stemde bovendien tegen de aanwijzing van de stolpboerderij aan de Westerweg 29, wegens de geringe overgebleven ori ginaliteit. De gemeenteraad stemde voorts in met de invoering van het minimabeleid en stelde de subsidienota vast. Dit laatste na enige discussie omtrent de SKJL en de verplichting om jaarlijks een accoun tantsrapport bij de gemeente in te die nen. Wethouder Snijder zegde de raad toe dit verder te bespreken. De Limmer Gemeenschap echter was niet overtuigd. De heer Hes:-„Wij staan volledig achter de intentie van de nota, maar met de in houd hebben we moeite. Met name de snelheid van de uitvoering stuit ons te gen de borst. Wij beginnen liever per 1 januari 1993". Deze suggestie werd door de andere partijen niet overgeno men. De LG hield voet bij stuk en stem de op de meeste onderdelen tegen de subsidienota. LIMMEN - In de 10e ronde onderling, waarvoor ook de persoonlijke resulta ten van de Limmenaren in de bonds wedstrijd tegen Excelsior 2 meetelden, werden de verrassende plaatsverschui vingen in de A-groep weer enigszins ge normaliseerd. Zo versloeg G. Hafkamp HB. Druijven en verloor G. Hes van zijn Heemskerkse tegenstander in de bondsmatch, die met ^Vi-AVi voor Vre deburg 2 verloren ging. De Limmer punten scoorden J. Limmen en J. V. Hint die wonnen en B. Kerkhof, P. v. Buuren en R. Rommel' die tot remise kwam. Belangrijk binnen de A-subtop waren de overwinningen van B. v.d. Heijdt en J. Krijt, die J. Zentveld en T. Morcus met lege handen lieten. In de B-regio beleefde G. Pouw, die zelf van R. Komen won, een goede avond omdat tegelijkertijd W. Koenekoop het volle punt aan R. Slob moest laten het geen hem zijn tweede plaats kostte. M. Out kersvers uit de C-groep gepromo veerd, won zijn eerste partij van B. Dirkson. Intussen verdiende ook L. van der Eng promotie naar B door zijn ach terstallige partij van B. de Wit te winnen. De overige uitslagen waren: A: P. v.d. Heydt - P. Vlaar rem.; H. Levering - P. de Waard 1-0;A. Duijkersloot - J. de Graaf 1-0; Th. Al - R. Denekamp rem.; B: H. Min - M. Briefjes rem.; R. Lam- mers - G. Kaandorp 1-0; M. Bos - E. Hekkelman 1-0; B. de Waard - M. Zuurbier 0-1; R. Jagtenberg - N. Min O-lj'N. Admiraal-P. VesSies 0-1 (regl); R. Morcus - R. Hooijboer 0-1 (regl.); C: F. v.d. Vegté - A. de Waard rem.; L. de Boer - A. de Waard 0-1; C. Struijlaart - B. de Wit rem.; F. v.d. Vegte - L. de Boer rem. LIMMEN - Zondag 17 november heb ben de leden van de Limmer ijsclub een wedstrijd gereden in Alkmaar. Mede door het mooie weer werden er een hoop persoonlijke records gereden. Vanwege het late tijdstip waarop de wedstrijden gehouden werden schaats ten de pupillen alleen een 500 meter en de overige categorieën een 500 en een 1500 meter. De uitslag is als volgt: Pup. jongens 1. Erik Zomerdijk 53.7-2.54.5 2. Jeroen Lute 55.7 3. Jo- han Stienstra 61.6 Pup. meisjes 1. Mar- loes Wessels 59.8 2. Jessica Zomerdijk 61.6 3. Manon Veldt 64.6. Jun.C jongens 1. Jurriaan Oudhoff 48.7-2.36.4 2. Frank Kaandorp 68.2 Jun. C meisjes 1. Marieke Bruschke 55.6-2.54.3 2. Leonieke Zomerdijk 56.8-3.19.3 3. Maarit Sander 63.0-3.17.2 Jun. B. jongens 1. Rob Ad- .miraal 43.2-2.20.8 2. Jan Bruin 45.5-2.27.7 3. Bram Hes 47.7-2.35.7 Jun. B. 1. Kathalijne Oudhoff 47.6-2.33.4 Jun. A. jongens 1. Richard Bloedjes 45.1-2.26.0 2. Erikjaap Kroo ne 49.7 2.40.7 Jun. A. Dames 1. Jessica van Wees 53.7-3.06.3 2. Gouda Stienstra 55.8 3.04.7 Senioren 1. Theo Soeters 43.3-2.15.8 2. Emiel Martens 44.5-2.17.4, Jan Veldt 45.5-2.19.4. Veteranen 1. Dirk de Haan 45.5-2.21.3 2. Willem Blakborn 48.2-2.24.2 3. Pieter Bosman 48.4-2.31.0. Dames 1. Lisette Kansen 48.7-2.28.6 2. Karin Duif 50.5-2.46.2 3. Anette Leijne 53.1-2.53.0 LIMMEN - Zondag heeft de drumband Excelsior uit Limmen deelgenomen aan het drumband-concours in de sporthal in Noord-Scharwoude. Dit concours werd georganiseerd door de Noord- Hollandsche Bond van Muziekgezel schappen. Tijdens dit concours was het optreden van de drumband Excelsior zees succesvol. Als stilstaand werk werd gespeeld Fire- Works en als marcherend werk werd gespeeld Dow-Town. De juryleden die de werken beoordeelden waren zeer te vreden over de uitvoering van de beide werken, hetgeen in de uitslag naar voren kwam. Zowel het stilstaande als het marcherende werk werd gehonoreerd met 144 punten. Het totaal aantal van 288 punten betekende voor drumband Excelsior een le prijs met promotie. Hierdoor kan eventueel het volgende jaar in een hogere afdeling uitgekomen worden. Huisartsen Onder tel. 1272 is altijd één van de dok toren bereikbaar. Dierenbescherming Limmen Honden en katten: mw. Waijers, tel. 2256. Knaagdieren: Prins, tel. 2266. Praktijken Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal, Kerkweg 20, Limmen, tel. 02205-1796 (b.g.g. 072-331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M.Donker, Het Achtkant 12, Lim men, tel. 02205-3369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 1-39, tel. 02205-3219. Alg. Maatschappelijk Werk Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 1250. Bereikbaarheid don derdagochtend en overige weekdagen Openbare Bibliotheek Kapelweg 6 te Limmen Openingstijden: maandag 14.30-17.00/19.00-20.30 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrijdag 14.30-20.30 uur. Dierenarts Castricum/Limmen De kleine huisdierenpraktijk van de die renartsen H. Wolters en mw. S. Asyee, De Loet 182, Castricum, is bereikbaar via tel. 02518-54345. Zaterdag spree kuur van 13.00-14.00 uur en volgens te lefonische afspraak. Dierenartspraktijk A. van Lohuizen, J. Borsje en Ph.K.H. Juch, Dotterbloem 7, Castricum, tel. 02518-55910. Tijdens de weekenddienst wordt u eventueel au tomatisch doorgeschakeld. Behandeling kleine huisdieren na tel. afspraak. Dierenarts Limmen Slimpad 16 te Heiloo (tel. 072-330984 of gcjiaap e-n p>r Duyser zijn te berei- 072-110804). Indicatiecommissie Bejaardenoorden Verzoeken om opname in een bejaar denhuis dienen te worden ingediend bij de indicatiecommissie bejaardenoorden te Limmen, p/a Afdeling Sociale Za ken, Middenweg 3a, 1906 AP Limmen. Tafeltje-dek-je Mevr. Baltus, Hoogeweg 49, Limmen, tel. 02205-1483. Stichting Interkruis Noord-Kennemerland Ledenadministratie: tel. 072-199222. Wijkverpleging: Wijkgebouw, Midden weg 26a, 1906 AR Limmen. Spreekuur ma. t/m vrij. van 13.00-14.00 uur, tel. 02205-1250. Voor spoedgevallen en in het weekend: tel. 072-126482 (alarm nummer). Uitleenmagazijn: Middenweg 26a, 1906 AR Limmen. Openingstijden: ma., wo. en vrij. van 17.30-18.00 uur, tel. 02205-1250. Diëtist: lidmaatschap van Interkruis Noord-Kennemerland#is noodzakelijk. Afspraken via tel. 072-199222. Kraamverzorging: Gasthuisstraat 2, Postbus 67, 1800 AB Alkmaar. Ma. t/m vrij. van 8.00-17.00 uur, tel. 072-199222; na 17.00 uur en in het wee kend, tel. 072-484444. Gemeente Limmen Openingstijden gemeentesecretarie: 9.00-12.00 uur (en woensdagmiddag tussen 15.30 en 17.30 uur voor het afha len van rijbewijzen en paspoorten) Het gemeentehuis is tijdens kantooruren te lefonisch bereikbaar onder nummer (02205-)1456. Voor de dienst gemeentewerken gelden dezelfde tijden. Telefoonnummer grof vuil: 072-413533. De wethouders kunt u spreken tijdens de inloopspreekuren op dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeen tehuis. De burgemeester slechts na tele fonische afspraak. De afdeling sociale zaken is in ieder ge val bemand op maandag- en donderda gochtend tussen 9.00 en 12.00 uur. Door de geringe personeelsbezetting kan zij op andere dagen wel eens geslo ten zijn. Gezinsverzorging, Bejaardenhulp en Alpha-hulp Stichting Noord Kennemerland, Kan toor Heiloo: Westerweg 294. Spreekuur dagelijks: 8.30-9.30 uur. Voor aanvra gen om hulp, bel het centrale tel.nr.: 072-127066. Dit is bereikbaar van 8.30-17.00 uur. Indien u na kantoortijd of in het weekend dringend hulp nodig heeft, bel dan de bereikbaarheidsdienst: 072-156400. ken op tel. 02205-2583 (Rijksweg 104, Limmen). Spreekuur maandag tot en met vrijdag van 13.30-14.30 uur en vol gens telefonische afspraak. Stichting Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis- Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Lim men, tel. 02205-1410. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek: Ellen van der Dussen, tel. 2126. Verloskundige Limmen M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (02205-2635). Telefooncirkels Telefooncirkels Limmen: mw. W. Sege- rius, coördinatrice, tel. 1772. Welfare Limmen Inlichtingen: mw. Boersen, Visweg 46, tel. 2483. Parochie H. Cornelius Limmen Pastoor: P. Ruiter, Dusseldorperweg 74, tel. 1.275. Spreekuur: dinsdag en donderdag 18.00-19.00 uur, woensdag 9.30-10.30 uur. Pastoraal werkster: mw. H.G.M. Boo- mars, Dusseldorperweg 72 (in de Pius), tel. 3793. (Privé: 02513-15563, tussen 18.00-19.00 uur). Spreekuur: donder dag van 13.00-14.00 uur. Banknummer parochie: 336400756; gi ronummer: 248524. Kerkbijdrage bank nummer: 336421400. Unie van Vrijwilligers (UW) Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tuu- sen 18.00-19.00 uur): tel. 1398. Kinderopvang Voor aanmeldingen voor en informatie over het gastouderproject: mw. A. Vlietstra; spreekuur op woensdag van 9.30-10.30 uur in het gemeentehuis. Zij is dan tel. bereikbaar onder nummer 1456. Tijdens de overige kantooruren kunt u haar bellen onder nummer 072- 332932. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijka dres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Lim men, tel. 02205-2048 (b.g.g. 02510- 33480). Logopedie Nita Ullers, praktijkadres Wijkgebouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 072-335148 (niet op donder dagochtend).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1991 | | pagina 20